Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

توجه ويژه سرمايه گذاران به تركيه در سال 2020

 

تركيه امن ترين اقتصاد آسيا و خاورميانه در سال 2020

تركيه در حال حاضر به عنوان شريك تجاري و سرمايه گذاري مطمئني براي ايرانيان شناخته مي شود ، بعد از فراز و نشيب هاي سالهاي 2018 و 2019 ، تيم اقتصادي اردوغان ، رئيس جمهور تركيه توانست ، توازن و ثبات را به اقتصاد تركيه بازگرداند ، حال كه گزارش  بانك جهاني خبر از رشد اقتصادي تركيه در سال 2020 را مي دهد ، پيش بيني مي گردد ، هدف گذاري تركيه براي قرار گرفتن در ميان 10 اقتصاد برتر جهان در سال 2023 يك گام ديگر به واقعيت نزديكتر شده باشد .

اولين و مهمترين منشا رشد اقتصادي در تركيه ، تسهيل شرايط اقامت همراه با سرمايه گذاري از طريق خريد ملك در تركيه است ، عراقي ها اين روز ها جلوتر از ايراني ها ركورددار خريد ملك در تركيه و استانبول هستند و در اين دوره از هموطنان ما پيشي گرفته اند ، بي شك تغيير قوانين ، تسهيل شرايط و امتيازهاي مناسب براي سرمايه گذاري توانسته ، تركيه را به عنوان مناسب ترين كشور براي سرمايه گذاري در حوزه املاك و مستغلات به دنيا معرفي كند .

به نظر مي رسد كه اگر براي سرمايه گذاري مطمئن در سال ميلادي آتي هستيد و در جستجوهاي اينترنتي خواهيد ديد كه خريد آپارتمان در استانبول ، خريد خانه در تركيه و سرمايه گذاري در تركيه ، جزء ترندهاي جستجو در خاورميانه هستند ، به خصوص سرمايه گذاران كشورهاي حوزه خليج فارس تركيه را جزيره امن اقتصادي قلمداد مي كنند .

سرمايه گذاري غول هاي اقتصادي اروپا و آمريكا در تركيه

كمپاني هاي بزرگي همچون فولكس واگن ، هلدينگ هاي بزرگ املاك و مستغلات ، خطوط هواپيمايي ، شركتهاي فعال حوزه گردشگري  سرمايه گذاري هاي گسترده اي را در تركيه انجام داده اند كه بخش اعظم اين سرمايه گذاري ها در سال 2020  و در جهش اقتصادي تركيه نشان داده خواهد شد ، از سوي ديگر با اتمام تونل اوراسيا پس از اتمام فرودگاه بين المللي استانبول ، آسياو اروپا در كمترين زمان به يكديگر متصل خواهند شد و تركيه شاهراه صادرات و واردات به اروپا خواهد شد ، شركتهاي بزرگ و كوچكي از سرتاسر جهان براي قرار گرفتن در مسير توسعه اقتصادي و تجاري در تركيه تاسيس شده اند و بسياري از برندهاي صاحب نام ايراني نيز براي عقب نماندن ا ز اين فرصت دفاتر نمايندگي خود را در تركيه ايجاد نموده اند .

شايد بهترين فرصت براي عقب نماندن از توسعه تجاري و اقصادي تركيه در سال آتي و سالهاي پيش رو ، سرمايه گذاري در بخش هاي مولد در تركيه است ، با توجه به توسعه روابط اقتصادي روسيه و اتحاديه اروپا به تركيه به عنوان پل تجاري ميان خاورميانه و اروپا بهترين نوع سرمايه گذاري درتركيه را مي توان شامل بخش هاي ذيل دانست :

·        سرمايه گذاري در حوزه املاك

·        سرمايه گذاري در حوزه فناوري و اطلاعات

·        سرمايه گذاري در حوزه ساخت و ساز

·        سرمايه گذاري در حوزه گردشگري

·        سرمايه گذاري در حوزه زيرساخت هاي اثر بخش مانند انرژي ، ترانزيت ، پتروشيمي ، سيمان ، محصولات كشاورزي

·        سرمايه گذاري در حوزه صادرات مجدد ، محصولات غذايي ، فرش ، خشكبار ، صنايع دستي و محصولات و مصنوعات دكوراتيو

·        سرمايه گذاري در بخش بهداشت و سلامت تركيه يا به نوعي توريسم سلامت

 

منافع مشترك ايران و تركيه

 

ايران و تركيه خواسته يا ناخواسته ، به دليل موقعيت ژئوپولتيك در منطقه منافع مختلف سياسي ، اقتصادي و تجاري بسياري دارند ، هرچند شركتهاي ترك و شركتهاي چند مليتي خواهان ايجاد خط ارتباط تجاري ميان بازرگانان ايران و ساير كشورها در تركيه هستند اما از يك سو تحريم هاي تجاري و از سوي ديگر نبود ساز و كار حمايتي در بخش توسعه تجارت ، بار تصميم گيري را به عهده شركتها و فعالين بازار انداخته و آنها نيز تا حد ممكن از ريسك هاي مالي و تجاري دوري مي كنند ، به نظر مي رسد ايجاد پايگاه مشاوره اقتصادي در تركيه براي كسب و كارهاي كوچك و بزرگ بتواند  اطلاعات مناسبي را به سرمايه گذاران براي سرمايه گذاري مشترك با بخش هاي مختلف اقتصادي تركيه تهيه و ارائه نمايد  و شاهد توسعه روز افزون تبادلات تجاري بخش خصوصي با تركيه و ساير كشورهاي اروپايي و منطقه باشيم .


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۰۱:۱۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

فروش ويسكوزيمتر شيشه اي

انواع ويسكوزيمترهاي وارداتي فيشر FISHER

ويسكوزيمتر  يا ويسكومتر ) هم ناميده مي شود ابزار مورد استفاده براي اندازه گيري ويسكوزيته مايع است.

مقدار دقيق ويسكوزيته سيالات نيوتني با استفاده از ويسكومترهاي لوله اي تعيين مي شود. در اين روش ، زمان صرف شده براي عبور مقدار مشخصي از سيال از ميان يك ويسكومتر لوله اي با قطر و طول مشخص اندازه گيري مي شود.

ويسكومتر هاي شيشه اي آزمايشگاهي با توجه به محيط كاربرد ، دقت و عملكرد در طرح هاي متنوعي ارائه مي شوند

علمينوگستر با ارائه طيف وسيعي از ويسكوزيمترهاي شيشه اي بر مرتفع كردن اين نياز برآمده

تمامي ويسكوزيمترها همراه با برگه كاليبره ارائه مي شود.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۵۹:۴۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

امروزه دنياي تكنولوژي با سرعتي چشم گير در حال پيشرفت است. اين مسيري است كه برنامه نويسي و دنياي كامپيوتر دنيا را به سمت و سوي هوشمند شدن براي انسان ميبرد. با تصور دنياي هوشمند تر و داشتن توانايي كد نويسي شما هم ميتوانيد تاثير گذار باشيد. از جذابيت هاي دنياي كامپيوتر به نقش در آوردن تصورات شماست. با بمب كد همراه ما باشيد تا بهترين زبان هاي برنامه نويسي را به شما معرفي كنيم.

 

پس آموزش برنامه نويسي در واقعي ساختن رويا هاي شما ضروري است. از ديد يك برنامه نويس دنيا به شكل كد نويسي است. در بخش هاي مختلف برنامه نويسي انواع مختلفي از زبان ها موجود است. هر كدام از اين زبان ها پايه و اساسي دارند و مناسب بخش هاي متفاوت هستند. آشنايي با انواع عملكرد زبان هاي برنامه نويسي به شما كمك مي كند در مناسب ترين كلاس آموزش برنامه نويسي را شروع كنيد. با معروف ترين زبان هاي برنامه نويسي آشنا شويد:

 

• Python
• Java
• JavaScript
• Swift
• Php
• C#
• C++
• Kotlin
• Go
• Sql

 

آموزش برنامه نويسي با Python

 

براي آموزش برنامه نويسي توجه داشته باشيد هر زبان بر چه مبنايي است. زبان پايتون، زباني سطح بالاست. نخستين بار در سال 1991 عرضه شد. پايتون زباني قابل فهم است كه به كاربر پسند بودن توجه ويژه اي دارد. از دسته زبان هاي مبتني بر شئ است و نبود syntax آن را شبيه به زبان انگليسي كرده. آموزش برنامه نويسي پايتون به نوعي آسان است ولي توجه كنيد با زمينه كاري شما تا چه حد هماهنگ است.

 

پايتون در بيشتر زمينه ها موفق است از جمله مي توان به: شاخه علم داده، آمار، تحليل، هوش مصنوعي اشاره كرد. براي آموزش برنامه نويسي مي توانيد با اين زبان شروع كنيد. براي نمونه گيري و آزمايش به منظور توسعه نرم افزار ها از پايتون استفاده ميشود. آخرين نسخه ارائه شده از پايتون نسخه سه است. در اين زبان براي جدا كردن هر خط كد ازسمي كولن استفاده نميشود بلكه به آساني به خط بعد مي رويم.

 

نكته تمايز اي كه در فرايند آموزش برنامه نويسي با آن رو به رو خواهيد شد. بمب كد تمامي اين نكات را در اختيار شما مي گذارد ولي حتما تمرين مستمر داشته باشيد تا مفاهيم را بخوبي فرا بگيريد.

 

مزاياي برنامه نويسي با Python

• پشتيباني از سيستم عامل هاي مختلف.
• مبتني بر برنامه نويسي شئ گراست.
• به راحتي امكان اندازه گيري را حتي با پيچيده ترين برنامه ها را ميدهد.
• پشتيباني از كتابخانه اي گسترده

 

معايب برنامه نويسي با Python

• مناسب براي برنامه نويسي موبايل مناسب
• لايه دسترسي به پايگاه داده پايتون ابتدايي است.

 

كاربردبرنامه نويسي با Python

• براي توسعه در اينترنت، برنامه هاي علمي و عددي، رابط كاربري گرافيكي و برنامه ها تجاري مناسب است. بطور كلي در هوش مصنوعي و يادگيري با زبان ماشين استفاده مي شود.

 

آموزش برنامه نويسي Java

 

اين زبان طي 20 سال اخير عرضه شده است و يكي از دلايل محبوبيت جاوا در نحوه اجرا آن است. پس از نوشتن در همه جا اجرا مي شود. جاوا زباني شئ گرا و قدرتمند است چرا كه داده هاي آن هيچ مرجعي ندارند. براي آموزش برنامه نويسي جاوا بهتر است بدانيد كه از زبان ++c آسان تر است. علت اين امر در تخصيص خودكار حافظه است.

 

خوبي هاي زبان برنامه نويسي جاوا زياد است. از ويژگي هاي خوب آن مسئله cross-platform است. به اين معنا كه در دستگاه هاي مختلف يا پكيج هاي متفاوت استفاده مي شود. و خوب در نهايت بروي هر نوع پلتفرمي به كمك پلتفرم JVM اجرا ميشود. شايد جالب باشد يا حتي متوجه شده باشيد كه پايه و اساس سيستم عامل اندوريد، به زبان جاوا نوشته شده. خبر خوب براي تازه كاران اينكه اين زبان براي آموزش برنامه نويسي مناسب شماست. دليل آن در سادگي اين زبان برنامه نويسي است. با بمب كد همراه باشيد.

 

مزاياي برنامه نويسي Java

• حافظه قوي، امنيت بالا، سازگاري خوب
• داشتن كاربران زياد در آمازون ، توييتر ، گوگل و يوتيوب
• زباني شئ گرا
• Api هاي متفاوت براي اهداف متفاوت
• داشتن ابزار قدرتمند در توسعه اين زبان متن باز
• تعداد زيادي كتابخانه متن باز دارد.

معايب برنامه نويسي Java

• براي جاوا مديريت حافظه گران تمام مي شود.
• عدم وجود الگويي در جهت محدوديت ساخت ساختار داده با كيفيت
كاربرد
• جاوا بطور معمول براي توسعه برنامه هاي اندرويدي، برنامه هاي اينترنتي و همچنين در حوزه big data استفاده ميشود.

 

آموزش برنامه نويسي Java script

 

جاوا اسكريپت نوعي زبان ميان HTML و CSS براي ساخت صفحات وب مي باشد كه در سال 1995 عرضه شد. براي برنامه نويسان، توسعه بدون جاوا اسكريپت بي معناست. جاوا اسكريپت نقشي موثر در back end دارد. در ابتدا به عنوان زباني ساده براي سمت كاربر بود ولي حالا بخشي موثر در دنياي وب سايت نويسي هم در back end و هم در front end است.

 

حتي بعضي از پلتفرم ها نبود اين زبان را عيب مي دانند. دليل اين امر سازگاري با تمامي مرورگر هاست. جاوا اسكريپت نشان داده چقدر انعطاف پذير است. همچنين به جز حضور در back end در بخش سرور node.js نيز حضور دارد. خبر خوب براي تازه كاران آموزش برنامه نويسي با java script ميتواند پيشنهاد خوبي براي شما باشد.

 

مسير آموزش برنامه نويسي بايد به سمت علايق شما باشد. به كمك سايت بمب كد ابتدا اصول و الگوريتم هاي موجود را ياد بگيريد. در قدم بعدي يادگيري مفاهيم ساده است. اين مفاهيم بطوركلي در بيشتر زبان هاي برنامه نويسي يكسان هستند. كه از مفاهيم متغير، آرايه، شرط، توابع و… تشكيل ميشود. ولي نگران نباشيد بمب كد شما را همراهي ميكند تا با آموزش برنامه نويسي صحيح و تمرين پيشرفت كنيد.

مزيت برنامه نويسي جاوا اسكريپت

• سرعت خوب بارگذاري در سمت كاربر
• يادگيري ساده
• قابليت كار كردن با انواع زبان هاي برنامه نويسي و استفاده در برنامه هاي متنوع
• داراي كتابخانه و چهار چوب هاي محبوب در كد نويسي
• پشتيباني آسان از json، jQuery، Angular، React js

معايب برنامه نويسي جاوا اسكريپت

• روشي براي كپي موجود نيست.
كاربرد
• در توسعه برنامه ها وب يا موبايلي، بازي و يا desktop استفاده ميشود.

 

آموزش برنامه نويسي Swift

 

Swift يك زبان برنامه نويسي متن باز است كه در سال 2014 عرضه شده. اين زبان توسط اپل كامپايل و توسعه ميشود. بطور كلي زبان اصلي در برنامه نويسي Ios و mac os مي باشد. اين زبان از پايتون و روبي الهام گرفته است. در نتيجه كاربرد پسند است و استفاده از آن جالب است.

 

تفاوت آن در سريعتر بودن اين زبان است ولي نكات ديگري هم هست كه براي يك برنامه نويس بسيار مهم است. ويژگي بعدي آن در امنيت زبان برنامه نويسي است. همچنين در بخش اشكال زدايي پيشرفت داشته و به نسبت امري آسان تر از پايتون است. در نتيجه آموزش برنامه نويسي swift آسان است.

 

يكي از دلايل آن در تفاوت swift با زبان شبه C است. اين زبان از قوانيني پيروي ميكند كه در Swift لزومي به اجرا ندارد. در نتيجه زباني مبتني بر C نيست. نكته مهم درباره اين زبان برنامه نويسي در سطح آن است.

سطح و زمينه اين زبان تخصصي است. شايد ابتدا در فرايند آموزش برنامه نويسي به مشكل بخوريد كه كاملا طبيعي است بمب كد اينجاست تا به شما كمك كند. در يادگيري وجود فردي كه به شما كمك كند و سوال هايتان را بپرسيد ضروري است.

 

حال نقش بمب كد همين است براي بسياري از افراد وجود فردي فيزيكي امكان پذير نيست ولي نگران نباشيد بمب كد در روند آموزش برنامه نويسي كنار شماست و بطور آنلاين به شما كمك ميكند. احتمالا از اين زبان بخاطر اختصاصي بودن آن خوشتان بيايد كه البته مورد توجه برنامه نويسان هم بوده است ولي اگر به زمينه هاي ديگر هم علاقه منديد آموزش برنامه نويسي در زبان هاي ديگر را دنبال كنيد.

 

مزاياي برنامه نويسي Swift

• به كد كمتري احتياج دارد
• خوانايي آسان كدنويسي چون به زبان انگليسي نزديك هستند.
• داراي مديريت حافظه

 

معايب برنامه نويسي Swift

• به دليل بروزرساني هاي مداوم اپل، swift پايدار نيست.
• زبان برنامه نويسي جديدي است درنتيجه در حوزه كاري محدوديت دارد.
كاربرد
• به طور تخصصي براي سيستم عامل ios ساخته شده. تا برنامه نويسان اين حوزه از آن استفاده كنند. به دليل جديد بودن اين زبان موفقيت در اين حوزه احتمال بيشتري دارد.

 

آموزش برنامه نويسي Php

 

زبان برنامه نويسي Php نوعي زبان اسكريپت است كه روي سرور اجرا مي شود. اين زبان در سال 1994 عرضه شد. زباني كه در ابتدا براي كنترل يك صفحه اصلي كاربرد داشته حالا اكثر وب سايت ها حاوي كد هاي php هستند. اين زبان به دلايل مختلفي در ميان برنامه نويسان محبوبيت دارد. بطور مثال اين زبان رايگان است و نحوه نصب و استفاده از آن براي برنامه نويسان آسان است.

 

در نتيجه يكي از گزينه هايي خوب براي آموزش برنامه نويسي بشمار ميرود. Php بخاطر قابليتي كه دارد در تمام دنيا مورد توجه است به منظور ساخت وب سايتي ايستا به همراه محتوا و رسانه از آن استفاده ميشود. همچنين اين زبان بسيار مناسب ورد پرس است. با بمب كد همراه باشيد تا دلايل جذابيت اين زبان برنامه نويسي آشنا شويد.

 

در واقع php يكي از زبان هاي محبوب براي back end است. اين زبان در ميان پايتون و جاوا اسكريپت در رقابت است. موضوع ويژه اي كه در خصوص اين زبان وجود دارد در بازار كار آن است با توجه به رشد php به برنامه نويسان بيشتري در اين حوزه نياز است. پس ممكن است انتخاب خوبي براي آموزش برنامه نويسي باشد. اين حوزه بطور كلي عناوين مختلفي دارد و امكان پيشرفت در آن سرعت بيشتري به نسبت سايرين دارد.

 

با توجه به عملكرد هر زبان بهترين انتخاب آموزش برنامه نويسي را كسب كنيد. بمب كد به شما كمك مي كند تا php را بيشتر بشناسيد. در فرايند آموزش برنامه نويسي مسئله مهم آشنايي با مفاهيم پايه است چرا كه روند يادگيري را سرعت ميبخشد. مرحله بعد توانايي بكار گيري كد در يك پروژه واقعيست. به همراه بمب كد به آساني به اين مرحله خواهيد رسيد و مسير آموزش برنامه نويسي براي شما لذت بخش خواهد شد.

 

مزاياي برنامه نويسي Php

• داراي چهارچوب هاي متنوع و قوي
• آساني در يادگيري
• آساني در ساخت يك صفحه وب
• داراي انجمن هاي يادگيري متعدد
• داراي ابزار هاي خودكار براي اشكال يابي
• پشتيباني از برنامه نويسي شئ گرا

 

معايب برنامه نويسي Php

• ضعف در كنترل خطا
• عدم امنيت به دليل متن باز بودن آن
• برنامه نويسي با آن كند است.
كاربرد
• در زمينه برنامه هاي وب، سيستم هاي مديريت محتوا و برنامه ها تجارت الكترونيكي كاربرد دارد.

 ادامه مقاله در سايت زير

http://bombecode.ir/introducing-the-best-programming-languages/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۸:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

معرفي وب سايت فروشگاهي آيوناز جايي براي خريد مانتو و روسري

براي خريد روسري و مانتو كجا خوبه؟

خريد روسري يا بهتره بگم خريد لباس زنانه يكي از سخت ترين كارهاي دنياست،راه هاي فرواني براي تهيه انواع لباس زنانه مثل مانتو ،شوميز،كت زنانه،شال و روسري و... وجود داره.

مثلا رفتن به فروشگاه و قيمت گرفتن مدل هاي مختلف يا رفتن به مغازه هاي مختلف شهر و مراجعه به تك تك مغازه ها و ديدن و قيمت گرفتن مدل هاي مختلف...
اين كار دردسرهاي زيادي از جمله رفت و آمد و خستگي و تنوع پايين برخي از مغازه ها و ... در پي دارد.

راه حل ما خريد از فروشگاه هاي اينترنتي است كه با ايجاد تنوعي بسيار بالا و قيمت هاي مناسب سعي در ارائه محصولات به شما را دارند.
يكي ازين فروشگاه ها " فروشگاه اينترنتي آيوناز " مي باشد.اين فروشگاه يك گزينه مناسب براي خريد روسري يا مانتو يا ... مي باشد.در ادامه توضيحات مختصري كه در خود سايت آيوناز جهت معرفي كسب و كار اينترنتي شان شده است را برايتان مي آوريم:

توضيحات داخل وب سايت آيوناز

فروشگاه اينترنتي آيوناز در اولين قدم فعاليت سعي دارد براي كاربران خود «تجربه‌ي لذت‌بخش يك خريد اينترنتي» را تداعي كند. «ارسال 24 ساعته»، «ضمانت بهترين قيمت» و «تضمين اصل بودن كالا» سه اصل اوليه است كه آيوناز از نخستين روز تاسيس سعي كرده به آن پايبند باشد و با رعايت اين سه اصل، تلاش دارد با جلب رضايت مشتريان حوزه فعاليت و تنوع محصولات خود را روز به روز افزايش دهدگستره‌اي از انواع شال و روسري هاي روز ؛ از برندهاي متنوع، متعدد و سرشناس ايراني همچون سيمارو،روژه و 
و همينطور انواع پوشاك زنانه از قبيل مانتو و كت و شوميز و ... از توليد ملي و با تضمين قيمت و كيفيت محصولات در خدمت شماست.

آيوناز، امكان ارسال كالا به‌صورت رايگان (در مورد خريدهاي بيش از پنجاه هزارتومان) 24 ساعت پس از ثبت سفارش از طريق پست فراهم نموده است.

مزايا

                     ·سرعت بالا و جستجوي راحت

                     ·تنوع بالاي شال و روسري

                     ·راهنماي انتخاب سايز براي خريد مانتو و ...

                     ·ارسال رايگان براي سفارش هاي بالاي 50 هزار تومان

                     ·آماده سازي محصولات براي ارسال ظرف 24 ساعت

                     ·استفاده از درگاه پرداخت زرين پال

                     ·امكان مقايسه محصولات

                     ·امكان مطلع شدن از موجود شدن كالاها

                     ·امكان ايجاد فهرست علاقه مندي ها

                     ·مشخصات فني دقيق محصولات

                     ·ثبت نام سريع در هنگام سفارش

                     ·پشتيباني تلفني و تلگرامي

                     ·عودت كالا در صورت عدم رضايت خريدار

                     ·عكاسي اختصاصي از محصولات

                     ·داشتن بلاگ راهنماي خريد و ...

                     ·تخفيف هاي مناسبتي

                     ·بهينه سازي شده جهت نمايش در موبايل و تبلت

معايب

                     ·عدم داشتن اپليكيشن

                     ·ارسال فقط از طريق پست

                     ·24 ساعته نبودن پاسخگويي

                     ·عدم امكان تعقيب دقيق وضعيت سفارش

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۳۸:۵۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

بازديد از سرزمين سبز با تور سريلانكا

اگر علاقه مند به يك سفر هيجان انگيز در داخل قاره بزرگ آسيا هستيد و دوست داريد تجربه تان جز مواردي باشد كه هر بار توسط شركت ها و آژانس ها و تور هاي مسافتي به شما پيشنهاد مي شود، همين حالا نام سري‌لانكا را به خاطر بسپاريد، عموما تور هاي سريلانكا در طول چند سال اخير به عنوان يك كشور جذاب از نظر تنوع جغرافيايي سريلانكا را نيز به شما پيشنهاد مي دهند.

در ميانه محتوا سعي مي كنيم توضيحاتي نيز در مورد انتخاب تور ها و مقايسه آن ها نيز به شما عزيزان شرح دهيم. فراموش نكنيد توري كه قيمتي بيش از حد ارزان داشت، قطعا در زمينه كيفيت نيز عالي عمل نمي كند، در بسياري از مواقع شما نياز به گشت و گذار در شهر داريد.

اتفاقي كه رخ مي دهد اين است كه قطعا اگر تيم راهنما و يا تور ليدر هماراه شما نباشد به مشكل بر مي خوريد، به همين دليل برخي از تور ها مسئوليتي محدود در اين زمينه دارند.

توري مناسب خواهد بود كه از ابتداي سفر تا انتهاي آن و در تمامي مواقع همراه شما باشد و مشاوره هاي لازم را براي يك سفر بي نظير و تجربه عالي به شما منتقل كند.

زمان مناسب سفر به كشور سريلانكا

اوايل زمستان تا اوايل خرداد و شروع تابستان بهترين زمان براي سفر به اين كشور خواهد بود، بخصوص اگر قصد داريد موقعيت هاي باستاني و همين طور كوه نوردي را نيز در ليست تجربه هاي خود داشته باشيد. بعلاوه اين كه طبيعت اين كشور در بيشتر مواقع فوق العاده سرسبز و زيبا است.

يعني هر كسي با ديدن تصاوير مربوط به كشور سريلانكا وسوسه مي شود كه براي يك بار هم شده سفري به اعماق زيبايي هاي آفريدگار داشته باشد.

سريلانكا به دليل تنوع هاي غذايي گوناگون و خوراكي هاي محلي بي نظير براي علاقه مندان به تجربه طعم هاي جديد عالي است. بهترين كار اين است كه هتلي را انتخاب كنيد كه نزديك مركز شهر باشد و هر موقع كه دلتان مي خواهد به يكي از رستوان هاي پرفروش و محبوب مراجعه كنيد. هتل هاي معروف سريلانكا نيز در سايت معرفي شده اند.

سريلانكا از نظر هزينه نيز كشور ارزاني است و شما از ايران براي سفر به اين كشور دردسر خاصي نخواهيد داشت و مي توانيد به راحتي پاسپورت دريافت كرده و با يك تور مسافرتي به اين سرزمين خارق العاده چه از نظر جغرافيا و چه از نظر تاريخ پا بگذاريدپس زياد نگران هزينه نباشيد و قيمت تور سريلانكا زياد با تعرفه تورهاي هم رده تفاوتي ندارد.

به طور معمول دماي هوا در سريلانكا بين 27 تا 32 درجه سانتي گراد مي باشد، قطعا هواي گرمي است.

زبان مردم اين كشور سينهالي، واحد پولي آن ها كرون و سه فرودگاه بين المللي خواهد داشت و اگر شما قصد سفر هوايي به سريلانكا را داريد قطعا از طريق يكي از آن ها به مقصد مي رسيدهزينه خرد و خوراك در كشور سريلانكا بسيار مناسب و حتي اگر بخواهيم واقع بينانه بگوييم ارزان است، پس نگران اين مسئله نباشيد، در منو ها هر چه مي خواهيد را انتخاب كنيد.

البته توجه داشته باشيد كه برخي از رستوان ها بين المللي هستند و ممكن است غذايي كه مي خوريد اروپايي و يا حتي امريكايي باشد. پس قطعا گران خواهد بود.

هزينه حمل و نقل نيز در سريلانكا مناسب است، اما نوع خودرو ها و تردد متفاوت از چيزي است كه شما انتظارش را داريد. سرعت در اين كشور عموما معني درستي ندارد و حتي شايد بد ترجمه شده است، آن ها از همان شيوه مرسوم در هند براي جابجايي هاي بين شهري استفاده مي كنند و اين نيز در نوع خودش حتي يك جاذبه گردشگري است.

كلبمو يكي از محبوب ترين شهر هاي كشور سريلانكا است، اين شهر بزرگ ترين بوده و از نظر فعاليت اقتصادي نيز يكي از شناخته شده ترين ها در اسيا مي باشد. به دليل پهناور بودن گستره اقتصادي و داد و ستد، شايد كلبمو را بتوان يكي از استانهاي آينده دار در زمينه هاي اقتصادي دانست.

آخرين پايتخت عصر پادشاهان كشور سريلانكا نيز در ليست ما به عنوان مهم ترين ها قرار خواهد گرفت، يك شهر بزرگ و پرجمعيت كه در بخش عظيمي از آن مزرعه هاي چاي با طبيعت زيبا و دل نواز وجود دارد.

بنتوتا نيز شهر ساحلي ديگري است كه درست مانند شهر هاي امريكاي جنوبي است، مي توانيد درخت هاي مربوط به آب و هواي استوايي را در اين منطقه به وفور مشاهده كنيد.

راهنماي سفر توريستي به سريلانكا

در ادامه جاذبه هاي گردشگري و توريستي كه سريلانكا در خود جاي داده است، نام هاي مشهوري را بررسي مي كنيم كه عموما تور هاي مسافرتي و آژانس ها به مشتريان پيشنهاد مي دهند و اگر شما هم يكي از اين تور ها را رزرو كنيد يا با اين نام ها برخورد داشته و يا اين كه سفري به اين مناطق خواهيد داشت.

به هر حال شهر تاريخي گاله گزينه اول در ليست بلند ما است، شهري كه يك ديوارهاي بلندي دارد و از گذشته براي مقاومت در برابر دشمنان و هجوم بيگانه بر جاي مانده است، به هر حال گاله در حدود 140 كيلومتري پايتخت اين كشور قرار گرفته است.

غار هاي زيادي نيز در اطراف سريلانكا وجود دارد كه هر كدام از آن ها روايت گر بخشي از تاريخ اين مرز و بوم هستند، غار نام برده قدمتي طولاني دارد و فعاليت آن مربوط به آيين بودا مي باشد. تمامي فعاليت هاي انجام شده در حال حاضر نيز به همان شكل باقي مانده است و شما با بازديد از آن حتما شگفت زده خواهيد شد.

از جمله جذابيت هاي بصري ديگري كه در طول اين چند سال به شدت در كشور سريلانكا محبوب شده است، سينارجا مي باشد. جنگلي كه به دليل وجود گونه هاي جانداري رو به انقراض و اهميتي كه براي زيست بوم اين كشور دارد محافظت شده مي باشد.

اين جنگل در يونسكو نيز ثبت شده است و به عنوان ميراث ملي كشور سريلانكا شناخته مي شود.

پارك ملي Udawalawe نيز حتما براي كساني كه علاقه مند به مشاهده و عكاسي از حيوانات بزرگ و عظيم و الجثه هستند مي تواند فوق العاده بي نظير باشد، فرا تر از هر چيزي نبايد از ياد ببريد كه پارك هاي بزرگ ديگري نيز در اين كشور داير شده است كه يكي از مشهور ترين ها يالا نام دارد.

سفر به سريلانكا با بهترين قيمت

عموما چند دليل وجود دارد كه باعث شده در طول چند دهه اخير سفر مردم به كشور هاي اسيايي بيشتر شود، در واقع دولتمردان تمركز بيشتري بر جذب سرمايه غير نفتي داشته و قطعا اذربايجان، تركيه و چند كشور ديگر در اين زمينه به شدت موفق عمل كرده اند. حالا سريلانكا نيز با برنامه ريزي، هدفمند سازي توسعه گردشگري در اين مسير قدم بر مي دارد.

از سال 2010 تاكنون اين تلاش ها به صورت مستمر انجام شده و در حال حاضر به نتيجه رسيده است. بسياري از تور ها به صورت ويژه پيشنهاد سفر به سريلانكا يك سرزمين فوق العاده جذاب و هيجان انگيز براي تجربه هاي جديد را به شما مي دهند.جالب است بدانيد كه آژانس مسافرتي گلبرگ سير اصلي ترين مجري فروش مستقيم پكيج هاي سريلانكا مي باشد و ميتوانيد با خيال راحت اين آژانس را براي سفر خود انتخاب نماييد.

مراكز خريد زيادي نيز در اين كشور داير شده است كه خدمات گسترده اي را به شما به عنوان يك توريست ارائه مي دهندبهتر است توري را براي سفر به سريلانكا انتخاب كنيد كه رزرو هتل را براي شما به بهترين شكل و با تخفيف انجام دهد، شمال كشور سريلانكا عاري از هر گونه شلوغي است، به شما پيشنهاد مي كنيم سري به آنجا بزنيد.

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۳۱:۵۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

دانلود ترينر Dead Island يك بازي ويديويي نقش آفريني وحشيانه بقا در سال 2011 است كه توسط Techland ساخته شده و توسط Deep Silver براي مايكروسافت ويندوز ، لينوكس ، OS X ، پلي استيشن 3 و Xbox 360 منتشر شده است.

 

انتي ويروس را خاموش و محتويات فايل زيپ را از حالت فشرده خارج كنيد ، ترينر را اجرا كنيد و سپس بازي را انجام دهيد. در طول بازي مي توانيد از كد هاي تقلب استفاده كنيد:

لينك هاي دانلود مستقيم

نسخه-DEAD ISLAND DEFINITIVE EDITION (+22 TRAINER) FLING

نسخه-DEAD ISLAND V1.3.0 (+25 TRAINER) LINGON

 

منبع : دنياي بازي 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۵:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

Ramin Fallah is CEO and a prime supporter of Fanavari Azmayeshgahi alliance. He is a persuading business visionary and master in importation of restorative and research office equipment in Iran. We have met with Ramin Fallah about run of the mill challenges and issues of Iran budgetary and the destiny of remedial equipment industry.

We have to thank you for giving us your time; we grasp that you are so included.

What is the general position and level of our country in therapeutic gadget?

Welcome.

Fortunately, we have seen sorts of progress in express fields. Notwithstanding, slyly, we should not envision that our country ought to be thoroughly free and self-overseeing. Indeed, it isn't money related to be absolutely self-administering. As you apparently know, Germany, Japan and America are both staggering creators and sellers. There is a financial assign behind this model.

Is it possible to control the formation of mending and research focus mechanical assembly? What stages and stages should be passed to gone to the supposed legitimacy?

Not as of now, lamentably. Regardless, when we discard the backings and land at the likelihood of enjoyably battling in family unit and complete markets, we would eyewitness exceptional advances in this field.

This industry is developing regardless bona fide improvement depends in the wake of making amazing things confirmed by specialists and social protection centers. Copy based advancement of low-quality things isn't seen in any capacity. Under the current conditions, we can't expect a promising future adjacent to if focal changes occur and accurate plans are orchestrated.

As you ought to acknowledge, are our universities enough convenient to make us trust in condition and opportunity in accommodating and research focus equipment?

There is no assistance, theory or immaterial comfort for us in this field. On the other hand, given the remarkable social occasion of these things, future assist will with having far long ways to deal with oversee lead into trademark things.

What is the development of specialists being made of accommodating and research focus equipment?

Preferably using new mechanical assembly, they can furnish the patients with the most significant degrees of affiliations and prescriptions. Regardless, it would be basically possible if striking trainings, full understanding and ability to use the most sustained achievements are accessible. Dynamic relationship in this field are at risk for giving these methodologies.

Also, setting up inspect centers and sensibly progress to pull in the specialists' and capable laborers' help are fundamental and noteworthy. Incidentally, the specialists should not disregard their master nature and furthermore, they ought to filter through serving and treating the patients.

Given what you imparted, obviously we should focus on importation; and you perceive that tremendous scale conveying is neither possible nor financially shrewd in our country. Am I right?

All things considered, emphatically you are. It would be simply possible if some exceptional events occur in full scale frameworks of our country.

Is importation also dangerous?

Nonappearance of pace of return, issue of paying the portions to the creator relationship in view of consents, not designating money at certified rate to strong apparatus, purchase spending need recognizable to everyone and private working environments, trickiness of cash advance, various rates for cash and favors and their implications for outside affiliations' lead are a part of the issues shippers experience.

You talked about money rate which is an enthralling issue as for our country. How did and will it impact momentous importation?

Money rate has inimically affected importation with the objective that it has weakened diverse concentrations to purchase and subsequently, a huge amount of inadequacies appear in those inside premiums. The human associations centers have been starting at now in marvelous and basic obligations and it isn't obvious to what degree does it take to settle the liabilities. The responsibilities are enduring yet the expenses of gadget are growing a quick result of twofold rising of money rate. This may instigate area 11 of some private concentrations and affiliations.

Amazingly, the affiliations are encountering strain to fitting the imported thing with obvious expenses (in spite of cash rate and غير مجاز مي باشدts increase). Likewise, the crisis workplaces don't pay on plan. Henceforth, the affiliations are in a crucial and risky condition and they have no terrific future. Under this condition, veritable changes are required.

Shouldn't something be said about consents? Are underwrites really constrained on obliging mechanical assembly? If indeed, how is it possible to fight against them?

Truly they are obliged on a set number of gatherings of restorative gadget and they clearly or in an atypical manner impact them. These supports are persuading considering the way wherein that they may upset the associates or accomplices of a relationship from voyaging or tie issuance of informative sponsorships. Clearly, the backings constrained on banks are in like manner, official. Unfortunately, there is no fight plan against the supports. From a certifiable perspective, we can't do anything stunning. Consent is a furious miracle interfacing with against which would possibly be possible if our ability is comparing to the getting a handle on governments' ability.

As you ought to might speculate, what is the best challenge of a business visionary in Iran?

Dependable changes in the affiliation's systems concerning cash rate, importation rules, customs rules, genuine obstacles for different structures, nonattendance of administrative assistance. These issues shield us from masterminding an extended length game plan. Another tremendous issue is low nature of the readied HR.

As a business visionary, what do you envision from the affiliation?

From my perspective, the social occasion ought to outfit us with an ensured condition to sort out a (/an in any occasion) three-year plan for affiliations. Help and change in importation (customs) rules are unfathomably basic. Furthermore, the affiliation should give up inconsequential rigors and crackdowns for the reliable and dynamic affiliations serving our country.

Settling the pace of money figured out how to remedial rigging may be another valuable instrument.

Working up and helping enlightening foundations to teach administrational and express aptitudes and English language to HR are other than amazing proposals.

In case the affiliation doesn't make any walk around these protests, it can at any rate stop preventions and decay to facilitate private part. The lawmaking body should take a sensible view to this field and reinforce the dealers as long as they import standard and splendid things for the market. Also, the affiliation can strengthen sensible remuneration as a ring of the whole chain of pleasing gadget scattering besides, draw in the preposterous way of thinking of importation and advancement. It should be seen that administrative issues in the robotized regulatory regions are once in a while vexed or upset and they consume an immense measure of the dealers' time and significance. In this manner, the issue ought to be visited and addresses.

What are the most inconvenient issues in your work?

Spending deficiency in Ministry of Health and Medical Education.

Overpowering obligations of mending centers (so that in our alliance, a 10-fragment pack is set up to address these issues).

Nonattendance of cash named to supportive equipment (which is obviously a need).

Persistent changes and assortments in the structures of Medical Equipment General Administration and immaterial rigors (influencing loss of possible results).

What should masters do in that limit as to make restorative and break down focus equipment inside the country?

From the earliest starting point, a few reasonable R&D relationship for accommodating mechanical get together should be made by the social demands in order to interface professional specialists with the business. Second, sensible and just challenge among private and outside things is head.

Is it now utilitarian for the business attempt division to enter this region?

No, it is unimaginable. In any case, novel new get-togethers enter this zone every day and unfortunately, they lose the aggregate of their endeavors.

Other than your embellishments, who else did help "Fanavari Azmayeshgahi" relationship to land at its present position?

We for the most part have confidence in three indispensable gauges:

Fit and gave HR

Amazing customers

Solid and real affiliations

We have considered this blend, truly tried genuinely and trusted in God to land at our present position.

Also, our assistants' undertakings and the embellishments' vitality were likewise fulfilling.

What extent of the business is governmentalized? Are there any authoritative firms that themselves import their vital device?

Really, there are some authoritative fragments that are by somehow planning the private area.

A couple of firms set up different relationship to import equipment. Notwithstanding, it would be extraordinarily unsafe considering the manner in which that importation of restorative equipment is a striking and expert undertaking and those affiliations evidently won't be agreeably unequivocal.

What are the occupations of affiliations and solidarities in supporting the venders?

All things considered, affiliations can expect basic occupations if the sum of the affiliations share. The most immense occupations of the social solicitations are: 1) making solitary connection between the affiliations all together for their voices to be heard and their mesغير مجاز مي باشدes to be gotten by the masters so the shippers can be given legitimate aides and grants; and 2) sharing beneficial experiences of the

affiliations, especially in fundamental co

 

Follow Ramin Fallah

https://fa-ir.facebook.com/ramin.fallah

https://twitter.com/raminfallahbi

https://medium.com/@leram84/responses

https://www.aparat.com/result/ramin_fallah

https://www.pictame.com/user/ramin.fallah.kn/6368057969

http://www.instagimg.com/user/ramin.fallah.1000/5110956616

https://www.youtube.com/watch?v=p1joro_emrg

http://uta.academia.edu/RaminFallah


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۵:۰۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

شركت ايران محتوا تضمين توليد محتوا با كيفيت

ما در ايران محتوا خدمات و نيازهاي توليد محتواي شما را با كيفيت مطلوبي ارائه مي كنيمشما دوستان مي توانيد براي مشاوره و راهنمايي هاي لازم براي توليد  محتوا با ما در تماس باشيد ما توليد محتواي با كيفيت را تضمين مي كنيمكاربراني كه از سايت شما بازديد مي‌كنند، با توجه به توليد محتواي شما متوجه كيفيت ارائه خدمات و محصولات شما مي‌شوند.پس ويترين خود كه همان سايتتان باشد را با محتواي باارزش و با كيفيت پر كنيد.

خدمات توليد محتواي جامع

توليد محتوا جامع مثل مديريت كيفيت جامع، نگاهي كل نگر و فرابخشي به مقوله توليد محتوا در فضاي اينترنت است تا كاربران با نگرش ها، سلايق و علايق مختلف بر اساس كليدواژه ها، موضوعات كاربردي و جذاب، محتواي درست، مستند، مستدل و راستي آزمايي شده را مطالعه كنندمحتوايي كه از نظر موتورهاي جستجو، ظرفيت هاي خوبي براي سئو و بهينه سازي محتوا داشته و مي‌تواند در كوتاه مدت و ميان مدت، جايگاه تك رقمي روي كليد واژه هاي خوب به دست آورد.

بعضي از وب مسترهاي جوان و صاحبان تازه كار سايت هاي فارسي زبان، چه در حوزه سبك زندگي و چه سايت هاي شخصي، شركتي و سازماني، با انتشار گسترده اطلاعات و محتوا در سايت، به دنبال جذب مخاطب هستند و به دليل عدم توجه به شاخص ها و معيارهاي توليد محتواي جامع، قادر به جذب كاربر و ارتقا ترافيك سايت در ميان مدت نخواهند بود.

توليد محتواي جامع يعني چي؟

توليد محتوا جامع به اين موضوع اشاره مي كند كه توليد محتوا براي يك سايت، فارغ از موضوع و استراتژي تنظيم شده براي آن، بايستي هدف محور، مبتني بر نيازسنجي كاربران، مطابق با اصول سئو و همچنين اطلاع رساني مالتي مديا باشد.يعني چي؟

يعني هر محتوايي كه در سايت منتشر مي كنيد، بايستي هدف مشخصي داشته باشد و خواننده بداند كه پس از مطالعه محتوا به فلان زبان در فلان زمان، به چه اطلاعات و نتايجي دسترسي پيدا مي كند.

يعني هر محتوايي كه منتشر مي كنيد، بايستي تلاشي در راستاي پاسخ به سوالات عمومي و تخصصي كاربران باشدنوع پرداخت شما به موضوع، بايد پاسخ گوي اين سوالات عمومي باشد.

يعني توليد محتواي جامع شما، فقط انتشار يك خبر صرف از فلان سايت نبوده و حتي الامكان، پارافرايز بشوديعني به زبان و قلم ديگري، باز توليد شود.

مالتي مديا باشد يعني ارزش اطلاع رساني تصويري، ويديويي و صوتي در وليد محتواي جامع، در نظر گرفته شود تا انتقال مفاهيم محتوا به خواننده آسان و سريع باشد.

خدمات توليد محتوا شبكه هاي اجتماعي

همان طور كه مي دانيد امروزه يكي از راه هاي فوق العاده موثر براي معرفي و بازاريابي محصولات و خدمات و جذب مشتري، شبكه هاي اجتماعي هستنداز آن جايي كه مردم زمان هاي زيادي را در اين شبكه هاي اجتماعي سپري مي كنند، پس بهترين فرصت است كه با ارائه محتواي خوب توجه آن ها را به برند خود جلب نماييداما چطور اين كار را انجام دهيم؟!

هيچ جايي براي نگراني وجود نداردشما مي توانيد اين كار را به تيم ايران محتوا بسپاريد و خودتان با خيال راحت فقط منتظر ديدن نتايج كار باشيدتيم ايران محتوا با داشتن ايده هاي جديد، همچنين استراتژي ها و برنامه ريزي هاي خاص براي شبكه هاي اجتماعي شما اقدام به توليد محتوا مي كنددر اين مسير براي شما عكس هاي زيبا و با كيفيت طراحي مي كنيم، پادكست صوتي مي سازيم، كليپ هاي تصويري جذاب آماده مي كنيم و محتواي متني مناسب ارائه مي دهيم.

ما براي شما يك تقويم محتوايي مناسب طراحي مي كنيم و تمام كارها را طبق برنامه ريزي هاي ماهيانه پيش مي بريم تا نتايج دلخواه شما حاصل شوديادتان باشد كه شبكه هاي اجتماعي شما نشان دهنده كيفيت برند شماستپس آن را به يك متخصص حرفه اي در اين حوزه بسپاريد.

شركت توليد محتوا ،راهنماي كامل و رازهاي انتخاب آن

شما براي اين كه بتوانيد محتواي موردنياز كسب و كار خود را توليد كنيد، چندين انتخاب داريد كه يكي از آن‌ها گرفتن خدمات از يك شركت توليد محتوا استدر اين مطلب به طور مفصل توضيح مي‌دهيم كه چگونه يك تيم توليد محتوا براي خود انتخاب كنيد، تا محتواي با كيفيت و به‌روزي براي شما ايجاد كنند.

اول از هر چيز اين نكته را گوشزد مي‌كنيم كه هيچ اجباري نيست با گروه‌هاي توليد محتوا كار كنيدشما خودتان هم مي‌توانيد كار توليد محتواي كسب و كارتان را انجام دهيد؛ ولي بايد تخصص لازم را در اين زمينه را كسب كنيد.

شما در انتخاب توليد كننده محتوا گزينه‌هاي متفاوتي پيش رو داريد:

 شركت‌ توليد محتوا

گروهي از افراد حرفه‌اي در زمينه توليد محتوا افرادي از قبيلكپي رايتر، مترجم، ويراستار، عنوان نويس، بارگذاري كننده در سايت، مدير محتوا، استراتژيست محتوا و … هستندهمين تيم‌هاي توليد محتوا به دو دسته تقسيم مي‌شوند:

الف – در يك مكان ساكن هستند، ساعت كاري مشخصي در شركت دارند و به صورت فيزيكي بايد حضور داشته باشند.

ب – همگي دوركار هستند و كارهايشان را در محل كار شخصي يا منزل خود انجام مي‌دهند.

– استخدام توليد كننده محتوا

در اين روش يك يا چند متخصص توليد محتوا را در شركت خود استخدام مي‌كنيد، تا فقط براي شما توليد محتوا انجام دهند.

– استخدام فريلنسر يا دوركار توليد محتوا

در اين روش يك يا چند متخصص توليد محتوا به صورت غيرحضوري كار شما را انجام مي‌دهند.

حالا كه با انواع روش‌هاي استخدام متخصص توليد محتوا آشنا شديد، بايد بگوييم كه در اين مقاله فقط با مورد اول كار داريم و مي‌خواهيم به طور كامل توضيح ‌دهيم كه چگونه يك شركت توليد محتواي عالي انتخاب كنيد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۵۱:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

بليط چارتر چيست ؟

بليط سيستمي: بليطهايي كه توسط ايرلاينها طبق برنامه از پيش زمان بندي شده (تقريبا 3ماه) بهفروش ميرسد بليط سيستمي ميگويند و قيمت آن معمولا ثابت است و خالي ماندن صندليهاي پرواز و فروش نرفتن آن، به عهده ايرلاين ميباشد. بليطهاي سيستمي برطبق برنامه كنسلي سازمان هواپيمايي كشوري قابل استرداد و كنسلي هستند.

 

بليط چارتر: پرواز چارتر پروازي است كه در آن آژانسها تعدادي يا كل صندليهاي هواپيما را از پيش خريداري كرده و خود رأسأ فروش آنها را با هر قيمتي كه بخواهند به عهده ميگيرند و چنانچه صندلياي به فروش نرود ، ضرر و زيان آن متوجه آژانس خواهد بود. اين نوع بليطها معمولا در ايام پيك و مناسبتها مانند اعياد وتعطيلات و... به قيمت بالاتري از بليطهاي سيستمي به فروش ميرسد و هرچه به زمان پرواز نزديكتر شود براي اينكه چارتر كننده ضرر نكند قيمت بليط را حتي پايينتر از قيمت سيستمي خواهد كرد.

 

تفاوتهاي بليط چارتر با بليت سيستمي ؟

كيفيت پرواز مسافران چارتر و سيستمي همسان است و از لحاظ پرواز، نوع صندلي، پذيرايي و... شرايط يكساني خواهند داشت. حتي ميتوانند بليط چارتر بيزينس كلاس خريداري نمايند. اما مسلما اين بليطها تفاوتهايي با هم دارند كه باعث تفاوت قيمتشان ميشود كه در ادامه توضيح داده خواهد شد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۵:۰۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

يكي از دغدغه هاي اخير خريداران گوشي هاي تلفن همراه، توجه به گوشي هاي اورجينال و طرح اصلي است. با توجه به نوسانات قيمت اين كالاي الكترونيك هوشمند، يافتن گوشي با قيمت مناسب و كاربردي، از موارد بسيار مهم در هنگام خريد به شمار مي رود.
در بين گوشي هاي موجود در بازار، گوشي هاي طرح اصلي به اندازه اي واقعي، شيك و كاربر پسند طراحي شده اند   كه در نگاه اول به سختي مي توان تشخصي داد كه اين گوشي طرح اصلي هست و يا خير. مثلا: اخيرا يك گوشي طرح اصلي سامسونگ نسخه كلون گلكسي اس ۹ پلاس  روانه بازار شده كه شباهت بسيار زيادي به ورژن اصلي آن دارد و كاركرد بسيار خوبي دارد؛ به صورتي كه در نگاه اول تشخيص طرح اصلي بودن اين گوشي بسيار دشوار است. در اين مقاله به بررسي گوشي هاي طرح اصلي، مزاياي و معايب آنها و در نهايت به نحوه تشخيص گوشي طرح اصلي خواهيم پرداخت.

نقات قوت گوشي هاي طرح اصلي

توليد كننده هاي گوشي در چين اخيرا با شعار كسي آرزوي داشتن گوشي هاي گران قيمت را به گور نمي برد، شروع به توليد گوش هاي طرح اصلي كه شباهت بسيار زيادي به نسخه اصلي خود دارند كرده اند. اين گوشي هاي طرح اصلي شباهت هاي بسيار زياي به نسخه اصلي و اوليه خود دارد؛ منتها از لحاظ قيمت قابل مقايسه با نسخه اصلي خود نيستند. گوشي طرح اصلي داراي مزايايي است كه خريداران زيادي را به سمت خود سوق داده است. اين مزاياي را در ادامه بيان خواهيم كرد.

 

 • قيمت بسيار مناسبگوشي هاي طرح اصلي قيمت بسيار پايينتري نسبت به نسخه اورجينال خود دارد، كارشناسان طبق بررسي هايي به اين نتيجه رسيده اند كه قيمت گوشي هاي طرح اصلي حدودا يك پنجم نسخه اورجينال آنهاست. قيمت مناسب يكي از مهمترين فاكتور هاي خريد گوشي است.
 • ساپور انواع نرم افزار ها، بازي ها و برنامه هاي مخلف: گوشي طرح اصلي قابليت نصب انواع برنامه ها را دارد و كاربران مي توانند بدون هيچ مشكلي تمامي برنامه هاي مد نظرشان را نصب و استفاده كنند.
 • شباهت ظاهري زياد به نسخه اصلي: همانطور كه در بخش مقدمه گفته شد، گوشي طرح اصلي كاملا از لحاظ ظاهري مشابه گوشي اورجينال است و در نگاه اول اصل و اورجينال بودن آن را به سختي مي توان تشخيص داد.
 • قدرت CPU بالا: گوشي طرح اصلي داراي پردازنده قوي است و به طبع داراي سرعت مناسبي در هنگام اجراي برنامه ها و تحليل آنها دارد.
 • نصب اختياري همه برنامه ها: در اين گوشي ها كاربر اين قابليت را دارد كه تمامي برنامه ها را روي مموري خود گوشي و يا كارت حافظه نصب كند.
 • داشتن گوشي گران قيمت با كمترين هزينه: يكي از آرزو هاي اكثر جوان ها، داشتن گوشي هاي به اصطلاح با كلاس و گران قيمت است. منتها در كش و قوس هاي اقتصادي اين روز ها و قيمت هاي نجومي گوشي هاي اورجينال، گوشي هاي طرح اصلي بهترين گزينه براي خريد اين گوشي هاست.
 • سرعت اينترنت و دانلود: استفاده از اينترنت و فضاي مجازي يكي از كاربرد ها اصلي گوشي هاي هوشمند است. گوش هاي طرح اصلي در اين زمينه كارآيي خوبي دارند و به راحتي نياز كاربر را مرتفع مي سازد.
 • كارايي بالا: گوشي طرح اصلي براي انواع استفاده ها مناسب است و تقريبا تمام كاربرد هاي گوشي اورجينال در گوشي اصلي موجود است.
 • قاب و گلس مشابه: گوشي هاي طرح اصلي چون ظاهر كاملا مشابهي با گوشي اورجينال دارند، مي توان از قاب و گلس گوشي هاي اورجينال در گوشي هاي طرح اصلي استفاده كرد.
 • هدست و شارژر و ساير اصل خور: در اين گوشي ها مي توان از لوازم جانبي گوشي هاي اورجينال استفاده كرد.
 • نو بودن گوشي هاي طرح اصلي: كاربراني كه به ظاهر گوشي اهميت مي دهند، به طبع به دنبال گوشي هاي شيك و شكيل هستند. افرادي كه گوشي طرح اصلي خريداري مي كنند، گوشي نو و بدون استفاده به دست خواهند گرفت.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۸:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر