Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

دوام چمن مصنوعي نه تنها به كيفيت الياف چمن مصنوعي بستگي دارد، بلكه چگونگي نگهداري چمن مصنوعي در مدت زمان استفاده نيز تاثير مستقيم بر آن مي گذارد.

گاهي اوقات ديده مي شود كه زمين چمن مصنوعي پس از يك سال استفاده دچار مشكلاتي شده و باعث نارضايتي مشتريان مي شودبرخي از اين مشكلات، مربوط به كيفيت الياف و لايه هاي پشتيبان چمن مصنوعي هستند، اما دلايل نگهداري نيز نقش انكار ناپذيري دارد.

يكي از موارد تاثيرگذار بر طول عمر و ماندگاري چمن مصنوعي، كيفيت مواد اوليه ساخت استمواد اوليه ساخت نخ چمن مصنوعي، انواع پليمرها هستند كه در كارخانجات پتروشيمي توليد مي شوند.

اين پليمرهاي خام، بر اساس ويژگي هاي گوناگون خود، داراي طبقه بندي و كاربردهاي متفاوتي هستند.

براي ساخت نخ چمن مصنوعي، از بهترين و مقاوم ترين نوع پلي اتيلن، پلي پروپيلن و نايلون استفاده مي شود.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

گرانول پلي اتيلن به شكل دانه هاي ريز، در صنعت پتروشيمي توليد مي شود

 

دلايل تنوع قيمت چمن مصنوعي فراوان است و اين موضوع را در مقالات مرتبط توضيح داده ايمچمن مصنوعي ارزان قيمت، با گذشت زمان، تغيير رنگ داده و نشانه هاي كُهنگي، فرسودگي و پوسيدگي را از خود نشان مي دهد.

دانش چمن مصنوعي بسيار گسترده است و عبارات و اصطلاحات گوناگوني را شامل مي شودبرخي از اين واژه ها و اصطلاحات عبارتند از چمن مونوفيلامنت، الياف خميده، چمن مصنوعي تزئيني، چمن مصنوعي حياط و...

مهم ترين عامل تاثيرگذار در انتخاب چمن مصنوعي، آشنايي و آگاهي كامل از نوع كاربري آن استدر صورت استفاده در زمين ورزشي، چمن مصنوعي با الياف سنگين و با شكل سطح مقطع ويژه مناسب است.

چمن مصنوعي مشخصات فنّي گوناگوني دارد مانند تراكم بافت يا تعداد الياف در واحد سطح، ارتفاع الياف، وزن الياف و...

مراقبت و نگهداري از چمن مصنوعي، به زمان، هزينه و نيروي انساني بسيار اندكي نياز دارد، اما حداقل بايد ماهانه يك بار تميز و پاكيزه شود.

آسيب هاي رايج در چمن مصنوعي

  ·        پارگي و پوسيدگي

 چمن مصنوعي به طور پيوسته در معرض فرسايش و تخريب قرار داردنوع و شدّت نيروهاي مخرّب، بر ماندگاري و عمر مفيد آن تأثير چشمگيري خواهد داشت.

به عنوان مثال، نوع فرسايش در جاهايي مثل تالار مراسم جشن، رستوران، مدرسه، زمين بازي پينتبال و... كاملا متفاوت است.

براي درك بهتر اين موضوع، با ذكر چند مثال شما را راهنمايي مي كنيم.

در رده تحصيلي ابتدايي، اكثر دانش آموزان از كفش هاي داراي زيره صاف، نرم و مناسب براي كاربرد روزانه و شهري استفاده مي كننداين نوع كفش ها، آسيب بسيار كمي به الياف چمن مصنوعي وارد مي كند.

وزن بچه ها در اين رده سني نيز سبُك بوده و فشار اندكي را به چمن مصنوعي وارد مي كند؛ اما اصلي ترين دليل فرسايش چمن مصنوعي در مدارس، جُنب و جوش بچه ها هنگام بازي است.

 

 

 

 

 

 

دانش آموزان، عاشق دويدن و جست و خيز بر روي چمن مصنوعي هستند

 

در مدارس پسرانه، بچه ها اغلب مشغول بازي فوتبال هستند و در مدارس دخترانه، بازي هاي ملايم تري انجام مي شود.

دانش آموزان در هنگام زنگ تفريح، بر روي چمن مصنوعي حياط خوراكي هاي مختلفي مي خورند. گاهي اوقات خوراكي بر روي چمن مصنوعي مي افتد و زير پاي بچه ها لِه شده و باعث كثيف شدن چمن مصنوعي مي شود.

بنا بر اين لازم است تا چمن مصنوعي مدارس با برنامه منظم، نظافت شود.

در مقاطع تحصيلي بالاتر مانند دبيرستان و دانشگاه، وزن افراد استفاده كننده از چمن بيشتر بوده و چمن مصنوعي فرسايش شديد تري را متحمّل مي شود.

 براي انجام بازي فوتبال در چنين زمين هايي، افراد گاهي اوقات از كفش ميخ دار استفاده مي كنند كه مي تواند آسيب بيشتري را به چمن مصنوعي وارد نمايد.

در باغ تالار ها نيز مراسم گوناگوني برگزار مي شودجشن عروسي، مراسم ترحيم متوفّي، گردهمايي هاي مختلف و... از جمله اين مراسمات هستند.

در اين گونه مراسم، افراد مختلف حضور دارند و خانم ها نيز معمولا از كفش هاي با پاشنه نوك تيز استفاده مي كنند كه در صورت نصب نادرست چمن مصنوعي، مي تواند باعث صدمه ديدن آن شود.

براي پذيرايي از ميهمانان نيز، غذا و خوراكي هاي مختلفي ارائه مي شود كه ممكن است روي زمين ريخته و باعث كثيف شدن چمن مصنوعي گردد.

در باغچه و حياط خانه هاي ويلايي و مجتمع هاي آپارتماني نيز چمن مصنوعي در معرض عوامل مختلف محيطي قرار داردافراد بي شماري بر روي آن رفت و آمد مي كنند و خاك باغچه هاي اطراف و بقاياي گياهان و درختان بر روي چمن مصنوعي مي ريزددر چنين شرايطي، با نظافت دائمي چمن مصنوعي، مي توان تا حد بسيار زيادي از فرسودگي آن جلوگيري نمود.

 

 

 

 

 

 

 

                               

استفاده از كفش زنانه پاشنه بلند و نوك تيز بر روي چمن مصنوعي، آسان و لذت بخش است

تعمير و نگهداري

 هر چند كه چمن مصنوعي به هيچ گونه تعمير و نگهداري نياز ندارد، اما با انجام كارهاي ساده اي مي توانيد بعد از نصب، عمر چمن خود را افزايش دهيد.

افرادي كه از حيوانات خانگي نگهداري مي كنند، در صورت تمايل به استفاده از چمن مصنوعي، بايد با روش هاي صحيح نظافت و مراقبت از آن و فرسودگي ناشي از فضولات زيستي، آشنايي داشته باشند.

ادرار و مدفوع حيوانات، در صورتي كه به مدت طولاني بر روي چمن مصنوعي باقي بماند، باعث تغيير رنگ الياف خواهد شد.

استفاده از چمن مصنوعي در طولاني مدت، باعث كوبيده و فشرده شدن الياف شده و سبب شكستگي و تغيير شكل آنها مي شود.

اما اين تغيير با روش هاي خاصي، قابل جبران و بازسازي است. شانه زدن چمن مصنوعي بر خلاف جهت گيري الياف، باعث پوش دادن و افزايش حجم چمن شده و ظاهر آن را بهبود مي بخشد.

حالا سوال اين است كه دقيقا چه چيزي به چمن مصنوعي شما آسيب مي رساند؟

فعاليت بسيار زياد در نزديكي محل اتصال (درز) قطعات چمن مصنوعي، ممكن است منجر به جدايي آنها شود.

چمن مصنوعي به طور دائم در معرض نيروهاي پويا همچون كِشِش، بُرش و فشار مي باشد كه هر كدام سبب بروز و ايجاد تغييرات متنوعي در شكل چمن مصنوعي مي گردد.

اگر محل اتصال دو قطعه چمن مصنوعي به يكديگر، به خوبي مقاوم سازي نشده باشد، بين قطعات چمن فاصله افتاده و از يكديگر جدا مي شود.

همچنين در صورتي كه ماده پوششي لايه پشتيبان ( لاتكس ) از استحكام و پايداري لازم برخوردار نباشد، اين لايه دچار خشكيدگي، ترَك خوردن و فروپاشي شده و الياف به شكل سُست رها مي شود. اين الياف با تماس پا و كمترين نيرويي جدا و كنده شده و در سطح چمن مصنوعي پخش مي شود.

 

 

 

                                         

                                     

نخ هاي جدا شده از چمن مصنوعي بر اثر فروپاشي لايه پشتيبان

معايب چمن طبيعي و برتري چمن مصنوعي در مقايسه با آن

رفت و آمد فراوان و طولاني مدت بر روي چمن طبيعي باعث لِهيدگي و تخريب برگ و ساقه آن مي شود. اگر براي مدتي اين فشارها بر روي چمن طبيعي وارد نشود، فرصت لازم براي رُشد دوباره و بازسازي اندام گياهي وجود خواهد داشت و چمن، سرزندگي و سلامت خود را باز مي يابد.

ولي چنانچه، فشار و تنش هاي مخرّب، به طور پيوسته انجام گيرد، بافت سبز گياه (كه مسئول فعاليت هاي حياتي و غذاسازي است)، به تدريج مي ميرد و چمن خشك مي شود.

عوامل ديگري نيز سبب آسيب و از بين بردن چمن طبيعي مي شود مانند سرما و يخبندان، كم آبي، پُر آبي و خفگي ريشه، خفگي اندام هوايي بر اثر گرد و غبار هوا، مسموميت بر اثر گازهاي آلاينده در شهرهاي بزرگ، هجوم حشرات، انواع بيماري، رشد انبوه گياهان ناخواسته و...

حتما شما هم تا به حال موارد فراواني از اين دست را ديده ايد كه بخش هايي از چمن طبيعي در پارك يا فضاي سبز شهري يا خانگي از بين برود. اما با داشتن چمن مصنوعي، ديگر لازم نيست نگران خشك شدن، يخ زدن، سوراخ ها، برآمدگي ها يا ساير خطرات احتمالي سطح باشيد.

با قاطعيت مي توان ادعا نمود كه چمن مصنوعي تزئيني يكي از پديده هاي نويني است كه به ما هديه داده شده و با به كارگيري آن مي توانيم آينده اي سبز و درخشان را براي نسل هاي آينده رقم بزنيم.

مانا چمن با شما مي ماند

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۸ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۶:۰۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

طراحي سايت آميزه اي از دانش، هنر و خلاقيت استفاده از عناصر ديداري، و توان مهندسي در چيدن آن ها كنار يكديگر استهنگامي كه يك سايت بر مبناي اصول و هارموني اجزا طراحي شود علاوه بر جذب نگاه دائمي مخاطب، ميتواند فارغ از محدوديت هاي زمان، به اثري جاودانه تبديل شود.

امروزه سفارش طراحي وبسايت در ليست اولويت هاي هر شركت يا كسب و كاري قرار گرفته استصاحبان مشاغل ميدانند كه روز به روز به تعداد كاربران اينترنت افزوده ميشود و برخورداري از پايگاهي خوب در دنياي مجازي نياز به توجه ويژه اي داردافزايش تاثيرگذاري يك سايت در جلب نظر مخاطب و همچنين تخصصي شدن حرفه طراحي وبسايت، ميطلبد كه نگاهي حرفه اي به اين مقوله داشته باشيم.

تاثير طراحي وب سايت در كسب و كار ها...

روزانه هزاران وبسايت در جهان، صدها وبسايت در ايران و احتمالا ده ها وبسايت كه مستقيم يا غيرمستقيم رقيب شما محسوب ميشوند راه اندازي ميگردند. يافتن جايگاهي مناسب و محكم در اين ميان موفقيتي است كه به سادگي محقق نميشود و قواعد انجام آن در تخصص طراحان حرفه اي سايت است. شركت نرم افزاري اسپاد با شناخت جامعي كه از فضاي مجازي دارد، كسب و كارتان را بررسي كرده و وبسايت شما را مطابق با نيازهايتان و سليقه مخاطبان شما طراحي ميكند. بدين ترتيب ميتوانيد كسب و كارتان را در دنياي مجازي نيز به درستي معرفي كرده و با طراحي سايت حرفه اي، خدمات و محصولات خود را به خوبي به مخاطبانتان ارائه كنيد.

اگر در حال حاضر يك وبسايت داريد اما زمان زيادي از فعاليت آن ميگذرد، پيشنهاد ميكنيم كه آن را به دست طراحان و تحليلگران با تجربه اسپاد بسپاريد تا سايت شما را بررسي كرده و در صورت نياز تغييرات و بهينه سازي هايي را روي آن اعمال كنند؛ در اين صورت مي توانيد مطابق با تكنولوژي روز طراحي وبسايت حركت كنيد. اگر هم هنوز سايتي نداريد، تيم مجرب اسپاد آماده است تا با طراحي وبسايت خلاقانه و بروز و بهينه سازي و سئوي سايت مسير روشني را در كسب و كار آنلاين برايتان فراهم سازد.

چرا به طراحي سايت نياز داريم؟ سايت يا شبكه هاي اجتماعي؟

فرض كنيد صاحب يك وبسايت فروشگاهي هستيد، اينكه صرفا با مخاطبانتان در ارتباط باشيد يا عكس محصولات را به آنها نشان دهيد كافي نيست، بلكه بايد با يك وبسايت فروشگاهي جامع و مناسب، شرايطي فراهم كنيد كه كاربران به شكلي آسان و سريع اقدام به خريد كنندهمچنين ميتوانيد به طور دقيق آمار بازديد كاربران، ميزان فروش و تمامي فعاليت ها را مديريت كنيد.

البته با انجام بازاريابي شبكه هاي اجتماعي ميتوانيد فعاليت خود را در اين فضا مديريت كرده و بهترين نتيجه را از آن بدست آوريد.

شركت اسپاد با سابقه طراحي وب سايت فروشگاهي ، نيازها و خواسته هاي شما را برآورد ميكند و با بودجه متناسب شما وب سايت در خور شما را طراحي خواهد كرد.

 

تخصص هاي دخيل در طراحي وب سايت

افرد و تخصص هاي مختلفي در روند طراحي سايت نقش دارندشركت اسپاد طي سالها فعاليت حرفه اي در اين زمينه، متبحرترين و متخصص ترين ها در حوزه طراحي وبسايت را در قالب يك تيم منسجم در كنار هم قرار داده تا بهترين خروجي ممكن حاصل شودسفارش طراحي سايت شما از اولين گام يعني مشاوره تا آخرين گام يعني راه اندازي، بدست بهترين افراد سپرده خواهد شدهمانطور كه در ساختن يك برج بلند قامت اشخاص مختلف با تخصص هاي متفاوت در كنار يكديگر فعاليت ميكنند، در اسپاد نيز پروژه طراحي سايت توسط تحليلگران، طراحان، برنامه نويسان، پشتيبانان و مديران پروژه به شكلي هماهنگ و ساختار يافته انجام ميشودپس از پياده سازي كامل سايت، متخصصين بازاريابي ديجيتال و بازاريابي محتوايي اسپاد، پيشنهادات حرفه اي خود را جهت ورودي شكوهمندانه و حضوري موفق در محيط مجازي، به مشتريان محترم ارائه ميكنند.

فاكتورها و مفاهيم طراحي سايت

همواره طراحي وب سايت در چهارچوب و قالب مشخصي انجام ميشودرعايت استانداردها و اصول طراحي وبسايت و همچنين توجه به تكنولوژي هاي روز طراحي وبسايت در اين امر مؤثر است.
اگر نيازبه طراحي سايت حرفه اي داريد ، شركت اسپاد با تجربه چندين ساله در طراحي وب سايت هاي حرفه اي با گستردگي مشتريان در سطح كشور آماده همكاري با شما براي طراحي ، پياده سازي و پشتيباني حرفه اي وب سايت شماست.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۲۷:۴۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

با پيشرفته شدن ساختار جوامع بشري و بهبود علوم و فناوري هاي نوين در سراسر دنيا،بيشتر نياز هاي ضروري مردم از طريق خريد اينترنتي برطرف ميشود.يكي از پرطرفدارترين كتاب هايي كه براي دانشجويان پزشكي اهميت زيادي دارد،تهيه كتاب پزشكي از يك مرجع مطمئن با كمترين هزينه ممكن ميباشدانتشارات جعفري نوين به صورت حضوري و فروشگاه اينترنتي نياز شما را فراهم خواهد كرد

 

يكي از  اصلي ترين و مهمترين دلايلي كه باعث ميشود تا بسياري از دانشجويان و پژوهشگران به خريد اينترنتي كتاب روي اروندان است كه اين امكان براي آنها ايجاد ميشود تا قيمت ها را مقايسه كنند.در حالت كلي مي توان گفت كه براي دانشجويان رشته هاي پرطرفدار مانند پزشكي،خريد كتاب از طريق اينترنت بسيار مقرون به صرفه خواهد بود؛چرا كه از اين طريق آنان مي توانند در بسياري از هزينه هاي جانبي كه خريد كتاب حضوري دارد،صرفه جويي كنند.

از طرفي ديگر توجه داشته باشيد كه خريد نسخه چاپي تمامي كتاب ها براي دانشجويان هزينه ي بالايي خواهد داشت،در چنين مواردي آنان مي توانند از مزاياي خريد نسخه الكترونيكي كتاب ها استفاده كنند.يكي از انتشارات هايي كه امكان تهيه ي نسخه ي الكترونيكي را با كمترين هزينه براي دانشجويان ايجاد كرده است،انتشارات جعفري نوين ميباشد.شما ميتوانيد با مراجعه اينترنتي به اين فروشگاه تخصصي كتاب پزشكي  -  كتب پرستاري ،نسخه الكترونيكي كتاب هاي مورد نيازتان را تهيه كنيد.

 

 

همه ي ما تجربه ي خريد كتاب حضوري را داريم،اصولا در اين روش محدوديت ها و اشكالاتي وجود دارد كه كار را براي خريداران سخت ميكند.اصولا بيشتر كتاب فروش هاي حضوري برخي از كتاب هاي مورد نياز دانشجويان را ندارند و آنها مجبورند تا با صرف وقت و هزينه يي بسيار زياد در جستجوي كتاب مورد نظرشان بسياري از مغازه ها را زير و رو كند و در آخر هم ممكن است نتوانند برخي از كتاب هاي كمياب را تهيه كنند.

فروشگاه اينترنتي جعفريدنوين تمامي كتاب هاي پر كاربرد مورد نياز دانشجويان رشته پزشكي را فراهم كرده است و شما مي توانيد با مراجعه به اين فروشگاه تخصصي،انواع كتاب لاتين پزشكي را هم كه در بيشتر فروشگاه هاي كتاب موجود ميباشد،تهيه كنيد.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۱:۵۱:۰۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

وارن ادوارد بافت (متولد 30 اوت 1930) يك سرمايه گذار آمريكايي ، مشاغل تجاري و انسان دوستانه ، رئيس و مديرعامل بركشاير هاتاوي است. 

وي يكي از موفق ترين سرمايه گذاران در جهان به حساب مي آيد و تا اوت سال 2020 ميلادي 78.9 ميليارد دلار ثروت خالص دارد كه او را به عنوان هفتمين فرد ثروتمند جهان تبديل مي كند.

 

وارن بافت در اوماها ، نبراسكا متولد شد. وي علاقه وافري براي تجارت و سرمايه گذاري در جواني داشت و سرانجام در سال 1947 وارد دانشكده وارتون دانشگاه پنسيلوانيا شد و قبل از انتقال و فارغ التحصيلي از دانشگاه نبراسكا در سن 19 سالگي به تحصيلات خود ادامه داد. او فارغ التحصيل دانشكده بازرگاني كلمبيا شد ، جايي كه او فلسفه سرمايه گذاري خود را پيرامون مفهوم سرمايه گذاري ارزش شكل داد كه توسط بنيامين گراهام پيشگام شد. وي براي تمركز پيش زمينه اقتصاد خود در مؤسسه مالي نيويورك شركت كرد و خيلي زود پس از آن همكاري هاي مختلف تجاري از جمله با گراهام آغاز شد. 

وي در سال 1956 بوفيت مشاركت ، با مسئوليت محدود ايجاد كرد و شركت او سرانجام يك شركت توليد نساجي به نام Berkshire Hathaway را به دست آورد و با فرض نام خود براي ايجاد يك شركت هلدينگ متنوع. در سال 1978 ، چارلي مونگر به بافت بف پيوست و نايب رئيس شركت شد.

 

بافت از سال 1970 به عنوان رئيس و بزرگترين سهامدار Berkshire Hathaway بوده است. وي توسط رسانه هاي جهاني از وي به عنوان "Oracle" يا "غير مجاز مي باشدe" Omaha ياد شده است. وي به دليل پايبندي به سرمايه گذاري با ارزش و دلهره شخصي با وجود موفقيت و ثروت بي حد و حصر ، مورد توجه قرار گرفته است. تحقيقات منتشر شده در دانشگاه آكسفورد ، روش شناسي سرمايه گذاري بافت را به عنوان "مركزگرايي بنيانگذار" تعبير مي كند، كه متمايز با ذهنيت مديران بنيانگذار ، تمايل اخلاقي نسبت به جمع سهامداران و تمركز شديد بر ايجاد ارزش نمايي تعريف شده است.

 

بافت يك نيكوكار برجسته است ، و متعهد شده است 99 درصد از ثروت خود را به علل انسان دوستانه ، عمدتاً از طريق بنياد بيل و مليندا گيتس واگذار كند. او The Giving Pledge را در سال 2009 با بيل گيتس تأسيس كرد ، به موجب آن ميلياردرها متعهد مي شوند كه حداقل نيمي از ثروت خود را اهدا كنند.

 

گذشته از جملات انگيزشي و نمايش هاي بي شماري تلويزيوني در برنامه هاي مختلف خبري ، بافت در فيلم ها و برنامه هاي تلويزيوني متعددي ، مستند و داستاني از جمله وال استريت: پول هرگز نمي خوابد ظاهر شده است. او 10 بار در برنامه چارلي رز مهمان بوده است و موضوع فيلم مستند HBO تبديل شدن به بزرگترين پول ساز جهان در سال 2009 بود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۱۴:۳۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

يكي از سوالات كه در مورد روند لاغري وارد است اين است كه چطوري هم كاهش وزن داشته باشيم و روند تغذيه اي سالمي را طي كنيم؟ براي اين منظور تنها بايد به برخي از نكات تغذيه اي توجه كرد كه آنها را طبق هرم غذاي در ادامه برايتان بيان خواهيم كرد.

تغذيه سالم براي لاغري و كاهش وزن چگونه است؟

براي اينكه تغذيه اي سالم را در روند تغذيه اي جاي داد بايد اصولي را در روند غذايي و رژيم رعايت كرد. در ادامه تمام گروه هاي مواد غذايي سالم را برايتان معرفي خواهيم كرد. با ما همراه شويد.

  1. نشاسته ها

يكي از منابعي كه اول در رژيم غذايي لاغري حذف مي شوند نشاسته ها هستند. بايد به اين نكته توجه كنيد كه حتي بدن افرادي كه به ديابت مبتلا هستند نيز به نشاسته ها نياز دارد و نبايد اين منبع غذايي را حذف كرد. براي تامن نشاسته مي توانيد از منابعي همچون نان، غلات كامل و… استفاده كنيد.

  1. ميوه و سبزيجات

ديگر منابع غذايي كه وجود دارند و براي رژيم غذايي لازم هستند كه مصرف شوند، ميوه و سبزيجات هستند. اين گروه از مواد  غذايي سرشار از ويتامين سي هستند و همراه خود ويتامين آ، ويتامين كا، ويتامين هاي گروه ب و مواد مغذي مانند آهن، پتاسيم، فسفر، فيبر فراوان و… را دارند.

اما نكته اي كه در رابطه با اين گروه از مواد غذايي وجود دارد اين است كه بهتر است اين منابع غذايي را به صورت خام مصرف كرد تا ويتامين ها و مواد مغذ آنها حفظ شود. اغلب با حرارت ديدن ميوه و سبزيجات ويتامين ها و مواد مغذي آنها ضعيف مي شوند و در اكثر موارد از بين مي روند.

آنها به دليل اينه حاوي فيبر فراوان هستند براي رژيم لاغري و كاهش وزن بسيار مفيد عمل مي كنند و بايد روزانه 5 واحد از آنها دريافت شود. متاسفانه در بيشتر كشورها سرانه مصرف ميوه سبزيجات پايين است و براي حفظ سلامت بايد بيشتر از آنها مصرف كرد.

  1. شير و لبنيات

گروه ديگري كه حاوي كلسيم هستند و بايد روزانه از آنها نيز براي سلامت اسكلت استخواني بدن استفاده كرد، گروه شير و لبنيات محسوب مي شود. اين گروه از موادغذايي فوايد متعددي را به همراه دارند. خطر شكستگي استخوان را كاهش مي دهند، از پوكي استخوان جلوگيري مي كنند، به سلامت دندان ها منجر مي شوند و حتي پروتئين موجود در آن روند كاهش وزن را سرعت خواهد بخشيد.

  1. انواع گوشت

تنوعي از گوشت ها وجود دارند كه بايد از آنها به اعتدال براي دريافت پروتئين استفاده كرد. انواع گوشت مانند گوشت قرمز، گوشت ماكيان و گوشت ماهي ها وجود دارند كه بهترين گزينه هاي آن گوشت ماهي ها هستند. زيرا پروتئين فراواني را به همراه دارند، زود هضم هستند، چربي مفيد دارند و براي لاغري مناسبند.

  1. روغن و چربي ها

براي اينكه نتيجه مطلوب و سلامتي از تغذيه حاصل شود، نبايد روند كاهش وزن بدون چربي طي شود. چربي هاي مفيد ضامن سلامت قلب هستند و عروق را از چربي مضر پاك مي كنند. به همين دليل نبايد نقش آنها در سلامت و تناسب اندام را ناديده گرفت و فقط بايد منابع را به درستي انتخاب كرد. بهترين منابع براي دريافت چربي گزينه هايي مانند زيتون، آووكادو، روغن زيتون، ماهي سالمون و… هستند.

چه چيزهايي نبايد خورد

در رژيم هاي لاغري و تغذيه سالم، برخي از موارد را بايد حذف كرد. اين منابع شامل گزينه هايي مانند تنقلا، غذاهاي شور، غذاهاي سرخ كردن، غذاهاي كنسروي و حاوي نگهدارنده و قند و شكر، نوشيدني هاي گلوكزي و گازدار، الكل، آبميوه هاي صنعتي، شيرينيجات و شكلات و كيك از بدترين مواردي هستند كه ترجيحا بايد آنها را از رژيم غذايي سلامت حذف كرد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۳۵:۱۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

فهرست بندي مقاله :

                   ·معرفي پرنده ي طوطي

                   ·تخم نطفه دار چيست ؟

                   ·شراط نگهداري از تخم نطفه دار طوطي

 

معرفي پرنده ي طوطي

طوطي ها پرندگان رنگارنگي هستند كه معمولاً از يك زيستگاه گرم سرچشمه مي گيرندبه جنگلهاي باراني ، چمنزارها ، ساواناها ، مناطق نيمه خشك و حتي جزاير نيز تعلق دارندبيشتر طوطي ها وحشي هستند ، اما انسان ها از مدتها پيش شروع به نگهداري برخي از اين گونه ها به عنوان همدم انتخاب كرده اندامروزه اين همراهان شگفت انگيز از ماكيان در حال حاضر در سراسر جهان ، در قلب و خانه هاي مردم  زندگي مي كنند. امروزه بيش از 350 گونه طوطي بعلاوه جهش هاي اضافه شده در دنيا شناخته شده اند.

ها، باله ها، كبوترها، مرغ ها و ساير پرندگان به عنوان همدم انسان ها شناخته و نگهداري مي شوند ، اما جايگاه طوطي به علت ويژگي هاي منحصر به فردي كه دارد بين مردم متمايز است.

 

 

تخم نطفه دار طوطي چيست؟

 

زادگاه اصلي و محل زندگي طوطي ها با توجه به نوع گونه آن ها بسيار متافوت استدركل بيشتر طوطي ها متعلق به مناطق گرمسير و استوايي هستنداز طرفي به علت محبوبيت بسيار بالاي اين پرنده در بين مردم سراسر جهان، برخي اقدام به پرورش طوطي و تكثير تخم نطفه دار طوطي دوست داشتني پرداخته اندتخم نطفه دار طوطي در حقيقت تخمي است كه اسپرم و تخم در ناحيه شيپور با هم تركيب شده اندلازم به ذكر است پرورش و تكثير طوطي سانان به دو روش سنتي و صنعتي قابل انجام ميباشد .

 

 

شرايط نگهداري از تخم نطفه دار طوطي :

اگر شرايط رطوبت و دما ايده آل باشد و تمامي موارد رعايت شده باشد به احتمال زياد تخم نطفه دار طوطي تبديل به جوجه خواهد شد.  مواردي كه باعث رشد تخم و تبديل به جوجه ميشود در حوزه تخصصي شامل رعايت كردن و چك كردن عناوين زير است:

نطفه دار بودن تخم

شكل ظاهري تخم

نگهداري تخم نطفه دار

تميز كردن و ضد عفوني كردن تخم نطفه دار

دستگاه جوجه كشي

 

براي بهره گيري و پرسيدن سوالات تخصصي مي توانيد از مشاوره ما

بهره مند شويدتمام سوالات تخصصي و ابهامات خود را در انتهاي

اين مقاله به صورت كامنت بنويسيدو يا اگر داراي اطلاعات تكميلي

و تخصصي هستيد در اختيار ديگر مخاطبين قرار دهيد.

 

 

خريد تخم نطفه دار:

با توجه به عرضه ي زياد و  نامرغوب اين محصول در بازار، به مشتقان اين محصول توصيه اكيد مي‌ شود، حتما اين نوع تخم هاي نطفه دار را از مراكز شناخته شده و با تجربه در اين عرصه تهيه كنندشركت تخم نطفه دار داتكام ، پيشرو و صاحب نام در فروش اين محصول در خدمت شما مشتريان عزيز مي باشد.

 

براي تهيه مرغوب ترين تخم هاي نطفه دار طوطي و همچنين جهت دريافت راهنمايي براي پرورش و نگهداري با مشاوران و كارشناسان  با تجربه شركت تخم نطفه دار تماس حاصل فرماييد.

 

منابع :

سايت شركت تخم نطفه دار داتكام

 

 

توضيح كوتاه مقاله 

 

طوطي پرنده است يا پستاندار؟ آيا مي دانيد اصالت ذاتي اين پرنده هاي محبوب جزء دسته از پرندگان وحشي است كه در مناطق گرمسير و استوايي زندگي مي كردند؟   بشر ، اين حيوان وحشي را طي قرن ها ممارست و نگهداري و تبديل به يك پرنده خانگي كرده است كه امروزه از محبوبيت بالايي در جهان برخوردار استيكي از گزينه هايي كه شايد تا به امروز به آن فكر كرده ايد پرورش تخم نطفه دار طوطي استهم براي درآمد زايي و هم براي تبديل شدن به يك همدماگر امروز كنجاو هستيد كه با اين پرنده و يا نحوه نگهداري و يا حتي خريد تخم نطفه دار طوطي آشنا شويد، مقاله زير را از دست ندهيد.در اين مقاله به صورت مختصر اطلاعاتي راجع به طوطي و تخم نطفه دار اين پرنده محبوب و دوست داشتني و همچنين طرز تهيه اين محصول به صورت مختصر به شما ارائه مي گردد.

 

شماره تماس : 09108436962

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ شهريور ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۱۵:۱۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 جشن عروسي و تشريفات آن، يكي از مهم ترين و فراموش نشدني ترين وقايع رخ داده در زندگي هر زوج جواني است كه پيوند مقدس و آسماني، تعهد، عشق و وفاداري خود را با برگزاري اين جشن بر همگان آشكار نموده و خاطره اي جذاب و هميشه ماندگار از اين مراسم به ارمغان خواهند بردنحوه برگزاري جشن عروسي و تشريفات آن، از اهميت بسيار زيادي برخوردار بوده و در مناطق مختلف ايران، بسته به فرهنگ ها، سنت ها و رسومات متفاوت به شكل متنوعي برگزار گرديده و در نظر گرفتن چند نكته مهم و اصلي در بهتر و زيباتر برگزار شدن جشن عروسي، اهميت فراواني خواهد داشت.

جشن عروسي در ايران

عروسي يكي از بزرگترين و مهم ترين مراسمات برگزار شونده در ايران بوده و به اشكال بسيار متنوعي اجرا مي گردددر گذشته اين مراسم بسيار ساده تر و بدون تشريفات برگزار شده و احتياج به پرداخت هزينه هاي زيادي  جهت برگزاري اين مراسم وجود نداشتامروزه با توجه به گسترش و ورود فرهنگ غرب و الگوبرداري از شبكه هاي فضاي مجازي، عكس و فيلم هاي متنوع اينترنت و فيلم هاي ماهواره اي، برگزاري اين مراسم به شكلي ديگر مبدل گرديده و تشريفات پذيرايي و تزئيني در آن از جايگاه ويژه اي برخوردار گشته استامروزه برخلاف گذشته، بيشتر مراسمات عروسي در باغ تالار و يا تالارهاي سرپوشيده برگزار گرديده و به شكل جداگانه يا همزمان با مراسم عقد در اتاق هاي تزئين شده و زيبا مي باشندزندگي مدرن امروزي بشر و كوچك شدن فضاي منازل مسكوني، مشغله هاي شغلي و كمبود زمان منجر گرديده است، بخش اعظمي از تداركات و تشريفات برگزاري جشن عروسي و خدمات مرتبط با آن را به شركت هاي خدماتي اجرا كننده مراسمات سپرده و تنها هزينه هاي مورد نياز را به شركت ها پرداخت نمايند.

آتليه هاي تخصصي عكس و فيلمبرداري

عكس و فيلم يكي از اصلي ترين و مهم ترين يادگاري هاي به جا مانده از جشن عروسي هستند كه اهميت بسيار زيادي داشته و مي توانند لحظات شيرين و تكرار ناپذير پيوند زوجين را ثبت نموده و لذت داشتن يك خاطره خوب را براي ساليان سال به آن ها هديه نمايندامروزه اين كار مهم را آتليه هاي عكاسيانجام داده و به شكل تخصصي، سفارشي و با استفاده از روش هاي به روز و نوين، عكس و فيلم ها را تهيه، ويرايش و ميكس مي نمايندانتخاب و رزرو وقت آتليه از مهم ترين خدمات و اقدامات پيش از جشن عروسي بوده كه به شكل حضوري و اينترنتي انجام گرفته و احتياج به تحقيق و كمي پرس و جو خواهد داشتامروزه با توجه به گسترش و رونق كسب و كار در اين حرفه، تعداد آتليه ها در تمامي استان هاي كشور افزايش چشمگيري داشته و انتخاب يك آتليه از ميان اين همه تنوع، كار بسيار دشواري مي باشدتوصيه مي شود به آتليه هايي با كادر مجرب و داراي سابقه كاري بالا مراجعه نموده و پس از رزرو زمان از دفتر كاري، نوع عكس ها، فيلمبرداري و متدهاي ارائه شده در ويرايش و ميكس فيلم ها توسط آتليه را مطابق با سليقه و توان مالي خود، انتخاب نماييد.

سالن زيبايي و آرايش عروس

با اينكه گفته مي شود، جستجوي مزون لباس عروس براي پيدا كردن لباس عروس و تجهيزات مرتبط با آن مانند دسته گل و تاج، در زيبا شدن عكس ها، فيلمبرداري و جلب توجه ميهمانان اهميت بيشتري از آرايش صورت و موهاي عروس داشته؛ اما به جرات مي توان گفت اين دو انتخاب از نظر ميزان اهميت در يك كفه ترازو قرار گرفته و هر دو تاثير فوق العاده اي بر زيبايي عروس و عكس هاي آتليه اي خواهد داشت.

سالن هاي زيبايي تخصصي

امروزه سالن هاي زيبايي بسيار متفاوتي در استان تهران و ساير استان هاي كشور آغاز به كار نموده و كمي تخصصي تر و ماهرانه تر از گذشته، به فعاليت مي پردازنديكي از تخصص هاي مهم و پرطرفدار در اين زمينه، تخصص آرايش و زيبايي عروس استانتخاب سالن زيبايي و رزرو زمان آن نيز مانند آتليه يكي از كارهاي مهم و بسيار با اهميت پيش از برگزاري جشن و مراسم عروسي استتوصيه مي شود در اين زمينه با مشاورين سالن زيبايي مشورت نموده و يك مدل آرايش مو و صورت، متناسب و متوازن با رنگ پوست، مو و حالت چهره خود را انتخاب نماييدامروزه با توجه به وسعت يافتن فضاي مجازي و دنياي اينترنتي، امكان مشاهده، بررسي و انتخاب آنلاين مدل هاي مختلف آرايش عروس در سالن هاي زيبايي وجود داشته و حتي مي توان از مشاوره و رزرو آنلاين وقت ها نيز استفاده نمودبرخي از سالن هاي زيبايي، مدل هاي انتخاب شده شما را نيز اجرا خواهند نمود.

مديريت و هزينه هاي آرايشگاه زنانه در جشن عروسي 

مديريت و مدت زمان حضور در سالن هاي زيبايي، موضوعي بسيار مهم است كه منجر به ايجاد خستگي، كلافگي و بي حوصلگي عروس خواهد شدتوصيه مي شود اين زمان را به حداقل رسانده و بخشي از كارهاي روز عروسي را، يك روز پيش از روز اصلي مراسم انجام دهيدهزينه هاي كسب شده بوسيله سالن هاي زيبايي به عوامل بسيار زيادي بستگي داشته و در رنج هاي متفاوتي قرار مي گيردبرخي از سالن هاي زيبايي هزينه هاي بيشتري داشته و از خدمات و امكانات بروز تري برخوردار مي باشند.

 

آرايشگاه مردانه

متاسفانه توجه بيش از حد به عروس و تشريفات  تزئيني وي، نقش داماد بسيار كمرنگ بوده و توجه كمتري به وي خواهد شدبايد توجه داشت داماد، تكميل كننده زيبايي هاي عروس در جشن عروسي  بوده و توجه به انتخاب كت و شلوار، رنگ لباس و نوع لباس با توجه به استيل وي از اهميت بسيار زيادي برخوردار مي باشديكي ديگر از مسائل مهم و قابل توجه در برگزاري جشن عروسي و توجه ويژه به داماد، انتخاب مدل موهاي داماد و آرايشگاه مردانه است.توصيه مي شود در انتخاب مدل موهاي داماد، حتما به حالت چهره و فاكتورهاي ديگر توجه داشته و تنها به مدل موهاي روز بسنده ننماييد.

 

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۳۱:۴۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

بهترين تور مشهد و ويژگي هاي خارق العاده آن

تور مشهد لحظه آخري از همان تورهاي مسافرتي است كه همه ما به عنوان يك شخص ايراني، در طول زندگي خود، يكبار سعي كرده ايم تا ناب ترين آن را براي سفر به اين شهر مقدس برگزينيمافرادي كه قصد مسافرت را خواهند داشت، به چندين دسته تقسيم بندي خواهند شد.

 اما دو بخش اصلي آن ها شامل گردشگراني مي شوند كه تمايل دارند به تنهايي سفر كنند و دسته ديگر، همان كساني هستند كه معتقد اند رفتن به خراسان با استفاده از تور مشهد لحظه آخري، مي تواند تجربه اي به مراتب بهتر را براي آن ها رقم بزند.

 اگر شما جزو دسته دوم هستيد، بايد اعلام كنيم كه در حال مطالعه مقاله درستي مي باشيد؛ همين كه تصميم گرفته ايد كه سفر خود را از طريق يك تور انجام دهيد، نشان دهنده اين است كه اهميت زيادي براي كيفيت سفرتان در نظر داريداما نكته اساسي كه بايد بدانيد اين است كه همه تورهاي مسافرتي به شهر مشهد، نمي توانند براي شما مناسب باشد.

به همين دليل تصميم داريم تا در اين مطلب، ويژگي هاي يك تور مشهد ايده آل را براي شما بررسي كنيم تا به هنگام رزرو، همه اين فاكتورها را در نظر داشته باشيد و در نهايت بهترين تصميم را براي سفر به مشهد بگيريد.

 

بهترين تور مشهد لحظه آخري چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

به دنبال نكاتي كه در قسمت بالا بيان كرديم، هستيد، بايد بدانيد كه صنعت گردشگري يكي از فاكتورهايي است كه امروزه به شدت در حال رشد مي باشدبا يك جستجوي ساده متوجه مي شويد كه آژانس هاي مسافرتي انبوهي شروع به فعاليت به صورت سنتي و آنلاين كرده انددرست است كه همه آن ها مزاياي خاص خودشان را دارند؛ اما در ادامه قابليت هايي را قصد داريم بيان كنيم كه اگر يك تور لحظه آخري مشهد همه آن ها را داشته باشد، به راحتي مي توان آن را جزو دسته بهترين تور گردشگري مشهد قرار داد.

برنامه ريزي دقيق و سازمان يافته

طبيعي است كه برنامه كل سفر شما بايد قبل از آغاز، آماده باشد و به شما ارائه شود تا به خوبي در هنگام سفرتان اطلاع داشته باشيدهرچه اين مديريت سفر، قوي تر باشد، شما سفر بهتري را تجربه خواهيد كرداما اگر آژانس مسافرتي، شما را با يك تور مشهد ضعيف لينك دهد كه برنامه ريزي از پيش تعيين شده اي در كار نباشد، متاسفانه يك تجربه خاطره انگيز را در اين سفر شاهد نخواهيد بود.

ميزان اعتبار و قابليات اطمينان آژانس مسافرتي

همه ما مي دانيم كه اين آژانس هاي مسافرتي كه تور مشهد را به شما ارائه مي دهندبا توجه به تحقيقات ما در اين زمينه كمتر پيش آمده است كه يك آژانس مسافرتي معتبر و مطمئن، تورهاي مسافرتي بد و نامناسبي را به مراجعين خود ارمغان آورد.

بنابراين، هر وقت كه قصد استفاده از خدمات يك مجموعه مسافرتي را داشتيد، پيشنهاد مي كنيم كه به خوبي در مورد آن بررسي كنيدپيشنهاد ما استفاده از خدمات تور مشهد آژانس هواپيمايي ندا بال مي باشد؛ مجموعه ندا بال يكي از مراكزي است كه شما مي توانيد تورهاي مسافرتي فوق العاده اي را در انواع مختلف در آن مشاهده كرده و با بهترين قيمت ممكن، آن ها را رزرو كنيد.

وسايل نقليه

توري كه شما براي سفر انتخاب مي كنيد، وظيفه دارد تا مهم ترين وسايل را براي حمل و نقل مسافران مورد استفاده قرار دهددر زماني كه تور را رزرو مي كنيد، بايد مدير يا راهنماي تور وضعيت حمل و نقل مسافرين را به شما اعلام كند كه به چه صورت مي باشد.

تناسب قيمت و خدمات ارائه شده

بدون شك قيمت تور مشهد لحظه آخري از مهم ترين فاكتورهايي است كه بايد مورد توجه شما قرار بگيرد.منتها مسئله اصلي كه بايد بدانيد اين است كه هيچ وقت نبايد تنها از روي قيمتي كه يك مجموعه به شما ارائه مي كند، تصميم گيري كنيد كه تور مشهد مدنظر، ارزان است يا گران.

بلكه شما بايد خدماتي كه آن مجموعه در عوض هزينه اي كه مي دهيد به شما ارائه مي كنند را با هم مقايسه كنيديك تور خدماتي ممكن است به شما ارائه نكند و در عين حال قيمت بسيار پاييني را هم پيشنهاد كنند؛ خب، اين مدل تورهاي مسافرتي قطعا در تمام روز، آسايش و آرامش خاصي را براي شما فراهم نخواهند كرد.

سخن آخر

اين ويژگي اصلي هر تور مشهد در يك مجموعه است كه براي شما بيان كرديمبدون شك اگر تور مدنظر شما همه اين قابليت را داشته باشد، به دنبال آن، تمامي ويژگي هاي مثبت ديگر را نيز به همراه دارد.در نتيجه، سعي كنيد قبل از هر تصميمي، به خوبي در مورد قابليت هاي تور مشهد مدنظر، تحقيق كنيد تا يك سفر فوق العاده را براي خود رقم بزنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۳۰:۲۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

بهترين تور مشهد و ويژگي هاي خارق العاده آن

تور مشهد لحظه آخري از همان تورهاي مسافرتي است كه همه ما به عنوان يك شخص ايراني، در طول زندگي خود، يكبار سعي كرده ايم تا ناب ترين آن را براي سفر به اين شهر مقدس برگزينيمافرادي كه قصد مسافرت را خواهند داشت، به چندين دسته تقسيم بندي خواهند شد.

 اما دو بخش اصلي آن ها شامل گردشگراني مي شوند كه تمايل دارند به تنهايي سفر كنند و دسته ديگر، همان كساني هستند كه معتقد اند رفتن به خراسان با استفاده از تور مشهد لحظه آخري، مي تواند تجربه اي به مراتب بهتر را براي آن ها رقم بزند.

 اگر شما جزو دسته دوم هستيد، بايد اعلام كنيم كه در حال مطالعه مقاله درستي مي باشيد؛ همين كه تصميم گرفته ايد كه سفر خود را از طريق يك تور انجام دهيد، نشان دهنده اين است كه اهميت زيادي براي كيفيت سفرتان در نظر داريداما نكته اساسي كه بايد بدانيد اين است كه همه تورهاي مسافرتي به شهر مشهد، نمي توانند براي شما مناسب باشد.

به همين دليل تصميم داريم تا در اين مطلب، ويژگي هاي يك تور مشهد ايده آل را براي شما بررسي كنيم تا به هنگام رزرو، همه اين فاكتورها را در نظر داشته باشيد و در نهايت بهترين تصميم را براي سفر به مشهد بگيريد.

 

بهترين تور مشهد لحظه آخري چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

به دنبال نكاتي كه در قسمت بالا بيان كرديم، هستيد، بايد بدانيد كه صنعت گردشگري يكي از فاكتورهايي است كه امروزه به شدت در حال رشد مي باشدبا يك جستجوي ساده متوجه مي شويد كه آژانس هاي مسافرتي انبوهي شروع به فعاليت به صورت سنتي و آنلاين كرده انددرست است كه همه آن ها مزاياي خاص خودشان را دارند؛ اما در ادامه قابليت هايي را قصد داريم بيان كنيم كه اگر يك تور لحظه آخري مشهد همه آن ها را داشته باشد، به راحتي مي توان آن را جزو دسته بهترين تور گردشگري مشهد قرار داد.

برنامه ريزي دقيق و سازمان يافته

طبيعي است كه برنامه كل سفر شما بايد قبل از آغاز، آماده باشد و به شما ارائه شود تا به خوبي در هنگام سفرتان اطلاع داشته باشيدهرچه اين مديريت سفر، قوي تر باشد، شما سفر بهتري را تجربه خواهيد كرداما اگر آژانس مسافرتي، شما را با يك تور مشهد ضعيف لينك دهد كه برنامه ريزي از پيش تعيين شده اي در كار نباشد، متاسفانه يك تجربه خاطره انگيز را در اين سفر شاهد نخواهيد بود.

ميزان اعتبار و قابليات اطمينان آژانس مسافرتي

همه ما مي دانيم كه اين آژانس هاي مسافرتي كه تور مشهد را به شما ارائه مي دهندبا توجه به تحقيقات ما در اين زمينه كمتر پيش آمده است كه يك آژانس مسافرتي معتبر و مطمئن، تورهاي مسافرتي بد و نامناسبي را به مراجعين خود ارمغان آورد.

بنابراين، هر وقت كه قصد استفاده از خدمات يك مجموعه مسافرتي را داشتيد، پيشنهاد مي كنيم كه به خوبي در مورد آن بررسي كنيدپيشنهاد ما استفاده از خدمات تور مشهد آژانس هواپيمايي ندا بال مي باشد؛ مجموعه ندا بال يكي از مراكزي است كه شما مي توانيد تورهاي مسافرتي فوق العاده اي را در انواع مختلف در آن مشاهده كرده و با بهترين قيمت ممكن، آن ها را رزرو كنيد.

وسايل نقليه

توري كه شما براي سفر انتخاب مي كنيد، وظيفه دارد تا مهم ترين وسايل را براي حمل و نقل مسافران مورد استفاده قرار دهددر زماني كه تور را رزرو مي كنيد، بايد مدير يا راهنماي تور وضعيت حمل و نقل مسافرين را به شما اعلام كند كه به چه صورت مي باشد.

تناسب قيمت و خدمات ارائه شده

بدون شك قيمت تور مشهد لحظه آخري از مهم ترين فاكتورهايي است كه بايد مورد توجه شما قرار بگيرد.منتها مسئله اصلي كه بايد بدانيد اين است كه هيچ وقت نبايد تنها از روي قيمتي كه يك مجموعه به شما ارائه مي كند، تصميم گيري كنيد كه تور مشهد مدنظر، ارزان است يا گران.

بلكه شما بايد خدماتي كه آن مجموعه در عوض هزينه اي كه مي دهيد به شما ارائه مي كنند را با هم مقايسه كنيديك تور خدماتي ممكن است به شما ارائه نكند و در عين حال قيمت بسيار پاييني را هم پيشنهاد كنند؛ خب، اين مدل تورهاي مسافرتي قطعا در تمام روز، آسايش و آرامش خاصي را براي شما فراهم نخواهند كرد.

سخن آخر

اين ويژگي اصلي هر تور مشهد در يك مجموعه است كه براي شما بيان كرديمبدون شك اگر تور مدنظر شما همه اين قابليت را داشته باشد، به دنبال آن، تمامي ويژگي هاي مثبت ديگر را نيز به همراه دارد.در نتيجه، سعي كنيد قبل از هر تصميمي، به خوبي در مورد قابليت هاي تور مشهد مدنظر، تحقيق كنيد تا يك سفر فوق العاده را براي خود رقم بزنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۹:۳۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

بهترين تور مشهد و ويژگي هاي خارق العاده آن

تور مشهد لحظه آخري از همان تورهاي مسافرتي است كه همه ما به عنوان يك شخص ايراني، در طول زندگي خود، يكبار سعي كرده ايم تا ناب ترين آن را براي سفر به اين شهر مقدس برگزينيمافرادي كه قصد مسافرت را خواهند داشت، به چندين دسته تقسيم بندي خواهند شد.

 اما دو بخش اصلي آن ها شامل گردشگراني مي شوند كه تمايل دارند به تنهايي سفر كنند و دسته ديگر، همان كساني هستند كه معتقد اند رفتن به خراسان با استفاده از تور مشهد لحظه آخري، مي تواند تجربه اي به مراتب بهتر را براي آن ها رقم بزند.

 اگر شما جزو دسته دوم هستيد، بايد اعلام كنيم كه در حال مطالعه مقاله درستي مي باشيد؛ همين كه تصميم گرفته ايد كه سفر خود را از طريق يك تور انجام دهيد، نشان دهنده اين است كه اهميت زيادي براي كيفيت سفرتان در نظر داريداما نكته اساسي كه بايد بدانيد اين است كه همه تورهاي مسافرتي به شهر مشهد، نمي توانند براي شما مناسب باشد.

به همين دليل تصميم داريم تا در اين مطلب، ويژگي هاي يك تور مشهد ايده آل را براي شما بررسي كنيم تا به هنگام رزرو، همه اين فاكتورها را در نظر داشته باشيد و در نهايت بهترين تصميم را براي سفر به مشهد بگيريد.

 

بهترين تور مشهد لحظه آخري چه خصوصياتي بايد داشته باشد؟

به دنبال نكاتي كه در قسمت بالا بيان كرديم، هستيد، بايد بدانيد كه صنعت گردشگري يكي از فاكتورهايي است كه امروزه به شدت در حال رشد مي باشدبا يك جستجوي ساده متوجه مي شويد كه آژانس هاي مسافرتي انبوهي شروع به فعاليت به صورت سنتي و آنلاين كرده انددرست است كه همه آن ها مزاياي خاص خودشان را دارند؛ اما در ادامه قابليت هايي را قصد داريم بيان كنيم كه اگر يك تور لحظه آخري مشهد همه آن ها را داشته باشد، به راحتي مي توان آن را جزو دسته بهترين تور گردشگري مشهد قرار داد.

برنامه ريزي دقيق و سازمان يافته

طبيعي است كه برنامه كل سفر شما بايد قبل از آغاز، آماده باشد و به شما ارائه شود تا به خوبي در هنگام سفرتان اطلاع داشته باشيدهرچه اين مديريت سفر، قوي تر باشد، شما سفر بهتري را تجربه خواهيد كرداما اگر آژانس مسافرتي، شما را با يك تور مشهد ضعيف لينك دهد كه برنامه ريزي از پيش تعيين شده اي در كار نباشد، متاسفانه يك تجربه خاطره انگيز را در اين سفر شاهد نخواهيد بود.

ميزان اعتبار و قابليات اطمينان آژانس مسافرتي

همه ما مي دانيم كه اين آژانس هاي مسافرتي كه تور مشهد را به شما ارائه مي دهندبا توجه به تحقيقات ما در اين زمينه كمتر پيش آمده است كه يك آژانس مسافرتي معتبر و مطمئن، تورهاي مسافرتي بد و نامناسبي را به مراجعين خود ارمغان آورد.

بنابراين، هر وقت كه قصد استفاده از خدمات يك مجموعه مسافرتي را داشتيد، پيشنهاد مي كنيم كه به خوبي در مورد آن بررسي كنيدپيشنهاد ما استفاده از خدمات تور مشهد آژانس هواپيمايي ندا بال مي باشد؛ مجموعه ندا بال يكي از مراكزي است كه شما مي توانيد تورهاي مسافرتي فوق العاده اي را در انواع مختلف در آن مشاهده كرده و با بهترين قيمت ممكن، آن ها را رزرو كنيد.

وسايل نقليه

توري كه شما براي سفر انتخاب مي كنيد، وظيفه دارد تا مهم ترين وسايل را براي حمل و نقل مسافران مورد استفاده قرار دهددر زماني كه تور را رزرو مي كنيد، بايد مدير يا راهنماي تور وضعيت حمل و نقل مسافرين را به شما اعلام كند كه به چه صورت مي باشد.

تناسب قيمت و خدمات ارائه شده

بدون شك قيمت تور مشهد لحظه آخري از مهم ترين فاكتورهايي است كه بايد مورد توجه شما قرار بگيرد.منتها مسئله اصلي كه بايد بدانيد اين است كه هيچ وقت نبايد تنها از روي قيمتي كه يك مجموعه به شما ارائه مي كند، تصميم گيري كنيد كه تور مشهد مدنظر، ارزان است يا گران.

بلكه شما بايد خدماتي كه آن مجموعه در عوض هزينه اي كه مي دهيد به شما ارائه مي كنند را با هم مقايسه كنيديك تور خدماتي ممكن است به شما ارائه نكند و در عين حال قيمت بسيار پاييني را هم پيشنهاد كنند؛ خب، اين مدل تورهاي مسافرتي قطعا در تمام روز، آسايش و آرامش خاصي را براي شما فراهم نخواهند كرد.

سخن آخر

اين ويژگي اصلي هر تور مشهد در يك مجموعه است كه براي شما بيان كرديمبدون شك اگر تور مدنظر شما همه اين قابليت را داشته باشد، به دنبال آن، تمامي ويژگي هاي مثبت ديگر را نيز به همراه دارد.در نتيجه، سعي كنيد قبل از هر تصميمي، به خوبي در مورد قابليت هاي تور مشهد مدنظر، تحقيق كنيد تا يك سفر فوق العاده را براي خود رقم بزنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۰ مرداد ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۶:۲۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی