Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

گروه معماري راد ديزاين كار خود را در زمينه مهندسي معماري،طراحي داخلي و منظر از سال 1389  آغاز نموده است و در راستاي فعاليت هاي حرفه اي معماري تاكنون طراح و مجري پروژه هاي موفق و برگزيده بوده است.

 گروه معماري راد ديزاين با بهره گيري از توان بالاي هنري -علمي و تيم فني طراحي-اجرا دانش آموخته به روشهاي مدرن معماري جهان و نيز برخورداري از تمامي امكانات اجرايي و عمراني توانسته فضايي متنوع و كارآمد در پروژه هاي تجاري، فرهنگي، تفريحي، مسكوني، اداري و… ارائه دهد..


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۳۶:۳۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در اين مطلب قصد داريم در خصوص اجاره سند و نحوه اجاره كردن آن صحبت كنيم. معمولا شنيده ايم كه سند را مي توان به عنوان ضامني براي آزادي با قيد و شرط زنداني يا شخص بازداشت شده استفاده مي كنند. اما به تازگي از سند براي دريافت وام و تسهيلات بانكي نيز استفاده مي شود. به همين خاطر بازار اجاره سند بسيار شده است. در اين مقاله قصد داريم نكاتي در خصوص اين مسئله بيان كنيم.

 

 

 

اجاره سند چيست؟

اجاره سند چيست؟ سند همان برگه مالكيت يك ملك است. كه به صورت منقول و غير منقول در دسترس است. برخي افراد سند خود را براي موارد مختلف اجاره مي دهند. اينگونه هم خود صاحب سند سودي دريافت مي كند و هم شخصي كه سند را اجاره گرفته و بايد طبق توافق مبلغي را به صاحب سند پرداخت كند. اينكه امر اجاره سند مي تواند براي چه مواردي استفاده شود، بستگي به شرايط دارد به عنوان مثال ممكن است براي عناوين زير كاربرد داشته باشد.      براي تضمين زنداني تا به صورت موقت آزاد شود:

  1. جهت اخذ مرخصي كوتاه مدت براي زنداني
  2. سند اجاره اي براي تسهيلات بانكي مانند وام
  3. سند براي گرو گذاشتن در گمرك
  4. و ارائه سند براي افراد ممنوع الخروج و…

در تمامي موارد مذكور اگر شخص خود داراي سند نباشد، ناچار است كه پيگير اجاره سند باشد. تا بتواند مسئله خود را حل كند.

قوانين اجاره سند چيست؟

وقتي كه شخصي ناچار باشد وثيقه اي براي ضمانت ارائه دهد و ميزان آن وثيقه تعيين شده باشد. اما شخص به آن ميزان وثيقه دسترسي نداشته باشد و همچنين موفق به دريافت آن از اطرافيانش نشود، مجبور است رو به اجاره سند بياورد. اما انجام اين امر مستلزم رعايت برخي شروط است. كه در صورتي كه از آنها آگاه نباشيد، ممكن هزينه هاي اضافه اي بابت اين مسئله از شما بگيرند.  براي اجاره وثيقه بايد به مراكز معبتر كه در سراسر كشور داراي دفاتر عامل مي باشند مراجعه كرده و به روش هاي استاندارد صورت گيرد. علاوه بر اين مراكز مذكور بايد داراي هزينه هاي تعريف شده بر اساس قانون و عرف جامعه باشند.

هزينه اجاره سند

تخمين هزينه اجاره سند به عواملي مانند نوع و ارزش سند و نيز مدت زمان مورد نظر براي اجاره بستگي دارد. معمولا مراجع و يا افرادي كه سند مورد نياز را تهيه مي كنند، درصدي بين 10 تا 12 را براي خود و درصدي بين 4 الي 8 را براي صاحب سند در نظر مي گيرند. البته اين درصدها با توجه به مدت اجاره و نيز مبلغ وام در موارد تسهيلات بانكي ممكن است متغير باشد. با ذكر مثالي اين هزينه را شرح مي دهيم:  فرض كنيد شما مي خواهيد وامي به ارزش يك صد ميليون تومان دريافت كنيد. و براي ضمانت تصميم به اجاره كردن سند مي گيريد. براي اين كار بايد مبلغ ده ميليون تومان را براي مرجع يا شخص واسطه در نظر بگيريد و حدود 5 ميليون هم براي صاحب سند جدا كنيد. البته اين مبالغ در صورتي است كه شما قصد اجاره دو ساله را داشته باشيد. هر چه تعداد سالها بيشتر شود، متقابلا اين مبالغ نيز افزايش مي يابند. به همين خاطر است كه معمولا افرادي كه قصد دريافت وام بيش از صد ميليون تومان را دارند، اقدام به اجاره سند مي كنند. معرفي شرايط اجاره كردن سند ملكي  نكته مهم و قابل توجه كه شرط اصلي در اين زمينه مي باشد، اين است كه نبايد براي اجاره وثيقه به هر شخص يا مركزي مراجعه كنيد. و بايد مراكز و اشخاص معتبر را شناسايي كرده و به آنها رجوع كنيد. در غير اينصورت ممكن است در دام افرادي بيافتيد كه به واسطه وعده هاي دروغين موجب فريب شما شده و كلاهبرداري كنند. اينگونه نه تنها مسئله مذكور حل نمي شود بلكه دردي به دردها اضافه مي شود.  از ديگر شرايط اجاره سند مي توان به همخواني مبلغ وام يا وديعه مورد نظر با سند مي باشد. كه البته در برخي موارد ارزش سند بايد بيشتر از ميزان وام باشد.

 

 

 

عدالت آفرينان مركز اجاره سند ملكي براي آزادي زندانيان و ارائه به دادگاه ها و دادسراها مي باشد. در ادامه براي توضيح نحوه چگونگي ارائه خدمات با ما همراه باشيد. از آنجاييكه تعداد افراد زيادي به دليل مشكلات مالي، خانوادگي و غيره به دادگاه احضار مي شوند شرايط اجاره سند براي آزادي موقت آنها تا موعد دادگاه يكي از معضلات اين دسته افراد مي باشد. يكي از خدمات عدالت آفرينان اجاره سند براي زنداني مي باشد كه در سريع ترين زمان ممكن و با قيمت ارزان آن را براي شما تهيه مي كند. از اين رو عدالت آفرينان يك مركز اجاره سند براي آزادي زنداني محسوب مي شود. اما براي اطمينان از اين كار و جلوگيري از كلاهبرداري از شما بايد نكاتي را در اين مورد بدانيد.

اجاره كردن سند براي وام چگونه است؟

برخي مراجع تحت عنوان كارگشايي با نام هاي مختلف به صورت قانوني اقدام به واسط گري براي اجاره سند مي كنند. براي اجاره از اين مراجع، بايد با در دست داشتن مدارك لازم مراجعه كنيد و سپس با توجه به مبلغ وام سند مورد نظر را در خواست دهد. سپس در صورت عدم وجود سند مورد نياز، كارگشايي مربوطه بايد در كمترين زمان ممكن سند را تهيه كرده و سپس با توافقات لازم سند را اجاره كنيد. و مبالغ مورد نظر براي كارگشايي و صاحب سند را پرداخت مي كنند. در نهايت مي توان با ارائه سند مربوطه به بانك اقدام به دريافت وام كنيد. اما اين فرايند تنها براي وام هاي بيش از صد ميليون تومان امكان پذير مي باشد.

اجاره سند براي زنداني

فرايند اجاره سند ضمانت زنداني :  اين مراحل براي هر كارگشايي ممكن است شرايط خاصي داشته باشد اما برخي از مراحل در تمامي آنها يكسان است. از جمله اين مراحل مي توان به موارد زير اشاره كرد.

  • مراجعه حضوري به دفتر كارگشايي و نوشتن قرارداد مرتبط
  • تحويل دادن سند كامل
  • ارائه نامه نيابت

و ادامه مراحل بستگي به نوع كار مورد نظر مي باشد يعني اجاره سند براي زنداني يا اخذ وام هر كدام مراحل مختص به خود را دارند كه با مراجعه به مراجع كارگشايي مي توانيد مشاوره هاي لازم را دريافت كنيد.

سند براي آزادي زنداني

در صورتي كه فردي به هر دليلي احضار به دادگاه را دريافت مي كند، از همان ابتدا و پيش از موعد بررسي نهايي پرونده متهم ناميده مي گردد. در اين بازه زماني در صورتي كه شرايط پرونده فراهم باشد، قادر است با ارائه وثيقه به صورت موقت آزاد شود. اما دقت داشته باشيد كه ميزان وثيقه به راي قاضي و نوع پرونده بستگي دارد. و پس از اعلام نظر قاضي شخص مي تواند با ارائه ضمانت مقرر با رعايتي شروطي آزاد گردد.

اما در صورتي كه ضمانت يا وثيقه مقرر را نداشته باشد و پرونده به شكلي باشد كه امكان استفاده از ضمانت يا وثيقه را دارا باشد، فرد مي تواند اقدام به اجاره كند. در واقع مي توان گفت يكي از كاربردهاي سند اجاره اي، ضمانت زنداني يا متهم است. كه با تحويل آن مي توان متهم را با رعايت شروط آزاد كرد. در برخي موارد نيز مي توان از سند براي دريافت بازه زماني خاصي مرخصي استفاده كرد.

 

 

 

كارگشايي هاي مختلف اعم از حقوقي و حقيقي با تامين و ارائه سند هاي اجاره اي، اين امكان را براي متقاضيان فراهم مي كند تا براي مواردي مانند اخذ مرخصي زنداني، آزادي متهم، دريافت وام و تسهيلات بانكي و… از خدمات دريافت سند اجاره اي بهره مند شوند. همچنين كارشناسان آنها تمامي سندها و مدارك مورد نياز براي بررسي و بازبيني ادارات مربوطه به صورت مرتب گردآوري مي كنند. تا در زمان مشخص همه را تحويل داده و مسئله اي پيش نيايد.

افراد مي توانند براي دريافت خدماتي مانند اجاره سند از تمامي نقاط كشور به واسطه پل هاي ارتباطي، با كارگشايي ها ارتباط گرفته و در خصوص مسئله خود مشاوره دريافت كنند و در نهايت با مراجعه حضوري به مركز مربوطه و ارائه اسناد لازم، سند را دريافت كنند.

ارزش سند در دادگاه براي وثيقه

اگر شما هم بدنبال وثيقه براي آزادي زنداني هستيد اين مطلب براي شماست. اجاره وثيقه براي دادگاه بمنظور آزادي زنداني يكي از راهكارهايي است كه اكثر مشكل داران در اين زمينه به دنبالش مي گردند. برخي از زندانيان براي آزادي موقت خود از زندان به اجاره وثيقه نياز دارند. يك زنداني با وثيقه اي كه ارزش آن را قاضي پرونده تعيين مي كند مي تواند طي موعد مقرري آزاد گردد. البته قرار وثيقه در صورتي صادر مي گردد، كه متهم نتواند ضمانت و كفيلي براي خود معرفي كند.

سند به عنوان يكي از اصلي ترين دارايي اشخاص در زمان كنوني محسوب مي گردد. سند خود به دو نوع دسته تقسيم مي گردد كه آن دو دسته عبارت اند از سند عادي و سند رسمي.  بر حسب قانون مدني ايران، ادله ي اثبات دعوا به اين موارد تقسيم مي گردد : اقرار، سند، شهادت، امارات و قسم. از ميان ادله اثبات دعوا ذكر شده، قصد داريم سند را و قوانين مختص به آن را براي شما جهت اجاره وثيقه شرح دهيم. در اين مطلب سعي شده مطالب مختص سند به طور كامل براي شما برسي و شرح داده شود.

وثيقه چيست؟

از نظر لغوي وثيقه به معناي استوار مي باشد و ميتوان به آن اعتماد كرد. قرار وثيقه قراري مي باشد كه زير مجموعه قرارهاي تامين كيفري است و  فرد متهم مطابق آن تعهد مي نمايد كه چنانچه به مرجع قضايي احضار گرديد در موقع مقرر در دادگاه يا دادسرا حاضر گردد و براي ضمانت زنداني حضور خود مي بايست مبلغي كه از قبل مشخص شده را به مرجع مورد نظر بسپارد كه چنانچه شخص متهم در مرجع مورد نظر حاضر نگرديد وثيقه ملكي مورد نظر ضبط گردد.

قرار وثيقه يا قرار تامين كيفري

قرار وثيقه يا قرار تامين كيفري براي آزادي زنداني فراهم مي گردد تا متهم بتواند تا زمان دادگاه خود آزاد باشد. در هنگام موعد جلسه دادگاه بايد حضور داشته باشد و از اتهامات خود دفاع كند. اگر قاضي وي را محكوم كند دوباره به زندان باز مي گردد. اصولا براي آزادسازي مشروط وجه نقدي را كه قاضي پرونده مقدر كرده به حساب دادگاه واريز مي نمايند. اگر متهم براي روز دادگاه خويش به دلايل غير موجه حاضر نشود، وثيقه گذار ظرف 20 روز بايد وي را تحويل دهد. در غير اينصورت وثيقه ضبط خواهد شد. در ادامه به نكاتي در خصوص يك سند رسمي براي وثيقه اشاره مي كنيم.

سند رسمي داراي چه خصوصاتي جهت اجاره وثيقه مي باشد؟

سند رسمي در ماده ي 1287 قانون مدني بدين گونه تعريف شده است. هر زمان سند در اداره ي ثبت اسناد و املاك يا دفاتر اسناد رسمي كشور يا نزد مامورين رسمي در حدود صلاحيت و وظايف آنها تنظيم گردد، اين سند از لحاظ قانوني رسمي به حساب مي آيد.  به همين علت براي آن كه سندي رسمي محسوب گردد، سه شرط مي بايست جهت اجاره وثيقه حتما وجود داشته باشد :  يك : سند مورد نظر نزد مامورين رسمي تعيين شده مورد تنظيم واقع شده باشد؛ در خصوص توضيح اين مامورين رسمي كه چه افراي مي باشند مي بايست ذكر نمود كه مامورين دولتي و مامورين بخش خصوصي مي باشند كه از جانب دولت جهت تنظيم اسناد مورد نظر تعيين شده باشند.  دو : مامور رسمي جهت تنظيم سند مي بايست صلاحيت تعيين شده را دارا باشد. به طور مثال اداره ي راهنمايي و رانندگي تنها در صادر نمودن گواهينامه صلاحيت مورد نظر را دارد و اين امكان را ندارد كه به طور مثال اقدام به صادر نمودن كارت ملي افراد اقدام كند.  سه : در تنظيم و نگارش سند مقررات و تشريفات قانوني تعيين شده مي بايست الزما به طور كامل رعايت گردد.

تفاوت سند رسمي با سند عادي در چه چيزي مي باشد؟

تنظيم نمودن سند رسمي از جانب ماموريني كه داراي صلاحيت مي باشند و در فرم مشخصي انجام مي پذيرد. اما در صورتي كه در تنظيم نمودن سند عادي نه فرم مشخصي دارد و اين مورد كه هر شخصي اين امكان را دارد كه سند عادي تنظيم نموده و احتياج به مراجعه به شخص يا سازمان بخصوصي نمي باشد.  در تنظيم نمودن سند رسمي رعايت تشريفات بخصوص از جانب مامور تنطيم كننده ي سند الزامي مي باشد. چنانچه تنظيم سند عادي اغلب تشريفات بخصوص ندارد. مگر در صورتي كه سند عادي تشريفاتي قرار داشته باشد.  قدرت اثباتي سند رسمي با سند عادي تفاوت بسيار دارد. روال معمول اعتبار سند رسمي احتياج به اثبات نمودن ندارد. در صورتي كه اسناد عادي از جنبه اعتبار متزلزل مي باشند و اين امكان وجود دارد كه به اصالت اين نوع از اسناد هم تعرض وارد گردد.  موارد مندرج در اسناد رسمي مي تواند علاوه بر طرفين آن سند نسبت به اشخاص ديگري هم معتبر و قابل استناد نمودن باشد. در صورتي كه در اسناد عادي همچنين چيزي وجود ندارد.  نسبت به يك سند رسمي فقط اين امكان وجود دارد كه براي آن ادعاي جعل را مطرح كرد. در صورتي كه در مورداسناد عادي علاوه بر ادعاي جعل نمودن به آن، ادعاي انكار و ترديد نيز مي توان به اينگونه از اسناد مطرح نمود. منظور از انكار اين مورد مي باشد كه عليه فردي سند عادي ابراز گرددد، و او خط، مهر يا امضاي قرار گرفته در سند كه به او نسبت داده شده را، انكار كند. ترديد هم به اين معنا مي باشد كه سند عادي بر عليه شخصي تلقي گردد. اما خط، مهر يا امضاي قرار گرفته در سند به او نسبت داده نگردد. بدين ترتيب شخصي كه سند عليه او مطرح شده است اين امكان را دارد كه نسبت به اعتبار سند مورد نظر ادعاي ترديد را مطرح نمايد.  اسناد عادي از دو جنبه اعتبار اسناد رسمي را دارند :  شخصي كه سند عليه او مي باشد، اين سند را مورد قبول واقع نمايد.  چنانچه در دادگاه اثبات گردد كه شخصي كه سند را مورد تكذيب و ترديد تلقي كرده است، آن سند را امضا نموده و يا مهر زده باشد.  چطور بدون مراجعه نمودن به دادگاه، موارد مندرج در اسناد رسمي را اجرا نماييم؟  چنانچه سند، هم از رسمي و عادي لازم الاجرا بوده باشد، اين امكان وجود دارد جهت اجراي نمودن موارد مندرج در آن از اداره اجراي اسناد رسمي اقدام مورد نياز را انجام نمود.  بدين صورت كه حتما نيازي نمي باشد كه به دادگاه جهت دريافت حكم مراجعه نمود.  اين مورد هم مي بايست ذكر نمود كه مطابق راي وحدت رويه شماره دوازده هيات عمومي ديوان عالي كشور ايران، براي اجاره وثيقه چنانچه سند لاز الاجرا بوده باشد، هيچگونه مانعي وجود نخواهد داشت كه از اول به دادگاه رجوع نمود.براي  در مورد اجراي مفاد اسناد رسمي شما هم اين امكان را داريد كه از طريق دادگاه و همچنين از طريق اداره اجراي ثبت مورد نظر اقدامات مورد نياز را انجام دهيد.  به عنوان مثال مي توان به چك اشاره نمود. كه هم امكان وجود دارد كه چك را از طريق دادگاه مورد مطالبه قرار گيرد و هم اجرا نمودن آن را از اجراي ثبت اقدامات لازم را انجام داد.  چنانچه سند اعم از رسمي و عادي غير لازم الاجرا بوده باشد، الزاما مي بايست به دادگاه مراجعه نمود. بدين خاطر كه اجرا نمودن موارد مندرج همچنين سندي به حكمو دستور دادگاه نياز خواهد داشت.

 

 

 

ارائه دهنده وثيقه ملكي

وثيقه ي ملكي به عنوان آسان‌ترين روش جهت ارائه وثيقه براي آزادي متهم است. از اين رو دادگاه ها براي انتخاب نوع تامين كيفر بيشتر به سراغ تامين وثيقه ميروند

آنچه داراي اهميت است، آن است كه امروزه با پيشرفت و گسترش جامعه افرادي هستند كه با اهدافي غير قانوني و صرفا براي كسب سود و منفعت به دنبال كلاهبرداري و سواستفاده از ديگران هستند.

فلذا اگر به دنبال اجاره وثيقه براي آزادي زنداني و يا اجاره وثيقه براي آزادي متهم هستيد آگاه باشيد كه در دام افراد كلاهبردار گرفتار نشويد. بهترين راه براي فاصله گرفتن و در امان ماندن از اين افراد، مشورت كردن با وكلاي دادگستري و شركتهاي حقوقي است كه در اين زمينه فعاليت مي كنند.

اگر به دنبال وثيقه ملكي هستيد عدالت آفرينان با ارائه وثيقه هاي ملكي تك برگي معتبر قابل ارائه به تمامي دادگاه ها و مراجع قضايي، زندانها و ندامتگاه ها در خدمت شماست تا در كمترين زمان و به صورت كاملا فوري اين كار را براي شما انجام دهد.

عدالت آفرينان مي تواند به شما در تهيه وثيقه ملكي، وثيقه اجاره اي، ارائه وثيقه براي زنداني و تهيه آن براي زنداني با مبالغ سنگين را با تاييد كارشناس رسمي دادگستري با مناسب ترين قيمت كمك و ياري برساند و در اين زمينه به شما مشاوره حقوقي دهد.

مراحل وثيقه گذاشتن در دادگاه

تعيين مصداق قرار وثيقه با متهم است يعني متهم مي تواند در خواست كند كه نوع قرار وثيقه از نقدي به ارائه سند ملكي تغيير كند. با اين شرط كه ارزش مال معرفي شده برابر با ميزان وجه تعيين شده باشد. براي تعيين ارزش مال معرفي شده نظر كارشناس مورد ملاك قرار مي گيرد. و نظر كارشناس قابل اعتراض نخواهد بود.

امكان درخواست تغيير نوع قرار نيز براي متهم پيش بيني شده است يعني متهم ميتواند از بازپرس مكلف به قبول تغيير نوع تامين است. امكان درخواست گذاشتن وثيقه توسط وثيقه گذار نيست موجود است. در صورت عدم پذيرش درخواست وثيقه گذار توسط بازپرس به مراتب علت آن در پرونده ذكر ميشود.

بازپرس در خصوص قبول وثيقه قرار صادر ميكند و پس از امضاي وثيقه گذار بازپرس نيز آن را امضا ميكند و با درخواست وثيقه گذار كپي تصوير وثيقه به او ارائه ميشود.

وثيقه توسط خود متهم و شخص ثالث ارائه ميشود. اگر متهم وثيقه را نزد دادگاه بسپرد در صورت عدم حضور متهم در دادگاه بدون عذر موجه وثيقه از طرف دادگاه ضبط ميشود. اگر ارائه وثيقه براي آزادي زنداني توسط شخص ثالث انجام شود، در صورت عدم حضور متهم در جلسات دادگاه بدون عذر موجه و عدم معرفي او توسط وثيقه گذار، وثيقه ارائه شده براي آزادي متهم طبق قانون آيين دادرسي كيفري ضبط ميشود.

بايد توجه كرد پس از عدم حضور متهم در دادگاه براي وثيقه گذار اخطاريه صادر ميشود و وثيقه گذار يكماه رفصت دارد تا متهم را تحويل دهد، در غير اين صورت وثيقه ارائه شده  ضبط ميشود. در مواردي كه ارائه وثيقه به صورت وجه التزام باشد، كل مبلغ سپرده شده اخذ ميشود. در شرايطي كه ارائه وثيقه به صورت ارائه سند باشد از وثيقه سپرده شده معادل وجه قرار ضبط ميشود.

مطابق ماده 178  قانون آيين دادرسي كيفري : متهم مكلف است در موعد مقرر حاضر شود و اگر نتواند بايد عذر موجه خود را اعلام كند. جهات زير عذر موجه محسوب ميشود:

الف- نرسيدن يا دير رسيدناحضاريه ؛ به گونه‏ اي كه مانع از حضور شود .

ب- بيماري متهم و بيماري سخت والدين ، همسر يا اولاد وي كه مانع ازحضور شود .

پ- همسر يا يكي از اقربا تا درجه سوم از طبقه دوم فوت شود .

ت-ابتلاء به حوادث مهم از قبيل بيماري هاي واگير دار و بروز حوادث قهري مانند سيل و زلزله كه موجب عدم امكان تردد گردد .

ث-متهم در توقيف يا حبس باشد .

ج-ساير مواردي كه عرفا به تشخيص بازپرس ، عذر موجه محسوب مي شود .

پس غيبت متهم در موارد غير از موارد ذكر شده منجر به ضبط وثيقه ميشود.

علل ارائه وثيقه

ارائه وثيقه ميتواند علل مختلفي داشته باشد. مهم ترين علت براي تامين وثيقه، ارائه وثيقه براي مرخصي زنداني است. درخواست صدور تامين وثيقه براي مرخصي زنداني از جانب زنداني انجام ميشود. در صورتي كه مقام قضايي با درخواست او جهت ارائه وثيقه براي مرخصي موافقت كند مبلغ وثيقه توسط مقام قضايي مشخص كند  و پس از آن وثيقه براي مرخصي متهم سپرده ميشود. ارائه وثيقه براي مرخصي ميتواند ضمانت نامه بانكي، وجه التزام و يا سند مال منقول و يا غير منقول باشد.

از علل ديگر ارائه وثيقه، وثيقه براي خروج از كشور است. خروج از كشور براي آقاياني كه خدمت سربازي خود را سپري نكردند و كارت معافيت سربازي ندارند امكان پذير نيست مگر در شرايط خاص. افرادي كه وضعيت نظام وظيفه آنها مشخص شده است و تحت شرايط خاصي لازم به خروج از كشور هستند، با تعيين ميزان وثيقه با توجه به نوع سفر و طول سفر، با ارائه وثيقه مبلغ وثيقه را ضمانت ميكنند.

در صورت عدم بازگشت به ايران در زمان مقرر شده و معرفي خود به نظام وظيفه امكان خروج از كشور به مدت شش ماه تا يك سال از شخص سلب ميشود. و يا منجر به پرداخت مبلغ وثيقه خود و يا افزايش طول خدمت و يا احضار به مرجع قضايي خواهد بود.

ضامن زنداني از كجا بگيرم؟

اگر به دنبال ضامن زنداني هستيد عدالت آفرينان با ارائه ضامن هاي معتبر قابل ارائه به تمامي دادگاه ها و مراجع قضايي، زندان ها و ندامتگاه ها در خدمت شماست تا در كمترين زمان و به صورت كاملا فوري اين كار را براي شما انجام دهد. شما با ضامن دادگاه مي توانيد ضمانت متهم يا زنداني خود را بكنيد و بتوانيد وي را آزاد يا مرخص كند. البته اين امر در زماني انجام مي گردد كه متهم شرايط آزادي با ضامن را داشته باشد و بتواند ضامني را براي اين موضوع به دادگاه فرا بخواند.

ارائه ضامن زنداني

ارائه انواع ضامن براي ضمانت زنداني در استان هاي تهران و البرز با مبالغ سنگين و سبك، حتي براي پرداخت رد مال و جزاي نقدي با عدالت آفرينان امكان پذير مي باشد. اين ضامن ميتواند شخصي با سند باشد يا مي تواند يك سند اجاره اي حتي باشد. نكته مورد نظر اين است كه ضامني كه به دادگاه فرا خوانده مي شود بر اساس پرونده ضمانتي را به دادگاه ارائه دهد. بعد از آن، هر مشكلي كه براي متهم يا زنداني پرونده پيش آيد، ضامن مسئول آن امر خواهد بود.

بنابراين، ارائه ضامن امري بسيار مهم بوده و افراد بايد در انتخاب و ارائه آن دقت كافي را به خرج دهند تا درگير مشكلات ديگري در ضمانت زنداني خود نشوند. از همين رو، تعدادي موسسه و مراكز معتبر براي ارائه ضامن وجود دارد كه شما مي توانيد اين كار را به صورت قانوني انجام دهيد. براي مثال، شما مي توانيد يك سند ضمن را در يك مركز حقوقي براي زنداني خود اجاره كنيد و آن را به دادگاه يا دادسرا تحويل دهيد. براي ضمانت زنداني كليك كنيد.

خدمات مربوط به ضامن زنداني

معرفي ضامن براي زنداني در تهران مدت زمان كمتري را در بر ميگيرد،و متهم ميتواند سريع تر آزاد شود.  ضمانت زنداني در دادگاه و دادسرا  اجاره سند براي وثيقه زنداني  سند اجاره اي براي ضامن دادگاه  فروش سند براي وثيقه زنداني  سند براي تعزيرات  وثيقه براي رفع ممنوع الخروجي  ضامن دادگاه با فيش حقوقي  عواقب ضمانت با فيش حقوقي  فيش حقوقي براي ضمانت زنداني  سند براي زنداني تهران  در گروه رستا با به كارگيري تجربه و تعهد كاري جهت آزادي زنداني.  گذاشتن فيش حقوقي در دادگاه و دادسرا جهت آزادي زنداني  اجاره فيش حقوقي جهت كفالت زنداني  ضمانت زنداني با فيش حقوقي  اجاره سند براي آزادي زنداني  سند اجاره اي براي حسن انجام كار  متن قرارداد اجاره سند.

ارائه ضمانت براي آزادي زنداني

براي ضمانت زنداني شما بايد از قوانين ضمانت متهم مطلع باشيد تا در زير دايره حقوقي و قانون اين كار را انجام دهيد. يكي از ضمانت هايي كه به متهم ارائه مي شود ضمانت آزادي زنداني مي باشد كه به دادگاه يا دادسرا براي مرخصي يا آزادي ارائه مي گردد. اينكار به اين دليل است تا يك مجرم بتواند خودش به مشكلات پرونده اش رسيدگي كند. براي مثال، مجرمي كه به دليل بدهي در زندان به سر مي برد، با آزادي راحت تر مي تواند به مشكلات خود رسيدگي كند و زودتر مشكلات مالي را برطرف سازد. بر اساس قانون، اگر زنداني پس از اتمام دوره آزادي بر اساس ضمانت خود به زندان برنگردد فراري شمرده مي شود. مدت زماني كه متهم مي تواند مرخصي بگيرد يا آزاد گردد را قاضي پرونده بر اساس نوع جرم و مقدار زنداني وي تعيين مي كند. بسته به همين موارد بايد خدمات اجاره سند ضمانت زنداني به دادگاه تحويل داده شود.

ضامن

ضامن زنداني : شايد براي شما هم پيش بيايد كه بنا به دلايلي زنداني يا متهمي را در زندان داشته باشيد كه بتوان وي را براي مدتي تا روز دادگاه به قيد وثيقه يا سند و يا ضامن از زندان به صورت موقت تا روز دادگاه آزاد كرد. اين كار براي اين است تا متهم بتواند راحت تر به پرونده خود رسيدگي كند و حتي بتواند از شاكي پرونده خود رضايت بگيرد.  براي اين امر حتما نبايد آشنايي باشد تا شما وي را براي ضامن شدن مجاب كنيد. شما مي توانيد از موسسات حقوقي معتبر سند اجاره كنيد.

وثيقه اجاره كنيد     ضامن زنداني معتبر تهيه كنيد     ضمانت براي تضمين زنداني تهيه كنيد  تنها كافي است يك قرارداد در يك موسسه حقوقي معتبر ببنديد تا براي سند اجاره اي يا ارائه وثيقه براي آزادي زنداني مبلغي را ماهانه پرداخت كنيد و آن را به دادگاه تحويل دهيد.  يكي از معتبر ترين موسسات حقوقي در تهران عدالت آفرينان نام دارد كه با تامين و تهيه انواع سند، وثيقه و ضمانت براي دادگاه، دادسرا، تعزيرات حكومتي شما را در اين راه تنها نمي گذارد. اين موسسه ارائه دهنده كليه خدمات مشاوره حقوقي و سند و وثيقه براي مراجع قضايي نيز مي باشد. شما براي تهيه سند يا ضامن كافي است با شماره 09127026188 تماس حاصل فرماييد تا بتوانيد مشكل حقوقي خود را براي آزادي يا مرخصي زنداني خود حل كنيد.  براي كسب اطلاعات بيشتر مي توانيد از وبسايت رسمي عدالت آفرينان نيز ديدن فرماييد و يا آنها را در شبكه هاي اجتماعي دنبال كنيد. آدرس ما در تهران، خيابان وليعصر، بالاتراز سازمان صدا و سيما، كوچه تركش دوز، پلاك 6، طبقه 2، واحد 7 قرار دارد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۲۰:۱۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

بياييد شروع كنيم فينگر فود چه هستند قبل از اينكه به آموزش فينگر فود ها بپردازيم. فينگر فود ها در حالت ايده آل ، غذاهاي كوچك و لقمه اي هستند كه قرار است مستقيماً با دستان شما خورده شوند ، بدون نياز به ظروف! به جاي چنگال و چاقو ، مردم اغلب اين غذاهاي كوچك را با سيخ يا خلال دندان سرو مي كنند تا راحت بخورند!

غذاهاي فينگر مدتي است كه وجود دارند. باور كنيد يا نكنيد ، فينگر فود ها محبوب شدند و در سفره هاي ميهماني ها قرار دارند. پس سعي كنيد از آموزش فينگر فود ما كمال استفاده را ببريد.

بعضي ها معتقدند كه تاريخچه فينگر فود ها به زماني برمي گردد كه در آمريكا صاحبان كافه ها تصميم گرفتند تا خوراك هاي ساده تري را براي مشتريان خود آماده نمايند. فينگر فود ها طرفداران بسيار زيادي دارند. اين غذاهاي خوشمزه در نوع خود بسيار بينظير است و مصرف آنان نيز بسيار راحت.

غذاهاي فانتزي مخصوص انگشتان يا همان فينگر فود ها مناسب براي مهماني ها و مراسم خاص يا تعطيلاتي مانند عروسي يا شب سال نو يا حتي تولد ها است! آنها مطمئناً براي بزرگسالان نيز بسيار مناسب و عالي هستند.

بهترين فينگر فود ها كدامند؟

سوال بسيار سختي است. اگر به پايينتر رفته و آموزش فينگر فود ها را بررسي نماييد مشاهده مي كنيد كه جواب ما بيراه نبوده و واقعا در بين آنها انتخاب بسيار سخت است و واقعا دشوار است كه از بين آنها يكي يا چند تايي را جهت انتخاب بهترين فينگر فود انتخاب نماييم.

از اينرو پيشنهاد مي كنيم كه حتما آموزش بيش از 30 مدل از بهترين هاي فينگر فود را در قالب آموزش فينگر فود مطالعه كرده و حتما آنها را بياموزيد. در نظر داشته باشيد كه ما بهترين ها را با بهترين دستور پخت و طرز تهيه فينگر فود ها برايتان قرار داده ايم.

آموزش فينگر فود تارت سيب زميني شيرين

يكي از آموزش فينگر فود ها تارت سيب زميني شيرين است كه كامل برايتان قرار داده ايم. تارت يك شيريني بين المللي است كه در اندازه هاي مختلفي وجود دارد ريشه آن فرانسوي است و از خانواده پاي ها است اما به دليل ضخامت بيشتري كه دارد به آن تارت گفته مي‌شود.

مطالب مرتبط

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۱:۰۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 گره شيلات و آينده جهان

شايد تاكنون اطلاعاتي در رابطه با آبزي پروري از اينترنت و يا آشنايان خود بدست آورده باشيد. برخي ميگويند كه آبزي پروري كاري با ريسك بالاست و زنده نگه داشتن يك موجود آبزي در يك محيط محصور جزو آخرين راه هاييست كه براي كسب درامد به آن فكر ميكنم. برخي ميگويند كه آبزي پروري شغل سخت و نيازمند توان جسمي بالاست. برخي ميگويند كه هزينه هاي احداث و نگهداري استخر در اين دوره زماني نسبت به سود آنها پايين است. تمامي موارد ذكر شده براي پرورش دهندگان سنتي ماهي صدق ميكند. استخر پرورش ماهي انواع مختلفي دارد و تجربه آن مانند تجربه رانندگيست. شما نميتوانيد تجربه رانندگي با پيكان، كاميون و بوگاتي را با يكديگر مقايسه كنيد. استخر پيش ساخته، استخر بتوني و خاكي 3 دنياي متفاوت هستند و مطمئن باشيد از ميان 3 درب قطعا ما شما را به دنيايي راهنمايي ميكنيم كه فقط براي آوردن دوستان خود آنرا ترك كنيد. استخر هاي خاكي و بتني، قفس هاي دريايي و... هركدام داراي مزايا و معايب خاص خودشان هستند اما عامل محدود كننده چيست؟ شايد مطرح كردن اين مسئله نا اميد كننده باشد اما بشر امروز بعد از گذشت 15 هزار سال همچنان تابع شرايط اقليمي خود است. آب و هوا بزرگترين عامل محدود كننده است. يعني بعد از 15 هزار سال ما هنوز توانايي پرورش ماهي در كوير را نداريم؟ اين يكي از مهم ترين سوالاتيست كه اينجا به آن پاسخ خواهيم داد.

 

 

 

 استخر پرورش ماهي :

بطور كلي هر محيطي كه در آن پرورش ماهي صورت گيرد استخر پرورش ماهي است. اين محيط ميتواند بصورت خاكي، بتوني قفس دريايي، استخر پيش ساخته ژئوممبران، استخر پيش ساخته فايبر گلاس و... باشد. ساليان سال محيط و شرايط به ما تحميل كردند كه اينجا براي كشاورزي مناسب نيست، اينجا براي زندگي مناسب نيست، اينجا براي پرورش ماهي مناسب نيست اما 15 هزار سال بعد اين ما هستيم كه مناسبت پديده ها را تعريف ميكنيم. بشر امروز با محدوديت هاي جديدي روبروست اما فرصت هاي جديدي نيز دارد. همانطور كه بحران آب بشر را از پرورش ماهي در استخر هاي خاكي بازميدارد امروزه تكنولوژي چنان پيشرفت كره است كه ميتواند در هر كجا كه شما بخواهيد براي شما در زمينه شيلات و آبزي پروري خدمت كند. كافيست يك استخر پرورش ماهي پيش ساخته به قطر ده متر خريداري كنيد. كمينه برداشت شما از استخر ياد شده 3.5 تن كه برابر با يك هكتار استخر خاكي! اما استخر پيش ساخته اصلا چيست؟ استخر هاي پيش ساخته، مخزن هاي عايق بندي شده اي هستند كه براي نگهداري از مايعات استفاده ميشوند. اين سازه ها بر روي يك بستر مناسب قرار گرفته، خروجي و ورودي مناسب بر روي آنها تعبيه شده و مواد اوليه و روش ساختشان به آنها امكان مهار وزن مايع درون آنها را ميدهد. اين سازه ها در انواع و ابعاد مختلف وجود دارند و از مواد اوليه مختلفي نيز ساخته ميشوند. ما اين قابليت را داريم كه فضاي بهداشتي و صيقلي داراي تهويه آب را خودمان ايجاد كنيم. لاجرم نه تنها ميتوان در هر مكان دلخواهي به پرورش ماهي پرداخت بلكه با توجه به استاندارد هاي بالاتر آب و محيط ميتوان ماهي بيشتري در استخر فايبرگلاس يا استخر ژئوممبران توليد كرد! ماهي ها هرچقدر آب و محيط اطرافشان تميز تر باشد تراكم پذير تر هستند. حال فضاي استخر هاي پيش ساخته را با استخر هاي خاكي و تني مقايسه كنيم.يكي از اين موارد تجهيز پذيري استخر هاي پيش ساخته است. شما براي بالا بردن تراكم ماهي مورد پرورش در استخر نياز داريد تا اكسيژن مورد نياز ماهي را توليد و آمونياك و مواد دفعي ايجاد شده در آب را از سامانه خود خارج كنيد. در استخر هاي خاكي استفاده از تجهيزاتي مانند دستگاه هاي هواده تقريبا غير ممكن است. ابزار هاي ديگري مانند تصفيه كننده ها و دستگاه هاي غذاده نيز در استخر هاي خاكي قابل استفاده نيستند. البته دستگاه هاي غذاده را ميتوان در حاشيه اين استخر ها جانمايي كرد اما توزيع يكنواخت غذا عملا غير ممكن خواهد بود.

در داخل آب استخر خاكي ماهي هاي هرز، گياهان آبي و باكتري هاي مختلفي وجود دارند. اين موجودات همگي رقيب كپور براي مصرف اكسيژن و بعضا غذا هستند. حتي گياهان آبي در طول شب كه فتوسنتز رخ نميدهد با مصرف اكسيژن كيفيت آب را كاهش ميدهند. در استخر هاي پيش ساخته اما هيچ گونه گياه و جلبكي توانايي رشد ندارد. كپور از آنجايي كه ماهي فيتوپلانكتون خوار نيست ميتواند بدون حضور اين موجودات در آب به حيات خود ادامه دهد و در استخر هاي پيش ساخته با پلت تغذيه شود. همچنين حضور پوشش گباهي سنگين در استخر در زمستان و فصلي كه اين گياهان از بين ميروند تركيب آب را تغيير ميدهد و آنرا آلوده ميكند. براي پرورش بهينه ماهي در استخر هاي خاكي شما ناچاريد براي كنترل حيات در استخر خود دست به اقدامات مختلفي بزنيد. از آهك پاشي استخر خالي براي كشتن انگل ها و كندن گياهان بستر استخر گرفته تا نصب تور هاي مار گير، نصب شبكه اي از نخ بر روي استخر براي گرفتن پرندگان و ريشه كن كردن حلزون ها كه عامل بيماري هاي بسياري هستند، كنترل ورودي آب براي جلوگيري از ورود ماهي هاي هرز و آب آلوده به استخر و… در سازه هاي پيش ساخته اما به سادگي ميتوان با كنترل آب ورودي و پرندگان و موجودات موذي ديگر از ماهي هاي درون استخر در مقابل اين عوامل حفاظت كامل به عمل آورد. اين سازه ها حتي توانايي قرار گرفتن در سوله هاي مسقف جهت كنترل كامل دما، مواد شيميايي آب، نور و ايزوله سازي تاسيسات را دارا هستند و ميتوان حتي در شرايط اقليمي نامساعد دست به توليد كپور در اين تاسيسات زد.

مزاياي ابعاد كوچك سازه پيش ساخته :

 

 

استخرهاي پيش ساخته 90 درصد در مصرف زمين صرفه جويي ميكنند. اين كم كردن فضا مزاياي بسياري با خود به همراه دارد. اين مسئله به شما امكان ميدهد تا از فضايي كه در اختيار داريد بطور بهينه استفاده كنيد و در آن مقدار ماهي بيشتري پرورش دهيد. اما گذشته از اين جمع كردن ماهي ها در فضاي كوچكتر و سيستم متراكم مزاياي ديگري هم دارد. اولين مسئله امكان غذا دهي همگن است. در استخر خاكي شما توانايي غذادهي همگن در تمام نقاط استخر را نداريد. غذادهي يكي از اركان پرورش ماهيست و استفاده از غذا و روش مناسب غذا دهي علاوه بر مسائلي مانند انتخاب نژاد مناسب و اكسيژن رساني اهميت به سزايي دارد. در استخر هاي پيش ساخته شما ميتوانيد غذا را چه بصورت دستي و چه با استفاده از دستگاه به صورت كاملا همگن در آب استخر پخش كنيد و وزن گيري ماهي خود را تضمين كنيد.

مسئله ديگر دارو درماني ماهي هاست. درمان بيماري هاي ماهي در استخر خاكي بسيار مشكل تر و هزينه بردار تر از درمان در استخر هاي پيش ساخته است. در صورت بيمار شدن ماهي ها ميتوان به سرعت متوجه اين موضوع شده و تمام گله را به صورت يكجا درمان كرد. مصرف چند وعده آنتي بيوتيك برا درمان كامل ماهي ها در استخر پيش ساخته كافيست. تنها بايد دارو و يا غذاي آغشته به دارو را بصورت همگن در آب پخش كنيد. ضد عفوني آب نيز وضعيت مشابهي دارد. شما در استخر هاي خاكي با هزاران ليتر ماده ضد عفوني كننده نيز نميتوانيد آب را ضد عفوني كنيد در حالي كه اين عمل در استخر هاي پيش ساخته با يك ليتر ماده ضد عفوني كننده به راحتي قابل انجام است.

 بهداشت:

استخر هاي پيش ساخته عاري از لجن و جلبك هستند. اين مسئله در استخر هاي خاكي وجود ندارد. اينكه تصور كنيم ماهي ها از آنجايي كه آبزي هستند با وجود جلبك و لجن مشكلي ندارند اشتباه است. كپور هيچ نيازي به وجود آنها در محيط زندگي خود ندارد و هرچه بهداشت استخر بهتر تامين شود پرورش نتيجه بهتري خواهد داشت.

 ورود و خروج آب:

استخر هاي پيش ساخته آب بسيار كمتري از استخر هاي خاكي استفاده ميكنند اما اين آب مدام در گردش است. خروجي اين سازه ها كه در مركز بستر قرار گرفته است دائما در حال خارج كردن قسمتي از آب استخر است كه با آب ورودي جايگزين ميشود. اين امر چند مزيت بزرگ دارد. اولين مزيت ايجاد يك جريان همرفت درون استخر است. از آنجايي كه آب در هنگام خروج از استخر با حالتي گردابي خارج ميشود اين جريان در حال گردش در سر تا سر استخر منتشر ميشود. اين جريان باعث ميشود كه اولا دماي آب استخر در تمام ستون آب يكسان شود، دوما آلودگي هايي نظر فضولات، ذرات معلق و سوار بر اين جريان همرفت به طرف خروجي مركزي هدايت ميشود. همچنين اين جريان مداوم باعث همگن شدن اكسيژن آب استخر ميگردد.

 

 آبزي پروري شغل سختيست؟

من از شما ميپرسم. در نهايت اين ما هستيم كه در قرن 21 تصميم ميگيريم بر روي منطقه اي خشك و بي آب و علف استخر ماهي تجهيز كنيم. طبيعتا اين كار هم سختي ها و ريزه كاري هاي خاص خودش را دارد. مشاوره رايگان آبزيبان همواره در اين موارد پاسخگوي شما خواهد بود و راه را براي شما روشن خواهد كرد. آبزي پروري شغل مناسبيست؟ دوباره ميپرسم. واقعا نيازي به سوال هست؟ جهان امروز 8 ميليارد نفر جمعيت دارد كه با هر نفس فرياد ميزنند غذا! هر شغلي كه به ارتزاق مردم وابسته باشد جايي براي سوال نميگذارد. پس اگر در حال خواندن اين متن هستيد از شما ميخواهم به بازار فروختن موجودي فكر كنيد كه اگر غذا نخورد نميميرد ماهي !

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۵۴:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

خدمات پشتيباني شبكه يكي از مهمترين مباحث در بحث تامين و نگهداري بعد از راه اندازي شبكه محسوب مي شود زيرا براي راه اندازي شبكه تجهيزات نرم افزاري و سخت افزاري مورد استفاده قرار مي گيرد در نتيجه اگر شما با يك شخص متخصص براي خدمات پشتيباني شبكه قرار داد  نبنديد طي مسير با مشكل‌هاي زيادي مواجه خواهيد شد، توجه داشته باشيد كه حداقل هفته اي يك بار بايد يك متخصص در امر شبكه تمامي سيستم هاي شما را مورد بررسي قرار دهد تا از بروز هرگونه مشكل جلوگيري كند در اين صورت شما مي توانيد با آرامش كامل بهترين خدمات را در اختيار مشتريان خود قرار دهيد، لازم به ذكر است بدانيد كه در برخي از مواقع بعضي از شركت ها از متخصصي كه با آن قرارداد بسته اند رضايت ندارد در اين صورت شما بايد با تحقيق و بررسي متخصص مورد نظر را تغيير دهيد. در ادامه راه با ما همراه باشيد تا اطلاعات كاملي نسبت به خدمات پشتيباني و نگهداري شبكه به دست بياوريد.

چه زماني بايد متخصص پشتيبان شبكه را تغيير دهيم

در بسياري از موارد مشكلاتي براي يك شركت ايجاد مي شود كه نياز به خدمات پشتيباني شبكه حرفه اي دارد اما متخصص شبكه اي كه در شركت فعاليت ميكند تخصص كافي را ندارد به همين دليل زماني كه نرم افزارها و سخت افزارهاي شركت با مشكل مواجه مي شود شخص متخصصي نمي تواند مشكل را حل كند و كار را به تعويق انداخته مي اندازد اگر با اين مشكل مواجه شديد بايد متخصص خود را تغيير دهيد زيرا مطمئن از اين شخص تخصص كافي را براي خدمات پشتيباني شبكه ندارد و يك ساعت قطع شدن شبكه مي تواند آسيب جبران ناپذيري به پيكره اعتبار شركت شما وارد كند.

 شايان ذكر است بدانيد اين گونه از اشخاص به دليل نداشتن تخصص كافي براي پشتيباني شبكه، دائماً براي حل نشدن مشكل ها بهانه مي آورند اين نوع از اشخاص اصلاً مناسب كار حرفه اي نيستند و تنها با اطلاعات كمي كه دارند سعي مي كنند شما را فريب بدهند. در انتها بهتر است به اين نكته هم اشاره كنيم كه بعضي از مواقع مدير شركت متوجه وضعيت نابسامان بخش آي تي شركت خود شده و به اين نتيجه مي‌رسد كه خدمات پشتيباني شبكه به درستي ارائه نمي شود در اين بخش از كار هم بهتر است به دنبال تغيير پشتيبان شبكه باشيد چون در يك شركت زمان مانند طلا مي ماند و زماني كه گذشته است ديگر بر نمي گردد پس با انتخاب يك متخصص حرفه اي آينده شركت خود را تامين كنيد.

معيار هاي انتخاب يك متخصص شبكه

اگر قصد داريد با يك شركت خدمات پشتيباني شبكه قرارداد ببنديد بهتر است بدانيد كه در گام اول سابقه كاري شركت بسيار مهم است و بايد به آن توجه ويژه داشته باشيد، در وهله دوم شركت مورد نظر شما بايد مسئوليت پذير باشد، اين نكته را هم در نظر داشته باشيد كه يكي از وظايف شركت خدمات پشتيباني مستند سازي اين است كه اطلاعات مورد نظر شما را مستند سازي كند.

 نكته بعد كه از اهميت بسيار زيادي برخوردار است پشتيباني به موقع شبكه است زيرا با انجام اين كار مي تواند از بروز يك سري از مسائل جلوگيري كند، در انتها بهتر است بدانيد كه يك پشتيبان شبكه بايد بتواند براي بهينه سازي سيستم شبكه به شما مشاوره دهد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۵۴:۰۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

How do I increase my Telegram members?

Learn how to easily increase your Telegram members! We have put all the tricks to increase the number of Telegram members.

There is no doubt that Telegram is one of the best virtual networks in the world and is in the top three networks in terms of users in world, so that more than 500 million were installed!

With the spread of the telegram, many telegram channels were created and also new groups.

money was formed from the telegram and today hundreds of thousands of people are earning money from the telegram messenger.

It is interesting to know that people earn millions from Telegram!

But what are the important criteria for having a great income from Telegram? Well, it may be guessed, targeted and real members is one of the best criteria for a channel to thrive so that the more members there are.

 

But the basic and important question is:

How to increase your channel subscribers?

In order to be able to attract real Telegram members, we must be creative and if we want to speed up our work. But it does not mean that you can’t make millions from Telegram without money.

 

Because this statement is completely incorrect and illogical. both based on experience and based on statistics and information on Telegram revenues that have occurred in middle east.

first step; Increase Telegram fake members is prohibited!

There are different opinions on this. some believe that increasing the fake members for Telegram channel is to some extent in the interest of the channel manager, and some believe that this will hit the channel hard.

But what is the truth? The truth is to assume that your Telegram channel has 50,000 members. when a new member enters your channel, he will see that the number of views of your posts is only one thousand!

This causes the user to leave your channel and no one will trust your channel to buy ads! Don’t buy fake Telegram members!

 

Learn how to increase Telegram members with these 13 free tricks:

To increase real Telegram channel members, you must first be patient and do all the training that we give to succeed.

 

  • Take the basics very seriously

It is very important that your Telegram channel profile is completely unique and beautiful. You should write a good description for your channel and specify your goals from this channel. If your target is to make money from Telegram, you should find a very good idea and act quickly.

 

2- Start to share your Telegram channel

To start from zero member, it is harder to get a member. because when a visitor sees your channel and realizes that you have a low number of members, he will leave the channel quickly. It is better to start with all your friends and family.

 

3- Start with low members

There are various ways to attract members. For example, Telegram exchange software. You can add 500 fake Telegram members to your channel (we mean exchange), but do not do add more.

 

4- Create a blog and share your link!

Suppose your channel title is buy Telegram members and post views. Go to a site builder like "Blogger" and create a blog. And Share your link on your own blog. If someone searches on Google for buy Telegram members you may be part of the results.

 

5- Use Telegram directory websites

If you don't have time to build a website, a better way is in front of you. Just need to search on Google for "Telegram directory" and find some websites. Now it's time to submit your link for free and attract more target members for your channel.

 

6- Social networks for increase Telegram subscribers

You have to advertise right on the virtual network to be able to do the process of increasing the Telegram member in a great way. For this purpose, you can use: Facebook, Twitter, Pinterest and etc. From social networks you can get free Telegram members and also customers for your products.

 

7- Do not forget Telegram groups and super groups

It is better to share your link in related groups. You can attract many targeted members. But most of Telegram groups have some robots for remove ads. Be careful to don't get ban from Telegram.

 

8- Exchange link with related Telegram channels

You can find many related Telegram channels and groups on directories. Then send a mesغير مجاز مي باشدe to admin and exchange your link for free. The channels do not have to be very similar. If your sell mobile, then you can exchange link with other digital sellers.

 

9- Create challenge and competition with prize

This is also a great way to increase Telegram channel members. Suppose your channel have cloth products. Ask users to send you their cloth photo. Share their photos on channel or group and other users will see that photos. At the end, give a prize to best photo.

 

  • Publish high quality posts

It is very important that your posts are unique and not copy! With this method you will attract many real members that are interested on your posts.

 

11- Get help for publish posts from your members

Try to ask members, which posts are most useful for them. Now, you know that how to publish great posts on your Telegram channel or group.

 

  • Use Telegram hashtags

Use hashtags on your articles and get more Telegram members easily! If someone search on Telegram for a keyword, your channel will appear on the search result.

 

13- Think a little yourself and be creative!

These 12 methods are really useful for you. But think for yourself and be creative and tell yourself how can I increase my Telegram channel members and buy Telegram poll votes with cheap price? Maybe you will discover a new and wonderful method.

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۲۳:۱۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

هدف غريزي انسان در زندگي، رسيدن به كمال است. به اين منظور انسان براي بهبود و توسعه مهارت‌هاي فردي خود مي‌كوشد. بهبود مهارت‌ها به معناي بهتر كردن آن مهارت‌هايي است كه انسان دارد و توسعه مهارت‌ها به معناي اضافه كردن مهارت‌هايي است كه انسان قبلاً نداشته است. براي بهبود و توسعه مهارت‌هاي فردي خود بايد سرمايه‌گذاري و برنامه‌ريزي كرده و از بهترين منابع آموزشي استفاده كنيم. به اين منظور، در اين صفحه به معرفي يكي از بهترين منابع آموزشي براي بهبود و توسعه مهارت‌هاي فردي مي‌پردازيم: برنا انديشان :: دانلود كارگاه و سمينار روانشناسي

 

حوزه‌هاي موضوعي كارگاه‌ها و سمينارهاي روانشناسي

در وبسايت «برنا انديشان» مي‌توانيد به جديدترين و برترين محصولات آموزشي در حيطه‌هاي روانشناسي شامل سمينار و كارگاه روانشناسي و سخنراني هاي روانشناسي با موضوعات مختلف دسترسي داشته باشيد.

حوزه‌هاي موضوعي اين سمينارها، كارگاه‌ها و سخنراني‌ها از تنوع بسيار بالايي برخوردار است كه در ادامه به برخي از آنها اشاره مي‌شود:

           ·       افسردگي؛

           ·       ترس و اضطراب و وحشت؛

           ·       ازدواج و طلاق و زوج درماني؛

           ·       شناخت درماني؛

           ·       اختلالات شخصيت؛

           ·       خانواده.

 

برنا انديشان فقط محدود به روانشناسي نيست

محصولاتي كه در وب سايت «برنا انديشان» ارائه مي‌شود محدود به مباحث روانشناسي نيست. علاوه بر مباحث روانشناسي شما مي‌توانيد به ساير آموزش‌ها همچون پزشكي، فلسفي، موفقيت، آموزش زبان‌هاي خارجه، كتابهاي صوتي، پكيج‌هاي آموزشي كسب درآمد و بسياري ديگر از محصولات آموزشي نيز دسترسي داشته باشيد.

در كنار محصولات آموزشي برنا انديشان، مي‌توانيد از مطالب مفيد و آموزشي كه در بخش وبلاگ و مقالات اين سايت منتشر مي‌شود نيز بهره‌مند شويد. اين مطالب در حيطه‌هاي موضوعي روانشناسي (باليني و عمومي)، روانكاوي، بيوگرافي، تاريخ، معرفي فيلم و كتاب و موضوعات متنوع ديگر منتشر مي‌شود.

فروشگاه اينترنتي برنا انديشان از تعامل شايسته‌اي با كاربران خود برخوردار است. در صورتي كه دوره آموزشي مورد نظر خود را در بين محصولات اين سايت نيافتيد، درخواست‌هاي خود را براي اين سايت ارسال بفرماييد تا در كمترين زمان ممكن به آنها رسيدگي شود.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۵۶:۱۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

http://mgwd.ir/

 

http://khabarfoore.ir/

 

http://newsyekta.ir

 

http://khabaryak.ir/

 

http://khabarrsan.ir/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۵۸:۲۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در خريد اينترنتي وجود يك راهنما و همراه بسيار ضروري است، خريديار يكي از سايت هايي است كه شما را در خريد اينترنتي راهنمايي مي كند.

 

در خريد اينترنتي چطور كالاي مناسب را تشخيص دهيم؟

در خريد اينترنتي چطور راهنمايي هاي لازم پيش از خريد را دريافت كنيم؟

در خريد اينترنتي دستيار خريد يا همراه خريد ما چه كسي است؟

 

در خريد حضوري دو مزيت بزرگ براي شما وجود دارد، اول اينكه مي‌توانيد كاملا محصول را در دست بگيريد و لمس كنيد، دوم اينكه مي‌توانيد از راهنمايي هاي فروشنده در خصوص كالا و ويژگي هاي آن استفاده كنيد.

 

اما در خريد اينترنتي اين فرصت براي شما وجود ندارد، اما اين دليل بر كنار گذاشتن خريد اينترنتي نيست، چرا كه در خريد اينترنتي هزاران مزيت و فايده وجود دارد، پس در نتيجه بايد كاري كنيم كه معايب آن كمتر شود.

 

اگر همين امروز تصميم به كوهنوردي گرفته باشيد كدام چادر كوهنوردي را انتخاب مي‌كنيد؟ اصلا برندهاي معتبر چادر كوهنوردي كدام هستند؟

كدام مدل چادر براي نياز شما مناسب است؟

نظرات خريداران در مورد چادر انتخابي شما چگونه است؟ از اين مدل چادر چقدر استقبال شده است؟

اينجاست كه سايت راهنماي خريد محصولات مانند kharidyaar.ir به شما كمك مي‌كند هم كالاي مورد نظر و بهترين برندهاي مرتبط با آن كالا بهتر بشناسيد و هم انتخاب بهتري در خريد كالاي مورد نظر داشته باشيد.

 

در واقع در سايت خريديار شما بهترين كالاها را همراه با راهنماي خريدشان مشاهده مي كنيد، مثلا وقتي قصد انتخاب يك همزن برقي را داريد، در خريديار نكات لازم پيش از خريد اين كالا را مطالعه مي كنيد و همچنين بهترين نمونه هاي پرفروش بازار را همراه با لينك خريد در دسترس داريد.

 

سايت خريديار يك راهنماي خريد اينترنتي انواع كالاست، سايت كه در زمينه‌هاي مختلف كالاهاي مختلف را بررسي كرده و اطلاعات لازم پيش از خريد كالا را در اختيار شما قرار مي‌دهد.

يكي از نمونه‌هاي جهاني خريديار، سايت wirecutter است كه دقيقا به همين شكل و البته در مقياس جهاني كالاي موجود در آمازون و فروشگاه‌هاي اينترنتي ديگر را نقد و بررسي مي‌كند.

 

 

خريديار و لوازم خانگي و آشپزخانه

سايت خريديار كار خود را با نقد و بررسي لوازم خانگي و آشپزخانه آغاز كرد و در حال ورود به ساير دسته‌بندي هاي كالايي مي باشد، خريديار نويسندگاني دارد كه هر كدام در گروه كالايي مشخصي فعاليت مي‌كنند و كالاهاي آن دسته را بررسي مي‌كنند.

نويسندگان سايت خريديار ابتدا اطلاعات لازم را در خصوص گروه كالايي مورد نظر كسب مي‌كنند و نكات طلايي پيش از خريد كالا را براي شما بيان مي‌كنند تا با چشماني باز انتخاب كنيد.

سپس بهترين‌هاي گروه كالايي مورد نظر را همراه با بيان جزئيات محصول و لينك خريد به شما معرفي مي‌كنند، ناگفته نماند كه نويسندگان خريديار هنگام بررسي هر محصول به نظرات خريداران آن كالا توجه ويژه اي دارند تا شما پيش از خريد از نظر خريداران مطلع شويد.

 

 

 

خريديار چه فروشگاه‌هايي را معرفي مي‌كند

خريديار در حال حاضر با گروه ديجي كالا همكاري مي‌كند، اما در آينده نزديك هر فروشگاهي كه سيستم همكاري در فروش خود را راه اندازي كند و محصولات با كيفيتي عرضه كند، مي‌تواند در سايت خريديار معرفي شود.

به طور مثال سايت thisiswhyimbroke كه در زمينه همكاري در فروش فعاليت مي‌كند، محصولات مختلفي را از فروشگاه هاي مختلفي مورد بررسي قرار مي‌دهد.

 

سايت خريديار به چه شكل كسب درآمد مي‌كند

خريديار يك سايت افيليت ماركتينگ يا همان همكاري در فروش است كه در حال حاضر با ديجي كالا همكاري مي‌كند.

كسب درآمد در حوزه‌ي افيليت ماركتينگ بر پايه كسب كميسيون از فروش محصول است، يعني وقتي شما كالايي را از ديجي كالا خريداري كنيد، كميسيون مشخصي به خريديار پرداخت مي‌شود.

همين موضوع موجب مي‌شود كه ما هيچ تعصب خاصي روي كالاي مشخص نداشته باشيم و كاملا منصفانه كالاهاي مختلف را نقد و بررسي كنيم، چرا كه براي ما تفاوتي ندارد به طور مثال شما كدام مدل همزن برقي را انتخاب مي‌كنيد.

ما به اخلاق پايبنديم و تلاشمان اين است كه منصفانه‌ترين بررسي‌هاي ممكن را براي نقد كردن محصولات داشته باشيم و هدف نهايي ما اين است كه شما براي خريد يك محصول نياز به تحقيق و بررسي نداشته باشيد و خيلي راحت سايت خريديار را باز كنيد و نام كالاي مورد نظر را سرچ كرده و نقد و بررسي آن را مطالعه كنيد.

 

آيا واقعا كالاها نياز به نقد و بررسي دارند؟

شايد اين تصور وجود داشته باشد كه اصلا چه نياز به نقد و بررسي كالاها وجود دارد، مگر همه كالاها ديجيتالي هستند كه نياز به بررسي زيادي داشته باشند.

اما حقيقت اين است كه هر كالايي بررسي‌هاي خاص خود را نياز دارد، به طور مثال وقتي قصد خريد يك كش بدن سازي ساده را داريد، آيا مي‌دانيد كه كش با چه مقاومتي را خريداري كنيد؟

آيا به صورت پيشفرض مي‌دانيم كه انواع كش بدنسازي كدامند؟

آيا مي‌دانيم كه برندهاي معتبر كش بدنسازي كدام‌ها هستند؟

 

از طرفي شايد با خود بگوييد كه بسيار عالي، اگر كالاي مورد نظر داراي پيچيدگي هاي زيادي است، پس خيلي راحت به سراغ گران ترين مي‌رويم كه حتما بهترين است.

اما لزوما گرانترين‌هاي بازار بهترين‌ها براي شما نيستند، بسياري از كالاهاي گران قيمت شامل ويژگي‌هايي هستند كه هيچوقت استفاده‌اي ندارند، يا اينكه بخاطر مارك يا برند مشخصي، قيمتي چند برابر ديگر كالاها دارند.

هدف خريديار اين است كه بهترين كالا، با بهترين قيمت و با ويژگي‌هاي كافي و مورد نيازتان را انتخاب كنيد.

بگذاريد يك مثال بزنم، فرض كنيد كه چند ميليون تومان هزينه كرده ايد و يك دستگاه آون توستر خريده ايد، و اين درحالي است كه عمده استفاده شما از اين دستگاه براي گرم كردن نان صبحانه است.

امااگر مي‌دانستيد كه براي گرم كردن نان صبحانه يك توستر ساده هم مي‌تواند برايتان مناسب باشد، چندين ميليون تومان را صرف خريد آون توستر نمي‌كرديد، در حالي كه هرگز قرار نيست از امكانات پيشرفته آون توستر استفاده كنيد.

يا اگر با كارايي و تفاوت هاي آون توستر، ماكروويو و فر گازي آشنا بوديد، دستگاهي را مي خريديد كه هر سه كار را براي شما انجام دهد و هزينه كمتري برايتان ايجاد شود.

پس هميشه اينطور نيست كه اگر بدون بررسي به سراغ يك برند معروف و مطرح برويم قطعا خريد موفقي خواهيم داشت، همواره نياز و انتظارات شما از محصول اولويت است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۱۴:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

امروزه در هر خانه اي تعداد زيادي لوازم خانگي براي كمك به آشپزي و نظافت و ساير امور خريداري و استفاده مي شوند. خريداري اين لوازم خانگي با توجه به تعدد برند و نوع ، قيمت و خدمات پس از فروش كار بسيار مشكلي است. از طرفي ترافيك و مسافت نيز در خريد هاي حضوري مشكل كمبود وقت را نمايان مي كند. به همين دليل فروشگاه هاي اينترنتي كه خدمات فروش لوازم خانگي و لوازم جانبي را ارائه مي كنند شكل گرفتند.

فروشگاه اينترنتي ويلومون

فروشگاه اينترنتي ويلومون در فروردين سال 1400 با هدف فروش لوازم خانگي اصلي و گارانتي معتبر افتتاح شد. در كنار فروش لوازم خانگي و لوازم آشپزخانه ، قطعات و لوازم جانبي دستگاه هاي مربوطه نيز به فروش مي رسد. براي اطمينان از امنيت خريد ، ويلومون داراي اينماد و نماد ساماندهي مي باشد. هم چنين شرايطي خاص براي ارسال كالا به سراسر كشور دارد. ارسال كالا در تهران توسط پيك نهايتا يك روز پس از ثبت سفارش تحويل مشتريان گرامي مي شود.

فروشگاه موزر

ويلومون به صورت تخصصي اقدام به فروش محصولات موزر آلمان و وال امريكا با گارانتي 36 ماهه خدمات طلايي موزر ايران مي كند. مي توان گفت ويلومون در سال 1400 همكار و همراه جدي خدمات طلايي موزر ايران به عنوان فروشگاه موزر در ايران مي باشد. مردم معتبرترين دستگاه هاي اصلاح مو صورت و بدن براي مصارف شخصي و آرايشگاهي را موزر ايران مي دانند. البته به همراه فروش دستگاه هاي اصلاح مو موزر آلمان ، قطعات موزر و لوازم جانبي موزر نيز در ويلومون به فروش مي رسد. قطعات و لوازم جانبي وال امريكا نيز در ويولمون با قيمت هاي رقابتي به فروش مي رسد. دستگاه هاي مخصوص حيوانات موزر آلمان و وال اصلي با گارانتي 3 ساله خدمات طلايي و مشاوره رايگان در سبد فروش ويلومون وجود دارد.

قطعات بلك اند دكر

يكي از برندهاي صاحب نام در توليد لوازم خانگي و لوازم آشپزخانه برند بلك اند دكر " Black and Decker " مي باشد. برند بلك اند دكر در ايران با اقبال خوبي روبرو شده است و مورد تاييد مردم و كارشناسان امر قرار گرفته است . فروشگاه ويلومون به صورت تخصصي فروش قطعات بلك اند دكر و فروش  لوازم جانبي دستگاه هاي بلك اند دكر را به عهده دارد. اگر براي خريد قطعات بلك اند دكر نياز به راهنمايي داريد حتما از طريق سايت ويلومون با كارشناسان آن در ارتباط باشيد.

تماس با ويلومون

جهت ارتباط با فروشگاه اينترنتي ويلومون مي توانيد به صورت حضوري به آدرس : تهران ، ميدان شوش ، خيابان صابونيان ، مجتمع الماس بلورين ، طبقه سوم ، پلاك 784 مراجعه فرماييد يا با تلفن ويلومون : 55047469-021 تماس بگيريد. هم چنين مي توانيد از طريق سايت ويلمون به نشاني Https://vilomoon.com خريد هاي خود را انجام دهيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۵۲:۳۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر