Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

نمايندگي مرسدس بنز

در اين صفحه شما ليستي از نمايندگي هاي مجاز مرسدس بنز - Mercedes Benz در سراسر ايران ( شركت ستاره ايران ) به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها را مشاهده خواهيد نمود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۶:۴۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

با روش رو به پيشرفتي كه از ميزان بوجود آوردن محتوا در فضاي مجازي - وبگاه هاي خبري و شبكه‌هاي اجتماعي - گواه هستيم، يافتن اخبار پربازديد، جذاب و در عين حال نكته‌بين و آپديت كه داراي ماخذ موجهي نيز باشند، كار سبكي نيست.

براي آخرين اخباري كه دركانال هاي اجتماعي انتشار ميابد هيچ اساس مقايسه اي وجود ندارد و اخبار حقيقي و داراي ماخذ موثق در اين فضاي تاريك كاهش يافته است. افزون بر اين در چنين فضايي به آساني مي توان اخبار دروغين را جايگزين اخبار حقيقي كرد، ميتوان با تكنيك هايي ساده آنها را به پربيننده ترين اخبار روز نيز تبديل كرد.

در نتيجه در طول تمام اين سال‌ها، اهالي رسانه ضمن تاكيد بر فزوني سواد رسانه‌اي در بين آهاد جامعه، به شناسايي محتوا و اخبار دروغين از حقيقيات نيز تاكيد كرده اند.

مبارزه با اخبار دروغين در شبكه‌هاي اجتماعي

حوادثي كه اخبار دروغين در انتخابات ۲۰۱۶ آمريكا رقم زدند حاصل ضعف شبكه هاي اجتماعي و فضاي ديجيتالي در رصد، بررسي و حذف اخبار پربازديد بي پايه و اساس بود. در واقع متخصصين تلاعب رسانه با علم به اشتباهات شناختي انسان و همچنين نوع مكانيزم شبكه‌هاي اجتماعي توانستند بر راي‌دهندگان آمريكايي تاثير گذاري كنند. به همين علت شبكه‌هاي اجتماعي و در صدر آنها توييتر با وسواسيت بيشتري انتخابات ۲۰۲۰ آمريكا را بررسي كردند تا جايي كه احترام گذاشتن به چارچوب‌هايشان در پخش اخبار، منجر به حذف اكانت رسمي دونالد ترامپ از توييتر براي هميشه شد.

لزوم انتشار هويت ماخذ هاي اخبار در رسانه‌هاي آنلاين

خبرگزاري و وبگاه هاي خبري همواره بر سر پخش پربيننده ترين اخبار روز با يكديگر مبارزه دارند. از سويي و با توجه به قوانين كشورمان در خصوص دريافت اجازه فعاليت براي اين رسانه‌ها، به راحتي مي‌توان به شخصيت و شناسنامه آنها و توليد كنندگانشان دسترسي داشت. در نتيجه هميشه آخرين اخبار كه در خبرگزاري‌ و پايگاه‌هاي خبري داخلي منتشر مي شوند، به دليل لزوم به رعايت اصول خبري و نيز نظارت‌هاي مستمر از طرف نهادهاي مربوطه، از بالاترين درجه اعتماد به اصالت خبر برخوردارند. چيزي كه در دنياي به اصطلاح آزاد امروز كمتر گواه آن هستيم و هر كسي مي‌تواند هر ادعايي را طرح و در نهايت از پاسخگويي نيز فرار كند.

مطالعه آخرين اخبار روز و مشكل كمبود وقت

مفهومي تحت عنوان اقتصاد توجه چندسالي است كه در بين اهالي رسانه و بازاريابان جا باز كرده است. اقتصاد، علم ماخذ هاي محدود است و از طرفي توجه انسان، امروزه كمياب ترين و در عين حال ارزشمندترين ماخذ بشمار مي‌رود. انساني كه از زمان بازكردن چشمانش در صبح تا زمان بستن آنها در شب، در روبه رو خواسته يا ناخواسته با هزاران پيام خبري و بازرگاني قرار دارد.

در اين بين دريافت مهمترين و پربيننده ترين اخبار روز در حيطه هاي خبري مختلف مانند، اخبار سياسي، اقتصادي، فرهنگي و ورزشي براي كساني كه روزانه پيگير اخبار هستند شايد بسيار حياتي باشد.

پاتوق خبر جعبه ابزاري براي خبرخوان‌هاي حرفه اي

با توجه به سختي هايي كه مذكور شديم و احتياج به اجازه دست يابي به معتبرترين آخرين اخبار از ماخذ هاي خبري موثق، سرويسي با نام پاتوق خبر متولد شده است. در اصل پاتوق خبر سايتي است كه اخبار را در حيطه هاي مختلف و از ماخذ هاي خبري شناخته شده و موثق در لحظه گردآوري كرده و آن‌ها را بصورت يكجا در اختيار مخاطبين خود قرار مي‌دهد.

مهمترين حيطه هايي كه پاتوق خبر، اخبار آنها را گردآوري مي كند عبارتند از:

                    ·اخبار سياسي

                    ·اخبار ورزشي

                    ·اخبار اقتصادي

                    ·اخبار حوادث

                    ·اخبار فرهنگ و هنر

پاتوق خبر ويترين مهمترين و پربازديدترين اخبار ايران و جهان

صفحه اصلي سايت پاتوق خبر شامل ستون هايي است كه هر كدام ۱۰ خبر پربيننده‌ آن حيطه را به نمايش مي‌گذارد. مكانيزم عملكر سايت به گونه‌اي است كه پربيننده ترين اخبار هر حيطه (مثلا سياسي يا اقتصادي) در بازه زماني چند ساعت گذشته، به صفحه اصلي سايت راه پيدا مي‌كنند. اين بدان معني است كه آن خبر خاص در بين تمامي اخبار آن حيطه بيشتر مورد توجه مخاطبين قرار گرفته است.

در نتيجه تمامي اخبار صفحه اصلي در پاتوق خبر، مواردي هستند كه مخاطبين بيش از ساير اخبار به آنها واكنش نشان داده‌اند. پس مي توان گفت كه اين صفحه، يك ويترين بزرگ شامل پربازديدترين اخبار روز از تمامي ماخذ هاي خبري معتبر و شناخته شده كشور است.

حيطه‌هاي خبري در پاتوق خبر

پاتوق خبر شامل حيطه يا سرويس‌هاي خبري متعددي است. دسته‌بندي و نامگذاري آنها بر اساس نوع دسته‌بندي كه در وبگاه هاي بزرگ و مطرح صورت گرفته انجام شده است. بطور مثال در بخش اخبار تكنولوژي، تازه هاي فناوري از رسانه هاي مختلف را به نمايش مي گذارد. ماخذ هاي ي مانند خبرگزاري‌هاي تسنيم، فارس و پايگاه‌هاي خبري مانند فرارو و خبرآنلاين. همين نوع نگاه در ساير حيطه‌هاي خبري وجود دارد.

جريان زنده اخبار در تمامي ساعات شبانه روز

با توجه به اينكه اخبار سايت پاتوق خبر در هر حيطه از ماخذ هاي خبري ديگر دريافت و نمايش داده مي‌شود، پس هميشه جريان پوشش اخبار در اين سايت وجود دارد بطوريكه در هر نكته‌بينه ممكنه است ده‌ها خبر به فهرست آخرين اخبار سايت اضافه شوند. مخاطبين مي‌توانند با انتخاب سرويس يا حيطه خبري مورد نظر خود در جريان لحظه‌اي اخبار آن حيطه قرار بگيرند.

آرشيو قابل دسترس اخبار ماخذ هاي مختلف با ظاهري يكپارچه

يكي ديگر از مشكلات پيگيري اخبار در وبگاه هاي خبري و خبرگزاري‌ها، رابط كاربري و طراحي گرافيكي مختلف و اغلب غيراصولي است بطوريكه مثلا مخاطب براي دريافت آخرين اخبار حيطه خبري مورد علاقه‌اش نمي‌داند كه بايد به كدام بخش از آن سايت مراجعه كند. اين مشكل در پاتوق خبر وجود ندارد و اخبار تمامي ماخذ هاي بطور يكپارچه و در قالب يك ظاهر متحد‌الشكل در اختيار مخاطب قرار مي‌گيرد و دسترسي به پربيننده‌ترين و آخرين اخبار هر حيطه به سادگي و تنها با يك كليك صورت مي پذيرد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۰:۳۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

كفپايي خودرو يكي از لوازم جانبي ضروري خودرو مي‌باشد و اين دسته از محصولات از نظر ويژگي‌هاي ظاهري و مواد استفاده شده در ساخت آن‌ها داراي تفاوت‌هايي با يكديگر هستند و بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به نكات مختلفي توجه كرد. اصلي‌ترين كاربرد اين كفپوش‌ها محافظت از بدنه‌ي خودرو در برابر عوامل آسيب رسان است زيرا مواجهه‌ي طولاني مدّت قسمت‌هاي فلزي بدنه با عوامل مخرب مختلفي همچون: آب، گرد و غبار و آسيب‌هاي فيزيكي ناشي از كفش مي‌تواند زمينه را براي پوسيدگي كف و بدنه‌ي خودرو فراهم نمايد و موجب از بين رفتن زيبايي ظاهري فضاي كابين شود. از طرفي، كفپايي ماشين مي‌تواند تاثير بسيار زيادي را بر روي زيبايي و جذابيت فضاي داخلي اتومبيل بگذارد و موجب بهتر شدن فضاي كابين و راحتي بيشتر سرنشينان خودرو شود و اين مسئله باعث شده است تا خريد كفپوش خودرو به يكي از اصلي‌ترين اولويت‌هاي صاحبان خودرو‌ها پس از خريد اتومبيل تبديل گردد و اين افراد زمان و هزينه‌ي قابل توجّهي را صرف انتخاب و خريد بهترين محصول نمايند. بطور كلّي، كف پوش‌ها از نظر ابعاد، مواد و تركيبات استفاده شده در فرايند ساخت آن‌ها و طراحي تفاوت‌هايي را با يكديگر دارند و در ادامه مي‌توانيد اطّلاعات جامع و مفيدي را در رابطه با اين موارد كسب كنيد و با آسودگي خاطر براي خريد كفپوش خودرو الولوكس اقدام نماييد.

 

 

كفپوش خودرو يكي از اصلي‌ترين لوازم جانبي خودرو محسوب مي‌شود

 

كفپايي خودرو چه ويژگي‌هايي را دارد؟

ابعاد و سايز:

جالب است بدانيد كه كفپوش‌هاي برند‌هاي مختلف از نظر ابعاد و سايز با يكديگر متفاوت هستند و در برخي از موارد مشاهده شده است كه محصول خريداري شده از نظر اندازه با ابعاد كف خودرو سازگار نيست و اين مورد مشكلات متعددي را براي خريداران ايجاد كرده است. بطور كلّي، محصولات موجود در بازار از نظر ابعاد در دو دسته طبقه بندي مي‌شوند كه عبارتند از: كفپوش‌هاي اختصاصي و كفپوش‌هاي Universal يا عمومي. كفپوش‌هاي اختصاصي توسط كمپاني‌ها و توليدكنندگان معتبر و براي مدل خاصي طراحي شده‌اند و از سازگاري بسيار بالايي با كف و فضاي كابين اتومبيل مورد نظر برخوردار هستند ولي كفپوش‌هاي عمومي بر اساس استاندارد‌هاي جهاني طراحي شده‌اند و معمولاً ارزان‌تر از ساير محصولات و مدل‌هاي موجود در بازار هستند و در رابطه با اين نوع كفپوش‌ها اين احتمال وجود دارد كه محصول خريداري شده با كف اتومبيل شما سازگار نباشد و اين مسئله باعث نارضايتي شما شود. بنابراين، در هنگام خريد كفپوش خودرو از فروشنده(ديجي كالا) در رابطه با ابعاد و اختصاصيت كفپايي خودرو سوال كنيد تا پس از خريد دچار پشيماني نشويد.

 

امروزه از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي خودرو استفاده مي‌شود

 

مواد اوليه استفاده شده در ساخت كفپايي ماشين:

امروزه با پيشرفت تكنولوژي از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي ماشين استفاده مي‌شود و در اين قسمت مي‌توانيد با تعدادي از آن‌ها آشنا شويد:

 

 • كفپوش‌هاي پارچه‌اي:

اين محصولات معمولاً از تركيب پارچه‌هاي ضخيم با الياف پلاستيكي ساخته مي‌شوند و ارزان‌ترين نوع كفپوش هستند و بيشتر در خودروهاي قديمي استفاده مي‌گردند. اگرچه اين كفپوش‌ها راحتي قابل قبولي را براي راننده و سرنشينان ايجاد مي‌كنند ولي موارد مختلفي همچون: كثيف شدن، خيس شدن و جذب سريع آلودگي‌هاي محيطي باعث شد تا اين محصولات به مرور زمان جاي خود را به كفپش‌هاي جديد‌تري بدهند.

 

 • كفپوش‌هاي پلاستيكي:

كفپوش‌هاي پلاستيكي رايج‌ترين نوع از اين محصولات هستند و به صورت عمده‌ توسط كارخانه‌هاي خودروسازي براي ساخت اتومبيل‌ها استفاده مي‌شوند. اين كفپوش‌ها از ظرافت بيشتري نسبت به كفپوش‌هاي پارچه‌اي برخوردار هستند و سازگاري بيشتري را با كف اتومبيل دارند و معمولاً داراي زوائد و يا گيره‌هايي در قسمت پشتي خود مي‌باشند كه وظيفه‌ي اصلي آن‌ها جلوگيري از ليز خوردن كفپوش از زير پاي راننده و سرنشينان است و مي‌توان به راحتي آن‌ها را با كمك آب تميز كرد. لازم به ذكر است كه اين محصولات از نظر قيمت در حد فاصل ميان كفپوش‌هاي پارچه‌اي و كفپوش‌هاي 3 بعدي قرار دارند.

 

 

كفپوش‌هاي پلاستيكي و 3 بعدي رايج‌ترين انواع كفپوش در بازار هستند

 • كفپوش‌هاي 3 بعدي:

كفپوش‌‌هاي 3 بعدي جديد‌ترين نسل از كفپوش‌هاي اتومبيل محسوب مي‌شوند و با كمك اسكن ليزري كف خودرو ساخته شده‌اند و به همين دليل است كه از نظر ابعاد و اندازه داراي سازگاري بسيار بالايي با كف خودرو مي‌باشند. سازندگان اين محصول معمولاً از تركيبات نانو و يا مواد پليمري براي ساخت آن‌ استفاده مي‌كنند و اين ويژگي كمك كرده است تا اين مدل از كفپايي خودرو كاملاً ضد آب و ضد لكه باشد و خريداران با مشكل خاصي در هنگام تميز كردن و يا شستشوي كفپايي خودرو مواجه نشوند. همچنين، بهتر است به اين نكته توجّه نماييد كه اين محصولات از نظر قيمت نيز در سطح ايده آلي قرار دارند و اين ويژگي باعث شده است تا صاحبان خودرو‌ها در هنگام خريد كفپوش خودرو اين مدل‌ها را در اولويت قرار دهند.

 

 • كفپوش‌هاي چرمي:

كفپوش‌هاي چرمي خودرو جزو محصولات لوكس و وارداتي در نظر گرفته مي‌شوند و بيشتر به صورت اختصاصي براي اتومبيل‌هاي لوكس و گران قيمت طراحي مي‌گردند. اين مدل‌ها از نظر زيبايي ظاهري و طراحي در بهترين حالت قرار دارند و مي‌توانند دكوراسيون فضاي كابين اتومبيل را به ميزان قابل توجهي ارتقاء دهند ولي با اين حال، اين كفپايي ماشين نيز داراي ايراداتي است و از نظر ميزان دوام و مقاومت در برابر عوامل محيطي توانايي رقابت با محصولات 3 بعدي و يا كفپوش‌هاي پلاستيكي را ندارد و اين مدل‌ها بيشتر از جنبه‌ي تزئيني مورد بررسي قرار مي‌گيرند. بطور كلّي، كفپوش‌هاي چرمي از چرم مصنوعي و در مواد نادري از چرم طبيعي ساخته مي‌شوند و ويژگي‌هاي مختلفي همچون: دست دوز بودن و زيبايي خيره كننده‌ي آن‌ها موجب تمايز اين مدل‌ها با محصولات رايج موجود در بازار مي‌شود و اين مسئله باعث شده است تا برخي از افراد در هنگام خريد كفپوش خودرو به اين نوع محصولات متمايل شوند.

 

نكات بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته شوند

مزاياي كفپايي خودرو:

ارتقاء زيبايي فضاي كابين:

يكي از اصلي‌ترين كاربرد‌هاي كفپايي ماشين بهبود فضاي داخلي خودرو مي‌باشد و شما مي‌توانيد با خريد اين محصولات زيبايي فضاي كابين اتومبيل خود را دگرگون نماييد. در قسمت‌هاي بعدي مي‌توانيد اطّلاعات بيشتري را در رابطه با اين موضوع كسب كنيد.

 

محافظت از كف خودرو:

اين مورد مهم‌ترين مزيت كفپايي خودرو است و در واقع، بسياري از كساني كه براي خريد كفپوش خودرو اقدام مي‌كنند اين كار را با هدف محافظت از كف خودرو انجام مي‌دهند. لازم به ذكر است كه بيشتر كمپاني‌هاي ايراني از پارچه‌هاي كنفي و الياف پلاستيكي براي پوشش كف خودرو استفاده مي‌كنند و اين مسئله باعث شده است تا اهميت استفاده از يك كفپوش بادوام و زيبا براي محافظت از بدنه‌ و كف خودرو افزايش يابد زيرا شستشوي اين نوع پارچه‌ها سخت‌تر است و مي‌تواند مشكلات فراواني را براي صاحبان خودرو ايجاد كند و علاوه بر اين مورد، اين نوع پوشش‌ها معمولاً رطوبت را براي مدّت بيشتري در ساختار خود حفظ مي‌كنند و مي‌توانند موجب زنگ زدگي و پوسيدگي كف اتومبيل شوند. بنابراين، شما مي‌توانيد با خريد كفپوش خودرو از بروز اين مشكلات جلوگيري كنيد و عمر مفيد اتومبيل خود را افزايش دهيد.

 

 

كفپايي ماشين موجب محافظت از كف خودرو در برابر رطوبت و عوامل محيطي مختلف مي‌شود

 

معايب كفپايي خودرو:

خريد كفپوش خودرو معايب چنداني را براي خريداران به همراه ندارد و با رعايت برخي از نكات در هنگام خريد اين محصولات مي‌توانيد از بروز برخي از مشكلات احتمالي جلوگيري كنيد. به عنوان مثال: خريد كفپايي‌هاي نازك خطر پوسيدگي و سوراخ شدن آن‌ها در كوتاه مدت و وارد شدن ضرر‌هاي مالي به خريداران را به همراه دارد و با رعايت اين مورد مي‌توان از بروز چنين مشكلاتي خودداري كرد. در كل، اين محصولات بسيار كاربردي و مشكل گشا هستند و در واقع، تمامي اتومبيل‌ها بايد از يك كفپوش مناسب براي محافظت از كف خودرو استفاده نمايند و اين مسئله باعث شده است تا توليدكنندگان محصولات متنوعي را در راستاي برطرف كردن نياز‌هاي مشتريان توليد كنند.

 

راهنماي خريد كفپوش خودرو:

موارد بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپايي خودرو در نظر گرفته شوند و در ادامه مي‌توانيد با برخي از اين نكات آشنا شويد و با تسلط و دانش بيشتري براي خريد كفپوش اتومبيل اقدام نماييد:

 

مدل خودرو:

مدل اتومبيل اولين نكته‌اي است كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به آن توجه كرد. خودروهاي مختلف از نظر ابعاد كف اتومبيل با يكديگر تفاوت‌هايي را دارند و اين مورد باعث شده است تا كفپوش‌هاي مختلفي متناسب با مدل خودرو توسط توليدكنندگان ساخته شوند. بنابراين، در هنگام خريد كفپايي خودرو از فروشنده در رابطه با مدل آن سوال كنيد تا محصول خريداري شده داراي بيشترين تناسب با كف خودروي شما باشد. همچنين، برخي از كفپوش‌ها به صورت Universal و يا عمومي طراحي شده‌اند و با خودروهاي مختلفي سازگار هستند ولي بهتر است به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين كفپوش‌ها معمولاً بطور كامل با كف خودرو سازگار نيستند و از مواد اوليه‌ي بي كيفيت در ساخت آن‌ها استفاده مي‌شود و خريد آن‌ها توصيه نمي‌‌گردد.

 

 

كفپوش‌هاي مرغوب از سازگاري بيشتري با كف خودرو برخوردار هستند

 

رنگ و طراحي:

كفپوش‌ها بطور معمول در رنگ‌هاي مشكلي، طوسي، خاكستري، سرمه‌اي، قهوه‌اي تيره و خاكي توليد مي‌شوند و اظهار نظر در رابطه با بهترين رنگ براي كفپوش خودرو سليقه‌اي است ولي رنگ‌هاي مشكلي و خاكي از فروش بيشتري در بازار برخوردار هستند و آلودگي‌هاي محيطي را كم‌تر نشان مي‌دهند و به همين دليل است كه افراد بيشتري براي خريد آن‌ها اقدام مي‌كنند. همچنين، برخي از كفپوش‌ها در قسمت‌هاي كناري داراي حالت قوسي هستند و اين ويژگي احتمال نفوذ آب و گرد و غبار به قسمت‌هاي زيرين را كاهش مي‌دهد و خريد اين محصولات منطقي به نظر مي‌رسد.

 

ارگونومي و سازگاري:

در هنگام خريد كفپوش خودرو همواره قسمت پشتي آن را از نظر وجود زوائد نگهدارنده بررسي كنيد زيرا اين زوائد از ليز خوردن كفپوش خودرو ممانعت خواهند كرد و احساسي راحتي بيشتري را به راننده و سرنشينان خودرو انتقال خواهد داد. همچنين، طراحي لايه‌ي بيروني كفپايي ماشين نيز از اهميت بسياري برخوردار است و در هنگام خريد سعي كنيد كه محصول مورد نظر از برجستگي‌هاي كافي برخوردار باشد و عمق فروفتگي‌هاي آن بيش از 1 سانتي ‌متر نباشد زيرا در اين حالت شستشو و تميز كردن كفپوش خودرو آسان‌تر خواهد بود و مشكلات بسيار كم‌تري براي شما ايجاد خواهد شد.

 

مقاومت در برابر آب:

تمامي كفپوش‌هاي پلاستيكي و كفپوش‌هاي 3 بعدي به آب و رطوبت محيط مقاوم هستند ولي برخي از كفپوش‌هاي 3 بعدي داراي خاصيت آبگريزي نيز مي‌باشند و خيس نمي‌شوند و اين ويژگي موجب برتري آن‌ها شده است. بنابراين، چنانچه به دنبال خريد محصولي بي نقص هستيد بهتر است كه براي خريد كفپوش‌هاي 3 بعدي اقدام كنيد زيرا از اين نظر منحصر به فرد محسوب مي‌شوند.

 

 

كفپوش‌هاي باكيفيت داراي زوائدي براي اتصال بهتر به كف خودرو هستند

 

 

قيمت و شرايط گارانتي:

قيمت كفپوش‌ به عنوان يكي از شرايط تاثيرگذار در قدرت انتخاب مشتريان در نظر گرفته مي‌شود و اين عامل مي‌تواند فروش بالاي يك محصول را تضمين كند. بنابراين، در هنگام خريد بهتر است كه ميانگين قيمت را از طريق گشت و گذار در فروشگاه‌هاي اينترنتي بدست آوريد و سپس محصولي متناسب با بودجه‌ي خود را خريداري كنيد. همچنين، به ياد داشته باشيد كه محصولات باكيفيت و معتبر معمولاً به همراه كارت گارانتي به فروش مي‌رسند و بهتر است كه در هنگام خريد كفپوش خودرو به سراغ مدل‌هاي داراي گارانتي برويد. لازم به ذكر است كه فروش كفپوش خودرو به همراه گارانتي الزاماً به معناي گران‌تر بودن اين محصولات نيست و محصولات معتبر بسياري وجود دارند كه با قيمت بسيار مناسبي در بازار به فروش مي‌رسند.

 

روكش صندلي خودرو و تاثير آن در زيبايي فضاي كابين:

روكش صندلي همچون كفپوش خودرو از نقش بسيار پر رنگي در زيبايي فضاي كابين برخوردار است و عوامل متعددي همچون: قيمت، رنگ، جنس روكش صندلي، ارگونومي، گارانتي و ... وجود دارند كه مي‌توانند تفاوت ميان يك روكش خوب و بادوام و محصولي گمنام و بي كيفيت را رقم بزنند. بنابراين، در هنگام خريد روكش براي صندلي‌هاي خودرو به اين موارد توجه كنيد تا بتوانيد بهترين و زيبا‌ترين محصول را براي اتومبيل خود خريداري نماييد.

 

در هنگام خريد كفپوش خودرو به قيمت و شرايط گارانتي آن توجه كنيد

چرا فروشگاه الولوكس به عنوان بهترين گزينه براي خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته مي‌شود؟

فروشگاه الولوكس به عنوان يكي از موفق‌ترين و شناخته شده‌ترين فروشگاه‌ها در زمينه‌ي فروش انواع روكش صندلي و كفپوش اتومبيل همواره در تلاش بوده تا بهترين و با كيفيت‌‌ترين محصولات را به مشتريان ارائه دهد و عبارت: ((كفپوش برا خودرو مثل فرش برا خونست، خونه تو قشنگ فرش كن!)) شعار اصلي فروشگاه               alolux.com   مي‌باشد و اين مجموعه تنها محصولات باكيفيت و بي نقص را به ليست محصولات خود اضافه مي‌كند و اين ويژگي كليدي باعث شده است تا اين فروشگاه به مناسب‌ترين انتخاب براي خريد كفپوش خودرو تبديل شود و بتواند تمامي انتظارات خريداران را برآورده نمايد. همچنين، عوامل ديگري همچون: فروش محصولات با قيمت مناسب، گارانتي اصالت محصولات و تنوع بالاي روكش‌ها و كفپو‌ش‌هاي اين فروشگاه باعث شده است تا اين مجموعه از ساير فروشگاه‌هاي لوازم جانبي خودرو متمايز شود و خريداران اشتياق بيشتري را براي خريد محصولات اين فروشگاه داشته باشند. بنابراين، چنانچه قصد خريد كفپوش، خريد كفپوش صندوق عقب، خريد روكش صندلي و يا خريد چادر براي اتومبيل خود را داريد مي‌توانيد به راحتي و بدون نگراني از قيمت و كيفيت محصولات به فروشگاه الولوكس مراجعه كنيد و نياز‌هاي خود را برطرف نماييد.

 

 

 

كفپايي خودرو يكي از لوازم جانبي ضروري خودرو مي‌باشد و اين دسته از محصولات از نظر ويژگي‌هاي ظاهري و مواد استفاده شده در ساخت آن‌ها داراي تفاوت‌هايي با يكديگر هستند و بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به نكات مختلفي توجه كرد. اصلي‌ترين كاربرد اين كفپوش‌ها محافظت از بدنه‌ي خودرو در برابر عوامل آسيب رسان است زيرا مواجهه‌ي طولاني مدّت قسمت‌هاي فلزي بدنه با عوامل مخرب مختلفي همچون: آب، گرد و غبار و آسيب‌هاي فيزيكي ناشي از كفش مي‌تواند زمينه را براي پوسيدگي كف و بدنه‌ي خودرو فراهم نمايد و موجب از بين رفتن زيبايي ظاهري فضاي كابين شود. از طرفي، كفپايي ماشين مي‌تواند تاثير بسيار زيادي را بر روي زيبايي و جذابيت فضاي داخلي اتومبيل بگذارد و موجب بهتر شدن فضاي كابين و راحتي بيشتر سرنشينان خودرو شود و اين مسئله باعث شده است تا خريد كفپوش خودرو به يكي از اصلي‌ترين اولويت‌هاي صاحبان خودرو‌ها پس از خريد اتومبيل تبديل گردد و اين افراد زمان و هزينه‌ي قابل توجّهي را صرف انتخاب و خريد بهترين محصول نمايند. بطور كلّي، كف پوش‌ها از نظر ابعاد، مواد و تركيبات استفاده شده در فرايند ساخت آن‌ها و طراحي تفاوت‌هايي را با يكديگر دارند و در ادامه مي‌توانيد اطّلاعات جامع و مفيدي را در رابطه با اين موارد كسب كنيد و با آسودگي خاطر براي خريد كفپوش خودرو الولوكس اقدام نماييد.

 

 

كفپوش خودرو يكي از اصلي‌ترين لوازم جانبي خودرو محسوب مي‌شود

 

كفپايي خودرو چه ويژگي‌هايي را دارد؟

ابعاد و سايز:

جالب است بدانيد كه كفپوش‌هاي برند‌هاي مختلف از نظر ابعاد و سايز با يكديگر متفاوت هستند و در برخي از موارد مشاهده شده است كه محصول خريداري شده از نظر اندازه با ابعاد كف خودرو سازگار نيست و اين مورد مشكلات متعددي را براي خريداران ايجاد كرده است. بطور كلّي، محصولات موجود در بازار از نظر ابعاد در دو دسته طبقه بندي مي‌شوند كه عبارتند از: كفپوش‌هاي اختصاصي و كفپوش‌هاي Universal يا عمومي. كفپوش‌هاي اختصاصي توسط كمپاني‌ها و توليدكنندگان معتبر و براي مدل خاصي طراحي شده‌اند و از سازگاري بسيار بالايي با كف و فضاي كابين اتومبيل مورد نظر برخوردار هستند ولي كفپوش‌هاي عمومي بر اساس استاندارد‌هاي جهاني طراحي شده‌اند و معمولاً ارزان‌تر از ساير محصولات و مدل‌هاي موجود در بازار هستند و در رابطه با اين نوع كفپوش‌ها اين احتمال وجود دارد كه محصول خريداري شده با كف اتومبيل شما سازگار نباشد و اين مسئله باعث نارضايتي شما شود. بنابراين، در هنگام خريد كفپوش خودرو از فروشنده(ديجي كالا) در رابطه با ابعاد و اختصاصيت كفپايي خودرو سوال كنيد تا پس از خريد دچار پشيماني نشويد.

 

امروزه از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي خودرو استفاده مي‌شود

 

مواد اوليه استفاده شده در ساخت كفپايي ماشين:

امروزه با پيشرفت تكنولوژي از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي ماشين استفاده مي‌شود و در اين قسمت مي‌توانيد با تعدادي از آن‌ها آشنا شويد:

 

 • كفپوش‌هاي پارچه‌اي:

اين محصولات معمولاً از تركيب پارچه‌هاي ضخيم با الياف پلاستيكي ساخته مي‌شوند و ارزان‌ترين نوع كفپوش هستند و بيشتر در خودروهاي قديمي استفاده مي‌گردند. اگرچه اين كفپوش‌ها راحتي قابل قبولي را براي راننده و سرنشينان ايجاد مي‌كنند ولي موارد مختلفي همچون: كثيف شدن، خيس شدن و جذب سريع آلودگي‌هاي محيطي باعث شد تا اين محصولات به مرور زمان جاي خود را به كفپش‌هاي جديد‌تري بدهند.

 

 • كفپوش‌هاي پلاستيكي:

كفپوش‌هاي پلاستيكي رايج‌ترين نوع از اين محصولات هستند و به صورت عمده‌ توسط كارخانه‌هاي خودروسازي براي ساخت اتومبيل‌ها استفاده مي‌شوند. اين كفپوش‌ها از ظرافت بيشتري نسبت به كفپوش‌هاي پارچه‌اي برخوردار هستند و سازگاري بيشتري را با كف اتومبيل دارند و معمولاً داراي زوائد و يا گيره‌هايي در قسمت پشتي خود مي‌باشند كه وظيفه‌ي اصلي آن‌ها جلوگيري از ليز خوردن كفپوش از زير پاي راننده و سرنشينان است و مي‌توان به راحتي آن‌ها را با كمك آب تميز كرد. لازم به ذكر است كه اين محصولات از نظر قيمت در حد فاصل ميان كفپوش‌هاي پارچه‌اي و كفپوش‌هاي 3 بعدي قرار دارند.

 

 

كفپوش‌هاي پلاستيكي و 3 بعدي رايج‌ترين انواع كفپوش در بازار هستند

 • كفپوش‌هاي 3 بعدي:

كفپوش‌‌هاي 3 بعدي جديد‌ترين نسل از كفپوش‌هاي اتومبيل محسوب مي‌شوند و با كمك اسكن ليزري كف خودرو ساخته شده‌اند و به همين دليل است كه از نظر ابعاد و اندازه داراي سازگاري بسيار بالايي با كف خودرو مي‌باشند. سازندگان اين محصول معمولاً از تركيبات نانو و يا مواد پليمري براي ساخت آن‌ استفاده مي‌كنند و اين ويژگي كمك كرده است تا اين مدل از كفپايي خودرو كاملاً ضد آب و ضد لكه باشد و خريداران با مشكل خاصي در هنگام تميز كردن و يا شستشوي كفپايي خودرو مواجه نشوند. همچنين، بهتر است به اين نكته توجّه نماييد كه اين محصولات از نظر قيمت نيز در سطح ايده آلي قرار دارند و اين ويژگي باعث شده است تا صاحبان خودرو‌ها در هنگام خريد كفپوش خودرو اين مدل‌ها را در اولويت قرار دهند.

 

 • كفپوش‌هاي چرمي:

كفپوش‌هاي چرمي خودرو جزو محصولات لوكس و وارداتي در نظر گرفته مي‌شوند و بيشتر به صورت اختصاصي براي اتومبيل‌هاي لوكس و گران قيمت طراحي مي‌گردند. اين مدل‌ها از نظر زيبايي ظاهري و طراحي در بهترين حالت قرار دارند و مي‌توانند دكوراسيون فضاي كابين اتومبيل را به ميزان قابل توجهي ارتقاء دهند ولي با اين حال، اين كفپايي ماشين نيز داراي ايراداتي است و از نظر ميزان دوام و مقاومت در برابر عوامل محيطي توانايي رقابت با محصولات 3 بعدي و يا كفپوش‌هاي پلاستيكي را ندارد و اين مدل‌ها بيشتر از جنبه‌ي تزئيني مورد بررسي قرار مي‌گيرند. بطور كلّي، كفپوش‌هاي چرمي از چرم مصنوعي و در مواد نادري از چرم طبيعي ساخته مي‌شوند و ويژگي‌هاي مختلفي همچون: دست دوز بودن و زيبايي خيره كننده‌ي آن‌ها موجب تمايز اين مدل‌ها با محصولات رايج موجود در بازار مي‌شود و اين مسئله باعث شده است تا برخي از افراد در هنگام خريد كفپوش خودرو به اين نوع محصولات متمايل شوند.

 

نكات بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته شوند

مزاياي كفپايي خودرو:

ارتقاء زيبايي فضاي كابين:

يكي از اصلي‌ترين كاربرد‌هاي كفپايي ماشين بهبود فضاي داخلي خودرو مي‌باشد و شما مي‌توانيد با خريد اين محصولات زيبايي فضاي كابين اتومبيل خود را دگرگون نماييد. در قسمت‌هاي بعدي مي‌توانيد اطّلاعات بيشتري را در رابطه با اين موضوع كسب كنيد.

 

محافظت از كف خودرو:

اين مورد مهم‌ترين مزيت كفپايي خودرو است و در واقع، بسياري از كساني كه براي خريد كفپوش خودرو اقدام مي‌كنند اين كار را با هدف محافظت از كف خودرو انجام مي‌دهند. لازم به ذكر است كه بيشتر كمپاني‌هاي ايراني از پارچه‌هاي كنفي و الياف پلاستيكي براي پوشش كف خودرو استفاده مي‌كنند و اين مسئله باعث شده است تا اهميت استفاده از يك كفپوش بادوام و زيبا براي محافظت از بدنه‌ و كف خودرو افزايش يابد زيرا شستشوي اين نوع پارچه‌ها سخت‌تر است و مي‌تواند مشكلات فراواني را براي صاحبان خودرو ايجاد كند و علاوه بر اين مورد، اين نوع پوشش‌ها معمولاً رطوبت را براي مدّت بيشتري در ساختار خود حفظ مي‌كنند و مي‌توانند موجب زنگ زدگي و پوسيدگي كف اتومبيل شوند. بنابراين، شما مي‌توانيد با خريد كفپوش خودرو از بروز اين مشكلات جلوگيري كنيد و عمر مفيد اتومبيل خود را افزايش دهيد.

 

 

كفپايي ماشين موجب محافظت از كف خودرو در برابر رطوبت و عوامل محيطي مختلف مي‌شود

 

معايب كفپايي خودرو:

خريد كفپوش خودرو معايب چنداني را براي خريداران به همراه ندارد و با رعايت برخي از نكات در هنگام خريد اين محصولات مي‌توانيد از بروز برخي از مشكلات احتمالي جلوگيري كنيد. به عنوان مثال: خريد كفپايي‌هاي نازك خطر پوسيدگي و سوراخ شدن آن‌ها در كوتاه مدت و وارد شدن ضرر‌هاي مالي به خريداران را به همراه دارد و با رعايت اين مورد مي‌توان از بروز چنين مشكلاتي خودداري كرد. در كل، اين محصولات بسيار كاربردي و مشكل گشا هستند و در واقع، تمامي اتومبيل‌ها بايد از يك كفپوش مناسب براي محافظت از كف خودرو استفاده نمايند و اين مسئله باعث شده است تا توليدكنندگان محصولات متنوعي را در راستاي برطرف كردن نياز‌هاي مشتريان توليد كنند.

 

راهنماي خريد كفپوش خودرو:

موارد بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپايي خودرو در نظر گرفته شوند و در ادامه مي‌توانيد با برخي از اين نكات آشنا شويد و با تسلط و دانش بيشتري براي خريد كفپوش اتومبيل اقدام نماييد:

 

مدل خودرو:

مدل اتومبيل اولين نكته‌اي است كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به آن توجه كرد. خودروهاي مختلف از نظر ابعاد كف اتومبيل با يكديگر تفاوت‌هايي را دارند و اين مورد باعث شده است تا كفپوش‌هاي مختلفي متناسب با مدل خودرو توسط توليدكنندگان ساخته شوند. بنابراين، در هنگام خريد كفپايي خودرو از فروشنده در رابطه با مدل آن سوال كنيد تا محصول خريداري شده داراي بيشترين تناسب با كف خودروي شما باشد. همچنين، برخي از كفپوش‌ها به صورت Universal و يا عمومي طراحي شده‌اند و با خودروهاي مختلفي سازگار هستند ولي بهتر است به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين كفپوش‌ها معمولاً بطور كامل با كف خودرو سازگار نيستند و از مواد اوليه‌ي بي كيفيت در ساخت آن‌ها استفاده مي‌شود و خريد آن‌ها توصيه نمي‌‌گردد.

 

 

كفپوش‌هاي مرغوب از سازگاري بيشتري با كف خودرو برخوردار هستند

 

رنگ و طراحي:

كفپوش‌ها بطور معمول در رنگ‌هاي مشكلي، طوسي، خاكستري، سرمه‌اي، قهوه‌اي تيره و خاكي توليد مي‌شوند و اظهار نظر در رابطه با بهترين رنگ براي كفپوش خودرو سليقه‌اي است ولي رنگ‌هاي مشكلي و خاكي از فروش بيشتري در بازار برخوردار هستند و آلودگي‌هاي محيطي را كم‌تر نشان مي‌دهند و به همين دليل است كه افراد بيشتري براي خريد آن‌ها اقدام مي‌كنند. همچنين، برخي از كفپوش‌ها در قسمت‌هاي كناري داراي حالت قوسي هستند و اين ويژگي احتمال نفوذ آب و گرد و غبار به قسمت‌هاي زيرين را كاهش مي‌دهد و خريد اين محصولات منطقي به نظر مي‌رسد.

 

ارگونومي و سازگاري:

در هنگام خريد كفپوش خودرو همواره قسمت پشتي آن را از نظر وجود زوائد نگهدارنده بررسي كنيد زيرا اين زوائد از ليز خوردن كفپوش خودرو ممانعت خواهند كرد و احساسي راحتي بيشتري را به راننده و سرنشينان خودرو انتقال خواهد داد. همچنين، طراحي لايه‌ي بيروني كفپايي ماشين نيز از اهميت بسياري برخوردار است و در هنگام خريد سعي كنيد كه محصول مورد نظر از برجستگي‌هاي كافي برخوردار باشد و عمق فروفتگي‌هاي آن بيش از 1 سانتي ‌متر نباشد زيرا در اين حالت شستشو و تميز كردن كفپوش خودرو آسان‌تر خواهد بود و مشكلات بسيار كم‌تري براي شما ايجاد خواهد شد.

 

مقاومت در برابر آب:

تمامي كفپوش‌هاي پلاستيكي و كفپوش‌هاي 3 بعدي به آب و رطوبت محيط مقاوم هستند ولي برخي از كفپوش‌هاي 3 بعدي داراي خاصيت آبگريزي نيز مي‌باشند و خيس نمي‌شوند و اين ويژگي موجب برتري آن‌ها شده است. بنابراين، چنانچه به دنبال خريد محصولي بي نقص هستيد بهتر است كه براي خريد كفپوش‌هاي 3 بعدي اقدام كنيد زيرا از اين نظر منحصر به فرد محسوب مي‌شوند.

 

 

كفپوش‌هاي باكيفيت داراي زوائدي براي اتصال بهتر به كف خودرو هستند

 

 

قيمت و شرايط گارانتي:

قيمت كفپوش‌ به عنوان يكي از شرايط تاثيرگذار در قدرت انتخاب مشتريان در نظر گرفته مي‌شود و اين عامل مي‌تواند فروش بالاي يك محصول را تضمين كند. بنابراين، در هنگام خريد بهتر است كه ميانگين قيمت را از طريق گشت و گذار در فروشگاه‌هاي اينترنتي بدست آوريد و سپس محصولي متناسب با بودجه‌ي خود را خريداري كنيد. همچنين، به ياد داشته باشيد كه محصولات باكيفيت و معتبر معمولاً به همراه كارت گارانتي به فروش مي‌رسند و بهتر است كه در هنگام خريد كفپوش خودرو به سراغ مدل‌هاي داراي گارانتي برويد. لازم به ذكر است كه فروش كفپوش خودرو به همراه گارانتي الزاماً به معناي گران‌تر بودن اين محصولات نيست و محصولات معتبر بسياري وجود دارند كه با قيمت بسيار مناسبي در بازار به فروش مي‌رسند.

 

روكش صندلي خودرو و تاثير آن در زيبايي فضاي كابين:

روكش صندلي همچون كفپوش خودرو از نقش بسيار پر رنگي در زيبايي فضاي كابين برخوردار است و عوامل متعددي همچون: قيمت، رنگ، جنس روكش صندلي، ارگونومي، گارانتي و ... وجود دارند كه مي‌توانند تفاوت ميان يك روكش خوب و بادوام و محصولي گمنام و بي كيفيت را رقم بزنند. بنابراين، در هنگام خريد روكش براي صندلي‌هاي خودرو به اين موارد توجه كنيد تا بتوانيد بهترين و زيبا‌ترين محصول را براي اتومبيل خود خريداري نماييد.

 

در هنگام خريد كفپوش خودرو به قيمت و شرايط گارانتي آن توجه كنيد

چرا فروشگاه الولوكس به عنوان بهترين گزينه براي خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته مي‌شود؟

فروشگاه الولوكس به عنوان يكي از موفق‌ترين و شناخته شده‌ترين فروشگاه‌ها در زمينه‌ي فروش انواع روكش صندلي و كفپوش اتومبيل همواره در تلاش بوده تا بهترين و با كيفيت‌‌ترين محصولات را به مشتريان ارائه دهد و عبارت: ((كفپوش برا خودرو مثل فرش برا خونست، خونه تو قشنگ فرش كن!)) شعار اصلي فروشگاه               alolux.com   مي‌باشد و اين مجموعه تنها محصولات باكيفيت و بي نقص را به ليست محصولات خود اضافه مي‌كند و اين ويژگي كليدي باعث شده است تا اين فروشگاه به مناسب‌ترين انتخاب براي خريد كفپوش خودرو تبديل شود و بتواند تمامي انتظارات خريداران را برآورده نمايد. همچنين، عوامل ديگري همچون: فروش محصولات با قيمت مناسب، گارانتي اصالت محصولات و تنوع بالاي روكش‌ها و كفپو‌ش‌هاي اين فروشگاه باعث شده است تا اين مجموعه از ساير فروشگاه‌هاي لوازم جانبي خودرو متمايز شود و خريداران اشتياق بيشتري را براي خريد محصولات اين فروشگاه داشته باشند. بنابراين، چنانچه قصد خريد كفپوش، خريد كفپوش صندوق عقب، خريد روكش صندلي و يا خريد چادر براي اتومبيل خود را داريد مي‌توانيد به راحتي و بدون نگراني از قيمت و كيفيت محصولات به فروشگاه الولوكس مراجعه كنيد و نياز‌هاي خود را برطرف نماييد.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۲:۳۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

زيرنويس فارسي سريال The Falcon and the Winter Soldier 2020


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۱۱:۴۱:۳۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

اگر به دنبال ساختن جسمي جذاب و داراي فرم مناسب هستيد و مي خواهيد وزن خود را افزايش دهيد، قرصهاي چاقي به شما كمك زيادي مي كنند. قرص چاق كننده از منابع طبيعي ساخته شده اند و ميتوانند بدون هيچ عوارضي هم براي زنان و هم مردان نتيجه خوبي بدهند. اين قرص ها به شما كمك ميكند تا به طور طبيعي وزن خود را افزايش دهيد از حداكثر وزن و نتايج آن راضي كنيد اين باعث افزايش سطح انرژي و تناسب اندام شما مي شود. افراد به ندرت به قرص چاق كننده روي مي آورند ميتوان يكي از دلايل آن را بي اعتمادي به اثر قرص ها يا خطرناك بودن آنها  دانست، اما اين مورد قبل از ورود داروهاي ايمن به بازار بود.

بارها اتفاق افتاده كه از شخصي ميشنويم كه، "شما بدن لاغر خيلي خوبي داريد" يا "خوش به حالتان كه چاق نميشويد" ، گاهي اوقات مردم با شنيدن اين جملات احساس خوشحالي نميكنند و به ظاهر لبخند تلخي ميزنند. يك نوع بدن وجود دارد كه به عنوان اكتومورف شناخته مي شود. افراد با چنين تيپ هاي بدني حتي اگر تلاش كنند نمي توانند وزن خود را افزايش دهند. اين مي تواند در صورت كمبود وزن به مشكلاتي منجر شود كه در نهايت باعث تداخل در سلامتي آنها مي شود. علاوه بر اين ، برخي از بيماران هم هستند كه با خوردن دارو كه پزشك گفته است دچار كاهش وزن شده اند براي بدست آوردن وزن قبلي در تلاش هستند .

هركسي كه قصد چاق شدن دارد بايد اطمينان حاصل كند كه يك رويكرد سالم را دنبال مي كند. در حالي كه اساس افزايش وزن، خوردن كالري، بيشتر از ميزان سوزاندن بدن، در روز است، اما انتخاب منابع خاصي از اين كالري ها به فرد كمك مي كند تا در هنگام افزايش وزن سالم بماند.

قرص هاي افزايش وزن چگونه كار مي كنند؟

تا آنجا كه به عملكرد قرص چاق كننده مربوط مي شود، اين قرص ها از چند ويتامين، مواد معدني و چندين ماده سالم تشكيل شده اند. براي كساني كه اميدوارند حجم بالايي داشته باشند، ويتامين ها و ساير مواد تشكيل دهنده از كمبودهاي بدن شما مراقبت ميكنند و سپس اشتهاي شما را افزايش ميدهند تا چند كيلوگرم اضافه كنند. با اين وجود، همراه با قرص چاق كننده ، بايد يك  وعده غذايي مغذي داشته باشيد تا به هدف مورد نظر خود برسيد.

علائم افزايش وزن چيست؟

ممكن است متوجه شويد كه از زمان شروع مصرف دارو ، چند كيلو وزن اضافه كرده ايد. در برخي موارد ، اين به سرعت اتفاق مي افتد. اما در مواردي ممكن است، اين اتفاق آهسته تر رخ مي دهد. شايد متوجه نشويد كه چاق شده ايد تا زماني كه به روي وزنه رفته و  وزن خود را مورد بررسي قرار دهيد.

بسته به علت افزايش وزن، ممكن است علائم ديگري را نيز مشاهده كنيد. به عنوان مثال، ممكن است اشتهاي شما افزايش يابد، يا ممكن است ورزش براي شما دشوارتر شده باشد. اگر با شاخص توده بدني 18.5 يا كمتر هستيد كمبود وزن داريد، ، قرص چاق كننده ميتواند به شما كمك كند تا همه جاي شما را پر شود از جمله صورت. چاقي بدن راحت تر از چاقي در صورت است .برخي از افراد ممكن است بخواهند بر روي صورت خود اضافه وزن پيدا كنند تا ظاهري گردتر ، پرزتر يا كامل تر به صورت خود بدهند. شكل صورت نيز بسته به ميزان وزن فعلي بدن فرد و ميزان عضله فرد مي تواند متفاوت باشد.

با افزايش وزن صبور باشيد و درك كنيد كه يك صورت بلند و لاغر داراي يك مولفه ژنتيكي است كه شما فقط با رژيم يا ورزش نمي توانيد آن را تغيير دهيد و بايد از قرص چاق كننده استفاده كنيد تا به عنوان مكمل كمكي به چاقي صورت كمك كند .

قرص هاي چاقي بدن

زنان يا مردان هر دو مي توانند از اين قرص چاقي بدن استفاده كنند . بعضي از افراد لاغر هستند و براي ايجاد توده بدن به تقويت نياز دارند. قرص چاقي بدن ميتواند جسمي ايده آل را براي شما به وجود آورد و مي تواند ناتواني حفره در بيماران را از بين ببرد. حتي بيماران با استفاده از اين قرص از ضعف جسمي و روحي خلاص مي شود. در نتيجه وزن خالص بدن پرتر ميشود. وقتي بدن قادر به عملكرد با وزن مناسب باشد، به فرد اعتماد به نفس مي بخشد. براي جواناني كه نياز به اضافه كردن وزن بدن دارند بدون هيچ گونه عوارض جانبي قرص چاق كننده يك انتخاب ايده آل است. همانطور كه بدن فيزيكي بهبود مي يابد ، باعث مي شود كه وضعيت رواني نيز بهبود يابد قرص چاقي به سادگي مكمل هاي مورد نياز براي افزايش وزن را تامين ميكند. دو نوع قرص چاق كننده وجود دارد؛ اولين مورد قرصهاي بدون نسخه است كه به افزايش وزن كمك مي كند. مورد دوم قرص هاي تجويز شده است كه پزشكان فقط بسته به شرايط شما مي توانند به شما بدهند.

آيا افزايش وزن به چاقي صورت كمك خواهد كرد؟

فزايش بي خطر چربي مي تواند به ايجاد فرم صورت كامل،كمك كند. در صورت  اينكه وزن اضافي  داشته باشيد به طور طبيعي نمي توان صورت را به طور خاص هدف قرار داد. با اين حال، افزايش وزن در افراد لاغر به طور كلي مي تواند كمك كند تا ظاهر كاملتري از صورت خود داشته باشند.

بهترين قرص افزايش وزن در بازار چيست ؟

زيبايي به هر شكل و اندازه اي وجود دارد. در اين شكي نيست با اين حال، اگر سلامتي شما مطابق اندازه شما نيست ، بهتر است بهترين قرص چاقي صورت و چاقي بدن موجود در بازار را پيدا كنيد.

قرص هاي افزايش وزن را از كجا بخريم؟

شما هميشه مي توانيد بهترين قرص چاقي بدون عوارض را در فروشگاه آنلاين پاك تن طب به آدرس https://paktanteb.com  جستجو كنيد و قرص هاي افزايش وزن مورد نظر خود را پيدا كنيد.

همچنين ميتوانيد براي خريد قرصهاي چاقي صورت به فروشگاه آنلاين پاك تن طب وارد شده و قرص چاقي صورت اونيكسرا خريداري نماييد. شركت اونيكس داراي محصولي به نام قرص چاقي بدن اونيكس نيز مي باشد كه براي افزايش وزن عمومي در تمامي نواحي بدن كاربرد دارد.   

در نتيجه، قرص هاي افزايش وزن ميتوانند مكملهاي كافي براي اطمينان از عملكرد مناسب بدن ارائه دهند،كه به نوبه خود به شما در افزايش وزن و داشتن يك سبك زندگي سالم كمك مي كند. براي اين منظور، اين بررسي در مورد بهترين قرص چاقي بدون عوارض در داروخانهها، بينش و دانش كافي در اختيار شما قرار داده است.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۳۹:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

اين نوع سقف به صورت يكپارچه بوده بدون هرگونه درز و همپوشاني و پيچ و پرچ و به شكلي وبا هر شعاع قوس منفي يا مثبت قابل اجرا بوده و ديگر مشكل پوشش هاي گذشته كه در سقف هاي قوسي و شكسته وجود داشته مشاهده نمي گردد.

 

منبع : http://irankallzip.com/

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۳۹:۱۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

Ramin Fallah was labeled a security threat because he had worked at an Iranian import firm that was 'of WMD (weapons of mass destruction) concern'.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۵۹:۴۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

 

http://news-amazing.ir/

 

http://new-news1.ir/

 

http://news-sky.ir/

 

http://news-one.ir/

 

http://day-news.ir/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۳۳:۳۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

به گزارش سنجش اميركبير بررسي يك هفته اخير  موتور جست‌وجوي گوگل، نشان مي دهد داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد براي ثبت‌نام كنكور ارشد مواردي را جست‌وجو كرده‌اند.

بنابر اعلام سنجش اميركبير، زمان ثبت‌نام كارشناسي ارشد، ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد 1400، زمان آزمون كارشناسي ارشد 1400، زمان ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد 1400، ثبت‌نام كارشناسي ارشد 1400 دانشگاه آزاد، زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد 1400، زمان ثبت‌نام كارشناسي ارشد 1400، ثبت ‌نام كارشناسي ارشد 1400، زمان برگزاري آزمون كارشناسي ارشد 1400، زمان ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد ، ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد 1400، ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد 1400دانشگاه آزاد، ثبت‌نام كارشناسي ارشد 1400، آزمون كارشناسي ارشد دانشگاه آزاد 1400 و ... 

داوطلبان آزمون ارشد در هنگام ثبت نام شور و اشتياق بالايي دارند ولي وقتي به مرحله شروع و برنامه ريزي مي رسند به خاطر سر درگمي در اجراي يك برنامه ريزي قابل انجام و نداشتن مشاور و پشتيبان آموزشي و در آخر به دليل وجو تنوع بالا در كتب مورد نياز، عملا داوطلب موضوع را رها كرده و از قبولي در كنكور نا اميد مي شوند. اين موضوع واقعيتي است كه هر ساله براي بسياري از داوطلبان اتفاق مي افتد.

لذا در اينجا اين سوال مطرح مي شود چگونه مي شود قبولي در كنكور كارشناسي ارشد و دكتري را به رويايي شيرين و دست يافتني مبدل كرد؟ اولين مرحله داشتن اعتماد به نفس، تهيه يك بسته آموزشي قابل اعتماد و يك همت عالي براي شروع مي باشد.

لذا فراهم آوردن مرحله اول و سوم به دست شما و آماده كردن مرحله دوم (بسته آموزشي قابل اعتماد به همراه مشاوره و پشتيباني) به عهده ماست .ما در كنار شما هستيم تا روياهاي خود را به واقعيت تبديل كنيد.

زمان ثبت‌نام از روزيك ‌شنبه 16 آذرماه شروع مي‌شود و لازم است كه داوطلبان جهت ثبت‌نام به سايت سازمان سنجش مراجعه كنند.

منابع آزمون كارشناسي ارشد و منابع آزمون دكتري

با شروع ثبت‌نام آزمون كارشناسي ارشد سراسري و آزاد 1400 تكاپو و جنب و جوشي در داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد ايجاد شده است. بنابراين انتخاب درست منابع و مراجع مورد استفاده در آزمون كارشناسي ارشد اولين قدم صحيح در مسير حركت به سوي قبولي در آزمون كارشناسي ارشد است.

دپارتمان‌هاي تخصصي سنجش اميركبير جهت سهولت دسترسي داوطلبان آزمون كارشناسي ارشد، منابع آزمون كارشناسي ارشد را  و براي داوطلبان آزمون دكتري، منابع آزمون دكتري تدوين و گردآوري كرده تا داوطلبان حتي اگر خودشان به صورت مستقل نيز بخواهند منابع را تهيه كنند اين امر قابل انجام باشد.

به داوطلبان توصيه مي‌شود كه از بسته‌هاي آموزشي (كتب و جزوات تخصصي) مورد نياز هر رشته استفاده كنند، تا بتوانند از كمترين زمان، بيشترين استفاده را بكنند.ليست منابع آزمون كارشناسي ارشد در سايت سنجش تكميلي دات آي آر قابل بهره‌برداري است.

آيا خواندن كتب مرجع براي آزمون كارشناسي ارشد و آزمون دكتري توصيه مي‌شود؟

مطالعه كتاب‌هاي مرجع اگر چه بسيار مفيد و ضروري است اما براي آمادگي در آزمون كارشناسي ارشد داراي معايبي است كه در ادامه به آنها اشاره مي‌كنيم:

1- حجم اين نوع كتاب‌ها با توجه به مطالب مفيد آنها براي آزمون مناسب نيست؛ چرا كه در كتاب‌هاي مرجع بيشتر به آموزش مفاهيم، اثبات قضايا و بعضاً آوردن مطالب غير ضروري تكيه شده و تعداد سؤالات با پاسخ، براي تمرين دانشجويان كم است و بعضاً پاسخ را به عهده خواننده گذاشته‌اند.

2-در اين نوع كتاب‌ها، روش‌هاي تستي و سريع جهت پاسخ گويي به سؤالات آزمون كارشناسي ارشد، وجود ندارد.

3-مطالب بعضي از اين كتاب‌ها به دليل ترجمه گزينشي نامفهوم به نظر مي‌رسد و خواننده نمي‌تواند ارتباط لازم را با كتاب برقرار كند.

سنجش اميركبير پيشنهاد مي‌كند براي كسب اطلاعات بيشتر در رابطه با خدمات سنجش اميركبير به وب‌سايت سنجش تكميلي دات آي آر www.sanjeshetakmili.ir مراجعه كنيد و يا جهت ثبت‌نام خدمات آموزشي سنجش اميركبير و همچنين مشاهده منابع دروس آزمون كارشناسي ارشد 1400 سراسري و آزاد به سايت سنجش تكميلي مراجعه كنيد.

انتشارات سنجش اميركبير جهت قبولي داوطلبان در آزمون كارشناسي ارشد و دكتري، كتاب‌هاي رشته‌هاي مختلف را در سطح كشور ارائه كرده كه با استقبال زيادي از سوي دانشجويان مواجه شده است.

كتاب‌هاي تك‌درس آزمون كارشناسي ارشد:

در اين نوع كتاب‌ها براي هر درس يك كتاب شامل آموزش گام به گام مطالب به زباني ساده همراه با آوردن مثال‌ها و تست‌ها در ضمن آموزش، ارائه شده است. در كتاب‌هاي آموزشي مؤسسه از آوردن مطالب غيرضروري پرهيز شده است.

پس از آموزش مطالب هر فصل، تست‌هاي طبقه‌بندي شده سال‌هاي گذشته مربوط به آن فصل به همراه پاسخ تشريحي و تست‌هاي خودسنجي با جواب كليدي گنجانده شده است تا دانشجو پس از آموزش مطالب، همه تست‌هاي سال‌هاي قبل مربوط به آن فصل را مرور كند.

كتاب‌هاي كارشناسي ارشد و دكتري سنجش اميركبير با توجه به ساختار كاملاً حرفه‌اي و علمي آنها و توجه به نياز دانشجويان، داوطلبان را از مراجعه به كتاب‌هاي ديگر بي‌نياز مي‌كند.

مطمئناً تعداد تست‌هاي فراوان، آموزش ساده و روان مطالب، به روز بودن كتاب‌ها از مشخصه‌هاي بارز كتاب‌هاي سنجش اميركبير است.

جزوات سنجش اميركبير حاوي مطالب مفيد و نكات برگزيده‌اي است كه موجب صرفه‌جويي در وقت داوطلبان مي‌شود.

بسياري از داوطلبان با مشاهده حجم و تعدد كتب رفرنس اعلام شده، نگران نحوه گزينش مطلب و كمبود زمان براي مطالعه آنها مي‌شوند، از اين رو جزوات سنجش اميركبير علاوه بر مطالب گردآوري شده توسط نفرات برتر، داراي مطالب كنكوري بوده و يك منبع جامع، كامل و در عين حال خلاصه محسوب مي‌شود كه نياز شما را به هر كتاب يا هر منبع ديگري مرتفع مي‌كند.

هم اكنون داوطلبان مي‌توانند براي مشاوره رايگان از طريق سايت سنجش اميركبير  و يا تماس با 02144031690 ، با مشاوران سنجش اميركبير ارتباط برقرار كنند.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۴۵:۴۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آپلود فايل  در مكاني امن و ساده يكي از مهمترين دغدغه ي وبمستران مي باشد. براي اين منظور روش هاي مختلف و سايت هاي گوناگوني در دست است ولي آنچه حائز اهميت مي باشد اين است كه شما بتوانيد از امنيت ارائه شده مطمئن باشيد و به سهولت فايل هاي مورد نظر را آپلود كنيد. در ادامه در نظر داريم به طور كلي به ارائه ي خدمات ويژه سايت پي ام آپلود (pmup.ir) اشاره كرده و اطلاعات مفيدي در اختيار شما عزيزان در زمينه ي آپلود فايل در اختيار شما عزيزان قرار دهيم. با ما همراه باشيد.

سايت  آپلود عكس پي ام آپلود يك محيط مطمئن و بسيار سودمند براي كاربران عزيزان به وجود آورده است كه بتوانند به راحتي فايل هاي خود را آپلود كنند. آپلود فايل در وب سايت ما در كوتاهترين مدت زمان نهايي مي شود و مي توانيد به راحتي لينك مربوط به آن را نيز دريافت كنيد. وجود چنين گزينه هايي توانسته است شرايط مطلوب در اختيار كاربران قرار دهد.

شما مي توانيد هر يك از فايل هاي مورد نظر خود در كامپيوتر و يا موبايل را به آساني در وب سايت ما آپلود كنيد و آن را به اشتراك بگذاريد. اگرچه وجود فضا هاي ذخيره سازي مختلف سبب ميشود كه در برخي از مواقع كاربران تصور كنند كه چه لزومي براي آپلود فايل موجود است ولي در نظر داشته باشيد كه در بسياري از مواقع به ويژه براي كار در سطح وب سايت ها ما نيازمند دريافت لينكي از يك فايل هستيم كه بتوانيم آن را با ديگران به اشتراك بگذاريم.

خدمات سايتpmup.ir

همين اكنون مي توانيد از خدمات وب سايت ما به منظور آپلود فايل  و عكس برخوردار شده و در يك بازه ي زماني بسيار كوتاه ، اقدامات لازم را نهايي كنيد. لينك هاي مختلفي با توجه به شرايط خاص در اختيار شما قرار مي گيرد كه مي توانيد از آنها بهره مند شويد. در صورت داشتن هر گونه سوال نيز ترديد نكنيد با ما با راه هاي ارتباطي موجود در تماس باشيد و راهنماي كامل به دست آوريد. از جمله مهمترين خدمات پي ام اپ مي توان موارد زير را نام برد:

 • پشتيباني از تنوع وسيعي از پسوردها
 • فضاي نامحدود
 • قابليت آپلود با استفاده از شرايط بدون تغيير اسم فايل
 • ايجاد گالري شخصي
 • ارائه ي ابزار آپلود
 • ارائه ي ابزار آپلود عكس
 • قالب هاي جديد
 • دسترسي سريع به امكانات
 • امكان مديريت سريع فال ها

به راحتي با مراجعه به وب سايتمان و انتخاب گزينه ي عضو شدن مي توانيد از همه ي خدمات ياد شده براي آپلود فايل برخوردار باشيد. البته كاربران عزيزان مي توانند بدون انجام پروسه ي عضو شدن نيز از خدمات ويژه برخوردار باشند. البته براي اعضاي اصلي وب سايتمان برخي از خدمات خاص در نظر گرفته ايم. از سوي ديگر با عضو شدن در وب سايتمان مي توانيد به راحتي فايل و عكس هاي خود را مديريت كنيد.

 

2روش هاي آپلود فايل

بهره مندي از خدمات آپلود فايل در سايتpmup.ir

با مراجعه به اولين صفحه ي وب سايتمان مي توانيد به راحتي از مزاياي پي ام آپ در آپلود فايل  برخوردار باشيد. لازم است كه بدانيد براي افزودن فايل و عكس مد نظر محدوديت هايي موجود است. حداكثر حجم مجاز براي اين امر 50 مگابايت مي باشد. در نظر داشته باشيد كه وب سايت هاي مختلفي در اين زمينه خدمات ميدهند ولي اگر فايل هاي مهمي را آپلود مي كنيد در اين صورت حتما وب سايت هاي معتبر را هدف قرار دهيد زيرا در اين صورت از كيفيت آن مطمئن خواهيد بود.

پيشنهاد ما اين است كه براي آپلود فايل و عكس هاي خانوادگي حتما در وب سايت ما عضو شويد. لازم به ذكر است كه به منظور آپلود فايل و عكس هايي كه مطابق با قوانين جمهوري اسلامي نيستند ما معذور مي باشيم. در صورت داشتن هرگونه در زمينه ي آپلود مي توانيد با ما در تماس باشيد. قابل ذكر است كه هر يك از فايل هايي كه آپلود مي شوند در سرور ميزبان باقي مي مانند تا زماني كه به دستور ارائه شده توسط ساماندهي حذف گردند. به راحتي در كوتاهترين بازه ي زماني مي توانيد آپلود فايل را انجام دهيد. ف=هر يك از فايل هايي كه آپلود مي شود به راحتي در پنل شخصي تان آنها را مديريت كنيد. ما ما نهايت سرعت را تجربه خواهيد كرد، به محض اينكه آپلود فايل انجام شد مي توانيد به راحتي لينك هاي مد نظر را دريافت كنيد. فايل هاي خود را با افزودن در وب سايت ما ماندگار سازيد.

 

3آپلود فايل و عكس

مزيت آپلود فايل با پي ام آپلود

مزيت آپلود فايل (upload file) با استفاده از وب سايت ما داراي مزاياي بسياري است به همين دليل در همه ي اين سال ها توانسته ايم، توجه بسياري را به سوي خود جلب كند. همين اكنون مي توانيد به منظور آپلود فايل از خدمات ويژه ي ام پي آپ برخوردار باشيد. از مهمترين مزاياي آپلود فايل در وب سايتمان مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • سرعت بالا
 • كيفيت عالي
 • امنيت ويژه
 • رايگان بودن
 • امكان آپلود فايل هاي حجيم

حتما يك بار به منظور ذخيره سازي فايل و عكس هاي تان ما را در اولويت قرار دهيد ، بدون ترديد جز كاربران هميشگي ما خواهيد بود. هر فايل عكسي كه اضافه كرده اين در هر زمان كه كاربر بخواهد مي تواند حذف كند. لينك پسوردهاي مجاز در اولين صفحه ي وب سايت مان موجود است به راحتي مي توانيد اطلاعات مد نظر را به دست آوريد. فايل هاي مد نظر به منظور آپلود ميتوانند فيلم، آهنگ ، عكس و ... باشند. با استفاده از ابزار ويژه اي كه توسط سايت pmup.ir در اختيار شما قرار داده شده است مي توانيد آپلود فايل را انجام دهيد.

بايد و نبايد هايي در مورد آپلود فايل

بايد و نبايدهاي خاصي به منظور آپلود فايل  در وب سايت pmup.ir در نظر گرفته شده است، اميدار هستيم كه كاربران به برخي از دستورالعمل هاي درج شده پايبند باشند. پيشنهاد ما اين است قبل از اينكه اقدامات آپلود را انجام دهيد به بخش قوانين مراجعه كرده و راهنماي كامل به دست آوريد تا از به وجود آمدن هرگونه مشكل در مرحله ي بعدي جلوگيري كنيد.

از آنجا كه سايت pmup.ir توسط ستاد ساماندهي ثبت ايجاد شده است لازم است به تصاوير و فايل هايي كه آپلود مي كنيد دقت لازم را داشته باشيد زيرا آپلود هر گونه فايلي كه مطابق با شرايط و قوانين جمهوري اسلامي نباشد، با مشكل مواجه خواهد شد. به طور كامل در بخش قوانين مربوط به وب سايت درج شده است جه كه چه نوع از فايل ها قابل استفاده نمي باشد. ما فيلترهاي خاصي را براي اين منظور درج كرده ايم ولي اگر در آپلود فايل با مشكلي مواجه باشيم و فايل هاي غير مجاز آپلود شوند و از طرف مقامات قضايي دنبال شود در اين صورت ما موظف آن هستيم كه اطلاعات كاربراني كه اين نوع از فايل ها را درج كرده اند به مقامات مربوط ارائه دهيم. به همين دليل تاكيد مي كنيم كه حتما با قوانين مربوط سايت آشنا شويد تا مشكلي به وجود نيايد. در صورت داشتن هرگونه سوال در اين زمينه نيز مي توانيد با ما در تماس بوده و راهنمايي كامل به دست آوريد.

ما در تلاش آن هستيم كه بهترين خدمات در اختيار شما قرار گيرد، اعتماد شما، سرمايه ما است و از شما نيز خواهشمنديم در اين پلتفرم موجود ياراي ما باشيد تا بتوانيم خدمات ويژه و ماندگاري را در اختيار هر يك از كاربران قرار دهيم.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۴ فروردين ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۳۲:۱۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر