Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

شايد بارها كلمه فلنج به گوش‌تان خورده باشد اما ندانيد كه فلنج چيست و چه كاربردي دارد. فلنج در واقع يك قطعه از جنس فولاد، چدن و يا آلياژهاي ديگر است كه با استفاده از آن مي‌توان لوله را به شيرآلات و اقلام پايپينگي ديگر اتصال داد. البته روش‌هاي ديگري هم مانند جوشكاري يا چسب زدن، وجود دارد كه مي‌توانيد برخي از لوله‌ها و اقلام آن را به تجهيزات ديگر متصل كنيد. اما به‌ طور معمول بهترين روش و مناسب‌ ترين گزينه‌اي كه مي‌توانيد از آن بهره بگيريد، فلنج‌ها هستند.

فلنج به شما اين امكان را مي‌دهد تا بتوانيد بدون هيچ مشكلي، در سريع‌ترين زمان ممكن سيستم لوله ‌كشي خود را تعمير كنيد و شرايط نگهداري مناسب‌تري را هم به وجود آوريد. در واقع با بهره گرفتن از اين قطعه مناسب، مي‌توانيد به جاي بيرون آوردن تمام اتصالات و لوله‌ها جهت بازرسي، قسمت كوچكي از آن‌ها را بازرسي كنيد و خيلي راحت با كمك فلنج، مشكل به‌ وجود آمده را برطرف نماييد.

اتصال به روش فلنج مناسب‌ترين و عالي‌ترين گزينه براي لوله‌هايي هستند كه داراي انحنا هستند و نيروي زيادي به آن‌ها وارد مي‌شود. فلنج‌ها به صورت يك قطعه ديسكي شكل هستند كه بايد با استفاده از پيچ و مهره، آن‌ها را به دو قطعه متصل كنيد. فلنچاين قطعه خيلي راحت باز و بسته مي‌شود و براي فشارهاي كم و زياد نيز مي‌توانيد از آن‌ها بهره بگيريد. در ادامه مطلب همراه ما بمانيد تا شما را بيشتر با اين قطعه كاربردي آشنا كنيم.

كاربرد فلنج در صنعت و تاسيسات ساختمان

تغيير متريال در لوله‌ها

اتصال لوله و تجهيزات مختلف به يك‌ديگر

اتصال به شير و ديگر اقلامي كه در مسير لوله قرار دارند و ممكن است نياز به تعمير داشته باشند.

مناسب براي شيرآلات آشپزخانه و سرويس‌هاي بهداشتي

لوله‌هايي كه ممكن است نياز به جداسازي داشته باشند.

معرفي انواع فلنج

فلنج نر و ماده

فلنج شاپفلنج نر و ماده را مي‌توانيد به صورت جفتي براي خود تهيه كنيد. سطح يكي از اين فلنج‌ها داراي برآمدگي و سطح ديگري آن نيز داراي تو رفتگي است. در واقع با توجه به موقعيت استفاده‌ شده، سطح تو رفتگي و برآمدگي آن با نسبت‌هاي خاصي طراحي و ساخته مي‌شوند. اين قطعه مرغوب را مي‌توانيد خيلي راحت با استفاده از پيچ و مهره، به لوله و اتصالات خودتان متصل كنيد.

فلنج كور

بعد از اين‌ كه فهميديد فلنج چيست و قصد داشتيد از آن استفاده كنيد، بايد سراغ يك مدل مناسب و باكيفيت برويد. فلنج‌ كور يكي از بهترين گزينه‌هايي است كه مي‌توانيد آن را براي خود تهيه كنيد. اين نوع فلنج بدون سوراخ توليد مي‌شود و جهت مسدود كردن انتهاي خطوط شيرآلات، لوله، دهانه منبع‌هاي تحت فشار و… از آن بهره مي‌گيرند. فلنج‌هاي كور معمولا در سايزهاي بزرگ توليد مي‌شوند و جزء پرتنش پذيرترين نوع فلنج‌هايي هستند كه مورد استفاده قرار مي‌گيرند.

فلنج لبه‌دار

فلنج لبه‌دار از اين قابليت برخوردار است كه بر روي محور خود به‌ راحتي بچرخد و پيچ‌هاي آن نيز به‌ راحتي تنظيم شوند. اين نوع فلنج با سيال در تماس نيست و كاربردهاي زيادي دارد. در واقع شما مي‌توانيد از اين نوع فلنج در سيستم‌هايي استفاده كنيد كه در معرض زنگ‌زدگي و خوردگي هستند. استفاده كردن از فلنج لبه‌دار از نظر اقتصادي بسيار به‌ صرفه است و مي‌توانيد تا مدت‌هاي زيادي از آن بهره بگيريد.

فلنج اوريفيس

اين نوع فلنج معمولاً جهت مسدود كردن جريان و كاهش فشار مورد استفاده قرار مي‌گيرد. در واقع با استفاده از سوراخ‌هايي كه در آن وجود دارد مي‌توانيد جريان سيال مايع يا گاز را هم اندازه بگيريد. كيفيت فلنج اوريفيس نسبتا بالا است و مي‌تواند در برابر فشارهاي مختلف، مقاومت عالي از خود نشان دهد.

فلنج گلودار جوشي

فلنج گلودار جوشي داراي يك گردن مخروطي است كه در انتهاي مسير آن، آب با قطر لوله برابر مي‌شود. اين نوع فلنج مي‌تواند وزن نسبتاً زياد و فشار بالايي را تحمل كند. كاربرد فلنج گلودار جوشي معمولا در فشارهاي بالا و دماهاي زير 0 درجه است. اين فلنج مقاوم داراي يك ناف مخروطي شكل است و خيلي ساده مي‌توان آن را به اتصالات مربوطه متصل كرد.

فلنج اسليپان

اين فلنج باكيفيت را مي‌توانيد براي تمام فشارها استفاده كنيد. البته بهتر است از افرادي كه نمي‌دانند فلنج چيست و چگونه نصب مي‌شود، براي تعمير و نصب اين قطعه كمك نگيريد زيرا ممكن است دچار ضرر شويد. جوش داخلي فلنج اسليپان نسبت به ديگر فلنج‌ها تا حدودي بيشتر است.

نصب كردن اين فلنج به مهارت و تخصص خيلي زيادي احتياج ندارد و مي‌توانيد از آن در سيستم‌هاي معمولي استفاده كنيد. براي وصل كردن اين فلنج ابتدا بايد لوله‌ها را جوش دهيد و سپس اتصالات را با آن تنظيم كنيد.

فلنج رينگ جوينت

فلنج رينگ جوينت نيز يكي ديگر از انواع فلنج‌هايي است كه بر روي بدنه آن، يك شيار وجود دارد. اين فرورفتگي يا شيار در سمت سطح فلنج رينگ جوينت قرار گرفته است و موجب مي‌شود تا فلنج آب ‌بندي عالي داشته باشد و در برابر فشار يا دما، هيچ گونه آسيبي نبيند.

مزاياي استفاده از فلنج

نصب آسان و سريع در فضاهاي كوچك و تنگ

نياز نداشتن به آداپتورهاي لوله

مناسب براي كاليبراسيون و جدا كردن قطعات

كاهش لرزش و فشار زياد در اتصالات بزرگ هيدروليكي

امكان تغيير نوع لوله و جنس لوله

كيفيت بالا و جنس بسيار مرغوب

امكان بازرسي و نگهداري راحت

امكان تغيير سايز و ابعاد لوله‌ها به‌ صورت دستي و خيلي آسان

كاهش شل شدن قطعات در كاربردهاي دقيق و هيدروليكي

امكان اتصال لوله به تجهيزات مختلف مانند كمرپسور يا پمپ

ضدزنگ

سخن پاياني

مسلما تا اين قسمت از مطلب متوجه شديد كه فلنج چيست، چه كاربردي دارد، انواع آن كدامند و همچنين چه مزايايي دارد. بنابر اين بهتر است هنگام خريد آن، دقت داشته باشيد كه قطعه مورد نظرتان از كيفيت كافي برخوردار باشد. در واقع اگر از يك فلنج مرغوب بهره بگيريد، هر زماني كه بخواهيد مي‌توانيد پيچ‌هاي آن را باز كنيد و قطعاتي كه به هم متصل كرده‌ايد را از يك‌ديگر جدا نماييد. اما و اگر سراغ جنس‌هاي بي‌كيفيت برويد، بعد از مدت زمان كوتاهي ممكن است به علت فشارهاي وارد شده، به آن آسيب وارد شود.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ فروردين ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۵۳:۱۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

اتوكد نرم‌افزاري است كه براي ترسيم نقشه‌هاي مهندسي و صنعتي به كار مي‌رود. اين نرم‌افزار از محصولات شركت آمريكايي اتودسك است. كاربران اتوكد امكان استفاده از محيط‌هاي دو و سه بعدي را دارند.

نرم افزار AutoCAD يكي از مهمترين و پركاربردترين نرم افزارهاي طراحي هاي دو و سه بعدي و همچنين ترسيم فني است. در واقع، وجود عبارت CAD در نام اين نرم افزار مخففي است از عبارت Computer Aided Design به معني طراحي به كمك نرم افزار است. البته در منابع مختلف ديگر CAD را بعنوان كلمه اختصاري عبارت Computer Aided Drafting و به معناي ترسيم فني به كمك نرم افزار نيز معرفي كرده اند. به زبان ساده بگويم، بجاي اينكه يك شي را با خط كش يا دست بكشيد، با اتوكد همان را بصورت دقيق و سريع، با رايانه ترسيم مي كنيد.

تاريخچه اتوكد چيست؟

تاريخچه اتوكد برمي گردد به سال ۱۹۸۲. در آن زمان شخصي بنام جان واكر و البته شركاي ديگرش شركت Auto-desk را تاسيس كردند.

آنها براي اولين بار برنامه CAD را در نمايشگاه COMDEX لاس وگاس به نمايش گذاشتند، به تدريج نرم افزار اتوكد به يكي از كاربردي ترين برنامه ها در زمينه طراحي تبديل شد و هنوز هم بعد از ۳۵ سال و انتشار ۳۱ نسخه از اتوكد، از قدرتمند ترين نرم افزارهاي طراحي به كمك كامپيوتر مي باشد.

نرم افزار اتوكد قدرت رسم هر نقشه اي را به كمك كامپيوتر فراهم مي كند و همين دليل اصلي محبوبيت اتوكد بين كاربران در تمام دنيا مي باشد.

طي اين مدت اتوكد دستخوش تغييرات بسياري نسبت به اولين نسخه آن شده است، در واقع در جهت رضايت كاربران توسعه و پيشرفت كرده و امكانات و ويژگي هاي جديدي به آن اضافه شده است.

طي سال هاي اخير شركت  Autodesk با توليد برنامه هاي موبايل مبتني از جمله AutoCAD 360، Fusion 360 و A360 Viewer پيشرفت بسزايي در زمينه اشتراك گذاري فايل ها از طريق اينترنت داشته، همچنين با ارائه نرم افزارهايي مثل AutoCAD Architecture، AutoCAD Electrical و AutoCAD Civil 3D توانايي خود را در رشته ها و زمينه هاي مختلف ثابت كرده است.

خوب است بدايند تا قبل از اتوكد طراحي نقشه و انجام محاسبات آن با ابزارهايي مثل ماشين حساب و جداول رياضي، پروسه بسيار پچيده، زمان بر و همراه با خطاهاي فراوان براي طراحان بود و هفته ها به طول مي انجاميد.

نسخه هاي مختلف اتوكد

AutoCAD Architecture : مناسب براي رشته معماري

AutoCAD Electrical : مناسب براي رشته برق

AutoCAD Mechanical : مناسب براي رشته مكانيك

AutoCAD Civil 3D : مناسب براي عمران و راهسازي

AutoCAD Map 3D : مناسب براي جغرافيا و شهرسازي

AutoCAD Plant 3D : مناسب طراحي صنعتي و كارخانجات

AutoCAD MEP : مناسب براي تاسيسات ولوله كشي

AutoCAD P&ID : ابزار آلات و نقشه هاي تاسيساتي

جايگزين هاي اتوكد چيست؟

يكي از رقيب‌هاي  اصلي نرم‌افزار اتوكد در بازار، نرم افزار ميكرواستيشن مي‌باشد. اگر در ويكي‌پديا در رابطه با اين نرم افزار سرچ كنيد كه اتوكد چيست حتما مي‌دانيد كه : برنامه اتوكد (به انگليسي: AutoCAD) نرم‌افزاري براي ترسيم و طراحي حرفه‌اي  نقشه‌هاي مهندسي و صنعتي است و محصول شركت آمريكايي اتودسك مي‌باشد. جالب اينجاست كه كاربران اتوكد امكان استفاده از محيط‌هاي دو و سه بعدي را نيز دارند.

قابليت هاي اتوكد چيست؟

اين نرم افزار قابليت‌هاي بسياري دارد كه در اين بخش به مواردي از آن اشاره خواهيم كرد مانند اين قابليت كه  بخش  Text Command آن  به صورت چند خطي مي‌باشد و يا قابليت بهره‌مندي از پسوند اختصاصي DWG، قابليت حاشيه‌نويسي در كنار نقشه‌ها و همچنين داراي كيفيت بالا در پردازش و چاپ طراحي‌ها و قابليت بازيابي فايل‌هاي از دست رفته، قابليت ترسيم به صورت دو بعدي و سه بعدي، جلوگيري از انجام تغييرات ناخواسته، قابليت ترسيم به صورت سه بعدي واقعي، ابزار طراحي و ترسيم آزاد  در محيط سه بعدي و دو بعدي،قابليت چرخش ۳۶۰ درجه‌اي نقشه‌هاو در نتيجه موجب انعطاف‌پذيري بالاي محيط كاربري و استفاده بسيار آسان‌تر در اين نسخه براي انجام پروژه‌هاي حرفه اي و دقيق مي‌شود. علاوه بر اين داراي محيط برنامه‌نويسي پيشرفته براي كاربردهاي خاص و قابليت تركيب  بخش هاي مربوط به Excel و AutoCad و مديريت كامل بر روي لايه‌هاي نقشه‌ها و انتقال آسان تنظيمات بين كامپيوترهاي مختلف كه موجب اشتراك‌گذاري راحت‌تر  طرح‌ها با حداقل حجم و حداكثر كيفيت بين كاربران مي‌شود را داراست.

تمام اين ويژگي‌هاي فوق‌العاده موجب مي‌شود كه اين نرم ‌افزار با افزايش انعطاف‌پذيري براي طراحي ها و همچنين هماهنگ‌سازي تنظيمات بين آن‌ها همراه شود و همان‌طور كه قابل مشاهده است، سازگاري و هماهنگي بسيار كاملي را با  پردازنده‌هاي گرافيكي ايجاد كرده  و  در نهايت سرعت انجام كارها را بهبود مي‌بخشد. از ديگر قابليت‌هاي اين نرم افزار مي‌توان به امكان اضافه كردن تصاوير به محيط اتوكد به عنوان بخشي از نقشه اشاره كرد.

ناگفته نماند محيط‌هاي اتوكد به  AutoCAD Classic و 3D Modeling و Drafting & Annotation تقسيم مي‌شوند پس حالا بهتر مي‌دانيد كه اتوكد چيست .

اتوكد مخفف چيست ؟

شايد براي شما هم سوال شده باشد كه اتوكد مخفف چيست ؟ خوب است بدانيد كه وجود عبارت CAD در نام اين نرم افزار مخففي از عبارت Computer Aided Design به معني طراحي به كمك نرم افزار است. البته در منابع مختلف ديگر CAD را بعنوان كلمه اختصاري عبارت  Computer Aided Drafting و به معناي ترسيم فني به كمك نرم افزار نيز معرفي كرده اند. در واقع ويژگي Drafting  كه معادل اصطلاح Technical Drawing است به كاربران امكان مي دهد تا با كمك نرم افزار بتوانند به ترسيم نقشه هاي فني بپردازند.

در نهايت نرم افزار اتوكد مخصوصا ورژن هاي جديد طوري  طراحي شده است كه هر دو معني Design و Drafting را در قالب ساختاري پيچيده و حرفه اي بطور كامل مورد استفاده قرار دهد.

كاربرد اتوكد در مهندسي عمران و برق

فرايند هاي نقشه كشي، ترسيم سيم كشي ها، مونتاژ، تعمير قطعات الكتريكي در صنعت، ترسيم طرح هاي عمراني و راه سازي، طراحي پل ها، نقشه كشي ساختماني و … نيز زمينه هاي ديگر كاربرد اتوكد هستند.  كنند.

كاربرد اتوكد در صنعت

مهندسان حوزه صنعت، براي ترسيم طرح اوليه اي از سوپاپ ها، موتور هاي ماشين آلات صنعتي، طراحي قطعات يدكي موتور، اندازه گيري دقيق تمامي نقشه ها و طرح ها و … از اين نرم افزار استفاده مي كنند.

گروه ديگر، تيم هاي كنترل كيفيت هستند. مهندساني كه مسئول كنترل ماشين آلات صنعتي و تعمير و نگهداري آن ها هستند، از پيش نويس هاي طراحي صورت گرفته در اتوكد براي بررسي مشكلات ايجاد شده در مراحل كار استفاده مي كنند.

كاربرد اتوكد در مهندسي مكانيك

مهندسان مكانيك، براي طراحي ماشين آلات، ابزار ها، نقشه هاي مهندسي و برنامه ريزي و … از نرم افزار اتوكد كمك مي گيرند. طراحي و مونتاژ ماشين آلات، تعمير و نگهداري قطعات و ماشين آلات صنعتي، خودروسازي و موارد مشابه زمينه استفاده اتوكد براي مهندسان مكانيك است.

معايب اتوكد چيست؟

معايب اين نرم افزار عبارتند از:

 • چندان مناسب 3D  نيست چون گزينه هاي كمتري دارد: اين برنامه در طراحي هاي پيچيده 3D قابل استفاده نيست. بنابراين، اگر به كارهاي سنگين مشغول هستيد به اين نرم افزار اعتماد نكنيد. در برنامه نويسي پيچيده قابل استفاده نيست، مقدار زيادي حافظه و سرعت را از سيستم مي طلبد و نياز به آموزش و تجهيزات هزينه بَر دارد.
 • براي راه اندازي هزينه بَر است: نسخه هاي جديدتر اين برنامه نياز به سيستم كامپيوتري قوي دارد، اين به معناي صرف هزينه براي تعويض يا خريد قطعات جديد است (كارت گرافيك، CPU و موارد ديگر). به همين دليل، پيشنهاد مي شود اگر در شروع يادگيري اين برنامه هستيد، از نسخه هاي كم حجم يا قديمي (مثلاً 2014) استفاده كنيد.
 • مقادير زيادي از پردازش رايانه را مصرف مي كند: براي كار حجم زيادي از پردازنده و حافظه كامپيوتر يا لپ تاپ را به خود اختصاص مي دهد (به ويژه در حالت 3D) از اين رو ممكن است براي باعث كند شدن سيستم عامل شود. اما اين مشكل را مي توان با سيستم قوي به كلي حل كرد.

سيستم مورد نياز براي اتوكد 2020

سيستم عامل ويندوز

 • ورژن: ويندوز 7 SP1، 8.1 يا 10 (فقط 64 بيتي)
 • پردازنده: ۲.۵ گيگاهرتز مورد نياز (۳ گيگاهرتز توصيه مي شود)
 • حافظه: ۸ گيگابايت مورد نياز (۱۶ گيگابايت توصيه مي شود)
 • صفحه نمايش 1920 در 1080 با رنگ واقعي براي نمايشگرهاي معمولي، 3840 در 2160 براي وضوح بالا و نمايشگرهاي 4K
 • كارت نمايش: يك گيگابايتي GPU با پهناي باند 29 گيگابايت بر ثانيه، سازگار با DirectX 11 (پردازنده گرافيكي 4 گيگابايتي GPU با پهناي باند 106 گيگابايت بر ثانيه و سازگار با  DirectX 11توصيه مي شود)
 • فضاي ديسك: ۶ گيگابايت

سيستم عامل مك

 • ورژن: Catalina v10.15،Mojave v10.14 و  High Sierra v10.13
 • پردازنده: پردازنده 64 بيتي Intel CPU Intel Core Duo مورد نياز (2 گيگاهرتز يا سريع تر توصيه مي شود)
 • حافظه: ۴ گيگابايت مورد نياز (۸ گيگابايت توصيه مي شود)
 • نمايشگر: ۸۰۰ ۱۲ ۱۲۸۰ با رنگ واقعي (۱۸۰۰ ۲۸ ۲۸۸۰ توصيه مي شود)
 • كارت نمايش: كارت گرافيك هاي نصب شده مخصوص Mac
 • فضاي ديسك: ۳ گيگابايت

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ فروردين ۱۴۰۱ ] [ ۰۶:۱۶:۱۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در اين مقاله به اين خواهيم پرداخت كه سايت نيازمندي ها چيست؟ نيازمندي ها در چه سايت هايي قابل مشاهده است و يا در چه سايت هايي مي توان آگهي نيازمندي ها را منتشر كرد؟ از كجا مي توانم آگهي هاي مربوط به نيازهاي شهرهاي مختلف را مطالعه كنم؟ همچنين توضيحاتي در مورد سايت هايي كه آگهي را منتشر مي كنند ارائه خواهد شد. پس با ما همراه باشيد...

براي نگاهي به اصطلاح «نياز به تبليغات» كه شايد سابقه طولاني در تاريخ انواع تبليغات در ايران داشته باشد، ابتدا بايد به معناي كلمه نياز بپردازيم. نياز يعني نياز به چيزي يا خوبي. نياز مي تواند توسط روح انسان يا از جنبه هاي ديگر انسان، يعني در واقع مادي شكل بگيرد. بنابراين نياز به دو مقوله مادي و معنوي است. طبيعتاً در اعلام نياز، اعلام نياز در دسته نيازهاي مادي منتشر مي شود.

البته شايد اين مقدمه براي ورود به بحث لزوم تبليغات روزنامه چندان جالب به نظر نرسد، اما حقيقت اين است كه مبناي ايجاد چنين بخشي در روزنامه هاي كشور همين است! شما به كالاها يا محصولات مختلفي نياز داريد. در واقع اين امر منجر به تشكيل بخشي در روزنامه ها به نام صفحه نيازمندي ها شده است كه در آن افراد كالاها و محصولات يا كسب و كار خود را ارائه مي دهند.

همچنين همه شما بايد يك بار سايت نيازمندي ها روزنامه هاي مختلف مثل همشهري يا صفحه نيازمندي هاي استان ها و شهرهاي مختلف را ديده باشيد. پس حتما از اين صفحه براي خريد يك محصول يا ماشين خاص يا چيزي مشابه استفاده كنيد. بنابراين شما به طور كلي از نياز به آگهي در روزنامه هاي مختلف آگاه هستيد. امروزه با توجه به رشد روزافزون استفاده از اينترنت، اكثر مردم تمايل دارند تا تبليغات نيازمند را در سايت ها و وب سايت هاي اينترنتي ببينند.

تبليغات گوگل

به طور كلي انتشار آگهي اينترنتي داراي مزاياي بسياري از جمله صرفه جويي در زمان، انتشار آسان و بي دردسر، كيفيت خوب، حفاظت از محيط زيست و ... مي باشد.

از كجا مي توانم آگهي شهرهاي مختلف را بخوانم؟

براي مشاهده نياز به آگهي هاي مربوط به شهرهاي مختلف، نيازي به داشتن نسخه چاپي روزنامه ها نيست، بايد از ابزارهاي متفاوت و البته مدرن استفاده كنيم. براي مثال آگهي همشهري به دو صورت زير قابل مشاهده است:

 • وب سايت 

 • اپليكيشن

در واقع براي دسترسي به تبليغات نيازمندي هاي شهرهاي مختلف مي توانيد در اينترنت به جستجوي تبليغات نيازمندي هاي همان شهر بپردازيد و يا تبليغات نيازمندي هاي تهران، تبليغات نيازهاي همشهري، تبليغات نيازمندي هاي مشهد، تبليغات نيازهاي اصفهان، تبليغات نيازمندي هاي كوم، تبليغات نيازمندان، جستجوي آگهي هاي استخدامي و دسترسي سريع و آسان به آنها. براي ارائه تبليغات در قسمت تبليغات حتما متن قوي و جذاب لازم است.

براي اين كار بايد مخاطبان خود را شناسايي كرده و به نيازهاي آن ها توجه كنيد. براي نوشتن متن بايد از يك متخصص در اين زمينه كمك بگيريد. كارشناسان محتوا مي توانند به شما كمك زيادي كنند. براي اين كار به راحتي مي توانيد نام شركت هاي توليد كننده محتوا و تبليغات را در موتورهاي جستجوي مختلف مانند گوگل بيابيد. تمامي اين شركت ها مانند رايا ماركتينگ با استفاده از افراد متخصص و واجد شرايط، انواع تبليغات را با متن هاي خاص و جذاب تهيه و در اسرع وقت به دست مصرف كنندگان مي رساند.

در كدام سايت نيازمندي ها مي توانيد آگهي طبقه بندي شده قرار دهيد؟

براي درج آگهي در اينترنت مي توانيد به سادگي در اينترنت جستجو كنيد تا نام سايت هاي معتبر را بيابيد. پس اگر قصد ارائه محصول يا محصول خاصي را داريد يا كسب و كار خود را به صورت كلي ارائه مي كنيد، از تبليغات لازم در سايت هاي معتبر اينترنتي استفاده كنيد.

در اين بخش به سايت هايي كه نيازهاي تبليغاتي را منتشر مي كنند مي پردازيم كه عبارتند از:

در اين سايت ها مي توانيد كسب و كار يا محصولات خود را معرفي كنيد و به صورت رايگان از خدمات اين سايت ها استفاده كنيد.

تبليغات در سايت نيازمندي ها به روش سنتي بهتر است يا به صورت جديد و مدرن؟

افرادي كه نياز به ارائه كسب و كار يا محصولات خود دارند هميشه از خود مي پرسند كه آيا بهتر است براي يك نياز تبليغاتي را به روش سنتي درج كنند يا به روشي جديد و مدرن؟ به طور كلي بايد گفت كه امروزه با توجه به پيشرفت علم و فناوري و استفاده روز افزون مردم از اينترنت، اگر به گزينه درج آگهي به سبك امروزي يعني. اينترنت، خيلي گيج شدي!

بله درست شنيديد درج آگهي نيازمندي در وب سايت هاي تبليغاتي يكي از بهترين راه هاي جذب مخاطب است كه البته بسيار موفق بوده و از محبوبيت بالايي در بين مخاطبان برخوردار است. اما براي درك اينكه چرا اين روش، يعني. درج نيازهاي تبليغاتي در وب سايت هاي تبليغاتي يكي از بهترين روش ها براي جذب مخاطب است كه بايد نقاط قوت اين روش را در نظر بگيريم كه عبارتند از:

 • هدفمند باشيد

 • سودمندي و كارايي

 • امكان مشاهده تبليغات بيشتر و بهتر

 • بدون محدوديت در مكان و زمان

 • هزينه هاي اضافي مانند هزينه هاي چاپ را كاهش دهيد

 • به طور كلي، سودآوري، با در نظر گرفتن تمام هزينه ها

 • افزايش سرعت تبليغات

البته، هر چه امروز به دنياي اطراف خود نزديكتر مي شويم، بيشتر متوجه مي شويم كه اكثر مردم نمي خواهند متن هاي طولاني يا جزئيات زيادي را بخوانند، بلكه مي خواهند همه چيز به سرعت و بدون فيلدهاي اضافي به آنها منتقل شود. به همين دليل به معناي پايين آوردن آستانه تحمل براي مردم و همچنين افرادي است كه از خواندن بروشور، كاتالوگ، بيلبورد خسته مي شوند، استفاده از پتانسيل اينترنت براي افزايش مخاطب و جذب مشتري بيشتر است. براي طراحي تبليغات نيز رعايت نكات زير ضروري است:

 • استفاده صحيح از رنگ ها

 • استفاده درست و مناسب از تصاوير با كيفيت و البته مرتبط

 • از محتواي متني مناسب، دقيق و واضح استفاده كنيد

 • از كلمات ساده با لحن صميمانه و دوستانه استفاده كنيد

 • از كلمات تند استفاده نكنيد

 • از استفاده از لحن رسمي خودداري كنيد

 • نيازهاي مخاطب را شناسايي كنيد

 • دايره مخاطبان را شناسايي كنيد و اطلاعات كلي آنها را به دست آوريد

با همه اين تفاسير، نوشتن محتواي متني و متون تبليغاتي يكي از سخت ترين كارها براي بسياري از افراد است. به همين دليل است كه بسياري از تبليغات مختلف با وجود اينكه محصولات خوب و موثري دارند، نمي توانند مخاطبان زيادي را جذب كنند و در زمينه تبليغات شكست بخورند. چون اكثر اين تبليغات عنوان جذاب و البته متن ندارند! اما يكي از راه‌هاي آسان براي به دست آوردن يك آگهي تيتر جذاب اين است كه به عناوين آگهي‌هاي ديگر در روزنامه‌ها يا وب ‌سايت نيازمندي ‌ها نگاه كنيد. به اين ترتيب ايده هاي جذاب و متنوع زيادي به ذهنتان مي رسد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ فروردين ۱۴۰۱ ] [ ۰۴:۰۲:۳۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

اگر بخواهيد طراحي فضاي سبز باغ آرايي و محوطه سازي به بهترين شكل پيش رفته و بتوانيد بهترين برآورد از محوطه در اختيار خود را در قالب يك فضاي سبز داشته باشيد، بايد به برخي از اصول و استانداردهاي طراحي فضاي سبز و ايجاد باغ و محوطه سازي آگاهي داشته باشيد. طراحي اوليه و اجراي درست اين استانداردها، باعث خواهد شد تا بتوانيد بهترين بهره برداري از فضاي موجود را داشته و در نهايت بهترين محوطه سازي را پياده سازي كنيد. در ادامه با ما همراه باشيد تا در اين باره بيشتر بدانيم. براي آن كه طراحي فضاي سبز باغ آرايي و محوطه سازي به بهترين شكل ايجاد و پياده سازي شود؛ لازم است كه نكات و موارد زير را در نظر داشته باشيد:

براي آن كه همه چيز به درستي پيش رفته و بتوانيد طراحي اوليه مناسبي براي ايجاد فضاي سبز باغ داشته باشيد، بايد در وهله ي اول مساحت زميني كه در آن قصد محوطه سازي را داريد به درستي اندازه گيري شود. اندازه گيري درست و اصولي كمك مي كند تا در نهايت بتوان روي كاغذ پلان اوليه ايجاد باغ را دقيق و بدون نقصي ايجاد كرد.

محوطه سازي را از بخش بندي هاي كلي آغاز كنيد

براي آن كه محوطه سازي به درستي و كاملا اصولي پيش برود، لازم است كه از بخش بندي هاي بزرگ آغاز شده و سپس هر بخش به طور جداگانه، در ساختارهاي كوچك تر تعريف شود. اين كمك خواهد كرد تا در نهايت بتوانيد بهترين بهره برداري از فضا را داشته و تمامي مولفه هاي لازم را در يك طراحي فضاي سبز باغ آرايي و محوطه سازي به كار ببنديد.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۳۸:۴۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

The best way to find out if the product you're considering is legit is to read Exipure Reviews. These are written by consumers just like you who are trying to lose weight. But these reviews can only tell you so much, and you need to do your own research to find out if it's worth the money. To start, you need to understand the product's ingredients and how it works, as well as how it is made.

The most potent ingredient in Exipure is Oleuropein, which can be found in green olives. This substance is naturally found in olives and other Mediterranean fruits. Its health benefits include reducing the risk of heart disease, preventing certain cancers, and boosting immunity. Other ingredients in the product include grape seed extract, turmeric, and chlorophyll. These compounds are incredibly effective when combined with the right diet and exercise program.

Exipure is a weight-loss supplement that uses natural ingredients. It targets brown adipose tissue, which is also known as "brown fat." This type of fat cells contains more mitochondria, which allows them to be burned for more energy. By using these stored fat cells as energy, you can burn more calories and lose weight faster. The best part is, the formula is science-backed, which means you can trust the results.

Lern more reviewow.com 

 

One of the most important benefits of Exipure is the fact that it makes it possible for your body to convert white fat to brown fat. This means that you'll have more energy and burn more fat. It's a great way to lose weight and keep it off. And it's so natural that you'll be surprised by how effective it is. If you're curious about whether the product is right for you, read these Exipure Reviews to learn more about the product.

Many users of the product are happy with the results they've experienced. Their energy levels have increased and they've noticed less anxiety in public places. The company is also confident in its products and their high quality scientific research. You can trust the product with your money. The only drawback to this product is the lack of a guarantee. If you're not satisfied with the results, you can ask for a refund. The company's website has plenty of information about the benefits of the product, but not any other supplement.

The company claims that the product boosts brown adipose tissue levels. The supplements are designed to increase this type of fat, which is a major contributor to your weight problems. By enhancing your body's metabolism, the product can make it easier for you to lose weight and feel better. However, there are some drawbacks to using the product. Some people have had success with the product, but others have not seen any results. The company claims that the ingredients used in the supplement are not common.

There are no side effects of Exipure. The product is safe and effective and contains no artificial ingredients, fillers, or toxins. It is a US-made product. This means that it is produced with the highest quality standards. While the supplement has few negative effects, you should still consult a medical professional before using it. Before you buy it, make sure that it is safe to consume. It should not cause any harmful side effects, but it's worth a try.

There are a few disadvantages to Exipure. The company has a 180-day money-back guarantee and does not require a reason to get a refund. The refund policy allows you to try out the product for a month. It is not as effective as advertised, but it does offer a guarantee. If you don't like the product, you can request a refund. There is no reason to return the product if you're not satisfied.

Although it's not a clinically-tested supplement, Exipure does have some benefits. The ingredients of this supplement have been studied and proven to support weight loss. The dietary supplement also supports brain health and improves brown fat cells in the body. It also helps reduce stress, which is a vital part of our lives. This is why we should pay attention to Exipure reviews. The company claims that it burns 300 times more calories than regular weight loss supplements.

Exipure Reviews - How Effective is This Weight Loss Supplement?

Most people are wondering how effective Exipure is. It is a weight loss supplement that contains only 100% natural ingredients. This supplement works on BAT levels, which helps people burn fat throughout the day. It is a proven weight loss pill that is backed by scientific research. It is available without a prescription, and it is manufactured in a GMP certified factory. It helps people lose weight by burning fat all day long. There have been over 200 thousand customers who have benefited from this weight loss supplement.

The ingredients in Exipure are made from exotic plants and herbs, which are known for their weight-loss abilities. The products in this supplement are able to increase BAT levels, which can lead to significant weight loss. This supplement also boosts your energy levels, metabolism, and overall health. The company claims that their exclusive blend of eight herbs and exotic plants can help boost your body's fat-burning abilities.

The key ingredients in Exipure are all-natural and free from GMO, gluten, soy, and preservatives. They are trusted by people ranging from their early 20s to their late sixties. They can improve metabolic functions and reduce body fat. The results can be dramatic. The product can make a difference in your energy level. If you're interested in losing weight, Exipure may be for you. You'll be amazed by how much energy you'll have!

There are some important details you should know before trying Exipure. First of all, the product comes with a 180-day money back guarantee, which means you can try it risk-free for up to three months. It is also important to remember that results will vary and can take three to six months to show. If you want to see results as soon as possible, you should follow the instructions on the bottle carefully. This supplement is safe to use after a month of regular uغير مجاز مي باشدe.

In addition to its effectiveness, Exipure is also affordable. It غير مجاز مي باشدts nearly 0 but currently has a special promotional offer that has dropped the price dramatically. The supplement also offers discounts for multiple bottles, so you'll save money. If you're interested in purchasing a bottle of this supplement, you'll want to read the reviews on it first. This way, you can determine if it's right for you.

As stated above, this product is a very affordable alternative to other weight loss supplements. Although it غير مجاز مي باشدts almost 0, it is significantly cheaper than other supplements. The manufacturer offers a special promotional offer that lowers the price of Exipure. This supplement can be purchased online and is an excellent option for people on a budget. Currently, it is cheaper than many other supplements on the market. The company also offers discounted bundle packs, which include multiple bottles of the product.

The ingredients found in Exipure have been studied extensively. They are rare and have been found to be effective. They are powerful and have a dual effect. The product will improve the levels of brown adipose tissue in the body. This is an added benefit that makes it an excellent supplement. You can even increase the levels of this vital tissue in your body. The formula is formulated for people who have been overweight for years.

Compared to other products, Exipure is affordable when it comes to price. Initially, it غير مجاز مي باشدt close to 0, but it is now available for almost half that price. However, it is still not cheap enough if you are on a budget. This supplement is more expensive than some others, but it is much cheaper than many other weight loss products. This supplement will help you lose weight easily, and it will also increase your energy levels.

In addition to the ingredients, Exipure has a money-back guarantee of 180 days. This refund policy is a solid one. You don't have to explain why you want a refund if you are not satisfied. The manufacturer of Exipure does not require you to provide a reason for requesting a refund. This is the best way to get a refund, and it is also an effective way to improve your energy levels.

Exipure Reviews - Jack Barett Weight Loss Review

The main ingredients in the Exipure supplement are olive leaves and Ocimum Sanctum. This ingredient originates from the sunny Mediterranean. It is found in green olives, their leaves, skin, and flesh. The polyphenolic ingredient has received a great deal of scientific attention in recent years because of its health benefits. In fact, the manufacturer claims that it will help you burn more fat than ever before.

Exipure works by increasing the level of brown adipose tissue. This fat cell is 300 times more powerful than other fat cells, and it will burn all day long without a break. In addition, it will also increase your energy levels and help you lose weight. Its ingredients will also help you lose weight because it will boost your metabolism and melt away fat. It will burn your fat without any effort.

According to Exipure's manufacturers, this formula can help you lose fat by reducing your brown adipose tissue. This type of adipose tissue is rich in mitochondria and can burn up to 300 times more calories than regular body fat. Lack of this tissue is one of the major causes of obesity. Therefore, this formula can help you lose weight, although it might not work for you. You may also need to exercise and diet to maximize its effectiveness.

The price of Exipure is significantly cheaper than similar products on the market. Its original price was almost 0, but it is now selling it at a discount. In addition, Exipure is often sold in bundle packs for multiple bottles. If you buy multiple bottles of Exipure, you can get a substantial discount. This is a great way to save money on a product that works. If you're not satisfied with your results, you can easily return it.

The first ingredient in the Exipure Review is Amur Cork Bark. This ingredient is known for its ability to reduce bloat and eliminate excess waste in the gut. This is an important benefit, because it allows you to lose weight instantly. Hence, it has been clinically proven to help people shed fat and keep their waists slim. So, why should you try this product? It will give you a more effective diet plan for your daily activities.

The Exipure diet pill is not a miracle weight loss product. Its natural components are beneficial for the body. The product can activate the fat-shrinking cells in the body and can result in a healthier weight. This supplement is recommended for those who are overweight. It is not intended to replace a full-body checkup. It is best to consult a medical professional before you start using it. If you are pregnant, you should consult your doctor before using Exipure.

A few other ingredients found in the Exipure formula are exotic. Amur Cork Bark has been used for centuries to help people fight obesity. It has been shown to increase the metabolism and heal the body, which helps users lose weight. Furthermore, the ingredient helps boost the body's immune system and combats oxidative stress. Its unique ingredients have been marketed as safe and effective. However, Exipure is not an ordinary supplement.

The Exipure supplement is inexpensive and is available at low prices. It is also available on discount sites. If you are a regular user of the product, it is recommended to check out the customer reviews first. Most of the users have a positive experience with it, and you should too! But it is worth checking out before you decide to buy it. It is an expensive supplement, but the side effects are not severe. The price of the supplements vary, and you should consult a physician if you are concerned about its side effects.

Regardless of the brand, the ingredients in this supplement are all natural and do not interfere with your sleep cycle. A few customers have reported losing significant amounts of weight, improving their energy levels, and improving their appearance. Even when BAT levels are raised by just a few percent, the results can be dramatic. In the end, this supplement has proven to be a safe and effective way to lose weight. It is a healthy alternative to dieting and will give you the results you want.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۲۰:۳۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

امروزه طراحي سايت نسبت به گذشته بسيار تغيير كرده است. وب سايت ها از طراحي هاي ساده به طراحي هاي بسيار پيشرفته تبديل شده اند كه مي توانند كاربران را براي مدت طولاني سرگرم كنند و همچنين نيازهاي آنها را برآورده كنند.

پيشرفت در طراحي وب سايت توسط شركت هاي برتر طراحي سايت راه درازي را در پيش دارد، به اين ترتيب افزونه ها و قابليت هاي جديدي هميشه به آن اضافه مي شود كه كار را براي كاربران آسان كرده و فضاي رقابت سالم بين وب سايت هاي مختلف را فراهم مي كند.

ورود طراحان وب سايت يك تغيير بزرگ در دنياي طراحي سايت است...

اولين تغييري كه مورد غفلت قرار گرفته و اكنون كارفرمايان زيادي را به خود جذب كرده است، طراحي وب سايت است. همانطور كه در حال خواندن اين مطلب هستيد، اگر به يك سايت در گوگل برويد و برخي از كلمات كليدي مورد نظر خود را جستجو كنيد، متوجه خواهيد شد كه اكثر سايت هايي كه در نتايج جستجو مي بينيد با استفاده از سازندگان سايت ساخته شده اند.

بدون نياز به شركت طراحي سايت در چند سال آينده ...

سايت سازها معمولاً همان قالب هايي هستند كه يك طراح سايت براي يك وب سايت مي نويسد. هدف آنها صرفه جويي در زمان و هزينه است. معمولاً قطعات يك وب سايت كه توسط يك شركت طراحي سايت ساخته مي شود دقيقاً مشابه و تكراري است. اين پارتيشن ها توسط كدهاي تكراري ايجاد مي شوند. تنها تفاوت در چيدمان و طراحي گرافيكي است.

شركت هاي طراحي سايت مانند آژانس ديجيتال ماركتينگ تبليغات اصفهان اين تكرار را به فرمولي آماده تبديل كرده و به عنوان سايت ساز به بازار معرفي كرده اند.

هر سايت داراي يك قالب ...

كار سازندگان سايت پس از ايجاد يك وب سايت به پايان نمي رسد. در واقع اگر همه وب سايت ها بخواهند پلتفرم مشابهي بسازند، گوگل اعتبار زيادي به آنها نمي دهد. بر همين اساس يك شركت طراحي سايت كه سايت ساز ايجاد مي كند معمولا قالب هاي آماده و از پيش طراحي شده با امكان تغيير در اختيار كاربران خود قرار مي دهد. هر شركتي مي تواند يك قالب خاص براي حوزه كاري خود انتخاب كرده و آن را متناسب با مشتريان خود سفارشي كند. چيزي كه در وب سايت هاي رمزگذاري شده نمي بينيم.

بدون نياز به نيروي انساني در چند سال آينده ...

ظهور سايت سازها، نياز به نيروي انساني براي طراحي وب سايت را كاهش داده است. لازم نيست تمام وقت خود را صرف كدنويسي و پياده سازي وب سايت كنيد. اين نياز قطعا در سال هاي آينده كمتر خواهد شد.

حتي اگر كسي دانش كمي از طراحي وب سايت داشته باشد، مي تواند وب سايت خود را با استفاده از سازنده وب سايت ايجاد كند.

هزينه كمتر، زمان كمتر...

از طرفي با گذشت زمان و ايجاد كسب و كارهاي مختلف، احساس نياز شديد به طراحي وب سايتي كه بتواند كسب و كار را با سرعت بالاتري راه اندازي كند، احساس مي شود. بازار رقابتي كه اكنون شاهد آن هستيم در آينده چند برابر خواهد شد. بنابراين صاحبان مشاغل مختلف فرصت زيادي براي انجام فعاليت هاي تبليغاتي آنلاين خود مانند طراحي وب سايت ندارند.

افزايش رضايت كارفرما...

صاحب كسب و كاري كه به دنبال طراحي وب سايت براي كسب و كار خود است، برنامه اي در سر دارد و از يك شركت طراحي وب انتظار دارد كه آن را در وب سايت خود پياده سازي كند. اين طرح در بيشتر مواقع كارساز نخواهد بود و نتيجه نهايي آن چيزي نيست كه صاحب كسب و كار انتظار دارد. به خصوص اگر صاحب كسب و كار به سراغ طراح وب سايتي برود كه به دليل تجربه كمتر دستمزد كمتري دريافت مي كند. سازندگان وب سايت مي توانند اين مشكلات را حل كنند.

در واقع همه چيز قبل از شروع كار كاملاً مشخص است. هم صاحب كسب و كار از نتيجه نهايي آگاه است و هم طراح وب سايت از آنچه در ذهن مشتري خود است آگاه است.

رقابت سالم بين سايت ها در آينده اي نه چندان دور...

قبل از ظهور سايت سازها، برخي از شركت ها مي توانستند رتبه اول گوگل را در سايت خود كسب كنند و معمولاً از قوانين كلاه سياه استفاده مي كردند. ظهور سايت سازها اين رقابت ناسالم را تا حد امكان از بين برده است. در واقع سازندگان وب سايت بر اساس الگوريتم هاي گوگل ساخته مي شوند و به بهبود رتبه وب سايت كمك مي كنند.

نتيجه گيري

به طور كلي، هر پلتفرمي كه با اينترنت سروكار دارد در طول زمان تغيير خواهد كرد. اين تغييرات شامل به روز رساني يا حذف نرم افزار است. پيش‌بيني ما براي آينده طراحي سايت در اصفهان حذف كامل بسياري از پلتفرم‌هاي قديمي و تكامل طراحي وب به سمت ابزارهاي سريع‌تر و هزينه‌هاي كمتر است.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۵۸:۲۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

يكي از بهترين راهها براي ارتقا هنر آشپزي مطالعه رسپي هاي حرفه اي است كه بصورت كاملا كاربردي تهيه و گردآوري شده باشند. وقتي يك رسپي كامل بدست شما رسيد به راحتي مي توانيد آن غذاي خوشمزه را تهيه و طبخ نماييد. مركز آموزش آنلاين آشپزي توانسته است دنيايي از رسپي ها را با تنوع بسيار زياد براي هنرجويان آشپزي تهيه و گردآوري نمايد.

همانطور كه مي دانيد يكي از دغدغه هاي مهم و تاثير گذار بسياري از افراد بحث آموزش آشپزي است. داشتن يك مرجع مناسب كه داراي انواع آموزش آشپزي باشد را مي توانيد در مجموعه 1TouchFood پيدا نماييد.

 

زيرساخت مناسب براي آموزش آشپزي 1TouchFood

همانطور كه در بالا اشاره كرديم مجموعه آموزش آنلاين آشپزي 1TouchFood توانسته است دنيايي از آموزش هاي آشپزي را گردآوري كرده و براي مخاطبين خود عرضه نمايد. آموزش هاي آشپزي در قالب سه دسته در اين سايت مطرح شده است.

آموزش آنلاين آشپزي شامل دوره هايي هست كه براي مخاطبين عزيز گردآوري شده و بصورت فيلم هاي ضبط شده مناسب و بسيار كاربردي در اختيار مخاطبان قرار خواهد گرفت. اين دوره ها همگي حرفه اي و كاربردي تهيه شده اند.

درباب آموزش مجازي آشپزي چنين مي توان بيان نمود كه اين دوره ها همگي بصورت كاملا مجازي در ساعات خاص و روزهاي خاصي براي مخاطبين ثبت نام شده بصورت كاملا زنده و تعاملي با هنرجويان اين آموزش ها را عرضه مي نمايد.

درباره آموزش رايگان آشپزي هم دنيايي از آموزش هاي آشپزي براي مخاطبين قرار داده شده اند. اين آموزش ها همان دستور العمل هاي آشپزي مي باشد كه به صورت رسپي در اختيار مخاطبان قرار مي گيرند. شما عزيزان مي توانيد 1TouchFood را مشاهده كرده و از خدمات آن استفاده نماييد.

ليست غذاهاي ايراني

غذاهاي ايراني بسيار متنوع هستند و مطالعه و داشتن اين ليست براي آموزش آشپزي يكي از ضروريات است. براي پياده سازي اين ليست غذايي يكي از روش ها دسته بندي اين غذاها بر اساس مواد اوليه تشكيل دهنده آن است. يكي ديگر از روش هاي دسته بندي اين ليست غذاهاي ايراني دسته بندي بر اساس نوع وجودي آن است. در هر صورت همه انواع دسته بندي ها را در ليست غذاهاي ايراني مي توانيد در مركز آموزش آنلاين آشپزي 1touchfood مطالعه و مشاهده نماييد.

در بالا دسته بندي ليست غذاهاي ايراني را برايتان بصورت كامل آورده ايم. در اين دسته بندي از ليست غذاهاي ايراني كاملا مشخص است كه ما ايراني ها داراي بيشترين تنوع غذايي هستيم. شايد كشورهاي ديگر هم اينچنين داراي تنوع غذايي باشند ولي ما ايرانيان بدليل داشتن قديمي ترين تمدن در اين بخش متمايز از بقيه كشور ها هستيم.

دنيايي از آش ها – خوراك ها – سوپ ها – پلوها و چلو ها – كباب ها – دلمه و كوفته ها – غذاهاي دريايي – آبگوشت ها و ديزي ها و بسياري از غذاهاي ديگر كه همه از غذاهاي اصيل ما ايرانيان هستند.

سس

وقتي درباره آشپزي صحبت مي كنيم يك ماده غذايي هست با نام سس كه در كنار غذاها طعم متفاوت و خوشمزه اي را به سفره هاي زيبا مي بخشد. اين ماده غذايي همانطور كه مي دانيد انواع بسيار و گوناگوني دارند. سس گوجه فرنگي، سس بشامل، سس هندي و سس اسپانيايي به عنوان حروف الفباي سس ها شناخته مي‌شوند؛ يعني سس هاي ديگر، با اضافه كردن چند قلم مواد غذايي به اين سس هاي بنيادي، تهيه مي‌شوند.

غذا خوردن يكي از لذت بخش ترين كارهايي است كه در طول روز انجام مي‌دهيم. غذاي خوب غذايي است كه علاوه بر تامين انرژي، ويتامين ها و مواد مغذي مورد نياز بدن، ظاهر و مزه ي مطلوب و مطبوعي داشته است.

يكي از چاشني هايي كه مزه ي غذا را دلچسب و عالي مي‌كند، استفاده ي درست و بجا از انواع سس در كنار غذا است. سس كلمه اي فرانسوي است، تاريخچه ي استفاده از سس ها به قبل از ميلاد بازمي گردد. سس ها علاوه بر اينكه مزه ي غذا را كامل مي‌كنند، به بهتر احساس شدن طعم ها هم كمك مي‌كنند.

از انواع سس ها، به عنوان گارنيش در بشقاب غذا، مي‌توان بهره برد. هر آشپز ماهري كه به مزه و كيفيت غذايش اهميت دهد، از تأثير سس ها در غذاها غافل نيست. با جستجوي كلمه سس در بخش آموزش رايگان آشپزي مي توانيد با دنيايي از سس ها آشنا شده و آنان را بصورت كامل بياموزيد.

آش شله قلمكار با 1TouchFood

درباره آش شله قلمكار بارها صحبت كرده ايم. اين يك آش بسيار خوشمزه و لذيذ است. با مطالعه اين آش مي توانيد يك آش بينظير و با گوشت را براي عزيزان خود تهيه نماييد. آش شله قلمكار از جمله آش هاي بينظير و مشهوري است كه طرفداران پروپاقرص و زيادي داشته و افراد بيشماري به اين آش خوشمزه و خوش طعم علاقه دارند. اين موضوع سبب گشته تا افراد زيادي به دنبال آموزش اين آش خوشمزه هستند تا خودشان بتوانند آن را تهيه و سرو نمايند.

آش هاي ايراني به طور كل داراي جذابيت فراواني بوده و در اين ميان آش هاي هر منطقه اي داراي مزه خاصي هستند. به دليل ذائقه متفاوت هر منطقه و استان طعم ها تغيير پيدا كرده و اين سبب مي شود تا گروه خاصي به هر آش علاقه داشته باشد.

آش هاي متفاوتي همچون آش رشته، آش شله قلمكار، آش دوغ، آش جو و بسياري ديگر از آش ها وجود دارند كه از جذابيت خاصي برخوردار بوده و طعم و مزه داراي جذابيت بينظيري براي افراد مختلف هستند.

مطالب مرتبط

انواع كيك

انواع ماكاروني

انواع كباب

غذاهاي تركي

شيريني

انواع كوفته

انواع پيتزا

انواع بستني

بستني

آش

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۲:۳۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

از دستگاه هاي تصفيه آب خانگي چه مي دانيد؟ مزيت دستگاه تصفيه آب چيست؟ از كجا دستگاه تصفيه آب اصل بخريم؟ كدام دستگاه تصفيه آب مناسب ما است؟ اين ها سوالاتي است كه ممكن است براي شما پيش آمده باشد و به دنبال جواب آن ها باشيد. در اين مطلب قصد داريم جواب اين سوالات را به شما بدهيم. با ما همراه باشيد.

 

دستگاه تصفيه آب چيست؟

شايد فكر كنيد كه آب تصفيه شده لوله كشي شهري آبي كاملا سالم و عاري از هرگونه ناخالصي مي باشد. اما اين آب اگر حتي در تصفيه خانه كاملا به سطح استانداردي از بهداشت رسيده باشد ممكن است در ميان راه آلودگي هاي زيادي را به خود جذب كند. اين آلودگي مي تواند حتي در خانه خودتان از طريق لوله هاي زنگ زده به آب منتقل شود. اين خوشبينانه ترين حالت بود! آب در همه تصفيه خانه هاي صنعتي شهري به طور كامل پاكسازي نمي گردد و حاوي ذرات و آلودگي مي باشد. بنابراين  وجود دستگاه تصفيه آب در آخرين مرحله از خطوط لوله كشي شهري (كه در آشپزخانه خانه ها مي باشد) الزامي است. اين دستگاه داراي چندين فيلتر مخصوص مي باشد كه آب از ميان اين فيلتر ها عبور مي كند و پاكسازي مي گردد و در انتها در مخزن تعبيه شده ذخيره مي گردد. علت وجود مخزن؛ سرعت كم تصفيه شدن آب در اين دستگاه ها مي باشد.

 

مزيت دستگاه  تصفيه آب چيست؟

دستگاه تصفيه آب دوستدار سلامتي شما است! چه چيزي از اين مهم تر؟ آب نقش بسيار مهمي در سلامتي ما انسان ها دارد. بيشترين نوشيدني اي كه انسان ها در طول روز مي نوشند قاعدتا همين آب است. آب حتي اگر داراي ذره اي رسوب و ميكروب باشد در دراز مدت صدمات بدي را به بدن انسان وارد مي كند. براي درك بهتر؛ چايي كه با آب تصفيه شده توسط دستگاه تصفيه آب خانگي دم مي شود داراي طعم بهتري است و به شما به هيچ عنوان لكه اي  را در قوري و يا ليواني كه در آن چاي ريخته مي شود مشاهده نخواهيد كرد. گاهي اوضاع به قدري بد مي شود كه شما ذرات معلق در آب را حتي با چشم غير مسلح نيز مي توانيد ببينيد. آمار مشكلات كليوي در شهر هايي كه آب غير بهداشتي دارند بسيار بالا است. بنابراين اهميت تعبيه دستگاه تصفيه آب در خانه شما بسيار بالا است تا سلامتي خود را هرچه بيشتر حفظ كنيد.

 

چه دستگاه تصفيه آبي براي ما مناسب است؟

دستگاه هاي تصفيه آب را در مدل ها و قيمت هاي مختلفي مي توانيد پيدا كنيد. كاري كه اين دستگاه ها انجام مي دهند در نهايت يك هدف واحد يعني “پاكسازي و تصفيه كامل آب” مي باشد. در اولين مرحله شما بايد تعداد نفرات خانواده و يا كاركنان محل كارتان را مد نظر قرار دهيد. در صورتي  كه پر جمعيت هستيد لازم است از مخزن بزرگتري براي دستگاه تصفيه آب استفاده كنيد. دستگاه هاي تصفيه آب داراي دو نوع روميزي و زير سينكي مي باشد. استفاده از دستگاه هاي زير سينكي به دليل وجود فيلتر هاي بهتر اولويت بالاتري دارد اما در صورتي كه جاي مناسب نداريد مي توانيد از دستگاه هاي رو ميزي استفاده كنيد. دستگاه هاي رو ميزي داراي ظاهري بهتر هستند و نماي آشپزخانه شما را بهم نمي ريزند.

 

از كجا دستگاه تصفيه آب استاندارد بخريم؟

دستگاه هاي تصفيه آب را بهتر است از مراكز معتبري تهيه كنيد. زيرا اين دستگاه ها داراي نمونه هاي قلابي فراواني هستند. دستگاه تصفيه آب قلابي در صورت خراب شدن به سختي تعمير مي شود و طول عمر بسيار كمتري دارد. حتي ممكن است آب را به هيچ عنون تصفيه نكنند و حتي براي سلامتي شما مضر نيز باشند. خريد از مركزي معتبر كه تمامي خدمات دستگاه هاي تصفيه آب از جمله نصب دستگاه، فروش و نصب فيلتر دستگاه تصفيه آب، تعمير دستگاه و … را داشته باشد از اهميت بالايي برخوردار است.

 

فروشگاه تصفيه آب آبنديش

فروشگاه تصفيه آب آبنديش نمايندگي دستگاه تصفيه آب نوا عرضه كننده انواع دستگاه تصفيه آب مي باشد. علاوه بر نوا برند هاي مطرح ديگري همچون اكولايف، ايزي ول و… در اين فروشگاه موجود مي باشند. اين فروشگاه با دارا بودن سابقه و تجربه اي طولاني يكي از بهترين فروشگاه هاي تصفيه آب در سطح كشور مي باشد.

آبنديش عرضه كننده دستگاه هاي تصفيه آب صنعتي نيز مي باشد و تا كنون پروژه هاي زيادي را با مجموعه هاي صنعتي و نيمه صنعتي به اجرا رسانده است.

خدمات مشاوره قبل از خريد و همچنين نصب و تعمير دستگاه تصفيه آب نيز در اين مجموعه انجام مي پذيرد. ارسال دستگاه هاي تصفيه به سراسر ايران رايگان مي باشد. همچنين در مناطق تهران و كرج نصب دستگاه هاي تصفيه آب به صورت رايگان انجام مي گيرد. آبنديش نمايندگي تصفيه آب در انديشه مي باشد و تمامي خدمات مربوط به دستگاه هاي تصفيه آب را ارائه مي دهد  و داراي تكنسين هاي مجرب و آموزش ديده مي باشد.

 

تماس با آبنديش:

تهران – انديشه فاز 4- بازار ايراني اسلامي

02126741651

02165341434

02126763039

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ اسفند ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۳۲:۴۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تابلو مغازه و فروشگاه

تابلو فروشگاه از مهمترين ملزومات تبليغاتي به شمار مي آيد. متنوع و به روز بودن تابلو تبليغاتي، تاثير زيادي در معرفي بهتر و جلب توجه مشتريان و رهگذران داشته و به كسب و كار رونق مي دهد. اما اين تنها مزيت محصولات جذاب و رنگين تبليغاتي نيست و تاثير قوي آنها در زيباسازي و مدرن نشان دادن شهرها را نير نمي توان ناديده گرفت.

در اين مطلب همراه با شما صنعت بزرگ و متنوع تابلوسازي را مورد بررسي قرار داده و به موارد زير مي پردازيم:

 • انواع تابلو مغازه و تاثير شگرف آنها در تبليغات!

 • تابلوهاي تبليغاتي، همگام با صنايع روز دنيا!

 • آشنايي با برند ليزر پلاس!

انواع تابلو تبليغاتي فروشگاهي

تبليغات فروشگاهي، دنياي بزرگ و رنگيني دارد. از زمان ورود انواع تابلو فروشگاهي به بازار، نه تنها تجارت و كسب و كارها، كه شهرها نيز پررونق تر و جذاب تر شده است.

از نصب نخستين تابلوها بر درب معابد و كاخ ها و پس از آن زماني كه تابلو فروشگاه در ساده ترين شكل آن ابداع شد، مدت طولاني مي گذرد. بازه زماني كه طي آن تابلوها از متون ساده با كلماتي محدود، به ويترين هايي از نور و رنگ تبديل شده كه نگاه رهگذران را شكار مي كنند.

امروزه صنعت بزرگ تبليغات داراي شاخه هاي فراواني است كه از ساخت ملزومات تا دنياي بي نهايت اينترنت را شامل مي شود. اما در ميان اين همه عناصر جذاب، كمتر موردي مانند تابلو سردرب مغازه عموميت يافته است.

انواع تابلوهاي تجاري و فروشگاهي، بك لايت تبليغاتي و تابلوهاي راهنماي داخلي و خارجي فروشگاه ها هر يك بخشي از تاثير قوي در اين مجموعه را به عهده دارند.

امروزه و با وجود فناوري هاي ابداعي نظير برش ليزري، لامپ هاي ال اي دي، لايت باكس هاي فلزي و تابلوهاي ترمووود و نظاير اينها، كمبودي در تنوع محصولات تابلو فروشگاهي به چشم نمي خورد. بعد از گذشت نسل ها از نمونه هاي ساده اما سنگين تابلو فروشگاه، نوبت به ساخت تابلو سردرب مغازه با تكنولوژي روز دنيا و نصب آسان و فوري رسيده است.

78568

انواع تابلو مغازه: تنوع در متريال و شيوه ساخت!

تابلوهاي تبليغاتي فروشگاه ها همواره نقشي پررنگ و موثر در رونق كسب و كارها ايفا كرده اند. بسته به مكان و موقعيت هر مغازه، يك يا چند نمونه  از تابلوهاي موجود مي تواند نياز به تبليغات را در آنها پوشش دهد.

تا چند دهه پيش از اين، ورود تكنولوژي ساخت اين نوع تابلوها از كشورهاي صنعتي با كندي صورت مي گرفت. اما با افزايش ارتباطات اينترنتي و روابط تجاري بين كشورها، امروزه زماني كوتاه براي ورود و به كارگيري فناوري هاي مدرن تبليغات در هر نقطه از دنيا كافيست!

در بازار ايران نيز انواع تابلو فروشگاه در تنوع بالا به لحاظ نماي ظاهري، ساختار داخلي و البته قيمت متفاوت توليد و عرضه مي شود.

بخش مهمي از بدنه و اسكلت اين تابلوها را فلز، نئون و پلاستيك تشكيل مي دهد. بر همين اساس نياز به برش هاي دقيق اين متريال مصرفي، اجتناب ناپذير به نظر مي رسد. كاري كه انجام آن بدون ابزارهاي مدرن و امروزي بسيار زمان بر بوده و از دقت كافي نيز برخوردار نخواهد بود!

امروزه و با وجود دستگاه هاي برش ليزري و ابزار دقيق اندازه گيري، شاهد ساخت و عرضه نمونه هايي بسيار زيبا و كاربردي اين محصولات هستيم.

485632

انواع تابلو فروشگاهي از چلنيوم تا لايت باكس!

اين روزها با افزايش جمعيت و حضور افراد فعال بيشتري در حوزه كسب و كار، شكل كلي تبليغات نيز دستخوش تغييرات زيادي شده است. استفاده از نمونه هاي جديد و به روز تابلو، فرصت هاي تازه اي براي ذهن هاي خلاق و مبتكر در اين رشته پديد آورده است.

موقعيتي بي نظير تا با عرضه بهترين هاي اين صنعت و تنوع قيمت تابلو مغازه ، به دارندگان كسب و كارها در ارائه اطلاعات بيشتر و تبليغات قوي تر در زمينه هاي كاري خود كمك كنند.

برخي از نمونه هاي تابلو سردرب مغازه عرضه شده در رشته تابلوسازي به شرح زير هستند:

تابلو چلنيوم : اين نمونه ها با دارا بودن بدنه كانال مانند و بخش نوراني نقش مهمي در روشن و خوش نما كردن فضاي تبليغاتي سردرب مغازه دارند. امكان اجراي دقيق و مهندسي شده بدنه آلومينيومي اين نوع تابلو در كنار برش هاي دقيق و مونتاژ قوي بخش هاي فلزي و نوراني اين نوع تابلو نيز به آن جلوه ويژه و خاصي بخشيده است كه طرفداران صنعت مدرن تبليغات را به شدت جذب مي كند.

طراحي اوليه اين تابلوها توسط يكي از نمونه هاي نرم افزارهاي ويژه طراحي سه بعدي نظير اتوكد، كورل يا موارد مشابه انجام و قسمت هاي بعدي كار نيز با كمك دستگاه هاي ويژه ساخت چلنيوم  يا به شكل دستي توسط تابلوساز انجام مي گيرد. روشنايي اين تابلوها اغلب با چراغ هاي LED و SMD تامين شده و درخشش بي نظيري را براي آنها به ارمغان مي آورد.

از دوام بالا و ضدضربه بودن تا مزايايي نظير ثبات رنگ و عايق در برابر خاك و گرما و موارد فراوان ديگر در اين تابلوها قابل ذكر است.

تابلوهاي حروف استيل: انواع نمونه هاي تابلو حروف فلزي با بدنه استيل و در رنگ هاي طلايي و نقره اي از محصولات كلاسيك تابلو هستند كه طي سال ها از محبوبيت آنها كاسته نشده است. كاربرد متنوع فولاد و مقاومت بالاي اين محصولات در كنار ورود دستگاه هاي برش ليزري به بازار صنايع تابلوسازي، امكان ساخت نمونه هاي شكيل و ماندگار تابلو فروشگاه از اين جنس را فراهم آورده است.

تابلو حروف پلاستيك يا پلكسي گلاس: اين محصول تبليغاتي از قديمي ترين و محبوب ترين نمونه هاي تابلو فروشگاهي در ايران است كه با نام هاي حروف برجسته و ال اي دي پلاستيك نيز معروف است.

تابلو نئون پلاستيك و چراغ هاي نئون ديواركوب: اين نوع تابلو تجربه متفاوتي از تبليغات تجاري را به دنيا معرفي كرده و طي سال ها هم چنان طرفداران خاص خود را دارد. جلوه كم نظير و متفاوت و رنگ هاي درخشان اين نوع تابلو بر جذابيت محيط افزوده و فضا را به شكل اعجاب آوري تغيير مي دهد.

تابلوهاي بك لايت و لايت باكس: استفاده از نور مخفي و تاثير خاص آن بر مخاطب زمينه اي قوي براي ساخت و عرضه اين نوع تابلو تبليغاتي فراهم كرده، به طوري كه طي دهه ها استفاده نيز از جذابيت آن كم نشده است.

تابلوهاي وگاسي: در ميان ديگر انواع تابلو فروشگاهي با سبكي مدرن و خاص با نام وگاسي روبرو هستيم كه بر اساس درخشش فوق العاده لامپ ها و استحكام بالاي بدنه فلزي ساخته مي شود. اين نوع تابلو كه نمونه هاي كلاسيك آن در فيلم هاي قديمي نيز ديده مي شود، با چرخشي دوباره و به دليل اقبال خوب مشتريان به بازار تبليغات بازگشته است.

كلام پاياني

تنوع محصولات مدرن تبليغاتي در فيلد كاري تابلوسازي چنان بالاست كه حتي اشاره اي كوتاه به همه آنها نيازمند فرصتي بيش از اين است.

برند ليزر پلاس مصمم است تا خدمات خود را در زمينه ساخت و عرضه انواع تابلو سردرب مغازه و ديگر نمونه هاي تابلوهاي تبليغاتي داخل و خارج از فروشگاه با بهترين كيفيت و فناوري روز دنيا به شهروندان ارائه نمايد.

تنوع محصولات، طراحي دقيق و هنري، كاربرد تجهيزات مدرن و روز دنيا در كنار تجربه موازي هنري و صنعتي اين مجموعه ليزر پلاس را به عنوان مرجعي مطمئن و توانا در اين فيلد كاري معرفي نموده است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۱۸:۲۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

طراحي ويلا مدرن و باغ ويلا   طراحي ويلا مدرن و ساخت صفر تا صد ويلا شامل طراحي نما ويلا، دكوراسيون داخلي ويلا و محوطه سازي در تهران و ساير نقاط ايران توسط  طراحان حرفه اي و با تجربه تهران گاردن انجام مي گيرد.

براي آن كه بتوان بهترين نتيجه از ساخت و ساز يك عمارت ويلايي و محوطه فضاي سبز آن را داشت، بايد امر طراحي ويلا را به بهترين شكل پيش برده و آرامش و زيبايي را در كنار صرف هزينه هاي معقول و استانداردسازي، جريان بخشيد.

از اين روي سپردن كار طراحي ويلا و محوطه سازي به دست تيم هاي حرفه اي كه سابقه كار قابل توجهي در اين حوزه داشته و به جديدترين علم روز دنيا در اين خصوص مجهز باشند، بسيار حائز اهميت خواهد بود.

در ادامه با ما همراه باشيد تا در اين خصوص بيشتر بدانيم.

طراحي ويلا

طراحي ويلا به منظور دست يابي به يك محيط آرامش بخش و طرب انگيز كاملا ضروري است. در صورتي كه ويلا مطابق با اصول استاندارد طراحي ساختمان ويلا ساخته نشده و پلان اوليه آن به درستي طراحي نشده باشد، نمي توان انتظار داشت كه رفاه و آسايش لازم را براي ساكنين آن، فراهم سازد. به اين ترتيب بايد طراحي عمارت ويلايي، به وسيله تيم هاي حرفه اي انجام پذيرد.

براي آن كه طراحي ويلا به درستي انجام شود، لازم است كه سبك هاي مختلف طراحي عمارت و ساختمان در نظر گرفته شده و با توجه به خواست مشتري و البته پتانسيل هاي منطقه اي، بهترين سبك در نظر گرفته شود.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۱۷:۵۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر