Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
 

 

لوله برق يكي از تجهيزات پركاربرد در تجهيزات برقي و ساختماني است. لوله هاي برق پوششي براي محافظت از جان مردم و هدايت برق هستند. لوله هاي برق انواع مختلفي دارند.

لوله برق چيست؟

لوله برق ، وسيله اي است كه براي محافظت از جان افراد از خطر برق گرفتگي و همچنين جلوگيري از آسيب ديدن سيم هاي جريان برق استفاده مي شود. لوله هاي برق در مكان هاي مختلفي مانند ساختمان هاي تجاري و صنعتي، هتل ها، بيمارستان ها، مغازه ها و ... استفاده مي شود. استفاده از لوله هاي برق ميزان خطرات احتمالي مانند آتش سوزي و اتصال جريان برق را كاهش داده و ايمني ساختمان را تضمين مي كند. لوله هاي برق باعث افزايش انعطاف پذيري و دوام سيم كشي ساختمان مي شوند و در صورت بروز مشكل به راحتي قابل تعويض هستند.

انواع لوله برق

براي اينكه به سيم ها و كابل هاي برق آسيبي وارد نشود در سيم كشي ساختمان از لوله هاي برق استفاده مي شود. لوله هاي برق در انواع و متريال هاي مختلف در بازار توليد و به فروش مي رسند كه در متن زير به توضيح انواع لوله هاي برق مي پردازيم.

• لوله برق pvc: لوله برق pvc از پلاستيك سخت ساخته شده است. از اين لوله ها در زير سقف بتني ساختمان استفاده مي شود. لوله برق PVC داراي مزاياي بسياري از جمله: عايق بودن، مقاومت شيميايي، ضد زنگ و اكسيداسيون، سبك و ارزان است. مقاومت در برابر ضربه و مقاومت در برابر حرارت از جمله معايب اين لوله ها مي باشد.

• لوله برق پلي آميد: لوله برق پلي آميد از پلاستيك نرم ساخته شده است. لوله برق پلي آميدي به دليل سبكي كاربرد فراواني در ساختمان ها دارد. انعطاف پذيري، هزينه كمتر نسبت به لوله هاي موجود در بازار و مقاومت در برابر ضربه از جمله مزاياي اين لوله ها مي باشد. اشتعال پذيري اين لوله ها يكي از معايب آنهاست.

• لوله برق پلي آتيلن: لوله پلي اتيلن براي برق از پلاستيك نرم ساخته شده است. اين لوله ها از لوله هاي pvc قوي تر هستند. لوله هاي برق پلي اتيلن براي جلوگيري از آسيب ديدن سقف ها در هنگام بتن ريزي استفاده مي شود. قيمت لوله پلي اتيلن برق از لوله HiPVC بالاتر است.

• لوله برق خرطومي پي وي سي: لوله هاي برق از PVC ساخته شده اند. از مزاياي اين لوله ها مي توان به انعطاف پذيري بالا و خمش در جهات مختلف، غير قابل اشتعال بودن اشاره كرد. اين لوله ها در بسته بندي هاي 15 متري و 25 متري در قطرهاي مختلف به فروش مي رسد. اين لوله ها در اتاق هاي خشك استفاده مي شوند. عدم مقاومت اين لوله ها يكي از معايب آنهاست.

• لوله برق خرطومي پلي آميد: جنس لوله برقي از پلي آميد است و مانند لوله برقي پي وي سي عمل مي كند و كاربرد مشابهي دارد. لوله برق پلي آميد گرانتر از لوله برق PVC است.

مزاياي لوله برق هاي پي وي سي

لوله هاي برق پي وي سي مزاياي زيادي دارند و در ساخت و سازهاي سبك كاربرد فراواني دارند كه در متن زير به مزاياي اين لوله ها اشاره مي كنيم.

•  در برابر خوردگي و زنگ زدگي مقاوم بوده و رطوبت را جذب نمي كنند، بنابراين مي توان از آنها در فضاي باز استفاده كرد.

 • سبكي و حمل و نقل آسان جهت جابجايي به نقاط مختلف ساختمان

•  مقاومت بالا در برابر جريان الكتريكي و عايق

•  لوله هاي برق PVC در برابر سايش و خوردگي و همچنين تماس با مواد شيميايي مانند روغن، الكل، اسيدها، باكتري ها و ... بسيار مقاوم هستند.

•  كاهش هزينه هاي نصب و سيم كشي ساختمان

  • لوله هاي پي وي سي در اندازه ها و ابعاد مختلف و همچنين قطر مناسب به راحتي در كانال ها، سقف و كف ساختمان قرار مي گيرند.

 • يكي از ويژگي هاي منحصر به فرد اين لوله ها قيمت مناسب آنهاست كه باعث كاهش هزينه هاي جاري مي شود.

اتصالات مورد استفاده در لوله برق

 • بوش: براي گسترش مسير مجراي برق يا پانل فيوز و غيره استفاده مي شود.

 • تبديل: اگر بخواهيم از جعبه اتصال اين انشعاب را با خروجي با لوله كوچك بگيريم، از تبديل استفاده مي كنيم.

 • زانو: براي خم كردن مجراي الكتريكي

 • جعبه توزيع گرد: براي اتصال چندين لوله برق

 • گيره: از اين تجهيزات براي اتصال لوله هاي الكتريكي در معرض ديد استفاده مي شود.

موارد مهم در لوله كشي ساختمان

 • تعداد دورهاي استفاده شده در مسير لوله برق محدود بوده و نبايد از 4 عدد بيشتر باشد.

 • استفاده از لوله هاي برق فقط براي كابل هاي متصل به يك مدار مجاز است.

 • اگر از مجراي برق در محيط مرطوبي مانند كشور خود استفاده مي كنيد، بايد به فاصله لوله تا سطح مجاور و فواصل نصب بست ها توجه كنيد.

 • مجراي برق از تابلوي برق شروع مي شود و بايد در انتهاي مسير به پريز يا جعبه توزيع ختم شود.

 • هرگز از لوله برق به صورت مورب استفاده نكنيد.

 • حداقل عمق مجراي برق بايد 15 ميلي متر در ديوار و 3 سانتي متر در كف باشد.

قيمت لوله برق

موارد زير در قيمت لوله برق موثر مي باشد كه بايد در هنگام خريد لوله برق به آن توجه نماييد.

 • در هنگام خريد به ابعاد لوله برق توجه كنيد تا متناسب با فضاي مورد نظر باشد.

 • با توجه به نوع كابل هاب عبوري از لوله برق، قبل از خريد بايد نوع لوله برق را تعيين كنيد.

 • با كمك كارشناسان اين حوزه با توجه به نوع نقشه ساخت تعداد اتصالات براي اتصال قطعات لوله برق و ايجاد لوله بلندتر را مشخص كنيد.

 • قبل از خريد لوله برق به وزن اين محصول توجه كنيد كه بايد متناسب با مصالح به كار رفته در ساختمان باشد.

 • قبل از خريد لوله برق، نوع آب و هواي منطقه مورد نظر را به كارشناس مربوطه اطلاع دهيد تا در صورت مرطوب بودن محيط، متريال لوله برق انتخاب شود تا دچار خوردگي و آسيب نگردد.

 

منبع آسمان سمنان | https://aseman-semnan.com/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۱۲:۵۰:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

چارتر تركيه ديجيتال  براي خريد بليط هواپيما، پس از وارد شدن به سايت ، مسير پرواز خود را از بين مسيرهاي پيشنهادي انتخاب و يا در كادر سمت راست “به كجا پرواز مي كنيد” مبدا و مقصد پرواز را وارد نماييد.

 شهر مبدا و مقصد را وارد نماييد. سامانه به صورت هوشمند پس از وارد كردن دومين حرف از شهر، ليست شهرهاي مشابه را براي شما باز مي كند كه بايد از بين آن ها شهر مورد نظر را انتخاب نماييد.
پس از وارد كردن مبدا و مقصد، روي دكمه “جستجو” كليك كنيد.

تصوير راهنما
 
سامانه بهترين نرخ مسير انتخابي را تا 15 روز آينده براي شما نمايش ميدهد. براي مشاهده تمامي پرواز ها بر روي تاريخ مورد نظر كليك كنيد.

نمايش ليست پروازها

  با كليك بر روي تاريخ مورد نظر، ليست كليه پروازهاي آن روز به ترتيب كمترين قيمت براي شما نمايش داده خواهد شد.

با توجه به زمان پرواز ، ظرفيت ، نوع بليط (چارتري يا سيستمي) و شركت هواپيمايي هر پرواز، بر روي دكمه “انتخاب” پرواز مورد نظر كليك نماييد.

تصوير راهنما

 

 پس از انتخاب پرواز، صفحه مشخصات مسافر براي شما باز خواهد شد كه بايد اطلاعات خواسته شده را با نهايت دقت تكميل نماييد.

 • در كادر (1) نام خود را به زبان لاتين وارد نماييد.
 • در كادر (2) نام خانوادگي خود را به زبان لاتين وارد نماييد.
 • در كادر (3) براي پروازهاي داخلي كد ملي و براي پروازهاي خارجي شماره پاسپورت خود را بنويسيد.
 • در كادر 4 شماره موبايل خود را بنويسيد.
 • در كادر 5 عبارت امنيتي كه در تصوير بالاي كادر نمايان شده است را وارد نماييد، پس از اطمينان از صحيح وارد شدن اطلاعات بر روي دكمه رزرو كليك نماييد.

تصوير راهنما

  در مرحله بعد مشخصات شما نمايش داده خواهد شد:

 • در كادر (1) آدرس ايميل خود را وارد نماييد. (بليط به آدرس ايميل شما ارسال خواهد شد)
 • پس از آن بانك صادر كننده كارت خود را انتخاب نماييد و روي دكمه كليك كنيد.“پرداخت”
 • بعد از كليك روي “پرداخت” سيستم به شما پيامي مبني بر اطمينان از مشخصات وارد شده، زمان پرواز، مبدا و مقصد پرواز نمايش خواهد داد، پس از چك مجدد و اطمينان از صحت اطلاعات ،گزينه “از اطلاعات پرواز خود اطمينان دارم” را تيك نماييد و مجددا روي دكمه “پرداخت” كليك نماييد.

تصوير راهنما

  بعد از آن شما به درگاه اينترنتي بانك وصل خواهيد شد كه بايد شماره كارت بانكي، رمز دوم، كد CVV2 ، تاريخ انقضا را وارد نماييد و روي دكمه پرداخت كليك نماييد.

پس از پرداخت حتما روي دكمه “تكميل فرآيند خريد” كليك كنيد، در غير اين صورت وجه به حسابتان برگشت خواهد گشت و بليط براي شما صادر نخواهد شد.

تصوير راهنما

پس از پرداخت موفق بليط براي شما به صورت آني صادر شده و قابل رويت و چاپ مي شود.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ شهريور ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۰۹:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

هافمن به عنوان يكي از برترين توليد كنندگان درب و پنجره هاي دو جداره و سه جداره در ايران مشغول به توليد وعرضه محصولات خود مي باشد. دستگاه هاي توليد پروفيل اين شركت از بهترين و بروزترين دستگاه هاي موجود در جهان است كه به طور دقيق انواع پروفيل را در اندازه هاي مختلف با  با مواد اوليه مرغوب توليد مي نمايند. براي خريد پنجره دوجداره هافمن  مي توانيد از هافمن پنجره، نمايندگي هافمن در تهران اقدام نماييد.

 

خريد پنجره دو جداره

اگر به دنبال خريد پنجره دو جداره بوده باشيد قطعا متوجه شده ايد كه برند هاي زيادي در بازار وجود دارند كه اسم هاي نا آشنايي دارند و كيفيت مشخصي دارند. بيشتر پروفيل هاي متفرقه متاسفانه دوام و استحكام كافي را ندارد و صدا و باد و آب باران به داخل نفوذ مي كند. نفوذ صدا و گرد و غبار و ... به داخل به اين معني است كه پول خود را دور ريخه ايد و پنجره شما فرقي با پنجره هاي قديمي فلزي كه حتي حيوانات موذي هم از لا به لاي آن ها وارد خانه مي شدند ندارد. بنابراين بهتر است با هزينه درست و بجا و تهيه پنجره اي مناسب و با كيفيت خانه و يا محل كار خود را ايزوله كنيد و كمترين ورود آلودگي از بيرون را به داخل داشته باشيد. در صورت نياز به مشاوره مي توانيد با مشاوران فروش نمايندگي هافمن در تهران تماس حاصل نماييد. 

 

قيمت پنجره دوجداره هافمن

اين روز ها با توجه به شرايط اقتصادي نميتوان قيمت دقيق و ثابتي را براي پنجره هاي دو جداره ارائه داد اما مي توان اين قول را داد كه پنجره هاي دو جداره هافمن با توجه به كيفيت بسيار بالايي كه دارند با قيمتي بسيار عالي عرضه مي گردند. اين كه شما يك بار پنجره با كيفيت تهيه كنيد و تا سال ها از آن بدون ايجاد خرابي استفاده كنيد بسيار بهتر از خريد پنجره ارزان قيمت است. داشتن آينده نگري در خريد هايي كه پر هزينه هستند بسيار حائز اهميت است و باعث صرفه جويي در هزينه در دراز مدت مي گردد. توجه داشته باشيد كه براي دريافت مشاوره و دريافت اطلاعات در خصوص قيمت پنجره دوجداره، مي توانيد با كارشناسان ما در هافمن پنجره در ارتباط باشيد.

 

تعويض پنجره قديمي

در صورتي كه صداي بلندگوي وانت هاي دوره گرد، سر و صداي خودرو ها و ... شما را آزار مي دهند. در صورتي كه گرد و خاك به داخل خانه شما مي آيد و مشكلات عديده ديگري براي شما پيش آمده مي توانيد پنجره خود را تعويض كنيد. پنجره هافمن خدمت تعويض پنجره قديمي با پنجره دو جداره را به شما ارائه مي دهد. تعويض پنجره ها با كمترين آسيب به ديوار انجام مي گيرد و هزينه كمتري نسبت به خريد پنجره دارد. پنجره هاي دوجداره، معايب پنجره هاي قديمي را مي پوشاند و داراي مزايا مختلفي است كه نياز به مراقبت خاصي ندارند. وجه داشته باشيد درست است كه تابستان و بهار ممكن است به عنوان يك زمان ايده آل و مناسب براي اين كار باشد اما در طول سال و هر زماني اگر اين كار را انجام دهيد در راندمان مصرف انرژي صرفه جويي كرده و صورتحساب خود را كاهش دهيد.همچنين بايد از برند برتر درب و پنجره دوجداره مناسب براي جايگزيني استفاده كنيد.راهنماي خريد پنجره دو جداره

در صورتي كه قصد خريد پنجره دو جداره هافمن داريد اما نمي دانيد بايد از كجا شروع كنيد بهتر است با كارشناسان ما تماس بگيريد. در ابتدا بايستي محل نصب پنجره شما آماده باشد و با استفاده از متر سنج ليزري اندازه دقيق چهارچوب پنجره اندازي گيري گردد. در مرحله بعد پنجره در كارگاه توليد مي گردد و سپس به محل نصب پنجره منتقل مي شود. در انتها پس از نصب پنجره به طور دقيق آب بندي و تست مي گردد. 

 

تماس با نمايندگي هافمن در تهران

در صورتي كه مي خواهيد پنجره دو جداره سفارش دهيد و يا پنجره قديمي خود را با پنجره جديد تعويض كنيد مي توانيد با ما تماس حاصل نماييد و از مشاوره رايگان بهره مند شويد.

 

تهران، سعادت آباد، بلوار 24 متري


https://hofmannpanjereh.com

 

09122024158

02126760626

02122383441

02126760208

 

09122055303

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ تير ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۰۲:۳۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
Spotify promotion

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ] [ ۰۱:۵۵:۵۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

امروزه با گسترش تكنولوژي و ارتباطات ، هر كسب و كاري نيازمند تغيير شيوه كار و به روز شدن با اين فناوري ها است ، بنابرين مدير هر كسب و كار در پيرو ديجيتالي شدن كسب و كار خود كه شامل ايجاد پيج اينستاگرام ، طراحي سايت و ايجاد تبليغات كليكي و همچنين سئو مي شود نيازمند برداشتن گام هايي مي باشد.

در گذشته براي فروش يك محصول از تبليغات سنتي استفاده مي شد كه از چاپ بنر ، بروشور ، و يا حتي تبليغاتي محيطي مثل بيلورد بوده است ، اما با توجه به گسترش تكنولوژي نيازمند هستيم كه نوع تبليغات را نيز تغيير دهيم ، شما در كسب و كار امروز نيازمند اين هستيد كه به صورت پيامكي ، ايميلي و يا حتي واتس اپ با مخاطبينتون ارتباط برقرار كنيد و يا حتي در مرحله بالا تر به صورت لايو با كاربر خود چت كنيد.

اين ها اقداماتيست كه براي پياده سازي آن نيازمند اعتماد به يك تيم قدرتمند و با تجربه داريد ، ولي نگران نباشيد ، ما تيم با سابقه ي وبينو را به شما معرفي مي كنيم ، وبينو با داشتن سابقه طراحي بيش از 200 سايت در زمينه هاي مختلف فروشگاهي ، شركتي ، شخصي ، و .... و همچنين كد نويسي انواع اپليكيشن ها مي تواند در اين امر به شما كمك كند.

از ديگر خدمات وبينو مي توان به طراحي سايت قم ، طراحي انواع تيزر هاي تبليغاتي ، بنر هاي متحرك و حتي لوگو اشاره كرد.

بديهيست كه هر مدير كسب و كاري با داشتند بازوي قدرتمندي همانند وبينو در عرصه ي طراحي سايت ، ديگر نگراني براي اين موضوع ندارد

 

در اين مقاله به بررسي اين كه چرا يك كسب و كار نيازمند تغييرات جامع دارد و چرا بايد به سمت ديجيتال ماركتينگ روي بياورد پرداختيم و همچنين مجموعه ي متخصص وبينو را به شما معرفي كرديم ، اميدوارم كه از اين مقاله لذت برده باشيد

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۴۳:۲۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

متخصصين تهران


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ خرداد ۱۴۰۱ ] [ ۰۵:۲۰:۱۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تصميم گيري براي كمك گرفتن از يك مشاور زوج درماني گام بزرگي است. اين بدان معناست كه بپذيريد كه در ارتباط عاطفي شما مشكلي وجود دارد. سوالي كه پذيرفتنش آسان نيست و جسارت مي خواهد! اگر تجربه اي در زمينه مشاوره نداريد، زوج درماني مي تواند كمي گيج كننده باشد. به ياد داشته باشيد كه انتخاب مشاور مناسب براي درمان يك زوج بسيار مهم است. در اين مقاله شما را با 6 مشكل زناشويي آشنا مي كنيم كه زوج درماني مي تواند به حل آنها كمك كند.

 

۱. وقتي اعتمادتان را به يكديگر از دست داده‌ايد

از دست دادن اعتماد بين زوجين يكي از رايج ترين دلايل مراجعه به مشاور زوجين است. فرقي نمي كند كه اين خيانت جنسي، خيانت عاطفي، دروغگويي يا كلاهبرداري مالي باشد. بازگرداندن پايه اعتماد از دست رفته كار آساني نيست. ايجاد فضايي براي گفتگو كه در آن هر دو طرف بتوانند آزادانه خواسته ها و شكايات خود را بيان كنند، به پر كردن اين شكاف كمك مي كند.

 

۲. وقتي بحث‌وجدل روز‌به‌روز بيشتر مي‌شود

آيا احساس مي كنيد كه زندگي روزمره شما حول محور اختلافات در مورد مسائل مختلف مي چرخد؟ اين بحث ها مي تواند بحث هاي جزئي يا فريادهاي بلند باشد. اما اگر روند صعودي داشته باشند به اين معني است كه كار وجود ندارد. دليل مناظره ممكن است مشكل شخصي يكي از دو طرف باشد، اما همچنان مي تواند منجر به اختلافات مداوم شود. از طرف ديگر، علت اين برخوردها ممكن است مشكلات جدي باشد كه شما از آنها غفلت كرده ايد و در حل آنها ناكام مانده ايد.

۳. وقتي به‌سختي باهم ارتباط برقرار مي‌كنيد

آيا احساس مي كنيد كه طرف مقابل شما را درك نمي كند يا هميشه شما را ناديده مي گيرد؟ شايد مشكل يك مشكل واضح نباشد. گاهي فكر مي كنيد و مي بينيد كه از وضعيت عاطفي شريك زندگي خود چيزي نمي دانيد و او با شما تفاوتي با يك غريبه ندارد! اغلب اوقات، يكي از اثرات مثبت آشكار درمان دوگانه افزايش ارتباطات و بهبود كيفيت رابطه شماست. يك مشاور باتجربه به شما كمك مي كند تا با يكديگر ارتباط برقرار كنيد، گوش كنيد و يكديگر را بهتر درك كنيد.

 

۴. وقتي احساس مي‌كنيد مشكلي وجود دارد، اما نمي‌دانيد چرا يا چيست؟

مانند مشاوره شخصي، زوج درماني نه تنها به حل مشكلات كمك مي كند، بلكه گاهي اوقات منجر به شناسايي آنها مي شود. مثلاً ممكن است احساس كنيد بعضي چيزها در ازدواجتان مانند گذشته نيست، اما نمي توانيد دقيقاً بگوييد چه چيزي! ممكن است مانند قبل با شريك زندگي خود احساس ناراحتي كنيد يا به مرور زمان با او احساس ناراحتي كنيد، اما نمي دانيد چرا. اغلب اوقات، علائم اوليه اي وجود دارد كه به شما مي گويد تعامل شما بين دو نفر در حال تبديل شدن به يك وظيفه ناسالم و ناكارآمد است. اما ممكن است متوجه اين علائم نشويد! اين بدان معنا نيست كه يك طرف مقصر است. در عوض، ممكن است لازم باشد كمي رابطه خود را تنظيم كنيد. يك جلسه زوج درماني محل خوبي براي شروع اين روند است.

 

۵. وقتي مي‌خواهيد موضوعي را به همسرتان بگوييد، اما نمي‌توانيد

گاهي اوقات اثربخشي زوج درماني در همان جلسه مشاوره شروع مي شود. اين يك مكان امن و حمايت كننده است كه به شما كمك مي كند در مورد چيزهايي صحبت كنيد كه صحبت كردن در مورد آنها در موقعيت هاي ديگر دشوار است. يك مشاور مجرب با حضور گرم و حمايت به شما كمك مي كند بر ترس خود از در ميان گذاشتن برخي مشكلات با همسرتان غلبه كنيد.۶. وقتي يك يا هيچ‌يك از دو طرف نمي‌توانند بحثي سازنده داشته باشند

بر اساس مطالعه‌اي كه توسط جان گاتمن در مورد پايداري ازدواج و پيش‌بيني‌كننده‌هاي طلاق انجام شد، نحوه مديريت اختلافات زوج‌ها نشان مي‌دهد كه آيا رابطه آنها ادامه خواهد داشت يا خير. ممكن است عصباني شويد، فرياد بزنيد، انتقام بگيريد يا به پرخاشگري بي اثر متوسل شويد. رفتار ناكارآمد و آسيب زا در يك دعوا يكي دوتا نيست. اغلب اين رفتار وضعيت را بدتر مي كند.ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۳۵:۱۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

براي دريافت خدمات از سايت هاي مختلف مي توانيد ابتدا به سايت كي خوبه مراجعه كرده تا ده سايت برتر هر حوزه را ببينيد و بشناسيد.  كي خوبه بستري فراهم كرده تا در آن هر فرد در هر حوزه اي كه مد نظرش است، سايت هاي برتر  را شناخته و از هر كدام كه مي خواهد خدمات دريافت كند.

كارشناس سئو كيست و چگونه متخصص سئو شويم؟ - الهام كشاورز

كمك كي خوبه به كاربران

يمرجع نقد و بررسي كي از بزرگ ترين مشكلات افراد براي استفاده از سايت يا خريد از فروشگاه هاي اينترنتي يا استفاده از خدمات آموزشي و … شناخت برترين و بهترين ها در آن حوزه است.  امروزه به دليل گسترش فضاي مجازي و همه گيري كسب وكارهاي اينترنتي سايت هايي كه در هر حوزه وجود دارند بسيار زياد مي باشند و بررسي تمامي آن ها براي پيدا كردن بهترين و برترين ، كار بسيار دشوار و زمانبري است . در اين راستا كي خوبه تلاش كرده تا اين مشكل را براي شما كاربران عزيز برطرف سازد.

 كي خوبه در هر زمينه ليستي از ده سايت برتر فعال و ايراني را در يك محتواي بسيار منسجم و جامع در اختيار مخاطبين قرار مي دهد.  براي اين منظور تنها كافي است كه وارد سايت كي خوبه  شده و مطالب موجود در اين سايت را مطالعه كنيد.

خدمات طراحي سايت - خدمات طراحي وب سايت - طراحي وبسايت | پارتاوب

 چگونه از سايت كي خوبه استفاده كنيم؟

مرجع نقد وبررسي كسب و كار ها  براي پيدا كردن حوزه موردنظر خود و نام ده سايت برتر،  ابتدا وارد سايت كي خوبه  شويد . پس از ورود به اين سايت صفحه اي پيش روي شما قرار مي گيرد كه در آن محتواهاي جديد درج شده و يا پرمخاطب به چشم مي خورد.  درصورتي كه حوزه موردنظر شما در اين محتوا بود مي توانيد آن را باز كرده و مطالب موجود در آن محتوا را مطالعه كنيد . اما اگر حوزه موردنظر شما در صفحه اول سايت كي خوبه  قرار نداشت ، مي توانيد در قسمت جستجو نام آن را جستجو كرده و پس از آن به محتوا برسيد .

پس از باز كردن محتوا در قسمت ابتدايي مقدمه اي در زمينه نوع فعاليت و خدمات آن حوزه در اختيار شما قرار گرفته است.  در ادامه نام ده سايت برتر در آن حوزه را مي بينيد . اين ده سايت جزو برترين سايت هاي موجود در گوگل و همچنين سايت هاي بسيار فعال و پرمخاطب هستند.  پس از مطالعه اين محتوا خوب است كه حتما قسمت نظرات كاربران را نيز مطالعه كنيد.  در بخش نظرات كاربران تجربه هاي شخصي افراد بدون هيچ گونه تبليغ يا پيش داوري يادداشت شده است.  شما مي توانيد نظر افرادي كه همانند شما از خدمات سايت مشابه استفاده كردن را مطالعه كنيد و در صورت ديدن ايراد يا نقطه مثبت از سايتي اطلاع كسب كنيد.

منحصر بودن خدمات كي خوبه

همان طور كه گفتيم كي خوبه  يك مرجع بسيار خوب براي شناخت تاپ سايت ها و سايت هاي برتر در هر حوزه مي باشد.  همانند كي خوبه در داخل كشور سايت هاي زيادي موجود نيست و يا عملكردي به خوبي كي خوبه ندارند.  به عنوان مثال يكي از ويژگي هاي مثبت كي خوبه  داخلي و ايراني بودن سايت هاي نام برده است.  بدين صورت كه تمامي افراد داخل ايران مي توانند از اين سايت استفاده كنند و هيچ گونه فيلتر يا عدم دسترسي به اين سايت ها براي ايرانيان وجود ندارد.

 مشابه سايت كي خوبه در سطح خارجي به وفور ديده مي شود.  زيرا اين امر بسيار مهم و حائز اهميت براي كاربران است.

نكات مهم سئو كه بايد در طراحي سايت در نظر بگيريم

سخن پاياني

 يكي از اصلي ترين دغدغه هاي افراد براي استفاده از خدمات يك سايت در يك حوزه ، يافتن بهترين فعالان در آن زمينه است.  امروزه به دليل حجم بالاي سايت ها در فضاي مجازي  و اينترنت ، انتخاب بهترين يا پيدا كردن آن كار بسيار دشواري است. له  همين منظور كي خوبه اين مشكل را برطرف كرده و به جاي اين كه افراد تك تك به دنبال بهترين ها بگردند،  كي خوبه اين كار را برايشان انجام داده است.

 شما در هر زمينه اي كه مد نظرتان است مي توانيد وارد سايت كي خوبه شده و پس از جستجو محتواي توليد شده در مورد آن حوزه را مطالعه كنيد.  در اين محتوا اطلاعات بسيار خوبي در مورد ده سايت برتر و فعال در آن زمينه در اختيار كاربران قرار گرفته است.  پس از مطالعه متن به طور كامل مي توانيد قسمت نظرات كاربران را مطالعه كرده و از تجربه هاي شخصي افراد باخبر شويد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ ارديبهشت ۱۴۰۱ ] [ ۰۳:۲۷:۵۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تبليغات محيطي ما در ايده رسانه به خلق ايده ميپردازيم، استراتژي را توسعه ميدهيم و اثربخشي رسانه و توسعه كسب و كار را وظيفه خود مي‌دانيم.
اجاره بيلبورد تبليغاتي  مديريت تحقيقات بازاريابي، تعيين و تدوين استراتژي ارتباطي، طراحي كمپين هاي تبليغاتي، برنامه ريزي رسانه اي و پياده سازي اثر بخش آن،

همگي ماموريت سازمان ايده رسانه را تشكيل مي دهند.

آژانس تبليغاتي شرق استان تهران

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ فروردين ۱۴۰۱ ] [ ۰۴:۱۳:۵۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

براي انتخاب يك آسانسور با كيفيت، و متناسب با آپارتمان خود، توجه به نكات مختلف از اهميت بالايي برخوردار است. چرا كه اين سيستم بالابر از بخش هاي مختلف و متعددي تشكيل شده، كه راندمان و كيفيت آن ها تاثير زيادي بر روند كلي كاركرد آسانسور شما دارد. به همين خاطر علاوه بر توجه به زيبايي و ظاهر آن، بايد به كيفيت فني آن نيز توجه نماييد. چرا كه هر چقدر كيفيت آسانسور شما بالاتر باشد، علاوه بر افزايش طول عمر آن، موجب كاهش هزينه هاي سرويس و تعمير مي شود.

مدل آسانسور خود را انتخاب كنيد

هميشه در انتخاب انواع بالابر، كابين آسانسور اولين بخش از اين سيستم است كه به ذهن افراد خطور مي كند. كه زيبايي، مدل و ابعاد آن از اهميت بالايي برخوردار است. اما اولين قدم در راه اندازي سيستم آسانسور، انتخاب كاربري و توجه به محل استفاده از آن است. چرا كه با پيشرفت تكنولوژي و افزايش مدل هاي مختلف در بازار، مي توان براي هر ساختمان با كاربري هاي مختلف يك آسانسور انتخاب كرد. به عنوان مثال آسانسور خانگي كه از آن مي توان براي ساختمان و يا خانه هايي دو تا سه طبقه استفاده كرد، بسيار متفاوت از آسانسورهاي تجاري يا فروشگاهي و يا مدل هايي كه در برج ها استفاده مي كنند، دارد. همچنين مدل آن ها كه در انواع كششي، شيشه اي، هيدروليكي، پنوماتكي، مغناطيسي و... نيز وجود دارند، كاربردهاي مختلفي دارند. به همين خاطر ابتدا مشخص نماييد كجا و با چه كاربردي به بالابر احتياج داريد.

پس از اين كار بايد بدانيد كه ميزان ظرفيت مورد نظر، سرعت و البته ترافيك ساختمان شما به چه گونه است. چرا كه هر يك از اين عوامل مي تواند به كلي ساختار يك آسانسور را دستخوش تغيير كند. امروزه يكي از مهم ترين كارهايي كه مهندسان پيش از راه اندازي آسانسورها انجام مي دهند، محاسبه ترافيك ساختمان است. جرا كه سرعت و تعداد آسانسورهاي كار شده بايد جوابگو رفت و آمد افراد باشد. به همين دليل عمدتا سرعت و تعداد بيشتر در ساختمان هاي تجاري و يا برج ها، و همچنين ظرفيت بالا در بالابرهاي كارگاهي و يا آسانسورهاي بيمارستاني در اولويت قرار دارند. 

انتخابي شيرين از بين انواع درب و كابين 

پس از اينكه كاربري و مدل كلي آسانسور خود را انتخب كرديد، نوبت به بخش جذاب تر و ظاهر پسند تري مي رسد. جايي كه بايد از بين انواع كابين هاي مختلف، با ظاهر و ابعاد متنوع، و همچنين انواع درب آسانسور زيباترين و مناسب ترين مدل ها را انتخاب نماييد. امروزه در ساخت كابين ها به نكات مختلفي توجه مي شود. كه علاوه بر اهميت ايمني و استاندارد، زيبايي را نيز با خود به همراه دارند. تا جايي كه ده ها مدل از كابين هاي مختلف را مي توانيد با درب مورد نظر خود ست كنيد. امروزه يكي از نقاط مثبت يك ساختمان شيك و زيبا، مدل و كيفيت آسانسور آن مي باشد. به همين خاطر نيز طراحان و مهندسان وسواس زيادي را در انتخاب آسانسور متناسب با ساختمان خود به خرج مي دهند.

كابين ها انواع مختلفي دارند، و يكي از مدل هاي بسيار زيبا و خاص آن، مدل شيشه اي است. كه بسيار مناسب براي برج ها و ساختمان هاي بلند، و يا استفاده در مراكز تجاري و فروشگاهي است. ميزان شاسي ها و يا امكانات داخلي آن هم مي تواند متغير باشد. برخي افراد به دليل افزايش جذابيت هاي ساختمان و استفاده حداكثري از تمامي بخش ها، علاقه زيادي به استفاده از كابين هاي لوكس دارند. جايي كه امكانات جالبي را در خود جاي داده اند. همچنين براي افزايش كارايي و كيفيت اين سيستم نيز استفاده از درب هايي با كيفيت، كه داراي مكانيزم مناسبي نيز هستند، بسيار حائز اهميت است. امروزه درب هاي سانترال و تلسكوپي، جايگزين بسيار مناسبي براي درب هاي قديمي و لولايي هستند. از همين رو مي توان از درب سلكوم و فرماتور به عنوان دو تا از بهترين و با كيفيت ترين اين مكانيزم ها نام برد. 

 

به سراغ بهترين شركت آسانسور ايران برويد

كيفيت ساخت، استاندارد، رعايت ايمني، استفاده از بهترين متريال، به همراه سابقه و تعهد جزو مهم ترين فاكتور يك شركت مناسب در صنعت آسانسور است. جايي كه بتوان از اصلت و كيفيت تمامي قطعات ريز و درشت به كار رفته در آسانسور خود اطمينان داشت. تا بتوان براي مدت طولاني از راندمان با كيفيت، بدون سر و صدا و لرزش و همچنين حركتي ايمن بهره برد. شركت صنعتي مگا به عنوان يكي از پيشگامان در توليد انواع كابين، و ارائه دهنده انواع قطعات مكانيكال و جانبي، در كنار عرضه انواع بهترين مكانيزم ها و درب هاي آسانسور در كشور شناخته مي شود. اين شركت با استفاده از طراحان و مهندسان مجرب و با دانش، علاوه بر طراحي اي با كيفيت و استفاده از بهترين متريال، تنوع بسيار بالايي نيز در محصولات خود دارد. تا جايي كه مي تواند انواع خدمات را براي راه اندازي آسانسورهاي گوناگون با كاربري هاي مختلف را داشته باشد. 

در صورتي كه شما نيز قصد راه اندازي يك سيستم آسانسوري ايمن و با كيفيت را داريد، اين گروه، قطعا انتخابي هوشمندانه و ايده آلي خواهد بود. عضويت رسمي در انجمن صنفي قطعات آسانسور و پله برقي، و همچنين عضو اتحاديه كشوري آسانسور و پله برقي و خدمات وابسه، در كنار سال ها تجربه و تخصص و حضور در پروژه هاي مختلف بخشي از كار نامه درخشان و قابل اتكا اين مجموعه مي باشد. صداقت در خدمات، خدمات رساني پيش از خريد و پس از فروش، گارانتي واقعي، مشاوره هاي حرفه اي و محصولات با كيفيت، از جمله نكات مهم كارخانه صنعتي مگا منطبق بر اصول مشتري مداري است. 

https://megaindustrialgroup.com/

www.instagram.com/mega.elevator

۰۲۱-۷۶۲۱۷۹۰۷

۰۲۱-۷۶۲۱۷۷۳۰

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ فروردين ۱۴۰۱ ] [ ۰۲:۰۳:۴۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی