Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

بهترين تور مشهد و ويژگي هاي خارق العاده آن

تور مشهد لحظه آخري از همان تورهاي مسافرتي است كه همه ما به عنوان يك شخص ايراني، در طول زندگي خود، يكبار سعي كرده ايم تا ناب ترين آن را براي سفر به اين شهر مقدس برگزينيمافرادي كه قصد مسافرت را خواهند داشت، به چندين دسته تقسيم بندي خواهند شد.

 اما دو بخش اصلي آن ها شامل گردشگراني مي شوند كه تمايل دارند به تنهايي سفر كنند و دسته ديگر، همان كساني هستند كه معتقد اند رفتن به خراسان با استفاده از تور مشهد لحظه آخري، مي تواند تجربه اي به مراتب بهتر را براي آن ها رقم بزند.

 اگر شما جزو دسته دوم هستيد، بايد اعلام كنيم كه در حال مطالعه مقاله درستي مي باشيد؛ همين كه تصميم گرفته ايد كه سفر خود را از طريق يك تور انجام دهيد، نشان دهنده اين است كه اهميت زيادي براي كيفيت سفرتان در نظر داريداما نكته اساسي كه بايد بدانيد اين است كه همه تورهاي مسافرتي به شهر مشهد، نمي توانند براي شما مناسب باشد.

به همين دليل تصميم داريم تا در اين مطلب، ويژگي هاي يك تور مشهد ايده آل را براي شما بررسي كنيم تا به هنگام رزرو، همه اين فاكتورها را در نظر داشته باشيد و در نهايت بهترين تصميم را براي سفر به مشهد بگيريد.

 

بهترين تور مشهد لحظه آخري چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

به دنبال نكاتي كه در قسمت بالا بيان كرديم، هستيد، بايد بدانيد كه صنعت گردشگري يكي از فاكتورهايي است كه امروزه به شدت در حال رشد مي باشدبا يك جستجوي ساده متوجه مي شويد كه آژانس هاي مسافرتي انبوهي شروع به فعاليت به صورت سنتي و آنلاين كرده انددرست است كه همه آن ها مزاياي خاص خودشان را دارند؛ اما در ادامه قابليت هايي را قصد داريم بيان كنيم كه اگر يك تور لحظه آخري مشهد همه آن ها را داشته باشد، به راحتي مي توان آن را جزو دسته بهترين تور گردشگري مشهد قرار داد.

برنامه ريزي دقيق و سازمان يافته

طبيعي است كه برنامه كل سفر شما بايد قبل از آغاز، آماده باشد و به شما ارائه شود تا به خوبي در هنگام سفرتان اطلاع داشته باشيدهرچه اين مديريت سفر، قوي تر باشد، شما سفر بهتري را تجربه خواهيد كرداما اگر آژانس مسافرتي، شما را با يك تور مشهد ضعيف لينك دهد كه برنامه ريزي از پيش تعيين شده اي در كار نباشد، متاسفانه يك تجربه خاطره انگيز را در اين سفر شاهد نخواهيد بود.

ميزان اعتبار و قابليات اطمينان آژانس مسافرتي

همه ما مي دانيم كه اين آژانس هاي مسافرتي كه تور مشهد را به شما ارائه مي دهندبا توجه به تحقيقات ما در اين زمينه كمتر پيش آمده است كه يك آژانس مسافرتي معتبر و مطمئن، تورهاي مسافرتي بد و نامناسبي را به مراجعين خود ارمغان آورد.

بنابراين، هر وقت كه قصد استفاده از خدمات يك مجموعه مسافرتي را داشتيد، پيشنهاد مي كنيم كه به خوبي در مورد آن بررسي كنيدپيشنهاد ما استفاده از خدمات تور مشهد آژانس هواپيمايي ندا بال مي باشد؛ مجموعه ندا بال يكي از مراكزي است كه شما مي توانيد تورهاي مسافرتي فوق العاده اي را در انواع مختلف در آن مشاهده كرده و با بهترين قيمت ممكن، آن ها را رزرو كنيد.

وسايل نقليه

توري كه شما براي سفر انتخاب مي كنيد، وظيفه دارد تا مهم ترين وسايل را براي حمل و نقل مسافران مورد استفاده قرار دهددر زماني كه تور را رزرو مي كنيد، بايد مدير يا راهنماي تور وضعيت حمل و نقل مسافرين را به شما اعلام كند كه به چه صورت مي باشد.

تناسب قيمت و خدمات ارائه شده

بدون شك قيمت تور مشهد لحظه آخري از مهم ترين فاكتورهايي است كه بايد مورد توجه شما قرار بگيرد.منتها مسئله اصلي كه بايد بدانيد اين است كه هيچ وقت نبايد تنها از روي قيمتي كه يك مجموعه به شما ارائه مي كند، تصميم گيري كنيد كه تور مشهد مدنظر، ارزان است يا گران.

بلكه شما بايد خدماتي كه آن مجموعه در عوض هزينه اي كه مي دهيد به شما ارائه مي كنند را با هم مقايسه كنيديك تور خدماتي ممكن است به شما ارائه نكند و در عين حال قيمت بسيار پاييني را هم پيشنهاد كنند؛ خب، اين مدل تورهاي مسافرتي قطعا در تمام روز، آسايش و آرامش خاصي را براي شما فراهم نخواهند كرد.

سخن آخر

اين ويژگي اصلي هر تور مشهد در يك مجموعه است كه براي شما بيان كرديمبدون شك اگر تور مدنظر شما همه اين قابليت را داشته باشد، به دنبال آن، تمامي ويژگي هاي مثبت ديگر را نيز به همراه دارد.در نتيجه، سعي كنيد قبل از هر تصميمي، به خوبي در مورد قابليت هاي تور مشهد مدنظر، تحقيق كنيد تا يك سفر فوق العاده را براي خود رقم بزنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۰:۵۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

امروزه هيچ كشوري در دنيا وجود ندارد كه بتواند به طور مستقل تمامي نيازهاي شهروندان خود را تامين كند.كشور ايران نيز از اين قاعده مستثني نيست.

اثرات مهم واردات بر اقتصاد كشور:

واردات نقش هاي مختلفي در جوامع مختلف بازي مي كند و بر كليت اقتصادي كشور تاثير گذار است. دلايل اصلي اقتصادي واردات عبارتند از:

مواد اوليه: ما در كشورمان براي توليد بسياري از كالاها نياز به مواد اوليه اي داريم كه در كشور موجود نيست، امكان ساخت آن وجود ندارد يا از لحاظ اقتصادي واردات آن به صرفه تر و ارزان تر است.

تنظيم بازار: گاهي به دلايل مختلفي از جمله خشكسالي بخش هايي از توليد دچار مشكل شده و براي تنظيم بازار و حفظ تعادل اقتصادي در كشور لازم است تا واردات محصول از ديگر كشورها صورت پذيرد.

ارتقا تكنولوژي: استفاده از تكنولوژي روز موجب توليد بهينه محصولات و رشد علم در كشور است. ضروري است در بعضي از بخش ها كه امكان استفاده از تكنولوژي داخلي وجود ندارد يا صنعت آن شكل نگرفته تكنولوژي ارتقا پيدا نمايد كه اين كار فقط با واردات انجام پذير است.

حفاظت از منابع محدود داخل كشور: برخي منابع داخلي كفاف استفاده جمعيت 80 ميليوني را ندارد و در صورتي كه از منابع موجود استفاده نماييم به مشكل خواهيم خورد. نمونه اي از اين دست كالا ها كاغذ است.توليد كاغذ از جنگل هاي داخلي موجب تخريب جنگل ها شده و نابودي زمين را در پي خواهد داشت.

افزايش فضاي رقابتي و كارايي توليد: لازم است تا بخش هايي از صنعت در رقابت بين المللي با ديگر شركت هاي خارجي قرار بگيرد تا كيفيت محصولات توليد شده همسطح با جديدترين توليدات بين المللي باشد.

يكي از مواردي كه اغلب بازرگانان و تاجران با آن مواجه شده اند، گير كردن كالا در گمرك است. هر يك روز تاخير در ترخيص كالا مي تواند موجب افزايش هزينه هاي سرسام آور براي وارد كنندگان شود كه اين امر نيز موجب افزايش هزينه براي خريداران محصول خواهد شد.

 

شركت خدمات بازرگاني تاجر فعال در حوزه بازرگاني از ابتداي سال 1399 فعاليت خود را آغاز كرده استهم اكنون بسياري از بازرگانان در سطح كشور جهت امور وارداتي و صادراتي خود از تاجر مشاوره و كمك مي‌گيرند.شركت خدمات بازرگاني تاجر توانايي ترخيص كليه كالاها و محموله هاي وارداتي را در حداقل زمان ممكن داردهم اكنون شركت خدمات بازرگاني تاجر با بسياري از ترخيصكاران مطرح در گمركات كشور همكاري مي‌كند و بسياري از بارها در گمرك فرودگاه امام خميني (رهو بنادر مهم جنوبي و شمالي كشور نظير بندر شهيد رجايي، بندرعباس، بندر انزلي و... توسط ترخيصكاران تاجر ترخيص مي شوند. 

برخي خدمات تاجر در حوزه ترخيص كالا عبارتند از:

                    ·ترخيص كليه كالاها و محموله هاي تجاري و صنعتي

                    ·ترخيص بصورت عقد قرارداد ساليانه با افراد و سازمان ها

                    ·ترخيص موردي براي كالاهاي خاص

                    ·ارائه خدمات ترخيص كليه بارهاي تجاري و غيرتجاري

                    ·ترخيص كليه بارهاي خاص كه نياز به مجوزهاي اختصاصي براي خروج از گمرك دارند

                    ·تخصيص كارشناسان مجرب به هر مشتري

                    ·پاسخگويي آنلاين به مشتريان

                    ·حذف واسطه ها و كاهش هزينه ها

                    ·ارائه مشاوره تخصصي رايگان به مشتريان در امور مربوط به ترخيص

            ·        مشاوره و انجام واردات به شيوه حمل و نقل بين المللي دريايي و هوايي

وظيفه فرد يا شركت ترخيص كار چيست؟

فرد يا شركت ترخيص كار نماينده قانوني و حقوقي وارد كننده كالا به كشور است و با توجه به تجربه و دانشي كه طي سالها فعاليت در اين حوزه كسب نموده است به بازرگانان كمك مي كند تا به سريع ترين شيوه كالاي خود را از گمرك و طي تشريفات رسمي كشور ترخيص نماييد.

 ترخيص كار چه كاري براي شما انجام مي دهد؟

.

فرد ترخيص كار براي اينكه بتواند به بهترين نحو ترخيص كالا را انجام دهد نيازمند اطلاعات در زمينه هاي زير است:

                    ·بارنامه

                    ·گواهي مبدا يا سياهه

                    ·پكينگ ليست

                    ·فاكتور فروشي كه سندر مي دهد يا اينويس

براي سريع تر انجام شدن فرايند ترخيص بهتر است كه قبل از ورود كالا به گمرك مدارك ذكر شده را در اختيار ترخيص كار قرار دهيد تا با توجه به اطلاعات كافي و در نظر گرفتن فرايندهاي قانوني مراحل اداري زودتر شروع شود. در صورتي كه كالاهاي شما براي وارد شدن به كشور نياز به دريافت مجوز از ارگان يا موسسه خاص ديگري را نيز داشته باشد بايد اين مدارك را نيز به شخص ترخيص كار تحويل دهيد.با توجه به تغيير مداوم قوانين گمركي در كشور ايران بسيار حايز اهميت است كه شخص ترخيص كار از تجربه و دانش كافي برخوردار باشد.

 

براي دريافت مشاوره رايگان در زمينه حمل و نقل بين المللي هوايي و دريايي ببه وب سايت خدمات بازرگاني تاجر مراجعه نماييد.

دلايل اصلي كه موجب ايجاد مشكل در ترخيص كالا مي شود عبارتند از :

مدارك نادرست يا نبود مدرك : يكي از سندهاي بسيار مهم در هنگام ترخيص كالا صورتحساب اصلي است كه مرتبط با محموله وارداتي مي باشد و فقدان اين مدرك مي تواند منجر به طولاني شدن فرايند ترخيص كالا شود.

نداشتن آشنايي كافي با قوانين گمركي كشورك : وجود قوانين مختلف در زمينه واردات كالا،موجب ايجاد سردرگمي هايي براي بازرگانان شده استهمچنين وضع قوانين جديد  و عدم اطلاع كافي بازرگان مي تواند روند ترخيص كالا را كند نمايديك ترخيص كار حرفه اي بايد به با تمامي قوانين گمركي و شيوه هاي اداري آشنايي داشته باشد تا به بهترين نحو بتواند مجوزهاي گمركي را اخذ نمايد.بهترين راه براي جلوگيري از چنين مشكلاتي راهنمايي از يك فرد مسلط يا تماس با يك شركت خدمات بازرگاني از جمله شركت بازرگاني تاجر است.

            ·        عدم ارائه كد رهگيري بانك براي بازرگاناني كه از ارز دولتي استفاده كرده اند

            ·        طولاني شدن صدور مجوزهاي قانوني

            ·        عدم پرداخت حقوق ورودي به دليل عدم تمكن مالي صاحب كالا

            ·        طولاني شدن روند رسيدگي به ارزش كالاهاي درج شده در اظهارنامه گمركي

            ·        طولاني شدن بررسي اظهارنامه توسط كارشناسان

 

 

 

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۳۷:۵۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
هدف اصلي رشته گرافيك بيان تصويري يك پيام يا انتقال پيام به شكل تصويري به مخاطب است و از آنجايي كه حافظه تصويري انسان از حافظه كلامي او قوي تر و داراي گنجايش بيشتري است اين شكل از پيام اثر عميق و ماندگارتري بر مخاطب خواهد داشت.ازد.

وقتي از هنرهاي هفتگانۀ جهان صحبت به ميان مي آيد، نقش معماري به نحو بارزي مطرح مي گردد، بطوري كه عده اي از منتقدن اعتقاد دارند معماري مادر همه هنرهاست. رسالت اصلي رشته معماري، طراحي ساختمان هاي مفيد، زيبا و اصيل و ساماندهي به محيط مصنوع، و شكل دهي به فضاي زندگي انسان در توازن با طبيعت، متناسب با ارزش ها و شرايط فرهنگي، اجتماعي، اقتصادي و فني جامعه است. معماري در هر عصر گوياي نحوه زندگي اجتماعي، سياسي و اقتصادي جامعه است. به همين جهت رشته معماري به عنوان يك تخصص چند رشته اي بشمار مي رود كه شامل مباحث فني و مهندسي، خلاقيت، ذوق هنري و بنيانهاي زيباشناسي و مهارت هاي حرفه اي تاكيد دارد.

معرفي رشته حسابداري هنرستان

بايد به اين نكته توجه كرد كه جز رشته هاي مشترك بين سه گروه آزمايشي رياضي، تجربي و انساني است
و امروزه به واسطۀ رشد و توسعه روزافزون واحدهاي تجاري و صنعتي در چارچوب سياست ها و برنامه هاي
دولت و با توجه به ماهيت كاربردي و عملي آن، رشته حسابداري به عنوان يك رشته مهم و با اهميت مورد
توجه داوطلبان قرار گرفته است.
معرفي رشته حسابداري هنرستان
حسابداري يك نظام پردازش اطلاعات است كه داده هاي خام مالي را دريافت نموده و آنها را به نظم در مي آورد. حسابداري گزارش ها و صورت هاي مالي است كه مباني تصميم گيري اشخاص ذي نفع (مديران، سرمايه داران، دولت و ...) قرار مي گيرد.
معرفي رشته گرافيك هنرستان
رشته ارتباط تصويري با كمكاب ار و امكانات مختلف، پيام را از طريق تصوير به مخاطب انتقال مي دهد. به بيان ديگر كليه طرح هايي كه به وسيله ي چا قابل انتشار هستند، طرح گرافيكي مي باشند، يعني يكطرح گرافيكي آمادگي انتشار وسيع به منظور انتقال پيام خويش را دارد.

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۲:۴۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آيا شما نيز به دنبال خريد نهال گردو يا نهال بادام هستيد؟ آيا مي دانيد كه با خريد اين نهال ها از چه مزيت هايي مي توانيد برخوردار شويد؟ از شما دعوت مي شود كه مقاله و مطالب پيش روي خود را تا آخر همراهي كرده و از اين طريق اطلاعات بسيار جالبي را به دست آوريد.

 

امروزه بازار خريد نهال و فروش نهال بسيار گرم بوده و بسياري از افراد به دنبال تهيه يكي از پرسودترين و بي نظيرترين انواع ارقام نهال هستند تا از اين طريق سود بسيار خوبي را براي خود به ارمغان آوريد. بي شك خريد نهال از فوايد بسيار بالايي برخوردار بوده و شما مي توانيد با تهيه ي نهال خود از اين مزيت ها برخوردار باشيد. از مهمترين اين مزيت هاي مي توان به سوددهي و اشتغال زايي آن اشاره كرد. شما مي توانيد بي نظيرترين و باكيفيت ترين انواع نهال را به راحتي از همين وب سايت اينترنتي پيش روي خود اقدام كرده و از اين طريق آن را در زمين يا باغ خود بكاريد. از طرفي خريد و فروش انواع نهال ها، مي تواند اشتغال زايي بسيار بالايي برخوردار مي باشد كه شما مي توانيد با خريد تعداد مورد نظر نهال خود، به راحتي اشتغال زايي بسيار بالايي را براي اطرافيان خود نيز به وجود آوريد.

با خريد نهال بهشت رو به باغ خودتون هديه بديد و از اين طريق يكي از پرسودترين و پردرآمدترين شغل را براي خود به ارمغان آوريد. همكاران ما نيز سعي بر آن دارد تا بهترين و بي نظيرترين نهال را براي شما به ارمغان آورد. در ادامه مقاله سعي بر آن داريم تا در مورد نهال گردو و نهال بادام نيز توضيحات و اطلاعات بيشتري را به 

حضورتان ارائه دهيم. با ما همراه باشيد.

zwzs_untitled.png

 

ويژگي هاي خريد نهال گردو :

يكي از پرفروش ترين و بهترين انواع نهال را خريد نهال گردو تشكيل داده است و شما نيز مي توانيد با كاشت نهال گردو را در اولويت هاي خود قرار دهيد. نهال گردو نياز به كاشت بسيار راحتي داشته و هم اكنون بهترين زمان براي كاشت اين محصول مي باشد. به ياد داشته باشيد كه مغز گردو از خوشمزه ترين و گرانترين مغزهايي مي باشد كه شما مي توانيد با كاشت نهال گردو و نگهداري چند ساله ي از آن، مي توانيد به محصول پرباري دست پيدا كرده و از اين طريق سود بي نظيري را نصيب خود كنيد. به ياد داشته باشيد كه نهال گردو براي رشد خود نياز به آب بيشتري داشته و شما بايستي اين نهال را در زميني بكاريد كه بتوانيد به راحتي آبياري لازم را انجام دهيد. فصل پيش روي خود يكي از بهترين و مناسب ترين فصل ها براي كاشت نهال بوده و شما نيز اين فرصت پيش روي خود را از دست ندهيد و با خريد اين نهال بهترين سود را به دست آوريد.

از مهمترين و اصلي ترين ويژگي هاي انواع نهال گردو مي توان به مواردي از جمله زير اشاره كرد:

-  حساس بودن به گرما و سرماي بسيار زياد

-  باردهي بسيار بالا

-  داشتن برگهاي بسيار پهن

-  ارتفاع درخت 10 تا 40 متر

نهال گردو، مثل دلار سود دارد و به همين جهت توصيه مي شود كه اين فرصت باشكوه را از دست ندهيد و هم اكنون اقدام به خريد و استفاده از اين نهال ها داشته باشيد.

ويژگي هاي خريد نهال بادام

يكي ديگر از پرفروش ترين انواع نهال ها را، خريد نهال بادام تشكيل داده است كه اين نهال نيز مانند نهال گردو، از كاشت و پرورش بسيار راحت و بي نظيري برخوردار بوده و شما مي توانيد به راحتي اين نهال را تهيه و آن را در محل مورد نظر خود بكاريد. لازم است كه به شرايط آب و هوايي و نوع خاكي كه مي توانيد نهال هاي بادام را در آن بكاريد، توجه لازم را داشته باشيد تا از اين طريق بتوانيد در كم ترين و كوتاه ترين زمان ممكن به بار مورد نظر خود دست پيدا كنيد. همچنين لازم است بدانيد بادام نيز مانند گردو از قيمت بسيار بالايي در بازار ايران و جهاني برخوردار مي باشد و شما مي توانيد با خريد نهال بادام و نگهداري از اين نهال بادام ، به محصول پرسود بسيار بالايي دست پيدا كنيد. همچنين مي توانيد از اين طريق اشتغال زايي بسيار بي نظيري را نيز به وجود آورده و به يكي از بهترين كارآفرينان كشورمان تبديل شويد.شما با خريد نهال بادام مي توانيد سلطان بازار آجيل كشور شويد.

از مهمترين و اصلي ترين ويژگي هاي انواع نهال بادام مي توان به مواردي از جمله زير اشاره كرد:

-  زمان گلدهي: دير گلدهي

نياز به گرما

-  قدرت: متوسط

محل استقرار ميوه: شاخه هاي جوان

سرعت باردهي: خيلي زود

منبع خبر : تسنيم

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۰۶:۴۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

We as a Social media growth service help you to spread your vision on social media! Your vision can manifest itself in the form of a great product or a service. Many companies, including long-established but also young start-ups, often lack the necessary knowledge for modern and successful marketing campaigns in the social medias.So as the result An enormous sales potential is lost.

That is where Cyberg comes in! On request, we create a complete advertising campaign for you, take care of the entire organization and processing. You can sit back and relax and look forward to increasing sales and growing brand awareness.

Social media growth

 

With over a billion active users worldwide that half of which are daily active users- Social media is an increasingly popular platform for your marketing approach. Social Medias such as instagram,facebook,linkedin or even TikTok, can be a true gold mine. But do you have to be a large company or well-known brand to start your work on Social medias? The Short answer is no!

But how you should start working on your social media growth? there are 2 ways. if you have a lot of time and a little expertise you can kick it off yourself. You as an entrepreneur or someone who’s trying to start a small business can Start learning How to grow your social media step by step. but of course it will desire a great amount of time and experience to do it right.Putting your steps in the right direction and you can handle it yourself and we will help you do it!

But if you can set a budget and have a larger company or if you’re willing to put all your focus on your Brand/Idea you can let experts handle your social media experience. here at Cyberg we have an strategy to achieve your desires which we believe is getting more leads or audience for your product and brand.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۳:۱۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

قصد داريم در اين مطلب به معرفي 6 مورد از بهترين قرص هاي لاغري خارجي با تركيبات كاملا گياهي بپردازيم. تمامي اين قرص ها از معروف ترين قرص هاي لاغري موجود در ايران هستند . در فروشگاه خانه لاغري (Slimhouse) قابليت خريد اينترنتي را دارا مي باشند.

قرص لاغري گلوريا

قرص لاغري گلوريا محصول شركت گلوريا اسپانيا است و يكي از پرفروش ترين قرص هاي لاغري در چند سال اخير مي باشداين قرص لاغري با افزايش متابوليسم بدن موجب شكستن مولكول هاي چربي و تبديل آن ها به انرژي در بدن مي شودهمچنين قرص لاغري گلوريا جلوي جذب چربي در بدن را مي گيرد و با كاهش شديد اشتها، موجب مي شود بدن از چربي هاي انباشته جهت تامين انرژي خود كمك بگيردتوجه نماييد كه اين قرص علاوه بر كم كردن اشتها، داراي خاصيت چربي سوزي نيز مي باشد.بنابراين مصرف آب فراوان در دوره مصرف اين قرص الزامي مي باشد.

مصرف دو ليوان آب قبل از ناهار و شام جهت تاثيرگذاري مطلوب قرص لاغري گلوريا توصيه مي شودهمچنين در دوره مصرف قرص لاغري گلوريا مي توانيد از مولتي ويتامين روزانه جهت تامين مواد معدني و ويتامين هاي مورد نياز بدن خود استفاده كنيد.

فوايد مصرف قرص كاهش اشتهاي گلوريا

·        كاهش و بستن اشتهاي كاذب براي بيماران مبتلا به چاقي

·        كاهش سايز بي‌نظير در نواحي شكم» پهلو و ران

·        كاهش كلسترول خون

·        كاهش توده‌هاي چربي ذخيره شده در تمام نواحي بدن

·        بالابردن سطح انرژي بدن براي شكسته شدن استپ وزني

قرص لاغري جي سي

قرص لاغري جي سي هربال اسليمينگ يكي از قدرتمندترين قرص هاي لاغري گياهي موجود در بازار ايران استاين قرص لاغري محصول شركت MSH آلمان و داراي ۳۰ عدد كپسول لاغري گياهي مي باشد.

خواص قرص لاغري جي سي

        ·كاهش اشتها

        ·چربي سوزي

        ·افزايش متابوليسم بدن

        ·كاهش توده چربي در ناحيه شكم و پهلو

        ·حفظ زيبايي و طراوت صورت

قرص لاغري جي سي بايستي در كنار ورزش استفاده شود؟

خير قرص لاغري جي سي نيازي به ورزش و رژيم غذايي ندارد و لاغري ايجاد شده توسط آن بدون عوارض و بدون بازگشت خواهد بود.

موارد منع مصرف قرص لاغري جي سي چيست؟

        ·خانم هاي باردار و شيرده مجاز به استفاده از اين قرص لاغري نمي باشند.

        ·افراد با سنين زير ۱۸ و بالاي ۵۰ سال نبايد از قرص لاغري جي سي استفاده كنند.

        ·افراد با نارسايي كبد و كليه مجاز به استفاده از اين قرص لاغري نيستند.

        ·بيماران مبتلا به فشار خون خيلي بالا يا خيلي پايين مجاز به مصرف قرص لاغري جي سي نيستند.

        ·بيماري هاي قلبي نبايد از قرص لاغري جي سي استفاده كنند.

قرص لاغري ايزي اسليم

قرص لاغري ايزي اسليم محصول كشور اسپانيا يك فرآورده مخصوص كاهش وزن است كه از طريق كاهش شديد اشتها و چربي سوزي منجر به لاغر شدن سريع فرد مصرف كننده و كاهش سايز قابل توجه در طول دوره مصرف مي شودكاهش اشتهاي ايجاد شده توسط كپسول لاغري ايزي اسليم منجر به اجبار بدن به مصرف از چربي هاي اضافي مي شود و به اين ترتيب به سالم ترين روش ممكن موجب كاهش وزن و لاغري مي گرددكپسول لاغري ايزي اسليم فعاليت متابوليك مولكول هاي چربي را افزايش داده و باعث ميشود تا ملكول هاي چربي سريع تر به انرژي تبديل شود.

ويژگي هاي قرص لاغري ايزي اسليم

·        كاهش سايز در تمامي نقاط بدن

·        كاهش اشتهاي قوي

·        جلوگيري از تبديل قند اضافي به چربي

·        چربي سوزي قوي

·        كاهش دهنده نفخ و ورم معده

·        خون ساز

·        بدون نياز به رژيم و ورزش

·        ميزان تاثير پذيري و كاهش وزن بين ۵ تا ۱۳ كيلو در ماه

·        بيشترين تاثير چربيسوزي در نواحي شكم و پلو و ران

        ·دارنده استاندارد كيفيت،TVV،GMP از اروپا

        ·كاهش وزن ۷ تا ۱۰ كيلو در هر دوره

قرص لاغري آلفا اسليم

قرص لاغري آلفا اسليم  (Alpha Slim  محصول شركت Ader science آمريكا يكي از قوي ترين قرص هاي لاغري موجود در ايران مي باشداين قرص لاغري با سوزاندن چربي هاي اضافي بدن، افزايش انرژي و تنظيم سوخت و ساز بدن مي تواند موجب كاهش وزن سريع افراد داراي اضافه وزن بالا و يا افرادي كه دچار استپ وزني هستند، شوداين محصول داراي ۵۰ عدد كپسول ۲۵۰ ميلي گرمي مي باشد و به صورت پلمپ شده عرضه مي گردد.

ويژگي هاي قرص لاغري آلفا اسليم

        ·كاهش اشتها

        ·چربي سوزي قوي

        ·افزايش سطح انرژي

        ·تعديل متابوليسم و سوخت و ساز

        ·مكانيسم اثر قرص آلفا اسليم

اثر ليپوليتيك كافئين و ديگر تركيبات بدست آمده از قهوه بخوبي مورد مطالعه قرار گرفته و شناخته شده اندقرص لاغري آلفا اسليم با بهره گيري از اثرات كافئين بر روي گيرنده هاي آدنوزين موجب افزايش انرزي و بهبود سوخت و ساز بدن مي شود.

 

همينطور كه شما مشغول انجام فعاليت هاي روزانه خود هستيد مغز شما آهسته آهسته ماده اي شيميايي آزاد مي كند كه با نام آدنوزين شناخته مي شوداين ماده به گيرنده هاي مخصوص خود در مغز چسبيده و سبب بروز احساس خستگي، خواب آلودگي و در نهايت فرو رفتن شما در خواب عميق مي گرددگيرنده هاي آدنوزين تفاوت بين اين ماده شيميايي و كافئين را از يكديگر تشخيص نمي دهندبنابراين اگر كافئين در گردش خون شما موجود باشد مانع چسبيدن آدنوزين به گيرنده ها مي گردد.

رفته رفته با توجه به عدم اتصال آدنوزين به گيرنده ها، مغز به جاي آهسته شدن فرآينده ها تحت تاثير كافئين متصل شده قرار گرفته و سرعت پردازش افزايش مييابدنتيجتا ميزان بمباران مغزي افزايش يافته و توسط غده هيپوفيز اين تغييرات ثبت مي گردداين تغييرات توسط هيپوفيز پرانرژي و سرحال بودن تلقي مي گردد پس بنابر اين پيام هايي به فوق كليه ارسال گشته و سبب افزايش ترشح آدرنالين مي گرددزماني كه آدرنالين افزايش مي يابد سبب بروز زنجيره فعل و انفعالاتي به نام ستيز و گريز در بدن مي گردد.

تاثيرات افزايش سطح هورمون آدرنالين عبارتند از:

        ·افزايش جريان خون عضلات

        ·افزايش ضربان قلب

        ·افزايش فشار خون

        ·رهايي قند از كبد براي در دسترس قرار گرفتن انرژي

تمام اين تغييرات مي تواند سبب افزايش بهره وري جسمي و مغزي گردد و همگي در نتيجه مصرف كافئين مي باشند.

گزانتين موجود در قرص لاغري آلفا اسليم فعاليت هاي فسفودياستراز را مهار مي كند و از جذب سلول هاي چربي زايد و اضافه اي كه مورد نياز بدن نيست، جلوگيري مي نمايدتركيب اين دو عمل موجب افزايش چربي سوزي، افزايش متابوليسم و عدم جذب چربي در بدن مي شود و نهايتا به كاهش وزن و لاغري فرد استفاده كننده منجر مي گردد.

قرص لاغري بلوبري

طبق آمار نزديك به ۳۰ ميليون نفر در ايران مبتلا به چاقي و اضافه وزن هستنداضافه وزن علاوه بر به وجود آوردن انواع بيماري هاي قلبي و عروقي، مفصلي و كبدي، مي تواند موجب كاهش اعتماد بنفس فرد شود و زندگي اجتماعي او را تحت تاثير خود قرار دهدبنابرين لازم است جهت حل مشكل اضافه وزن روشي مناسب در پيش گرفته شوديكي از روش هاي كاهش وزن، استفاده از قرص هاي لاغري با منشا گياهي است تا علاوه بر رسيدن به وزن ايده آل، فرد دچار عوارض مصرف قرص هاي شيميايي نشود.

بلوبري يك ميوه چربي سوز طبيعي به حساب مي آيد كه معمولا جهت كاهش وزن و لاغري مورد استفاده افراد مختلف قرار مي گيردبلوبري Blueberry با نام زغال اخته آبي نيز شناخته مي شودبلوبري ميوه اي است كه در ايران چندان شناخته شده نيست و افراد كمي ار آن استفاده مي كنندقرص لاغري بلوبري (كپسول لاغري بلوبرياز اين ميوه ساخته شده است و مي تواند با افزايش سوخت و ساز بدن به كاهش وزن و لاغري كمك مي كنداز ويژگي هال كپسول لاغري بلوبري مي توان به موارد زير اشاره كرد:

·        قرص لاغري بلوبري يكي از قوي ترين محصولات لاغري و چربي سوز با كاهش وزن بالا مي باشد.

·        كپسول لاغري بلوبري ساخت كشور برزيل است.

·        هر بسته از اين محصول، حاوي ۶۰ عدد كپسول لاغري ۵۰۰ ميلي گرم است.

·        بلوبري براي تقويت حافظه و يادگيري بسيار مفيد است

·        بلوبري به دليل دارا بودن آنتي اكسيدان ها و فلاونوايد ها مانع از مشكلات مغزي نظير از دست دادن حافظه مي شود.

·        آنتي اكسيدان هاي موجود در ميوه بلوبري باعث نرمي پوست مي شود.

·        انتوسيانين موجود در بلوبري كه به آن رنگ آبي مات مي دهد به راديكال هاي آزاد (عامل سرطانحمله كرده و مانع از رشد سلول هاي سرطاني مي شود.

·        كپسول بلوبري قادر است وزن افرادي كه به علت هاي مختلف دچار استپ وزني شده اند را كاهش دهد.

·        كپسول لاغري بلوبري موجب كاهش كلسترول و ارتقا سطح گلوكز خون مي شود.

        ·آنتي اكسيدان موجود در بلوبري Blueberry روش ذخيره بدن و پردازش قند را تغيير مي دهد.

        ·بلوبري خطر ابتلا به بيماري هاي قلبي و ديابت را كاهش مي دهد.

        ·قرص بلوبري Blueberry حاوي هيچگونه تركيبات آمفتامين نمي باشد و داراي تركيبات كاملا گياهي است.

قرص لاغري پاپايا

قرص لاغري پاپايا  يكي از جديدترين قرص هاي لاغري عرضه شده در بازار استاين محصول ساخت كشور فيليپين است و با استفاده از عصاره ميوه پاپايا قادر است منجر به كنترل وزن براي زنان و مردان، افزايش متابوليسم و بهبود سلامتي عمومي بدن گردداين ميوه داراي كالري كم و فيبر بالايي است؛ از اين رو، اشتها را كاهش مي دهد و با كاهش ميزان غذاي مصرفي به كاهش وزن كمك مي كند.

كپسول لاغري پاپايا در بسته بندي هاي ۳۰ عددي عرضه مي شود.

پاپايا چيست؟

پاپايا يكي از ميوه هاي گرمسيري است كه بومي مناطق گرمسيري آمريكا و مكزيك است و در هند، آفريقاي جنوبي، سريلانكا و فيليپين نيز كشت مي شودپاپايا در يزد در ايران نيز كاشته شده است و در اين كشور به عنوان ميوه وارداتي نيز به فروش مي رسدپاپايا كه نام علمي آن Carica papaya است، يكي از گونه هاي خانوادهCaricaceae استاين گياه مانند ساير درختان اين خانواده داراي ساقه گوشتي بلند و ميوه اي گلابي مانند آن است كه در انتهاي اين ساقه يا تنه به آن متصل استاين ميوه همچنين به Papaw يا Papita يا Carica معروف استدر ادامه در مورد مزايا و مشخصات پاپايا بيشتر صحبت خواهيم كرد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۱:۴۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

سلدان پلتفرمي است كه به شما امكان اين را مي‌دهد كه فروشگاه و سايت خودتان را بسازيد و اين كار را بدون نياز به داشتن هيچ گونه دانش برنامه نويسي و يا حتي استخدام برنامه نويس يا طراح انجام دهيد. همچنين در اين پلتفرم ديگر نيازي نيست پكيجي را خريداري كنيد، پلاگين‌هاي مختلفي را خريداري كنيد و نصب كنيد . حتي نيازي به داشتن اطلاعات فني و پشتيباني سايت را نخواهيد داشت. تمام اين كارها توسط تيم سلدان انجام خواهد شد. يكي از ويژگي‌هاي سلدان ، نسبت به رقبايي مثل شاپيفاي فايل در اين است كه در اين پلتفرم ديگر شما نياز نداريد حتي قالب‌هايي را انتخاب كنيد، خريداري كنيد، نصب كنيد و ساختار كلي فروشگاه براي مشتريان شما در يك قالب خيلي حرفه اي و زيبا براساس نوع محصولتان به صورت خودكار generate مي‌شود بدون اينكه شما نيازي داشته باشيد كه با تنظيمات پيچيده يا طراحي‌هاي پيچيده سروكار داشته باشيد و همينطور هم براي فروشگاه‌تان امكان اين را فراهم مي‌كنيد كه بتوانيد لندينگ پيج‌هاي خاص خودتان را هم طراحي كنيد. مثلا اگر برندي داريد يا آفري داريد يا محصول خاصي را مي‌خواهيد پروموت كنيد، مي‌توانيد از لندينگ پيج بيلدر سلدان هم استفاده كنيد كه به راحتي با drag and drop مي‌توانيد سكشن‌هاي مختلف را به صفحه لندينگ اضافه كنيد و يك صفحه لندينگ استاندارد با تمام ويژگي‌هاي مربوط به تايپوگرافي و ديزاين و UI/UXرا داشته باشيد. براي راه اندازي كسب و كار آنلاين به چيزي بيشتر از يك فروشگاه ساز معمولي نياز داريد. اگر به دنبال جواب هستيد ادامه مطلب رو بخونيد.

سريعترين تجربه كاربري براي مالكان و خريداران با تكنولوژي PWA

يكي از ويژگي‌هاي ديگر اين پلتفرم نسبت به رقبايي مثل شاپيفاي فايل، در اين است كه كل فروشگاه هم بخش مديريت فروشگاه هم بخش خريدار شما، به صورت وب اپليكيشن است. يعني سايت كه شما در نهايت خواهيد داشت، يك پروكسي و وب اپ خواهد بود كه به راحتي حتي در گوشي‌هاي اندرويد و IOS قابل نصب هست. علاوه براين امكان توليد و ساخت اپليكيشن native براي اندرويد در حال حاضر بر روي سلدان وجود دارد و شما ميتوانيد اپليكيشنnative اندرويد فروشگاه خودتان را هم بسازيد و ورژن IOS هم در برنامه‌هاي توسعه سلدان وجود دارد كه اضافه شود.

تمام اين فرايندها به صورت خودكار انجام مي‌شود. يعني شما چند مرحله ساده را طي مي‌كنيد و فروشگاهتان را داريد. يا چند مرحله ساده را طي مي‌كنيد و اپليكيشن‌تان ساخته مي‌شود. شما با يك حساب كاربري در بهترين فروشگاه سازحرفه اي و رايگان ايران مي‌توانيد هر تعداد فروشگاهي كه مي‌خواهيد را بسازيد و به اين فروشگاه‌ها كاركنان خودتان را هم اضافه كنيد. همچنين يكي از ويژگي‌هاي سلدان اين است كه به شما امكان اين را مي‌دهد كه بتوانيد فروشگاه و سايت خودتان را روي دامين اختصاصي خودتان داشته باشيد و اين كار هم به صورت رايگان انجام مي‌شود. علاوه براينكه تمام ويژگي ها، feature ها، پلاگين‌ها و تمام امكانات سلدان رايگان است، به صورت نامحدود، شما حتي نيازي نيست هزينه اي براي هاست سايت خودتان پرداخت كنيد. چون فقط دامين را خريداري مي‌كنيد و يا داميني كه قبلاً داريد را تنظيماتي در حد چند ثانيه در بخش DNS دامينتان انجام مي‌دهيد و آن دامين به فروشگاه شما اضافه مي‌شود و باقي تنظيمات به صورت خودكار توسط سلدان انجام مي‌شود و سايتتان راه اندازي مي‌شود و شما در كمتر از 60 ثانيه مي‌توانيد يك سايت با دامين خودتان داشته باشيد و هيچ هزينه ي خاصي ديگر پرداخت نكنيد. هر تعداد دامنه اي كه بخواهيد مي‌توانيد به فروشگاه خودتان اضافه كنيد.

فروش بيشتر با سئو بهتر، موتور سئو خودكار براي فروشگاه اينترنتي

يكي از مسائلي كه هر فروشنده اي با آن روبرو هست، بحث معرفي، promotion و سئو سايتش هست كه تمام اين كارها به صورت اتوماتيك در سلدان انجام مي‌شود. يعني وقتي شما يك محصول را اضافه مي‌كنيد، ورژن مخصوص موتورهاي جستجو و ورژن amp محصول شما هم ايجاد مي‌شود. amp (accelerate mobile page) كه توسط اين ويژگي كسايي كه در گوشي‌هاي موبايلشان، موردي را سرچ مي‌كنند و به سايت شما برخورد مي‌كنند، با كليك بر روي لينك شما يك صفحه به صورت اينستنس برايشان باز مي‌شود و يك user experience خوب و جذاب براي كسايي هست كه در موتورهاي جستجوگر، در گوگل به دنبال محصول يا سرويسي براي خريد هستند. اين موارد، ويژگي‌هاي خاص سلدان بود. به صورت كلي،تمام ويژگي‌هايي كه يك فروشگاه حرفه اي، يك سيستم مديريت محتوا، CMS حرفه‌اي و پشتيباني و ارسال سفارشات لازم دارد، در سلدان هست و به صورت پايه و استاندارد در اختيار تمام كاربران قرار مي‌گيرد. براي مثال لازم نيست شما هزينه اي براي بدست آوردن امكان ساخت كد تخفيف يا كارت‌هاي شارژ و هديه پرداخت كنيد. تمام اين امكانات در اختيار شما به صورت رايگان هست. يعني شما مي‌توانيد كارت‌هاي شارژي را ايجاد كنيد و به مشتريانتان عرضه كنيد كه آنها از طريق اين كارت‌هاي شارژ بتوانند مبلغ سفارششان را پرداخت كنند و يا كدهاي تخفيفي را ايجاد كنيد و عملاً در بخش كمپين و مديريت كمپين از اين كد تخفيف براي تبديل كاربران به مشتريان استفاده كنيد. در سلدان سعي شده تمام كارها به صورت خيلي ساده و روان انجام شود. براي مثال، شما ميتوانيد دسته بندي‌هاي مختلفي ايجاد كنيد و با drag and drop محصولات خودتان را مديريت كنيد. همچنين براي اينكه فيلترهاي حرفه اي و قشنگي را براي محصولاتتان و دسته بندي هايتان ايجاد كنيد، نيازي نيست با تنظيمات خيلي پيچيده سروكله بزنيد. تنها كاري كه لازم است انجام دهيد، دسته موردنظرتان را ايجاد مي‌كنيد. محصولات را داخل آن اضافه مي‌كنيد. مشخصات محصول را وارد مي‌كنيد و تمام كارهاي ديگر توسط سلدان به صورت خودكار انجام مي‌شود. شما براي محصولاتتان مي‌توانيد واريانت‌هاي مختلفي تعريف كنيد براساس رنگ، اندازه، طرح، ديزاين و موارد ديگر و همچنين محصولاتي از انواع فيزيكي، مجازي، سرويس و فايل را در فروشگاهتان به فروش برسانيد. در مورد پرداخت و نقل و انتقالات مالي، سلدان از سرويس‌هاي عمومي مثل استرايپ پشتيباني مي‌كند همچنين از سرويس‌هاي محلي پرداخت هم پشتيباني مي‌كند كه اين موارد به مرور بيشتر هم خواهد شد.

 همچنين يكي از ويژگي‌هاي خاص سلدان ، امكان تعريف چند ارزي براي قيمت گذاري هست. يعني شما مي‌توانيد محصولات را با نرخ ارزهاي مختلف وارد بكنيد و نرخ تبديل را در فروشگاه خودتان ثبت كنيد و قيمت‌ها به صورت خودكار محاسبه مي‌شود. قطعاً يكي از مهم ترين ويژگي‌هايي كه هر فروشنده از سيستم فروش و سايتش و فروشگاه آنلاينش انتظار دارد، توليد گزارش‌ها و نمايش اطلاعاتي است كه به  او در فروش و گسترش كسب وكارش كمك مي‌كند. در داخل سلدان ، در بخش داشبورد براي فروشگاه و همچنين براي بخش‌هاي مالي و محصولات، گزارش‌هاي متنوع و جالبي ايجاد مي‌شود كه به زيباترين شكل ممكن يك نماي همه جانبه از محصول و فروشگاه و ميزان فروش را به صاحب فروشگاه نمايش مي‌دهد. مثلا مي‌توانيد به سادگي ببينيد كه مشتريان شما از كدام كشورها بودند، با چه ديوايس‌هايي وارد فروشگاهتان شدند، فايل‌هاي فروش را ببينيد كه كانورژن ريت هايتان چقدر بوده، از تعداد محصولاتي كه نمايش داده شده تا تكميل خريد و همچنين كاربراني كه داخل سايتتان عضو شدند يا تراكنش انجام دادند. اين اطلاعات فروشگاهتان است. براي هر كدام از محصولاتتان هم اطلاعات جامعي در آن محصول به شما نمايش داده مي‌شود. مثلاً اينكه كاربرانتان چه واكنشي نسبت به اين محصول نشان دادند و يا حتي چه كاربراني منتظر اين هستند كه محصولتان در صورتي كه موجود نيست، موجود شود و يا چه تعداد از كاربران شما منتظر اين هستند كه شما يك تخفيفي براي اين محصول ارائه دهيد و آنها خريد كنند و يا چه تعدادي از مشتريان شما اين محصول شما را در ليست علاقه مندي هايشان اضافه كردند. اينها اطلاعات مفيدي هستند كه شما قطعاً از آنها استفاده مي‌كنيد. همچنين مهم است كه فروشنده بتواند كاربران و ويزيتورهاي سايتش را تبديل به خريداران كند. براي اين كار شما مي‌توانيد ديستانت كد تعريف كنيد. كمپين تعريف كنيد، آي كچرهايي مثل نوتيفيكيشن‌ها را تعريف كنيد. حتي براي محصولاتتان تخفيف تعريف كنيد. اين تخفيف‌هاي مي‌تواند براي يك نوع خاص، يك واريانت خاص از محصولتان تعريف شود، بازه زماني خاص خودش را داشته باشند، و قطعاً موقع استفاده از سلدان هيچ محدوديتي براي كار و تعريف محصولات و قيمت گذاري و تعريف تخفيفات مواجه نمي شويد. در مورد هزينه‌هاي اين سرويس، كل اين سرويس رايگان هست. يعني هيچ هزينه subscription يا هزينه‌هاي مخفي را به شما تحميل نمي كند. تعداد محصولاتتان نامحدود است. پهناي باند نامحدود داريد و حتي استفاده از دامين و ميزباني سايت شما به صورت رايگان انجام مي‌شود. تنها هزينه اي كه شما پرداخت مي‌كنيد، بعد از فروش محصول و انجام تراكنش هست كه دو درصد از مبلغ تراكنش را به عنوان كارمزد فروشگاه ساز رايگان سلدان دريافت مي‌كند كه اين مبلغ مستقيماً از تراكنش هم كسر نمي شود.

 

مديريت مالي هوشمند و كنترل شده با كيف پول سلدان

در حقيقت شما يك سري اكانت مي‌سازيد. يك والت داريد در بخش داشبود، كه داخل آن مي‌توانيد اكانت بسازيد. اكانت‌ها رو براساس كارنسيهايي كه در فروشگاهتان مبادله مي‌كنيد، دلار، يورو و يا حتي بيت كوين اين حساب‌ها را ايجاد مي‌كنيد، و اين حساب‌ها را شارژ مي‌كنيد و وقتي كه آن كارمزد بخواد كسر شود، از اين حسابي كه شما لينكش مي‌كنيد به فروشگاهتان، كسر مي‌شود و مي‌توانيد حساب را شارژ كنيد، البته فروشگاه ساز سلدان اين امكان را هم فراهم كرده كه اين حساب‌ها تا يك مقداري هم منفي مي‌تواند باشد. يعني شما آخر ماه مي‌توانيد بدهي را با شارژ كردن حسابتان پرداخت كنيد و اين به خاطر اين است كه خيلي از كسب و كارها تا مبلغ را دريافت كنند از مشتري و اين مبلغ را داخل حسابشان داشته باشند، براساس سرويس و بانكي كه دارند، اين يك زماني را مي‌برد و سلدان اين را در نظر مي‌گيرد و اين امكان را به كاربرها مي‌دهد كه بتوانند مديريت كاملي روي هزينه هايشان داشته باشند. يعني مثل بعضي از سرويس‌ها شما آخر ماه با يك صورت حساب چند هزار دلاري مواجه نمي شويد. چون به هيچ وجه هزينه اي بابت ترافيك، تعداد كاربرها، ميزان تصاوير آپلود شده، تعداد محصولات و هيچ مورد ديگري براي شما منظور نمي شود و تمام اينها مجاني هست. موردي كه پيش مي‌آيد، ممكن است كه يك كسب و كاري فروش ميليون دلاري در ماه داشته باشد و فروشگاه ساز سلدان هم ويژگي هايش طوري طراحي شده كه از يك استارت آپ ساده تا يك شركت بزرگ و فروشگاه بزرگ را بتواند پشتيباني كند. شما حتي مي‌توانيد سطح مهارتتان در استفاده از اين پلتفرم را انتخاب كنيد و سايت و وب اپ به شكلي كه مناسب سطح دانش شما هست نمايش داده شود. حال فرض كنيد كه فروشگاه زنجيره اي بزرگي هست كه مي‌خواهد از سلدان استفاده كند و ميليون‌ها دلار فروش دارد.

 اگر شما ميليون‌ها دلار فروش داريد يا چند صدهزار فروش داريد و مي‌خواهيد اين دو درصد را كم كنيد، سلدان اين امكان را براي شما فراهم كرده تا با ايجاد فروشگاه و ساخت انواع كمپين فروش و بازاريابي حرفه اي و طراحي مشوق هاي گوناگون براي مشتريانتان، كسب و كار آنلاين خود را گسترش دهيد. براي اين كار، شما از يك ماشين حساب كه داخل سلدان تعبيه شده است مي‌توانيد استفاده كنيد و به سادگي مقدار فروش ماهانه تان را مشخص كنيد و آن پلن را به شما پيشنهاد دهد و ميزان صرفه جويي كه شما مي‌كنيد هم به شما نشان دهد. اين تمام قيمت گذاري و هزينه‌ها به صورت شفاف هست و علت آن هم اين است كه اين پلتفرم، فرقي نمي كند چه يك برند لاكچري، در اروپا بخواهد استفاده كند و چه كسب و كار كوچك در يك كشور جهان سوم و يا در حال توسعه، بتواند از آن بهره ببرد و مجبور نباشد يا هزينه‌هاي زيادي پرداخت كند يا با پيچيدگي‌هاي محاسبه هزينه‌هاي ماهانه يا پيش بيني اين هزينه‌ها مواجه شود. در حقيقت، سود و زيان فروشگاه ساز رايگان سلدان در افزايش فروش كاربرانش هست. يعني يك بازي برد- برد كه در اين بازي افزايش فروش مشتريان باعث افزايش درامد سلدان و ارتقا سرويس‌هاي سلدان مي‌شود. اينكه شما چقدر سرمايه داشته باشيد در پلتفرم سلدان ، باعث نمي شود كه ميزان دسترسي‌تان به امكانات كاهش پيدا كند و اين سلدان را با تمام پلتفرم‌هاي فروشگاهي ديگر متمايز مي‌كند. مثلا اگر شما صفر دلار در ماه براي اين پلتفرم پرداخت كنيد و يا 299 دلار كه بالاترين پلن اين فروشگاه‌ها هست، در ماه پرداخت كنيد، امكانات يكساني دريافت مي‌كنيد. فقط در پلن‌هاي مختلف سلدان ميزان كارمزد كاهش پيدا مي‌كند. يعني اگر بر فرض شما ماهانه 100 هزار دلار فروشتان باشد با خريد پلن اينترپرايز سلدان شما در ماه 1200 دلار صرفه جويي مي‌كنيد و فقط لازم است كه 299 دلار در ماه پرداخت كنيد و 1200 دلار هم كمتر پرداخت كنيد و مقدار كارمزدي كه بابت فروش از شما دريافت مي‌شود، تنها 5/0 درصد خواهد بود، و اين موارد را مي‌توانيد در بخش calculator Selldone مشاهده كنيد.

پلتفرم فروشگاه ساز براي برنامه نويسان

يكي از نكته‌هايي كه بايد به آن اشاره كنم، ساختار سلدان هست. ساختار سلدان كاملاً بر پايه API‌ها بنا شده است. يعني كل فروشگاه، كل بخش مديريت فروشگاه، به صورت web app هست و از طريق  API ‌ها با سرور ارتباط برقرار مي‌كند و شما قادر هستيد به عنوان يك developer، به عنوان يك برنامه نويس از طريق اين APIها تمام كارهايي كه مي‌توانيد تصور كنيد براي مديريت فروشگاه‌تان و يا حتي طراحي اپليكيشن فروشگاه خودتان را انجام دهيد و ديگر نگران بخش  back end نباشيد و مطلقاً هيچ محدوديتي در اين زمينه به عنوان دولوپر براي كار با سلدان نخواهيد داشت. اگر شما يك برنامه نويس فرانت اند هستيد، يا يك طراح سايت يا طراح وب اپليكيشن هستيد، مي‌توانيد از API‌هاي سلدان استفاده كنيد و محصول اضافه كنيد، دستهبندي(category)S اضافه كنيد، اينها را مديريت كنيد، اطلاعات را دريافت كنيد و يا حتي فروشگاه اختصاصي خودتان را بسازيد و با user interface اي كه مي‌خواهيد ارائه دهيد. ولي قطعاً اين كار، كار خيلي هزينه بري هست و فقط شركت‌هاي خيلي بزرگ از پس اين هزينه‌ها بر مي‌آيند و ما هم به جاي اينكه 100 تا قالب 10 هزار دلاري طراحي كنيم، يك قالب يك ميليون دلاري طراحي كرديم، اين قالب را در اختيار همه قرار مي‌دهيم. در اين قالب شما ديگر نگران انتخاب قالب يا نصب پلاگين‌ها نخواهيد بود. فروشگاه به صورت يك وب اپ بسيار زيبا به مشتريان شما نمايش داده مي‌شود، محصولات دسته بندي‌هاي خودشان را دارند. اطلاعات محصولات به زيبايي به مشتري‌ها نمايش داده مي‌شود. مشتري‌ها مي‌توانند انتخاب كنند كه نمايش محصولات به چه شكل باشد، فروشگاه و بخش مديريت فروشگاه، حتي براي گوشي‌هاي موبايل و تبلت‌ها بهينه سازي و اختصاصي طراحيشده و به راحتي شما با گوشي آيفون خودتان هم مي‌توانيد فروشگاهتان را بسازيد يا مشتريان شما از فروشگاه شما خريدشان را انجام دهند.

بيشترين بازدهي با كمترين تلاش

در انتها هم به اين نكته اشاره مي‌كنم كه سلدان براي توسعه جامعه خودش به كساني كه در توسعه اين پلتفرم و يا توليد محتواي براي آن، و يا آموزش و يا هر مورد كه به اين پلتفرم و توسعه آن كمك ميكند، پاداش‌هايي را پرداخت مي‌كند. شما اگر سايت فروشگاه يا وبلاگي داريد و سلدان را از طريق آن به افراد ديگر معرفي بكنيد ، بابت اين معرفي درصدي از كارمزد را دريافت مي‌كنيد و اين پاداش به صورت شارژ به حساب شما واريز مي‌شود و مي‌توانيد از آن استفاده كنيد و يا حتي اين شارژ را به راحتي به ديگران انتقال دهيد. همچنين اگر توسعه دهنده نرم افزار هستيد، يا محتواهاي خاصي توليد مي‌كنيد، باز هم مي‌توانيد كاري كه كرديد، نتايج و مستنداتش را براي ما ارسال كنيد و ما در قبال آن شارژ به ارزي كه مد نظر شماست و يا حتي سكه‌هاي سلدان به شما پرداخت مي‌كنيم.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۱۸:۰۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

ramin fallah

ramin fallah

ramin fallah

ramin fallah

ramin fallah

ramin fallah

ramin fallah


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۶:۵۱:۰۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

ماركتينگ اينستاگرام

آيا مي دانيد كه امروزه بازاريابان بسياري به سمت اينستاگرام كشيده شده اند ؟ آيا مي خواهيد بدانيد كه كسب و كار شما چگونه مي تواند از شبكه اجتماعي محبوب اينستاگرام استفاده كند؟ در اين مقاله ، به روش هاي مختلف ماركتينگ اينستاگرام براي تقويت بازاريابي كسب و كار شما خواهيم پرداخت.

چرا ماركتينگ اينستاگرام ؟

در چند سال اخير ، استفاده از اينستاگرام توسط برند ها و كسب و كارها بسيار افزايش يافته است. با ميليون ها كاربر ، اينستاگرام به فرصتي مناسب براي برندها تبديل شده است تا پيام ها و عكس هاي خود را با مخاطبان هدف خود به اشتراك بگذارند.

وقتي اينستاگرام شروع به كار كرد ، صرفاً راهي براي اشتراك گذاري عكس با طرفداران بود و ارزش بازاريابي زيادي نداشت. با اين حال ، در چند سال گذشته اينستاگرام ثابت كرده است كه بستر موثري براي بازاريابان براي دستيابي به مخاطبان جديد مي باشد. هنگام ايجاد استراتژي بازاريابي خود ، اين سكوي عالي و استفاده نشده را فراموش نكنيد.

در ادامه به بيان چند روش ماركتينگ اينستاگرام كه مي توانيد براي دستيابي به اهداف بازاريابي خود استفاده كنيد مي پردازيم.

 

 

براي دستيابي به مخاطبان گسترده تر ، هر چه سريعتر به اينستاگرام بپيونديد

كاربران مدت طولاني منتظر بودند تا علاوه بر امكان استفاده از اپليكيشن اينستاگرام ، بتوانند از نسخه وب اينستاگرام هم بهره مند شوندبا اينكه اينستاگرام در هر دو دستگاه اندرويدي و آيفون موجود بود ، اما هنوز هم بسياري از افراد مايل به دسترسي به اينستاگرام از طريق وب سايت بودند.

راه اندازي پروفايل هاي اينستاگرام در نوامبر 2012 به بازاريابان اين فرصت را داد تا علاوه بر هدف قرار دادن كاربران تلفن همراه ، به كاربران ساير پلتفرم ها نيز دسترسي داشته باشند.
با استفاده از ماركتينگ اينستاگرام كسب و كار و برند خود را به افراد بيشتري معرفي كنيد و از فروش بيشتر محصولات خود لذت ببريدماركتينگ اينستاگرام نياز به استراتژي هوشمندانه دارد كه با استفاده از متخصصان گلد فالوور مي توانيد به اهداف خود دست پيدا كنيد.

تصاوير اينستاگرام يك فرصت عالي به كسب و كار شما ارائه مي كند و به مخاطبان شما بينش بهتري از شركت شما مي دهدشما مي توانيد از قسمت هاي مختلف شركت خود براي جذب بيشتر مشتري و كاربر و فالوور استفاده كنيدبا استفاده از پست ها و استوري اينستاگرام مي توانيد ، انعطاف پذيري بيشتري نسبت به ساير شبكه هاي اجتماعي براي ارائه محصولات خود به كاربران داشته باشيد.

از اكانت اينستاگرام خود براي ايجاد استوري هاي جذاب استفاده كنيدبا استفاده از اينستاگرام مي توانيد تصاوير يا اطلاعات تماس و يا لينك وب سايت يا تصاوير كارمندان خود را با ديگران به اشتراك بگذاريد و همچنين اطلاعات جذابي كه براي كاربران مفيد خواهد بود ، ارائه دهيد.

ايجاد درگيري و تعامل بيشتر با كاربران با مسابقات مختلف و ماركتينگ اينستاگرام

اينستاگرام به يك سكوي محبوب براي استفاده از مسابقات مختلف كه اغلب منجر به افزايش فالوورهاي شما مي شود تبديل شده استمسابقات در اينستاگرام به راحتي انجام مي شودشركت ها مي توانند به راحتي از كاربران بخواهند با استفاده از برچسب زدن به تصاوير خود ، از هشتگ خاصي براي مسابقه استفاده كنند.جستجوي تصاوير از طريق عكس ها آسان است ، از ديگران بخواهيد كه تصاوير مورد نظر شما را لايك كنند و ديگران را منشن و يا كامنت بگذارند.

سوني نمونه بسيار خوبي است كه در چند كمپين خود از مسابقات عكس استفاده كرده استآنها پس از موفقيت در مسابقه تصويري #SonyX ، تصميم گرفتند دوباره آن را با #Sonylove امتحان كنندبراي اين مسابقه ، سوني از مردم خواست كه ابتدا آنها را در اينستاگرام دنبال كنند و سپس تصاويري از هر چيزي را كه نشان دهنده "عشقاست ، ارسال كنندتصاوير مي توانند هر چيزي باشند كه نشان دهنده عشق به شما باشد ، مانند يك شخص ، محصول ، مكان يا هر چيز ديگريهر روز به طور تصادفي يك نفر انتخاب مي شد تا يك كارت هديه 50 دلاري دريافت كند.برندگان ديگر برخي از كالاهاي جديد سوني را بر اساس تناسب با موضوع ، اصالت ، خلاقيت و تكنيك دريافت مي كنندمسابقه سوني نمونه اي عالي از چگونگي جذب بيشتر دنبال كنندگان اينستاگرام و افزايش تعامل طرفداران اينستاگرام با برند شما است.

درست مانند هر بستر ديگر در شبكه هاي اجتماعي ، مهم است كه مرتباً محتواي جذاب ارسال كنيدو همچنين يك مسابقه را در نظر بگيريد تا به طرفداران يادآوري كنيد كه چرا بايد از مارك شما خريد كننداين روش يك روش عالي براي ايجاد درگيري و تعامل بيشتر با كاربران مي باشد.

 

ماركتينگ اينستاگرام جايزه دادن به فالوورها با كدهاي تبليغاتي

هنگام ارسال عكس هاي خود ، به چيزي فكر كنيد كه توجه مخاطبان شما را به خود جلب كند و آنها را با پست هاي شما درگير نگه داردبه فالوورهاي خود پاداش دهيد تا تصاوير شما را جستجو كرده و توضيحات را بخواننداين روش براي برندها يكي از بهترين روش هاي ماركتينگ اينستاگرام محسوب مي شود چرا كه باعث مي شود كاربران از محصولات شما خريد كنند و تجربه خود را با ديگران به اشتراك بگذارند.

دريابيد كه مخاطبان شما چه مي خواهند و از آن استفاده كنيد تا آنها را درگير نگه داريداين روش ، روشي است كه باعث مي شود مخاطبان كسب و كارها در شبكه هاي اجتماعي هيجان زده و درگير باشندبه اطلاعاتي كه در مورد مخاطبان خود مي دانيد ، از اطلاعات جمعيتي آنها تا چيزي كه توجه آنها را جلب مي كند ، فكر كنيد و در هنگام تنظيم تقويم سرمقاله خود براي اينستاگرام اين موضوع را در نظر بگيريدبله ، داشتن تقويم سرمقاله براي حفظ توليد محتواي مداوم مفيد است.

قبل از افزودن كدهاي تبليغي به كمپين خود ، در مورد اينكه آيا آنها با مخاطبان شما ارتباط دارند ، فكر كنيداگر اينگونه باشد ، روش هاي منحصر به فرد يا خلاقانه ايي براي به اشتراك گذاري آنها در اينستاگرام پيدا كنيدنه تنها فالوورهاي شما از اين كدها قدرداني مي كنند ، بلكه باعث جذب ديگر افراد به سمت برند و كسب و كار شما مي شود.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ تير ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۵:۰۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

قرارداد عدم افشا اطلاعات يا قرارداد منع افشاي اطلاعات يا پيمان نامه عدم افشا به انگليسي Non-Disclosure Agreement به اختصار NDA (با تلفظ فارسي ان دي اي) يا قرارداد محرمانگي و منع افشاي اسرار تجاري نوعي از قرارداد بين دو شخص حقيقي يا حقوقي به منظور توافق در حفظ محرمانگي داده‌ها، اطلاعات و دانش مرتبط با حوزه كاري است كه حين انجام كار يكي از طرفين يا هردو مايل، ملزم و يا ناچار به اشتراك گذاري آن در جهت پيشبرد اهداف كاري هستند.
توافق نامه عدم افشاي (NDA) يك قرارداد قابل اجراء قانوني است كه محرمانه بودن بين دو طرف برقرار مي شود – صاحب اطلاعات محافظت شده و گيرنده آن اطلاعات. با امضاي NDA ، شركت كنندگان موافقت مي كنند از اطلاعات محرمانه اي كه طرف مقابل با آنها به اشتراك گذاشت ، محافظت كنند. علاوه بر عدم تقسيم يا انتشار اطلاعات بدون رضايت ، گيرنده همچنين موافقت مي كند كه از اطلاعات به هر روشي كه توسط مالك مجاز نيست كپي ، اصلاح يا استفاده كند.

يك فرم امضا شده NDA مي تواند به شما كمك كند از مشكلات زيادي به عنوان يك صاحب مشاغل جلوگيري كنيد. بدون توافق محرمانه در دسترس است ، اسرار تجاري و اطلاعات حساس شما مي تواند به طور عمومي فاش شود يا در غير اين صورت توسط كارمندان ، فروشندگان ، مشتري ها يا هر كس ديگري كه آنها را با آنها به اشتراك مي گذاريد استفاده شود. يك توافق نامه عدم افشاگري به گيرندگان اطلاعات اختصاصي شما اجازه مي دهد تا بدانند كه شما از محرمانه بودن انتظار داريد و به شما اين امكان را مي دهد كه در صورت نقض قرارداد اقدامات قانوني انجام دهيد.

انواع قرارداد عدم افشا

قرارداد عدم افشاي اطلاعات اغلب از دو حالت خارج نيست. يا اين قرارداد دو طرفه است به اين معنا كه الزامات محرمانگي آن متوجه هر دو طرف است. يا اينكه يك طرفه است و در آن تاكيد بر روي حفظ محرمانگي اطلاعات يك طرف توسط طرف مقابل است.

نكته
پيش از امضاي قرارداد منع افشاي اطلاعات به يك جانبه بودن يا دو جانبه بودن اين نوع قرارداد توجه ويژه داشته باشيد.

قرارداد NDA دو طرفه

در قرارداد منع افشا NDA داده‌ها، اطلاعات و دانشي كه بر سار عدم افشاي آن به توافق رسيده‌اند به طور مشخص ذكر مي‌شود. مثلا ممكن است دو شركت يا دو شخص اطلاعات تجاري مرتبط با حوزه كسب كار خود را با يكديگر به اشتراك بگذارند و قراردادي امضا كنند كه به موجب آن هر يك از طرفين ملزم به حفظ محرمانگي اطلاعات طرف ديگر باشد. به اين نوع از قرارداد NDA قرارداد عدم افشاي متقابل يا پيمان منع افشاي دو جانبه هم گفته مي‌شود.

قرارداد NDA يك طرفه

همچنين ممكن است حين استخدام يا انجام يك پروژه كاري ميان كارفرما و شخص يا پيمانكار قرارداد منع افشاي اطلاعات به منظور حفظ محرمانگي اسرار كسب و كار يا داده‌ها و اطلاعات و دانش كاري كه در اختيار شخص يا پيمانكار قرار مي‌گيرد يا حتي توسط خود او ايجاد و توليد مي‌شود، به امضا برسد. به اين نوع قرارداد، پيمان منع افشاي غير متقابل يا پيمان NDA يك جانبه هم گفته مي‌شود.
مقايسه قرارداد عدم افشا با توافق نامه محرمانگي و قرارداد عدم رقابت
نامهاي توافق نامه عدم افشاي اطلاعات و موافقتنامه محرمانه بودن اغلب براي توصيف يك قرارداد حقوقي كه از اطلاعات محرمانه محافظت مي كند ، به صورت متقابل استفاده مي شوند. در حالي كه معمولاً NDA به عنوان يك مستقل مستقل مورد استفاده قرار مي گيرد ، ممكن است بخشي از فرم قانوني ديگري مانند توافق نامه پيمانكار مستقل يا يك قرارداد استخدامي را نيز با يك بند غير افشاي يا محرمانه روبرو كنيد. اگر شما و طرف مقابل قبلاً سندي را امضا كرده ايد كه حاوي بند عدم افشاي اطلاعات است ، ممكن است صحبت با يك وكيل براي اطمينان از تضمين بهترين منافع شما مفيد باشد. اگر اينگونه نباشد ، ممكن است بخواهيد با استفاده از الگوي رايگان NDA ما قرارداد جداگانه و مفصل تري برقرار كنيد.

مشابه قرارداد NDA ، يك موافقتنامه غيرقانوني محرمانه را برقرار مي كند ، اما بطور ويژه براي منع گيرنده از مشتري هاي خود يا درگير شدن با يك تجارت رقابتي منع مي شود. فرم غيرقابل رقابت معمولاً توسط كارمندان ، فروشندگان ، شركا يا طرفهاي ديگر امضا مي شود كه مي توانند براي رقابت شما ارزشمند باشند. قوانين ايالتي در مورد اجراي فرم هاي NDA اعمال مي شود و غيرقابل رقابت است ، بنابراين مهم است كه با يك وكيل صحبت كنيد تا قوانين محلي را كه براي توافق شما اعمال مي شود ، درك كنيد.

نام‌هاي ديگر قرارداد منع افشاي اطلاعات

نامهاي ديگر توافق نامه عدم افشاي اطلاعات عبارتند از: NDA ، فرم عدم افشاي اطلاعات ، توافق نامه محرمانه بودن ، بيانيه محرمانه بودن ، توافق نامه افشاي محرمانه (CDA) ، توافق نامه اطلاعات اختصاصي (PIA) يا توافق نامه رازداري.
قرارداد منع افشا در بسياري از كاربردها با همين نام خوانده مي‌شود. در عين حال بسته به حوزه كاري ممكن است عناوين ديگري براي اشاره به قرارداد NDA مورد استفاده قرار گيرد. براي مثال اين قرارداد با عناوين ديگري مثل توافق محرمانگي Confidentiality Agreement يا به اختصار CA و يا توافق افشاي اطلاعات محرمانه Confidential Disclosure Agreement يا به اختصار CDA خوانده مي‌شود. همچنين در بعضي از حوزه‌ها از اين قرارداد با نام توافق نامه اطلاعات مالكانه Proprietary Information Agreement يا به اختصار PIA و يا توافق نامه رازداري Secrecy Agreement يا به اختصار SA هم نام برده مي‌شود.

آيا من به توافق نامه عدم افشاگري نياز دارم؟

اين كه آيا شما يك تجارت تجاري جديد را در نظر داريد يا قبلاً يكي از آنها را وارد كرده ايد ، ايجاد يك توافق نامه عدم افشاگري اغلب هوشمندانه است. كارمندان ، شركاي تجاري و فروشندگان غالباً از اطلاعات حساس محافظت مي شوند كه بايد در برابر افشاگري به خارج از جهان محافظت شود. بدون قرارداد محرمانه بودن محرمانه ، اطلاعات و اسرار تجاري شما بدون رضايت شما مي توانند به دانش عمومي تبديل شوند.

در كل شما براي تمامي قرارداد هايي كه تنظيم مي‌كنين به همچين توافقي نياز داريد و بهتر است كه ارزشش را دست كم نگيريد.

 


در اينجا چند سناريوي متداول وجود دارد كه بايد آنها را با استفاده از الگوي قابل توافق نامه عدم افشاگري ما در نظر بگيريد:

تنظيم قرارداد nda

براي تنظيم قرارداد nda نيازي به مراجعه به دفاتر اسناد رسمي نيست. كافيست يك قرارداد عدم افشا اطلاعات با كارمند يا با هر شخص ديگري كه به دنبال امضاي توافق نامه عدم افشا اطلاعات با او هستيد در قالب يك قرارداد عادي بين طرفين تنظيم و به صورت همزمان به امضا برسد.

نكته
دقت كنيد كه نسخ قرارداد را به صورت همزمان به امضا برسانيد و از يكسان بودن هر دو نسخه آگاهي كامل داشته باشيد. به اين منظور بهترين راه پرينت گرفتن نسخه هاي قرارداد به صورت همزمان در حضور طرفين است. نسخي كه از پيش آماده شده را امضا نكنيد يا در صورت الزام حتما به صورت كلمه به كلمه جهت يكسان بودن تطبيق دهيد.

در تنظيم قرارداد رازداي يا عدم افشا اطلاعات بايد مواد كليدي را در نظر بگيريد. گنجاندن مواد زير در يك قرارداد عدم افشا اطلاعات توصيه مي‌شود:

  • مشخصات طرفين
  • موضوع قرارداد
  • زمان شروع و خاتمه
  • شرايط و تعهدات طرفين
  • داراي طبقه بندي بودن
  • حدود مالكيت اطلاعات
  • اعتبار حقوق و محدوديت ها
  •  جبران خسارت

از چه كسي بايد بخواهيد NDA را امضا كند؟

اگر قصد داريد اطلاعات محرمانه را با شخص يا شركت ديگري به اشتراك بگذاريد ، به طور معمول ايده خوبي است كه از آنها بخواهيد توافق نامه عدم افشاگري را امضا كنند. در اينجا چند نمونه از طرفهاي ديگر آورده شده است كه ممكن است نياز به امضاي فرم عدم افشاي اطلاعات داشته باشند.

هشدار
در صورت انعقاد قرارداد همكاري با كارمندان، مراجعين و مشتريان و ارائه دهندگان خدمات، حتما امضاي يك قرارداد حفظ محرمانگي اطلاعات و منع افشا NDA را در نظر بگيريد.

كارمندان

در بسياري از شركت ها ، اين امر به امري عادي تبديل شده است كه فرم توافق نامه محرمانه بودن كارمندان را به عنوان بخشي از كارنامه هاي كاري خود امضا كنيد. اين توافق نامه مي تواند با استفاده از بند عدم افشاي قرارداد كار يا توافق نامه اي در NDA انجام شود.

مراجعين و مشتريان

اگر در حال گشت زني يا ارائه خدمات به مشتري هستيد ، ممكن است آنها به نرخ ها و تخفيف هاي منتشر نشده دسترسي پيدا كنند ، همچنين مي توانند درك خوبي از ابزارها و فرآيندهاي اختصاصي كه براي ارائه خدمات خود استفاده مي كنيد ، داشته باشند. با درخواست از مشتريان بالقوه و موجود مي توانيد در مراحل اوليه تعامل خود از تجارت خود محافظت كنيد.

ارايه دهندگان خدمات

بسته به نوع خدمات يا كالاهاي ارائه شده ، فروشندگان شما مي توانند به اطلاعات حساس تجاري كه مي خواهيد خصوصي نگه داريد ، دسترسي داشته باشند. اگر هيچ بند محرمانه اي در قرارداد خدمات شما وجود ندارد ، ممكن است بخواهيد NDA را درخواست كنيد.

خدمات به مشتري ، آنها ممكن است به نرخ ها و تخفيف هاي منتشر نشده دسترسي داشته باشند ، و همچنين مي توانند درك خوبي از ابزارها و فرآيندهاي اختصاصي شما براي ارائه خدمات خود داشته باشند. با درخواست از مشتريان بالقوه و موجود مي توانيد در مراحل اوليه تعامل خود از تجارت خود محافظت كنيد.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۷ تير ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۳۱:۲۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی