Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

معرفي و فوايد موسيقي:

به قول بتهوون: آنجا كه سخن از گفتن باز مي‌ماند موسيقي آغاز مي شود. اين هنر يكي از هفت هنر برتر مي باشد كه در فرهنگ هر كشور داراي جايگاه ويژه اي مي باشد. موسيقي پديده اي است كه تاثير شگرفي بر روي ذهن، افكار و احساسات انسان مي گذارد. ممكن است براي شما پيش آمده باشد كه با گوش دادن به قطعه اي شاد در خودتان احساس شادي و انرژي زيادي كنيد يا با شنيدن قطعه اي غمگين حس ناراحتي به شما دست بدهد، حتي در باشگاه هاي ورزشي معمولا موسيقي هاي انرژيك در حال پخش شدن هست كه از نظر ذهني به ورزشكاران در هنگام ورزش كمك مي كند. همه اين ها نشان دهنده اين است كه موسيقي هنري است كه با عواطف و احساسات انسان سر و كار دارد. فوايد هنر موسيقي شامل: كاهش استرس، كمك به بهبود يادگيري، افزايش انگيزه، بهبود حال روحي و رواني، كاهش ميزان افسردگي و افزايش مقاومت انسان در مقابله با درد و رنج مي شود. تحقيقات جالبي توسط دانشمندان در زمينه بررسي شير دهي گاو ها در زمان پخش موسيقي براي آن ها صورت گرفته. نتايج اين تحقيقات نشان مي دهد شيرهايي كه براي آن ها موسيقي پخش شده در مقايسه با ديگر گاوها ميزان شير و همچنين كيفيت شير آن ها بيشتر و بهتر است. موسيقي قدرت الهام‌بخشي و سرگرم‌كردن انسان‌ها را دارد كه از ان مي توانيد در جهت بهبود روحيه و شرايط زندگي تان استفاده كنيد. سعي كنيد موسيقي را وارد زندگي روزمره‌تان كنيد و از يادگيري و گوش دادن به موسيقي لذت ببريد. در كشور هاي پيشرفته به خانواده ها توصيه مي شود تا كودكان خود را به يادگيري موسيقي تشويق كنند تا كودكان بتوانند از فوايد موسيقي در زندگي خود بهره مند شوند. هيچگاه براي يادگيري موسيقي دير نيست و با يادگيري آن مي توانيد باعث افزايش خودباوري خود شويد..

https://www.sonereh.com/

پيانو:

موسيقي داراي سازهاي گوناگون مي باشد كه هر شخص با توجه به استعداد و علاقه خود مي تواند مهارت استفاده از اين ساز ها را بدست آورد تا بتواند احساسات و عواطف خود را بوسيله ساز مورد علاقه اش بروز بدهد.يكي از ساز هايي كه طرفداران زيادي در سراسر جهان دارد پيانو است.پيانو مشهورترين ساز صفحه كليددار است. صداي پيانو در اثر برخورد چكش‌هايي با سيم‌هاي فلزي آن در داخل جعبه چوبي توليد مي‌شود. اين چكش‌ها در اثر فشرده شدن كليدها (كلاويه‌ها) به حركت در مي‌آيند. تحقيقات نشان مي دهد كه نواختن پيانو تاثير مثبتي بر عملكرد فردي انسان دارد و باعث افزايش آي كيو و حافظه انسان مي شود. همچنين از انواع پيانو مي توان به پيانو كارود و توياما  اشاره كرد. اين نوع پيانو ها از بهترين انواع پيانو در سراسر جهان به حساب مي آيند. پيانو‌هاي لاكچري كارود ساخت استاد سرا (از مطرح ترين سازندها و طراحان پيانو در دنيا) در ايتاليا و سيگنچر ريچارد كلايدرمن كه سفير و سخنگو‌ برند كارود مي باشد. با بهترين متريال اروپايي و صداي فوق العاده مشابه فازيولي مي باشد كه در ساخت آن از چوب تمام اسپروس اروپايي استفاده شده است. پيانو كارود كه تلفيقي از هنر كشور ايتاليا و آلمان است بخش عظيمي از فروش در بازار جهاني را به علت كيفيت محصول بالا در دست دارد. پيانو توياما با قطعات كيفيت بالاي آلماني و اكشن بي همتاي ساخته شده از كربن فايبر با نظارت مهندسان ويلهلم‌ اشتاينبرگ و صداي بينظير آلماني-آمريكايي كه از چوب تمام اسپروس از جنگلهاي آلاسكاي آمريكا ساخته مي شود،يكي از بهترين انواع پيانو در جهان مي باشد. شركت موسيقي پارسونز هنگ كنگ نيز اقدام به ساخت پيانو توياما مي كند كه بيشتر فروش پيانو در آسيا مربوط به اين نوع پيانو است.

 

معرفي سايت سونره:
در سايت سونره مي توانيد انواع مختلف ادوات موسيقي از جمله پيانو آكوستيك كارود و توياما، گيتارهاي آيبانز، امپهاي بسيار با‌كيفيت جويو و هاتون، يونيتها و و پدالهاي هاتون، پيك آپ پيزو جويو، پيانو هاي ديجيتال ياماها و كورگ و ساكسيفونهاي چارليز‌ ساخت‌ تايوان از قسمت فروشگاه آنلاين اين سايت با قيمت مناسب تهيه كنيد. همچنين در صورت ثبت سفارش از طريق تلگرام و اينستگرام سونره مي توانيد از تخفيف هاي ويژه بهره مند شويد. همچنين با بازديد از سايت سونره مي توانيد با مدرسان با تجربه و متخصص اين سايت ارتباط برقرار كنيد و به آموزش موسيقي بپردازين. در سايت سونره مي توانيد از قسمت آموزش مي توانيد از مقالات و آموزش هاي آنلاين رايگان اين وب سايت نهايت استفاده را ببريد.يك امكان فوق العاده ديگر كه سايت براي شما در نظر گرفته آموزش موسيقي با روزي فقط 2 هزار تومن از طريق سيستم ويدئو تبادلي مي باشد.در اين سيستم شما از نواختن موسيقي خودتان ويدئويي ارسال مي كنيد و مدرسان با تجربه سايت ظرف مدت 72 ساعت ويدئويي براي شما ارسال مي كنند كه در آن نقاط ضعف خودتان را بتوانيد برطرف كنيد. با اين سيستم ديگر نگران يادگيري موسيقي نباشيد، زيرا ايرادات شما توسط مدرسان متخصص وب سايت سونره برطرف مي شود و به يك موسيقي دان ماهر تبديل مي شويد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: سايت سونره،
موضوع:
[ ۲ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۱۳:۲۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 طراحي معماري،دكوراسيون داخلي منزل،نظارت،اجرا،طراحي دكوراسيون منزل،اجراي نما ،طراحي نما ،گروه معماري معمارخان 

 www.memarkhan.com

گروه معماري و ساختماني معمارخان ؛ با اتكا به تجربه و علم روز دنياي معماري ، با سابقه اجراي پروژه هاي بزرگ و در سطح ملي و همچنين بهره گيري از نيروي فني و اجرايي متخصص در تمامي زمينه هاي مرتبط با حوزه ساختمان سازي و آشنايي با نرم افزارهاي روز دنياي معماري در حوزه شبيه سازي فضاي معماري، دكوراسيون داخلي و محوطه سازي پروژه هاي مختلف ساختماني آماده ارائه خدمت در حوزه هاي طراحي و شبيه سازي معماري ، نظارت بر اجرا ، اجرا و پيمانكاري پروژه هاي ساختماني در سطوح كوچك و بزرگ مي باشد.

در سابقه ما طراحي و نظارت بيش از ۱۰۰ پروژه در زمينه هاي طراحي ساختمان هاي مسكوني ويلايي و آپارتماني ، نماي مدرن ، نئوكلاسيك ، آجري و سيماني ، مطب دندانپزشكي ، دفاتر اداري ،فروشگاه ، غرفه نمايشگاهي ، رستوران ، مغازه تجاري و … و همچنين پيمانكار برتر پروژه هاي ايستگاه مترو شهرآفتاب، ايستگاه مترو فرودگاه امام خميني (ره) ، نمايشگاه بين المللي شهرآفتاب و … به چشم ميخورد .
هدف ما در وهله اول ارائه خدمات با كيفيت و كسب رضايت كارفرما و همچنين ايجاد فضايي دلنشين و زيبا با اجرايي بدون نقص مي باشد.

گروه معماري و ساختماني معمارخان، Memarkhan از سال ۱۳۹۴ با مديريت آرش سرخاره و حيدر خوانساري، با هدف استفاده توأم از هنر معماري و دانش تخصصي اجراي ساختمان و به عبارت ديگر محقق نمودن تعامل هنر معماري و ساخت فعاليت خود را آغاز نموده است.
اولويت اين مشاور استفاده از نيروهاي با انگيزه، هنرمند و متخصص در انجام پروژه هاي عمراني و معماري است. زمينه فعاليت گروه معماري و ساختماني معمارخان طراحي، نظارت و اجرا و مشاركت در ساخت مي باشد.
معمارخان با توجه به دانش، تجربه و روابط حرفه اي با متخصصين، اساتيد دانشگاه، صنعت و تكنولوژي هاي نوين، مي تواند با يك مديريت حرفه اي در مدت زمان مناسب فعاليت هاي اجرايي در حوزه معماري و سازه را مديريت نموده و به سرانجام برساند. اميد است كه بتوان از متخصصان هرچه بيشتر در امور سازندگي كشور استفاده نمود.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۴۲:۵۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

دانلود آهنگ جديد


دانلود آهنگ ساسي


دانلود آهنگ تتلو

 

https://nitromusic.ir

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۰۸:۵۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

دانلود قسمت اول سريال هيولا بالاخره ميسر شد وشما مي‌توانيد اين سريال جذاب را از لينك‌هاي پايين در تمام كيفيت‌ها دانلود نماييد

سريال شبكه نمايش خانگي هيولا با بازي فرهاد اصلاني، مهران مديري، شبنم مقدمي، گوهر خيرانديش، شيلا خداداد،محمد بحراني، سيما تيرانداز، ميرطاهر مظلومي، نيما شعبان نژاد، عزت اله مهرآوران، فرزين محدث، افشين زينوري ومحسن قاضي مرادي جلوي دوربين رفته است.

 

https://timecity.ir/hayoola-episode-1-download/

 

https://timecity.ir/65-per-meter-movie-review/ -- دانلود فيلم متري شيش و نيم


https://timecity.ir/salhaye-door-az-khaneh/ -- دانلود رايگان سريال سالهاي دور از خانه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دانلود سريال هيولا،
موضوع:
[ ۵ خرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۱:۲۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

انجام پايان نامه در موسسه نيك مشاور
ارائه با كيفيت ترين خدمات مشاوره و آموزش انجام پايان نامه


موسسه نيك مشاور طي سالها تلاش توانسته مجموعه اي از مجرب ترين فارغ التحصيلان رشته هاي مختلف كه از دانشگاه هاي معتبر داخلي و خارجي مدرك تحصيلي خود را اخذ كرده اند رو دور هم گرد آورد و به جرات مي توان گفت يكي از كاملترين كادرهاي آموزش و پژوهشي در بين تمامي موسسات مشاوره و آموزش انجام پايان نامه و مقاله در اختيار موسسه نيك مشاور مي باشد. موسسه نيك مشاور توانسته با رضايت بيش از ۹۵ درصد مشتريان خود مهر تاييد را از مشتريان گرفته و يكي از مطمئن ترين موسسات مشاوره و آموزش انجام پروپوزال و پايان نامه لقب بگيرد كه اين بزرگترين افتخار ما مي باشد كه به آن مي باليم.

 

https://nikmoshaver.com/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۱۹:۰۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (2) ]

فروش اينترنتي دمنوش لاغري نيوشا | فروش انواع محصولات چاي و دمنوش نيوشا با بهترين قيمت و تضمين كيفيت، ارسال انواع محصولات نيوشا به سراسر دنيا.

 

https://www.tea24.ir/product/%D9%BE%DA%A9-%D9%84%D8%A7%D8%BA%D8%B1%DB%8C-40-%D8%B1%D9%88%D8%B2%D9%87-%D9%86%DB%8C%D9%88%D8%B4%D8%A7/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دمنوش لاغري نيوشا،
موضوع:
[ ۷ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۰:۳۷:۲۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

مشاوره خريد ردياب ماشين، ردياب شخصي، انواع ردياب آهن ربايي و جي پي اس شخصي (ردياب شخصي) و ردياب شارژي

جي پي اس خودرو با بيش از 10 سال تجربه و تكيه بر فناوريهاي روز دنيا درسه حوزه‌ي فروش و خدمات انواع جي پي اس ماشين و جي پي اس آهنربايي و شخصي در ارائه خدمات به عموم مشتريان فعال بوده است.

 

https://gpskhodro.com/

 

ردياب خودرو ، در حقيقت يك دستگاه كوچك ردياب است كه مكان خودروي شما را نشان مي دهد و بيشتر از آن بخاطر امنيت خودرو و پيدا كردن مسيرهاي تردد آن ، استفاده مي شود. از ردياب ها استفاده هاي متفاوتي مي شود كه علاوه بر خودرو و انسان از آنها براي حيوانات و اشياي با ارزش نيز استفاده مي شود. همچنين علاوه بر استفاده از آنها برروي زمين و يا استفاده هاي هوايي ، از آنها در زير آب و بر روي آب نيز استفاده مي شود.

 

 a

تاريخچه استفاده

ردياب جي پي اس نخستين بار توسط ارتش ايالات متحده ي آمريكا در عمليات هاي نظامي هوايي و زميني براي مكان يابي دسته ادوات نظامي و يا هدف يابي شليك موشك و مسير هواپيما هاي جنگنده ، مورد استفاده قرار گرفت و پس از گذشت چند سال براي عموم نيز قابل استفاده شد و روز به روز به امكانات و قابليت هاي آن اضافه شد.

 

جي پي اس چگونه كار مي كند؟

درواقع جي پي اس ها توسط ماهواره هايي كه به دور زمين مي گردند و توسط 12 ايستگاه زميني كنترل مي شود اطلاعات را دريافت كرده و كار مي كنند اگر اي ماهواره ها نباشند بدون شك جي پي اس هيچ تاثيري نخواهد شد و يك وسيله ي كاملا بلا استفاده مي شود.

نكته ي بسيار جالب اين است كه جي پي اس خودرو بدون نياز به اتصال ماهواره ها كار ميكند و شما به كمك استفاده از يك سيم كارت ، در صورت قطع دسترسي ماهواره ها نيز امكان رديابي خودروي خود را خواهيد داشت.

از آنجايي كه ابعاد آنها متفاوت است پيش از اينكه هر جي پي اسي را براي ماشين خود خريداري كنيد از قبل مكان آن را انتخاب كنيد كه مي خواهيد آن را در كجا قرار دهيد، تا پس از خريد با مشكلي مواجه نشويد.

جي پي اس خودرو، بطور كلي به دو دسته تقسيم مي شود:

  • دسته اول: بدون نياز به شارژ كردن ، دائما كار مي كند، زيرا مستقيما به برق خودرو متصل مي شود.
  • دسته دوم: بايد توسط شارژر مخصوص ، قبل از استفاده شارژ شود و معمولا بسته به اندازه و قيمت آن در مدل هاي مختلفي ارايه مي شود. ( 48 ساعت شارژ ، ده روز شارژ ، يكماه يا يك سال شارژ و …)

 

نحوه عملكرد ردياب خودرو

پس از اينكه ردياب خودرو نصب كرديد بايد نرم افزار آن را نيز دانلود و روي گوشي موبايل خود نصب كنيد ، قبل از خريد مطمئن شويد شركت ارايه دهنده ردياب ، نرم افزار اندرويد و IOS مخصوص گوشي شما را ارايه مي كند.

سپس بعد از وارد كردن اطلاعات شخصي خود مي توانيد خودروي خود را كنترل كنيد. نكته ي جالب اين است كه شما مي توانيد براي خودروي خود يك محدوده مكاني مشخص كنيد كه اگر خودروي شما به سرقت رفت و از آن محدوده خارج شد سريعا به شما اطلاع داده مي شود.

در حقيقت اين نرم افزار به شما كمك مي كند كه پس از به سرقت رفتن خودرو سريع تر آن را پيدا كنيد، تنها كافيست نرم افزار و تمامي اطلاعات آن را در اختيار پليس قرار دهيد.

اما به اين نكته توجه كنيد كه به هنگام به سرقت رفتن خودرو هر چه سريع تر اطلاعات نرم افزار را در اختيار پليس قرار دهيد، زيرا : شانس اينكه خودروي شما سريعتر پيدا شود بيشتر خواهد بود.

متاسفانه در كشور ما جي پي اس خودرو به صورت آنچناني استفاده نمي شود، اميدواريم كه با خواندن اين مقاله شما با عواقب عدم استفاده از ردياب جي پي اس روي ماشين خود آشنا شويد:

 

ويژگي هاي جي پي اس خودرو

جي پي اس خودرو مي‌تواند موقعيت خودروي شما را با دقتي كمتر از 2 متر روي گوشي همراه ، به شما نشان دهد ، همچنين اطلاعات مسير هاي حركت خودرو و مكان هاي توقف آن را ذخيره كرده ، و به شما اطلاع دهد.

 همچنين مي تواند انواع سنسور دما، وزن، سنسور سوخت غيره را نشان دهد و داراي دريافت انواع گزارش هاي مديريتي مانند: مسافت طي شده ، سرعت روشن و خاموش بودن دستگاه و ديگر قابليت هاي اين چنيني مي شود.

 

بررسي نكات خريد ردياب خودرو

نقد و بررسي جزييات خريد يك ردياب خودرو مي تواند در يافتن بهترين و مناسب ترين دستگاه رديابي براي پاسخ به نياز هاي ما موثر باشد. خريد ردياب خودرو بهترين لطفي است كه مي توانيد در حق امنيت خود انجام دهيد تا از خودروي خود و يا عزيزانتان مقابل سارقان محافظت كنيد. البته ردياب ها كاربرد هاي گوناگوني دارند و به همين دليل در ميان مردم بسيار محبوب هستند. زماني كه قصد خريد يكي از اين ردياب ها را داريد، با انتخاب هاي گوناگوني مواجه هستيد. مدل ها و برند هاي مختلفي وجود دارند كه هر كدام از آن ها مي توانند انتخاب شما براي خريد باشند. شما با مرور نكات خريد ردياب خودرو و بررسي ويژگي هاي هر كدام از اين ردياب ها مي توانيد بر اساس نيازي كه داريد اقدام به خريد كنيد. برخي از ردياب ها ويژگي ها و پيچيدگي هاي زيادي دارند و طبيعتا قيمت بيشتري دارند. در عوض احتمالا يك ردياب ساده مي تواند كارايي و كيفيت لازم را براي شما داشته باشد و به دليل سادگي عملكرد بي اشكال و طولاني مدتي داشته باشد و البته قيمت ارزان تري ! هم دارد.

برخلاف تصور عموم اتومبيل هاي گران قيمت، زمان توليد مجهز به اين ابزار نمي شوند.چون هرگونه سيستم ردياب بايد با مشورت متخصص بر روي خودرو مخفي شود و جاي مخفي شدن آن از طرف كمپاني سازنده اعلام نشده باشد. دستگاه ردياب ماشين ، به دليل اندازه كوچك خود، مي تواند در خيلي از نقاط درون يا بيرون خودرو مخفي شود. البته بسته به اينكه ردياب آهنربايي يا ردياب شارژي باشد (بدون نياز به سيم كشي) و يا سيم كشي دار بودن به برق مستقيم درون خودرو نيز نيازمند است.

همچنين محل نصب اين ردياب به مدل و نوع ماشين بستگي دارد. براي اينكه مكان نصب آن توسط سارقين خودرو شناسايي نشود، معمولا در محل هاي متفاوتي از خودرو آن ها را نصب مي كنند.

 

 

هدف از رديابي را مشخص كنيد

بسيار اهميت دارد كه بدانيد دقيقا ردياب ماشين قرار است به كدام نياز شما پاسخ دهد. تنها در صورتي كه نياز خود را بشناسيد مي توانيد ويژگي هاي جي پي اس خودرو مورد نياز خود را مشخص كنيد.

 آيا قصد شما از خريد ردياب اين است كه نوجوانان و جوانان خانواده را زماني كه از اتومبيل استفاده مي كنند كنترل كنيد؟

 آيا قصد داريد تا همه ماشين هاي شركت و موقعيت آن ها را تحت كنترل داشته باشيد؟

يا هر لحظه نگران سرقت خودروي پارك شده خود در خيابان هستيد؟

 با توجه به شرايط شما، بعضي از سيستم هاي رديابي بهتر از سايرين به كار شما مي آيند. در نهايت تمام اينها

بستگي به نياز هاي شما دارد. قبل از بررسي نكات خريد ردياب خودرو، حتما قصد و هدف خود را مشخص كنيد.

همچنين به نكات زير توجه داشته باشيد:

  • نكات اخلاقي در استفاده از جي پي اس ماشين را رعايت كنيد. استفاده از ردياب ماشين ، بدون اطلاع راننده، به طور كامل نقض حريم شخصي به حساب مي آيد. اجازه دهيد تا ديگران از نيت شما مطلع باشند.
  • اگر شما يك شركت حمل و نقل داريد مي توانيد از ردياب خودرو استفاده كنيد. به اين صورت مشتري شما از محل دقيق بسته ي خود مطلع خواهد بود. اين امر باعث اطمينان بيشتر مشتري ها به شركت شما مي شود. برخي سيستم هاي رديابي، براي اين منظور نرم افزار هاي بهتري را نيز مهيا كرده اند.

 

دقت جي پي اس خودرو

جي پي اس خودرو در نوع تخصصي و پيشرفته در حقيقت جز گرانقيمت ترين قطعات جانبي خودرو مي باشد و ما در زير مي خواهيم چند نمونه از نكات لازم و ضروري براي خريد آنها را در اختيار شما قرار دهيم.

 تمامي جي پي اس ها از قدرت دريافت بسيار بالايي برخوردار هستند و تقريبا مي‌توان گفت موقعيت مكاني و نقطه اي را كه از روي نقشه به شما نشان مي‌دهند چيزي حدود 2 متر و يا در بعضي مواقع اين اختلاف نيز كمتر بوده است.

حال خواهيم به نكاتي اشاره كنيم كه باعث افزايش دقت جي پي اس مي شود دقت جي پي اس خودرو به چه عواملي بستگي دارد؟

 نخست شما بايد موقعيت ثبت شده را در نرم افزار تعيين كنيد، اين موقعيت ثبت ‌شده در فضاهاي باز يعني بدون وجود هيچ گونه ساختمان و درخت و… بسيار بهتر عمل خواهد كرد. دقت موقعيت ثبت شده در آب نسبت به زمين بيشتر خواهد بود زيرا عوامل جوي زمين مانند رخدادهاي طبيعي باعث مي شود كه دقت جي پي اس پايين بيايد.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: جي پي اس خودرو،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۰۹:۵۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

موسسه حرف آخر فعاليت خود را در قالب ارائه پكيج هاي آموزش كنكور با سبكي متفاوت آغاز كرد. استاد عبدالرضا منتظري، از اساتيد مطرح كنكور از سال 1390 با هدف ارائه جديدترين تكنولوژي هاي آموزشي دنيا به دانش آموزان كنكوري موسسه آموزشي حرف آخر را تاسيس نمودند.

https://harfeakhar.co

 

 وجه تمايز دي وي دي هاي حرف آخر با ديگر منابع آموزش كنكور در سبك خاص تدريس اساتيد مي باشد.

 https://harfeakhar.com/abdolreza-montazeri

 

در اين سبك آموزش كنكور كه براي اولين بار در ايران توسط موسسه حرف آخر اجراء شد، كليه منابع كنكور به صورت شهودي سازي و در قالب تصويرسازي و تكنولوژي انيميشن تدريس مي شوند.

 

https://harfeakhar.com/konkur-98-budget/

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۱ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۲۵:۲۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

تعمير كركره برقي و تعمير درب اتوماتيك 09124372935 - فروش درب اتوماتيك و كركره برقيركره برقي/ درب اتوماتيك .... چنانچه با موبايل اقدام به محاسبه قيمت كركره اتوماتيك مينمائيد ميبايست كيبورد را بحالت انگليسي در آورده بعد ابعاد را وارد نمائيد. ... براي يك فروشگاه معمولي ارزانترين گزينه تيغه كركره برقي , آلومينيوم سبك

 

https://xn-----gtdf9abac9d3eza2a58jba43cla.com/

 

 

 

 

مطالب مرتبط

واردكننده مواد مرك

واردكننده مواد مرك


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۸ فروردين ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۴:۰۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

mmmmmmmmmmmmmmmmmm


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ آذر ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۰:۳۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی