Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

بليط چارتر چيست ؟

بليط سيستمي: بليطهايي كه توسط ايرلاينها طبق برنامه از پيش زمان بندي شده (تقريبا 3ماه) بهفروش ميرسد بليط سيستمي ميگويند و قيمت آن معمولا ثابت است و خالي ماندن صندليهاي پرواز و فروش نرفتن آن، به عهده ايرلاين ميباشد. بليطهاي سيستمي برطبق برنامه كنسلي سازمان هواپيمايي كشوري قابل استرداد و كنسلي هستند.

 

بليط چارتر: پرواز چارتر پروازي است كه در آن آژانسها تعدادي يا كل صندليهاي هواپيما را از پيش خريداري كرده و خود رأسأ فروش آنها را با هر قيمتي كه بخواهند به عهده ميگيرند و چنانچه صندلياي به فروش نرود ، ضرر و زيان آن متوجه آژانس خواهد بود. اين نوع بليطها معمولا در ايام پيك و مناسبتها مانند اعياد وتعطيلات و... به قيمت بالاتري از بليطهاي سيستمي به فروش ميرسد و هرچه به زمان پرواز نزديكتر شود براي اينكه چارتر كننده ضرر نكند قيمت بليط را حتي پايينتر از قيمت سيستمي خواهد كرد.

 

تفاوتهاي بليط چارتر با بليت سيستمي ؟

كيفيت پرواز مسافران چارتر و سيستمي همسان است و از لحاظ پرواز، نوع صندلي، پذيرايي و... شرايط يكساني خواهند داشت. حتي ميتوانند بليط چارتر بيزينس كلاس خريداري نمايند. اما مسلما اين بليطها تفاوتهايي با هم دارند كه باعث تفاوت قيمتشان ميشود كه در ادامه توضيح داده خواهد شد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۶ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۴۵:۰۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

يكي از دغدغه هاي اخير خريداران گوشي هاي تلفن همراه، توجه به گوشي هاي اورجينال و طرح اصلي است. با توجه به نوسانات قيمت اين كالاي الكترونيك هوشمند، يافتن گوشي با قيمت مناسب و كاربردي، از موارد بسيار مهم در هنگام خريد به شمار مي رود.
در بين گوشي هاي موجود در بازار، گوشي هاي طرح اصلي به اندازه اي واقعي، شيك و كاربر پسند طراحي شده اند   كه در نگاه اول به سختي مي توان تشخصي داد كه اين گوشي طرح اصلي هست و يا خير. مثلا: اخيرا يك گوشي طرح اصلي سامسونگ نسخه كلون گلكسي اس ۹ پلاس  روانه بازار شده كه شباهت بسيار زيادي به ورژن اصلي آن دارد و كاركرد بسيار خوبي دارد؛ به صورتي كه در نگاه اول تشخيص طرح اصلي بودن اين گوشي بسيار دشوار است. در اين مقاله به بررسي گوشي هاي طرح اصلي، مزاياي و معايب آنها و در نهايت به نحوه تشخيص گوشي طرح اصلي خواهيم پرداخت.

نقات قوت گوشي هاي طرح اصلي

توليد كننده هاي گوشي در چين اخيرا با شعار كسي آرزوي داشتن گوشي هاي گران قيمت را به گور نمي برد، شروع به توليد گوش هاي طرح اصلي كه شباهت بسيار زيادي به نسخه اصلي خود دارند كرده اند. اين گوشي هاي طرح اصلي شباهت هاي بسيار زياي به نسخه اصلي و اوليه خود دارد؛ منتها از لحاظ قيمت قابل مقايسه با نسخه اصلي خود نيستند. گوشي طرح اصلي داراي مزايايي است كه خريداران زيادي را به سمت خود سوق داده است. اين مزاياي را در ادامه بيان خواهيم كرد.

 

 • قيمت بسيار مناسبگوشي هاي طرح اصلي قيمت بسيار پايينتري نسبت به نسخه اورجينال خود دارد، كارشناسان طبق بررسي هايي به اين نتيجه رسيده اند كه قيمت گوشي هاي طرح اصلي حدودا يك پنجم نسخه اورجينال آنهاست. قيمت مناسب يكي از مهمترين فاكتور هاي خريد گوشي است.
 • ساپور انواع نرم افزار ها، بازي ها و برنامه هاي مخلف: گوشي طرح اصلي قابليت نصب انواع برنامه ها را دارد و كاربران مي توانند بدون هيچ مشكلي تمامي برنامه هاي مد نظرشان را نصب و استفاده كنند.
 • شباهت ظاهري زياد به نسخه اصلي: همانطور كه در بخش مقدمه گفته شد، گوشي طرح اصلي كاملا از لحاظ ظاهري مشابه گوشي اورجينال است و در نگاه اول اصل و اورجينال بودن آن را به سختي مي توان تشخيص داد.
 • قدرت CPU بالا: گوشي طرح اصلي داراي پردازنده قوي است و به طبع داراي سرعت مناسبي در هنگام اجراي برنامه ها و تحليل آنها دارد.
 • نصب اختياري همه برنامه ها: در اين گوشي ها كاربر اين قابليت را دارد كه تمامي برنامه ها را روي مموري خود گوشي و يا كارت حافظه نصب كند.
 • داشتن گوشي گران قيمت با كمترين هزينه: يكي از آرزو هاي اكثر جوان ها، داشتن گوشي هاي به اصطلاح با كلاس و گران قيمت است. منتها در كش و قوس هاي اقتصادي اين روز ها و قيمت هاي نجومي گوشي هاي اورجينال، گوشي هاي طرح اصلي بهترين گزينه براي خريد اين گوشي هاست.
 • سرعت اينترنت و دانلود: استفاده از اينترنت و فضاي مجازي يكي از كاربرد ها اصلي گوشي هاي هوشمند است. گوش هاي طرح اصلي در اين زمينه كارآيي خوبي دارند و به راحتي نياز كاربر را مرتفع مي سازد.
 • كارايي بالا: گوشي طرح اصلي براي انواع استفاده ها مناسب است و تقريبا تمام كاربرد هاي گوشي اورجينال در گوشي اصلي موجود است.
 • قاب و گلس مشابه: گوشي هاي طرح اصلي چون ظاهر كاملا مشابهي با گوشي اورجينال دارند، مي توان از قاب و گلس گوشي هاي اورجينال در گوشي هاي طرح اصلي استفاده كرد.
 • هدست و شارژر و ساير اصل خور: در اين گوشي ها مي توان از لوازم جانبي گوشي هاي اورجينال استفاده كرد.
 • نو بودن گوشي هاي طرح اصلي: كاربراني كه به ظاهر گوشي اهميت مي دهند، به طبع به دنبال گوشي هاي شيك و شكيل هستند. افرادي كه گوشي طرح اصلي خريداري مي كنند، گوشي نو و بدون استفاده به دست خواهند گرفت.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۵ آذر ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۲۸:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

كهگيلويه و بويراحمد شهر ياسوج ديگر مانند گذشته سرسبز نيست مردم شهر ياسوج هم كه فقط سر در گوشي موبايل دارند حتي هنگام خريد و فروش هم در اينترنت هستنداما چرا كهگيلويه و بويراحمد شهر ياسوج ديگر مانند گذشته سرسبز نيست ؟

 مناطق گردشگري كهگيلويه و بويراحمد : اگه يه زماني به شهر ياسوج يا دهدشت يا گچساران و يا ساير شهرهاي استان كهگيلويه و بويراحمد سفر كرديد و از مكان هاي گردشگري كهگيلويه و بويراحمد معرفي شده بازديد كرديد اما با يه منظره كاملا متفاوت از آنچه كه در تصوير مي بينيد مواجه شديد خونسرد باشيد و بي ادب نشيد.درسته كه ممكنه كيلومترها راه رو طي كرده باشيد تا به اين استان برسيد اما اين نكته رو هم فراموش نكنيد همونطور كه آدم ها تغيير مي كنند طبيعت استان كهگيلويه و بويراحمد هم ممكنه تغيير كنه يا تخريب بشه بايد واقع بين باشيداعتراض تون را به گوش مسئولين استان برسونيد به هر نحوي كه ميتونيد مثلا از طريق شبكه هاي اجتماعي چون مردم ياسوج فقط سرشون تو گوشي موبايله.

 

كهگيلويه و بويراحمد شهر ياسوج ويژگي ها و گردشگري خوب يا بد

بگذاريد زبان عاميانه را كنار بگذاريم
در تغيير و تخريب طبيعت كه جوابي هم برايش وجود ندارد خيلي چيزها ممكن است دخيل باشيد يكي از موارد به فرهنگ مردم آن منطقه بر ميگرددنبايد انتظار داشته باشيد كه فرهنگي كه در بين مردم تهران يا اصفهان يا تبريز وجود دارد دربين مردم كهگيلويه و بويراحمد هم وجود داشته باشدهمانگونه كه فرهنگ مردم تهران با فرهنگ مردم شهري مثل مونيخ آلمان كاملا متفات استفرهنگ ها متفاوت اند يكي لر يكي ترك يكي كرد و... فرهنگ ها مي توانند روي طبيعت تاثير منفي بگذارندبايد واقع بين باشيد!

 

طبيعت رنگ باخته استان كهگيلويه و بويراحمد شهر ياسوج

شايد اين يك جواب براي اين سوال باشد كه :

چرا كهگيلويه و بويراحمد شهر ياسوج ديگر مانند گذشته سرسبز نيست ؟

به هر حال طبيعت قرار نيست هميشه رنگ سبز و يا شادي داشته باشد گاهي هم رنگش زرد مي شود و گاهي سياه در بحث طبيعت و گردشگري و مكان هاي ديدني و گردشگري خيلي از استان هاي ايران طبيعت و جاذبه هاي بيشتري از استان كهگيلويه و بويراحمد دارند و خودشان قطعه اي از طبيعت بهشتي دارند اما اينكه چرا استان كهگيلويه و بويراحمد را پايتخت طبيعت ايران مي نامند شايد برايتان عجيب باشد البته شايد اين از مسائلي باشد كه جوابي برايش وجود نداشته باشدبايد واقع بين باشيد!

 گردشگري كهگيلويه و بويراحمد

قبل از مسافرت به شهر ياسوج يا استان كهگيلويه و بويراحمد اين نكات را بدانيد

اما اگر قصد خريد در شهر ياسوج و منطقه بويراحمد و به طور كلي استان گهگيلويه و بويراحمد را داشته باشيد توضيحاتي به شما مي گويم شايد برايتان مفيد باشد :

نكته اول قبل از هر چيز به برنامه ديوار شهر ياسوج يك سر بزنيد

تا قيمت اجناس مختلف را در شهر ياسوج و دهدشت و گچساران تا حدي بدانيد.

روز نيوز 24 : كهگيلويه و بويراحمد ياسوج

نكته دوم گوشي موبايل در ياسوج خيلي گرانتر از ديجيكالا و تهران است

افراد جامعه امروزي فقط يك چيز را مي شناسند و آن هم گوشي موبايل شان استدر همه جاي ايران از جمله شهر كوچكي چون ياسوج ، به هر كه نگاه كنيد متوجه اين قضيه خواهيد شد و همه هم بر آن واقف هستيمالبته حق هم دارند چون همه چيز اينترنتي شده، حتي خريد و فروش كالا در شهر ياسوج هم به صورت اينترنتي رايج شده استحتي مهندس برق دانشگاه آزاد ياسوج هم كه هيچ چيز نمي داند كلي كيف مي كند كه اجناس دست دوم را از ديجيكالا خريد ميكندقصد خريد و فروش ماشين دارند گوشي را بر مي دارند برنامه ديوار را باز مي كنند و آگهي فروش خودرو خودشون رو در ديوار شهر ياسوج ثبت مي كنندخريد و فروش در اينترنت و اپليكيشن هاي موبايل در شهر ياسوج فقط به خريد و فروش خودرو و مسكن ختم نشده است.

 

دليل خريد و فروش اينترنتي در برنامه ديوار (كم يا زياددر كهگيلويه و بويراحمد شهر ياسوج چيست ؟

شايد يك دليل آن اين باشد كه خيلي ها هيچ چيز از اينترنت و تكنولوژي نميدانستند و يكدفعه چشمانشان به اينترنت خورد و در اين باطلاق مردابگونه گرفتار شده اند .زندگي ليسانسه ها و فوق ليسانسه ها و حتي دكترهاي مردم شهر ياسوج فقط موبايل شده و اينترنت به نظرتان اين خوب است البته نميتوان ايراد گرفت چون خيلي از آنها ها بيكار هستند خصوصا كه دانشگاه آزاد ياسوج و پيام نور ياسوج هم مدرك صادر مي كند و بر تعداد مهندسين هيچ چيز ندان اضافه مي كند.

خريد و فروش اينترنتي در برنامه ديوار شهر ياسوج از خريد و فروش خودرو تا تعميرات و اجناس شخصي

اين كار براي ساير موارد هم به گونه اي مد شده استقصد خريد خانه در ياسوج ، فروش خانه در ياسوج ، خريد خودرو در ياسوج ، خريد گوشي موبايل در ياسوج ، فروش گوشي موبايل در ياسوج و يا هر كوفت و زهر مار ديگري كه داشته باشيد بايد حتما يك سر به برنامه ديوار بزنيد تا بتوانيد تا حدي با قيمت روز آن آشنا شويدالبته ديوار شايد خيلي مناسب خريد و فروش كالاي نو نباشد و همچنين براي گرفتن قيمت روز اجناس نو مناسب نيستبرنامه ديوار بيشتر مناسب دريافت قيمت كالاهاي دست دوم و كاركرده استدر اين زمينه تا حدي برنامه ديوار خوب عمل كرده استبراي خريد و فروش در شهر ياسوج از طريق برنامه ديوار فقط مي توان براي يك سري كالاهاي خاص اقدم كرد.

 

مگه ميشه! : ثبت همه جور آگهي در برنامه ديوار شهر ياسوج و كهگيلويه و بويراحمد

جالب اينجاست كه در برنامه ديوار همه نوع آگهي مي توانيد ببينيدآگهي خريد پوشاك و لباس در ياسوج و گچساران و دهدشت و چرام و ليكك و بهمئي و سي سخت و لنده ، آگهي فروش پوشاك و لباس ، آگهي خريد و فروش هر نوع لوازم الكتريكي و حتي آگهي خريد و فروش وسايل شخصي را در همه شهرهاي استان كهگيلويه و بويراحمدنظير مراكز شهرستان هاي استان كهگيلويه و بويراحمد همچون ياسوج و گچساران و دهدشت و چرام و ليكك و بهمئي و سي سخت و لنده مي توانيد مشاهده كنيد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۰ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۲:۳۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
سايت و مجله سلامت ياثار در سال 1398 به صورت حرفه اي شروع به كار كرد و امروز با داشتن 2 نويسنده فعال در حال درج اطلاعات دارويي و درج مطالب مفيد براي سلامت ميباشد بخش هاي متنوع ديگري نيز در اين سايت قرار داده شده مثل بخش دانلود كتاب كه علاقه مندان ميتوانند از مطالب سايت ما استفاده كنند و دانش و اطلاعات خود را از اين طريق افزايش دهند .
سايت و مجله سلامت ياثار با استفاده از مطالب تخصصي و ترجمه مطالب روز دنيا سعي در گسترش سلامت و افزايش فرهنگ درست تغذيه در جامعه ايراني را دارد به اميد روزي كه جامعه ايران داراي فرهنگ درست تغذيه شود.
 
يكي ديگر از فرهنگ هاي خوب كه بايد جامعه به خود داشته باشد فرهنگ مطالعه است كه اين امر در جامعه ايراني رو به نزول است و روز به روز در حال كاهش نرخ مطالعه در ايران هستيم و با افزايش تكنولوژي اين امر به كاهش شديد نرخ مطالعه كمك كرده است به اميد اينكه سايت ياثار و بخش بتواند اين فرهنگ را بازسازي كند.
بخش ديگر سايت اخبار و توصيه ما درباره بحث ماينينگ بيت كوين و بقيه ارز هاي ديجيتال است كه به دليل اينكه تجربه شخصي در اين باره داريم و در واقع ماين رو به صورت واقعي انجام داديم به همين دليل تصميم گرفتيم بخشي به اين نام را داشته باشيم تا بتوانيم سوالات و جواب هاي شما عزيزان درباره بيت كوين و ارز هاي ديجيتال را به صورت تخصصي و به صورت تجربي و همينطور علمي پاسخ بديم اين بخش بسيار مفيد و البته بسيار لذت بخش هم براي من و هم براي همكارانم ميباشد
سرور سايت مجله ياثار به صورت آپتايم بالاي 99% هستش و هر زمان نياز به ما داشتيد سايت ما آماده پاسخ به سوالات و مشكلات شما عزيزان خواهيم بود.
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۵۴:۱۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

شركت علمينوگستر واردكننده مواد مرك آلمان و تامين كننده مواد شيميايي مرك و سيگما اصلي از مهمترين مراكز فروش و واردات اين مواد با قيمتي مناسب و در كمترين زمان مي باشد.

 •  واردات انواع محيط هاي كشت ميكروبي مرك
 • تيترازول هاي شيميايي مرك آلمان
 • مواد شيميايي در گريدهاي دارويي , كروماتوگرافي و فوق خالص
 • مواد شيميايي تخصصي مرك و سيگما
 علمينوگستر آمادگي خود را براي واردات انواع مواد شيميايي شركت مرك آلمان و سيگما اعلام مي دارد و آماده همكاري و عقد قرارداد با شركت هاي داروسازي و غذايي و تحقيقاتي و دانشگاه ها مي باشد.
مدت زمان تحويل سفارشات :
 • مدت زمان تحويل مواد شيميايي روتين آزمايشگاهي و دارويي 15 الي 20 روز مي باشد.
 • و مدت زمان تحويل مواد شيميايي تخصصي مرك و زيگما 40 روز مي باشد.
براي كسب اطلاعات بيشتر با همكاران ما در مركز علمينوگستر تماس حاصل نمايي
 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۴۳:۳۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

فروش آن لاين پروازهاي ايران به افغانستان و بالعكس چند وقتي است كه توسط شركت هاي ماهان و قشم اير مجددا از سرگرفته شده است كه مي تواند گامي در جهت افزايش ميزان تجارت ميان دو كشور باشد. اين پروازها از ايران از شهرهاي تهران و مشهد به مقاصد شهرهاي كابل , هرات ,مزارشريف و قندهار مي باشد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۴ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۰:۰۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آيا تا به حال اعتماد مناسبي در رابطه تان داشته ايد؟

در زمانيكه با گروه ها صحبت مي كنم يا يك سري دوره هاي آموزشي را برگزار مي كنم، در اغلب مواقع نظر سنجي زير را انجام مي دهم (ادامه بدهيد و پاسخ خودتان را انتخاب كنيد):

در روابط شما اعتماد چه وضعيتي دارد؟

        ·هيچ نوع مشكلات مربوط به اعتماد در روابط ما وجود ندارد.

        ·در برخي از روابطي كه دارم، سطح اعتماد موجود مي تواند افزايش پيدا كند.

        ·در برخي از روابط خودم با يك سري از مشكلات جدي در مورد اعتماد مواجه هستم.

در صورتي كه با صداقت جواب داده باشيد و واقعا هيچ نوع مشكل مربوط به اعتماد را در روابط خودتان نداشته باشيد، در اين صورت بايد به شما تبريك بگويم!

واقعيت اين است كه اعتماد موجود در هر رابطه اي مي تواند بهبود پيدا كند.

در روابط شخصي، ما در اغلب مواقع خودمان را نسبت به منتفع شدن از سطوح بالاتر اعتماد محروم مي كنيم، چرا كه هيچ نوع تمايلي نسبت به قرار گرفتن آن در سطوح مناسب نداريم.

اعتماد يك ماهيت دو طرفه دارد – هر چقدر بيشتر اعتماد داشته باشيد، بيشتر مورد اعتماد قرار خواهيد گرفت.

در صورتي كه به افراد ديگر اعتماد نداشته باشيد، شانس مورد اعتماد قرار گرفتن شما پايين خواهد آمد.

در برخي مواقع ما بدترين دشمن خودمان در مورد اين مسئله هستيم.

در ادامه چند دليل بيان شده اند كه مربوط به نبود اعتماد در روابط شما مي باشند:

۱٫ تمايل محدودي نسبت به اعتماد داريد

– تمايل ما نسبت به اعتماد بر مبناي عوامل مختلفي مي باشد كه برخي از آنها عبارت از شخصيت ما، مدل هاي نقش و تجربيات دوران كودكي اوليه، اعتقادات و ارزش ها، فرهنگ، خود آگاهي و بلوغ عاطفي مي باشد.

تركيب اين عوامل و تجربيات منجر به شكل گيري مقدار و سرعت ايجاد اعتماد ما نسبت ديگران مي شوندتجربيات شما مي تواند مربوط به ديدگاه شما نسبت به اعتماد باشد؛

اعتماد يك مورد به دست آمده مي باشد و يك مورد اهدا شده نمي باشد، بنابراين تا زماني كه مطمئن شويد كه افراد ديگر لياقت اعتماد را دارند، خودتان را از مورد اعتماد قرار گرفتن محروم خواهيد كرد.

حتي با وجود اين شرايط، شما فقط مي توانيد به صورت لجوجانه اعتماد را گسترش بدهيد يا اينكه به صورت محدودي آن را گسترش بدهيدتمايل داشتن به سطح اعتماد پايين مي تواند منجر به ممانعت شما از داشتن روابط لذت بخش و كامل شود.

۲٫ شما نمي خواهيد از كنترل دست برداريد

– از دست دادن كنترل به معناي پذيرفتن ريسك مي باشد و زماني كه ما در معرض ريسك قرار مي گيريم، بيشتر در معرض آسيب قرار خواهيم داشت.

بنابراين ما در واكنش نسبت به اين وضعيت، از اعتماد كردن خودداري مي كنيم و سعي مي كنيم كه براي محافظت از ايمني خودمان بر روي افراد و موقعيت هاي موجود در اطراف خودمان كنترل داشته باشيم.

در صورتي كه كنترل را به عنوان ابزاري براي به دست آوردن و كامل كردن قدرت بيشتر تعريف كنيم، به سرعت متوجه خواهيم شد كه نمي توانيم كنترل زيادي داشته باشيمشايد ما بتوانيم بر روي افراد يا موقعيت ها تاثيرگذار باشيم، ولي نمي توانيم آنها را كنترل كنيم.

تنها چيزي كه در واقعيت مي توانيم بر روي آن كنترل داشته باشيم، عبارت از خود ما مي باشد – كه شامل اقدامات، ويژگي ها، ارزش ها، عواطف و عقايد خودمان مي باشد.

برخي از افراد فرض مي كنند كه بدگماني (يا سوء ظننقطه مقابل اعتماد مي باشد؛ اين مورد درست نمي باشدنقطه مقابل اعتماد عبارت از كنترل مي باشد و به منظور اينكه اعتماد به دست بياوريد، در مرحله اول بايد متمايل به اعتماد كردن باشيد.

 

مركز مشاوره مشاورانه در زمينه مشاوره خانواده، مشاوره ازدواج با همراهي برترين متخصصان روانشناسي همواره در كنار شماستخدمات آن شامل مشاوره تلفني به صورت شبانه روزي؛  مشاوره آنلاين و چت با مشاوران برتر مي باشدانجام انواع  تست روانشناسي ، مشاوره روانشناسي و مشاوره جنسي و در زمينه هاي اختلال روانيهمچون افسردگي وسواس و غيره  مي باشدشماره تماس جهت هماهنگي 02122354282 و 02122247100

 

احساس غمگيني چيست؟

احساس غمگيني يك درد عاطفي مرتبط، يا مشخص شده از طريق احساسات مربوط به شرايط نامساعد، از دست دادن، نااميدي، دلشكستگي و سوگواري مي باشد.

غمگيني يكي از احساساتي مي باشد كه بر اساس تعريف پائول اكمن[۱]، به همراه خوشحالي، خشمگيني، شگفت زده شدن، ترس و نفرت، شش احساس مبنايي انسان را تشكيل مي دهند.

تفاوت مابين غمگيني و افسردگي چيست؟

احساس اگراحساسغمگينيوتنهاييميكنيد،حتماتنهايي يك واكنش طبيعي نسبت به موقعيت هايي مي باشد كه منجر به ناراحتي يا درد عاطفي مي شوند.

ولي حالت غمگيني همانند ساير عواطف، يك احساس موقتي بوده و در طول زمان كاهش مي يابددر اين روش، غمگيني با افسردگي تفاوت پيدا مي كندچرا كه افسردگييك بيماري رواني كوتاه مدتي مي باشد.

من به چه نحوي مي توانم غمگين بودن را فراموش كنم؟

يك سري روش هاي مثبتي براي مقابله با احساس غمگيني وجود دارند كه عبارتند از:

·        توجه كردن به احساسي كه داريد و دليل آنشناخت عواطفتان به شما كمك مي كند تا خودتان را بشناسيد و بپذيريد. …

·        بهبود يافتن بعد از نااميدي ها يا شكست هازماني كه شرايط موجود مطلوب نباشند، تسليم نشويد. …

·        تفكر مثبتي داشته باشيد. …

·        در مورد راه حل هاي ممكن فكر كنيد. …

·        حمايت مورد نيازتان را دريافت كنيد.

·        خودتان را در وضعيت رواني مثبتي قرار دهيد

.

ما به چه دليل دچاراحساس غمگيني مي شويم؟

استرس، سلامتي و هومون ها

مواردي از قبيل استرس، مصرف الكل يا مواد، و تغييرات هورموني هم بر روي مواد شيميايي حساس ذهن و حالت رواني تاثير مي گذارند.

برخي از شرايط سلامتي مي تواند منجر به بروز افسردگي شوند.

همانند علائمبراي مثال، كم كاري تيروئيدي به عنوان عامل ايجاد وضعيت رواني افسردگي در برخي از افراد شناخته مي شوداين حالت مي تواند انرژي فرد را كاهش دهد.

هفت عاطفه مربوط به انسان چه مواردي مي باشند؟

در ادامه هفت مورد از عواطف عمومي و كلي بيان شده اند كه در اكثر افراد ظاهر مي شوند و آنها را از نظر زيست شناختي مي توان به صورت زير بيان كرد:

·        خشمگيني. …

·        ترس. …

·        نفرت. ..

·        خوشحالي. …

·        غمگيني. …

·        شگفت زده شدن. …

·        تحقير شدن.

 

چرا نوبت دهي تلفني مشاور مفيد است

بسياري از افراد حتي براي تعيين وقت مشاوره نيز با مشكل مواجه هستند چرا كه نمي توانند به صورت حضوري به مراكز مشاوره مراجعه نموده و وقت مشاوره را تعيين نمايند بنابراين براي اين افراد استفاده از ساير روش ها كه مي تواند زمان كمتري را صرف نمايند توصيه مي شود.

يكي از روش ها براي رزرو وقت مشاوره استفاده از روش تلفني در روش نوبت دهي مشاور است كه مي تواند نقش بسزايي را در كاهش اتلاف وقت فرد داشته باشد.

نوبت دهي تلفني مشاور مي تواند سبب افزايش سرعت فرد در برقراري ارتباط با منشي مربوطه و نيز تعيين زمان مناسب تر براي برقراري ارتباط و ملاقات با مشاور چه از طريق حضوري و يا ساير روش هاي مشاوره باشد.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۶:۰۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تاحالا شده كه وب سايت شما بعد از طراحي از دسترس خارج بشه ؟ يا اينكه مورد حمله هاي سايبري قرار بگيره و يا ده ها مشكل ديگه ؟ 

در اين مواقع شما چه كار ميكنيد ، وب سايت را به حال خودش رها ميكنيد يا اينكه سعي ميكنيد تا مشكلات بوجود آمده راحل كنيد ؟ اما خب اگر بلد نباشيد آن مشكل را حل كنيد چه راهكار ديگه اي به ذهن شما ميرسد ، ميخواهيد براي هر مشكل بوجود آمده و جهت رفع آن يك هزينه سنگين پرداخت كنيد ؟

اين كار اصلا منطقي نيست ! اما راه چاره چيست ؟ بهتر نيست يكبار براي هميشه هزينه كنيد و ديگر ذهن خود را مشغول مشكلات احتمالي براي وب سايت وردپرسي خود يا حتي وب سايت وردپرسي مشتريانتان نكنيد...

 
كاهش هزينه ها
ما اينجا هستيم تا اين بار را از روي دوش شما برداريم . اگر شما در پشتيباني فني و يا حتي سطحي وب سايت خود ضعف داريد اصلا نگران آن نباشيد ، اينكار را به تيم رويال كد بسپاريد .
 
رويال كد چه كاري انجام ميدهد ؟
تيم رويال كد در هر لحظه كنار شماست . گاها ممكن است وب سايت شما با مشكلاتي از جمله ارور هاي متعدد ، لود نشدن كامل صفحات ، مشكل در نمايش فونت ها رو به رو شود . در اين زمان نياز نيست هيچ كاري انجام بدهيد ! رويال كد علاوه بر اينكه تمامي اين مشكلات را حل ميكند امكانات فوق العاده اي را براي شما فعال سازي ميكند مانند: 
 • كانفينگ امنيتي
 • انجام تنظيمات ووكامرس و نصب پلاگين هاي مورد نياز آن
 • بهينه سازي سرعت سايت
 • بهينه سازي عكس ها
 • نصب افزونه هاي ضروري
 • بك آپ گيري منظم
 • جلوگيري از كامنت هاي اسپم

چه مشكلاتي وب سايت مارا تهديد ميكند ؟

يكي از اصلي ترين موضوعاتي كه وب سايت هاي شناخته شده را تهديد ميكند حملات ديداس هست كه به زبان ساده حمله هاي سايبري است كه باعث ميشود وب سايت شما را از دسترس خارج كند و با ارور هايي مانند ارور 500 مواجه شويد يا اينكه ربات هاي اسپمر وب سايت شما را مورد اسپم قرار دهند اما خب اين مشكلات چگونه حل ميشود ؟ براي حل اين مشكلات بايد يكسري محدوديت ها و ويژگي ها براي سايت شما فعال شود كه ميتوان گفت اگر اينكار را به درستي بلد نباشيد ممكن است خودتان وب سايت خود را نابود كنيد نه رقبايتان ! اما اصلا جاي نگراني نيست چون بسته هاي پشتيباني سايت وردپرسي رويال كد در اين مواقع هم شما را تنها نميگذارد و با ارائه بهترين خدمات و پشتيباني شما را در اين موارد همراهي خواهد كرد 

*چرا از بسته خدمات پشتيباني سايت وردپرسي استفاده كنيم ؟*

حتما اين موضوع براي شما پيش آمده است كه فراموش كنيد افزونه هاي ضروري وب سايت خود را آپديت كنيد و وقتي كه صبح از خواب بلند ميشويد ميبينيد كه قسمتي از سايت شما اجرا نميشود و يا به درستي كار نميكند ، رويال كد دقيقا اين آپديت را به موقع و به درستي براي شما انجام ميدهد و از مشكلات احتمالي كه باعث ميشود حتي مشتريان سايت خود را از دست بدهيد پيشگيري ميكند . يكي از بهترين امكانات ممكن كه ما در اختيار شما ميگذاريم بك آپي هست كه از وب سايت شما گرفته ميشود . حتما اين  سوال را ميپرسيد كه اين بك آپ چه فايده اي براي شما دارد ؟ خب به اين فكر كنيد كه اگر به هر دليلي سايت شما از بين برود ميخواهيد چه كاري انجام دهيد ؟ آيا قصد داريد از اول وب سايت خود را طراحي كنيد ؟ خب مسلما اين يك كار بسيار وقت گير است اما خب اگر يك بك آپ كامل از آخرين تغييرات وب سايت خود داشته باشيد ديگر نيازي به اين همه دردسر نيست فقط كافي است تا تيم رويال كد درخواست كنند مجددا بك آپ را بر روي وب سايت شما اجرا كند تا همه چيز به روال قبلي خود برگردد 

پس ديگر براي چه چيزي منتظر هستيد ؟ چه چيزي بهتر از اين پيشنهاد كه تمامي اين ويژگي ها و امكانات را در قالب يك پكيج كامل دريافت كرده و فقط و فقط به فكر گسترش كسب و كار خود باشيد و با خيال آسوده فروش خود را افزايش دهيد اما اين را فراموش نكنيد كه حتي در اين مورد هم رويال كد شما را تنها نميگذارد و با نصب پلاگين هاي افزايش فروش باعث رشد چشم گير فروش شما خواهد شد

حتما اين  سوال را ميپرسيد كه تمامي اين امكانات هزينه گزافي را براي شما شامل ميشود اما اين را بايد به شما بگويم كه تمامي اين امكانات و ويژگي هاي فوق العاده هزينه اي زير 400000 تومان را براي شما شامل ميشود پس منتظر ميزباني از شما ادمين هاي گرامي هستيم

مهم ترين عامل موفقيت پس از طراحي سايت فروشگاهي  يا طراحي سايت با هر موضوع ديگر نگه داري و پشتيبان ان است  

 •  بروزرساني پلاگين ها و وردپرس
 • بهينه سازي ديتابيس
 •  بهينه سازي ويديوها
 •  نصب پلاگين هايي جهت افزايش فروش
 •  پاك سازي سايت از هر نوع ويروس و فايل هاي مشكوك
 •  ارسال مقالات و محصولات سايت به شبكه هاي اجتماعي به صورت اتوماتيك
 •   آموزش تمام مواردي كه در بالا گفته شد
 • اتصال سيستم هاي ايميل ماركتينگ و از اين قبيل سيستم ها به سايت شما
 • فعال سازي سيستم اطلاع رساني از طريق پيامك
قطعا اگر بخواهيد تمامي اين امكانات را به صورت جداگانه بر روي وب سايت خود فعال نماييد هزينه هاي گزافي از شما دريافت خواهد شد ! اما خب مسئله بعدي كه ميدانم ذهن شمارا درگير ميكند اين هست كه اگر مشكلي براي وب سايت من پيش آمد بايد چه كاري انجام دهم يا اينكه چگونه رويال كد را از اين مشكل آگاه كنم ؟
اصلا و ابدا نگران اين موضوع نباشيد !!!! شما براي ارتباط با پشتيبان وب سايت خود چند راه مختلف داريد :
  ميتوانيد در ساعت هاي اداري با شماره هاي پشتيباني رويال كد تماس بگيريد .
  از قسمت پشتيباني موجود در پنل كاربري خود درسايت رويال كد  اقدام نماييد .
  در تلگرام با پشتيباني آنلاين ما مشكل را در ميان بگذاريد .

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۲ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۲۵:۲۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

گروه بي تي اس يك گروه پسرانه هفت نفره ميباشند كه زير نظر كمپاني بيگ هيت (bighit entertainment) فعاليت ميكنند.
BTS در ۱۳ ژوئن ۲۰۱۳ با سينگل “no more dream” از البوم “۲cool 4skool ” شروع به كار كردند و جوايز زيادي را تحت عنوان ” بهترين گروه تازه كار سال ” از آن خود كردند. آن ها به دليل اين كه در اهنگ هاي خود مشكلات جامعه و فشار هايي كه روي نوجوانان و جوانان هست و احساسات و تجربيات شخصيه خودشان را بدون ترسي بيان ميكنند محبوبيت بسياري كسب كردند و هميشه طرفداران خود را براي دنبال كردن اهداف و ارزوهايشان تشويق ميكنند و با شعار ” love yourself ” طرفداران خود را دعوت به دوست داشتن خود ميكنند. اكثر اهنگ هايbts توسط خود اعضا نوشته ميشه و يكي از جذابيت هاي اهنگ ها و موزيك ويديو هاي اين گروه تئوري ها و تحليل هاي شگفت انگيزيه كه در اون ها نهفته است.

 

 همچنين اين گروه پيشرفت بسيار زيادي داشتند و با البوم هاي بعديه خود افتخارات زيادي را همچون ورود به چارت ۲۰۰ تاي برتر بيلبورد ( يكي از معتبر ترين چارت هاي جهان) با دومين فول البوم ” wings ” كسب كردند و با البوم هاي بعديه خود صدر نشين چارت هاي موسيقيه داخلي و خارجي شدند و ركورد ستاره هاي بزرگي همچون جاستين بيبر و اريانا گرانده را بشكنند و باعث شد توجه رسانه هاي غربي همچون ellen show و … به اونها جلب بشه. همچنين جوايز متعددي از مراسم هاي خارجي كسب كردند و حتي نامزد گرمي شدند! آنها با ستاره هاي معروفي همچون نيكي ميناج و چارلي پوز و … همكاري داشتند و مورد تحسين افراد معروفي همچون تيلور سوييفت و جانسينا كشتي گير معروف قرار گرفتند ! bts ركورد هاي بسياري در بازديد هاي يوتيوب ، فالوور و ريتوييت هاي توييتر و … دارد كه در گينس ثبت شده !


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۰:۲۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

 

قالب انفولد وردپرس دومين تم پر فروش تم فارست هست و يكي از برترين و قابل انعطاف ترين قالب هاي وردپرسي مي باشد. اين محصول كه با استقبال بالاي دوستان همراه شد را فارسي سازي كرده و در اختيار شما دوستان قرار داده ايم.

 

https://vipkade.com/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ آبان ۱۳۹۸ ] [ ۰۳:۰۲:۲۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی