Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

https://profdev-lms.tlos.vt.edu/eportfolios/106/Milkshake_Recipe


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۳۴:۲۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

امروزه به دليل افزايش قيمت لوازم برقي، تنها راه كاهش هزينه هاي اقتصادي خانواده تعمير آنهاست و با توجه به استفاده روزانه و هميشگي از وسايل برقي به مرور زمان مستهلك مي شوند و نياز به تعمير پيدا مي كنند. از جمله وسايلي كه بايد در منزل تعمير شوند مي توان به تعمير يخچال ، تعمير ماشين لباسشويي ، تعمير جاروبرقي اشاره كرد، چرا كه از صرف هزينه هاي جانبي همچون هزينه حمل نقل و بارگيري تا شركت تعمير لوازم برقي، به صورت رفت و برگشت اجتناب كرد. با ما همراه شويد تا در اين مقاله به بررسي قيمت تعمير يخچال درمحل، تعمير ماشين لباسشويي در محل و تعمير جاروبرقي در محل بپردازيم.

متداول ترين خرابي هاي جاروبرقي عبارتند از

عمر مفيد يك جاروبرقي بين 15 الي 20 سال مي باشد و به مرور زمان در اثر مستهلك شدن ممكن است مشكلات متداولي براي جاروبرقي شما اتفاق افتد كه مي توانيد از خدمات تعمير جاروبرقي در محل استفاده نماييد و اين مشكلات را برطرف كنيد.

قيمت تعمير جاروبرقي

قيمت تعمير برد جاروبرقي سامسونگ

550.000 تومان

قيمت تعويض موتور جاروبرقي سامسونگ

480.000 تا 900.000 تومان

قيمت خرطومي جاروبرقي سامسونگ

40.000 تا 120.000 تومان

 

 • روشن نشدن جاروبرقي

 • خرابي سيم جمع كن

 • مكش پايين جاروبرقي

 • احساس بوي سوختگي

 • اتصالي سيم جاروبرقي

 • سر و صداي گوش خراش جاروبرقي

 • خرابي دكمه خاموش و روشن

 • پايين بودن قدرت موتور جاروبرقي

 • جرقه زدن بدنه جاروبرقي

در صورت مشاهده هر يك از مشكلات بالا با سرويسكار تعمير جاروبرقي در محل تماس بگيريد و اگر از دانش فني براي تعمير جاروبرقي برخوردار نيستيد لطفا اقدام به تعمير جاروبرقي ننماييد، چرا كه باعث بروز اتفاقاتي همچون برق گرفتگي و… مي شود كه توصيه ما استفاده از تعميركار مجاز مي باشد.

قيمت تعمير ماكروفر

خدمت

قيمت به تومان

قيمت تعمير برد ماكروفر

250.000 تا 365.000

قيمت تعويض برد ماكروفر

90.000 تا 740.000

قيمت تعويض ميكروسوئيچ ماكروفر

100.000 تا 190.000

قيمت تعويض موتور گردان ماكروفر

170.000 تا 240.000

قيمت تعمير ترموستات ماكروفر

9.000 تا 50.000

قيمت تعمير لامپ مگنترون ماكروفر

310.000 تا 600.000

قيمت تعميرات خازن ماكروفر

80.000 تا 180.000

قيمت تعمير ديود ماكروفر

50.000 تا 190.000

قيمت تعمير ورق نسوز ماكروفر

100.000 تا 180.000

قيمت تعمير المنت ماكروفر

140.000 تا 180.000

قيمت تعمير ترانس ماكروفر

200.000 تا 380.000

 

مزاياي تعمير لوازم برقي در منزل

از مزاياي  تعمير لوازم برقي در منزل مي­ شود به سه دليل عمده اشاره كرد اولين مزيت اين است كه خود شما نظاره گر تعمير جاروبرقي يا تعمير ماكروفر يا تعمير ماشين لباسشويي و… در منزل خود هستيد و به تمام مراحل تعمير نظارت خواهيد كرد.

مزيت دومي كه دارد تعميرجاروبرقي، تعمير ماكروفر، تعمير ماشين لباسشويي و… در زمان كوتاه تري انجام خواهد شد، چرا كه وسيله برقي يكبار به نمايندگي تعمير جاروبرقي فرستاده شود و تعمير صورت پذيرد و دوباره از نمايندگي وسيله را به منزل عودت دهند پروسه زمانبري را طي خواهد كرد.

مزيت سوم اين است كه در زماني كه لوازم برقي  براي تعمير به نمايندگي‌ها فرستاده مي­شود در حين حمل و نقل، امكان صدمه ديدن بدنه وسايل برقي وجود خواهد داشت و به دليل حساس بودن خانوم هاي خانه، بهتر است كه تعمير لوازم برقي در منزل صورت پذيرد.

 

اهميت بالاي لوازم برقي در آسايش و آرامش زندگي انسان ها باعث شده است كه هر روزه استفاده بيشتر از وسايل برقي جز لاينفك كارهاي روزمره قرار گيرد، مثلا استفاده از جاروبرقي و ماكروفر و ماشين لباسشويي و ماشين ظرفشويي و… به بالاترين حد خود رسيده است و در زمان كرونا با توجه به قرنطينه شدن اكثر كسب و كارها، انسان ها بايد ساعات زيادي را در قرنطينه به سر ببرند و همين در خانه ماندن باعث استفاده بيشتر از وسايل برقي خواهد شد و با بالا رفتن زمان استفاده از وسايل برقي، زمان مستهلك شدن وسايل هم بالا مي­رود و استفاده از وسايل خدماتي منزل منوط به تعمير جاروبرقي و تعمير ماكروفر و تعمير ماشين لباسشويي و… خواهد بود.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۳۶:۱۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تمامي جاروبرقي ها ممكن است به تعميرات جاروبرقي نيازمند باشند. نمايندگي ما در اولين فرصت ممكن متخصصان خود را به محل استقرار شما خواهد رساند. با توجه به محل زندگي خود شماره هاي موجود در اين بخش را شماره گيري كرده و از اطلاعات بيشتري در زمينه تعميرات جاروبرقي مطلع شويد. متخصصان ما با 10 سال سابقه شمارا به تمامي انتظاراتتان خواهند رساند. و نياز به تعميرات شمارا به حداقل مي رسانند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۰۸:۲۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
طراحي سايت تهران به طراحي وب سايت هايي گفته مي شود كه در اينترنت نمايش داده مي شوند. معمولاً به جنبه‌هاي تجربه كاربر توسعه وب‌سايت اشاره دارد تا توسعه نرم‌افزار. طراحي وب در گذشته بر طراحي وب سايت براي مرورگرهاي دسكتاپ متمركز بود. با اين حال، از اواسط دهه 2010، طراحي براي مرورگرهاي موبايل و تبلت اهميت روزافزوني پيدا كرده است.
يك طراح وب روي ظاهر، چيدمان و در برخي موارد محتواي يك وب سايت كار مي كند. براي مثال، ظاهر به رنگ ها، فونت ها و تصاوير استفاده شده مربوط مي شود. Layout به چگونگي ساختار و طبقه بندي اطلاعات اشاره دارد. يك طراحي وب خوب براي استفاده آسان، از نظر زيبايي شناسي دلپذير است و با گروه كاربري و برند وب سايت مناسب است. بسياري از صفحات وب با تمركز بر سادگي طراحي شده اند، به طوري كه هيچ اطلاعات و عملكرد اضافي كه ممكن است حواس كاربران را پرت كند يا گيج كند ظاهر نمي شود. از آنجايي كه سنگ اصلي خروجي يك طراح وب سايتي است كه اعتماد مخاطبان هدف را جلب مي كند و آن را تقويت مي كند، حذف هر چه بيشتر نقاط بالقوه نااميدي كاربر يك ملاحظه حياتي است.
طراحي سايت شركتي دو تا از متداول ترين روش ها براي طراحي وب سايت هايي كه هم در دسكتاپ و هم در موبايل به خوبي كار مي كنند، طراحي واكنش گرا و تطبيقي ??است. در طراحي واكنشگرا، محتوا بسته به اندازه صفحه نمايش به صورت پويا حركت مي كند. در طراحي تطبيقي، محتواي وب‌سايت در اندازه‌هاي طرح‌بندي ثابت مي‌شود كه با اندازه‌هاي رايج صفحه نمايش مطابقت دارد. حفظ يك چيدمان كه تا حد امكان هماهنگ بين دستگاه ها باشد براي حفظ اعتماد و تعامل كاربر بسيار مهم است. از آنجايي كه طراحي پاسخگو مي تواند مشكلاتي را در اين زمينه ايجاد كند، طراحان بايد در كنار گذاشتن كنترل بر نحوه ظاهر شدن كار خود مراقب باشند. اگر آنها مسئول محتوا نيز باشند، در حالي كه ممكن است نياز به گسترش مهارت خود داشته باشند، از مزيت كنترل كامل محصول نهايي لذت خواهند برد.
يكي از عناصر كليدي يك محصول موفق، ايجاد نمايشگرهاي موثر، كارآمد و بصري دلپذير است. براي توليد چنين نمايشگرهايي با كيفيت بالا، خواه گرافيكي (به عنوان مثال، وب سايت ها) يا ملموس (به عنوان مثال، كنترل از راه دور)، درك بينايي انسان، همراه با دانش درك بصري مورد نياز است. با مشاهده، تحقيق و شناسايي نمونه هايي از توانايي هاي ادراكي خود، مي توانيم محصولاتي را با توجه به اين ويژگي هاي وحدت بخش طراحي كنيم. به منظور گسترش چنين مهارت هايي در دنياي طراحي تعامل، ما "روانشناسي گشتالت و طراحي وب: راهنماي نهايي" را توسعه داده ايم.
روانشناسي گشتالت نظريه اي از ذهن است كه در بسياري از جنبه هاي مختلف انديشه، عمل و ادراك انسان به كار رفته است. به طور خاص، نظريه‌پردازان و محققان گشتالت تلاش مي‌كنند تا ادراك بصري را بر حسب روشي كه فرآيندهاي زيربنايي سازماندهي مي‌شوند و اينكه چگونه به ما در درك جهان كمك مي‌كنند، درك كنند. سازماندهي اين فرآيندهاي شناختي براي درك ما از نحوه تفسير جريان مداوم اطلاعات بصري كه وارد چشمانمان مي شود و اينكه چگونه به نمايشي منسجم، معنادار و قابل استفاده از جهان تبديل مي شود، مهم است. در طول بيست سال گذشته، كار روانشناسان گشتالت توسط طراحان تعامل و ساير متخصصان درگير در توسعه محصولات براي كاربران انساني پذيرفته شده است.
در اين دوره، ما برخي از بهترين منابع موجود در حال حاضر در مورد موضوع روانشناسي گشتالت و ادراك بصري را گردآوري و ادغام كرده ايم. براي كمك به درك اينكه چگونه مي توانيد روانشناسي گشتالت را در طراحي وب به كار ببريد، نمونه هاي مختلفي از طرح هاي موجود ارائه كرده ايم. اينها توجه را به كيفيت ها، ويژگي هاي عجيب و غريب و ويژگي هاي ادراك بصري جلب مي كنند. علاوه بر اين، آنها در مورد چگونگي تطبيق اين موارد و در تعدادي از موارد مورد سوء استفاده قرار مي‌گيرند تا از اهداف كاربر يا طراح يا مشتري پشتيباني شود.
به كارگيري تفكر گشتالت در طراحي، بينش ها و راه هاي جديدي را براي برخورد با مشكلات و چالش ها در اختيار ما قرار مي دهد. با تثبيت روش‌هاي متعددي كه اطلاعات بصري را سازماندهي مي‌كنيم، مي‌توانيم طرح‌هاي خود را براي همه كاربران بهبود بخشيم.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۴۳:۳۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در كنار تجهيزاتي كه براي راه اندازي اتاق سرور و ديتاسنتر در نظر مي گيريد بايد مباحث مهم ديگري هم مورد نظر خود قرار دهيد، براي مثال يكي از اساسي ترين مسائل در روند ساخت اتاق سرور چاه ارت مي باشد. شايد به نظر شما اين مسئله از اهميت زيادي برخوردار نباشد اما به جرات مي‌توان گفت كه چاه ارت يكي از اساسي ترين بخش هاي ساخت اتاق سرور به شمار مي رود زيرا كاربردهاي بسيار مهمي دارد كه يكي از مهمترين كاربردهاي آن حفظ سلامت پرسنل فعال در اتاق سرور و تجهيزات اتاق سرور مي باشد. در بسياري از موارد مشاهده شده كه به دليل نبود چاه ارت، تجهيزات داخل اتاق سرور اتصال كرده و به دليل آتش سوزي خسارات جبران ناپذيري را براي شركت رقم زده است. در نتيجه پيشنهاد مي كنيم براي آشنايي با چاه ارت، نحوه عملكرد و ويژگي هاي آن تا انتهاي اين محتوا با ما همراه باشيد.

مزايا استفاده از چاه ارت

استفاده از چاه ارت مزاياي بسيار زيادي دارد اما ما قصد داريم در اين بخش از محتوا چند نمونه از ويژگي ها و مزاياي بارز استفاده از سيستم ارتينگ يا چاه ارت را به شما معرفي كنيم تا شما اگاهي كاملي نسبت به اين معقوله به دست بياوريد، در ابتدا بهتر است بدانيد وجود چاه ارت در اتاق سرور و ديتاسنتر باعث حذف ولتاژ اضافه مي گرديد از سوي ديگر از ايجاد ولتاژ تماسي جلوگيري مي‌كند كه مي تواند امنيت اتاق سرور را بالا ببرد البته به اين نكته هم بايد اشاره كرد كه يكي از بزرگترين مزاياي استفاده از سيستم ارتينگ حفاظت از جان نيروي انساني است، همانطور كه مي دانيد بعد از راه‌اندازي اتاق سرور شما بايد با يك شركت تيم پشتيبان خدمات شبكه قرارداد عقد كنيد تا تجهيزات نرم‌افزاري و سخت‌افزاري اتاق سرور شما را به صورت دائم مورد بررسي قرار دهد تا از خرابي تجهيزات جلوگيري شود، در اين صورت با استفاده از سيستم ارتينگ ميتوانيد سلامتي نيروي خود را تامين كنيد.

از سوي ديگر همانطور كه در بخش بالا مطالعه كرديد تمام تجهيزات موجود در اتاق سرور به برق متصل مي شوند و اگر اين تجهيزات الكتريكي و الكترونيكي اتصال كنند مي توانند خسارات جبران ناپذيري را به جاي بگذارند اما سيستم ارتينگ اجازه اتصال را نخواهد داد به همين دليل امنيت تجهيزات نرم‌افزاري و سخت‌افزاري شما افزايش پيدا خواهد كرد، آخرين گزينه كه قصد داريم به شما معرفي كنيم اتفاقات غير مترقبه است كه يكي از آنها مي تواند صاعقه باشد توجه داشته باشيد كه چاه ارت ولتاژ جريان الكتريسيته صاعقه را به زمين منتقل مي كند در نتيجه آسيب به تجهيزات شما را نخواهد رسيد.

آشنايي با عملكرد چاه ارت

در اين بخش قصد داريم عملكرد سيستم ارتينگ را به شما توضيح دهيم، توجه داشته باشيد كه بر روي سيم فاز و نول فيوز هايي قرار داده شده است كه از اتصال جلوگيري مي كند، براي مثال اگر فاز به سيم ارت اتصال پيدا كند فيوز كه بر مسير فاز قرار گرفته به طور كل جريان را قطع مي‌كند، از سوي ديگر بر روي سيم نول يك فيوز ۳۰ ميلي آمپر قرار داده شده است كه در صورت هرگونه اتصال يا برق‌گرفتگي كل جريان فاز و نول را قطع مي كند و الكتريسيته ساكن را به زمين انتقال مي دهد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۰۸:۵۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

توليدي كيف مدرسه تنوع زيادي دارد كه در اين مقاله  از كيف يك درباره‌اش صحبت خواهيم كرد.

قبل از بازگشايي مدارس، تمامي والدين به دنبال بهترين كيف مدرسه براي فرزندان خود هستند.

اگر كيف مناسب براي فرزند خود تهيه نكنيد، ممكن است ستون فقرات فرزند دلبندتان دچار آسيب شود

يا اينكه مشكلات حركتي براي او ايجاد شود. بر اين اساس، خريد يك كيف مناسب بسيار حائز اهميت است و بايد در آن دقت زيادي داشته باشيم.
يك كيف مدرسه استاندارد چه ويژگي‌هايي دارد؟
كيف‌هاي مدرسه استاندارد ويژگي‌هايي دارند كه اين ويژگي‌ها عبارت‌اند از:

توليدي كيف مدرسه – جنس كيف مدرسه

كيف مدرسه بايد سبك باشد، پس كيف‌هايي با جنس لي يا كتان به دليل اين‌كه سنگين هستند، مناسب مدرسه نمي‌باشند چرا كه وزن اين كيف‌ها با پر كردنشان با كتاب و دفتر و غيره بيش از اندازه بالا مي‌رود.
پس يك انتخاب بسيار خوب براي كيف مدارس ، كيفي است كه توليد شده از جنس برزنت يا پارچه باشد.

 

توليد قطعات توسط فن آوري كيف يك  از گامهاي پايه­اي متعددي تشكيل مي­شود.

مواد خام چرم مصنوعي ورودي براي تزريق كه به عنوان ماده اوليه شناخته مي شوند،

شامل مخلوطي از چرمها مصنوعي يا پليمري و مواد چسبنده مي باشند.

ماده اوليه در مارپيچ فشار تزريقي ذوب مي­شود و با فشار به بخش رول و طاقه كردن چرم تزريق مي­گردد.

توليدي كيف بازار تهران و تقاضاي آن براي ساخت انواع چرم را شرح ميدهيم

ما توانيم بر اساس شكل و فرم، يك قسمت خيلي شكننده كه “چرم مصنوعي درجه يك” ناميده مي­شود را استخراج كنيم.

بعضي از چرمها، نيازمند پاكسازي دهانه پاشش تزريق يا اضافاتي كه در محل اتصال جنس خام چرم قالب تشكيل مي شوند، هستند.

قدم بعدي، دوباره چسباندن است. اشكال زيادي از فرآيندهاي دوباره چسباندن

وجود دارد كه عمدتا از روش­هاي محرك و حرارتي استفاده مي­كند.

اين مرحله از فرآيند، مواد چسبنده را از قسمتي كه شكننده باقي مي­ماند و “بدنه طاقه” ناميده مي­شود،

جدا مي­سازد.

قطعات قبل از سخت شدن، بايد در جايگاه مناسبي قرار بگيرند

كه گاهي بنا بر ضرورت جهت جلوگيري از هرگونه تغيير شكل بايد به جايي تكيه داده شوند.

معمولا قطعات در دمايي كمي كمتر از دماي 30درجه سازنده آن قطعه،

سخت مي شوند. در نهايت نمونه توليد شده، به عنوان نماينده اي از يك گروه محصول خاص،

جهت بررسي و تاييد هماهنگ بودن ابعادش با نمونه­هاي مورد نياز اندازه گيري مي شود.

حتما ببينيد : توليدي كيف در تهران

چرمهاي سخت شده، و بصورت رول شده پرداخت مي­شوند تا به سطحي صاف­تر و براقتر دست يابند.

پرداخت كردن سطوح محصول، با چك نمودن و كنترل آن قطعه كه همواره به صورت هشتاد درصدي در كارخانه به انجام مي­رسد دنبال مي­شود.

بدين گونه كه هر قسمت براي نقيصه­هايي چون ترك­هاي سطحي

و هر گونه ايراد احتمالي در مورد قطعات چرمي براي ترك­هاي زير سطحي چك مي­شوند.

بر اساس نياز و خواست مشتري، سطوح كاربردي برخي از محصولات صيقل داده شده

و يا به نگه­دارنده­هاي پلاستيكي  تمام طاقه را لول و پرس دستي متصل گرديده و يا به سطوح مقارن خود چسبانده مي شوند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۱۹:۵۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در تهرانپارس تعداد زيادي آرايشگاه مردانه وجود دارد كه برخي خدمات بسيار سنتي و قديمي مانند كوتاهي ساده موي سر و صورت ارائه ميكنند و برخي بسيار پيشرفته هستند و خدمات آرايشگاهي مردانه در حد مد روز دنيا را ارائه ميكنند. براي همين انتخاب هاي متعددي در پيش پاي شما وجود دارد.

اگر بخواهيم بهترين آرايشگاه تهرانپارس را معرفي كنيم بدون شك مسير سختي پيش پاي ما نيست و امروزه از هر كسي سوال كنيم بهترين آرايشگاه مردانه تهرانپارس كجاست؟ ، بدون ترديد آرايشگاه آس يا آرايشگاه محمد كاشاني معروف را به شما نشان خواهد داد. حتي اگر به دنبال بهترين آرايشگاه مردانه تهران هم باشيم، نام آرايشگاه آس به عنوان يكي از آرايشگاه هاي برتر تهران شمرده ميشود.

 

 

آرايشگاه مردانه آس:

آرايشگاه مردانه آس يا خانه داماد آس يكي از به روز ترين و بهترين آرايشگاه هاي مردانه تهرانپارس يا بهتر بگوييم يكي از از بهترين آرايشگاه هاي ايران است. مدير اين آرايشگاه محمد كاشاني يكي از معروف ترين آرايشگران مردانه و مدرس بين المللي آرايشگري است و مدارك معتبر بين المللي در فنون آرايشگري و گريم خود را از فرانسه و آلمان دريافت كرده است. 

بازيگران، مجريان، خوانندگان و ورزشكاران معروفي تاكنون به آرايشگاه آس مراجعه داشته اند كه از اين ميان ميتوانيم به افرادي چون فرزاد حسني، داريوش فرضيايي، ابراهيم شفيعي، اميرمحمد متقيان،  سيد علي ضيا، آرش اي پي، محمد فغاني، رامبد جوان و ... اشاره كنيم. 

 

آرايشگاه آس تهرانپارس داراي سه بخش مجزاي آرايشگاه كودك، سالن آرايش مردانه و سالن VIP داماد است كه به خانه داماد آس نيز معروف است.  يكي از مزيت هاي مهم آرايشگاه آس دارا بودن پاركينگ اختصاصي است، كافي است پشت درب پاركينگ آرايشگاه با تلفن آرايشگاه تماس بگيريد تا درب پاركينگ براي شما باز شده و با خيال راحت خودرو خود را پارك كرده و به آرايشگاه برويد.

اگر روي مو و پوست خود حساس هستيد و ميخواهيد خدمات درجه 1 و به معناي كلمه vip دريافت كنيد پيشنهاد اول ما در منطقه تهرانپارس آرايشگاه مردانه آس است.

 

 خدمات قابل ارائه

آرايشگاه مردانه آس تهرانپارس كليه خدمات پوست و موي مردانه را به شما ارائه خواهد كرد. از خدمات مرتبط با مو شامل انواع مدل هاي پيرايش مو تا رفع نقص مو، تغيير حالت مو و خدمات مرتبط به پوست صورت از قبلي پاك سازي و گريم صورت شامل خدمات آرايشگاه آس تهرانپارس است. اين آرايشگاه خدمات ويژه مخصوص دامادها را نيز در منو خود دارد و شما ميتوانيد از اين خدمات استفاده كنيد.

 

چگونه به آرايشگاه مردانه آس بياييم

آرايشگاه آس داراي سيستم رزرو آنلاين است و ميتوانيد بدون نياز به تماس از طريق وب سايت آس اقدام به رزرو آنلاين وقت حضور خود كنيد. از نظر موقعيت مكاني آرايشگاه آس در شرق تهران و در منطقه تهرانپارس قرار گرفته است. براي عزيمت به آرايشگاه مردانه تهرانپارس بايستي از بزرگراه رسالت، ياسيني و يا خيابان دماوند به سمت فلكه اول تهرانپارس حركت كرده و در فلكه اول تهرانپارس به سمت خيابان ستاني تغيير مسير دهيد. آرايشگاه آس در ابتداي خيابان ستاني قرار گرفته است.  

 

آرايشگاه مردانه آس در فلكه اول تهرانپارس و در ابتداي خيابان ستاني قرار دارد.  لوكيشن آرايشگاه مردانه آس

 

سالن اختصاصي كودك آس:

فراموش نكنيم كه آرايشگاه مردانه آس داراي يك سالن اختصاصي كودك به صورت كاملا مجزا از سالن اصلي است. آرايشگاه كودك آس هم مانند ديگر خدمات آس، منحصر به فرد، ويژه و خاص است. آرايشگاه كودك سالن انتظار جداگانه با تم كودكانه دارد و تمامي لوازم براي بازي كودك در اين بخش محيا است. از ويژگي هاي خاص آرايشگاه كودك آس جدا بودن سالن آرايش از سالن انتظار بوده و در زمان آرايش كودك شما هيچ فرد يا مراجعه كننده اي در سالن كودك حضور نخواهد داشت. 

 

ساير آرايشگاه‌هاي مردانه تهرانپارس:

ما در اين مطلب به معرفي آرايشگاه آس به عنوان بهترين آرايشگاه تهرانپارس و يكي از بهترين آرايشگاه هاي تهران پرداختيم و از محمد كاشاني و تيم اجرايي با تجربه آس صحبت كرديم، ولي اين نشانه كم ارزش كردن خدمات و كيفيت ساير آرايشگاه هاي تهرانپارس نيست و نبوده است. در منطقه تهرانپارس آرايشگاه هاي بيشماري وجود دارد كه هركدام سطح مشخصي از خدمات را به مشتريان خود ارائه ميكنند. از آرايشگاه هاي مردانه تهرانپارس ميتوانيم به آرايشگاه جوان، آرايشگاه شاهين، آرايشگاه مردانه پژمان، آرايشگاه مردانه افشين تهرانپارس، آرايشگاه امير، آرايشگاه تهرانپارس، آرايشگاه مردانه موكات، آرايشگاه مردانه نيوفيس، آرايشگاه مردانه سان بوي، آرايشگاه مردانه تهرانپارس، آرايشگاه پرستيژ، آرايشگاه پرستيژ شعبه تهرانپارس و ده ها آرايشگاه مردانه ديگر در منطقه تهرانپارس وجود دارند كه هريك ويژگي هاي خاص خود را دارا هستند.

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۴۱:۴۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

WEB DESIGN SERVICES

Why website design?

Arsha marketing’s web design team is the provider of the services of company web design services and internet market web design for different businesses . Arsha marketing as a modern digital marketing agency during a decade activity in the digital marketing, was the executor of company web design project and building of store site’s for international brands and any sample of web design sevices of Arsha marketing is designs and implements according to the need and nature of each brand in a unique way. web design is one of the most important factors of online marketing. today, the life of businesses which lack of website is to end, hence there is no better way than web design services for targeting the customers than exclusive web design and this is the work that Arsha marketing’s web design team does for you in the best way.

Why do we need web design services?

 • Making professional site as an identity certificate of your business
 • Having official website causes positive impact on customers
 • The SEO services of Arsha marketing helps to increasing the number of customers
 • Website with user interface and attractive appearance can draw the attention of customers
 • Setting up an advertisement campaign in google for new-established sites is simply possible
 • Responsive web design makes you needless from application designing.

Why we should experience the web design services with Arsha marketing?

 • Using the newest technologies of world
 • Website design services according to the SEO principles
 • Free support from project
 • Having the highest coefficient of security
 • Providing management panel and content production
 • More than 15 years’ experience of web designing
 • Responsive web design

The steps of web design services

The company of Arsha marketing’s web design services, provides technical services of site creating based on the defined principles and predefined steps. first of all, during a meeting the need and expectation of user from the intended site is define. different kinds of sites include real states web design, medical web design, legal web design, tourism web design, decoration and professional internet shop design.

UI/ UX: user interface design

Format: performing

Test: removal of mistakes

Upload: the last version of site

Following these steps, helps the web design to be done in a professional way and the last result of this cooperation be pleasing for both sides. all the agreements of Arsha marketing’s website design services has free support in case of indication of human mistakes, take action quickly for solving that.  

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۲۷:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

خدمات راه اندازي ويدئو كنفرانس همان طور كه احتمالا مي دانيد، اجراي يك ويديو كنفرانس به تجهيزات بسياري نياز دارد كه ما برخي از تجهيزات سيستمي راه اندازي اين سيستم را براي شما معرفي كرده ايم:

 

وبكم با رزولوشن بالا

يكي از پيش نيازهاي استفاده از سيستم ويديو كنفرانس داشتن دوربين وب كم با كيفيت بالاست. بدون داشتن يك وب كم معمولاً انتقال تصوير امكان پذير نخواهد بود و در صورتي كه وب كم شما كيفيت پاييني داشته باشد قاعدتاً تصاوير انتقالي نيز كيفيت پاييني خواهند داشت و شما به هيچ وجه قابليت افزايش كيفيت را در اختيار نخواهد داشت.

در هنگام انتخاب به وب كم به وضوح تصوير كه آن وب كم در اختيار شما قرار مي دهد توجه داشته باشيد. حداقل كيفيت تصوير مورد نياز شما براي داشتن يك ارتباط ويديو كنفرانس با كيفيت اچ دي باشد.

اما اگر دوربين با كيفيت تري تهيه كنيد، كيفيت تصاوير انتقالي را چند برابر خواهد كرد. در حال حاضر سيستم هاي ويديو كنفرانسي توليد شده اند كه دوربين هاي با كيفيت 4كي  در اختيار كابران قرار مي دهند.

 

پردازش كامپيوتري مورد نياز ويديو كنفرانس

سيستم هاي نرم افزاري پردازش تصوير احتياج به قدرت پردازش كامپيوتري بالايي دارند تا بتوانند نهايت بهره وري را از خود ارائه دهند. اگر شما از سيستم كامپيوتري استفاده ميكنيد كه قديمي و يا ضعيف است احتمال اين كه كيفيت تصاوير انتقالي شما پايين باشد و يا قطع و وصلي در هنگام برقراري تماس ويديوكنفرانس تجربه كنيد بسيار زياد خواهد بود.

در بسياري از سيستم هاي ويديو كنفرانس كيفيت صدا و تصوير انتقالي نسبت به سخت افزار كامپيوتري كه در اختيار دارند به صورت اتوماتيك تنظيم مي شود و در صورت موجود نبودن منابع كافي، كيفيت تصاوير پايين خواهند آمد.

امروزه براي استفاده از سيستم هاي ويديو كنفرانس مدرن، شما احتياج به يك سيستم با حداقل ۲ گيگابايت رم و يك پردازشگر ۴ هسته اي داريد. 

پهناي باند شبكه مورد نياز ويديو كنفرانس

اين مورد، مهم ترين پيش نياز شما براي راه اندازي يك سيستم ويديو كنفرانس است. شما بايد مطمئن شويد سرعت اينترنت مناسب در اختيار سيستم ويديو كنفرانس شما قرار داشته باشد. در غير اين صورت سرعت اينترنت پايين قطعا كيفيت تصاوير انتقالي شما را كاهش مي دهد و قطع و وصلي بسياري را نيز تجربه خواهيد كرد.

دقيقا مانند منابع سخت افزاري، در بسياري از سيستم هاي ويديو كنفرانس كيفيت صدا و تصوير انتقالي نسبت به سرعت اينترنتي كه در اختيار دارند به صورت اتوماتيك تنظيم مي شود و در صورت موجود نبودن پهناي باند كافي، كيفيت تصاوير پايين خواهند آمد.

به طور كلي با سرعت اينترنت ۱ مگابيت بر ثانيه، قادر خواهيد بود كه ويديو ۱۵ فريم بر ثانيه با كيفيت اچ دي را بدون مشكل به سمت مقابل ارسال كنيد. اما اگر مي خواهيد ويديو با كيفيت ۴K و ۳۰ فريم بر ثانيه ضبط و ارسال كنيد بايد سرعت اينترنت ۴ مگابيت بر ثانيه را در اختيار سيستم ويديو كنفرانس خود قرار دهيد.

به سرعت اينترنت هميشه توجه ويژه داشته باشيد و تلاش كنيد سرعت اينترنت شما در طول تماس ويديو كنفرانس ثابت باشد. اگر قطع و وصلي در اينترنت شما وجود داشته باشد، قطعا آن را بر روي ويديوي انتقالي احساس خواهيد كرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۵۹:۱۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

عسل خالص و طبيعي گياهي چهل گياه يا عسل چند گياه كه از شهد انواع گل‌ها به دست مي‌آيد، خواص درماني بسيار زيادي براي بدن مانند، درمان بيماري‌ها و بهبود زخم‌ها و مشكلات پوستي دارد. زنبور براي تغذيه در تهيه عسل چهل گياه از انواع گل‌ها و بافت گياهاني مانند شبدر، اسپرس، كلزا، آويشن، اسطوخودوس، گل بنفشه، گون و… استفاده مي‌كند.

 


 

عسل چهل گياه چيست؟

زنبورها عموما در فصل بهار كه پوشش گياهان و گل‌ها تازه مي‌شود، شروع به تغذيه از اين گل‌ها مي‌كنند و عسل توليد شده خواص همه اين گياهان را دارد. نام هر عسل، از پوشش گياهي آن منطقه است، اما عسل‌هاي گياهي به خاطر تنوع گل‌ها و گياهان به عسل چهل گياه شناخته مي‌شود و رنگ و طعم اين عسل با بقيه عسل‌ها متفاوت هست.

عسل اصل كردستان

اكثر زنبورداران عسل‌هاي گياهي را به دو گروه تقسيم مي‌كنند:

عسل گل‌هاي دشت

اين عسل كه حوالي ماه ارديبهشت و خرداد توليد مي‌شود، رنگ آن‌ها روشن و عطر طعم ملايمي دارند. زنبورها از گياهان شبدر، اسپرس، يونجه و كولزا تغذيه مي‌كنند.

عسل گل‌هاي كوهستاني

عسل گل‌هاي كوهستاني تيره‌رنگ، قهوه‌اي و بسيار خوش عطروطعم خاصي را دارند. از اين عسل گياهي براي درمان بيماري‌هاي ريوي، عفونت‌هاي روده‌اي و ادراري استفاده مي‌شود. اين عسل به علت مجاورت با آلودگي كمتر محيط طبيعي‌تر و بهتر هستند

عسل چهل گياه

خواص عسل چهل گياه چيست؟

عسل چهل گياه خواص درماني زيادي كه دارد كه در ادامه مطلب اين خواص درماني را بيان مي‌كنيم:

تقويت‌كننده حافظه

تنظيم خواب و رفع بي‌خوابي

مفيد براي معالج رعشه

ضد سرفه و نرم‌كننده سينه و بهبود كننده تنگي نفس

پيشگيري و درمان علائم آسم

كاهش نفخ

تقويت‌كننده بينايي

تقويت سيستم گردش خون و تصفيه‌كنندگي خون

بهبود درمان آرتروز

تقويت سيستم دفاعي بدن

كاهش و كنترل قند و فشارخون

كاهش دردهاي استخواني و مفاصلي و پوكي استخوان

بهبود سردرد و دردهاي ميگرني

كنترل و بهبود اسپاسم عضلاني

ترميم‌كننده مفاصل و غضروف ساز

افزايش سرعت بهبودي در سرماخوردگي

ضد سنگ كليه و مثانه

مفيد براي گرفتگي عروق

تصفيه‌كننده كبد و درمان كبد چرب

درمان مشكلات گوارشي زخم معده، ترش كردن معده و كنترل اسيد معده

 


 

 


 

عسل تك‌گل چيست؟

زنبور در عسل تك‌گل در سراسر منطقه گل‌ها پرواز مي‌كند و از چندين گل گوناگون تغذيه مي‌كند كه بيشترين بخش اين عسل‌ها از تغذيه يك گل هست، به اين دليل به اين عسل‌ها، عسل تك‌گل مي‌گويند. قيمت عسل خالص يك كيلويي

معرفي عسل گياهي آويشن (خواص و ويژگي‌هاي ظاهري آن)

عسل  گياهي آويشن از تغذيه زنبورعسل از گرده‌هاي گونه‌هاي آويشن و گل‌هاي نعنايي آويشن وحشي و آويشن زيره به دست مي‌آيد. عسل آويشن نيز از چندين گل تهيه مي‌شود اما بيشتر غالب آن از گل آويشن هست و يك عسل تك گله محسوب مي‌شود. رنگ عسل آويشن كهربايي است، ولي به خاطر استفاده از گل‌هاي ديگر رنگ آن تغيير مي‌كند. طعم آن شيريني متوسطي دارد و داراي رايحه شديدي است. عسل آويشن، غني‌ترين عسل ازنظر خاصيت آنتي‌اكسيداني است.

خواص درماني عسل آويشن

 • بهبود سلامت دستگاه‌هاي گوارشي و تنفسي

 • درمان ورم معده

 • تسكين گلودرد

 • ضد باكتري قوي

 • تسكين سرفه

 • بهبود سيستم ايمني

 • منبع ويتامين‌ها و ساير مواد مغذي شامل ويتامين C، پتاسيم، كلسيم، سديم و منيزيم، مس، آهن

 • ضد آلرژي

 • انرژي‌بخش و رفع خستگي

 • درمان زخم‌ها و سوختگي‌ها

 • بهبود سيستم ايمني بدن

 


 

بررسي ويژگي هاي عسل طبيعي

 


 

معرفي عسل گياهي گون (خواص و ويژگي‌هاي ظاهري آن)

عسل گون از گياه گون كه از خانواده باقلاييان است. اين گياه به ‌صورت بوته‌اي و علفي با ارتفاع 75 سانتيمتر در مناطق زاگرس و سلسله جبال مركزي، محدوده جنگل‌هاي شمال و مناطق خشك ايران رشد مي‌كنند. عسل گياهي گون زردرنگ است و ظاهر آن شبيه عسل‌هاي معمولي هست. برخي از گونه‌هاي عسل گون قرمز و كهرباني رنگ هستند. معروف‌ترين گونه‌هاي گون، گونه‌سفيد، گونه قشلاقي، گونه گزي نام دارند.

خواص عسل گون

خواص درماني عسل گون

 • درمان بي‌خوابي

 • كنترل كم‌خوني

 • درمان سرماخوردگي و سرفه عمومي

 • تقويت سيستم گوارشي و روده

 • التيام زخم‌هاي حلق و ريه

 • كمك به هضم غذا

 • سلامت قلب

 • ضد پيري

 • درمان ديابت

 • كاهش فشارخون

 • بهبود مشكلات مغز و استخوان

 • ضد تشنج و صرع

 • ضد تومور

 • بهبود مشكلات چشمي

 • تقويت حافظه

 


 

معرفي عسل يونجه (خواص و ويژگي‌هاي ظاهري آن)

عسل يونجه با تغذيه گياه يونجه كه از دسته حبوبات، باقلا، لوبيا و نخودفرنگي است، به دست مي‌آيد. اين گياه داراي ساقه‌هاي بلند و برگچه‌هاي نازك، نوك‌تيز و بيضي‌شكل هست. رنگ گل‌هايش بنفش و گاهي زردرنگ هستند.

رنگ عسل يونجه روشن، شفاف و كهربايي است. طعم آن خيلي شيرين نيست. عسل طبيعي گون طعمي گياهي و تند دارد و بو و عطر به‌سختي قابل‌تشخيص است. نسب به عسل‌هاي ديگر خيلي سريع حالت‌جامد و كريستالي به خود مي‌گيرد و كمي تيره و كدرتر مي‌شود.

خواص درماني عسل گياهي يونجه

 • ضدعفوني‌كننده و ضد باكتريايي

 • بهبود علائم و پيشرفت سرماخوردگي و آنفولانزا

 • بهبود عفونت دستگاه تنفسي

 • مسكن و تسكين‌دهنده درد

 • مقوي مغز و اعصاب

 • تقويت حافظه

 • ملين و خون‌ساز

 • مفيد براي اختلالات قاعدگي در خانم‌ها

 • مفيد براي لرزش اندام

 • خاصيت انعقاد خون براي افرادي كه خون‌دماغ مي‌شوند.

 • رفع گرفتگي عروق و پيشگيري از بيماري‌هاي قلبي و عروقي

 • درمان راشيتيسم

 • تقويت استخوان‌ها

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۵۶:۵۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر