Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

منظور از اين طراحي ساخت وب سايتي است كه تمام اصول طراحي در آن عملي و اجرا شود.در اين دسته از وب سايت ها از صفر تا صد كليه مراحل توسط تيم هاي حرفه اي و دپارتمان هاي مخصوص روند كار پيش مي رود. يك وب سايت حرفه اي داراي خصوصيات مهمي است، كه وب سايت هاي معمولي ويژگي هاي آن را ندارند.

براي ادامه مطلب و درك بهتر مي توانيد طراحي سايت تهران را ملاحظه نماييد تا به بهترين درك از يك سايت حرفه اي برسيد.

از ويژگي هاي مهم سايت حرفه اي مي توان به:

  • انتخاب يك دامين مناسب و عالي با توجه به برندي كه در آينده مي خواهد ساخته شود.
  • انتخاب يك هاست مناسب براي افزايش سرعت بهينه سازي و لودينگ سايت.
  • استفاده از يك تيم طراح گرافيك حرفه اي براي ايجاد تصاوير و رنگ بندي سايت. (لوگوها، بنرها، رنگ هاي اصلي سايت،اسلايدرها و غيره)
  • استفاده از يك تيم حرفه اي برنامه نويس بك اند (PHP, ASP.NET, JavaScript و غيره)
  • استفاده از يك تيم طراحي حرفه اي در زمينه فرانت اند (استفاده از Layout مناسب و قالب بندي حرفه اي سايت)
  • استفاده از تيم حرفه اي در زمينه بهينه سازي سايت (افزايش سرعت سايت و بهبود عملكرد سايت)
  • استفاده از يك تيم ديجيتال ماركتينگ حرفه اي (براي بهبود عملكرد و افزايش InterAction سايت)

سئو سايت حرفه اي چگونه است

هنگامي كه در گوگل به دنبال چيزي مي گرديد، مي خواهيد كالايي خريداري كنيد، خدماتي را دنبال مي كنيد و يا مي خواهيد مقاله اي را بخوانيد كلماتي را در فيلد جستجو گوگل سرچ مي كنيد.

در اين صورت بعد از زدن Enter يا دكمه جستجو يا Search چه اتفاقي مي افتد.

سايت هايي در صفحه اول و به رديف براي همان كلماتي كه شما به دنبال آن ها هستيد رديف مي شوند.

تاكنون توجه كرده ايد كه ممكن است اين سايت ها تا چه ميزان بازديد داشته باشند.

ما به شما مي گوييم بيشتر از آن چه تصورش را بكنيد، اين سايت هايي كه در صفحه اول گوگل وجود دارند به نوعي بيشترين بازديد را به خود اختصاص مي دهند.

از مزيت سئو سايت مي توان بسيار نام برد در ادامه براي شما بازگو خواهيم كرد كه چرا بهينه سازي سايت انقدر مهم است.

اما چرا بايد اين سايت ها در صفحه اول گوگل باشند؟

به اين دليل كه اين سايت ها براي رسيدن به اين جايگاه فعاليت و تلاش كرده اند.

مي پرسيد اين به چه دردي مي خورد؟

مهمترين اتفاقي كه پس از بازديد زياد از يك سايت مي افتد علاوه بر فروش بيشتر اگر سايت خدمات و يا كالايي را بفروشد، مسئله برندينگ است.

اين مسئله را در خصوص خريد محصولات ديجيتال در گوگل پس از سرچ و جستجو مي توانيد درك كنيد ديجي كالا سايتي است كه در بيشتر موارد در صفحه اول گوگل و نتايج اوليه قرار دارد.

سئو وب سايت يا بهينه سازي سايت يكي از بهترين روش هاي بازاريابي حال حاضر است.سئو ( SEO ) مخفف كلمات Search Engine Optimization و به معناي بهينه سازي موتورهاي جستجو مي باشد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۴۶:۵۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

از يخچال بعنوان قلب آشپزخانه ياد مي‌شود چرا كه مهم‌ترين نيازهاي حياتي انسان شامل انواع مواد غذايي و نوشيدني براي داشتن طول عمر بيشتر و حفظ تازگي آنها در يخچال و فريزر نگهداري مي‌شوند و معمولا به مرور زمان و استفاده غير اصولي نياز به تعمير يخچال در محل ضروري مي‌شود؛ چون يخچال جز سنگين ترين وسايل آشپزخانه به شمار مي‌رود و تعمير يخچال در محل، كار را براي افراد راحت تر مي‌نمايد كه در ادامه شايع ترين علل خرابي يخچال را باهم بررسي خواهيم كرد با ما همراه شويد تا از آگاهي هاي ناب اين مقاله نهايت استفاده را ببريد.

ماشين لباسشويي ال جي يكي از وسايل بسيار كارامد در منزل به شمار مي‌رود بخاطر استفاده روزانه از اين وسيله برخي شاهد اختلال و بروز ارور لباسشويي ال جي بر روي صفحه نمايشگر آن خواهند بود كه براي درك بيشتر و آگاهي از اين ارورها با ما همراه شويد تا بدانيد ارور ماشين لباسشويي ال جي به چه دلايلي است و براي رفع اين ارورها چه كار بايد كرد.

نظافت منزل براي خانم‌هاي خانه‌دار در اكثر مواقع سخت و وقت گير است كه علاوه بر صرف زمان زياد، زحمت بسياري نيز براي آن‌ها دارد. برخي افراد ترجيح مي‌دهند كه اين كار را به فرد ديگري سپرده و بابت آن هزينه‌ نظافت منزل را پرداخت كنند. پيدا نمودن فردي كه بشود امور منزل را با اطمينان كامل به او سپرد سخت و گاهي امكان‌ناپذير است. ما در ادامه اين صفحه تمام مواردي را كه لازم است درباره نظافت منزل و خدمات نظافتي بدانيد را توضيح داده و قيمت نظافت منزل را نيز ذكر خواهيم كرد. نظافت آشپزخانه، نظافت اتاق‌ها، نظافت حمام و سرويس بهداشتي، همه و همه مواردي هستند كه سبب مي‌شوند افراد با نگراني از تميز كردن منزل خود صحبت كنند و حتي گاه به دليل آن‌كه تصور مي‌كنند از پس آن بر نمي‌آيند، سراغش نروند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۴:۴۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آرايشگاه‌هاي مردانه سنتي، هميشه به صورت يك مغازه كوچك يا بزرگ با درب شيشه اي هستند كه بسته به شرايط آرايشگاه يك يا چند ميز و آرايشگر در آن منتظر شما هستند. همه ما تجربه انتظار روي صندلي‌هاي دور آرايشگاه براي رسيدن نوبت را داريم و اكثرا حس خوبي براي زماني كه سپري كرده ايم نداريم.

 

اما من به توصيه يكي از دوستانم، با آرايشگاه جديدي آشنا شدم كه اصلا شبيه آرايشگاه مردانه سنتي نيست. براي مراجعه به اين آرايشگاه حتما بايد وقت قبلي رزرو كنيد يا حداقل با تلفن قبل از مراجعه هماهنگي لازم را انجام دهيد. وقت مراجعه به آرايشگاه نيازي به نگراني در مورد جاي پارك به خصوص در منطقه پرتردد فلكه اول ترانپارس نداريد و پس از هماهنگي درب پاركينگ براي شما باز شده و خودرو خود را در پاركينگ اختصاصي آرايشگاه پارك ميكنيد.

آرايشگاه تهرانپارس يك سالن به تمام معنا VIP است و به محض ورود از حضور در محيط آرايشگاه لذت خواهيد برد. اگر اهل مدل‌هاي اسپرت باشيد، منشي آرايشگاه شما را به سمت سالن شماره 1 و اگر اهل استايل رسمي هستيد شما را به سالن شماره 2 راهنمايي ميكنند.

البته سالن آرايشگاه كودك آس هم با دكور زيباي خود و نوع طراحي منحصر به فرد سالن توجه من را به شدت جلب كرد.

سالن شماره 2 كه به سالن VIP داماد هم معروف است يك سالن نسبتا بزرگ با دكور سفيد رنگ، با سه صندلي آرايشگاهي است.

تمامي آرايشگرهاي آرايشگاه آس از آرايشگرهاي متخصص و توانمند هستند و شما بسته به درخواست خود ممكن است در طول مراحل آرايش خود از خدمات چند فرد مختلف استفاده كنيد.

استاد كاشاني شخصا در سالن VIP به ارائه خدمات ميپردازند و البته به تمام كار هر دو سالن نظارت ويژه اي دارند.

خلاصه، بعد از گپ و گفت كوتاهي زير تيغ آرايشگر نشستيم و استاد كاشاني دستي به موهاي من كشيد و نگاه دقيقي به موهاي من داشت. نگاه محمد كاشاني به مو براي من بسيار بسيار جالب توجه بود. وقتي به موها دست كشيده و برانداز ميكند گويي كه آماده خلق يه اثر هنري است. با لذت به مو نگاه ميكند و چشم تيزبيني در ديدن حالت و فرم رويش موهاي شما دارد.

خلاصه امروز من اگرچه صفايي به مو و صورتم دادم اما روح من هم احساس خوبي را تجربه كرد. احساس حضور در محيطي پاكيزه و راحت، به دور از استرس و تجربه يك اصلاح با كيفيت و به معناي كلمه VIP.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۵:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

يكي از مهمترين متريال ها در ساخت و ساز ها سيم و كابل است، كه به دليل كاربردهاي متنوعي كه دارد داراي انواع مختلفي نيز مي باشد كه هر كدام داراي ويژگي هاي خاص و منحصر به فرد خود هستند، در همين خصوص ما قصد داريم به معرفي سيم و كابل افشان كه يكي از پر استفاده ترين و پر كاربردترين سيم و كابل ها در ساختمان سازي جهت انتقال انرژي و روشنايي ساختمان هستند مي پردازيم

چنانچه قصد خريد سيم و كابل افشان و يا استفاده از آن ها را داريد و اطلاعاتي در خصوص كاربرد اين نوع سيم و كابل و ويژگي هاي آن ها را نداريد، توصيه مي كنيم اين محتوا را از دست ندهيد.

تعريف سيم و كابل

 پيش از آنكه به شرح نوع سيم و كابل افشان بپردازيم بهتر است ابتدا توضيح كوتاهي در خصوص سيم كابل داشته باشيم.

به طور معمول سيم و كابل ها داراي تفاوت هايي هستن كه از بين اين تفاوت‌ ها ويژگي هاي ساختاري و كاربردي آن ها به وضوح قابل مشخص است، براي درك بهتر و تفاوت بين اين دو نوع در زير هر كدام را به صورت جداگانه براي شما شرح خواهيم داد.

تعريف كابل افشان

 به طور معمول كابل هاي افشان در گروه كابل هاي انعطاف پذير و كابل هاي قابل استفاده در سيم كشي ساختمان ها، صنايع و محيط هاي خاص همچون كارگاه ها و توليدي هاي صنعتي جهت انتقال انرژي قرار دارد؛ اين كابل ها از قرار گرفتن چندين سيم تك رشته افشان ساخته مي شوند و نيز همچون ساير كابل ها از يك هادي و يك عايق تشكيل مي شوند، در واقع مي توان اينگونه گفت كه اين نوع كابل از چندين هادي نازك كه از جنس مس آنيل شده تهيه شده است و جهت محافظت  نيز داراي يك عايق از جنس پي وي سي در گروه نوع C است.

تعريف سيم افشان

پيشتر تعريفي از كابل افشان ارائه داديم در واقع سيم افشان نيز تعريفي همچون كابل افشان دارد اما با اين تفاوت كه در اين نوع سيم فقط يك سيم تك رشته اي هادي قرار دارد و عايق و آن نيز از جنس پليمر pvc نوع سي است، در واقع مي توان گفت نقطه اشتراك اين دو نوع، سيم افشان و كابل افشان جنس عايق به كار رفته و همچنين جنس سيم هادي به كار رفته در آن ها است كه موجب سطح بالاي انعطاف پذيري در آن ها مي شود.

ويژگي هاي سيم و كابل افشان

ويژگي كابل افشان

از جمله ويژگي هاي كابل افشان مي توان به موارد زير اشاره كرد:

كابل افشان همچون سيم افشان داراي ويژگي انعطاف پذيري بالايي است كه مي‌توان آن را به هر صورتي كه خواست درآورد خواهم كرد و يا حالت داد.

از ديگر ويژگي‌هاي اين كابل مي‌توان به مقاومت بالاي آن در برابر شكنندگي اشاره كرد كه برابر ساير كابل ها همچون كابل مفتولي قابل مقايسه نيست و مقاومت بسيار بالايي دارد و اين در حالي است كه سيم و كابل هاي مفتولي بسيار شكننده هستند.

همچنين كابل افشان داراي هادي از جنس مس آنيل شده است و همين موجب نرم بودن كابل افشان مي‌شود.

ناگفته نماند كه كابل افشان در مقايسه با كابل نيمه افشان نيز داراي انعطاف پذيري بسيار بيشتري است.

ويژگي ديگر كابل افشان برتري آن به نسبت ساير كابل ها در استفاده از محيط هاي خشك و نمناك است كه انعطاف بهتري دارد و براي شكل دهي نيز بسيار كاربردي هستند.

از ديگر ويژگي‌هاي كابل افشان مي‌توان به جنس مس قابل انعطاف در آن اشاره كرد كه از نوع كلاس ۵ يا ۶ است.

به طور معمول و استاندارد نوع عايق به كار رفته در كابل افشان از پي وي سي نوع C و D  است كه در سايز هاي كوچك تا ۴ ميليمتر مربع توليد مي‌شود و در سايزهاي بزرگ نيز از نوع پي وي سي نوع A  با توجه به كاربردي كه دارد استفاده مي شود.

ويژگي هاي سيم افشان

از جمله ويژگي هاي سيم افشان مي توان به موارد زير اشاره كرد:

سيم افشان به دليل جنس هادي به كار رفته داراي انعطاف پذيري بالاي است و اين انعطاف پذيري موجب حركت راحت اين نوع سيم در گوشه ها و در نقاطي است كه نياز به پيچ و تاب سيم است.

از جمله ويژگي هاي قابل توجه سيم افشان مقاومت الكتريكي بسيار بالاي آن است كه موجب مي شود اين نوع سيم در مقايسه با سيم مفتول مقاوم تر و انعطاف پذيري بيشتري داشته باشد.

براي خريد بهترين نوع سيم و كابل افشان با ويژگي هاي استاندارد توصيه مي كنيم به سايت سيم ياب مراجعه كرده و سيم و كابل هاي قابل عرضه در اين سايت را با ساير سيم و كابل هاي موجود در بازار مقايسه و با داشتن اطلاعات و آگاهي كافي بهترين راه براي خريد را انتخاب نماييد.

كاربرد هاي سيم و كابل افشان

كاربرد هاي سيم افشان

از جمله كاربردهاي سيم افشان مي توان به گزينه هاي زير اشاره كرد:

 

  • قابل استفاده به عنوان يك سيم رابط در داكت هاي زيرزميني
  • قابل استفاده در ماشين آلات
  • قابل استفاده در تابلوهاي فرمان
  • قابل استفاده در تجهيزات الكتريكي
  • قابل استفاده در محيط هاي عمومي تر همچنان تابلوهاي خشك
  • قابل استفاده براي برق رساني به كليد و تابلوها با حدود ولتاژ ۷۵۰ ولت
  • قابل استفاده جهت برق رساني و به حركت درآوردن وسايل برقي
  • قابل استفاده جهت سيستم هاي روشنايي
  • قابل استفاده در سيم كشي تلويزيون
  • قابل استفاده در سيم كشي دوربين ها و وسايل تصويري

كاربرد هاي كابل افشان

همانطور كه گفته شد يكي از ويژگي هاي كابل افشان نرم بودن و انعطاف پذيري بالاي آن است، كه موجب مي شود براي استفاده در فواصل بسيار كوتاه و كوتاه مورد استفاده قرار گيرند و به همين دليل نيز استفاده از كابل افشان براي فواصل بلند مناسب و كاربردي نيست.

از ديگر كاربرد هاي كابل افشان مي توان به مناسب بودن جهت استفاده در پمپ شناور در چاه هاي عميق اشاره كرد كه در واقع اين كاربرد يكي از ويژگي‌هاي خاص كابل افشان است. ناگفته نماند كه كاربرد ديگري كه كابل افشان دارد استفاده در تاسيسات صنعتي و ساختماني است.

در واقع مي توان گفت كابل هاي افشان معمولي يا كابل هاي نرم براي استفاده در ورودي ها و اتصال وسايل برقي ماشين آلاتي كه نيازمند دوشاخه به ‌طور ثابت هستند نيز مورد استفاده قرار مي گيرد و كابل افشان و قدرت نيز جهت تأمين انرژي الكتريكي در محيط هاي باز، در زيرزمين ها، در داخل آب، در برق كشي ساختمان ها، در محيط هاي صنعتي همچون نيروگاه ‌ها و هم براي شبكه‌هاي كامپيوتري در مواردي كه احتمال وارد شدن آسيب مكانيكي وجود ندارد به كار برده مي شود.

نبايد ها در استفاده از سيم و كابل افشان يا نرم

نكات قابل توجهي كه در استفاده از سيم كابل افشان وجود دارد اين است كه از اين كار به دليل نرمي و انعطاف پذيري بسيار بالاي آن نبايد در محيط هايي كه امكان آسيب رسيدن مكانيكي به سيم و كابل وجود دارد استفاده نشود.

انواع كابل افشان

به طور معمول كابل افشان در دو نوع تخت و گرد توليد و عرضه مي شوند كه هر كدام داراي كاربرد و ويژگي مختص به خود هستند.

چنانچه قصد داريد انواع سيم و كابل افشان را در سايز ها و قطرهاي مختلف با كيفيت و مرغوبيت بالا با جنس سيم هادي مس و عايق به كار رفته استاندارد با طول عمر بالا تهيه نماييد توصيه مي كنيم به سايت سيم ياب مراجعه نماييد.

نكات مهم در زمان خريد سيم و كابل افشار كه بايد به آن دقت داشته باشيد

چنانچه قصد خريد سيم افشان را داريد بايد به نكات زير به خوبي توجه كنيد، اما اگر بتوانيد يك مرجع خريد اينترنتي معتبر را براي خريد خود انتخاب كنيد هرگز با مشكلاتي از قبيل بي كيفيتي و يكسان نبودن قطرهاي مفتول داخل سيم مواجه نخواهيد شد.

نكاتي كه بايد در خصوص انتخاب سيم و كابل افشان در نظر داشته باشيم شامل موارد زير مي شود:

1. توجه به اندازه و يكسان بودن قطر مفتول ها است كه بايد در حد استاندارد باشد و اين مقدار بيشتر و نه كمتر باشد، زيرا اگر در حد استاندارد توليد نشده باشد ممكن است در زمان استفاده از آن با مشكلاتي از قبيل اتصالي و آتش‌سوزي سيم و كابل در محيط مواجه شويد.

2. نوع جنس عايق سيم و كابل افشان كه بايد داراي مقاومت مكانيكي و همچنين انعطاف پذيري مناسب باشد.

 

3. ضخامت لايه عايق نبايد بيشتر از ۵۱ درصد حداكثر قدرت تعيين شده در سيم و كابل باشد.

4. جنس عايق سيم افشان بايد از pvc نوع  CباشدT به گونه اي كه در برابر هر گونه فشار مكانيكي و پيچ و تاب مقاومت بالايي داشته باشد و دچار شكنندگيT ترك و يا اتصالي در سيم نشود.

5. انتخاب مرجع و فروشگاه معتبر جهت خريد سيم و كابل افشان استاندارد و مرغوب

چنانچه قصد خريد سيم و كابل هاي بي كيفيت و نا مرغوب را نداريد توصيه مي كنيم خريد خود را از طريق وب سايت معتبر و نامي سيم ياب انجام دهيد، كه مي توانيد با خيالي آسوده از كيفيت بالا و رعايت تمامي نكات استاندارد در ساخت و توليد انواع سيم و كابل، انواع سيم و كابل افشان را با توجه به نياز و استفاده خود انتخاب و خريداري نماييد.

قيمت سيم و كابل افشان

با توجه به متنوع بودن انواع سيم و كابل افشان در ميزان ولتاژ و قدرت انتقال آن ها، همچنين نوع عرضه آن ها به صورت بسته بندي هاي مختلف و نوسانات قيمتي كه در بازار وجود دارد نمي توان قيمتي ثابت در خصوص سيم و كابل ها ارائه داد.

چنانچه قصد خريد و آگاهي از قيمت ها را داريد مي توانيد با مراجعه به سايت سيم ياب تمامي قيمت ها را دريافت و در صورت مشاوره و نياز به كمك در جهت قيمت و خريد كابل افشان داريد مي توانيد از طريق همين سايت با متخصصين سايت تماس برقرار كرده و در خصوص خريد و انتخاب نوع سيم و كابل مشاوره رايگان دريافت كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ تير ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۲۹:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

    فروش انواع مبلمان اداري، استفاده از برترين متريال مبلمان در ايران بالاترين كيفيت و ضمانت بهترين قيمت مبلمان در فروشگاه آپادانا پديده.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۵۴:۴۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

موزر آلمان با بيش از 75 سال سابقه در توليد انواع ماشين هاي اصلاح مو و صورت در دنيا به عنوان برندي قابل اعتماد و بادوام شناخته مي شود.  برند موزر آلمان در حال حاضر داراي برندهاي موزر، ارميلا و وال است كه به طور مثال برند وال تحت ليسانس موزر آلمان در چند كشور دنيا توليدات خود را روانه بازار مي كند. طي ساليان طولاني موزر آلمان توليدات ديگري را در بخش هاي آرايشي و بهداشتي معرفي و توليد كرده است. توليد انواع سشوار موزر ، ماشين هاي اصلاح شارژي موزر و اتو مو موزر محصولات نسبتا جديدتر موزر آلمان هستند.

دستگاه مخصوص حيوانات

موزر آلمان دستگاه هاي اصلاح پوشش(مو) حيوانات نيز توليد مي كند. در كنار توليد دستگاه هاي اصلاح پوشش و مو حيوانات خانگي انواع توليدات مرتبط با اين دسته دوست داشتني مانند برس ها، اسپري تميز كننده طبيعي، ماشين سوهان ناخن، شكل دهنده ناخن، ناخن گير و حوله هاي مخصوص حيوانات نيز توليد مي شود.

موزر در ايران

در ايران ماشين هاي اصلاح موزر را بيشتر با سري دستگاه هاي 1400 موزر قرمز رنگ مي شناسيم. از وقتي ماشين هاي اصلاح برقي به آرايشگاه ها راه يافت بر روي ميز هر آرايشگر ماشين اصلاح مو موزر خودنمايي مي كرد.

گارانتي اصلي موزر در ايران

نمايندگي خدمات پس از فروش و گارانتي اصلي موزر در ايران خدمات طلايي موزر ايران مي باشد. خدمات طلايي موزر ايران وظيفه تامين قطعات موزر و لوازم جانبي موزر آلمان را به همراه تعميرات موزر بر عهده دارد.

 در سال 1400 نزديك به 90 نماينده خدمات طلايي موزر ايران در سراسر كشور عزيزمان ايران با شعار " خدماتي به وسعت تمام ايران " وظيفه تعمير و خدمات پس از فروش موزر آلمان را انجام مي دهند. با برنامه ريزي خدمات طلايي موزر ايران در اكثر استانها و مراكز استان ها نمايندگي موزر وجود دارد كه مشتريان موزر مي توانند جهت سرويس و تعميرات موزر به اين مراكز مراجعه كنند. ليست نمايندگان موزر در سايت خدمات طلايي موزر ايران با مكان يابي  به تفكيك استان قابل مشاهده است.

نگهداري و سرويس ماشين موزر

دستگاه هاي اصلاح مو و صورت موزر نيازمند رسيدگي و سرويس هاي دوره اي مي باشد. هرازگاهي بنابر استفاده (حرفه اي يا خانگي) مي بايست تيغه هاي دستگاه تميز و روغن كاري شود. در صورت نياز ممكن است نياز به تنظيم جايگاه تيغه ها (در برخي ماشين هاي اصلاح موزر) باشد.

خدمات طلايي موزر ايران طرح هاي سرويس دوره اي و تعميرات موزر را در نمايندگي مركزي خدمات طلايي موزر ايران به نشاني : تهران – ميدان شوش – خيابان صابونيان – برج الماس بلورين – طبقه +3 – واحد 782 انجام مي دهد كه جهت برخورداري از اين سرويس ها و يا تخفيف ها مي توانيد به سايت خدمات طلايي موزر ايران مراجعه يا با تلفن 55047469-021 تماس برقرار فرماييد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۲۵:۰۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

شركت توانكاران الوند به منظور فراهم كردن رضايت مشتريان خود و با استفاده از تجربه ۱۵ساله در زمينه تعميرات و نگهداري از دستگاهاي مكانيزه،در سالهاي گذشته واحد تعميراتي را با مكانيك هاي آموزش ديده و مدرك دار از كمپاني هاي مطرح دنيا راه اندازي نمود

تعميرات تخصصي دستگاه

انواع زمين شوي صنعتي اسكرابرها
واترجت هاي خانگي تا فشارقوي
جاروبرقي هاي صنعتي و آب خاك
سوئيپرهاي كوچك،ديزل و كاميوني
انواع بخارشو هاي صنعتي
تعمير موكت شو هاي پيشرفته
پوليشر هاي معمولي و حرفه ي

تعمير و تعويض قطعات دستگاهاي مكانيزه كه بيشترين مراجعه بابت اسكرابرهاي دستي و سرنشين دار ميباشد كه اغلب مشكلاتي از قبيل

پرس و ساييده شدن تي
مشكلات باطري و ذغال موتور
سيم پيچي موتور برس
تعويض تسمه و رفع خرابي
درست كردن مخزن آب كثيف
رفع نمودن مشكلات شلنگهاي مكش
موتور مكنده
تعمير اساسي دينام
تعمير گيربكس و وكيوم
تعمير و بروزرساني بدنه اسكرابر

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۰۱:۱۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

Telegram member adder software

One of the most popular tools to increase Telegram membership is Telegram member adder software. By this software, you can select the غير مجاز مي باشد you want and in a very short time, as the leading Telegram channel to be displayed at the top of the users’ chat page. With this tool, you can add completely real and online members to your channel and increase the number of visits to your posts.

Telegram channel member increase Bot

One of the best and newest ways to increase Telegram channel members is to use Telegram robots. To use Telegram robots, you can refer to sites and companies providing this type of service and order your desired robot. In the following, we will pay more attention to how to use the Telegram channel membership robot.

Telegram increase member tools

What is a Telegram Channel Member Bot?

One of the most useful features in Telegram is the creation of robots. You can enjoy many possibilities by using robots. For example, you must have seen bots to download music or send anonymous mesغير مجاز مي باشدes to other people; some of these bots need a user membership in the channel to provide their services to users. This way you can easily increase the channel members.
Telegram robots can be very easy to build and you will not need any programming knowledge to build them. But to provide more complex services, you need to use programming knowledge. There are many sites and companies that design a robot with the features you want for a reasonable amount of money.

 

Telegram member adder software

You can quickly increase the number of your members by using the Telegram channel member increase robot. Of course, it is better to note that users can leave your channel after using the robot services. If you want to get the most out of using the Telegram channel membership increase robot, ‌ it is better to pay special attention to your channel content. Publishing compelling and useful content will not only help increase channel membership, but also reduce the loss of new members.

Buy Telegram member adder software

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ تير ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۴۰:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آشنايي با لوازم تعميرات موبايل و ابزار تعميرات موبايل كه يكي از ملزومات هر تعميركار موبايل مي‌باشد را در ادامه ي بحث خدمت شما معرفي خواهيم كرد تا بتوانيد بهتر با ابزار هاي تعميرات موبايل آشنايي پيدا كنيد و وارد اين شغل هيجان انگيز شويد.

 

در صورتي كه قصد ورود به شغل تعميرات موبايل را داريد نيازمند تهيه تجهيزات تعميرات موبايل و خريد لوازم تعميرات موبايل كه نياز هر تعميركار موبايل مي‎‌باشد هستيد،كه آشنايي با اين ابزار هاي نياز هر تعميركار موبايل مي‌باشد تا بتوانيد هنگام شركت در كلاس ها بهتر با لوازم ارتباط برقرار كنيد.

لوپ و ميكرسكوپ تعميرات موبايل

لوپ تعميرات موبايل يكي از ضروري ترين ابزار هاي تعميرات موبايل مي‌باشد كه در مدل هاي متختلف به بازار ارائه مي‌گردد اين لوپ شامل: لوپ دو چشمي و لوپ سه چشمي مي‌باشد كه به كمك ان مي‌توانيد قطعات بسيار ريز برد گوشي را بزرگ نماييد تا با تمركز بيشتر و ديد بهتر بر روي قطعات موبايل كار كنيد و به تعمير ان بپردازيد.لوپ تعميرات موبايل در برند هاي مختلفي ميباشد معروف ترين آن شامل: لوپ ياكسون، لوپ ريلايف و لوپ سانشاين ميباشد.

منبع تغذيه تعميرات موبايل

منبع تغذيه موبايل تامين كننده ي برق گوشي موبايل ميباشد و همانند باتري موبايل عمل مي‌كند با اين تفاوت كه داراي جريان و آمپر متغير و قابل تنظيم است. از منبع تغذيه براي تست موبايل، تست جريان كشي گوشي موبايل، گوشي ابخورده و گوشي هاي خاموش استفاده مي‌شود كه بسيار ابزاري ضروري در تعميرات موبايل به حساب مي آيد كه بدون آن نيز تعميرات موبايل غير ممكن مي‌باشد.

كابل پاور منبع تغذيه

كابل منبع تغذيه تعميرات موبايل يكي از ابزار هاي كاربردي در تعميرات موبايل مي‌باشد كه از آن براي تعمير تمامي تلفن هاي امروزي استفاده مي‌شود. از كابل منبع تغذيه براي اتصال منبع تغذيه به سوكت باتري موبايل استفاده مي‌گردد. كابل پاور منبع تغذيه در مدل هاي كابل منبع تغذيه اندرويد و كابل منبع تغذيه آيفون به بازار ارائه مي‌شود.

هيتر هويه 

هيتر هويه يكي از لوازم ضروري تعميرات موبايل مي‌باشد. به وسيله ي هويه ي اين دستگاه مي‌توانيد عمل لحيم كاري و جدا سازي قطعات ريز و درشت برد هاي موبايل و برد هاي smd را به راحتي انجام دهيد. هويه هاي اين دستگاه ها از توان مصرفي بالايي برخوردار هستند به صورتي كه در كمترين زمان گرماي لازم براي عمل لحيم كاري را به كاربران ارائه ميدهند و همچنين اين هويه ها براي استفاده ي طولاني مدت بسيار مناسب و كار آمد هستند. به كمك هيتر هواي گرم با دما و فشار هواي قابل تنظيم شما مي‌توانيد عمل جدا سازي اي سي هاي مختلف، انجام ريبال و شابلون زدن اي سي ها، جدا سازي تاچ ال سي دي، جدا سازي درب پشت گوشي و ... را انجام دهيد.

سپراتور

دستگاه سپراتور تعميرات موبايل يا جدا كننده ي تاچ ال سي دي ابزاريست داراي پمپ مكش و المنت گرمايي كه از آن براي جدا سازي نمايشگر گوشي و گلس گوشي موبايل استفاده مي‌شود. اين دستگاه در سايز هاي 7 اينچي و 12 اينچي و 14 اينچي به بازار عرضه مي‌گردد كه معروف ترين ان برند سانشاين، تريانگل و باكو مي‌باشد كه شما مي‌توانيد بسته به نياز خود دستگاه مورد نظر را انتخاب نماييد.

التراسونيك موبايل

التراسونيك موبايل يا حمام شوينده ي برد التراسونيك دستگاهيست كا با تابش پرتوي التراسونيك باعث تميز نمودن قطعات غير قابل دسترس مي شود. از التراسوينك تعميرات موبايل براي شستشوي برد هاي آب خورده موبايل استفاده مي‌گردد.

پنس تعميرات موبايل

پنس تعميرات موبايل نيز همانند ديگر ابزارهاي كاربردي تعميرات موبايل ابزاري ضروري است كه تقريباً در تمامي تعميرات شما مورد استفاده قرار مي‌گيرد. زيرا به كمك پنس تعميرات موبايل شما مي‌توانيد ريز ترين قطعات را در زير لوپ با تمركز بالا جابجا نموده و نگه داريد از اين رو خريد پنس تعميرات موبايل با كيفيت بالا را به شما پيشنهاد مي‌دهيم.

ست پيچ گوشتي تعميرات موبايل

داشتن پيچ گوشتي تعميرات موبايل يكي از اولين ابزار هاييست كه شما به ان احتياج داريد. خريد پيچ گوشتي با كيفيت مي‌تواند همراهي هميشگي و لذت بخش در تعميرات موبايل بدون آسيب رساندن به پيچ ها و خراب شدن نوك پيچ گوشتي در كنار شما باشد. پس انتخاب ست پيچ گوشتي تعميرات موبايل

پد نسوز تعميرات موبايل

پد نسوز تعميرات موبايل ابزاريست كاربردي كه امروزه تقريبا تمامي تعميركارن قطعات الكترونيك از آن استفاده مي كنند. پد نسوز در مدل هاي مختلفي موجود مي باشد پد نسوز مگنت دار آهنربايي و پد نسوز نگهدارنده لوپ كه در آن قابليت نصب لوپ نيز امكان پذير مي‌باشد. پد نسوز تعميرات موبايل با قابليت آهنربايي كه دارد و جايگاه مناسب هر ابزار  باعث ايجاد فضايي منظم در هنگام تعميرات ميگردد.

چسب تعميرات موبايل

چسب تعميرات موبايل نيز يكي ديگر از وسايل مورد نياز تعميرات موبايل است. چسب ال سي دي تعميرات موبايل و چسب يو وي uv و چسب نسوز تعميرات موبايل از لوازم مورد نياز در هنگام تعميرات موبايل مي‌باشد كه داشتن ان نياز هر تعميركار است.

روغن و خمير فلكس تعميرات موبايل

براي داشتن لحيم كاري با عمر طولاني مدت، مقاومت بيشتر و جلوگيري از اكسيده شدن لحيم كاري و لحيم پذيري بهتر استفاده از خمير فلكس ضروري مي‌باشد تا كار نهايي شما با بهترين شكل صورت گيرد.

خمير قلع تعميرات موبايل

از خمير قلع موبايل براي شابلون زدن و ريبال اي سي ها و لحيم كاري پايه هاي كوچك استفاده ميگردد. خمير قلع تعميرات موبايل در مدل هاي مختلف مانند خمير قلع سرنگي و خمير قلع كاسه اي به فروش مي رسد كه در دما هاي مختلف بسته به نوع اي سي كه قصد شابلون زدن ان را داريد بايد انتخاب نماييد. خمير قلع در برند هاي مختلفي مانند خمير قلع مكانيك، خمير قلع ريلايف، خمير ولسولو و ... در سايت ابزارك موبايل موجود مي‌باشد.

قاب باز كن موبايل و لب تاب

از قاب باز كن تعميرات موبايل براي باز نمودن قاب اصلي گوشي موبايل، جدا سازي تاچ ال سي دي گوشي، جدا سازي درب پشت موبايل، جدا سازي باتري گوشي و جدا سازي فلت هاي موبايل استفاده مي‌شود. قاب باز كن ها و اسپاتول ها در مدل هاي مختلفي مانند: قاب باز كن پلاستيكي و قاب بازكن و اسپاتول فلزي و پلاستيكي ارائه مي‌گردد.

سيم قلع كش تعميرات موبايل

به كمك اين ابزار مي‌توانيد قلع هاي اضافه روي برد را به راحتي تميز نماييد. بيشترين كاربردي كه اين ابزار دارد مي توانيد از ان براي تميز نمودن قلع هاي اضافه ي پايه هاي اي سي استفاده نماييد تا در هنگام شابلون زدن و ريبال اي سي ها سطح برد و سطح اي سي شما كاملا تميز و يكنواخت باشد.

جهت مشاهده ي مشخصات ابزار ها و قيمت و خريد انها مي‌خواهيم منبعي معتبر را به شما معرفي كنيم كه به صورت تخصصي تمامي ابزار تعميرات موبايل را با كيفيت اصلي و مشاوره رايگان به شما ارائه ميدهد.

فروشگاه ابزارك موبايل

فروشگاه  ابزارك موبايل فروشگاهي تخصصي در زمينه لوازم تعميرات موبايل، قطعات يدكي موبايل و لوازم جانبي موبايل مي‌باشد.

در فروشگاه ابزارك موبايل شما مي‌توانيد انواع لوازم تعميرات موبايل مانند:

هيتر هويه، لوپ تعميرات موبايل و لوازم جانبي لوپ، منبع تغذيه موبايل، كابل منبع تغذيه، سپراتور، ست پيچ گوشتي تعميرات موبايل، پد نسوز تعميرات موبايل، پنس تعميرات موبايل، گيره برد موبايل، خمير فلكس، خمير قلع، لامپ uv، چسب يو وي uv، نوك هويه و ... را با كيفيت اصلي و قيمت مناسب به همراه مشخصات محصولات به صورت كامل مشاهده فرماييد.

فروشگاه ابزارك موبايل با داشتن كادري مجرب و مديريت صحيح سعي در ارائه ي خدمات به بهترين شكل به كاربران خود دارد. هدف ابزارك موبايل جلب رضايت مشتريان و افزايش اعتماد كاربران مي‌باشد، از اين رو سعي در تهيه تمامي محصولات با كيفيت اصلي و قيمت مناسب نموده است، كه تمامي كاربران بتواند با خيال راحت خريد خود را از اين مجموعه انجام دهند. كاربراني كه قصد مشاهده ي مشخصات و قيمت و خريد ابزار تعميرات موبايل و لوازم تعميرات موبايل را دارند مي‌توانند به آدرس اينترنتي abzarakmobile.com مراجعه نموده و در فروشگاه و سايت ابزارك موبايل تمامي محصولات فروشگاه را به صورت دسته بندي شده مشاهده كنند و با اطلاعاتي كه به صورت دقيق در مورد با محصولات ذكر شده ابزار مورد نياز خورد را انتخاب نموده و در صورت نياز به مشاوره با شماره 09176824099 تماس حاصل فرمايند و از راهنمايي و مشاوره ي رايگان تيم ابزارك موبايل نهايت استفاده را ببرند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۱:۵۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 حصير يك ماده نيست، بلكه يك اصطلاح عمومي است كه به گروهي از مواد طبيعي يا مصنوعي ساخته شده توسط بشر گفته مي شود كه مي‌تواند مانند عصا، چوب خيزران، بيد، ني، رزين‌ها، وينيل و آتل‌ها بافته شوند. حصير همچنين مربوط به روند بافت است كه به وسيله آن مواد ذكر شده به مبلمان تبديل مي‌شوند. به طور خلاصه، حصيربافي يك روش قديمي است كه براي توليد مبلمان با استفاده از مواد طبيعي مورد استفاده قرار مي‌گيرد. معمولاً، از مواد طبيعي مرطوب براي ساخت مبلمان حصيري استفاده مي‏شود كه موجب مي‏شود روند بافت آسان‌تر شود.

 غير از مواد طبيعي مانند خيزران، حصير را مي‌توان از مواد مصنوعي مانند وينيل و رزين نيز تهيه كرد. الگوي حصيري باعث مي‏شود محصول نهايي محكم‌تر از ساير تكنيك‌هاي توليد باشد. در ادامه درباره ساخت مبلمان حصيري بيشتر بدانيد.

مبلمان حصيري

 

 فوايد مبلمان حصيري

 

 شايد از خود بپرسيد كه چه چيزي مبلمان حصيري را به محصول مناسب براي انتخاب مبلمان منزل تبديل مي‌كند. در ادامه بهترين ويژگي‌ها و همچنين مزاياي انتخاب مبلمان حصيري به شما ارائه مي‏دهيم:

 

وزن سبك:

 

 مبلمان حصيري نسبتاً سبك بوده و حمل آن نيز آسان است. طراحي منحصر به فرد بافته شده، مبلمان را محكم مي‌كند كه به نوبه خود به مبلمان حصيري امكان پذيرايي از افراد در هر اندازه و شكل را مي‌دهد.

 

 دوام بالا:

 

 مبلمان حصيري داراي دوام فوق العاده اي هستند، خصوصاً وسايل ساخته شده از چوب خيزران. مبلمان ساخته شده از بامبو و ني قوي و محكم هستند. مبلمان حصيري با قاب آلومينيومي و همچنين مبلمان ساخته شده از رزين بسيار محكم‌تر است دوام بيشتري دارد.

 مبلمان حصيري

 

طراحي كلاسيك و انعطاف پذير:

 

 مبلمان حصيري در انواع مختلفي به رنگ‌هاي قهوه‌اي، مشكي، سفيد، برنز و حتي سايه‌هاي سبز زيتوني موجود است. صاحبان خانه حتي ممكن است كوسن‌هايي را بر روي صندلي‌هاي حصيري اضافه كند تا شيك‌تر شوند و با طراحي و سبك موجود خانه نيز سازگار باشند.

 

 انواع مختلف مواد حصيري براي ساخت مبلمان حصيري

 

 نيشكر:

 

 عصا از خيزران پوست كنده شده ساخته شده است. سپس پوست يا نوارهاي پوستي به‌صورت يكنواخت برش داده مي‌شوند. سپس محصول نهايي براي روند بافت صندلي و ميز استفاده مي شود. از عصا معمولاً براي پايه صندلي‌ها و ميزها نيز استفاده مي شود.

 

 صندلي‌ها و ميزهايي كه از چوب نيشكر ساخته شده‌اند به راحتي با يك حوله مرطوب تميز مي‌شوند تا اطمينان حاصل شود كه آن ماده رطوبت زيادي را جذب نمي‌كند؛ زيرا جذب رطوبت ممكن است منجر به شكننده شدن آن شود.

 

 چوب خيزران:

 

 خيزران بدون شك متداول‌ترين ماده‌اي است كه براي ساخت مبلمان حصيري استفاده مي شود. خيزران به يك نخل كوهستاني به نام كالاموس اشاره دارد. اين گياه با سرعت 36 اينچ در روز رشد مي‌كند، بنابراين اين گياه ماده‌اي بسيار فراوان و تجديدپذير است. جدا از پوست آن كه پس از آن به عنوان عصا پردازش مي شود، داخل مغز حصيري خيزران به ني‌هايي در اندازه‌هاي مختلف بريده مي شود. سپس از آن‌ها براي حصيربافي استفاده مي شود. جدا از استحكام و دوام، اين نوع مبلمان حصيري مقاوم در برابر انواع شرايط آب و هوايي است؛ بنابراين اين نوع مواد براي مبلمان فضاي باز بسيار مناسب هستند.

مبلمان حصيري

 

 درخت بيد:

 

 بيد ماده‌اي طبيعي از اروپا و ايالات متحده است و ماده رايج بافندگي است كه از درختان بيد و بوته‌ها به دست مي‏آيد. بيدها معمولاً به رنگ زرد روشن هستند و اغلب گره‌هاي كوچكي دارند كه در طول پردازش برداشته مي‏شوند.

 

 بامبو:

 

 بامبو، از خانواده چمن‌ها است. بامبو داراي يك پوست بيروني سخت است كه شبيه به چوب خيزران است. بامبويي كه در مبلمان بافته مي شود مقاومت كمتري در برابر هوا دارد زيرا در برابر رطوبت حساس است. كيفيت بامبو آن را به گزينه‌اي مناسب در بين كساني كه مبلمان حصيري با كيفيت و ارزان قيمت مي‌خواهند، تبديل كرده است.

 

 حصير سنتي ساخته شده از مواد طبيعي براي توليد مبلمان داخلي مناسب است. آن‌ها انتخاب بسيار خوبي براي اتاق نشيمن، اتاق خواب و اتاق غذاخوري شما هستند. اگرچه ممكن است در فضاي باز نيز مورد استفاده قرار گيرند، اما استفاده مكرر آن‌ها در فضاي باز به دليل وجود رطوبت و گرماي بيش از حد، مي‌تواند منجر به آسيب آن‌ها شود.

 

 حصير مصنوعي:

 

 مبلمان حصيري مصنوعي در سال‌هاي اخير ظهور كرده است. افزايش تقاضا براي مواد حصيري محكم اما ارزان قيمت باعث استفاده از مواد مصنوعي مانند رزين و وينيل شده است.

 

 رزين و وينيل اساساً از پلاستيك ساخته مي‌شوند. آن‌ها به صورت نوارهاي بسيار نازك برش داده مي‌شوند و سپس براي ساخت يك مبلمان خاص بافته مي‌شوند. به دليل نوع مواد مبلمان مصنوعي، يك گزينه عالي براي مبلمان فضاي باز هستند. آن‌ها به طور مؤثر در برابر رطوبت و اشعه ماورا بنفش خورشيد مقاوم هستند. از آنجا كه رزين و وينيل از پلاستيك ساخته مي‌شوند، نگهداري آن‌ها كار سختي نيست.
 مبلمان حصيري چگونه ساخته مي شود؟

 

 روند بافتن مواد طبيعي يا مصنوعي به صورت ايده آل با دست انجام مي شود. بسته به نوع و پيچيدگي يك پروژه مبلمان خاص، مبلمان حصيري ممكن است بين 1 تا 4 روز تكميل شود. در اصل، هرچه بافت محكم‌تر باشد، زمان بيشتري براي اتمام يك پروژه مورد نياز است. همچنين ساخت مبلمان داراي بافت محكم‌تر هزينه بيشتري دارد زيرا براي پر كردن قاب به مواد بيشتري احتياج داريد.

مبلمان حصيري

 علاوه بر روند بافندگي، روند ساخت مواد شامل يك سري فرايندها شناخته شده است كه ممكن است شامل دو يا چند مورد زير باشد:

 

  • رفع اشكال
  • سنباده زدن
  • رنگ آميزي
  • لاك زدن

 

 قبل از شروع پروژه ساخت مبلمان حصيري، حتماً با نحوه بافت مواد آشنا شويد. مدتي طول مي‌كشد تا بتوانيد واقعاً بر اين روند مسلط شويد. اگر به سادگي وقت كافي براي سرمايه گذاري در توليد حصير را نداريد، بهتر است به سادگي مبلمان را از شركتي خريداري كنيد كه سال‌ها در توليد مبلمان حصيري تخصص دارد.

 

 هنگامي كه نوبت به خريد مبلمان حصيري مي‌رسد، تشخيص حصير با كيفيت بهتر از كيفيت پايين ممكن است مشكل باشد؛ زيرا قيمت‏ها بسيار متفاوت هستند؛ بنابراين چگونه مي‌توان يك مجموعه حصيري خوب را از يك مجموعه بد تشخيص داد؟

مبلمان حصيري

 

 براي ارزيابي كيفيت يك مبلمان حصيري خاص بايد چند مورد را بررسي كنيد، اين موارد عبارتند از: مواد، بافت، سيستم پشتيباني و قيمت؛ بنابراين با درنظرگرفتن اين عوامل مي‏توانيد مبلمان حصيري مورد نظر خود را با كيفيت و قيمت مناسب خريداري كنيد.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۵۲:۴۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر