Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

افرادي كه ذهن‌شان درگير مهاجرت است، معمولا اولين تصميمي كه بايد بگيرند اين است كه قرار است مقصد مهاجرت‌شان كدام كشور باشد؟ در اين مقاله مي‌خواهيم نقاط قوت و ضعف مهاجرت به كانادا، مهاجرت به استراليا و مهاجرت به اروپا را با هم مقايسه كنيم. علت انتخاب اين مقصدها آن است كه كانادا، استراليا و اروپا، به‌ترتيب، اصلي‌ترين مقصدهاي مهاجران ايراني در سال‌هاي اخير بوده است.

مهاجرت به كانادا: نقاط قوت و ضعف

مهاجرت به كانادا يكي از اولين و اصلي‌ترين گزينه‌هايي است كه اكثر متقاضيان مهاجرت را به خود جلب مي‌كند. تجربه‌ي ساليان اخير نشان داده ميزان موفقيت اخذ اقامت دائم از كانادا، به طرز محسوس و به‌اندازه‌ي بسيار زيادي بيش از ساير كشورها بوده است. اجازه دهيد ابتدا نگاهي گذرا و تيتروار داشته باشيم به نقاط قوت و ضعف كانادا و مهاجرت به كانادا.

مزيت‌هاي مهاجرت به كانادا

  • مهمترين و اساسي‌ترين مزيت مهاجرت به كانادا وجود فرصت‌هاي شغلي بسيار فراوان و متنوع در تمام استان‌هاي اين كشور است.
  • سهولت قوانين مهاجرتي كانادا در قياس با قوانين و سخت‌گيري‌هاي ساير كشورها را بايد مزيت ديگر مهاجرت به كانادا دانست زيرا همين مزيت است كه سبب مي‌شود پرونده‌هاي مهاجرتي، با درصد قابل قبولي از جانب دولت كانادا پذيرفته شوند.
  • يكي ديگر از نقاط قوت كانادا آن است كه استانداردهاي زندگي در اين كشور بسيار بالاست و از طرف ديگر، حقوق و شرايط زندگي براي مهاجران و غيرمهاجران، يكسان است. مثلا دسترسي به خدمات بهداشتي و درماني در كانادا، براي مهاجران و شهروندان اين كشور به يك اندازه است.
  • نقطه‌ي قوت ديگر، به قدرت پاسپورت كشور كانادا باز مي‌گردد. هر كس بعد از مهاجرت، پس از آن كه اقامت دائمش تبديل به شهروندي كانادا شد، مي‌تواند پاسپورت كانادايي دريافت كرده و با همان پاسپورت، بدون نياز به اخذ ويزا، به بيش از 100 كشور جهان سفر كند.
  • توسعه‌يافتگي كشور كانادا نيز نقطه‌ي قوتي است كه بسياري را براي مهاجرت به اين كشور مصمم مي‌كند. كانادا همواره يكي از كشورهاي برتر دنيا از لحاظ رشد و توسعه اقتصادي بوده است و امنيت در اين كشور روز به روز درحال افزايش است. براي نمونه‌اي از علل اين امنيت، مي‌توان به اين واقعيت اشاره كرد كه كانادا در نقطه‌اي از جغرافياي جهان قرار گرفته كه هميشه از جنگ‌هاي جهاني دور و دور از درستري بوده است.
  • يكي از كشورهايي كه كمترين نرخ جرم و جنايت دارند، بي‌ترديد كشور كاناداست. نقطه‌ي قوت ديگري كه مي‌توان براي مهاجرت به كانادا برشمرد، مردم كاناداست. مردم كانادا بسيار مودب، خونگرم، مهربان و مهمان‌نواز هستند. اساسا چون جمعيت كثيري از ساكنين كانادا را مهاجران تشكيل مي‌دهند، در نگاه مردم اين كشور، مهاجران از جايگاه قابل احترامي برخوردارند.
  • يكي ديگر از مزيت‌هاي مهاجرت به كانادا كه بعد از نقل مكان و شروع به كسب و كار در اين كشور خود را نشان مي‌دهد، روابط اقتصادي نزديك و دوستانه‌اي است كه كانادا با كشورهايي نظير آمريكا، انگلستان و استراليا دارد
  • جذابيت ديگر كانادا، ثبات اقتصادي و ارزش واحد پول اين كشور (دلار كانادا) است. بد نيست بدانيد ميانگين درآمد سالانه‌ي شهروندان كانادا، بيش از 38 هزار دلار در سال است.
  • مزيت و نقطه قوت ديگر مهاجرت به كانادا آن است كه پس از مهاجرت به اين كشور مي‌تواند به صورت برابر با شهروندان اين كشور، به امكانات تحصيلي و آموزشي دسترسي يافت. بديهي است كه اين امكانات، در رديف باكيفيت‌ترين امكانات آموزشي و تحصيلي جهان به حساب مي‌آيند.

نقاط ضعف مهاجرت به كانادا

· يكي از پررنگ‌ترين و بارزترين نقطه ضعف‌هاي كانادا و مهاجرت به كانادا آب و هواي اين كشور است. معروف است كه كانادا كشوري بسيار سرد است. اما در عين حال بايد به اين نكته توجه داشت كه كانادا دومين كشور پهناور جهان (بعد از روسيه) است و اين‌گونه نيست كه همه‌ي شهرها و نقاط اين كشور سرد باشند. شهرهاي بزرگ اين كشور آب و هواي معتدلي دارند.

· دوري از ايران را شايد بتوان نقطه ضعف ديگر مهاجرت به كانادا دانست. اكثر كساني كه قصد مهاجرت دارند، مايل‌اند به كشوري مهاجرت كنند كه فاصله‌اش با ايران زياد نباشد تا بتوانند هر از گاهي، با هزينه‌هاي نه چندان زياد به ايران سفر كنند. اما كانادا از ايران بسيار فاصله دارد. يك سفر با هواپيما از تورنتو به تهران، نزديك 20 ساعت به طول مي‌انجامد. در حالي كه مثلا اگر كسي به تركيه مهاجرت كرده باشد، كافي است دو ساعت در هواپيما باشد تا در خاك تهران فرود بيايد.

مهاجرت به استراليا: نقاط قوت و ضعف

شايد بتوان ادعا كرد مهاجرت به استراليا دومين گزينه براي متقاضيان مهاجرت از ايران است. عوامل متعددي سبب مي‌شود استرليا تبديل به مقصدي محبوب شود. آمارهاي سالانه و گزارش‌هاي رسمي سازمان ملل متحد نشان مي‌دهد از ده شهرِ برتر دنيا براي زندگي، چهار شهر در استراليا قرار دارد. اين چهار شهر عبارت‌اند ازملبورن، پِرث، آدلايد و سيدني. در ادامه، مهم‌ترين نقاط قوت و ضعف مهاجرت به استراليا را برخواهيم شمرد.

· كيفيت بالاي زندگي در استراليا: يكي از جذابيت‌هاي مهم مهاجرت به استراليا استانداردها و كيفيت بالاي زندگي در اين كشور است. مهم‌ترين عوامل جذابيت استراليا كيفيت زندگي در اين كشور است. كيفيت بالا البته باعث بالارفتن هزينه‌هاي زندگي نيز مي‌شود كه به اين بحث در بخش نقاط ضعف مهاجرت به استراليا اشاره خواهيم كرد.

· بازار كار و موقعيت شغلي در استراليا: يكي ديگر از نقاط قوت مهاجرت به استراليا بويژه براي اشخاص متخصص و نيروهاي ماهر و كساني كه به شيوه‌ها و با انگيزه‌هاي كاري مهاجرت مي‌كنند، بازار كارِ قوي استراليا است. استراليا كشوري پيشرفته است و از اقتصادي بزرگ و قوي برخوردار است.

· امنيت، فاكتور ديگري است كه بايد آن را نقطه‌ي قوت استراليا و مهاجرت به استراليا دانست. نرخ جرم و جنايت در استراليا پايين‌تر از استعدادهاي جهاني است. بعلاوه، دولت استراليا براي اثبات اهميت امنيت، هر سال به افراد زيادي از سراسر جهان كه در كشور خودشان امنيت ندارند پناهندگي اعطا مي‌كند.

· فاكتور تاثيرگذار ديگري كه نقطه‌ي قوت استراليا محسوب مي‌شود، مهاجرپذيري اين كشور است. استراليا كشوري چندفرهنگي است و مهاجران در اين كشور, معمولا احساس غريبي نمي‌كنند. استراليا در واقع، خانه‌اي بزرگ براي مهاجران است و هر كسي با هر پيشينه‌ي اجتماعي و فرهنگي، مي‌تواند به‌راحتي خود را با جامعه و فرهنگ استراليا تطبيق دهد.

نقاط ضعف مهاجرت به استراليا

· اولين نقطه ضعف، هماني است كه در مورد كانادا نيز گفتيم: دوري از ايران. يك ضرب‌المثل انگليسي هست كه مي‌گويد استراليا از كره‌ي ماه هم دورتر است.

· دومين نقطه ضعف بزرگ براي متقاضيان مهاجرت به استراليا قوانين سخت‌گيرانه‌ي اين كشور براي پذيرش مهاجران است. مهاجرت به استراليا فرايندي سخت‌تر از مهاجرت به كانادا است، و البته استراليا براي بسياري، چنان جذاب است كه اين نقطه‌ضعف را به جان مي‌خرند تا به مقصد و مقصود خود برسند.

· هزينه‌هاي بالاي زندگي را نيز بايد نقطه ضعف ديگر كشور استراليا دانست. البته اين گراني، نسبي است و براي كسي كه در خود استراليا كار مي‌كند و درآمد دارد، نقطه‌ضعف چنداني محسوب نمي‌شود زيرا درآمدها نيز به همان نسبت بالاست؛ اما براي دانشجويان خارجي، اين هزينه‌هاي بالاي زندگي مي‌تواند مشكل‌ساز باشد.

 

مهاجرت به اروپا: نقاط قوت و ضعف

اما سومين گزينه براي متقاضيان مهاجرت، مهاجرت به اروپاست. اروپا قاره‌اي متشكل از كشورهاي متعدد است و هر كشور، اقتضائات و شرايط خاص خود را براي پذيرش مهاجران دارد. به همين دليل نمي‌توان حكمي كلي در مورد نقاط قوت و ضعف مهاجرت به اروپا صادر كرد. بنابراين در ادامه، فقط به صورت تيتروار، برخي از مهم‌ترين نقاط قوت و ضعف مهاجرت به اروپا را به صورت عمومي بيان مي‌كنيم:

مزيت‌هاي مهاجرت به اروپا

· تنوع فرهنگي بالا

· برخورداري از پول واحد

· امكان مسافرت به كشورهاي مختلف اروپا بدون نياز به اخذ ويزا

· رفاه بسيار بالا

· سطح بسيار بالاي استانداردهاي آموزشي و تحصيلي

· نظام‌هاي بيمه‌اي بسيار قوي و پيشرفته

· پيشرفتگي و توسعه‌يافتكي صنعتي و تجاري

· آب و هواي بسيار خوب

نقاط ضعف مهاجرت به اروپا براي متقاضيان ايراني

· ماليات‌هاي سنگين در مقايسه با ساير نقاط جهان

· هزينه‌هاي بالاي زندگي در مقايسه با ساير كشورها

· نياز به يادگيري زبان جديد بر حسب كشور مقصد در اين قاره

· قوانين سختگيرانه‌ي مهاجرتي در قياس با كشورهايي چون كانادا

 

مقاله‌اي كه مطالعه فرموديد توسط تيم توليد محتواي موسسه حقوقي- مهاجرتي رهپويان مهاجر در اختيارتان قرار گرفته است. اميدواريم مطالعه‌ي اين مقاله، دانش و اطلاعات‌تان درباره مهاجرت به كانادا , مهاجرت به استراليا و مهاجرت به اروپا را اندكي افزايش داده باشد و شما را با نقاط قوت و ضعف اين گزينه‌هاي مهاجرت آشنا ساخته باشد.

جهت كسب اطلاعات بيشتر و دريافت مشاوره‌هاي تخصصي در مورد انواع روش‌ها و گزينه‌هاي مهاجرت به هر نقطه از كشورهاي مهاجرپذير دنيا، مي‌توانيد با كارشناسان اين موسسه در تماس باشيد. رهپويان مهاجر با 4 شعبه‌ي فعال در 4 شهر كشور، مشاوري امين براي شماست. راه‌هاي تماس با رهپويان مهاجر آتي‌نگر:

دفتر مركزي رهپويان: شيراز- معالي‌آباد- ابتداي خيابان بهاران- مجتمع اداري آرين- طبقه سوم - واحد 4

تلفن‌هاي تماس: 07136383246– 07136383392– 09120973437 –09120973427- 09122189355

دفتر تهران: تهران- خيابان فرشته- خيابان بيدار- نبش كوچه مريم غربي- پلاك 1/2 – واحد 4

تلفن‌هاي تماس: 02122055621- 09120973437

دفتر مشهد: مشهد- سلمان فارسي، بين راهنمايي 22 و فلسطين 21، ساختمان اداري كيان، طبقه 4، واحد 8

تلفن تماس: 09151237938-09911223155-05138462543-05138462544

دفتر كرج: كرج- خيابان طالقاني- جنب پل آزادگان– ابتداي بلوار بسيج (كاج سابق)- پلاك479- ساختمان پژواك- طبقه پنجم- واحد 13

تلفن‌هاي تماس: 02632515881- 02632513321

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۷:۲۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آنژيوكت يا intravenous cannula لوله كوچكي براي تزريق در حفره بدن ، مجرا يا رگ است.

فيزيولوژي

آنژيوكت وسيله‌اي چند كاره است كه براي تزريق هاي مكرر يا طولاني مدت سياهرگي داروها‌، خون يا ساير محلول هاي تزريقي به تنهايي با تركيبي از آن ها به كار مي رود . اين محصول براي بي حسي نخاعي ، بي حسي اپيدورال كه روشي براي تسكين درد است و اغلب براي زايمان به كار مي رود و حتي براي بيوپسي نيز استفاده مي شود.

چگونه كار مي كند؟

آنژيوكت شامل يك ورودي تزريق مجهز به دريچه يك طرفه است كه از برگشت جريان مايع تزريقي ممانعت مي كند . از آنژيوكت براي تزريق‌هايي كه بدون دخالت سوزن صورت مي‌گيرد استفاده مي شود و در نتيجه خطر عفونت كاهش يافته و از جراحت هاي ناشي از فرو رفتن سوزن در بدن جلوگيري مي شود . آنژيوكت در چهار سايزG(22G‚۲۰G‚۱۸G‚۱۶) مطابق با استانداردهاي بين المللي ۱۰۵۵۵ ISOتوليد مي شود .

در چه مواردي به كار مي رود؟

جدول ۱ اندازه هاي مختلف آنژيوكت به همراه رنگ ها و موارد كاربرد آن را نشان مي دهد.
 

منبع : https://sedanmed.ir/product/%D8%A2%D9%86%DA%98%DB%8C%D9%88%DA%A9%D8%AA/

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۷:۵۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

كيسه كلستومي ابزاري مناسب براي درمان مشكلاتي مانند عفونت، يبوست، بي اختياري ادرار و … است. طي عمل جراحي، در ناحيه ي شكم سوراخي با نام استوما ايجاد مي شود كه اين سوراخ به روده ي بزرگ باز مي شود . اين سوراخ مي تواند در هر قسمت از روده ي بزرگ ايجاد شود.

ساختار كلي به اين صورت مي باشد كه مواد مغذي كه از طريق معده وارد روده ي كوچك مي شود و روده ي كوچك وظيفه ي تفكيك مواد زائد از مواد مفيد براي بدن را دارد.

ويتامين، پروتئين، كربوهيدرات و ديگر مواد مفيد جذب بدن مي شود.

مواد و گاز هاي زائد و قابل دفع وارد روده بزرگ مي شود و اينجاست كه مواد زائد از طريق سوراخ استوما و بدون عبور از مقعد به بيرون از بدن هدايت مي شود.

خارج شدن اين مواد از بدن موجب كاهش اعتماد به نفس مي شود و حركتي دور از نظافت و بهداشت بدن مي باشد .به همين دليل كيسه هايي تحت عنوان كيسه كلستومي براي جمع آوري اين مواد زائد موجود مي باشد.

دهانه ي اين كيسه به صورت حلقه باز مي باشد تا اطراف سوراخ موجود روي پوست شكم را پوشش دهد، همچنين قسمت پاييني اين كيسه داراي چسب مخصوص مي باشد تا به پوست شكم بچسبد و انعطاف پذير باشد. كيسه كلستومي مي تواند موقت يا دائمي باشد و كيسه هاي كلستومي معمولي هر 3 الي 5 روز يكبار بايد عوض شوند.

مخزن اين كيسه از جنس سيليكون شفاف يا كدر مي باشد و به گونه اي ساخته شده است كه هيچ گونه بو و گازي را از خود خارج نمي كند و با اطمينان و اعتماد بنفس كامل مي توان از آن استفاده كرد. ته كيسه به صورت گيره مي باشد و مي توان در مداقع ضروري آن را باز كرد و مواد داخل كيسه را بدون جداكردن از سوراخ استوما تخليه كرد.

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۴:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

شما بعد از كاشت موي طبيعي ، با عوارض جانبي روبرو مي شويد، كه اجتناب ناپذير است. از شايع ترين عوارضي كه ممكن است بعد كاشت مو با آن مواجه شويد، ديده شدن دلمه هايي روي پوست سر است كه به خاطر ظاهر نامطلوبي كه دارند، براي اكثر بيماران ناخوشايند است.

در اين مطلب ما قصد داريم در مورد دليل ايجاد اين دلمه ها و نحوه بهبودي آن ها صحبت كنيم.

با ادامه مطلب ما را همراهي كنيد.

دلمه هاي بعد از كاشت مو چيست؟

همان طور كه بيان كرديم، يكي از شايع ترين عوارض بعد از كاشت مو، ظاهر شدن دلمه، روي پوست سر است.

بعد از اين كه برش هاي ضروري، براي كاشت مو را روي پوست سر ايجاد مي كنند، بافت هاي آن قسمت، مواد منعقد كننده خون، ترشح مي كنند كه باعث كمك به بهبود زخم ها مي شود.

در حقيقت دلمه ها، همان پوسته هاي زخم ها هستند كه در دور و بر پيوند هايي كه انجام شده است، به وجود مي آيند كه كاملا طبيعي بوده و جاي نگراني ندارد و معمولا از روز دوم، بعد از كاشت مو، در پوست سر ظاهر مي شود.

دلمه هايي كه بعد از كاشت مو به روش FUE ايجاد مي شود:

اگر كاشت مو شما به روش اف يو اي ( FUE ) صورت گرفته است، احتمال دارد، دلمه هايي روي پوست سر و پيشاني شما ظاهر شود كه كاملا طبيعي است و تقريبا در روز سوم بعد از كاشت مو، ريكاوري مي شود.

بعد از اين كه كاشت مو شما به روش اف يو اي انجام شد و خواستيد بلافاصله بعد از كاشت، بخوابيد و استراحت كنيد، حتما بايد باند هاي سرتان را باز كنيد و از مرطوب كننده ها، در قسمت برداشت ( پشت سر ) كه اين كار در بهبود سريع دلمه ها موثر است و روزي دوبار اين كار را انجام دهيد، فقط دقت داشته باشيد،  به هيچ عنوان، هيچ گونه پمادي نبايد روي گراف ها استفاده كنيد.

منبع : https://royan.clinic/%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%84%D9%85%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A8%D8%B9%D8%AF-%D8%A7%D8%B2-%DA%A9%D8%A7%D8%B4%D8%AA-%D9%85%D9%88/

 

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۸:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

زيرانداز بيمار يك مورد همراه فوق العاده براي پوشش تشك بيمارستان است. اين پد هاي بهداشتي از آلوده شدن انواع تشك ها و تخت ها جلوگيري مي كنند. زيرانداز راما يك همراه ايده آل براي پوشش تشك بيمارستان است كه به راحتي در زير بيمار انداخته شده و با قدرت جذب بالايي كه دارد، خون، مايعات و ساير ترشحات را به خود جذب كرده و از آلودگي تشك و تخت جلوگيري مي كند.

اين زيرانداز يكبار مصرف بوده و پس از استفاده و آلوده شدن به راحتي از روي تشك برداشته و دور انداخته خواهد شد.اين زير انداز ها ايمني، مقاومت، دوام و راحتي بالايي داشته و براي استفاده بر روي هر نوع تشكي مناسب هستند.

اين رويه تشك تخت در به حداقل رساندن انتقال عفونت ها نقش به سزايي داشته و براي محيط هاي مختلف باليني و يا حتي بيماران در منزل مناسب مي باشند.قسمت بالايي اين پد كه در زير بيمار قرار مي گيرد فاقد لاتكس بوده و دوستدار پوست بيمار است.

قسمت زيرين اين محصول از PE ضد آب ساخته شده است تا آب و مايعات را به پشت منتقل نكند.در قسمت مياني يا وسط پد نيز يك هسته جاذب وجود دارد كه به خوبي مايعات را جذب خواهد كرد. قسمت مركزي اين زيرانداز به كمك ۲ لايه بافت محكم شده كه از لغزش و جا به جايي آن در زير بيمار جلوگيري مي كند به اين ترتيب همواره از تخت و تشك محافظت مي كند.

لايه زيرين اين Bed Underlay از تشك و تختخواب محافظت مي كند بنابراين براي مراقبت هاي پزشكي و همچنين براي افرادي كه از بي اختياري ادرار رنج مي برند، گزينه اي ايده آل است.

اين Disposable Bed Protection نيازي به شست و شو نداشته و كاربر مي تواند پس از هر بار استفاده، به راحتي پد را دور انداخته و از پد ديگري استفاده نمايد. در حقيقت اين Disposables Underpad از خمير كاغذ، چسب گرم، منسوج نبافته فيلم پلي اتيلن و پودر جذب توليد شده است.

اين محافظ تخت بيمار يكبار مصرف براي مسافرت ها نيز ايده آل مي باشد. همچنين پد هاي محافظ يكبار مصرف تخت خواب راما در ابعاد ۹۰ در ۶۰ طراحي و توليد شده اند كه قابليت استفاده براي صندلي هاي چرخدار را نيز دارا بوده و بنابراين مي توانند به راحتي جهت بيماران با بي اختياري ادرار در حالت نشسته يا خوابيده مورد استفاده قرار گيرند.

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۴:۴۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

موسسه حقوقي و داوري بين المللي صلح آوران راستين مفتخر است با استفاده از وكلاي پايه يك آقا و خانم كه هر كدام در حوزه اي تخصص دارند، انتخاب را آسان تر نمايند. شما مي توانيد بعد از مراجعه به مركز ما و تنظيم قرارداد مربوطه و ارائه مشاوره و همچنين بررسي مدارك و اسناد پرونده در يك هيئت چند نفره پرونده را به يك وكيل مجرب ارجاع دهيد. موسسه ي حقوقي ما تا روز آخر همراه وكيل پيگير پرونده ي شما خواهد بود.

افراد مي توانند از مشاوره حقوقي آنلاين رايگان در موارد گوناگون استفاده نمايند. براي مثال در مورد نفقه، امور مرتبط با خانواده، جهيزيه، حضانت، اجرت المثل، تمكين، ازدواج مجدد، طلاق به خواست زوجه يا زوج، طلاق توافقي، اموري مثل عسر و حرج، مهريه، شرايط اخذ مهريه از همسر، لايحه ي دفاعيه، اعسار از دادن مهريه، اعسار از داده هزينه ي دادرسي.

 

منبع :  https://solhavaran.com/

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۵۱:۰۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در قانون جذب ثروت مهم نيست كه كار شما چيست. شما اگر اين قوانين را به كار ببريد، قطعا در زمينه ثروت به رشدي فراتر از آنچه الان به ذهنتان مي رسد خواهيد رسيد.

چگونه ثروتمند شويم ؟ يكي از قوانين ثروت اين است كه يا عاشق كاري باشيد كه انجامش مي دهيد و يا كاري انجام دهيد كه عاشق اش هستيد. حس خوب شما باعث مي شود كارايي شما چند برابر شود. بتوانيد ايده هاي خوب در كسب و كارتان پياده سازي كنيد و ايده ها را به بهترين شكل ممكن ارائه دهيد. چرا كه ايده وقتي به سراغ شما مي آيد كه كارتان را در قلب تان داشته باشيد و به كار خود عشق بورزيد. اگر در كارتان عشق نباشد، انرژي و انگيزه هم نيست.

يكي ديگر از قوانين جذب ثروت كه به عقيده من هيچ روش سريع تر ديگري براي جذب ثروت وجود ندارد اين است كه بابت هر پولي كه وارد زندگي تان ميشود شكرگذار باشيد. كساني كه شكرگذار نيستند بدترين وضعيت مالي را دارند.

بايد بابت تك تك پول هايي كه وارد زندگيتان مي شود خدا را شكر كنيد. بابت تك تك معاملاتي كه انجام ميدهيد و در آن سود مي كنيد خدا را شكر كنيد، يك چيز ارزان مي خريد خدا را شكر كنيد، يك هديه دريافت مي كنيد خدا را شكر كنيد … و خدا را واقعا از ته دل تان شكر كنيد.

اگر ميخواهيد پول وارد زندگيتان شود، بايد پول را دوست داشته باشيد. پول واقعا دوست داشتني است و چيزي كه گاها ما را از پول دور مي كند همين دوست نداشتن پول است. ما در لايه هاي زيرين مغزمان پول را دوست نداريم و اين باعث ميشود ما به پول نرسيم.

آيا از قانون جذب براي ثروت استفاده مي‌ كنيد؟

دربا‌ره‌ پول چه احساسي داريد؟ بيشتر مردم مي‌ گويند پول را دوست دارند، اما اگر به‌ اندازه‌ كافي نداشته باشند، نسبت به آن احساس خوبي ندارند. اگر كسي تمام پولي كه نياز دارد را داشته باشد، آن‌وقت به‌ طور يقين نسبت به پول احساس خوبي دارد.

اگر نگاهي به دنياي اطرافتان بياندازيد، خواهيد ديد كه بيشتر مردم نسبت به پول احساس خوبي ندارند، زيرا بيشتر پول و ثروت دنيا دست حدود ۱۰ درصد از مردم است. تنها تفاوت ميان ثروتمندان و سايرين اين است كه آن‌ها نسبت به پول بيش از آنكه احساسات بد نشان دهند، احساسات خوب بروز مي‌دهند. به همين سادگي؛ جذب ثروت همين است.

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۶:۴۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در قانون جذب عشق قسمت اول، به مفهوم قانون جذب عشق چيست پرداختيم و نكات كلي را در مورد استفاده قانون جذب در روابط بيان كرديم. در قانون جذب عشق و مبحث روابط اين مسئله مطرح ميشود كه ما خودمان، چقدر خودمان را دوست داريم؟

چون جهان بيرون آينه درون است. اين مسئله اي است كه ممكن است تاكنون زياد به آن فكر نكرده باشيم.

جهان بيرون آينه درون است يعني هر چيزي كه درون من است من همان را در بيرون خود ميبينم. اگر من درون خودم فكر كنم جذاب نيستم، بيرون هم راه ميروم يكي من را ميبيند و ميگويد شما جذاب نيستي!

اگر من فكر ميكنم فردي شوخ طبع و بامزه هستم، در ميان هر جمعي كه قرار بگيرم هم يكي از جمع به من ميگويد چقدر جذاب و بامزه هستي. هر چيزي كه درون من هست من همان را بيرون مي بينم.

من بايد روي درون خودم كار كنم و از درون، خودم را دوست داشته باشم يعني درون من اين موضوع هست كه من امير شريفي دوست داشتني هستم، من هر جا ميرم نقل مجلس ام، همه من را دوست دارند و …

مهمترين مسئله در بحث روابط اين هست كه ما خودمان، خودمان را دوست داشته باشيم. پس به ياد داشته باشيد قدم اول قانون جذب عشق اين است كه خودتان را خيلي دوست داشته باشيد.

براي روشن شدن مفهوم عشق بخشيدن به ديگران، اول بايد معناي عشق نبخشيدن به ديگران را بفهميد.

تلاش براي تغيير دادن طرف مقابل عشق بخشيدن نيست!

تصور اين‌كه شما مي‌دانيد چه چيزي براي طرف مقابل بهرت است عشق بخشيدن نيست!

تصور اين‌كه حق با شماست و طرف مقابل اشتباه مي‌كند عشق بخشيدن نيست!

بازخواست، ملامت، شكايت، غر زدن، يا ايراد گرفتن از طرف مقابل عشق بخشيدن نيست!

اين‌ها خلاف قانون راز جذب عشق است.

يكي از موضوعاتي كه باعث مي شود كه ما در روابط مان شكست بخوريم، فكر كردن به روابط شكست خورده قبلي است.

اين مسئله نيز بسيار جالب است كه آن قدر به شكست خود فكر ميكنيم كه سناريويي مانند آن سناريو برايمان پيش مي آيد. مثلا با يك نفر وارد رابطه مي شويم و قرار ازدواج ميگذاريم اما يك هفته مانده به تاريخ ازدواج، طرف مقابل ما را ترك ميكند. نفر ديگري نيز به همين صورت و نفر بعدي نيز همين طور و نفرات بعدي نيز همين ماجرا … يا شخص به ما خيانت مي كند و يا شخص وسط رابطه، عاشق فرد ديگري ميشود و ما را ترك ميكند و … اين اتفاقات مدام كپي پيست و تكرار مي شوند.

 
 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۴۲:۵۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

اپليكيشن پرورش افكار با نام امير شريفي پيوند خورده است. اگر به دنبال يادگيري راهكارهاي موفقيت در زندگي هستيد، حتماً براي يك بار هم كه شده، اسم «اپ امير شريفي» به گوش‌تان خورده است. در اين اپليكيشن كاربردي، مجموعه‌اي از تمامي راهكارهاي موفقيت در زندگي گردآوري شده است. امير شريفي كه با تكيه بر تلاش خود به موفقيت رسيده است، تجربياتش را با ساير كاربران ايراني به اشتراك مي‌گذارد. در اين مقاله مي توانيد درباره امير شريفي بيشتر بدانيد

 

استاد شريفي با مطالعه‌ي بيوگرافي و سرگذشت آدم‌هاي موفقي مثل استر هيكس ، ناپلئون هيل ، كوين ترودو ، ديل كارنگي، مارك فيشر، مايكل تالبوت، رابرت كيوساكي، ناپلئون هيل، تي هارو اكر، جوزف مورفي، پل مكنا، اسپنسر جانسون، كاترين پاندر، وين داير، آنتوني رابينز، فلورانس اسكاول شين، ريچارد باخ، جك كنفيلد، والاس وتلز، برايان تريسي، جان گري و باربارا دي آنجلس توانسته‌ است مجموعه‌اي شگفت‌انگيز از بهترين راهكارهاي موفقيت را براي علاقمندان و طرفداران خود فراهم كند. در همان ابتداي فعاليت، اپليكيشن پرورش افكار امير شريفي ، بيش از ۳۵ هزار طرفدار پيدا كرد. اكنون بيش از ۲۰۰ هزار كاربر در سراسر دنيا از اين اپ استفاده مي‌كنند. امير شريفي را به عنوان استاد مطلق قانون جذب و يكي از برجسته ترين اساتيد شناخته‌شده‌ي دوره‌هاي موفقيت در ايران مي شناسند. استاد امير شريفي در اين اپليكيشن سعي كرده است تا ساده‌ترين روش‌ها و تكنيك‌هاي دستيابي به موفقيت را براي كاربران شرح دهد. در ادامه به توضيح بيشتر اين اپليكيشن مي‌پردازيم. پس تا انتهاي اين مطلب با ما همراه شويد.

منبع : https://www.parvaresheafkar.com/law-attraction/parvaresheafkar-app/

 

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۳۹:۰۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

قانون جذب

قانون جذب ، قانوني جاري بر زندگي تمام كائنات. آشنايي و درك قانون جذب شما را به سمت رسيدن به آرزوهاي خويش سوق مي دهد، حال آنكه بسياري از ما آن را نمي شناسيم و يا به درستي درك نمي كنيم.

به قسمت مقالات تخصصي آموزش قانون جذب سايت پرورش افكار خوش آمديد.

قانون جذب چيست؟

معتقدم قانون جذب مهمترين قانون كائنات است كه هر كسي اين قانون را درست و از منابع معتبر ياد گرفته باشد اولا شكرگزار يادگيري علم قانون جذب بوده است و ثانيا حسرت خورده كه اي كاش زودتر با اين موضوع به صورت درست و علمي آشنا مي شد. سعي كرده‌ايم مقالات مفيد و به روز را در اين قسمت از سايت پرورش افكار به صورت رايگان در اختيار شما قرار دهيم. در بخش مقالات، عناويني بسيار پرطرفدار همچون قانون جذب چيست، قانون جذب عشق و قانون جذب ثروت وجود دارد كه روزانه هزاران بازديد از نقاط مختلف جهان دارد. تمام تلاش تيم توانمند پرورش افكار جمع آوري كاملترين بانك مقالات براي شما دوستداران علوم ذهني است. با مطالعه مقالات اين بخش مي آموزيد همه چيز در اين دنيا حاصل انرژي است. ما مي توانيم با داشتن افكار مثبت و سازنده كه از راه تكرار و تمرين حاصل مي شود همه جا اين انرژي را پخش كنيم. پس بياييد به يكديگر انرژي مثبت بدهيم.

 

منبع : https://parvaresheafkar.com/law-attraction/

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲ اسفند ۱۳۹۹ ] [ ۱۲:۳۲:۰۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی