Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

مركز تخصصي سردرد تهران زير نظر متخصص مغز و اعصاب (نورولوژيست) و داپلر عروق مغز از آلمان با توجه به شيوع بالاي سردرد بخصوص ميگرن در جامعه، فعاليت خود را در زمينه تشخيص و درمان تخصصي انواع سردرد آغاز كرد.خدمات ارائه شده در كلينيك سردرد تهران براساس آخرين متد روز دنيا در درمان سردرد و بخصوص ميگرن صورت مي گيرد. اين كلينيك با بهره گيري از جديدترين تجهيزات پزشكي در زمينه سردرد شامل TMS،تزريق بوتاكس تخصصي ميگرن، سونوگرافي داپلر عروق مغز و كاروتيد، نوار مغز،نوار عصب بينايي و … آماده ارائه خدمات به بيماران مبتلا به سردرد و ميگرن مي باشد.

 

جديدترين درمانهاي ميگرن كه شما بايد درباره آن بدانيد

 

ميگرن يكي از شايعترين علت هاي مراجعه به متخصص مغز و اعصاب در همه دنيا محسوب مي شود. بر اساس مطالعات انجام شده حدود 14 درصد مردم ايران مبتلا به سردرد ميگرن هستند و براساس مطالعه Global burden of disease 2018 سردردهاي ميگرني به عنوان اولين علت ناتواني در افراد زير 50 سال (يعني سنين اصلي productive جامعه) شناخته شد و بنابراين درمان به موقع و صحيح آنها موكدا توصيه مي شود.

اگر شما نيز جزو افرادي هستيد كه از ميگرن رنج مي بريد اين مقاله مي تواند به شما كمك كند.

شما احتمالا حداقل يكي از راههاي درمان ميگرن را امتحان كرده ايد.بعضي از آنها مي توانند نتيجه خوبي بدهند ولي هميشه نه!

اگر شما همچنان بدنبال راهي براي بهبود سردردتان هستيد بهتر است راههاي جديدتر درمان ميگرن را هم بشناسيد:

1) دستگاه جديد درمان ميگرن TMS (Transcranial Magnetic Stimulation)

TMS دستگاهي است كه به وسيله امواج مغناطيسي كه به قسمتهايي از مغز مي فرستد باعث كاهش درد در ميگرن مي شود. اين روش كاملا بدون درد و بي خطر بوده و عوارض جانبي چنداني ندارد.

ابتدا TMS براي شناخت كاركرد مغز توسط دانشمندان استفاده مي شد ولي اخيرا پزشكان از آن براي درمان بيماريهاي مختلف مغز و اعصاب از جمله افسردگي و ميگرن به خصوص ميگرن با اورا استفاده مي كنند.

 

 

مكانيزم عملكرد دستگاه TMS چگونه است؟

امواج مغناطيسي به وسيله يك كويل كه روي سر بيمار قرار مي گيرد از راه جمجمه به كورتكس پس سري (occipital cortex) مغز مي رسد. هر موج مغناطيسي موجب كاهش تحريك پذيري نورونهاي مغز و در نتيجه كاهش حملات ميگرن مي شود (بر اساس تحقيقات، سلولهاي مغز افراد مبتلا به ميگرن به صورت ژنتيكي تحريك پذيري بيشتري نسبت به افراد غير مبتلا دارند و همين افزايش حساسيت باعث آزاد شدن نوروترانسميترهاي محرك درد در مواجهه با محركهاي معمول محيطي مثل نور، صدا، گرسنگي، اختلال خواب و … مي شود ).

بايدها و نبايدهاي TMS

TMS فقط براي درمان ميگرن در افراد بالاتر از 18 سال توصيه مي شود و در هر 24 ساعت حداكثر يكبار استفاده مي شود. شما نبايد TMS را امتحان كنيد اگر مبتلا به صرع (اپي لپسي) هستيد يا سابقه فاميلي تشنج داريد.همچنين اگر جسم فلزي در بدن نزديك سر و گردن يا نيمه فوقاني بدن داريد (به جز دهان) نمي توانيد از TMS استفاده كنيد.

TMS در افراد مبتلا به ميگرن اورا بيشترين اثر را دارد.

نورولوژيست ممكن است به افرادي كه داروها را به دليل عوارض دارويي تحمل نمي كنند ويا به دارو جواب مناسب نمي دهند TMS را به عنوان يكي از جديدترين روشهاي درمان ميگرن توصيه كند.

 

2) داروهاي مهاركننده CGRP

جديدترين داروي درمان ميگرن كه توسط FDA در 17 May 2018 تاييد شد دارويي به نام Erenumab (Aimovig) از دسته داروهاي مهاركننده CGRP است كه مانع ايجاد سردرد ميگرني قبل از شروع آن مي شود.

نقش داروي جديد مهار كننده CGRP در درمان ميگرن چيست؟

CGRP يك مونوكلونال آنتي بادي است كه هنگام حمله ميگرن توسط سلولهاي عصبي مغز و نخاع توليد مي شود و مي تواند باعث انقباض (تنگ شدن) عروق مغز و در نتيجه شروع حمله ميگرن شود.

مهار كننده CGRP با جلوگيري از آزاد شدن اين ماده توسط نورونها، مانع شروع حمله ميگرن و در نتيجه پيشگيري از سردرد مي شود. تحقيقات نشان داده اند كه در هنگام حمله ميگرن ميزان CGRP در خون بيماران افزايش مي يابد.

CGRP به خودي خود ميگرن را تريگر نمي كند بلكه شدت درد را در موقع حمله ميگرن بالا مي برد. در واقع CGRP باعث افزايش حساسيت به درد در سلولهاي عصبي مي شود.

اين مثل اين است كه شما يك راديو داريد و صداي آنرا بلند و بلندتر مي كنيد!

Aimovig داروي جديدي براي كاهش تعداد روزهاي همراه با حمله ميگرن در مبتلايان به ميگرن است.

پس مهار كننده هاي CGRP راه حلي جديد در درمان ميگرن به حساب مي آيند.

حدود 1 نفر از هر 5 نفر بيمار مبتلا به ميگرن به داروهاي معمول و قديمي پاسخ مي دهند، اين در حالي است كه Aimovig بر اساس تحقيقات انجام شده تعداد روزهاي همراه با سردرد بيماران مبتلا به ميگرن را حدود 50% كاهش مي دهد و در درصد كمي هم باعث درمان قطعي ميگرن و فروكش كردن حملات سردرد شده است.

 

 

داروي جديد ميگرن روي چه بيماراني موثر است؟

Aimovig در بيماران مبتلا به ميگرن كه چهار بار ويا بيشتر در يك ماه حمله سردرد داشته باشند توصيه مي شود.مهاركننده هايCGRP به صورت ماهيانه يكبار بوسيله يك سرنگ ميكرو اينجكت مداد شكل توسط خود فرد تزريق مي شوند.

عوارض جانبي آن شامل تهوع، خشكي دهان، يبوست، گزگز اندامها، اختلال حافظه و افزاييش وزن است. يك عارضه شايع و خفيف، درد و قرمزي محل تزريق است.

عوارض جانبي، خفيف هستند ولي گزارش شده كه بعضي بيماران به خاطر عوارض دارو مجبور به قطع آن شده اند.

براي كاهش عوارض جانبي، دارو از مقدار كم شروع و بتدريج طي 3-1 ماه افزايش مي يابد.

اين داروهاي جديد ميگرن نسبت به داروهاي قديمي سريع تر اثر مي كند و موثرتر است و در عرض چند روز تا يك هفته اثرات آن ظاهر مي شود.

داروهاي جديدتري از اين دسته به صورت قرص (نه تزريقي) در حال بررسي است.

يك داروي جديد از همين دسته CGRP inhibitor كه در هنگام حمله حاد ميگرن استفاده مي شود (نه به عنوان پيشگيري) Lasmiditan است كه همانند سوماتريپتان موقع شروع حمله سردرد استفاده مي شود ولي بر خلاف تريپتانها باعث انقباض و تنگ شدن عروق نمي شود و بنابراين عوارض قبلي عروقي تريپتانها را ندارد.

عليرغم جديد و موثر بودن اين داروها در درمان ميگرن، مسئله اصلي قيمتهاي بسيار بالاي اين داروها است كه استفاده از آنها را محدود كرده به طوريكه گفته شده در آمريكا 6 هزار و 900 دلار ساليانه براي هر فرد هزينه دارد. آكادمي نورولوژي آمريكا اعلام كرده است كه به علت هزينه بالاي اين داروها بهتر است تنها براي بيماراني كه به داروهاي قديمي خط اول ميگرن پاسخ نداده اند استفاده شود.

3) بوتاكس

پزشك متخصص مغز و اعصاب شما ممكن است تزريق بوتاكس تخصصي ميگرن را به شما پيشنهاد كند، در صورتيكه شما دچار ميگرن مزمن باشيد.

تعريف ميگرن مزمن بر اساس بيانيه انجمن بين المللي سردرد (IHS) اين است كه شما بيشتر از 15 روز در ماه سردرد ميگرني داشته باشيد و حدود 3 ماه طول كشيده باشد.

نورولوژيست حدودا هر 12 هفته تزريق بوتاكس را در 31 نقطه سر و گردن شما انجام مي دهد. تزريق بوتاكس تخصصي ميگرن حدود 15-10 دقيقه زمان مي برد و حدودا 14-10 روز بعد از تزريق حداكثر تاثير خود را روي كاهش فركانس و شدت حملات ميگرني مي گذارد.

اگر شما كمتر از 14 روز در ماه سردرد ميگرني داريد و يا سردرد شما از نوع ميگرن نيست اين روش به شما توصيه نمي شود.

 

 

تزريق بوتاكس براي درمان ميگرن در چه بيماراني مناسب است؟

تزريق بوتاكس براي بيماراني مناسب است كه ميگرن مزمن داشته باشند (Chronic Migraine) و به درمانهاي دارويي پاسخ نداده و يا به دليل عوارض جانبي داروها قادر به تحمل داروهاي پيشگيري كننده ميگرن نباشند.

لازم به توضيح است كه تزريق بوتاكس تخصصي ميگرن با بوتاكس زيبايي از لحاظ محلهاي تزريق و دوز دارو كاملا متفاوت است و حتما بايد به صورت تخصصي توسط متخصص مغز و اعصاب تزريق شود.

 

4) بلاك عصب يا بيحسي موضعي (Mild Anesthesia)

بلاك عصب كانگليون اسفنوپالاتين (SPG) روشي ساده و كوتاه اثر براي درمان ميگرنهاي شديد مقاوم به درمان دارويي كه انديكاسيون تزريق بوتاكس ندارند مي باشد (مثلا كمتر از 15 روز در ماه حمله سردرد دارند).

از آنجاييكه SPG با عصب تريژمينال (عصب سه قلو) ارتباط دارد، بلاك آن موجب كاهش حساسيت عصب تريژمينال شده و در نتيجه نوروترانسميترهاي درد آزاد نمي شوند و حمله ميگرن آغاز نمي شود.

بلاك عصب Greater occipital nerve ( عصب اكسيپيتال بزرگ) در پشت سر نيز به وسيله تزريق مواد بيحس كننده موضعي مي تواند اثر مشابهي داشته باشد.

بلاك عصب در مطب توسط متخصص مغز و اعصاب و به صورت سرپايي انجام مي شود.

5) روشهاي شناختي درماني

در تحقيقات اخير روشهاي جديد شناختي رفتاري در درمان و كنترل ميگرن موثر شناخته شده است.

در روش (ACT) Acceptance and commitment therapy شما مي پذيريد كه مبتلا به ميگرن هستيد، بجاي آنكه آن را كنترل كنيد يا با آن بجنگيد (پذيرش بيماري). شما ياد مي گيريد به جاي اينكه روي بيماري ميگرن فوكوس كنيد اهداف خود در زندگي را پيدا كنيد و روي آنها تمركز كنيد و سپس كارهايي را در جهت رسيدن به آن اهداف انجام دهيد.

MBT (Mindfulness Based therapy)

كلمه Mindfulness يا ذهن آگاهي، تمرين آگاه بودن از بدن و ذهن، درست در لحظه حال است. افكار مزاحم مي آيند اما به آنها اجازه دهيد كه بيايند و بروند بدون آنكه آنها را قضاوت كنيد.

شما ممكن است دريابيد كه اين روش مي تواند به كنترل درد ميگرنتان كمك كند.

به وسيله Mindfulness (ذهن آگاهي) شما استرس و تنش كمتري را نسبت به بيماري خود متحمل مي شويد. كاهش استرس همچنين به طور غير مستقيم باعث كاهش حملات ميگرن مي شود.

شما به سادگي به افكارتان، احساساتتان و حسهاي بدنتان توجه مي كنيد و از آنها آگاه هستيد.

البته شما در كنار اين روشها همچنان نيازمند داروها و روشهاي ديگر درمان ميگرن كه توسط متخصص مغز و اعصاب تجويز مي شوند هستيد و اين روش صرفا به عنوان مكمل و براي كمك به روند بهبود بيماري ميگرن و بالا بردن كيفيت زندگي افراد مبتلا به ميگرن توصيه مي شود.

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۲۰:۰۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آموزش آشپزي هنر است. مجموعه هاي مختلفي در زمينه آموزش آشپزي فعال هستند و انصافا هم در اين زمينه خوب كار شده است. كتاب هاي آموزش آشپزي مختلفي نيز گردآوري و تهيه شده است تا علاقمندان بتوانند از اين موضوع بهره مند شوند. آموزش آشپزي در قديم به كتاب خلاصه مي شده است اما امروز تنوع بسيار بالايي در روش هاي آموزش آشپزي دارد.

سايت هاي مختلفي با نام سايت آشپزي مشغول به فعاليت هستند و الحق كه در اين زمينه خوب كار كرده اند. در اين مقاله سعي داريم بهترين سايت آموزش آشپزي را به صورت آموزش آنلاين آشپزي به شما عزيزان معرفي نماييم.

آموزش آشپزي

همانطور كه در بالا آورده شده است آموزش آشپزي يكي از دغدغه هاي اصلي خانوار ها مخصوصا بانوان خانه مي باشد. هميشه به عنوان يك همسر ايده آل مي بايست دستپخت خوبي را نيز داشته باشيد. اگر در اين زمينه مشكل داشته باشيد آموزش آشپزي را به عنوان يك هدف بايستي انتخاب كرده و در دستور كار خود قرار دهيد. شما مي توانيد در كوتاه مدت هنر آشپزي خود را ارتقا دهيد.

آموزش آشپزي يكي از هنرهايي است كه الزامات فراواني دارد. ولي مهمترين آن اراده شماست. در اينجا موضوع را كامل تر بررسي مي كنيم.

 • علاقه و سليقه
 • داشتن علم و دانش جهت مرجع براي روش پخت و اجرا
 • ممارست و كسب تجربه
 • عدم ترس
 • اجرا بصورت گام به گام

همانطور كه در بالا توضيح داده شده است داشتن علاقه و سليقه يكي از پارامترهايي است كه داشتن آن الزامي است. ديگر گزينه ها را نيز گه گاه در بالا توضيح داده ايم و فقط بحث عدم ترس است كه بسته به انتخاب جايگاه قابل تغيير است.

 

منظور از اين جمله اين است كه اگر مي خواهيد موفق باشيد حتما بايد ترس را كنار بگذاريد و شروع كنيد. وقتي به خودتان اعتماد داشته باشيد پس موفق خواهيد شد. اين نكته را شايد بتوان مهمترين نكته در رابطه با آموزش آشپزي حرفه اي دانست.

آموزش آنلاين آشپزي

مركز آموزش آنلاين آشپزي يكي از بزرگترين مراكز آموزش آنلاين آشپزي است. اين مركز توانسته است آموزش آشپزي را به صورت آنلاين براي مخاطبان خود فراهم نمايد. امروزه با مشغله هاي بسيار و شاغل بودن بانوان يكي از مشكلات زمان در بحث آموزش است. شما با آموزش آنلاين آشپزي مي توانيد بهترين فرصت را در زمينه آموزش آشپزي براي خود فراهم نماييد.

مطمينا زمانهايي را در طول روز داريد كه بتوانيد در كلاس هاي آنلاين آشپزي شركت نماييد. كلاس هايي كه بصورت آنلاين و بر اساس تصميم شما عزيزان در هر زماني كه تمايل داشته ايد فراهم نماييد. كلاس هاي آنلاين زمان ثابتي ندارند و بر اساس زمان شما برايتان فعال مي شوند. اين تكنولوژي آموزشي بينظير است.

 

مركز آموزش آنلاين آشپزي توانسته است اين زير ساخت بينظير را برايتان بسادگي فراهم نمايد. اميدواريم از اين زيرساخت كمال استفاده را برده و بتوانيد آموزش هاي مختلف آشپزي را در دستور كار خود قرار داده و دستپخت خود را بشدت ارتقا دهيد.

دوره هاي آنلاين آشپزي

همانطور كه در بالا آورده شده است آموزش آنلاين آشپزي يكي از نياز هاي هميشگي بانوان بوده است. اينكه بتوانيد از راه دور در كلاس هاي آموزش آشپزي شركت كنيد و بتوانيد هنر آشپزي خود را ارتقا دهيد بسيار مهم است. و مهمتر از آن اين است كه با اساتيد و دوره هاي بينظير آشنا شده و بر حسب علاقه و نياز در دوره هاي خود شركت نماييد.

مركز آموزش آنلاين آشپزي دوره هاي بينظيري را براي شما عزيزان گردآوري كرده است و در نظر دارد تا با اساتيد حرفه اي آشپزي دوره هاي جديدتر و تكميلتر ديگري را براي مخاطبان خود ارايه نمايد. شما مي توانيد بسادگي در هر دوره شركت كرده و سواد آشپزي خود را دگرگون نماييد. دوره هاي آنلاين آشپزي بهترين فرصت جهت استفاده علاقمندان است.

مطالب مرتبط

 خورشت مرغ يا خورش مرغ

انواع غذاهاي ايراني

 

طرز تهيه انواع نان


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۲۳:۱۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

قبل از هر اقدامي براي انتخاب يك وكيل براي انجام امور حقوقي خود بايد بدانيد كه يك وكيل متخصص در امور حقوقي چه ويژگي­‌هايي بايد داشته باشد. از آنجايي كه همه افراد در طول زندگي خود دچار مشكلات حقوقي، خانوادگي و پرونده‌هاي قضايي خواهند شد، نيازمند مشاوره و بهر‌ه­‌مندي از يك وكيل پايه يك دادگستري خبره در آن زمينه هستند كه پرونده‌هاي خود با خيال راحت به او محول كنند.

همانطور كه انتخاب يك وكيل خوب هم همانند انتخاب پزشك خوب كار سختي است؛ مخصوصا انتخاب وكيلي كه در تمامي زمينه­‌هاي وكالت مانند: مشاوره حقوقي، وكيل خانواده، وكيل ملكي، وكيل حقوقي، وكيل چك و امور مالي، وكيل شركت­‌ها و … تخصص داشته باشد. اگر آن وكيل آگاهي كامل و اطلاعات بروز را نداشته باشد نمي­‌تواند به خوبي از حقوق موكل خود دفاع كند. داشتن دانش روز براي وكالت در اموري همانند: جرائم رايانه‌اي، حقوق فضاي مجازي و اينترنت و خلع يد مسائل حقوقي مربوط به استارتاپ‌­ها براي يك وكيل پايه يك دادگستري خوب و حرفه اي امري ضروري است.

 

 

 

وكيل كيست و چه اموري را مي‌­تواند انجام دهد؟

 

وكيل به كسي گفته مي‌­شود كه براي انجام امور حقيقي و يا حقوقي از طرف شخص ديگري براي عقد وكالت براي انجام كاري مامور مي‌­شود.

‌در چهارچوب قانون مدني وكالت امري جايز است و طرفين آن وكيل و موكل ناميده مي‌­شوند. حتما تا به حال عبارات وكيل قضايي، وكيل اداري، وكيل پايه يك دادگستري، وكيل پايه دو دادگستري، وكيل كاري و …. را شنيده‌­ايد.

 

 

مي­‌توان گفت وكيل پايه يك دادگستري بهترين و با تجربه‌­ترين وكلا هستند كه بر تمام امور وكالت و حقوقي تجربه دارند.

وكيل پايه يك بايد داراي شرايطي از جمله موارد زير باشد:

 

 • حداقل داراي مدرك ليسانس در رشته حقوق باشد
 • در آزمون وكالت پذيرفته شده باشد
 • دوره كارآموزي وكالت كه دو سال مي­باشد را گذرانده باشد
 • صلاحيت او از هر لحاظ از جمله شرايط عمومي، اخلاقي و مذهبي تاييد شده باشد
 • دوره وكالت پايه دو (مخصوص وكلاي ماده 187) را تمام كرده باشد
 • آزمون­هاي تشريحي و مصاحبه ­هاي علمي را با موفقيت پشت سر گذاشته باشد

 

 

وكلايي كه مراحل ذكر شده را با موفقيت گذرانده باشند درجه وكيل پايه يك دادگستري را دريافت مي­كنند و مي­توانند در تمامي محاكم حقوقي و كيفري بدون هيچ محدوديتي به پرونده‌هاي قضايي و پذيرش وكالت اقدام كنند.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۰۱:۱۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

مشاوره جنسي زناشويي نوعي گفتگوي درماني است كه به منظور كمك به افراد و زوج ها براي بررسي عوامل پزشكي ، رواني ، شخصي يا بين فردي كه بر رضايت جنسي تأثير مي گذارد طراحي شده است.

 

هدف از درمان جنسي اين است كه به افراد كمك كند از چالش هاي جسمي و روحي گذشته خود براي داشتن رابطه اي رضايت بخش و زندگي جنسي لذت بخش بگذرند.

 

اختلال عملكرد جنسي شايع است. در حقيقت ، 43 درصد از زنان و 31 درصد از مردان گزارش مي دهند كه در طول زندگي خود دچار نوعي اختلال جنسي شده اند. اين اختلالات ممكن است شامل موارد زير باشد:

 

اختلال در نعوظ

ميل جنسي پايين

كمبود علاقه

انزال زودرس

اعتماد به نفس پايين

عدم پاسخ به محرك هاي جنسي

ناتواني در رسيدن به ارگاسم

ميل جنسي بيش از حد

ناتواني در كنترل رفتار جنسي

افكار جنسي ناراحت كننده

شيطنت هاي جنسي ناخواسته

يك زندگي جنسي كامل سالم و طبيعي است. صميميت فيزيكي و عاطفي بخش مهمي از رفاه شماست. هنگامي كه اختلال عملكرد جنسي رخ مي دهد ، داشتن آن زندگي جنسي دشوار است.

 

رابطه جنسي مي تواند به شما كمك كند تا چالش هاي جنسي خود را تغيير دهيد و رضايت جنسي خود را افزايش دهيد.

 

رابطه جنسي چگونه كار مي كند؟

 

درمان جنسي مانند هر نوع روان درماني است. شما با صحبت كردن از طريق تجربيات ، نگراني ها و احساسات خود اين بيماري را درمان مي كنيد.

 

شما به همراه درمانگر خود مكانيزم هاي مقابله اي را براي كمك به بهبود پاسخ هاي خود در آينده به كار مي گيريد تا بتوانيد زندگي جنسي سالم تري داشته باشيد. با مشاور تلفني گپچه در ارتباط باشيد.

 

در طول قرارهاي اوليه شما ، درمانگر يا فقط با شما صحبت مي كند يا با شما و شريك زندگي خود با هم صحبت مي كند. درمانگر براي راهنمايي و كمك به شما در پردازش چالش فعلي شما وجود دارد:

 

آنها براي جانبداري از يك شخص يا كمك به متقاعد كردن كسي نيستند.

همچنين ، همه لباس هاي خود را بر تن مي كنند. درمانگر جنسي با كسي رابطه جنسي نخواهد داشت و به هيچ كس نحوه رابطه جنسي را نشان نمي دهد.

در هر جلسه ، درمانگر شما را به سمت مديريت بهتر و پذيرش نگراني هاي شما كه ممكن است منجر به اختلال عملكرد جنسي شود ، ادامه مي دهد. همه گفتاردرماني ، از جمله درمان جنسي ، هم محيط حمايتي و هم آموزشي است.

 

اين به منظور ايجاد راحتي و تشويق براي تغيير است. به احتمال زياد قبل از قرار ملاقات بعدي ، مطب درمانگر خود را با انجام وظايف و كارهايي كه بايد انجام دهيد ، ترك مي كنيد.

 

اگر درمانگر شما مشكوك است كه اختلال عملكرد شما ناشي از نگراني جنسي است ، ممكن است شما را به پزشك ارجاع دهد.

 

درمانگر و پزشك شما مي توانند در مورد علائم و نشانه هاي شما مشورت كنند و براي يافتن هر گونه نگراني جسمي كه ممكن است به مشكلات جنسي بيشتر كمك كند ، كمك كنند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۶:۴۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

پنكيك و كرپ از يك خانواده هستند و مواد اوليه آن‌ها نيز يكسان است ولي تفاوت‌هاي زيادي باهم دارند. كرپ در اصل در بريتني (منطقه‌اي در غرب فرانسه) تهيه مي‌شد و بعنوان شام خورده مي‌شد. كرپ در گذشته به عنوان يك نان سرو مي‌شد و داخل آن با مواد شور پر مي‌شد. به مرور مردم اين منطقه از فرانسه براي درست كردن كردن كرپ از آرد سفيد استفاده كردند و داخل كرپ‌ها را با مواد شيرين پر كردند. كرپ را مي‌توانيد درون ظروف نچسب و چدني درست كنيد. حتي ماهيتابه‌هاي خاصي براي درست كردن كرپ طراحي شده‌اند كه كار شما را خيلي ساده خواهند كرد.

كرپ و پنكيك (pancake) چند تفاوت باهم دارند كه تشخيص آن‌ها را از هم ساده مي‌كند. پنكيك‌ها به دليل وجود عامل پف دهنده، حجيم هستند ولي كرپ نازك است. همچنين قطر پنكيك از قطر كرپ كمتر است. در دستور پخت پنكيك از بيكينگ پودر يا جوش شيرين استفاده مي‌شود كه باعث مي‌شود پنكيك حجيم و پف‌دار شود، ولي كرپ بدون عامل حجم دهنده درست مي‌شود و كاملا نازك است.

كرپ‌ها معمولا رول يا فولد مي‌شوند و داخل آن‌ها با ميوه‌هاي خرد شده و شكلات و خامه پر مي‌شود. پنكيك‌ها به صورت چند لايه روي هم قرار مي‌گيرند و با سس شكلات يا شيره درخت افرا يا عسل و ميوه‌هاي تازه سرو مي‌شوند. همچنين مايه كرپ معمولا بعد از درست شدن بايد استراحت داده شود. يك تفاوت ديگر بين مايه پنكيك و كرپ اين است كه مايه پنكيك غليظ‌تر و منسجم‌تر است ولي مايه كرپ رقيق‌تر است.

https://www.balatarin.com/permlink/2021/9/4/5655570

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ مهر ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۴۴:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

كاربران فراواني با بهره بردن از رايانه براي ديگران اس ام اس مي فرستند! بدون شك اين پرسش براي شما به وجود خواهد آمد كه با رايانه اي كه هيچ سيم‌كارتي بر روي آن قرار ندارد، آيا امكان فرستادن اس ام اس وجود دارد؟ جواب بله است. با در نظرداشتن اين مورد كه رايانه شخصي شما از هيچ سيم‌كارتي برخوردار نيست، ولي به اينترنت وصل مي باشد و اينترنت، يك ابزار بسيار عالي جهت فرستادن اس ام اس براي ديگران به حساب مي آيد. البته ديگران جهت دريافت اس ام اس به كامپيوتر نيازي نخواهند داشت و بر روي گوشي خود اس ام اس را دريافت مي‌كنند! در اين مقاله در نظرداريم به چگونگي فرستادن اس ام اس با رايانه بپردازيم و روش هاي آن را به شما معرفي نماييم.

ارسال اس ام اس با كامپيوتر

رايانه هاي شخصي اين روزها توانايي هاي بسيار زيادي دارند و به وسيله آن‌ها مي توان هر كاري را انجام داد! يكي از همين كارها كه پيش از اين ها يعني در گذشته براي تعداد زيادي از افراد امكان‌پذير نبوده است، توانايي فرستادن اس ام اس با رايانه بود. ولي حالا به سادگي اين كار را مي توان انجام داد و بدون آن كه نياز باشد رايانه شما به اپراتور فعال يا سيم كارتي وصل باشد، به سادگي خواهيد توانست براي ديگران اس ام اس ارسال نماييد.

اما به هر حال براي انجام اين مورد با رايانه حتماً به اينترنت نياز خواهيد داشت و بدون اينترنت هرگز نمي‌توانيد براي ديگران اس ام اس بفرستيد. چنانچه شما هم در نظر داريد به فرستادن اس ام اس به وسيله رايانه و اينترنت مشغول شويد، در ادامه اين متن با ما همراه ما باشيد تا با روش‌هاي مختلف فرستادن اس ام اس با رايانه آشنا شويد.

استفاده از پنل ارسال اس ام اس

نخستين و برترين روش جهت فرستادن اس ام اس به كاربران گوناگون، بهره بردن از پنل ارسال اس ام اس است! با بهره بردن از اين مورد خواهيد توانست در اسرع وقت متن اس ام اس خود را براي هزاران نفر در هر كجاي كشور بفرستيد. اما بايد اين مورد را هم در نظر داشته باشيد كه معمولاً پنل اس ام اس براي آن دسته از كاربراني كه درون كشور هستند استفاده خواهد شد و جهت فرستادن اس ام اس به كاربران خارج از كشور، احتمال اين كه با مشكل روبرو شويد زياد است. پنل‌هاي اس ام اس در بسته‌هاي گوناگوني عرضه مي‌شوند كه با پرداخت كردن هزينه آن ها،‌ خواهيد توانست به شكل دائم از آن ها بهره ببريد. اما تعدادي از شركت‌ها نيز به شكل ساليانه هزينه‌اي را براي بهتر شدن خدمات خود از كاربران دريافت خواهند كرد ولي اين هزينه از هزينه‌اي كه براي نخستين بار پرداخت مي‌كنيد بسيار كمتر است. بهره بردن از پنل فرستادن اس ام اس امكانات متعددي را در اختيار كاربران قرار خواهد داد؛ به عنوان مثال چنانچه مخاطبان شما فراوان هستند، يك ليست مي‌توانيد حاضر و در دفترچه تلفن سامانه خود ذخيره كنيد. بعد از آن، فقط كافي مي باشد ليست مورد نظر را انتخاب و جهت ارسال پيامك به آن ها آماده شويد.

چنانچه شما صاحب كسب‌وكاري هستيد، بهره بردن از سامانه اس ام اسي براي شما بسيار ضروري است. همينطور شماره‌اي كه از آن اس ام اس مي فرستيد براي بهتر شدن رابطه شما با مشتريان تاثير فراواني خواهد داشت. به همين علت ما پيشنهاد مي كنيم سامانه پيامكي رندي را بخريد تا بتوانيد به شكلي ساده تر با مشتريان خود ارتباط برقرار كنيد و هيچ مشكلي در اين زمينه نداشته باشيد. مي توانيد خودتان را در نقش مشتري بگذاريد! چنانچه اس ام اس دريافت شده از سوي يك كسب‌وكار با يك شماره غير رند فرستاده شود از حس بهتري نسبت به آن برخوردار هستيد يا هنگامي كه اين شماره يك خط شش رقمي و بسيار رند باشد؟ حتما گزينه دوم را انتخاب مي كنيد! در نتيجه سامانه پيامكي رند براي كسب و كار شما بسيار ارزشمند خواهد بود.

استفاده از نرم افزار mighty text

از ديگر روش هاي فرستادن اس ام اس به وسيله رايانه، مي توان به استفاده از نرم افزار mighty text اشاره كرد. نرم افزار mighty text در اين زمينه به شما كمك فراواني خواهد كرد تا موفق شويد براي آشانايان خود اس ام اس ارسال نماييد. فرستادن اس ام اس به وسيله اين نرم افزار به شكل كاملاً ناشناس خواهد بود و محتواي خود را مي‌توانيد به شكل ناشناس براي آشنايان يا كسي كه قرار است اس ام اس شما را دريافت نمايد، بفرستد. بهره بردن از اين نرم افزار تا وقتي كه به بيش از 250 اس ام اس در ماه نيازمند نباشيد، رايگان مي باشد ولي چنانچه ميزان آن زيادتر شود، هزينه آن را بايد به شكل ارزي پرداخت نماييد. بايد اين مورد را هم در نظر داشته باشيد كه شما شرايط گزينش خط اختصاصي در اين نرم افزار را دارا نمي باشيد! اين اپليكيشن براي ويندوز و سيستم‌عامل هاي اندرويد در دسترس كاربران قرار دارد.

استفاده از نرم افزار Air Droid

يكي ديگر از نرم افزارهاي كاملا ضروري براي ويندوز كه با بهره بردن از آن خواهيد توانست اس ام اس ها و فايل‌ها را بين ويندوز و گوشي جا به جا نماييد، نرم افزار AirDroid  مي باشد. با بهره بردن از اين نرم افزار به سادگي خواهيد توانست در شرايطي كه به سيم‌كارت هم دسترسي نداريد، براي آشنايان خود اس ام اس ارسال نماييد. اين اپليكيشن از همه نظر كامل مي باشد و كاربران در هنگام كار كردن با آن هيچ مشكلي نخواهند داشت.

استفاده از نرم افزار my sms

يكي ديگر از نرم افزارهايي كه دراين زمينه كاربرد بسيار خوبي دارد و با استفاده از آن مي توانيد به همه مخاطبين خود اس ام اس بفرستيد، My SMS  مي باشد! با اين نرم افزار شما جدا از اس ام اس متني پيامك صوتي نيز مي‌توانيد براي مخاطبين خود ارسال نماييد. جهت استفاده از اين نرم افزار فقط نياز است كه اپليكيشن را براي رايانه يا گوشي همراه خود دانلود كنيد و از همه امكانات خوب آن بهره ببريد.اين نرم افزار در نوع خود جز بهترين نرم افزارها مي باشد.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۳۷:۰۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
بي شك يكي از خريدهاي روتين هر خانمي خريد لوازم آرايش است. اين صفحه از كافه دستيار يك راهنماي خريد لوازم آرايشي جامع است كه در آن نكاتي مهم كه براي خريد لوازم آرايش بايد به آن‌ها توجه كرد گفته شده و شامل مشخصه هاي لوازم آرايش مناسب ، راهنماي خريد لوازم آرايشي، راهنماي خريد كرم پودر، راهنماي خريد رژ لب،ليست لوازم آرايشي مارك، نكاتي براي خريد لوازم آرايش و معرفي تعدادي از برندهاي مطرح لوازم ارايشي مانند لوازم آرايشي هدي بيوتي، اسنس و….. مي‌شود. ماها كازمتيك وارد كننده لوازم آرايشي با كيفيت . يك محصول آرايشي نامرغوب و يا تقلبي مي تواند ضررهاي جبران‌ناپذيري به سلامت پوست شما وارد كند. هدف از آرايش اين است كه به زيبايي شما اضافه كند ولي اينكه آسيبي به سلامت پوست شما به همراه نداشته باشد نيز از اهميت بالايي برخوردار است.

وقتي صحبت از انتخاب ريمل اسنس ماها كازمتيك به ميان مي آيد گزينه هاي متعددي پيش رو قرار مي گيرد. از ريمل هاي حجم دهنده گرفته تا ضخيم كننده و حتي مدل هايي كه ضد آب هستند،  گزينه هاي بسياري در اين گروه جاي مي گيرد كه انتخاب را براي طرفداران لوازم آرايشي سخت تر مي كند.  همانطور كه هر فردي نوع و جنس موهاي سرش با جنس موهاي سر افراد ديگر متفاوت است، نوع مژه ها نيز مي تواند تفاوت داشته باشد. در ادامه مي خواهيم چند مدل از ريمل ها را بررسي كنيم و ببينيم چگونه مي توانيم به هنگام خريد لوازم آرايشي بهترين ريمل را انتخاب كنيم.

 

اين عامل تاثير بسزايي در انتخاب درست لوازم آرايشي دارد. با اين كار شما مي‌توانيد مطمئن باشيد كه در محصولاتي كه قصد خريد آن را داريد هيچ گونه ماده مضر يا موادي كه به پوست شما آسيب برساند، وجود ندارد. بعضي مواد اوليه موجود در ميسلار واتر ماها كازمتيك باعث ايجاد حساسيت مي‌شود و يا بعضي تركيبات هم باعث خشكي بيش از حد پوست مي‌شود و با دانستن تركيبات لوازم آرايش مورد نظر مي‌توان از آن جلوگيري كرد. به عنوان مثال پيشنهاد ما اين است كه اگر پوست حساسي داريد محصولاتي كه در آن آلفا هيدروكسي اسيد دارند را خريداري نكنيد.

زماني كه مي خواهيد يك كرم پودر مناسب براي صورت تان بخريد فاكتورهاي زيادي هست كه بايد مدنظر داشته باشيد. در چنين شرايطي بايد به سراغ ماها كازمتيك محصولات بيوآكوا برويد كه با تُن رنگي پوست و نوع پوست سازگاري خوبي دارد. وقتي كرم پودري با فرمول يا سايه نادرست انتخاب مي كنيد ممكن است ناخواسته مواردي همچون چين و چروك، جاي جوش، مشكلات پوستي موجود را برجسته تر كنيد يا اينكه كرمي بر روي صورت بزنيد كه با رنگ  بدنتان سازگار نيست. به همين خاطر است كه مي گوييم انتخاب كرم پودر از اهميت بسيار زيادي برخوردار است.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۲۷:۳۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

پهپاد چيست  يكي از سئوالات پر تكراري است كه امروزه بسياري از كاربران در دنياي اينترنت آن را جست و جو مي كنند.درواقع مي توان گفت كه پهپاد يك ربات پرنده هدايت پذير از راه دور است كه به آن هواپيماي بدون سرنشين نيز مي گويند . پهباد ها نوعي هواگرد هدايت پذير از راه دور بي خلبان هستند. لبته به محض شنيدن اين كلمه به ياد پهپاد هاي بدون سرنشين جنگي مي افتيم . درست است از پهپاد ها براي مصارف متعددي استفاده مي شود كه يكي از آن ها براي حملات جنگي و موشكي است . تا به امروز بيشترين هزينه و سرمايه گذاري بر روي پهباد ها توسط  وزارت دفاع ايالات متحده آمريكا انجام شده است . بين سال هاي 1990 تا 1995 حدود سه ميليارد دلار هزينه براي طراحي و ساخت و تجهيز پهپاد ها هزينه شده است .

كاربرد پهپادها 

امروزه با افزايش تقاضا و ساخت انواع پهپاد ، طبيعتا طيف كاربرد آنها نيز بسيار گسترده شده است ، پهپادها در كاربردهاي نظامي ، صنعتي ، هنري ، كشاورزي و تفريحي مورد استفاده قرار مي گيرند به طور مثال در بخش نظامي از اين نوع پرنده هاي بدون سرنشين براي عمليات شناسايي ، ردگيري موشكها ، عمليات امداد و نجات ، انهدام پايگاه هاي دشمن ، حمل سلاح و … استفاده مي شود كه در بخش نظامي با دستور العملها و كدينگ خاص اين مورد قابل ساخت و بهره برداري است. در بخشهاي صنعتي كاربرد بسيار گسترده اي دارند به طور مثال پهپادهاي آتش نشان ، پهپادهاي حمل بار و يا پهپادهايي كه براي عكس برداري و نقشه برداري صنعتي از آنها استفاده مي گردد

 در بخشهاي هنري نيز كاربرد پهپادها به عنوان هلي شات بسيار گسترده مي باشد ، امروزه انواع هلي شات از مبتدي تا حرفه اي توسط كمپانيهاي مختلف ساخته و ارائه مي شوند ، در واقع تصوير برداري هوايي يكي از مهمترين شاخه هاي هنري مي باشد كه علاقه مندان و طرفداران خاص خود را دارند. همچنين يكي از كاربرد هاي پهپاد ها در بخش هاي كشاورزي و ساير حوزه هاي مربوط به آن است كه از نوعي پهپاد سمپاش براي اين مورد استفاده مي كنند. پهپاد سمپاش يكي از ربات هاي پرنده است كه با تكنولوژي پيشرفته و دانشي بروز توسط شركت فرابرد طراحي و توليد شده است. پهپاد يك ربات پرنده شش موتوره با قابليت حمل انواع سامانه هاي صنعت كشاورزي مي باشد.

طراحي پهپاد ها

بدنه يك پهپاد بايد به‌ طوري طراحي شود كه بتواند سامانه‌هاي ارتباطي ، جنگ‌افزارها ، اشخاص ، بارها و كليه لوازم مرتبط با مأموريت محوله‌اش را در خود جاي دهد و ويژگي سازگاري با شرايط جوي منطقه مأموريت را نيز دارا باشد . بهترين عوامل براي طراحي يك بدنه پهپاد سرعت ، مدت پرواز و اطمينان‌ پذيري آن است . البته با پيشرفت علم و تكنولوژي امروزه پهپاد هاي بدون سرنشين بسيار متعددي طراحي و توليد شده اند كه اپراتور مي تواند از راه دور و به كمك هدايت پذير آن را كنترل كند . تكنولوژي و دانش طراحي پهپاد ها به قدري پيشرفته است كه امروز از آن در طراحي و توليد انواع ربات هاي پرنده، قطعات پهپاد و ساير دستگاه هاي پيچيده استفاده مي كنند. قطعات پهپاد اجزايي در پهپاد هستند كه براي توليد آن ها مي بايست از دانشي بروز و پيچيده استفاده شود.

 

انوع پهپاد :

پهپاد ها هم اكنون به طور گسترده در زمينه هاي مخابرات ، ناوبري جهاني ، تحقيقات هواشناسي ، جغرافيايي و جاسوسي به كارگرفته شده اند. همچنين از مصارف غير نظاميشان مي توان به ماموريت هاي حمل و نقلي اشاره كرد ، براي مثال شركت هاي معروف نظير آمازون ، گوگل ، اي بي اقدام به طراحي و آزمايش پهپادهاي ترابري نموده اند ، از ويژگي هاي بارز اين طرح مي توان به بالا رفتن سرعت تحوبل سفارش ها به مشتريان اشاره كرد. پهپاد ها را مي توان بر اساس ابعاد و توانايي حمل ، ساختار و كاربردشان به ۳ دسته تقسيم بندي كرد :

از نظر ابعاد و قابليت حمل :

 1. پهپاد هايي بسيار كوچك كه در حد چند گرم وزن دارند
 2. پهپاد هاي مبتني بر ملخ يا به اصطلاح Multirotor كه عملكردي مشابه چرخبال ها دارند
 3. پهپاد هاي سنگين

از نظر ساختار شكلي :

 1. پهپاد هايي با بال ثابت يا به اصطلاح fix wing (كه عملكردي مشابه هواپيماهاي بال ثابت دارند)
 2. پهپادهاي بسيار كوچك حتي در حد چند گرم وزن دارند.

 

برد پهپاد 

برد پروازي كوادكوپترها با يكديگر متفاوت است. هركدام از شركت‌هاي سازنده اين وسايل با استفاده از سيستم راديوكنترل خاص خود، پهپادهايي با حداكثر برد ساخته‌اند. به‌طور عمده برد اين وسايل در محدوده چند صدمتر تا چند كيلومتر قرار مي‌گيرد.

سرعت و ارتفاع پهپاد

حداكثر سرعت پهپادها مقادير مختلفي دارد كه شركت‌هاي سازنده سعي مي‌كنند تا درحد امكان سرعت اين محصولات را بالا ببرند. كوادكوپترهاي موجود در بازار مي‌توانند با سرعتي در حدود 30 تا 100 كيلومتر در ساعت پرواز كنند سرعتهاي بالاتر مخصوص پهپادهاي Race يا مسابقه‌اي است.

راديو كنترل پهپاد

راديوكنترل (يا كنترل)، در واقع وسيله‌ايست كه شما به كمك آن پهپاد را هدايت مي‌كنيد. تمام فرامين مربوط به برخاستن و فرود، ضبط فيلم، عكسبرداري، مسيرحركت و … از طريق اين وسيله به پهپاد منتقل مي‌شود. راديو كنترل داراي فركانس‌هاي مختلفي نظير 2.4 و 5.8 گيگاهرتز است و بدنيست بدانيد كه معمولاً فركانس ارتباطي 2.4 GHz در راديوكنترل پهپادها مورد استفاده قرارمي‌گيرد كه درحقيقت همان فركانس به‌كاررفته در دستگاه‌هاي داراي Wifi است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۵۸:۴۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

برج نوري استاديومي 

اين محصول معمولا در اماكن ورزشي و استاديوم ها كاربرد دارد. مبناي طراحي اين برج ها بر اساس كاربرد ورزشگاه، ميزان لوكس نور موردنياز، شرايط جوي منطقه، تعداد تماشاچيان و وسعت ورزشگاه مي باشد. در اين مدل برجهاي نوري نور فقط در يك جهت خاص منتشر مي شود. اين محصول در دو دسته كلي طبقه بندي مي شود:

سبد متحرك:

 • دستي:در اين مدل جابجايي سبد به صورت دستي و به وسيله وينچ يا هندل انجام مي گيرد.
 • برقي: در اين مدل جابجايي سبد به صورت برقي به وسيله كليد تعبيه شده بر روي تابلو برق صورت مي گيرد.

 

سبد ثابت: 

در اين مدل دسترسي به سبد پرژكتورها به وسيله بالابر و يا نردبان متصل به برج صورت مي گيرد.

 

كاربردها:

استاديوم ها

ورزشگاهها

كارخانه ها

مجتمع هاي صنعتي

مشخصات:

ارتفاع:6 الي 40 متر

جنس: فولاد ST-37

پوشش: گالوانيزه گرم يا رنگ اپوكسي

اتصال: اورلبي و فلنجي

 
دكل vms

كاربرد اصلي تابلو هاي پيام متغيير (VMS) كنترل ترافيك مي باشد كه با رويكرد اطلاع رساني به رانندگان در محل و تاثيرگذاري بر روي رفتار رانندگان و اصلاح جريان ترافيك طراحي شده است. پيام نمايش داده شده بر روي اين تابلو ها به يكي از روش هاي دستي، مكانيكي و يا الكترومكانيكي تغيير مي كند. براي نصب تابلوهاي VMS از دكل هاي دروازه اي بخصوصي استفاده مي شود كه شركت سما تابان اقدام به توليد اين محصول با بهترين كيفيت و قيمت مناسب كرده است.

 

مشخصات:

 1. رزولوشن بالا در واحد نقطه پيكسل

2.داراي درجه حفاظت ip65

3.مجهز به فن

معكوس شمار جهت كمك به رانندگان براي آگاهي بخشي از مدت زمان قرمز و سبز بودن چراغ راهنمايي طراحي شده كه به دو كلي دسته تقسيم مي شود:

 • دو رقمي: اين معكوس شمار در تقاطعي استفاده مي شود كه بار ترافيكي كمي دارد و مي تواند از 0 تا 99 را شمارش كند.
 • سه رقمي: اين معكوس شمار در تقاطعي استفاده مي شود كه بار ترافيكي زيادي دارد و مي تواند از 0 تا 199  را شمارش كند.

 

مشخصات:

 • وضوح بالا
 • سيستم اتوماتيك تنظيم نور در شب و روز
 • منبع تغذيه سوئيچينگ
 • نوعHigh bright  : LED
 • داراي درجه حفاظت IP65 و IP53
 • بدون هيچ گونه نويز حتي براي كابل با طول بالا
 • جنس بدنه فلزي با رنگ الكترواستاتيك
 • نصب و راه اندازي آسان به وسيله بست مخصوص بدون نياز به جوشكاري
 • كم مصرف
 • گارانتي 24 ماهه

 

عنوان: مهندسين و مشاورين تاجيك

به دنبال يك گروه مهندسي معتبر هستيد كه بتوانيد با آن ها همكاري كنيد؟ پيدا كردن چنين گروهي كه در همه زمينه ها با شما همكاري كند، كار سختي است! اما ما به شما گروه مهندسي را معرفي مي كنيم كه در همه زمينه ها از شما پشتيباني مي كند، اگر به دنبال اين هستيد كه روياي خود را به واقعيت تبديل كنيد، با ما همراه باشيد.

گروه مهندسين و مشاورين تاجيك

تا به حال نام اين گروه را شنيده ايد؟ گروه تجاري تاجيك در همه زمينه ها راهنماي راه شما مي باشد. اگر در هر زمينه اي با مشكل رو به رو شديد، نگراني هاي خود را به گروه تاجيك بسپاريد، با مهندسين و مشاورين تاجيك ديگر شما نگراني نخواهيد داشت. اعضاي اين گروه مهندسيني خبره هستند كه رضايت مشتري بزرگترين دغدغه انها مي باشد. اين افراد در زمينه هاي مختلف تخصص دارند، پس در هر زمينه اي مي توانيد به مهندسين و مشاورين تاجيك اعتماد كنيد. پيدا كردن گروه معتبري كه در هر زمينه اي خدمات ارائه مي دهد، امروز كار سختي است. اين گروه با جمع شدن افراد خبره و متخصص تشكيل شده است. براي آشنايي با خدمات مختلف اين گروه ما را تا انتها دنبال كنيد.

گروه وكالت تاجيك 

همه ما در زندگي به مشكلات حقوقي برخورده ايم، اما حل كردن مشكلات قضايي كار هركسي نيست! به همين دليل همه افراد به يك وكيل و مشاور خوب احتياج دارند. مهندسين و مشاورين تاجيك با دارا بودن حقوق دان هايي ماهر يكي از بزرگترين گروه هاي مشاوره اي و حقوقي مي باشد. اگر به دنبال يك وكيل و مشاور متخصص هستيد كه شما را در پرونده هاي قضايي حمايت كنيد، گروه تاجيك بهترين انتخاب است. وكالت پرونده هاي حقوقي و قضايي را نمي توان به هركسي سپرد، چرا كه اعتماد به افراد بي تجربه مي تواند مشكلات زيادي را براي فرد به وجود آورد. وكلاي گروه تاجيك با دارا بودن سابقه درخشان در زمينه هاي حقوقي تا به حال رضايت مشتري هاي زيادي را به دست آورده اند. براي طراحي و پشتيباني سايت خود مي توانيد با مشاوران تاجيك تماس بگيريد. پس در انتخاب خود شك نكنيد!

طراحان دكوراسيون تاجيك

امروز دكوراسيون در نماي منزل بسيار تاثير دارد، پس براي دكوراسيون منزل خود يك گروه خبره را استخدام كنيد. چيدمان دكوراسيون و بازسازي كار هركسي نيست، چرا كه چيدمان اشتباه نماي منزل به طور كلي تغيير مي دهد. گروه مهندسين و مشاورين تاجيك به شما كمك مي كند، زندگي زيبا و بهتري را تجربه كنيد. گروه طراحان دكوراسيون تاجيك با دارا بودن تخصص در زمينه طراحي و چيدمان رنگي تازه را به زندگي شما مي دهند. شما عزيزان براي كمك گرفتن از اعضاي طراحي دكوراسيون تاجيك مي توانيد با مشاوران گروه تماس بگيريد و نمونه كارهاي اين گروه را مشاهده كنيد. طراحي دكوراسيون منزل خود را به هركسي نسپاريد، يك انتخاب اشتباه مي تواند نتايج بدي را به دنبال داشته باشد. البته طراحي و پشتيباني سايت خود را نيز مي توانيد به مهندسين تاجيك بسپاريد.

اهميت هزينه، تخصص و زمان در تاجيك

همانطور كه مي دانيد يكي از پايه هاي اصلي شراكت در هر كاري هزينه پرداختي مي باشد. اگر قيمت ارائه خدمات در شركتي بالا و غير متعارف باشد، مشتري تمايل به همكاري ندارد. مهندسين و مشاورين تاجيك با دارا بودن قيمت هاي به صرفه و خدمات متنوع بهترين گزينه براي شما مي باشد. شما عزيزان با انتخاب تاجيك مي توانيد از خدمات متنوع بهره مند شويد، ان هم با قيمت هاي متناسب. اعضاي گروه تاجيك رضايت مشتري را دغدغه خود مي دانند، به همين دليل افراد بعد از يك بار همكاري با تاجيك به مشتري ثابت آن تبديل مي شوند.

بياييد كمي درباره تخصص اعضاي مهندسين و مشاورين تاجيك بحث كنيم؛ اعضاي اين تيم حرفه اي و مجرب در زمينه هاي مختلفي به مشتريان خدمات ارائه مي دهند. از جمله خدماتي كه اين گروه ارائه مي دهند، مي توان به طراحي دكوراسيون منزل، مهندسي صنايع، معماري، مهندسي كشاورزي، بيمه، مهندسي شيمي، طراحي هاست سايت و دامين، مشاوره املاك و حسابداري اشاره كرد. شما عزيزان مي توانيد در تمامي زمينه ها به گروه تاجيك اعتماد كنيد. اين گروه با ارائه خدمات تخصصي موفقيت شما را در كارهايتان تضمين مي كند. براي كسب درامد عالي از اينترنت مي توانيد با گروه طراحي و پشتيباني سايت تاجيك تماس بگيريد.

زمان تحويل سفارشات در مهندسين و مشاورين تاجيك بسيار حائز اهميت است. مشتري هاي اين تيم مهندسي سفارشات خود را در زمان مقرر دريافت مي كنند. اگر پروژه اي داريد كه بايد در زمان تعيين شده اي تحويل دهيد، حتما از مشاورين و مهندسين تاجيك كمك بگيريد. اعضاي اين گروه با داشتن چندين سال سابقه درخشان يكي از معتبر ترين گروه هاي مهندسي و مشاوره اي در كشور هستند. براي بهره مندي از خدمات گروه تاجيك مي توانيد نام اين برند معتبر را در گوگل سرچ كنيد و از راه هاي مختلف با مشاورين و كارشناس هاي شركت ارتباط برقرار كنيد. تاجيك يك برند نيست، بلكه يك پشتيبان براي شماست، حال انتخاب با شماست!

طراحي و پشتيباني سايت را به تاجيك بسپاريد

امروز صفحه هاي اينترنتي در موفقيت كسب و كارهاي تجاري تاثير به سزايي دارند، به طوري كه با كمترين هزينه مي توانيد به سودهاي ميليوني يا ميلياردي برسيد! اما پشتيباني سايت را نمي توان به هركسي داد، به همين دليل بايد از گروه هاي مهندسي باتجربه كمك بگيريد. مهندسين و مشاورين تاجيك در زمينه طراحي سايت نيز خدمات ارائه مي دهد. گروه مهندسين آي تي تاجيك با طراحي تخصصي و پشتيباني مناسب، شما را به سود دلخواهتان مي رساند. 

طراحي و پشتيباني سايت در جذب مخاطب بسيار تاثير دارد، اگر سايت كسب و كار شما پشتيبان مناسبي نداشته باشد، شما به اهداف خود نمي رسيد! بنابراين اين كار را به گروه مهندسين آي تي تاجيك بسپاريد، اعضاي گروه تاجيك با دريافت هزينه كم شما را به سود بيشتر نزديك مي كنند. اين انتخاب هاي شما هستند كه آينده تان را مي سازند، پس در انتخاب خود بسيار دقت كنيد. گروه تاجيك با ارائه خدمات متنوع و بي نظير بهترين گزينه براي شما مي باشد. براي همكاري با گروه مهندسين و مشاورين تاجيك مي توانيد به سايت اين گروه برويد و از طريق ايميل، شماره تماس با كارشناس هاي گروه صحبت كنيد. 

خدماتي كه در تاجيك ارائه مي شود

 1. حسابداري و ماليات 
 2. ديزاين و طراحي فضاي منزل
 3. تبليغات و چاپ اينترنتي
 4. طراحي و پشتيباني سايت 
 5. برق
 6. معماري منزل و ساختمان
 7. مهندسين خط توليد 
 8. رهن و اجاره املاك
 9. ارائه خدمات بيمه اي
 10. مهندسي كشاورزي
 11. و...........

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۳۹:۵۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

چند وقتي ميشه كه استاده به صورت مستقيم خدماتي مثل تعمير مبل و صندلي، خدمات دكوراسيون ساختمان مثل كاغذ و نقاشي ساختمان و... با كنترل و نظارت مستقيم خودش داره انجام ميده. استاده ضمانت و مسئوليت  100٪ كل كار شما قبول مي‌كنم. تضمين كيفيت، قيمت شفاف، ضمانت انجام كار در زمان اعلام شده و...

 

نقاشي ساختمان

از جمله نكات مهم در مورد نقاشي ساختمان، بحث تركيب رنگ ها براي به دست آوردن رنگ دلخواه و مناسب در ساختمان است. يكي از مهم ترين نكاتي كه هر نقاش ساختماني بايستي بداند، بحث تركيب رنگ هاي ساختماني است. آشنايي با تركيب رنگ ها سبب مي گردد كه نقاش بتواند كار خود را با بالاترين كيفيت و بهترين نحو انجام دهد.

اگرچه بحث انتخاب رنگ كاملا بر اساس سليقه ي مشتري و يا همان كارفرما صورت مي پذيرد، اما لازم به ذكر است كه نقاش ساختمان بايستي با نحوه تركيب رنگ ها آشنا باشد تا به مشتري گوش زد نمايد كه در نهايت كار رنگ مورد علاقه، به چه صورت خواهد بود تا در صورت تمايل مشتري آن را انتخاب نمايد.

گفتني است كه تركيب رنگ ها با يكديگري طيف گسترده اي از رنگ ها را به وجود آورده و با توجه به اندازه ي هر رنگ مي توان طيف هاي كاملا متنوعي از رنگ ها ايجاد نمود.

 

تعميرات مبل و رويه كوبي

يكي از حرفه‌هاي وابسته به صنايع چوب، حرفه‌ي رويه‌كوبي مبل و صندلي مي‌باشد. زيبايي يك مبل يا صندلي بستگي زيادي به رويه‌كوبي آن‌ها دارد؛ به خصوص در مبل‌هاي تمام‌پارچه يا تمام‌چرم. نحوه‌ي كشيدن رويه، مغزي‌دوزي، استفاده از وسايل تزييني، نحوه‌ي همانگ كردن گل‌ها و يا خط‌هاي راه‌راه پارچه و بسياري از اين موارد باعث زيباتر شدن مبل مي‌شود. نگارنده در مجموعه‌ي حاضر پس از تعريف انواع مبل‌ها، روش رويه‌كوبي انواع مبل، تعيين نوع پارچه‌ي مورد نياز براي اين كار و هم‌چنين ديگر ابزار لازم براي انجام رويه‌كوبي مبل را عرضه مي‌كند. بر اين اساس پاره‌اي از موضوعات كتاب به اين شرح است: نحوه‌ي رويه‌كوبي مبل‌هاي تمام‌پارچه‌ي راحتي، نحوه‌ي رويه‌كوبي مبل‌هاي استيل، مغزي‌دوزي، لمسه‌دوزي و انواع مغزي و كاربرد آن.

مراحل رويه كوبي

به طور كلي به تمام فعاليت هايي كه بر روي كلاف خام مبل انجام مي شود تا به مرحله ي استفاده برسد و يك كلاف خام به مبل تبديل شود رويه كوبي مبل مي گويند. در اينجا رويه كوبي مبلماني كه چند سالي استفاده شده و نياز به تعمير دارد را توضيح خواهيم داد. در مرحله ي اول تمامي پارچه ها با حساسيت بالا و دقت به صورتي كه به كلاف و چوب مبل صدمه اي وارد نشود شكافته مي شوند در ادامه تسمه، گوني، فنر و تمامي منگنه ها از مبل جدا مي شوند دقت بفرماييد اگر هر كدام از محتويات قديم باقي بماند و رويه كوبي با وجود آنها صورت بگيرد به هيچ عنوان نتيجه ي قابل قبولي نخواهيم داشت. پس از جدا شدن تمامي محتويات از ابتدايي ترين مرحله كه زير كار كردن نام دارد رويه كوبي شروع مي شود. عمليات رويه كوبي حتما بايد توسط يك فرد متخصص انجام شود. با توجه به اينكه زيركار كردن مبلمان استيل و راحتي با هم متفاوت است زيركار مورد نظر هر كدام انجام مي شود براي مثال براي رويه كوبي مبلمان راحتي بعد از اينكه تسمه كشي انجام شد و گوني ها قرار داده شدند اسفنج و فوم در قسمت هايي كه بايد گذاشته مي شود براي مثال حتما براي تشك ها از فوم سرد و در قسمت هايي مثل دسته ها از اسفنج استفاده مي شود و در پايان پارچه روي آن كوبيده مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۳:۱۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر