Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

آپلود فايل  در مكاني امن و ساده يكي از مهمترين دغدغه ي وبمستران مي باشد. براي اين منظور روش هاي مختلف و سايت هاي گوناگوني در دست است ولي آنچه حائز اهميت مي باشد اين است كه شما بتوانيد از امنيت ارائه شده مطمئن باشيد و به سهولت فايل هاي مورد نظر را آپلود كنيد. در ادامه در نظر داريم به طور كلي به ارائه ي خدمات ويژه سايت پي ام آپلود (pmup.ir) اشاره كرده و اطلاعات مفيدي در اختيار شما عزيزان در زمينه ي آپلود فايل در اختيار شما عزيزان قرار دهيم. با ما همراه باشيد.

سايت  آپلود عكس پي ام آپلود يك محيط مطمئن و بسيار سودمند براي كاربران عزيزان به وجود آورده است كه بتوانند به راحتي فايل هاي خود را آپلود كنند. آپلود فايل در وب سايت ما در كوتاهترين مدت زمان نهايي مي شود و مي توانيد به راحتي لينك مربوط به آن را نيز دريافت كنيد. وجود چنين گزينه هايي توانسته است شرايط مطلوب در اختيار كاربران قرار دهد.

شما مي توانيد هر يك از فايل هاي مورد نظر خود در كامپيوتر و يا موبايل را به آساني در وب سايت ما آپلود كنيد و آن را به اشتراك بگذاريد. اگرچه وجود فضا هاي ذخيره سازي مختلف سبب ميشود كه در برخي از مواقع كاربران تصور كنند كه چه لزومي براي آپلود فايل موجود است ولي در نظر داشته باشيد كه در بسياري از مواقع به ويژه براي كار در سطح وب سايت ها ما نيازمند دريافت لينكي از يك فايل هستيم كه بتوانيم آن را با ديگران به اشتراك بگذاريم.

خدمات سايتpmup.ir

همين اكنون مي توانيد از خدمات وب سايت ما به منظور آپلود فايل  و عكس برخوردار شده و در يك بازه ي زماني بسيار كوتاه ، اقدامات لازم را نهايي كنيد. لينك هاي مختلفي با توجه به شرايط خاص در اختيار شما قرار مي گيرد كه مي توانيد از آنها بهره مند شويد. در صورت داشتن هر گونه سوال نيز ترديد نكنيد با ما با راه هاي ارتباطي موجود در تماس باشيد و راهنماي كامل به دست آوريد. از جمله مهمترين خدمات پي ام اپ مي توان موارد زير را نام برد:

 • پشتيباني از تنوع وسيعي از پسوردها
 • فضاي نامحدود
 • قابليت آپلود با استفاده از شرايط بدون تغيير اسم فايل
 • ايجاد گالري شخصي
 • ارائه ي ابزار آپلود
 • ارائه ي ابزار آپلود عكس
 • قالب هاي جديد
 • دسترسي سريع به امكانات
 • امكان مديريت سريع فال ها

به راحتي با مراجعه به وب سايتمان و انتخاب گزينه ي عضو شدن مي توانيد از همه ي خدمات ياد شده براي آپلود فايل برخوردار باشيد. البته كاربران عزيزان مي توانند بدون انجام پروسه ي عضو شدن نيز از خدمات ويژه برخوردار باشند. البته براي اعضاي اصلي وب سايتمان برخي از خدمات خاص در نظر گرفته ايم. از سوي ديگر با عضو شدن در وب سايتمان مي توانيد به راحتي فايل و عكس هاي خود را مديريت كنيد.

 

2روش هاي آپلود فايل

بهره مندي از خدمات آپلود فايل در سايتpmup.ir

با مراجعه به اولين صفحه ي وب سايتمان مي توانيد به راحتي از مزاياي پي ام آپ در آپلود فايل  برخوردار باشيد. لازم است كه بدانيد براي افزودن فايل و عكس مد نظر محدوديت هايي موجود است. حداكثر حجم مجاز براي اين امر 50 مگابايت مي باشد. در نظر داشته باشيد كه وب سايت هاي مختلفي در اين زمينه خدمات ميدهند ولي اگر فايل هاي مهمي را آپلود مي كنيد در اين صورت حتما وب سايت هاي معتبر را هدف قرار دهيد زيرا در اين صورت از كيفيت آن مطمئن خواهيد بود.

پيشنهاد ما اين است كه براي آپلود فايل و عكس هاي خانوادگي حتما در وب سايت ما عضو شويد. لازم به ذكر است كه به منظور آپلود فايل و عكس هايي كه مطابق با قوانين جمهوري اسلامي نيستند ما معذور مي باشيم. در صورت داشتن هرگونه در زمينه ي آپلود مي توانيد با ما در تماس باشيد. قابل ذكر است كه هر يك از فايل هايي كه آپلود مي شوند در سرور ميزبان باقي مي مانند تا زماني كه به دستور ارائه شده توسط ساماندهي حذف گردند. به راحتي در كوتاهترين بازه ي زماني مي توانيد آپلود فايل را انجام دهيد. ف=هر يك از فايل هايي كه آپلود مي شود به راحتي در پنل شخصي تان آنها را مديريت كنيد. ما ما نهايت سرعت را تجربه خواهيد كرد، به محض اينكه آپلود فايل انجام شد مي توانيد به راحتي لينك هاي مد نظر را دريافت كنيد. فايل هاي خود را با افزودن در وب سايت ما ماندگار سازيد.

 

3آپلود فايل و عكس

مزيت آپلود فايل با پي ام آپلود

مزيت آپلود فايل (upload file) با استفاده از وب سايت ما داراي مزاياي بسياري است به همين دليل در همه ي اين سال ها توانسته ايم، توجه بسياري را به سوي خود جلب كند. همين اكنون مي توانيد به منظور آپلود فايل از خدمات ويژه ي ام پي آپ برخوردار باشيد. از مهمترين مزاياي آپلود فايل در وب سايتمان مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • سرعت بالا
 • كيفيت عالي
 • امنيت ويژه
 • رايگان بودن
 • امكان آپلود فايل هاي حجيم

حتما يك بار به منظور ذخيره سازي فايل و عكس هاي تان ما را در اولويت قرار دهيد ، بدون ترديد جز كاربران هميشگي ما خواهيد بود. هر فايل عكسي كه اضافه كرده اين در هر زمان كه كاربر بخواهد مي تواند حذف كند. لينك پسوردهاي مجاز در اولين صفحه ي وب سايت مان موجود است به راحتي مي توانيد اطلاعات مد نظر را به دست آوريد. فايل هاي مد نظر به منظور آپلود ميتوانند فيلم، آهنگ ، عكس و ... باشند. با استفاده از ابزار ويژه اي كه توسط سايت pmup.ir در اختيار شما قرار داده شده است مي توانيد آپلود فايل را انجام دهيد.

بايد و نبايد هايي در مورد آپلود فايل

بايد و نبايدهاي خاصي به منظور آپلود فايل  در وب سايت pmup.ir در نظر گرفته شده است، اميدار هستيم كه كاربران به برخي از دستورالعمل هاي درج شده پايبند باشند. پيشنهاد ما اين است قبل از اينكه اقدامات آپلود را انجام دهيد به بخش قوانين مراجعه كرده و راهنماي كامل به دست آوريد تا از به وجود آمدن هرگونه مشكل در مرحله ي بعدي جلوگيري كنيد.

از آنجا كه سايت pmup.ir توسط ستاد ساماندهي ثبت ايجاد شده است لازم است به تصاوير و فايل هايي كه آپلود مي كنيد دقت لازم را داشته باشيد زيرا آپلود هر گونه فايلي كه مطابق با شرايط و قوانين جمهوري اسلامي نباشد، با مشكل مواجه خواهد شد. به طور كامل در بخش قوانين مربوط به وب سايت درج شده است جه كه چه نوع از فايل ها قابل استفاده نمي باشد. ما فيلترهاي خاصي را براي اين منظور درج كرده ايم ولي اگر در آپلود فايل با مشكلي مواجه باشيم و فايل هاي غير مجاز آپلود شوند و از طرف مقامات قضايي دنبال شود در اين صورت ما موظف آن هستيم كه اطلاعات كاربراني كه اين نوع از فايل ها را درج كرده اند به مقامات مربوط ارائه دهيم. به همين دليل تاكيد مي كنيم كه حتما با قوانين مربوط سايت آشنا شويد تا مشكلي به وجود نيايد. در صورت داشتن هرگونه سوال در اين زمينه نيز مي توانيد با ما در تماس بوده و راهنمايي كامل به دست آوريد.

ما در تلاش آن هستيم كه بهترين خدمات در اختيار شما قرار گيرد، اعتماد شما، سرمايه ما است و از شما نيز خواهشمنديم در اين پلتفرم موجود ياراي ما باشيد تا بتوانيم خدمات ويژه و ماندگاري را در اختيار هر يك از كاربران قرار دهيم.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۳۲:۱۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

به رسم مطالب پيشين كه درباره چمن مصنوعي صحبت مي كرديم، اكنون قصد داريم تا به يكي ديگر از محصولات ارزشمند مصنوعي بپردازيم كه مصارف گسترده اي در زندگي ما دارد؛ گل مصنوعي.

به گزارش ايسنا، بنابراعلام مانا چمن، همه انسان ها گل ها و گياهان طبيعي را دوست دارند و تاثير شگفت انگيز اين موجودات زيبا در سلامت روح و روان بر هيچ كس پوشيده نيستاما اگر به هر دليل، امكانات نگهداري و مراقبت از گل و گياه طبيعي را نداشته باشيم، بايد به فكر چاره اي بود.

سال هاست كه انواع و اقسام گل ها و گياه مصنوعي به كمك ما آمده و توانسته جايگزين شايسته اي براي انواع طبيعي باشد.

اهميت گل مصنوعي در دكوراسيون خانه

گل مصنوعي يكي از محصولات تزئيني محسوب مي شود كه در همه جا به چشم مي خوردمتاسفانه بسياري از افراد فكر مي كنند كه گل و گياه مصنوعي يك شيء پلاستيكي تقلّبي است و استفاده از آن را باعث بي كلاسي مي دانند.

اما جالب است بدانيد كه امروزه مدل هاي مختلف گل و گياه مصنوعي با ظاهر بسيار طبيعي و قابل باور خود توانسته توجه و رضايت مشتريان سخت گير را هم جلب كند.

گل و گياه مصنوعي هم به شكل گلدان به كار مي رود و هم در ايجاد ديوار سبز مصنوعي؛ براي اين كار، پنل هاي ويژه اي جهت نصب آنها توليد شده كه به سادگي بر روي ديوار ها قرار مي گيرد.

بسياري از مردم كشور ما سال هاست كه با انواع مدل هاي گل و گياه مصنوعي آشنا هستند؛ اين محصولات معمولا در مغازه هاي گل مصنوعي فروشي و بعضاً در فروشگاه هاي محصولات دكوري آنتيك فروخته ارائه مي شد.

چند ساليست كه توليد اين محصولات در داخل كشور آغاز شده و با انواع محصولات وارداتي خارجي رقابت مي كندقيمت گل و گياه مصنوعي توليد داخل به طرز چشمگيري (گاهي تا سه برابرارزان تر از نمونه هاي خارجي است و همين مساله باعث افزايش محبوبيت و خريد آن از سوي مصرف كنندگان شده است.

گل هاي مصنوعي با طرح و رنگ هاي مختلف ساخته مي شود و همه دوست دارند كه اين محصولات تا جاي ممكن ظاهر و حس لمس گل هاي طبيعي را همانندسازي كندبا پيشرفت هاي چشمگيري كه در ساخت پليمرها و روش هاي توليد اين محصولات صورت گفته، امروزه تا حد زيادي اين مهم برآورده شده است.

نگهداري از گل و گياه مصنوعي به دليل عدم احتياج به نور، آب، خاك و ماده غذايي بسيار آسان است و در تمامي طول سال و هر گونه شرايط محيطي نيز زيبايي و شادابي خود را حفظ مي كند.

گلدان مصنوعي در همه جا قابل استفاده است؛ پذيرايي، نشيمن و اتاق خواب خانه ها، لابي و راهروي ساختمان هاي مسكوني، دفتر كار اداري، مراكز تجاري همچون فروشگاه و مراكز خريد، كافي شاپ، رستوران، هتل، تالار جشن و...

جنس گل مصنوعي چيست؟

ساقه، شاخه، گل و ميوه بسياري مدل ها از ماده پلي اتيلن و برگ و گلبرگ ها در برخي محصولات نيز از ابريشم مصنوعي يا پارچه پي وي سي توليد مي شودگلدان ها هم عموماً از سفال و پلاستيك و به ندرت از فلز و شيشه ساخته مي شوند.

گلدان هاي مصنوعي در اندازه هاي متنوعي عرضه مي شوند؛ گلدان هاي فانتزي بسيار كوچك براي زيباسازي سرويس بهداشتي و قرار دادن روي طاقچه هاي دكوري استفاده مي شود و مدل هاي متوسط هم براي استفاده روي ميز،  مدل هاي بزرگ هم براي دكوراسيون انواع محيط ها به كار مي رود.

مصارف گل مصنوعي

انواع گل و گياه مصنوعي را مي توان بر روي ميز و فضاهاي دكوري استفاده نمودهمچنين مي توان دسته هاي گل و گياه را با سيم مفتول فلزي بر روي پنل ديوار سبز متصل نموده و منظره چشم نوازي را به وجود آوريم.

پيش تر درباره ديوار سبز مصنوعي و موضوعات مرتبط با آن به طور مفصّل در سايت ماناچمن توضيح داده ايمشما مي توانيد مطالب مفيد و آموزنده درباره ديوار سبز مصنوعي مطالعه فرماييد.

نگهداري از گل مصنوعي

بسياري از گل هاي مصنوعي در مقابل اشعه يو وي آسيب پذير بوده و دچار تغيير رنگ مي شوند؛ پس بهتر است گل و گياه مصنوعي را در معرض تابش مستقيم نور خورشيد قرار ندهيمنظافت گل هاي مصنوعي هم بسيار آسان است؛ در بيشتر اوقات، يك گردگيري ساده مي تواند غبار را از سطح آن پاك نمايد.

خريد گل مصنوعي

شما مي توانيد به دو شيوه اين محصول را خريداري نماييد:

خريد اينترنتي و آنلاين از طريق سايت اينترنتي شركت مانا چمن؛ انتخاب محصول مورد نظر، افزودن به سبد كالا، پرداخت هزينه از طريق كليه حساب هاي بانكي و ثبت سفارش

ارتباط از طريق تلفن ثابت، تلفن همراه، بسترهاي پيام رسان و شبكه هاي اجتماعي در فضاي مجازي با كارشناسان فروش مجموعه مانا چمن و دريافت راهنمايي و توضيحات تكميلي و سپس سفارش و پرداخت هزينه

كالاي خريداري شده از راه هاي موجود به كليه نقاط كشور ارسال مي گرددبراي اطلاع از انواع بسيار متنوع محصولات گل مصنوعي ماناچمن، با كارشناسان ما در ارتباط باشيد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۳:۳۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

We will Appoint you to a SEO expert if you need to consult us at any time. we offer our services globally with a reasonable price range.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۲۴:۵۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

https://edu.uomi.ir/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۳۶:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

آموزش هاي رايگان ممكن است شما هم هنگام رد شدن از خيابان يا عبور از پل عابر پياده، آگهي آموزش هاي رايگان را روي در مسجد يا موسسه اي ديده باشيد. يا حتي ممكن است وقتي در اينترنت و دنياي مجازي در حال جستجو كردن هستيد، آگهي هاي متعددي در جهت آموزش رايگان برايتان باز...

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۳۶:۳۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

اگر شما هم به فكر خريد نهال گردو، و توسعه كسب و كار خود به عنوان يك كشاورز و يا سرمايه گذار در حوزه نهال و گردو مي‌باشيد؛ اين مطلب را دنبال كنيد تا ليست قيمت ۱۴ نوع نهال گردو را براي شما ارائه كنيم.

 

قيمت نهال گردو بر چه معياري تعيين مي‌شود؟

جالب است بدانيد قيمت انواع نهال گردو؛ بر اساس نوع بذري يا پيوندي بودن آنها مشخص مي‌شود. معمولاً نهال‌هاي گردو پيوندي قيمت دو برابري نسبت به بذري ها دارند، زيرا در آنها اصلاح ژنتيكي صورت گرفته است تا در برابر هم آفات مقاومت خوبي نشان دهند و هم بازدهي بالايي را رقم زنند.

معيار دومي كه قيمت نهال گردو؛ را تعيين مي‌كند، سن نهال مي‌باشد. جالب است بدانيد نهال‌هايي كه سن بيشتري را دارا باشند، از قيمت كمتري برخوردار مي‌باشند اما در بين برخي نهالستان‌ها مشاهده مي‌شود كه نهال‌هاي سه ساله گردو را نسبت به نهال دو ساله با قيمت بيشتري به فروش مي‌رسانند اما در نقطه‌ي مقابل برخي از نهالستان هاي معتبر مانند: آريا نهال، گلد نهال و يا دكتر نهال كه زير نظر وزارت جهاد كشاورزي هم مي‌باشند، در اطلاع رساني اين امر فعاليت مناسبي داشته اند. علت ارزان بودن اين نهال‌ها هم براي آن مي‌باشد كه نهال طراوت و تازگي ريشه‌هاي خود را نداشته كه در نتيجه سخت‌تر با محيط رشد جديد عادت كرده و هرس آن هم دشوارتر مي‌باشد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۵۵:۱۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در گروه طراحي وب سپنته ما فقط دنياي ديجيتال شما را تغيير نميدهيم. بلكه هركجا كه برند شما با مشتري برخورد دارد مانند تلويزيون، نمايشگاه ها و راديو، تحت تاثير استراتژي ها و تكنيك هاي ماركتينگ ما قرار ميگيرد و آنها را متحول ميكند.
ما روي مشتري خود سرمايه گزاري ميكنيم و به تك تك آنها طبق نيازهاي مخصوص كسب و كارشان خدمات شخصي سازي شده ارائه ميدهيم. ما تنها سعي بر فروش نداريم و در عوض به دنبال پيدا كردن شركايي هستيم كه از صرف هزينه اي كه براي طراحي سايت، اپليكيشن و بازاريابي ديجيتالي كه كرده‌اند راضي و خوشحالند

https://sepante.com/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۶:۱۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

امروزه، مديريت رسانه‌هاي اجتماعي نيز براي بسياري از افراد يك حرفه شده است. در حال حاضر رشد در شبكه‌هاي اجتماعي كار سختي است. همه چيز به ميزان دسترسي شما و استقبال مخاطبين، مثل تعداد فالوور اينستاگرام بستگي دارد. اما تعداد زيادي از افراد هستند كه دوست دارند از ميانبرها استفاده كنند و بنابراين مسير دستيابي ساده‌تري را انتخاب مي‌كنند. وب سايت‌هايي مانند گلدفالوور وجود دارند كه اين فالوور‌ها را مي‌فروشند يا خدمات ديگري چون تبليغات، خريد ويو، كامنت و تعداد لايك و…را ارائه مي‌دهند.

 

https://goldfollower.com/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۲۴:۳۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

مايگريشن اسكيلز يك استارتاپ در زمينه آموزش زبان خارجي به صورت تخصصي و دسته بندي شده است كه استاد و متقاضي را به يكديگر معرفي مي كند و هر گونه خدمات آموزشي از جمله معلم خصوصي، دوره آموزشي به صورت پكيج فيزيكي و دانلودي، كلاس آنلاين و حضوري، مدرسه آنلاين،كتاب هاي خارجي اورجينال و غير اورجينال، مشاوره تخصصي آموزش زبان، فروشگاه آموزشي و به‌طوركلي آنچه يك زبان آموز براي يادگيري و يك استاد براي ياد دادن، به آن نياز دارد را به صورت تخصصي و كارشناسي شده فراهم مي‌كند. در مايگريشن اسكيلز، صفر تا صد يادگيري زبان انگليسي را به عنوان ابزار قدرتمند قرن بيستم، به شما آموزش مي دهيم.

 

مايگريشن اسكيلز يك پلت فرم ماركت پليس براي يادگيري زبان خارجي (در فاز اول انگليسي) است كه زبان آموزان و مدرسان را به هم متصل مي كند. مايگريشن اسكيلز فروشگاه ديجيتالي است كه بستري را براي فعاليت مدرسين و توليدكنندگان و فروشندگان كالاها و خدمات مرتبط به زبان با برندهاي مختلف فراهم مي‌نمايد.هر مدرس و تامين‌كننده‌اي پنل مختص خود را دارد؛ به محض سفارش و انتخاب آن فروشنده از سوي يك مشتري، آن محصول يا خدمت در ليست سفارش فرد قرار مي‌گيرد.

 

متقاضيان يادگيري زبان كه مي خواهند از اين مهارت جهت تحصيل در دانشگاه هاي داخل، دانشگاه هاي خارج (اپلاي كردن) و مهارت شغلي جهت مهاجرت استفاده كنند مي توانند تمام خدمات تخصصي خود را به صورت متمركز، ارزان‌تر و راحت‌تر از اين سايت تهيه كنند.مزيت ما نسبت به رقباي داخلي، جامعيت خدماتي است كه ارائه مي‌دهيم يعني سايت مايگريشن از اجتماع بيش از 10 نوع خدمت تشكيل شده است.

 

مايگريشن اسكيلز يا مهارت هاي مهاجرت، يك مرجع جستجو و انتخاب استاد زبان به همراه دروس و دوره هاي آموزشي فشرده و غير فشرده مختلف براي يادگيري زبان آموزان است. با استفاده از پلتفرم آموزش آنلاين زبان مايگريشن اسكيلز مي توانيد با اساتيد و آموزشگاه هاي مختلف آموزش زبان سراسر كشور ارتباط بگيريد و روند پيشرفت خود را در هر مرحله از يادگيري زبان خواهيد ديد. هدف ما در سايت مهارت هاي مهاجرت، آموزش مهارت هاي زبان شامل مكالمات عمومي انگليسي، رايتينگ، ريدينگ، اسپيكينگ، لغات، گرامر و مهارت شنيداري زبان هاي مختلف (در فاز اول انگليسي) به صورت آنلاين با كمترين هزينه و بي نياز از صرف زمان و هزينه ي رفت و آمد براي مدرسين و زبان آموزان مي شود.

 

در كلاس هاي آنلاين زبان تمركز بر روي مهارت هاي مورد نياز زبان آموز، تمرين مكالمه زبان آنلاين، استفاده از بهترين منابع و كتب براي يادگيري زبان، داستان هاي كوتاه انگليسي، اخبار و فيلم هاي زبان هاي ديگر و استفاده از متدهاي مختلف و جذاب آموزشي مي باشد. در واقع مايگريشن اسكيلز به صورت تخصصي و حرفه اي تلاش مي كند كه پاسخي براي نيازهاي هر نوع زبان آموزي داشته باشد و چه زبان آموزي دوست داشته باشد به تنهايي و از طريق خودآموز و بدون كمك مدرس زبان يادگيري را شروع كند و چه دوست داشته باشد كه استاد زبان مسير آموزش زبان را براي او مشخص كند مي تواند در مايگريشن اسكيلز پاسخي به سوالات زبان خود پيدا كند. كلاس هاي آنلاين زبان مهارت هاي مهاجرت به صورت خصوصي و گروهي با استاد دلخواه زبان آموز در روزي كه بخواهد برگزار مي شوند.

 

در سايت مايگريشن اسكيلز مي توانيد اطلاعات كاملي راجع آزمون هاي داخل و خارج(آيلتس ، تافل و ...) به صورت تخصصي و حرفه اي پيدا كنيد. همچنين روش هاي اپلاي در دانشگاه هاي خارج، همچنين اطلاعات كاملي راجع زندگي و كار در كشورهاي مقصد را براي شما آورده ايم.

 

بنيانگذاران اين استارتاپ فارغ التحصيلان دانشگاه هاي صنعتي اميركبير و شريف مي باشند كه تجربه عميقي در صنعت آموزش مقاطع تكميلي كشور دارند.

 

فراگيري يك زبان جديد تجربه ي يك زندگي تازه است

اين روزها فراگيري زبان انگليسي به عنوان يك زبان بين المللي دغدغه بسياري از كساني است كه سعي دارند از رويدادهاي مختلف جهان آگاه گرديده و با پيشرفت هاي به دست آمده همگام باشند. مطالعه و درك محتوي متون مختلف موجود در كتب، روزنامه ها، مجله ها، سايت هاي اينترنتي و … يكي از راه هاي به روز رساني اطلاعات مي باشد كه فراگيري زبان انگليسي را امري اجتناب ناپذير گردانيده است. بسياري از شبكه هاي راديويي و تلويزيوني دنيا اخبار علمي، فرهنگي، آموزشي، هنري و … را از سراسر دنيا جمع آوري كرده و به زباني ساده و به دور از تكلف در اختيار مخاطبان خود قرار مي دهند. بسياري از افراد در گوشه و كنار دنيا به اين اخبار دسترسي داشته و از آنها بهره مي گيرند. ولي لازمه درك اين همه اطلاعات و اخبار علمي و ارتباط با كل جهان به عنوان يك دهكده جهاني، فراگيري زبان انگليسي است.

 

چرا مايگريشن اسكيلز

اهميت و ضرورت فراگيري زبان انگليسي و اطلاع از آنچه در اين كره خاكي رخ مي دهد ما را بر آن داشت تا به صورت حرفه اي و وسيع استارتاپ ماركت پليس مايگريشن اسكيلز را متولد كنيم.


امروزه براي كسب موفقيت در زمينه‌ي شغلي و تحصيلي دانستن زبان انگليسي يك ضرورت محسوب مي‌شود. افرادي كه مي‌خواهند دانش خود را به‌روز نگه دارند و از پيشرفت دنياي علم و تكنولوژي جا نمانند بايد زبان انگليسي را بدانند و به آن تسلط داشته باشند. علاوه بر اينها دانستن زبان انگليسي اين امكان را براي افراد فراهم مي‌كند تا با افراد برجسته در حوزه‌هاي تخصصي ارتباط برقرار كنند و دانش‌شان را در آن زمينه افزايش دهند.


براي يادگيري زبان انگليسي روش‌ها و متدهاي فراواني وجود دارد ما سعي كرده ايم روش‌هاي مختلفي كه امروزه براي يادگيري زبان انگليسي استفاده مي‌شود را در سايت مايگريشن اسكيلز گردآوري كنيم تا زبان آموز براحتي به اطلاعات جامع دسترسي داشته باشد.

 

مايگريشن اسكيلز يا مهارت هاي مهاجرت وب‌سايتي است كه در آن محتوا و منابع آموزشي مورد نياز زبان آموزان مقاطع مختلف و همچنين خدمات مورد نياز مهاجرت تحصيلي و شغلي را ارايه مينمايد. اگر مي‌خواهيد مكالمه زبان خارجي را فرا بگيريد اگر مي خواهيد در آزمون هاي داخل و خارج شركت كنيد اگر قصد مهاجرت تحصيلي و شغلي داريد اگر قصد مهاجرت به روش هاي مختلف (سرمايه گذاري و …) را داريد، ما در مايگريشن اسكيلز قدم به قدم همراه شما هستيم. در اين سايت تمام منابع و خدمات آموزشي به روز منتشر شده داخل و خارج از كشور را معرفي و ارايه مي كنيم، اخبار حوزه زبان خارجي و امور مرتبط به مهاجرت را مي‌گذاريم و در اين مسير با مشاوره‌ها و آزمون‌هاي مختلف زبان هاي داخل و خارج، شما را همراهي كرده و لحظه هاي خوشي را برايتان رقم مي زنيم.

 

يكي از فرهنگ و فرصت هايي كه تهديد كرونا براي ما ايجا كرد فرهنگ آموزش آنلاين و ماندن در خانه بود كه علي رغم چالش ها و نبود زيرساخت هاي مربوطه توانست خود را به عنوان يك فرهنگ بر ما حاكم كند لذا با عنايت به همه گيري آموزش آنلاين در ايران ما ياد خواهيم گرفت.

 

چطور مي‌توانيم زبان انگليسي را در خانه ياد بگيريم؟

در سايت مايگريشن اسكيلز اساتيد مطرح داخلي و خارجي، زبان را براساس جديدترين منابع روز دنيا، به صورت صوتي و تصويري به شما آموزش خواهند داد.

 

مهمترين ويژگي‌هاي دوره‌هاي صوتي و تصويري مايگريشن اسكيلز:

1- مي‌توانيم هر زماني كه دوست داشته باشيم، از آموزش‌ها استفاده كنيم.
2- مي‌توانيم هر چندبار كه دوست داشته باشيم، درس‌ها رو ببينم.
3- مي‌توانيم قبل از استفاده از درس‌ها، نمونه‌هاي تدريس اساتيد رو ببينم.
4- مي‌توانيم هر چند ساعت كه بخواهيم درس بخوانيم، سريع تر يا آهسته تر پيش برويم.
5- مي‌توانيم بلافاصله پس از ثبت نام درس‌ها را دانلود كرده و در اختيار بگيريم.
6- مي‌توانيم انتخاب كنيم كه كدوم يك از مهارت‌هاي زبان انگليسي را كار كنيم.
7- مي‌توانيم توي خانه، محل كار، توي خودرو و يا هر جاي ديگه‌اي از فيلم‌ها استفاده كنيم.

www.migrationskills.ir

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۰۵:۳۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

موبايل تنديس تلفن همراه ، PDA ، PDA ،   تلفن دستي ي  كه اكنون و سپس به اختصار فقط چند منظوره ، تلفن همراه يا به سادگي تلفن مي شود ، يك تلفن راحت است كه مي تواند در هنگام حركت مشتري مستقر شود و از طريق اتصال مجدد راديويي تصميم گيري كند در داخل يك منطقه خدمات تلفن. رابط عود راديويي ارتباطي با چارچوبهاي تبادل مدير تلفن همراه ايجاد مي كند كه به سازمان تلفن مبادله عمومي (PSTN) اجازه ورود مي دهد. دولت هاي فعلي تلفن هاي همراه از طراحي شبكه تلفن استفاده مي كنند و در نتيجه ، تلفن هاي همراه در آمريكاي شمالي تلفن هاي همراه يا PDA ناميده مي شوند. با وجود ارتباطات ، تلفن هاي همراه پيشرفته (2G) از مجموعه اي از دولت هاي مختلف پشتيباني مي كنند ، به عنوان مثال ، اطلاع رساني متني ، فراپيام ، ايميل ، دسترسي به اينترنت ، مكاتبات از راه دور (مادون قرمز ، بلوتوث) ، برنامه هاي تجاري ، بازي هاي رايانه اي و عكاسي رايانه اي. تلفن هاي همراه كه فقط اين توانايي ها را دارند به عنوان تلفن هاي برجسته شناخته مي شوند. تلفن هاي همراهي كه ظرفيت هاي رقابتي فوق العاده پيشرفته اي را ارائه مي دهند به عنوان تلفن هاي همراه اشاره مي شود.

گوشي قسطي بهبود نوآوري تركيبي وسيع (LSI) از متغير اكسيد و نيمه هادي (MOS) ، فرضيه داده ها و سازماندهي سلول باعث پيشرفت مبادلات قابل حمل متوسط   مي شود. تلفن همراه اصلي توسط جان اف ميچل و مارتين كوپر از موتورولا در سال 1973 با استفاده از يك گوشي اندازه گيري c به نمايش درآمد. 2 كيلوگرم (4.4 پوند). در سال 1979 ، نيپون تلگراف و تلفن (NTT) اولين شبكه سلولي جهان را در ژاپن اعزام كردند. [نياز به منبع] در سال 1983 ، DynaTAC 8000x اصلي ترين تلفن همراه دستي بود كه از نظر اقتصادي قابل دسترسي بود. از سال 1983 تا 2014 ، عضويت كلي در تلفن هاي همراه به بيش از هفت ميليارد نفر رسيده است. موبايل اقساطي به اندازه كافي براي دادن يك نفر به هر نفر در زمين. در سه ماهه اصلي سال 2016 ، برترين مهندسان تلفن همراه سامسونگ ، اپل و هواوي بودند. معاملات تلفن همراه به 78? از معاملات تلفن همراه مطلق پرداخته است. براي تلفن هاي شامل (عاميانه: "dumbphones") از سال 2016 ، بزرگترين تلفن هاي سامسونگ ، نوكيا و آلكاتل بودند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۴۲:۳۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر