Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

 

امروزه كمتر كسي پيدا ميشود كه در خانه حداقل 1 عدد اتو بخار نداشته باشد و از اين وسيله پر كاربرد استفاده نكرده باشد.

برندهاي توليدكننده اين محصول بسيار زياد است اما معروف ترين آن ها اتوتفال ميباشد.

البته بهتر است بدانيد اتو در گذشته به اين شكل و شمايل نبوده است و با گذشت زمان شكل و ظاهرش پيشرفت كرده و بهبود يافته و به شكل امروزي رسيده است.

شايد جذاب باشيد بدانيد در گذشته يك تكه سنگ سنگين را صاف ميكردن و سپس آن را بر روي حرارت آتش داغ ميكردند و بر روي لباس و پارچه قرار ميدادن مطمئنا تا اينجا به سختي اين كار پي برده ايد كه اگر در گذشته زندگي ميكرديد سختي بسيار زيادي بايد ميكشيديد براي اتو كردن يك لباس!

 

اما خب به لطف پيشرفت تكنولوژي ديگر از اين خبرها نيست و با وجود يك پريز برق به راحتي ميتوانيد انواع لباس و پارچه را اتو كنيد.

در اين مقاله قرار است بپرداريم به تاريخچه ساخت اتو بخار و معرفي انواع اتو بخار تفال كه مطمئنا هنگام خريد به شما كمك خواهد كرد.

عكسي كه در حال مشاهده آن هستيد نمونه اي از اتو قديمي ميباشد كه بسيار ظاهر جالبي دارد و همانطور كه مشخص است ساختاري همانند اتو بخار هاي امروزي دارد.

اگر بخواهيم دليل به وجود آمدن اين وسيله را توضيح دهيم در اصل اتو به وجود آمد تا لباس هاي خيس را خشك كند اين تعريفي كلي براي اين محصول ميباشد اما رفته رفته كاربري آن مقداري تغيير كرد و تبديل شد به وسيله اي براي از بين بردن چين و چروك لباس ها!

اگر بخواهيم كلمه اتو را ريشه يابي كنيم ايم كله در اصلي تركي هست ( utu ) و اصليت اين كلمه به تركي استانبولي بر ميگردد و به معناي شعله ور شدن ميباشد.

اما اتو ها از اختراعشون تا به امروز از هر لحاظ تغييرات اساسي بسيار زيادي كردند. اگر بخواهيم از نظر ظاهر صحبت كنيم خب عكس هايي كه در بالا مشاهده ميكنيد رو با اتو بخار امروزي مقايسه كنيد تا متوجه پيشرفت علم و تكنولوژي بشويد.

اتوهاي امروزي داراي فناوري ها و تكنولوژي هاي بسيار پيشرفته تري نسبت به اتوهاي قديمي هستند يكي از جذاب ترين ويژگي هاي كه چند سال است به اتو بخار اضافه شده است قابليت خاموشي خودكار ميباشد.

همه ما حداقل يكبار تجربه سوزاندن انواع لباس و پارچه را داريم اما با ويژگي كه در بالا ذكر شد و در اتو تفال هم وجود دارد باعث ميشود ديگر لباس ما دچار سوختگي نشود به طوري كه اگر بيشتر از 10 ثانيه اتو ثابت و بدون حركت بر روي لباس و پارچه قرار بگيرد به صورت خودكار خاموش ميشود.

اين فقط يكي از كاربرد اتوهاي امروزي ميباشد ويژگي هايي كه طي اين سال ها به اتو اضافه شده است بسيار زياد است كه به ترتيب به آن ها خواهيم پرداخت.

 

1 - تنظيم خودكار بخار

به وسيله اين ويژگي ديگر نگران سوختن لباس در اثر حرارت بيش از حد نباشيد . تنظيم بخار خودكار باعث ميشود حرارت اتو بر اساس نوع لباس و پارچه به صورت خودكار تنظم شود و نيازي به تنظيمات دستي نيست.

 

2 - سيستم ضد چكه

شايد اگر 6-7 سال پيش با اتو كار ميكرديد چكه كردن آب و لك شدن لباس امري كاملا طبيعي بود اما امروزه اين يك ايراد بسيار بزرگ است كه به كمك سيستم ضد چكه حل شده است

 

3 - بخاردهي عمودي

بخاردهي عمودي هم از آن ويژگي هايي است كه اگر بخواهيد مبل و پرده و لباس هاي نازك را بخاردهي كنيد بسيار كارآمد خواهد بود به وسيله اين ويژگي بخاردهي عمودي باعث ميشود بدون چسباندن اتو به لباس يا پارچه موردنظر چين و چروك هاي سطحي را از بين ببريد.

 

4 - سيستم رسوب گير

تمامي محصولات برقي كه با آب سروكار دارند بعد از مدتي رسوب آب باعث ميشود نتوانند كاركرد سابق را داشته باشند كه سيستم رسوب گير اين مشكل را حل ميكند اما....

 

5 - مخزن رسوب گير

مخزن رسوب گير هم در اتوهاي سري بالا در پشت اتو قرار دارد كه رسوب در آن جمع شده و ميتوانيد آن را تخليه كنيد .

 

* فرق مخزن رسوب گير و سيستم رسوب گير چيست ؟!

اگر قصد خريد اتو تفال داريد سمت اتوهايي برويد كه داراي مخزن رسوب گير هستند كه پشت اتو قرار دارند و به كمك يك دستگيره بيرون كشيده و ميتوان رسوب آب را تخليه كرد. اما سيستم رسوب گير كه در اتوهاي سرو پايين تر و اقتصادي تفال وجود دارد به صورت يك سوزن هست كه ميتوان رسوب را تخليه كرد.

 

6 - قدرت بيشتر يا حجم بخار بيشتر ؟!

قدرت و حجم بخار 2 عامل اساسي در انتخاب اتو بخار هستند . قدرت ميزان حرارت اتو و حجم بخار ميزان خروجي بخار را تايين ميكند كه هرچه قدر اين حجم بيشتر باشد سريعتري چين و چروك هاي لباس برطرف ميشود.

 

 

مقايسه مهمترين ركن در خريد هر محصولي در بازار ميباشد ، ما هم قرار است بهترين اتو بخار هاي تفال را به شما معرفي كنيم تا بهترين تصميم را هنكام خريد بگيريد.

1 - اتو بخار تفال مدل FV9848

 

 

با اطمينان ميتوانيم بگوييم اتو تفال 9848 بهترين اتو بخار ساخته شده تفال ميباشد لازم به ذكر است اين اتو بخار تفال ساخت فرانسه است و در زير به مشخصات آن خواهيم پرداخت.

قدرت : 3200 تا 3400 وات

حجم بخار : 280 گرم حجم بخار

داراي سيستم خاموشي خودكار بسيار حرفه اي

داراي سيستم رسوب گير و مخزن رسوب گير

داراي فناوري ضد چكه

داراي تنظيم بخار اتوماتيك

از حق نگذريم ظاهر اين اتو بخار هم بسيار جذاب است همچنين به دليل طراحي جديد كه دارد بسيار ارگونوميك و خوش دست است و باعث ميشود حس بسيار خوبي هنگام اتو كشي لباس داشته باشيم.

نكته قابل توجه درباره اتو 9848 تفال جديد بودن آن ميباشد و ساخت سال 2019 ميباشد.

 

2 - اتو بخار تفال مدل FV9845

اتو تفال 9845 هم تمامي ويژگي هاي بالا را دارد و تنها تفاوتش در رنگ ميباشد كه آن را بسيار پرطرفدار كرده است .

 

قدرت : 3200 تا 3400 وات

حجم بخار : 280 گرم حجم بخار

داراي سيستم خاموشي خودكار بسيار حرفه اي

داراي سيستم رسوب گير و مخزن رسوب گير

داراي فناوري ضد چكه

داراي تنظيم بخار اتوماتيك

داراي بخاردهي عمودي

 

 

اين اتو هم براي سال 2019 ميباشد و رنگ مسي آن بسيار پرطرفدار و جذاب است به همين دليل هم رقابت بسيار تنگاتنگي با اتو 9848 دارد.

 

3 - اتو بخار تفال مدل FV9747

اتو 9747 تفال هم از آن اتو هاي خوش فروش بازار است كه به دليل قيمت پايينتر نسب به رقبايش فروش بسيار عالي را تجربه كرد

قدرت 3000 واتي

داراي حجم بخار 230 گرم در دقيقه

سيستم خاموشي خودكار

مخزن رسوب گير

بخاردهي همودي

اين اتو محصول سال 2018 ميباشد و به سبب زيايي ساخت فروش چندهزارتايي را در ايران تجربه كرد

 

4 - اتو بخار تفال مدل FV9740

اتو 9740 تفال هم مانند اتو قبلي است و همان مشخصات را دارد با اين تفاوت كه رنگش متفاوت است و قدرت و حجم بخار كمتري هم دارد

قدرت 3800 واتي

داراي حجم بخار 230 گرم در دقيقه

سيستم خاموشي خودكار

مخزن رسوب گير

بخاردهي همودي

درباره اين اتو ميتوان به رنگ بسيار جذابش اشاره كرد كه هر خريداري را مجذوب خودش ميكند.

 

5 - اتو بخار تفال مدل FV4981

حالا ميرسيم به يك اتو بخار اقتصادي تفال كه داراي بسيار از آپشن ها است و همچنين به خاطر قيمت مناسبش حسابي پرفروش است

 

داراي قدرت 2700 وات

حجم بخار 180 گرم در دقيقه

سيستم قطع كن خودكار

سيست رسوب گير

تنظيم خودكار بخار

همانطور كه مشخصات رو خونديد اين اتو داراي بسياري از ويژگي هاي اتو هاي رده بالا است با اين تفاوت كه قدرت پاييني دارد اما براي استفاده روزمره مناسب است.

 

نتيجه گيري

در اين مقاله به تاريخچه و دليل پيدايش اتو بخار پرداختيم و ويژگي هايي كه انو بخار امروزي دارند را گفتيم همچنين بهترين مدل اتو بخار تفال هم بررسي كرديم براي خريد انتخاب هاي شما بسيار زياد است سعي كنيد قبل از خريد اتو اين مقاله را به خوبي بخونيد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۴۲:۲۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

واقعيت اين است كه وقتي تفاوت بين پلكسي گلاس و اكريليك را در نظر مي گيريد ، بسيار شبيه به هم هستنداما چند تفاوت قابل توجه وجود داردبياييد آنچه را كه پلكسي گلاس ، اكريليك و يك رقيب سوم مرموز ، پلكسي گلاس است ، و تفاوت بين آنها را تجزيه كنيم.

اكريليك چيست؟

اكريليك يك هموپليمر ترموپلاستيك شفاف استبه عبارت ديگر ، اين نوعي پلاستيك است به طور خاص ، پلي متيل متاكريلات (PMMA). اگرچه اين ماده اغلب به صورت ورق به عنوان جايگزين شيشه فروش مي رود ، اما در كاربردهاي مختلف ديگري از جمله رزين ريخته گري ، جوهر و پوشش ، دستگاه هاي پزشكي و ساير موارد نيز استفاده مي شود.

در حالي كه خريد شيشه ارزان تر و آسان تر از اكريليك قابل بازيافت است ، اكريليك نسبت به شيشه محكم تر ، مقاوم در برابر خرد شدن و مقاومت در برابر عناصر و فرسايش استبسته به نوع توليد ، مي تواند از خراش بيشتري نسبت به شيشه داشته باشد يا در برابر خراش و ضربه بسيار مقاوم باشد.

در نتيجه ، از اكريليك در بسياري از برنامه ها استفاده مي شود كه در غير اين صورت انتظار داريد از شيشه استفاده شودبه عنوان مثال ، لنزهاي عينك معمولاً از اكريليك ساخته مي شوندبه عنوان مثال ، لنزهاي عينك معمولاً از اكريليك ساخته مي شوند زيرا اكريليك علاوه بر انعكاس كمتري نسبت به شيشه ، مي تواند در برابر خراش و مقاومت در برابر خرد شدن ، باعث كاهش ميزان تابش خيره كننده شود.

پلكسي گلاس چيست؟

پلكسي گلاس نوعي ورق اكريليك شفاف است ، و به طور خاص به عنوان اصطلاح عمومي براي اشاره به چند محصول مختلفي كه با نام هاي مختلف توليد مي شوند ، از جمله پلكسي گلاس ، نام تجاري اصلي ، استفاده مي شودهنگامي كه اكريليك در اوايل دهه 1900 ايجاد شد ، يكي از محصولات توليد شده با آن با نام پلكسي گلاس ثبت شدامروزه ، تعدادي از توليد كنندگان محصولات اكريليك  پلكسي شفاف را با نام هاي تجاري از جمله اكريليت ، كرايلوكس ، لوسيت و پرسپكس به فروش مي رسانند.

بنابراين ، تفاوت بين پلكسي گلاس و اكريليك چيست؟

اگر تفاوت بين پلكسي گلاس ، پلكسي گلاس و ورق هاي اكريليك را در نظر داريد ، براي خريد پلكسي گلاس واقعيت اين است كه شباهت ها بيشتر از تفاوت ها هستندبه طور معمول ، محصولات پلكسي گلاس و اكريليك كه از آنها به عنوان پلكسي گلاس ياد مي شود ، كيفيت هاي بسيار مشابهي دارندبه طور معمول ، تنها تفاوت در روش توليد اين دو محصول است. ورق هاي اكريليك معمولاً با استفاده از يكي از دو روش اكستروژن يا ريخته گري سلول توليد مي شونداكريليك اكسترود شده با استفاده از فرآيند اكستروژن ، همانطور كه از نامش پيداست ، توليد مي شوداكريليك به طور مداوم اكسترود مي شود و ورق هاي اكريليك ايجاد مي كند.

از طرف ديگر ، فرآيند ريخته گري سلول شامل ريختن اكريليك بدون واكنش بين دو صفحه شيشه اي ، ايجاد سلول استپس از اتمام واكنش و بهبود آكريليك ، شيشه از اكريليك جدا شده و ورق اكريليك بازرسي مي شوداز آنجا كه اين فرآيند زمان و كار بيشتري دارد ، اكريليك سلولي گران تر است اما معمولاً از كيفيت بالاتري برخوردار است و از دوام بالاتري نيز برخوردار استمحصولات پلكسي گلاس فقط با استفاده از فرايند بازيگران سلول توليد مي شوندبنابراين ، اگر هزينه بيشتري براي يك محصول پلكسي گلاس پرداخت مي كنيد ، فقط هزينه نام تجاري را پرداخت نمي كنيدشما در حال پرداخت هزينه هاي اساسي تر توليد و معمولاً محصولي متناسب با نيازهاي خود  هستيد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۲۲:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تمام تلاش‌هاي ما در زندگي براي دست يافتن به پول و سرمايه بيشتر است تا بتوانيم راحتي و رفاه بيشتري را در زندگي خود تجربه كنيم. معمولاً افراد تمام درآمدهاي خود را صرف هزينه‌هاي ضروري و عمومي زندگي‌شان مي‌كنند؛ حال آن‌كه لازم است هر فرد درصدي از درآمد خود را براي سرمايه‌گذاري كنار بگذارد. در تمام كتاب‌هاي آموزش ثروت‌اندوزي، به اهميت پس‌انداز و سرمايه‌گذاري اشاره شده است. برخي از مردم پس‌اندازها و سرمايه‌هاي خود را وارد بازار ارز و سكه مي‌كنند. اين افراد مسير درستي را در پيش مي‌گيرند اما با كمي دقت مي‌توانند پول خود را در بازارهاي سودمندتري سرمايه‌گذاري كنند. ممكن است با خود بگوييد كه: «درآمد من كفاف پس‌انداز و سرمايه‌گذاري را نمي‌دهد!» اشتباه نكنيد، افراد با كوچكترين درآمدها هم مي‌توانند پس‌انداز داشته باشند.

بازار بورس همان سيستمي است كه مي‌تواند هر مقدار پس‌انداز يا سرمايه شما را به ثروت تبديل كند. البته لازمه اين كار، آموزش صحيح فعاليت در بورس است. اگر بدون آموزش وارد بورس شويد، نه تنها سودي كسب نمي‌كنيد، بلكه ممكن است دچار ضررهاي زيادي شويد. بنابراين يا سرمايه‌هاي خود را به بورس نسپاريد، يا اگر مي‌سپاريد، در زمينه سرمايه‌گذاري در اين بازار حتماً آموزش كافي ببينيد. آموزش  بورس از صفر به شما كمك مي‌كند تا مهارت چند برابر كردن سرمايه‌هاي خود را به راحتي كسب كنيد.

چه افرادي براي ورود به بورس بايد از صفر آموزش ببينند؟

تمام افرادي كه به تازگي مي‌خواهند وارد بازار بورس تهران شوند، بايد از صفر در مورد بورس آموزش ببينند. همچنين افرادي كه وارد اين بازار شده‌اند اما هنوز با مفاهيم اصلي اين بازار آشنايي ندارد هم بايد در اين زمينه از صفر آموزش ببينند. خوشبختانه آموزش اوليه بورس كار سختي نيستهركس كه بخواهد ميتواند در كوتاهترين زمان ممكن مفاهيم پايه اين بازار را ياد بگيردپس نگران نباشيد و با صبر و حوصله مطالب را دنبال كنيد.

اهميت فعاليت در حوزه بورس

بورس بازاري است كه پشتوانه قوي دارد و افراد زيادي در آن مشغول به معامله هستندشما با ۵۰۰ هزار تومان سرمايه اوليه هم ميتوانيد وارد بازار بزرگ بورس شويداين امكان در هيچ بازار ديگري براي شما وجود نداردشما اگر بخواهيد وارد بازار معاملات ارز، سكه يا اجناس قابل فروش در بازار شويد، حداقل بايد چند ميليون سرمايه اوليه داشته باشيداين در حالي است كه بورس ميتواند با كمترين مقدار سرمايه پذيراي شما باشدبا توجه به نرخ تورم نامتعادل كشور، پولهايي كه به صورت نقدي روي حسابها بمانند، روز به روز ارزش خود را از دست ميدهندبازار بورس ميتواند ارزش پولهاي شما را در برابر تورم حفظ كنداگر آموزش صحيح ببينيد و كمي هوشمند باشيد، بورس ميتواند باعث چند برابر شدن سرمايه شما نيز شود پس آموزش بورس از صفر را هرچه سريعتر شروع كنيد.

 

بيشتر بخوانيد:  دوراهي سرمايه گذاري در بورس يا مسكن

 

مزايا سرمايه گذاري در بورس

ريسك‌پذيري بازارهاي مالي، بزرگترين و گاهي تنها مشكلي است كه به اين بازارها وارد مي‌شوداما اگر بخواهيم معايب بازارهاي مالي را ناديده بگيريم و تنها روي مزاياي آن‌ها حساب كنيم، مزاياي سرمايه‌گذاري در بورس، شامل موارد زير خواهد بود:

نقدشوندگي بالا

فرض كنيد دو شخص به يك اندازه سرمايه در اختيار دارنديكي با سرمايه خود كاري را راه‌اندازي مي‌كند و ديگري سرمايه خود را وارد بازار بورس مي‌كندپس از مدتي اين دو نفر نياز پيدا مي‌كنند تا سرمايه‌هاي خود را نقد كنندشخصي كه كسب‌وكار راه‌اندازي كرده بود، براي دست يافتن به سرمايه نقدي بايد كل كسب و كار خود را تعطيل كند و تجهيزات خود را بفروشد تا به پول نقد برسداما شخصي كه سرمايه‌اش را وارد بورس كرده بود، به محض فروش سهام خود، به نقدينگي خود دست پيدا مي‌كند. (اگرچه راه‌اندازي كسب‌وكار از هر لحاظ بهتر از سرمايه‌گذاري در بازارهاي مالي است، اما اگر نقدشوندگي سرمايه براي شما اهميت دارد، بورس اين قابليت را براي شما فراهم مي‌كند.)

عدم محدوديت زماني و مكاني

شما براي معامله در بورس در هركجاي كشور كه باشيد، به كمك لپ‌تاپ يا تلفن همراه اسمارت خود مي‌توانيد در اين بازار فعاليت كنيدبازار بورس تهران از ساعت ۹ تا ۳۰/۱۲ شنبه تا چهارشنبه هر هفته باز استشما مي‌توانيد بدون هيچ مشكلي در اين زمان‌ها معاملات خود را در اين بازار انجام دهيد.

پتانسيل ثروت‌سازي بالا

كارشناسان معتقدند كه هيچ بازار مالي در جهان به اندازه بورس نمي‌تواند ثروت‌ساز باشدبنابراين اگر به درستي در زمينه بورس آموزش ببينيد، خواهيد توانست از طريق آن به ثروت برسيدممكن است گاهي شاهد ريزش بورس باشيد انا با دانش و علم كافي مي‌توانيد بحران‌ها را گشت سر بگذاريد.

چگونه بدون هيچ دانشي وارد بورس شويم؟

فعاليت در بازار بورس مختص به فارغ‌التحصيلان رشته‌هاي مالي نيستهركسي كه بخواهد مي‌تواند بلافاصله وارد اين بازار شده و به معامله بپردازدالبته همانطور كه قبلاً هم عنوان كرديم، براي فعاليت در بورس، بهتر است به صورت آزاد در اين زمينه آموزش كافي ببينيد تا بتوانيد سود خوبي از اين بازار كسب كنيداگر هنوز آموزش نديده‌ايد اما مي‌خواهيد سرمايه خود را وارد بورس كنيد، مي‌توانيد با افراد متخصص در اين رشته مشورت كنيد تا براي خريد سهام بنيادين در بورس به شما كمك كنندبنابراين بدون دانش هم مي‌توانيد وارد بورس شويد اما توصيه ما ابتدا آموزش و سپس ورود به بورس است.

با چقدر پول ميتونم وارد بورس بشم؟

حداقل مقداري كه براي خريد هر سهم در بورس پيش‌بيني شده است، مي‌تواند مقدار اوليه سرمايه شما براي ورود به اين بازار باشددر حال حاضر حداقل مقدار خريد يك سهم در بازار بورس تهران برابر با ۰۰۰/۰۰۰/۵ ريال يا پانصد هزار تومان استشما ميتوانيد اولين معامله خود در بورس را با پانصد هزار تومان استارت بزنيداما متخصصين توصيه ميكنند براي ورود به بورس بهتر است حدود پنج ميليون تومان سرمايه اوليه داشته باشيد تا بتوانيد سود بيشتري كسب كنيد.

۳ گام براي ورود به بورس

گام اول

براي ورود به بازار بورس بايد ابتدا كد بورسي بگيريد و سپس در يك كارگزاري حساب خود را افتتاح كنيدبراي آشنايي با اين مفاهيم، بايد مراحل زير را طي كنيد:

                    · دريافت كد بورسي
هر شخص حقيقي يا حقوقي كه مي‌خواهد در بازار بورس معامله كند، بايد يك كد منحصر به فرد داشته باشد كه به آن «كد بورسي» گفته مي‌شودبراي دريافت اين كد، افراد بايد ابتدا به سامانه جامع اطلاعات مشتريان بورس تهران «سجام» www.sejam.ir مراجعه كنند و در آن اطلاعات شخصي خود را ثبت كنندپس از وارد كردن اطلاعات صحيح در اين سامانه، يك كد بورسي ۱۰ رقمي به شماره همراه شما ارسال خواهد شد. (ورود اطلاعات در سامانه سجام چند مرحله دارد كه بايد به ترتيب انجام شود)

            ·         ثبت‌نام در كارگزاري بورس
در حال حاضر بالغ بر ۵۰ كارگذاري در كشور وجود دارد كه شما مي‌توانيد براي افتتاح حساب بورسي خود به نمايندگي‌هاي اين كارگزاري‌ها در شهرتان مراجعه كنيد. (ابتدا در مورد سيستم و نحوه خدمت‌رساني كارگزاري‌ها مختلف تحقيق كنيد و ببينيد كدام يك سيستم جامع و سريعتري دارند)؛ آن‌گاه با ارائه اطلاعات شخصي خود به كارگزاري، مراحل افتتاح حساب شما انجام شده و پس از سه روز كاري نتيجه آن به شما اعلام مي‌شدپس از اعلام نتيجه مي‌توانيد وارد پنل كاربري خود در كارگزاري مربوطه شويد. (از بهترين كارگزاري‌هاي كشور مي‌توان كارگزاري آگاه، مفيد، بانك صادرات، پارسيان، حافظ، بانك ملت، مبينسرمايه، فارابي، نهايت نگر و كارگزاري بهمن را نام برد.)

براي ثبتنام در كارگزاريها به چه مداركي نياز داريم؟

شما در هنگام مراجعه به كارگزاريهاي بورس بايد مدارك زير را به همراه داشته باشيد:

            ·         اصل شناسنامه و كارت ملي

            ·         كپي تمام صفحات شناسنامه

            ·        كپي پشت و روي كارت ملي

            ·         ارائه قبض آب، برق يا تلفن منزلتان (براي مشخص شدن كد پستي فعلي شما)

            ·         شماره حساب بانكي به همراه شماره شباي همان حساب (براي برداشت پول از حساب بورس)

البته شما مي‌توانيد از تمام مدارك فوق اسكن بگيريد و خود شخصاً به سامانه‌هاي آنلاين كارگزاري‌ها مراجعه كرده و اقدام به افتتاح حساب بورسي خود كنيددر اين‌صورت پس از طي كردن مراحل مربوطه به‌صورت آنلاين، كافي است يكبار به يكي از دفاتر پيشخوان براي امضاي قرارداد كارگزاري مراجعه كنيد تا حساب شما فعال شود.

گام دوم

پس از طي كردن اولين مراحل ورود به بورس، يعني دريافت كد بورسي و ثبت‌نام در كارگزاري، حالا نوبت به آشنايي با اصطلاحات بورس مي‌رسددر دومين مرحله ورود به بازار بورس، شما بايد با اصطلاحاتي كه در اين بازار وجود دارد كاملاً آشنا شويد.

آموزش بورس از صفر به شما كمك مي‌كند تا با اطلاعات اوليه مناسب وارد اين بازار شويد و به معامله بپردازيدخوشبختانه در بستر وب، آموزش بورس براي مبتديان به‌راحتي پيدا مي‌شودشما مي‌توانيد آموزش بورس خود را از همين مقالات آغاز كنيدالبته شركت در دوره‌هاي آموزش بورس هم ديگر گزينه مناسب براي آمادگي براي ورود به بازار بورس استتوصيه اكيد دلفين وست اين است كه هرگز بدون آموزش بورس از صفر وارد اين بازار نشويدآشنايي با اصطلاحات و نحوه تحليل‌ها در بورس جزو ضرورياتي است كه هر سهامدار بايد از آن بهره‌مند باشدممكن است با خود بگوييد كه افراد زيادي بدون هيچ اطلاعات و آموزشي وارد بورس شده‌اند، اين درست است اما مطمئناً افرادي كه آموزش نمي‌بينند، زيان‌هاي زيادي را در بورس تجربه خواهند كردپس اين ريسك معقول به نظر نمي‌رسدشما با يك آموزش بورس كوتاه مي‌توانيد سودهاي بسياري را عايد خود كنيد و ضررهايتان را به حداقل برسانيد.

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۳۸:۴۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

استرس، فشار فيزيكي و آلودگي ‌هاي مختلف از جمله آلودگي‌هاي هوا و صوت، به‌خودي‌خود سبب كاهش تحمل و ظرفيت رواني مي¬‌شود. از طرفي افزايش روزافزون تعداد روانشناسان، كلينيك‌¬هاي روان¬ درماني و ظهور مكاتبي كه هريك ادعاي درمانگري دارند، سبب شده است افراد براي يافتن دكتر روانشناس در تهران يا گروه درمانگر مناسب و كارآمد، سردرگم شوند. از اين‌‌رو فرايند يافتن روانشناس خوب در تهران اهميت ويژه‌اي دارد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۰۶:۵۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

Pco car hire London The second generation of the third-generation Nissan Leaf electric vehicle has an excellent and new design as well as the appropriate technical forces in various ways to continue to be a new competitor against various Tesla products. The second generation of this car finally entered the market in the first month of the year 2018 in the United States.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۴۵:۱۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

شركت اصفهان سانتريفيوژ فن به مديريت مهندس عباس هاشم زاده در سال ۱۳۵۵شمسي (۱۹۷۶ميلادي ) شروع به طراحي و توليد انواع فن هاي آكسيال و فن هاي سانتريفيوژ يا همان هواكش حلزوني صنعتي كرد و به عنوان بنيانگذار صنعت فن سازي در ايران و تنها توليد كننده در ايران نام گرفت و سپس درسال ۱۳۶۱اولين و تنها طراح و توليد كننده رطوبت ساز و هواساز در ايران بود.

هواكش صنعتي چيست؟ فن صنعتي  به دستگاهي گفته مي شود كه در بخش هايي از صنعت استفاده مي شود.

فن ها و هواكش ها به چند دسته زير تقسيم مي شوند :

هواكش خانگي : فن يا هواكش خانگي به دستگاه هايي گفته مي شوند كه اصولا از الكتروموتورهايي با قدرت زير نيم اسب يا به عبارتي زير ۵۰۰ وات باشند ، كه براي گردش هوا يا تخليه مكاني از آپارتمان استفاده مي شوند و مقدار صدا در اين فن ها بايد زير حد استاندارد باشد به عبارتي به فن هاي بي صدا معروف هستند .

هواكش ساختماني : فن يا هواكش ساختماني به سيستم هايي گفته ميشوند كه در ساختمان ها براي تخليه يا تهويه فضاهاي كلييك ساختمان بزرك استفاده ميشوند ، مقدار صدا در اين دستگاهها اهميت زيادي دارد و قدرت الكتروموتور آنها بين ۱ اسب تا حداكثر ۳ اسب هستند .

هواكش صنعتي : فن يا هواكش صنعتي به شكلي نيازمند نگاهي تخصصي دارد چون در بخشهاي گسترده صنعتي مورد استفاده هستند و تعداد مدلها و ظرفيتهاي هواكش هاي صنعتي از فهرست بلند بالايي برخوردارند

انواع هواكش هاي صنعتي

 • هواكش صنعتي آكسيال
 • هواكش صنعتي بكوارد
 • فن صنعتي فوروارد
 • هواكش سانتريفيوژ راديال
 • فن هاي سانتريفيوژ فشار قوي

فن سانتريفيوژ بكوارد فشارقوي - هواكش حلزوني

 

هواكش حلزوني

 

 • اگزاست فن
 • فن سانتريفيوژ بكوارد
 • نوع پروانه بكوارد backward
 • در دو تيپ يك طرفه و دوطرفه
 • عداد پره بسته به سايز پروانه از۶ الي۱۶pcsپره
 • قابليت توليد از قطر ۳۵cmالي۳۵۰cm  سانتيمتر
 • ظرفيت هوا در فشار استاندارد از ۲۵۰۰m3/hrالي۳۵۰۰۰۰m3/hr در ساعت
 • فشار استاتيكي در فشار استاندارد از ۵۰۰pascalالي۱۲۰۰۰pascal

هواكش صنعتييا اگزاست فن ها به تركيبي از تجهيزات با اشكال مختلف گفته ميشوداين تجهيزات شامل شاسي اصلي كه نگه دارنده اصلي دستگاه اگزاست فن سانتريفيوژ ميباشد و بنابر ظرفيت و سايز اگزاست فن سانتريفيوژ با ضخامت هاي مختلف از ناوداني صنعتي ساخته ميشوند

اجزاياگزاست فن

الكتروموتور اگزاست فن سانتريفيوژ كه وظيفه ايجاد نيروي رانش را دارد جهت نصب و جانمايي نياز به شاسي و كفي بر روي شاسي اصلي دستگاه دارد كه مشخصات كفي الكتروموتور نسبت به ساير اجزاء دستگاه اگزاست فن سانتريفيوژ طراحي و توليد ميشودكيسينگ اگزاست فن سانتريفيوژ يا حلزوني اگزاست فن سانتريفيوژ به كاور هدايت كننده هواي ايجاد شده توسط اگزاست فن سانتريفيوژ گفته ميشود

كاور يا هدايت كننده هوا به جهت ايجاد بستر چرخش هوا به محل مناسب با زاويه دقيق به محل ورودي هوا و خروجي هواي اگزاست فن سانتريفيوژ با زوايا و شيب مختلف طراحي و توليد خواهد شد.

كيسينگ يا حلزوني در عملكرد اگزاست فن سانتريفيوژ تاثير بسزايي بر روي عملكرد پروانه و الكتروموتور آن دارد.

تجهيزات انتقال نيرو در اگزاست فن سانتريفيوژ همان قطعات رولبرينگ و تسمه و كوپلينگ ها ميباشد كه وظيفه تعيين سرعت پروانه اگزاست فن سانتريفيوژ را با امكان تغيير دور و تغيير جهت انتقال نيرو و ايجاد امكاني براي ورود هوا يا غبار با دماي هرچه بيشتر به اگزاست فن مهيا ميكند.

پروانه يا ايمپلر اگزاست فن سانتريفيوژ كه يكي از مهمترين قطعات اگزاست فن ميباشددر واقع قطعه اي مهمتر در دستگاه اگزاست فن سانتريفيوژ وجود ندارد

در اگزاست فن ها تمامي قطعات با تركيب درست و اصول مهندسييك دستگاه ايده آل را تحويل مصرف كننده خواهد دادپروانه يا ايمپلر اگزاست فن سانتريفيوژ در تيپ هاي مختلف با سايزهاي مختلف با متريال هاي صنعتي مختلف طراحي و توليد ميشوند

 

براي دريافت مشاوره رايگان با ما تماس بگيريد

۰۳۱۳۳۶۹۰۲۷۲۰۹۱۳۳۲۵۹۷۲۷

۰۹۱۳۸۰۴۸۰۳۲– ۰۹۱۳۱۶۱۰۵۵۹

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۲:۱۵:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

We mostly supply Siemens imaging items to clinics and imaging focuses, including frameworks, for example, MRI, X-beam, and super ramin fallah  stable. Likewise, we give machines important to endoscopy

           

http://edoctors.rozblog.com/post/39

                       


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۰:۵۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

درج آگهي در اين سايت رايگان است و مسئوليت تبليغ خلاف واقع به عهده سفارش دهنده و سازنده آگهي مي باشد.

 

الف) محتواي عليه عفت و اخلاق عمومي

۱ـ اشاعه فحشاء و منكرات ( بند ۲ ماده ۶ قانون مطبوعات)

۲ـ تحريك، تشويق، ترغيب، تهديد يا دعوت به فساد و فحشاء و ارتكاب جرايم منافي عفت يا انحرافات جنسي (بند ب ماده ۱۵ قانون جرايم رايانه اي و ماده ۶۴۹ قانون مجازات اسلامي)

۳ـ انتشار، توزيع و معامله محتواي خلاف عفت عمومي( مبتذل و مستهجن) بند ۲ ماده ۶ قانون مطبوعات و ماده ۱۴ قانون جرايم رايانه اي)

۴ـ تحريك، تشويق، ترغيب، تهديد يا تطميع افراد به دستيابي به محتويات مستهجن و مبتذل ( ماده ۱۵ قانون جرايم رايانه اي)

۵ـ استفاده ابزاري از افراد( اعم از زن و مرد) در تصاوير و محتوي، تحقير و توهين به جنس زن، تبليغ تشريفات و تجملات نامشروع و غير قانوني( بند ۱۰ ماده ۶ قانون مطبوعات)

ب) محتواي عليه مقدسات اسلامي

۱ـ محتواي الحادي و مخالف موازين اسلامي( بند ۱ ماده ۶ قانون مجازات اسلامي)

۲ـ اهانت به دين مبين اسلام و مقدسات آن ( بند ۷ ماده ماده ۶ قانون مجازات اسلامي و ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامي)

۳ـ اهانت به هر يك از انبياء عظام يا ائمه طاهرين (ع) يا حضرت صديقه طاهره (س) ( ماده ۵۱۳ قانون مجازات اسلامي)

۴ـ تبليغ به نفع حزب، گروه يا فرقه منحرف و مخالف اسلام ( بند ۹ ماده ۶ قانون مطبوعات)

 

https://agahi-kala.ir/about-p26

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۲۶:۵۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

روشويي تمام سنگي بر خلاف روشويي كابينتي از تركيب سنگ طبيعي مرمر و رزين ساخته شده است اين روشويي ها داراي ظاهري بسيار زيبا و شيك مي باشد

كه اين روزها بيشتر در خانه هاي لوكس به جاي روشويي هاي چوبي استفاده مي شود.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۶:۴۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

انگشت شست

انگشت شست نماد قدرت اراده يك فرد است و مستقل تر از همه انگشتان است.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت شست، گارنت و لعل هستند.

مرحله براي ساده تعيين سايز انگشتر

انگشت اشاره

انگشت اشاره نماينده قدرت، رهبري و جاه‌طلبي است.

اين انگشت براي نشان دادن نوع خاصي از قدرت در نظر گرفته مي‌شود.

اين موضوع به ويژه در روزگار قديم زماني ديده شد كه پادشاهان مقتدر، انگشتري در انگشت اشاره خود داشتند.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت نشانه، ياقوت كبود و آميتيست است.

آموزش ساخت انگشتر با كريستال و منجوق

انگشت مياني

انگشت مياني شخصيت فردي را نشان مي‌دهد و با هدف ما در زندگي ارتباط دارد.

اين نماد در وسط قرار گرفته‌است و نماد زندگي متعادل است.

گذاشتن حلقه‌اي بر روي اين انگشت به شما كمك مي‌كند تعادل خود را به زندگي خود اضافه كنيد.

اين به فرد امكان مي‌دهد بين درست و غلط تفاوت قائل شود.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت مياني كوارتز و مرجان هستند.

نكات بسيار جالب در مورد حلقه ازدواج

انگشت حلقه

انگشت حلقه انگشت چهارم است.

اين انگشت دست‌چپ ارتباط مستقيمي با قلب دارد.

بنابراين، حلقه ازدواج در اين انگشت قرار مي گيرد.

هم چنين نشان‌دهنده احساسات (محبت)و خلاقيت در يك فرد است.

گذاشتن يك حلقه بر روي دست راست به شما كمك مي‌كند نسبت به زندگي تان خوشبين باشيد.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت حلقه، يشم و مونستون دارند.

نكات بسيار جالب در مورد سنگ هاي ماه تولد

انگشت كوچك

انگشت كوچك نشان‌دهنده روابط است.

اين انگشت نشان‌دهنده نگرش ما نسبت به ديگران است.

گذاشتن حلقه‌اي بر روي اين انگشت به افزايش روابط در رابطه با ازدواج كمك مي‌كند و به بهبود روابط تجاري نيز كمك مي‌كند.

هم چنين به تغيير نگرش فرد براي بهتر شدن كمك مي‌كند.

سنگ‌هاي ترجيح داده‌شده براي انگشت كوچك كهربا و سيترين هستند.

10نكته مهم و كليدي در تميزكردن زيورآلات فيروزه

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۸:۲۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر