Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

 

https://backority.ir/images/46581.jpg

دستگاه هاي بسته بندي را مي توان به عنوان مورد نياز ترين موارد در بسياري از صنايع به ويژه صنعت هايي چون توليد مواد غذايي، توليد پوشاك و صد ها محصول و كالاي ديگر معرفي كرد.

بسته بندي آخرين مرحله از توليد هر محصولي است كه به هيچ وجه نمي توان از اهميت آن چشم پوشي كرد، زيرا نه تنها منجر به حفظ امنيت محصولات مي شود بلكه در جلوه سازي آن ها تاثير ويژه اي دارد.

به همين جهت دستگاه هاي بسته بندي از كارآمد ترين دستگاه ها معرفي مي شوند. حال اگر قصد خريد اين دستگاه ها را داريد و يا به هر دليل ديگري خواستار كسب اطلاعات پيرامون آن هستيد، خواندن متن زير را از دست ندهيد.

انواع دستگاه هاي بسته بندي

https://backority.ir/images/594692.jpg

پيش از هر اقدامي براي خريد دستگاه ها و ملزومات بسته بندي در ابتدا لازم است با انواع آن ها آشنا شويد.

انواع دستگاه هاي بسته بندي عبارت هستند از:

  • دستگاه تسمه كش دستي
  • دستگاه تسمه كش اتوماتيك
  • دستگاه تسمه بسته بندي روميزي
  • دستگاه بسته بندي نيمه اتوماتيك
  • دستگاه تسمه كش بادي
  • و ...

راهنمايي ها و نكاتي براي خريد دستگاه هاي بسته بندي تسمه كش

 

دستگاه تسمه بسته بندي نمونه اي است كه در اكثر صنايع كاربرد دارد. با توجه به كاربرد بالاي اين دستگاه و تعداد بالاي تقاضا كنندگانش در ادامه به چند نكته و راهنمايي براي خريد آن ها اشاره كرده ايم:

  • دستگاه تسمه كش دستي و دستگاه تسمه كش اتوماتيك از اندازه هاي مختلفي برخوردار هستند، از اين رو حتماً بايد به اين موضوع توجه كنيد و دستگاه مناسبي انتخاب نماييد.
  • از خريد ملزومات بسته بندي غافل نشويد و بر اساس نوع دستگاه ملزومات مناسب آن را تهيه كنيد.
  • قيمت دستگاه تسمه بسته بندي بر اساس كيفيت كالا، اندازه و قابليت هايي كه دارد تعيين مي شود.
  • و به عنوان آخرين مورد پيشنهاد مي كنيم سري به محصولات باكيفيت ما بزنيد، چرا كه نه تنها تنوع بالايي داريم بلكه تمام قيمت ها مقرون به صرفه هستند.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۱۱:۱۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

http://nice-sms.ir/%D8%AD%D9%81%D8%A7%D8%B8-%D8%B4%D8%A7%D8%AE-%DA%AF%D9%88%D8%B2%D9%86%DB%8C-%D8%A7%D9%81%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%B4-%D8%A7%D9%85%D9%86%DB%8C%D8%AA-%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA%D9%85%D8%A7%D9%86/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۵:۵۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

http://saedsaed.parsiblog.com/Posts/14/%da%86%d9%8a%d8%aa+%d9%be%d8%a7%d8%a8%d8%ac%d9%8a/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۱:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

فيلم دوست داريد؟ البته كه دوست داريد… حالا چه بهتر كه اين فيلم‌ها بر اساس يك داستان واقعي و فيلم انگيزشي هم باشند.

 https://sookhtejet.com/%D9%81%DB%8C%D9%84%D9%85-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D9%86%DA%AF%DB%8C%D8%B2%D8%B4%DB%8C

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۴۶:۰۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

خانم لوييس هي نويسنده كتاب قدرت در درون ماست در سنين كودكي دچار اتفاقي ميشه و به لحاظ جنسي مورد سوء استفاده قرار مي‌گيره و از عزت نفس پاييني برخوردار ميشه و از درون مي شكنه. سپس در بزرگسالي دچار سرطان ميشه او با روي آوردن به مطالعات مذهبي، علوم ماوراء الطبيعه و حضور خداوند و نيروي برتر درون يا به عبارتي آنچه كه نامش را خدا مي گذارد و با توكل و استفاده كردن از نيروي درون خود بر همه مشكلات زندگي كه يكي از مهم ترين آنها  همين مسئله سرطانش بود فائق مياد و راهنمايي ميشه براي بقيه و شروع مي كنه كه بقيه رابه اين آرامش و به اين سعادت و اين نگاه عاشقانه اي كه به دنيا پيدا كرده دعوت ميكنه و در مسير خودش موفق ميشه.

 

 

از خانم ال هي كتابي به نام قدرت در درون ماست، منتشر شده كه اين متن در ادامه‌ي كتاب شفاي زندگي تاليف شده.  ايشون در اين كتاب به باور كردن اين نيروي درون تأكيد مي‌كنه و ميگه كه اين نيرو ما را به آزادي و قدرت ميرسونه و لزوم كاركرد اين قدرت را باور كردن اون ميدونه. باور كردن به يك نيروي برتر كه در درون شما هست نه اون خدايي كه در ذهن تصوير شده و معمولاً يك تصوير بيش نيست و كارايي نداره. در واقع تجربه اون نيرو در درون خودتون و بعد انگاشت  او در بيرون از خودتون.

 

او معتقده كه گفتن نه يك قدرت محسوب ميشه و زندگينامه لوييس ال هي  نشان ميده در تجربيات خودش در گذشته اين امكان را نداشته و به خيلي از چيزهاي زندگي كه بهش تحميل مي شد نمي تونست نه بگه و معتقد هست كه اين قدرت نه گفتن و اقتدار و انتخاب رو بعد از اينكه اين قدرت در او بيدار ميشه در درون خودش ميتونه داشته باشه.  باوري كه ايشون ازش ياد ميكنه به ما يك اميد ميده اين نگاه سرشار از اميد و كاملا عاشقانه است و ارتباطي عميق با بسياري از مسائل زندگي و پديده‌هاي كلي و عادي زندگي داره و نگاه او روي سلامتي او تأثير ميذاره و افراد بيمار زيادي را در يك پارك ملاقات ميكرده و همه را جمع كرده بوده و تا سنين بالا ارتباط بي غل و غش خودش را با مردمي كه دچار مشكلات بودند،  حفظ مي‌كنه و كمك شاياني به افرادي كه بيمار بودند مي‌كنه.

 

 

بخشي از كتاب صوتي قدرت در درون ماست

 

هرچه بيشتر به برق درون خود متصل شويد ، مي توانيد در تمام زمينه هاي زندگي خود آزاد باشيد.

 

شما كه هستيد؟ چرا اينجاييد؟ اعتقادات شما در مورد زندگي چيست؟ براي هزاران سال ، يافتن پاسخ اين سوالات به معناي خودشناسي است. اما خودشناسي به چه معنا است؟من معتقدم قدرتي در درون هر يك از ما وجود دارد كه مي تواند عاشقانه ما را به سمت سلامتي كامل ، روابط عالي ، مشاغل بي نقص سوق دهد و مي تواند هر نوع موفقيت براي ما شكوفا شود. براي داشتن اين چيزها ، ابتدا بايد باور داشته باشيم كه امكان پذير است. در مرحله بعدي ، ما بايد مايل باشيم الگوهايي را در زندگي خود آزاد كنيم كه شرايطي را ايجاد مي كنند كه مي گوييم نمي خواهيم. ما اين كار را با رفتن به درون و بيداركردن نيروي داخلي كه از قبل مي داند بهترين كار براي ما چيست انجام مي دهيم. اگر ما بخواهيم زندگي خود را به اين قدرت بزرگتر در درون خود يعني نيرويي كه ما را دوست دارد و پايدار است تحويل دهيم ، مي توانيم زندگي هاي پرمهر و عاشقانه تري ايجاد كنيم. من معتقدم ذهن ما هميشه به يك ذهن بينهايت متصل است و بنابراين ، همه دانش و خرد در هر زمان در دسترس ما است. ما به اين ذهن بينهايت ، اين قدرت جهاني متصل هستيم كه از طريق آن جرقه نوري در درون ما ، خود عالي ما يا قدرت درون ما را ايجاد كرده است. قدرت جهاني همه خلاقيت هاي خود را دوست دارد. اين يك قدرت براي هميشه است و همه چيز را در زندگي ما هدايت مي كند.

 

 

او نمي‌داند چگونه  متنفر باشيم  يا دروغ بگويم يا مجازات كنيم. اين عشق خالص ، آزادي ، درك و شفقت است. مهم است كه زندگي خود را به خود عالي خود بسپاريم ، زيرا ما از طريق آن، چيزهاي خوب خود را دريافت مي كنيم. ما بايد درك كنيم كه ما به هر طريقي اين انتخاب را داريم كه از اين قدرت استفاده كنيم. اگر ما ترجيح مي دهيم در گذشته زندگي كنيم و همه شرايط منفي و شرايطي را كه اتفاق افتاده، دوباره تكرار كنيم ، پس در جايي كه هستيم گير مي كنيم. اگر تصميمي آگاهانه بگيريم كه قرباني گذشته نشويم و به دنبال ايجاد زندگي جديدي براي خودمان باشيم، اين قدرت در درون ما پشتيباني مي شود و تجارب جديد و شادتر شروع مي شوند. من به دو قدرت اعتقاد ندارم. فكر مي كنم يك روح بي نهايت وجود دارد. خيلي ساده لوحانه است كه  بگوييم اين قدرت "شيطان است" يا "ديگران" هستند. واقعاً فقط ما هستيم . يا از قدرتي كه داريم عاقلانه استفاده مي كنيم يا از قدرت سوء استفاده مي كنيم. آيا ما شيطان در قلب خود داريم؟ آيا ديگران را به خاطر متفاوت بودن از ديگران محكوم مي كنيم؟ چه چيزي را انتخاب مي كنيم؟

من همچنين معتقدم كه ما با ايجاد الگوهاي تفكر و احساس ، در ايجاد هر شرايط خوب يا بد زندگي مان سهيم هستيم. افكاري كه فكر مي كنيم احساسات ما را ايجاد مي كنند و سپس زندگي خود را مطابق با اين احساسات و اعتقادات شروع مي كنيم. اين دليل نمي شود كه خودمان را بخاطر اتفاقاتي كه در زندگي ما رخ داده مقصربدانيم. بين مسئوليت پذيري و سرزنش خود يا ديگران تفاوت وجود دارد. وقتي من در مورد مسئوليت صحبت مي كنم ، واقعاً در مورد داشتن قدرت صحبت مي كنم. سرزنش به اين معني است كه قدرت خود را از دست بدهيم. مسئوليت پذيري به ما قدرت ايجاد تغييرات در زندگي خود را مي دهد.

اگر ما نقش قرباني را بازي كنيم ، بنابراين از قدرت شخصي خود استفاده مي كنيم تا ناتوان باشيم. اگر تصميم بگيريم مسئوليت را بپذيريم ، پس وقت را براي سرزنش كسي يا چيزي تلف نمي كنيم . برخي از افراد به دليل ايجاد بيماري ، فقر ، يا مشكلات احساس گناه مي كنند. آنها تصميم مي گيرند مسئوليت را به عنوان گناه تفسير كنند.آنها احساس گناه مي كنند زير ا باور دارند در راهي كه رفته اند به نحوي دچار خطائي جبران ناپذيرشده اند. در حقيقت آنها همه چيز را به عنوان نوعي تقصير مي پندارند چرا كه اين ساده تر ين راه است كه مي توانند به كمك آن به اين چرخه ي نادرست دور باطل ادامه دهند، اما در هر حال هدف من پرداختن به اين قبيل موضوعات نيست.

 

اگر بتوانيم از مشكلات و بيماري هاي خود به عنوان فرصتي براي تفكر در مورد چگونگي تغيير زندگي خود استفاده كنيم ، قدرت داريم. بسياري از افرادي كه دچار يك بيماري فاجعه بار شده اند مي گويند كه اين فوقالعاده ترين اتفاقي است كه براي آنها افتاده است زيرا اين فرصت را به آنها داده است كه زندگي خود را به گونه اي ديگر ادامه دهند. از طرف ديگر ، بسياري از مردم  مي گويند: "من يك قرباني هستم ، واي بر من. لطفاً ، دكتر ، من را درمان كنيد". من فكر مي كنم اين افراد حتي  سختي زيادي براي بهبود يافتن  يا حل مشكلات خود دارند. مسئوليت، توانايي ما در پاسخگويي به يك موقعيت است. ما هميشه يك انتخاب داريم. اين بدان معنا نيست كه ما انكار كنيم چه كسي هستيم و چه چيزي در زندگي خود داريم. اين صرفاً به اين معني است كه ما مي توانيم تصديق كنيم كه در جايي كه هستيم سهيم بوده ايم. با به عهده گرفتن مسئوليت ، قدرت تغيير داريم. مي توان گفت ، "چه كاري مي توانم انجام دهم تا اين مسئله متفاوت شود؟" بايد درك كنيم كه همه ما هميشه از قدرت شخصي برخورداريم. اين به نحوه استفاده ما بستگي دارد.

بياييد با شرم به زندگي خود نگاه نكنيم. به گذشته به عنوان بخشي از غناي كامل و كمال زندگي خود نگاه كنيد. بدون اين غنا و پر بودن ، امروز اينجا نبوديم. هيچ دليلي وجود ندارد كه خودتان را بزنيد زيرا عملكرد بهتري نداشته ايد. شما بهترين كاري را كه مي دانستيد انجام داديد. گذشته را عاشقانه رها كنيد ، و سپاسگزار باشيد كه شما را به اين آگاهي جديد رسانده است.

 

جملاتي از لوييس ال هي در كتاب قدرت درون ما

"افكاري كه ما براي فكر كردن به آنها انتخاب مي كنيم ابزاري است كه براي نقاشي بوم زندگي خود استفاده مي كنيم."

"اگر بتوانيم از مشكلات و بيماري هاي خود به عنوان فرصتي براي تفكر در مورد چگونگي تغيير زندگي خود استفاده كنيم ، قدرت داريم."

 

"عشق حتي عميق ترين و دردناك ترين خاطرات را نيز پاك مي كند زيرا عشق عميق تر از هر چيز ديگري است."

"من فهميدم كه فقط يك چيز وجود دارد كه هر مشكلي را درمان مي كند ، و آن اين است: خودت را دوست داشته باش."

"اگر تصميمي آگاهانه بگيريم كه قرباني گذشته نشويم و بخواهيم زندگي جديدي را براي خود ايجاد كنيم ، اين قدرت در درون ما پشتيباني مي شود و تجارب جديد و شادتر شروع مي شوند."

"با صلح دروني ، هيچ جنگي وجود نخواهد داشت ، هيچ باندي ، هيچ تروريستي و هيچ خانه اي وجود نخواهد داشت."

"دفعه بعدي كه اتفاقي براي اتومبيل شما افتاد ، يادداشت كنيد كه قسمت شكسته نشان دهنده چه چيزي است و ببينيد آيا مي توانيد آن را به احساسي كه در آن لحظه خاص داريد متصل كنيد. ممكن است از نتايج متعجب شويد. "

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۸:۳۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

رپورتاژ آگهي نوعي محتوا است كه شما در رسانه هاي معتبر منتشر مي كنيد و با استفاده از آن اقدام به معرفي خدمات و يا محصولات خود مي كنيد و در واقع راهي براي معرفي خود در ساير وب سايت ها است. تاثير رپورتاژ آگهي در سئو سايت بر كسي پوشيده نيست و بسياري از افرادي كه در زمينه طراحي سايت و يا سئو سايت فعاليت دارند مي دانند كه استفاده از رپورتاژ آگهي مي تواند به ميزان زيادي براي سايت مناسب باشد.

با اين وجود برخي از نكات مهم درباره تاثير كمپين رپورتاژ آگهي در سئو سايت وجود دارد كه ممكن است بسياري از افراد اطلاعاتي درباره آن نداشته باشند. ما در اين مطلب قصد داريم كمي بيشتر درباره تاثير رپورتاژ آگهي در سئو سايت صحبت كنيم و اطلاعاتي را در اين خصوص در اختيار شما قرار دهيم. بنابراين با ما در اين مطلب همراه باشيد.

رپورتاژ آگهي چيست؟

قطعا بسياري از افرادي كه به دنبال پيدا كردن اطلاعاتي درباره تاثير رپورتاژ آگهي در سئو سايت هستند به صورت كامل با رپورتاژ آگهي آشنايي دارند ولي براي افرادي كه در اين خصوص اطلاعات چنداني ندارند بايد گفت كه رپورتاژ در واقع يك محتواي مفيد و جامع است كه شما درباره خدمات، محصولات و يا در كل درباره وب سايت خود مي نويسيد و آن را در يك وب سايت ديگر منتشر مي كنيد.

 

خريد رپورتاژ آگهي

 

به اين ترتيب كاربراني كه وارد صفحه وب سايت مقصد مي شوند مي توانند محتواي شما را مطالعه كنند و از اين طريق وارد وب سايت شما شده و از خدمات شما استفاده كرده و يا اين كه محصولات شما را خريداري كنند. رپورتاژ آگهي معمولا در وب سايت هايي منتشر مي شود كه داراي سئوي خوبي باشند و كاربران زيادي داشته باشند تا بهره وري خوبي را براي سايت شما به همراه داشته باشند.

آيا رپورتاژ آگهي در سئو سايت تاثير مثبت دارد؟

سئو سايت به عوامل مختلفي بستگي دارد و امروزه موتور جستجوي گوگل عوامل مختلفي را براي رتبه بندي وب سايت ها در ليست جستجوي خود مد نظر قرار مي دهد كه چندين مورد از اين عوامل وابسته به رپورتاژ آگهي هاي شما دارند. بنابراين بايد بدانيد براي اين كه سايت شما بتواند سئوي بهتري داشته باشد شما گاهي اوقات مجبور مي شويد كه در برخي از وب سايت ها اقدام به انتشار رپورتاژ آگهي كنيد. البته نبايد فراموش كنيد كه رپورتاژ آگهي گاهي اوقات مي تواند تاثير منفي نيز بر روي سئو سايت داشته باشد كه در ادامه درباره اين موضوع نيز صحبت خواهيم كرد و اشاراتي خواهيم داشت.

بهبود تعداد و كيفيت بك لينك با انتشار رپورتاژ آگهي

يكي از مهمترين تاثيرات رپورتاژ آگهي در سئو سايت اين است كه انتشار رپورتاژ مي تواند به ميزان زيادي بر روي تعداد بك لينك هاي شما تاثيرگذار باشد و از اين طريق نه تنها كاربران وب سايت شما را افزايش مي دهد بلكه شرايط خوبي را از نظر سئو سايت براي شما فراهم مي كند. يكي از مهمترين معيارهاي گوگل براي رتبه بندي وب سايت ها تعداد كاربراني است كه از طريق لينك هايي كه در ساير وب سايت ها قرار دارد وارد سايت شما مي شوند.

بنابراين منتشر كردن يك رپورتاژ با كيفيت مي تواند تعداد بك لينك ها را افزايش دهد. علاوه بر اين رپورتاژ آگهي در كيفيت بك لينك ها نيز تاثيرگذار است. دليل اين موضوع نيز اين است كه اين بك لينك ها جعلي و ربات نيستند و كاربران واقعي هستند كه وارد وب سايت شما مي شوند كه گوگل اين موضوع را نيز تشخيص داده و در سئو سايت شما آن را لحاظ مي كند.

بك لينك هاي دائمي و از داخل مقاله

موتور جستجوي گوگل توجه زيادي به قرار داشتن بك لينك ها در داخل مقاله دارد و اين عامل را يكي از مهمترين فاكتورها براي بهبود سئو سايت شما در نظر مي گيرد. منتشر كردن يك رپورتاژ آگهي با كيفيت در يك سايت پربازديد مي تواند به ميزان بسيار زيادي بر روي سئو سايت شما تاثيرگذار باشد چرا كه كاربران لينك هاي وب سايت شما را از داخل مقالات و محتواي شما پيدا مي كنند و با وب سايت شما تعامل برقرار مي كنند.

نكته مهم ديگري كه درباره تاثير رپورتاژ آگهي در سئو سايت وجود دارد اين است كه بك لينك ها در واقع كاملا دائمي مي باشند و كاربران در مدت زمان طولاني با وب سايت شما تعامل برقرار مي كنند. بنابراين بايد به اين تاثير رپورتاژ آگهي در سئو سايت نيز توجه داشته باشيد.

رپورتاژ آگهي ارزان

افزايش بازديد وب سايت و بهبود سئو سايت

تاثير ديگري كه رپورتاژ آگهي در سئو سايت دارد اين است كه رپورتاژ آگهي باعث مي شود تا بازديد از وب سايت شما افزايش پيدا كند و بسياري از كاربراني كه با وب سايت شما آشنايي نداشتند نيز از اين پس از خدمات وب سايت شما استفاده كنند. اين موضوع مي تواند نقش بسيار مهمي را در بهبود سئو سايت شما داشته باشد و باعث شود كه شما بتوانيد به راحتي رتبه خيلي خوبي را در ليست جستجوي گوگل بدست بياوريد.

البته براي اين كه از اين تاثير رپورتاژ آگهي در سئو سايت بهره مند شويد بايد توجه داشته باشيد كه رپورتاژ خود را حتما در وب سايت هاي پرطرفدار منتشر كنيد و وب سايت هايي كه بازديد كمي دارند را براي اين كار انتخاب نكنيد. علاوه بر اين حتما بايد به اين موضوع نيز دقت كنيد كه وب سايت هايي را براي انتشار رپورتاژ آگهي خود انتخاب كنيد كه از نظر موضوعي با وب سايت شما همخواني داشته باشند.

آيا رپورتاژ آگهي در سئو سايت تاثير منفي هم دارد؟

احتمالا اين سوال براي شما هم پيش آمده است كه آيا رپورتاژ آگهي مي تواند تاثير منفي بر روي سئو سايت بگذارد؟ در پاسخ به اين سوال بايد گفت اگر شما به درستي رپورتاژ آگهي خود را بسازيد و آن را در سايت هاي پرطرفداري كه از نظر سئو در رتبه بهتري نسبت به شما هستند منتشر كنيد و در كل نكاتي كه براي انتشار رپورتاژ آگهي وجود دارد را رعايت كنيد اين كار نمي تواند تاثير منفي بر روي سئو سايت شما داشته باشد

ولي در صورتي كه به اين نكات توجه خاصي نداشته باشيد بايد بدانيد كه تاثيرات منفي رپورتاژ آگهي در سئو سايت را مشاهده خواهيد كرد كه مي تواند رتبه سئو سايت شما را به ميزان بسيار زيادي پايين بياورد و باعث شود كه درصد زيادي از مخاطبان وب سايت خود را از دست دهيد. شما براي انتشار رپورتاژ آگهي خود مي توانيد از كمپين رپورتاژ آگهي تسمينو كه داراي كيفيت بسيار بالا و هزينه فوق العاده مناسبي است كمك بگيريد. 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۵۰:۱۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

دوره آشپزي در ارزانترين كشور اروپا | اوكراين

دوره آموزشي آشپزي بين المللي در پايتخت اوكراين
يكي از مجهزترين كارگاه‌هاي آموزش آشپزي و شيريني‌پزي در اروپا و در شهر كي‌يف اوكراين
با امكان كارآموزي در رستوران در طول دوره آموزشي آشپزي
با اعطاي مدرك بين المللي از اروپا
در حال حاضر بهترين كشور اروپايي هم براي شغل آشپزي و هم براي آموزش آشپزي كشور اوكراين است.
تحصيل در رشته آشپزي در اروپا يكي از بهترين برنامه‌هايي است كه مي‌توانيد براي تضمين امنيت شغلي خود در آينده به آن فكر كنيد و در موردش برنامه‌ريزي داشته باشيد.
موزشگاه چف ماستر آكادمي در كشور اوكراين در شهر كي‌يف برگزاركننده تمامي دوره‌هاي اموزشي مرتبط با آشپزي و شيريني‌پزي، همراه با كارآموزي در محيط رستوران و كارگاه شيريني پزي با رويكرد جذب موفق در بازار كار و ارائه كننده مدارك معتبر بين المللي مي‌باشد.
يكي از مهمترين عوامل تاثيرگذار در ميزان موفقيت دوره‌هاي آموزشي آشپزي و شيريني‌پزي، عملي بودن و كاربردي بودن آن دوره آشپزي و شيريني‌پزي است بدين معني كه هنرجو بتواند در حين كلاس آموزشي، موارد ذكر شده را خودش انجام دهد؛ بعنوان مثال خودش بتواند چاقو را در دست بگيرد، با اجاق‌هاي صنعتي پخت و پز در آشپزخانه خودش كار كند و در يك آشپزخانه رستوران در حجم واقعي برنج را پخت كند و يا پيتزا را درون فر قرار دهد و با سرعت كار در يك آشپزخانه واقعي از نزديك آشما شود. فارغ التحصيل چنين دوره‌اي مي‌تواند به راحتي بعنوان يك آشپز متخصص و دوره ديده در هر رستوران يا هتلي مشغول به كار شود و حتي در صورت اينكه تمايل داشته باشد برند شخصي و بيزينس خودش را راه‌اندازي كند، مشغول راه‌اندازي رستوران يا كيتيرينگ خودش بشود.

ydvc_1k1x_1.jpg

در كلاس‌هاي آموزشي مجموعه چف مستر آكادمي اين سيستم تمرين محور و كارآموزي حين دوره تعريف شده است.
برلي كسب اطلاعات بيشتر و رزرو دوره ميتوانيد از طريق شماره واتس اپ 00380631900523 اقدام فرمائيد
هشت هفته اقامت در شهر كي‌يف، پايتخت اوكراين
هشت هفته كلاس آموزشي شش روز در هفته كه شامل سه روز در هفته آموزش عملي در محيط آشپزخانه و رستوران مي‌باشد و سه روز در هفته بصورت كارآموزي در محيط آشپزخانه و رستوران مي‌باشد.
مجموعه چف مستر آكادمي در شهر كي‌يف دوره آشپزي منحصر بفردي در نظر گرفته است بطوري كه متقاضيان شركت كننده در اين دوره فقط لازم است هزينه بليط هواپيما تا كشور اوكراين را بپردازند و مابقي هزينه‌ها اعم از هزينه ويزاي كشور اوكراين، هزينه دوره آموزشي دو ماهه در كشور اوكراين، هزينه هشت هفته اقامت در شهر كي‌يف، هزينه 120 وعده غذاي گرم (بعنوان ناهار و شام)، هزينه ترانسفر فرودگاهي از فرودگاه باريسپل شهر كي‌يف اوكراين تا محل اقامت هنرجويان دوره آموزشي آشپزي، هزينه بيمه مسافرتي، هزينه گشت شهري و حتي هزينه عوارض خروج از كشور نيز در اين پكيج تعريف شده است.
ظرفيت دوره آموزشي آشپزي چف مستر آكادمي فقط و فقط هشت نفر مي‌باشد.
متقاضيان شركت كننده در دوره آموزشي آشپزي چف مستر آكادمي پس از دو ماه اقامت در شهر كي‌يف اوكراين، در صورتي‌كه علاقه داشته باشند در كشور اوكراين بيزينس راه‌اندازي كنند مي‌توانند با پرداخت هزينه جداگانه، از طريق وكلاي رسمي دادگستري كشور اوكراين، اقامت خود را به اقامت يك ساله تا سه ساله تبديل نمايند.
دوره آموزشي آشپزي تخصصي مجموعه چف مستر آكادمي شامل انواع غذاهاي بين المللي و فرنگي و همچنين غذاهاي پرشين يا ايراني مي‌باشدكه منظور از غذاهاي بين المللي يا آشپزي ملل، غذاهاي رايج در كشورهاي مختلف مي‌باشند كه براي فعاليت در زمينه رستوران و كيترينگ به عنوان آشپز يا سرآشپز و ايجاد موقعيت‌هاي عالي در زمينه خود اشتغالي در ايران و حتي خارج از ايران گزينه مناسبي براي اقدام به مهاجرت مي‌باشد. دوره آموزشي آشپزي مجموعه چف مستر آكادمي به صورت تمرين محور يا به اصطلاح عملي و ورك شاپ برگزار شده و تمامي مواد اوليه و ابزارهاي مورد نياز بر عهده مجموعه چف مستر آكادمي مي‌باشد.
محل برگزاري دوره آموزشي آشپزي در محل خود آموزشگاه مجموعه چف مستر آكادمي در شهر كي‌يف پايتخت اوكراين مي‌باشد كه داراي كامل‌ترين تجهيزات در زمينه آموزش آشپزي و شيريني‌پزي است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۳:۳۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

https://bit.ly/3nTxC2y


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۵۷:۵۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

گرفتن اقامت تركيه در سال هاي اخير توجه بسياري از ايرانيان را به خود جلب كرده استمتاسفانه تلاطم هاي سياسي و اقتصادي سبب شده است كه مهاجرت به تركيه از سمت تمام اقشار در جامعه افزايش چشمگيري پيدا كنداگر در سال هاي قبل تنها متخصصان و افراد تحصيل كرده عزم سفر مي كردند اينك از هر شغل و جايگاهي مي توانيم شاهد افرادي باشيم كه تصميم قاطع براي مهاجرت گرفته انددر اين ميان بسياري توانايي مالي و شرايط مهاجرت اروپا را ندارند و به دنبال كشورهاي نزديك تر و ارزان تر هستند.

سال هاي گذشته بسياري گرجستان را انتخاب كرده بودند كه عموما به دلايل تحريم هاي آمريكا و مشكلات به وجود آمده مجبور به ترك اين كشور شدند اين در حالي است كه تقاضا براي اقامت در تركيه افزايش يافته استاستقبال از اقامت تركيه به دلايل شرايط به نسبت راحت اين كشور نيز مي باشدسياستمداران تركيه شرايط مناسبي را براي اتباع كشورهاي خارجي كه قصد اخذ شهروندي تركيه،  اقامت تركيه را دارند فراهم نموده انداقامت در تركيه انواع بسياري دارد كه بر طبق ماده 46شماره 6458 قانون اتباع خارجي تركيه و حمايت بين المللي به تصويب رسيده است و مفاد آن كاملا مشخص شده است.

 

شرايط اخذ اقامت در تركيه در سال ۲۰۲۰

گرفتن اقامت تركيه روش هاي بسيار متفاوتي دارد يكي از راحت ترين و كم هزينه ترين روش ها را مي توان اخذ اقامت توريستي تركيه دانستدر اين روش شما با اجاره خانه در تركيه مي توانيد به مدت يكسال در خاك تركيه حضور داشته باشيدراه ديگر آن دريافت پذيرش تحصيلي در دانشگاه ها و يا مدارس تركيه مي باشد كه به فرد ويزاي تحصيلي داده مي شود و شخص مي تواند بدون هيچ گونه مشكلي در طول تحصيل خود در تركيه زندگي كند.

از راه هاي ديگر كه مي توان براي اقامت داشتن در تركيه به آن اشاره كرد ثبت شركت در تركيه و سرمايه گذاري در تركيه مي باشد كه فرد مي تواند از طريق آن براي خود و اعضاي خانواده اش اقامت بگيرد البته اگر سرمايه گذاري شخص بالاي 250 هزار دلار باشد در صورت خريد املاك مسكوني و در بعضي از مواقع تجاري مي تواند تابعيت و پاسپورت كشور تركيه را بگيرددر مورد شرايط اقامت تركيه به شما پيشنهاد مي كنيم اولين موردي كه بايد به آن توجه كنيد آن باشد كه هدف شما از مهاجرت به تركيه چه چيزي مي باشد؟ آيا مي خواهيد در تركيه زندگي كنيد و يا از اين كشور به عنوان پلي براي ورود به كشورهاي ديگر مي خواهيد استفاده كنيد.

چون با توجه به اهداف شما يكي از روش ها به شما پيشنهاد داده مي شودالبته برخي در نظر دارند كه از اقامت تركيه براي گرفتن وقت سفارت كشورهاي ديگر استفاده كنند كه در اين روش نيز اقامت توريستي پيشنهاد مي شودالبته اين را هم در نظر داشته باشيد كه قوانين اقامت تركيه براي شهروندان هر كشوري متفاوت مي باشد به همين دليل سعي كنيد از آخرين وضعيت قوانين مهاجرت به تركيه اطلاع داشته باشيدمثلا قوانين تمديد اقامت توريستي تركيه در سال 2020 تغييرات چشمگيري داشته است.

مزاياي اخذ اقامت در تركيه در سال ۲۰۲۰

با اخذ اقامت در تركيه براي اتباع خارجي بستگي به نوع اجازه اقامت، اين افراد مي توانند حداقل به مدت يكسال بدون اين كه لازم باشد ورود و خروج خود را به خاك تركيه ملاحضه كنند در كشور تركيه حضور داشته باشندالبته فرد بر اساس قانون تركيه مي تواند از زماني كه درخواست اجازه اقامت داد تا وقت مصاحبه با برگه اداره مهاجرت در خاك تركيه حضور داشته باشددر زمان اجازه اقامت شخص مي تواند از بيمه درماني تركيه براي اتباع خارجي استفاده كندهمچنين فرد مي تواند در صورتي كه داراي فرزند باشد از تحصيل در تركيه به صورت رايگان استفاده كند.

حال بر اساس قوانين تركيه در صورتي كه فرد سال در تركيه كار كند و در اين مدت براي وي بيمه رد شود مي تواند بعد از سال درخواست شهروندي تركيه را بكند و يا اگر سال در تركيه حضور داشته باشد البته به صورت قانوني و در اين سال سال در تركيه باشد و فقط در مجموع يك سال را خارج از تركيه گذرانده باشد مي تواند در هشتمين سال براي شهروندي تركيه درخواست دهد.

 

انواع روش هاي اخذ اقامت در تركيه

براي اخذ اقامت در تركيه قوانين شفافي وجود دارددر قانون اتباع خارجي و حمايت هاي بين المللي به شماره 6458 ، نوع اجازه اقامت براي اتباع خارجي در تركيه ذكر شده استدر زير به اين ۶ مورد به اختصار اشاره شده است:

1. اجازه اقامت كوتاه مدت در تركيه براي حداكثر يك سال

۲اجازه اقامت خانوادگي در تركيه

3. اجازه اقامت دانشجويي كه بر طبق دوره تحصيلي اعطا مي شود

۴.اجازه اقامت طولاني مدت اعطا شده بدون محدوديت زماني

5. اجازه اقامت بشردوستانه براي حداكثر يك سال

6. اجازه اقامت براي قربانيان قاچاق انسان كه در ابتدا به مدت 30 روز داده شده و مدت كل آنها نمي تواند بيش از سه سال يا بيشتر باشد و مي توانند در يك زمان حداكثر به مدت شش ماه تمديد شوند.

 

هزينه هاي اخذ اقامت در تركيه

در زير سعي شده است به اختصار به برخي از اين هزينه ها به صورت تقريبي اشاره گردد.

                    ·هزينه اجاره خانه در تركيه در حالت نرمال بين ۵۰۰ الي ۳۰۰۰ لير )

                    ·هزينه هاي مربوط به دفترخانه رسمي در تركيه اين هزينه ها جهت ثبت اجاره خانه در تركيه در دفتر ثبت اسناد رسمي صورت مي گيرد و حضور صاحب ملك با سند قطعي منزل الزامي مي باشد).

                    ·هزينه هاي مربوط به معاينات و آزمايشات پزشكي

                    ·هزينه هاي مربوط به مترجم رسمي مورد تاييد كشور تركيه (نوتر)

                    ·ماليات اتباع خارجي

                    ·هزينه مربوط به بيمه يكساله اين بيمه درماني هزينه هاي مربوط به درمان هاي سرپايي جراحي و … را پشتيباني مي نمايد.)

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۳۰:۱۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

Hello guys today we will share best telegram groups link for 2019. Telegram group ink  are so powerful tool for doing empowerment of communities. In a single group 100,000 members can be join and we can join an unlimited numbers of such groups.

You can share unlimited number of photos videos and files without any limit on telegram groups with your friends and families. Telegram groups are very useful for sharing contents because you don’t have any restriction or limitations. This telegram groups can also be used for make a team meeting on your business.

I have using Telegram since last 2 years but honestly saying I love to use telegram and its lot better than WhatsApp. I am not saying that the WhatsApp is very bad but, telegram has some cool features that give it an extra edge over WhatsApp.

Telegram is free and will be free forever, you don’t even required balance for that. I will definitely suggest you to try Telegram once and join Telegram Groups. Make some friends here, also you will get some awesome contents.

Why To Join Telegram Groups?

We all want contents like quotes, videos, memes, specially for our friends and loved ones. But can you tell me how many times did you get disappointed because of you weren’t able to send the video file. Because the video size was so big to share. WhatsApp only allows you to send up to MAX 16 MB video file and that is one of WhatsApp’s major drawbacks. From now don’t get disappointed anymore. Telegram allows you to send MAX 1.5 GB video file at once. Isn’t it great and awesome?

But still for some of users like us its not very relevant. This is because of data consumption problem is arising very fast. Most of us have use mobile data with is very limited. But there is a awesome way by which we can reduce data consumption while we send big files. So what you have to do is: go to telegram. Then click on options, after that click on Automatic media download and from there we can modify it’s settings as per our requirements.

Some Cool Features Of Telegram Groups

Buy telegram members Do you know the most outstanding feature of telegram? You must have seen some of your friends sharing telegram group invite links. When you receive a telegram group invite link, you can join the telegram group without admin’s permission or without any verification or approval of admin.

This cool feature of telegram makes it best other than any mesغير مجاز مي باشدing apps available in the market. However, WhatsApp has the same feature available too. Just click the telegram groups links from below and you will be automatically added to that group.

Why Telegram Groups Are Best?

One day I opened a Telegram Group and it was filled with lots of group invites, and suddenly a amazing idea hit me. Clicking on the invite links opened in a new window and it redirected to another telegram group. The most funny things was, most of the telegram groups I have joined through just by clicking new invite links.

So I have decided to add some more fun to it. That’s why I created a new telegram group and shared the link in the groups I have joined. Adding new friends to a new group has become much more easier now. Because the manually adding method by using mobile number is eliminated now.

If you help other members by promoting their telegram groups they also will help you by sharing your group link with their audience. You can also connect with people, groups, communities and users from worldwide.

I search on google about how to join telegram groups which has millions of members and I am not happy with results. So I have shared this post with you, where you can find 100+ Telegram Groups invite links.

List of Best Telegram Groups Link To Join 2019

Best Telegram Groups List For Games and Apps

Best Telegram Groups List For Education

Best Telegram Groups List For Quotes

Best Technology Telegram Groups List Links

Best Telegram Group Links List For Cricket

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۲۲:۰۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی