Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

شهر جذاب و ديدني استانبول علاوه بر پرجمعيت ترين شهر تركيه ، گران ترين شهر تركيه نيز است كه خانه و آپارتمان مي خرد و مركز فرهنگي و اقتصادي اين كشور است. امكانات رفاهي راحت و كيفيت بالاي زندگي در استانبول باعث شده است كه بسياري از خارجيان براي خريد اقامت در استانبول براي اقامت ، سرگرمي و سرمايه گذاري انتخاب كنند. 

آمارهاي دقيق ارائه شده توسط تركيه نشان مي دهد كه بيش از 1200 واحد مسكوني شامل خانه و آپارتمان در سال 2019 در تركيه ملك خريداري كرده اند و بيش از 40 درصد خانه ها در استانبول فروخته شده است. در اينجا ما راهنماي خريد خانه ، آپارتمان و املاك در استانبول تركيه را ارائه كرده ايم و در نهايت پروژه ها و پرونده هاي مسكن موجود را به همراه قيمت آنها در اختيار شما قرار مي دهيم.

مشاوران املاك يكي از بهترين مراكز فروش خريد ملك در استانبول تركيه به صورت آنلاين و حضوري است ، بنابراين اگر به دنبال سايتي براي خريد ملك در استانبول هستيد ، بهترين مكان را انتخاب كرده ايد. مكان ملك درخت سفيد در استانبول تركيه است و مي توانيد از فايل هاي زير براي ديدن نمونه پروژه هاي مسكوني براي فروش و تماس با ما براي مشاوره املاك و بررسي پرونده شخصي استفاده كنيد.

خريد ملك در استانبول يك سرمايه گذاري سودآور است

خريد ملك در استانبول براي افرادي مناسب است كه با قصد سرمايه گذاري و افزايش سرمايه اقدام به خريد املاك و واحدهاي مسكوني مي كنند. در مقايسه خريد ارز خارجي و خريد واحد مسكن ، مي توان دريافت كه سرمايه گذاري در املاك و خريد خانه در استانبول بسيار سودآورتر از خريد ارز است. اين امر با ارزش بيشتر لير تركيه در برابر ريال توجيه مي شود. البته قبل از خريد نهايي ، پيشنهاد مي كنيم اگر هدف شما خريد خانه و آپارتمان در تركيه است ، راهنماي زندگي در استانبول را ببينيد.

https://turkeykhane.com/

مزاياي خريد ملك در استانبول

شما مي توانيد با خريد ملك در استانبول (4 سال پس از خريد ملك در استانبول به ارزش 250،000 دلار و اخذ مجوز يكساله اقامت در تركيه) اجازه اقامت در تركيه را دريافت كنيد ، در صورت داشتن 5 سال اقامت مستمر ، مي توانيد براي مجوز اقامت در تركيه)

آب و هوا براي چهار فصل زندگي در همه فصول مناسب است.

براي سفر به استانبول نيازي به ويزا نداريد.

فرهنگ استانبول بسيار نزديك به فرهنگ مردم ايران است.

دلايل سرمايه گذاري در املاك و مستغلات در استانبول

اگر در مورد سرمايه گذاري در املاك تركيه در خانواده هاي ايراني توجه داشته باشيد ، اولين شهري كه به آن اشاره شده است استانبول است. چرا آنها اينقدر در خريد ملك در استانبول اطمينان دارند و از سود و زيان خود احساس خوشبختي مي كنند؟ به دلايل زير ، پيشنهاد مي كنيم اگر بودجه كافي داريد ، خريد و سرمايه گذاري در املاك در استانبول را در اولويت قرار دهيد:

 

پتانسيل نقدينگي بالا در هر زمان: ما در دوراني زندگي مي كنيم كه شخصي چندين بار در زندگي خود به دليل تنوع يا مشكلات كاري و مالي خانه خود را تغيير مي دهد. در نتيجه ، اگر ملك شما هر بار كه به آن اشاره مي كنيد فروخته شود ، قطعاً يك مزيت خواهد بود. املاك و مستغلات در استانبول به دليل جمعيت خوب و فرصت هاي شغلي بالقوه ، فروش بالايي دارد.

پروژه هاي مسكوني شيك و مدرن: استانبول به سرعت در حال رشد است و معماري خانه ها و آپارتمان ها همزمان رشد مي كند و مدرن مي شود. همانطور كه در راهنماي خريد زير مشاهده خواهيد كرد ، تمام پروژه هاي مسكن در استانبول از بهترين تكنولوژي مدرن استفاده مي كنند و چشم اندازي عالي دارند.

موقعيت جغرافيايي استانبول: استانبول از نظر موقعيت توريستي و تجاري در بهترين موقعيت قرار دارد و مطمئناً افرادي كه براي سرمايه گذاري و اقامت و خريد ملك در تركيه به تركيه مهاجرت مي كنند ، بهترين راه ممكن براي زندگي عالي و كامل است كه آنها انتخاب كرده اند. براي رشد.

انواع ملك در استانبول

سايتها (سايتها شهرهاي مسكوني در مناطق جديد با امكانات تفريحي و اجتماعي كامل مانند باشگاه ، استخر و غيره هستند).

آپارتمان معمولي (آپارتمانهاي جديد يا قديمي از 3 تا 5 طبقه هستند)

ويلا (ويلا يك شهر مجرد يا كلبه است كه هزينه ماهانه آن معمولاً بيشتر از ساير واحدهاي مسكوني است)

اقامتگاه (برجهاي مسكوني مدرن با امكانات تفريحي مانند استخر و سالن بدنسازي)

 

اهميت فاكتور قيمت هنگام خريد خانه در استانبول

استانبول داراي 39 ناحيه يا نخبگان است. يكي از مهمترين عوامل هنگام خريد ملك در استانبول و هر شهر ديگر تركيه ، عامل قيمت است. قيمت خريد ملك در استانبول به عوامل مختلفي بستگي دارد. سطح املاك ، ناحيه يا محله ، دسترسي به مركز شهر و مراكز خريد ، مجاورت با دريا و ....

نكته مهم در مورد محدوده قيمت املاك در استانبول اين است كه تفاوت قيمت حتي از يك خيابان به خيابان ديگر قابل توجه است.

بنابراين ، اگر مي خواهيد براي خريد ملك در استانبول هزينه كمتري بپردازيد ، مي توانيد اين محله ها و خيابان ها را شناسايي كنيد.

مكانات خانه در استانبول

•نگهباني

•پاركينگ

•حمام تركي

•فضاي سبز

•سونا

•استخر

•سالن فيتنس

بيليك دوزو با سواحل زيباي خود توجه شهروندان و توريستها را به خود جلب كرده و مكانهاي مخصوص پياده روي ، دوچرخه سواري و ماهيگيري  از جمله مناظر چشم نواز اين سواحل هستند .

با طلوع آفتاب ماهيگيران سوار قايقهاي خودشده و تور ماهيگيري را به دريا مي اندازند

اين صحنه  ها براي شهروندان استانبول نوستالژيك  و خاطره انگيز است.

در دوران امپراطوري عثماني ، دشت سرسبز و خوش آب و هواي اين منطقه ، محلي دلخواه براي شاه و اطرافيانش و بخصوص طبقه اشراف به عنوان محل ييلاق تابستان  به شمار ميرفته و به همين علت ،اين محل به بيليكدوزو يا دشت بيگ ها معروف است.

خريد خانه در استانبول

خريد خانه در استانبول همانند خريد در تهران نيازمند اطلاعات مفيد و دقيق است كه همراه داشتن يك مشاور خوب و باتجره را ضرروري ميكنه .

درباره محلات خوب براي زندگي و يا سرمايه گذاري در استانبول، معمولا در گفت و‌ گوهاي حضوري اطلاعات كامل رو مي دميم .

طبيعتا بودجه در انتخاب محله مهم ترين فاكتور هست، اما بعضي وقت ها عدم آگاهي منجر به انتخاب محله اشتباه و يا پروژه اشتباه ميشه.

براي خريد خانه در استانبول علاوه بر لوكيشن انتخاب پروژه نيز نياز به بررسي دارد و در زمان خريد به غير از ديدن پروژه ها سعي مي كنيم در انتخاب محله ايده آل ‌و درست، كمك كنيم.

قيمت مسكن در استانبول

نخبگاني كه تقريباً به اين مناطق متصل شده اند عبارتند از بيليك دوزو ، سيليوري ، چكمه هاي بويوك و سنجك تپه. فقط بيليك دوزو بسيار زيباتر و شيك تر از نخبگاني است كه نام برديم.

Beylikdüzü برنامه سازمان يافته تري نسبت به ساير اقوام دارد و بيشتر طبقه متوسط ​​و متوسط ​​رو به بالا در اين قبيله زندگي مي كنند. قيمت خانه در بيليك دوزو بسيار مناسب است و يكي از مناطقي است كه مي توانيد در آن سرمايه گذاري مطمئن داشته باشيد.

 

گران ترين خانه هاي استانبول

خانه هاي گران قيمت در استانبول در بشيكتاش ، شيشلي ، باكارك يو ، كاد كادي كيو ، كودار ، سر رير واقع شده اند. اما گران ترين خانه ها در بشيكتاش ، شيشلي و سرير هستند. در بشيكتاش ، قيمت خانه هاي مسكوني مي تواند به 35 ميليون پوند برسد.

خانه در ساحل استانبول

خانه هاي خط اول معمولاً قديمي هستند و به دليل نزديك بودن به مركز شهر ، معمولاً گران تر از راهبان با بافت جديدتر مانند اسن يورت و آرناووت كوي هستند.

 

ميانگين قيمت مسكن در الچه در نزديكي ساحل استانبول

Ba******koy بين 300 هزار تا 15 ميليون

زيتون بورنو بين 200 هزار تا 10 ميليون

اسكودار بين 300 هزار تا 15 ميليون

كادي كوي بين 200،000 تا 17 ميليون

آتاشير بين 150 هزار تا 8 ميليون پوند

زنبور عسل بين 250 هزار تا 15 ميليون پوند برنده است

فاتح 300 هزار تا 8 ميليون پوند

 بيليك دو زو و بساك معروف استانبول

اما اگر به دنبال خانه هايي با بافت جديد و مدرن هستيد و امنيت ساختمان نيز براي شما اهميت دارد ، گروه مشاوران اركيده نخبگان بيليك دوزو و بساك شهير را به شما پيشنهاد مي دهند.

در زير شرح كلي اين دو نخبه است. در مقالات بعدي ما به تفصيل در مورد مكان هاي مختلف اين نخبگان و ساير نخبگان صحبت خواهيم كرد.

 

خانه اي در شهر باشاك استانبول بخريد

يكي از نخبگاني كه ما ارائه مي دهيم ، بساك معروف است. بسك شهير داراي بافت شهري جديدي است و نقشه مدرن و ساختمانهاي زيباي اين نخبگان را در نظر گرفته است.

بسك شهير از دو قسمت تشكيل شده است:

 

قسمت اول باغ شاهيرو

قسمت دوم محله ها و شامل Cuyo.

تاريخچه بسك معروف استانبول

قبيله باشك شهير كه شامل نواحي شاهين نوار ، كايا باشي ، شملار ، نوار گوورين و آلتين شهير است ، قبلاً آزادليك (آزادي) ناميده مي شد. اين نام به دليل آزادي ارامنه اي است كه در دوران عثماني در خانه باروت شام كار مي كردند و پس از آزادي شهروندان درجه يك محسوب مي شدند. آزادليك از آزادسازي اين مناطق گرفته شد.

 

در پي اعلام قانون اساسي ، آقاي نيازي رسنلي ، اصالتاً اهل آرناووت ، پس از اخراج ارامنه صاحب اين مناطق شد. در اين دوره ، همه اين مناطق مزرعه رسنلي ناميده مي شد. امروزه تنها اثري كه به صورت كامل و سالم به دست ما رسيده ، عمارت رسنلي است.

 

تبديل مزرعه رسنلي به باشاك معروف استانبول

ساختمانهاي خانه باروت و زمينهاي اطراف آن در سالهاي مشروطه توسط خزانه مخصوص به خانواده آقاي نيازي رسنلي واگذار شد و تا دهه 1950 آن را مزرعه رسنلي مي ناميدند و متعلق به آن خانواده بود. پس از مرگ آخرين مالك آن ، آنها قطعات كوچكتر را تقسيم و فروختند و به جاي ساختمانهاي قديمي ، ساخت مجتمع هاي مدرن آغاز شد.

 

مكانهاي تاريخي در منطقه شامل عمارت Resenli ، Altin ير ehir (غار Yar يم mburgaz) ، Yarımburgaz Mağaraları و خانه باروت است. غار ياريم برگاز در 22 كيلومتري استانبول بر روي تپه اي لغزنده قرار دارد و به نظر مي رسد اولين ساكنان استانبول در اين غار زندگي مي كردند.

 

مهاجران در بساك معروف استانبول

هوشدره ، كه آن زمان بوژدار ناميده مي شد ، مزرعه اي است كه زماني متعلق به بلغاري بود. اين مزرعه داراي سه خانواده ترك بود كه در جريان جنگ تركيه و روسيه از بلغارستان فرار كرده بودند (93). مدتي بعد ، سه خانواده شروع به خريد زمين از بوغاز كوي كردند.

بين سالهاي 1927 تا 1923 زمين به سي خانواده از بلغارستان و يونان و يك يا دو خانواده از روماني فروخته شد. حدود 90 تا 95 درصد روستا به مهاجران فروخته مي شود.

نقشه شهر معروف باشاك در استانبول

باشاك شهير يكي از مهمترين مراكز صنعتي و اقتصادي استانبول است. مناطق تجاري ، مراكز اداري و آموزشي ، پارك ها ، مناطق مسكوني و بخشهاي ديگر به خوبي در طرح شهري اين منطقه قرار گرفته اند و براي هر بخش مكان خاصي اختصاص داده شده است. همچنين براي تسهيل خريد و فروش ساكنان ، يك مركز خريد بسيار بزرگ در قسمت شرقي تقاطع با پل سوم ساخته مي شود.

 

همچنين با توجه به افزايش مراكز خريد ، آموزشي و مسكن در بسك شهير ، يك بيمارستان دانشگاهي (دولتي) توسط وزارت بهداشت ايجاد مي شود. 20 مدرسه ابتدايي ، 20 دبيرستان ، 14 دبيرستان و 5 پيش دبستاني در باشاشهير وجود دارد. تعداد معلماني كه در دبستان تدريس مي كنند 1483 نفر ، تعداد معلماني كه در دبيرستان مشغول به كار هستند 570 نفر و تعداد معلمان پيش دبستاني 56 نفر است.

 

خريد خانه در Beylikdüzü ، استانبول

اين مكان امكانات رفاهي ، مناطق سبز و زندگي سرشار از آرامش را براي ساكنانش فراهم كرده است. شهردار اين منطقه ، با شعار خانه ما بي


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۰۱:۲۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

يكي از بهترين روش هاي مهاجرت و اقامت در خريد ملك در تركيه در تركيه است. بسياري از ايرانيان علاقه مند به سرمايه گذاري در تركيه هستند ، زيرا روند مهاجرت به دليل نزديك بودن تركيه به ايران آسان تر خواهد شد. جدا از آن ، قيمت در تركيه تقريباً همه چيز و در برخي موارد حتي كمتر از ايران است و با اجاره ملك در تركيه مي توانيد از مزاياي شهروندي تركيه برخوردار شويد.

چرا بايد به تركيه مهاجرت كرد؟

تركيه همسايه ايران است كه در سال هاي اخير رشد اقتصادي قابل توجهي داشته است و اقتصاددانان آن را در بين 10 اقتصاد بزرگ جهان قرار داده اند. دولت تركيه قوانين جديدي را براي اجاره ملك در تركيه و شرايط جديدي را براي اجاره املاك در تركيه وضع كرده است كه خريد و اجاره ملك در تركيه را به يكي از راه هاي نجات نيمي از شهروندان تركيه تبديل كرده است. به همين دلايل ، روياي اجاره ملك در تركيه ديگر رويايي دست نيافتني نيست. بسياري از ايرانيان در حال خريد ملك و اقامت در تركيه هستند و جمعيت ايرانيان در تركيه در حال افزايش است. در اينجا به شما لحظات مهم هنگام اجاره ملك در تركيه و نحوه اجاره ملك در تركيه و همچنين برخي افراد را مي گويم ، مانند اينكه كدام شهر تركيه منبع اجاره براي كدام است؟ آيا امكان اقامت در تركيه در هنگام اجاره ملك وجود دارد؟ هنگام اجاره ملك در تركيه چگونه اقامت كنيم؟ حداقل سرمايه براي اجاره ملك در تركيه چقدر است؟ حداقل قيمت خريد ملك در تركيه چقدر است؟ اجازه بدهيد جواب بدهم.

هزينه هاي زندگي در تركيه

مانند هر كشور ديگري مانند ايران ، هزينه زندگي در تركيه بستگي به منطقه و شهري دارد كه در آن زندگي مي كنيد. متوسط ​​هزينه زندگي در شهري نسبتاً گران بين 2500 تا 4000 پوند خواهد بود. هزينه اجاره ملك در تركيه براي يك آپارتمان دو خوابه در مركز شهر حدود 1200 تا 1500 پوند است. قيمت غذا در يك رستوران بين 35 تا 60 پوند است. در تركيه مي توانيد از مارك هاي معروف دنيا لباس بخريد و نسبتاً ارزانتر از ايران است. قيمت خرها حدود 200 پوند است. البته همه اين هزينه هاي زندگي كاملاً به سبك زندگي شما بستگي دارد.

ملك بخريد و خانه اجاره كنيد

در بالا اشاره كرديم كه انتظار براي حل و فصل در تركيه يكي از مهمترين مزاياي هنگام اجاره ملك در تركيه است. خريد ملك يا اقامت در تركيه با اجاره ملك معادل داشتن روستا در تركيه است. شما مي توانيد ملكي را در تركيه با كمترين و كمترين قيمت ملك اجاره كنيد و اقامتي در تركيه ترتيب دهيد. بخش خوبي از داستان اين است كه وقتي مي توانيد براي ترتيب دهكده اي در تركيه ملكي در تركيه اجاره كنيد ، و اين يكي از مزاياي اجاره خانه در تركيه است زيرا كساني كه در اجاره ملك شك دارند. من نمي دانم آيا آنها مي توانند در اين كشور زندگي كنند يا نه. آنها مي توانند به اين شكل از شما درخواست اقامت كنند و سپس به اين پاسخ دهند. پس از اجاره يا اجاره ملك ، براي مجوز اقامت موقت يك ساله درخواست مي كنيد ، كه در طول آن حق كار نخواهيد داشت.

خريد ملك و تابعيت تركيه

مي توانيد بگوييد كه اين مهم است كه من بتوانم با اجاره ملك اجازه اقامت در تركيه را دريافت كنم ، اما هنوز هم مي توان در تركيه خانه خريد و پاسپورت و تابعيت گرفت؟ پاسخ بله است! اگر ملكي به ارزش 250،000 دلار در ساعت اجاره مي كنيد ، مي توانيد براي خود ، شوهر و فرزندان زير 18 سال خود به مدت 3 تا 5 ماه پاسپورت تركي بخريد. اگر ملكي را كمتر از 250،000 دلار اجاره كنيد ، مجوز اقامت موقت 1 ساله با امكان تمديد دريافت خواهيد كرد. اگر 5 سال در تركيه زندگي كرده ايد و مالكيت خود را حفظ كرده ايد ، مي توانيد براي تابعيت تركيه و گذرنامه اقدام كنيد.

قوانين خريد ملك در تركيه

خريد ملك در تركيه و اخذ اجازه اقامت يكي از ساده ترين راههاي مهاجرت به تركيه است ، شما مي توانيد در مدت 3 تا 5 ماه اقامت سريع دريافت كنيد ، اما قوانين خريد و فروش ملك در تركيه و خريد - فروش يك خانه در تركيه داراي شرايط زير است: ما به آنها اشاره كرديم:

 

خانه بايد به صورت نقدي خريداري شود

3 صاحبان ملك قبلي نبايد خارجي باشند

شما مجاز به فروش خانه تا 3 سال نيستيد

شما مي توانيد چندين ملك را به جاي يكي با 250،000 دلار خريداري و اجاره كنيد.

در سال 2021 مي توانيد با خريد هر خانه اي در تركيه اقامت كنيد

مهاجران خارجي تنها مي توانند تا 30 هكتار زمين و ملك بخرند

كساني كه زمين مي خرند بايد ظرف 2 سال بسازند

در هر ناحيه ، تنها 10 درصد از زمين متعلق به خارجي ها است

همه ايرانيان بايد از قوانين تركيه تبصره 35 قانون زمين و املاك 2644 پيروي كنند

اگر قصد خريد ملك در تركيه را داريد ، نگاهي به ليست اسناد مورد نياز براي خريد ملك در تركيه در حال حاضر بيندازيد.

 

قيمت خريد ملك در تركيه

قيمت خريد ملك در تركيه بستگي زيادي به منطقه و شهر دارد. شما مي توانيد ملكي را در تركيه خريداري كرده و اقامت موقت در آن كشور را با حداقل قيمتي كه مي خواهيد دريافت كنيد. در قوانين خريد ملك در تركيه 2020 و 2021 ، نوع ملك متفاوت نيست ، زيرا در صورت خريد هرگونه ملك ، اجازه اقامت در تركيه را دريافت خواهيد كرد.

 

شرايط خريد ملك در تركيه براي ايرانيان

شرايط خريد ملك در تركيه براي ايرانيان آنقدر ساده است كه برخي مي گويند امكان خريد خانه در تركيه با 100 ميليون تومان وجود دارد. البته اين در شرايط خاصي صادق است و شما مي توانيد با 100 ميليون تن خانه خريداري كنيد. اول از همه ، بايد نوع دارايي خود را تعيين كنيد. به عنوان مثال ، شما مي خواهيد ويلا ، آپارتمان ، آپارتمان يا خانه بخريد. براي خريد آپارتمان در تركيه به حدود 170،000 دلار نياز داريد. در زير بهاي خريد خانه در شهرهاي مختلف تركيه و خريد ملك ارزان در تركيه را خواهيم پرداخت.

 

خريد خانه در تركيه با قيمت 300 ميليون تومان

در تركيه خانه هاي گران قيمت و ارزان وجود دارد. در استانبول مي توانيد خانه هاي ارزان قيمت خوبي پيدا كنيد كه براي خريد آنها بايد حدود 500 تا 800 ميليون هزينه كنيد ، اما اين قيمت براي خانه هاي حدود 50 تا 55 متر است. خريد خانه در استانبول با اين قيمت شايد بهتر از خريد ملك در ايران باشد. اگر شهرهاي كوچكتر را براي خريد املاك انتخاب كنيد ، قيمت خانه كاهش مي يابد و خانه ها ارزان تر مي شوند.

 

قيمت خريد ملك در تركيه با ارز ايراني

چرا ملك در تركيه بخريم؟

در سال هاي اخير خريد خانه و ملك در تركيه توسط خارجي ها به ميزان قابل توجهي افزايش يافته است. بسياري از مردم در ابتداي سفر خود براي سرمايه گذاري ، تحصيل ، مهاجرت و زندگي در تركيه به دنبال مكاني براي زندگي مي گردند.

 

بسياري از ايرانيان نيز تركيه را براي مهاجرت و زندگي انتخاب مي كنند. نكته مهمي كه بايد در اين مورد بدانيد اين است كه اولين قدم براي زندگي و مهاجرت در تركيه ، يافتن ملك مناسب براي خريد يا اجاره است. اما اكثر مردم ترجيح مي دهند به جاي اجاره خانه اي براي زندگي در تركيه خريداري كنند.

 

اما چرا بسياري از مردم تركيه را براي مهاجرت و خريد خانه انتخاب مي كنند؟ هزينه خريد خانه و هزينه زندگي در تركيه چقدر است؟ آيا امكان سرمايه گذاري براي خريد ملك در تركيه وجود دارد؟ در ادامه اين مقاله كه توسط پرشين استار ارائه شده است ، شرايط خريد خانه در تركيه ، مراحل و مدارك آن را بررسي كرده و به سوالات مطرح شده نيز پاسخ مي دهيم.

تركيه كشوري با تاريخ غني ، آب و هواي خوب ، ميراث فرهنگي جذاب و سواحل زيبا و محبوب است. زبان رسمي اين كشور تركي و واحد پول آن لير تركيه است. جاذبه هاي گردشگري و اماكن زيباي تركيه هر ساله گردشگران زيادي را به اين منطقه مي كشاند. تركيه 82 ميليون نفر جمعيت دارد و دولت آن سكولار است. اما بيشتر شهروندان آن سني و مسلمان هستند.

 

سالانه افراد زيادي براي ديدن مناطق توريستي و سواحل زيباي تركيه به خصوص در شهرهايي مانند آنتاليا و استانبول به تركيه سفر مي كنند. تركيه همچنين كشوري است كه از نظر جغرافيايي به ايران نزديك است و افراد مي توانند با يك پرواز 3 ساعته بين دو كشور تردد كنند.

 

يكي از دلايل مهاجرت ايرانيان به تركيه ، اقتصاد رو به رشد اين كشور است كه شرايطي را براي سرمايه گذاري به طرق مختلف به ويژه خريد خانه ايجاد كرده است. علاوه بر اين ، در سال هاي اخير ، دولت تركيه شرايط و ضوابطي را براي سرمايه گذاران علاقمند به خريد ملك در نظر گرفته است و با در نظر گرفتن تسهيلات جديد ، خريد خانه براي مهاجران و سرمايه گذاران را آسان كرده است. قيمت مناسب خانه در تركيه در مقايسه با ايران باعث شده بسياري از مردم براي سرمايه گذاري و اقامت در آن كشور در تركيه ملك بخرند.

 

 

 

خريد ملك در تركيه براي خارجي ها

با توجه به تبصره 35 قانون زمين و مالكيت ، مصوب 2012 ، خريد و خريد زمين در تركيه اعلام شد

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۴۴:۱۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

معرفي انواع لوسترهاي مدرن

لوسترها يكي از المان هاي اصلي دكوراسيون و نورپردازي هر محيطي هستند. انتخاب هوشمندانه و صحيح لوستر علاوه بر اينكه فضاي مورد نظر را روشن مي كند باعث جذابيت و هماهنگي بيشتر دكوراسيون نيز مي گردد. لوسترهاي مدرن، دسته از لوسترها هستند كه امروزه بسيار مورد توجه هستند.

لوسترهاي مدرن عموما با اسپرت شدن و مينيمال شدن فضاها وارد بازار شدند. زماني كه ديگر لوسترهاي كلاسيك پاسخگو نبودند. در ادامه با انواع لوستر مدرن بيشتر آشنا خواهيم شد. و خواهيم ديد براي يك خريد خوب چه پارامترهايي را بايد مد نظر داشته باشيم.

لوستر مدرن چيست؟

لوسترهاي مدرن در واقع نسل جديدي از لوسترها هستند كه بيشتر اسپرت مي باشند. با توجه به اينكه بسياري از دكوراسيون ها تمايل به سادگي و شيك بودن داشتند مدل هاي قبلي لوسترها كارآمد و هماهنگ با محيط نبودند.

لوستر مدرن عموما طرحي ساده و مينيمال دارد. و براي نور پردازي از نسل هاي جديد لامپ ها مانند LED, SED، تارهاي نوري و … استفاده مي كند. استفاده از اشكال هندسي ساده مانند دايره و مربع در طراحي لوسترهاي مدرن بسيار ديده مي شود. هم چنين مي توان تلفيقي از چوب، فلز و كريستال را در بسياري از مدل هاي لوستر مدرن مشاهده كرد.

انواع لوستر مدرن

تقسيم بندي لوسترهاي مدرن كاري دشوار به نظر مي رسد. اما اين دسته بندي مي تواند براي انتخاب و خريد مناسب لوسترهاي مدرن كمك كننده باشد.

بر اساس ويژگي هاي ظاهري مي توان لوستر مدرن را به دسته هاي زير تقسيم بندي كرد:

 • لوستر مدرن فلزي
 • لوستر مدرن كلاسيك
 • لوسترمدرن smd
 • لوستر مدرن چوبي

معرفي و خريد انواع ماكت فلزي دستساز

ماكت هاي فلزي دستساز امروزه به عنوان يكي از لوكس ترين و زيباترين هديه ها و وسايل دكوري رواج پيدا كرده است. جنس اين نوع ماكت ها از فلز هستند و با توجه به تكنيك هاي هنري كه بر روي آن ها اجرا مي شوند ظاهري آنتيك و كلاسيك پيدا مي كنند. اگر به دنبال خريد يك هديه خاص هستيد؛ يا دوست داريد دكوراسيون جذابي داشته باشيد بايد كمي جدي تر به خريد ماكت هاي فلزي دستساز فكر كنيد.

در ادامه با انواع ماكت فلزي آشنا خواهيم شد. و خواهيم ديد براي يك خريد خوب بايد چه چيزهايي را مد نظر داشته باشيم.

چرا خريد و داشتن ماكت هاي فلزي دستساز ارزشمند است؟

اگر هنوز مطمئن نيستيد كه خريد اين دسته از ماكت ها براي شما مناسب است يا نه؛ بد نيست به نكات زير توجه كنيد:

اين دسته از ماكت ها به عنوان محصولاتي دستساز شناخته مي شوند. يعني تكنيك هايي كه براي ساخت ماكت ها به كار مي رود آن ها را از ساير ماكت هاي فلزي كه همه مشابه هم هستند مجزا مي كند. شما با خريد هر يك از اين ماكت هاي فلزي، نسخه اي يونيك و خاص را خواهيد داشت.

دستساز بودن آن داراي ارزش ذاتي مي باشد. علاوه بر اين باعث مي شود كه ماكت هاي فلزي دستساز در طول زمان داراي ارزش افزوده باشند. و بهاي آن ها با گذر زمان افزايش پيدا كند.

به دليل مواد و متريالي كه براي ساخت آن ها استفاده مي شود در طي زمان ماندگاري بالايي دارند. و در مقابل آسيب در امان هستند.

گزينه بسيار مناسبي براي انواع دكوراسيون مانند منزل، كافه، بوتيك ، گل فروشي و … مي باشد.

از آن ها مي توان براي تشكيل كلكسيون استفاده كرد.

گزينه مناسبي براي هديه دادن هستند. اين ماكت ها براي عموم افراد جذاب هستند و با توجه به ماندگاري آن ها، هديه بسيار مناسبي مي باشند. و در مقابل هديه هاي رايج مانند كتاب، ادكلن، لباس و .. كم ريسك تر هستند. ( به ويژه اگر آشنايي چنداني با روحيات شخص مقابل نداشته باشيد)

انواع ماكت هاي فلزي

با توجه به محبوب بودن ماكت هاي فلزي، انواع مختلفي از آن ها توليد و به بازار عرضه شده است. اكثر ماكت هاي ساخته شده از روي مدل هاي قديمي هستند و ظاهري كلاسيك دارند.

ماكت هاي فلزي مختلف را مي توان در دسته هاي زير تقسيم بندي كرد:

 • ماكت ماشين فلزي دكوري
 • اتوبوس فلزي دست ساز
 • ماكت كاميون
 • دوچرخه دكوري فلزي
 • ماكت فلزي موتورسيكلت
 • ماكت كشتي
 • هواپيما فلزي دست ساز
 • تانك فلزي دست ساز
 • قطار اسباب بازي فلزي

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۶:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

كتابفروشي هاي فارسي در آلمان را نمي توان در قدم به قدم اين خاك يافت. كسي كه اهل كتاب باشد هميشه براي يافتن يك كتابفروشي فارسي خوب، مانند همان هايي كه در بازار انقلاب بودند، دلش تنگ مي شود. 

به همين دليل بود كه تيم يار مهربان با وجود نرخ پايين مطالعه در بين فارسي زبان ها حاضر شد در اين راه سرمايه گذاري كند. 

با اين همه وجود قيمت ارائه شده در كانال يار مهربان خيلي مناسبت تر از كتابفروشي هاي موجود ديگر در اروپا مي باشد. 

از برتري ديگر كتاب هاي موجود در فروشگاه يار مهربان مي توان به ارائه كتاب هاي پر فروش جهان و معروف در كنار ارسال رايگان اشاره كرد.

راه هاي ارتباط با يارمهربان

كتابفروشي يار مهربان به دو صورت حضوري و غيرحضوري به فارسي زبانان عزيز در سراسر نقاط اروپا خدمات ارائه مي دهد. علاقه مندان به خريد كتابهاي چاپي فارسي مي توانند از طريق كانال هاي مختلف اين كتابفروشي كه در زير نوشته شدند، اقدام به خريد كنند.

 

 

???? ارتباط با ما

 

Www.yaremehraban.eu

 

https://t.me/yaremeehraban

 

https://instagram.com/yaremehrabany

 

00436604968064

 

?? ارسال رايگان به كشور هايي اروپايي :

 

1- اتريش از € 20

2- آلمان از € 30

3- بقيه كشورهاي اروپايي از € 40

 

 

 

 تخفيف هاي موجود در سايت يار مهربان:

 

??تخفيف 30 درصدي براي دانشجويان

??تخفيف 30 درصدي براي مهاجران در حال پروسه اقامت 

 

 

وقتي عشق به يار مهربان در وجودت شعله ور شود به گونه اي در او غرق مي شوي كه دوست داري تمامي مردم اين حس قشنگي را كه تو درك مي كني تجربه كنند.

تنها دوستي كه مي تواني خيلي راحت با ديگران دوستيش را به اشتراك بگذاري، يار مهرباني به نام كتاب است. قدم در دنياي ناشناخته ها با همچين دوستي امكان پذير مي شود و تو مي ماني و حس سيري ناپذير دانستن.

هر چه بيشتر مي خواني متوجه مي شوي كه كمتر مي داني، اين حس باز هم تو را تشويق به خواندن بيشتر مي كند.

هر بار كه كتابي مي خواني تصميم هاي جديدي ميگيري، افكارت دچار دگرگوني مي شود. گاهي به گذشته ها سفر مي كني گاهي آينده ات را زيباتر مي بيني.

گاهي دچار ياس مي شوي و باز همين كتاب تو را اميدوار مي كند. كتاب تخيلت را قويتر مي كند و به تو كمك مي كند تا بتواني افكار زيبايت در ذهنت، در زندگي ات و در آينده ات فوران كنند و تو آنها را به ديگران هم انتقال دهي.

آري كتاب پر از نا گفته ها ست و مي تواند استرس را از تو دور كند، ساعتها سرگرمت كند، حافظه ات را تقويت كند، اطلاعاتت را بالا ببرد، و تو را به مسافرت خيالي ببرد.

 

يك كتابفروش، غير از اين دنيا، دنياي ديگري نيز دارد، دنياي او و كتابهايش.

كتابهايي كه مي توان در يك اتاق جا داد. شگفت انگيز است اينهمه آدم فقط و فقط در يك كتابفروشي و چه مشتاقانه از لاي برگ هاي كاغذي كتابها با تو حرف ميزنند.

كتابفروشي يار مهربان در تلاش است كه به فارسي زبانان اروپا خدمت رساني كند و ارسال رايگان( از خريد چهل يورو به بالا) به ساير كشورهاي اروپايي از ويژگي هاي بارز اين كتابفروشي است.

افرادي كه كتاب مورد نظرشان در سايت وجود ندارد در صورت تمايل مي توانند در سايت يار مهربان قسمت درخواست ها، روي درخواست كتابهاي ناموجود كليك كنند و اطلاعات خواسته شده را در فرم وارد كنند. با همراهي با يار مهربان ميتوانيد به راحتي به كتابهاي فارسي مورد علاقه تان دسترسي پيدا كنيد.

 

امكان جستجو در عنوان، نويسنده، ناشر و موضوع در قسمت سرچ ساده ي سايت يار مهربان وجود دارد.

آيا مي توانم كتابم را براي چاپ به يار مهربان بسپارم؟

كساني كه مي خواهند كتابشان را با كمك كتابفروشي يار مهربان به چاپ برسانند مي توانند در قسمت درخواست ها، درخواست چاپ كتاب فرم مورد نظر را پر كنند در اسرع وقت با آنها تماس خواهيم گرفت.

 

آيا درخواست نمايشگاه كتاب هم يار مهربان مي پپذيرد؟

علاقه مندان به برپايي نمايشگاه از كتابهاي يار مهربان نيز مي توانند در قسمت درخواست ها، فرم درخواست نمايشگاه را پر كنند در صورت امكان با آنها همكاري خواهيم كرد.

 

ارسال به چه كشورهايي صورت مي گيرد:

كتابفروشي يار مهربان در وين پايتخت اتريش قرار دارد و از آنجا به كشورهاي آلباني، آندورا، بلاروس، بلژيك، بوسني و هرزگويين، بلغارستان، كرواسي، قبرس، جمهوري چك، آلمان، استوني، دانمارك، فنلاند، فرانسه، يونان، مجارستان، ايسلند، ايتاليا، لتوني، ليختن‌اشتاين، ليتواني، لوكزامبورگ، مقدونيه، مالت، مولداوي، موناكو، مونته نگرو، هلند، نروژ، لهستان، پرتغال، ايرلند، روماني، سان مارينو، صربستان، اسلواكي، اسپانيا، سوئيس، سوئد، اوكراين، انگلستان، واتيكان سيتي، ارمنستان، آذربايجان، گرجستان، قزاقستان، روسيه و تركيه كتاب ارسال مي كند.

در مورد مزاياي مطالعه كتاب بطور خلاصه مي توان به موارد زير اشاره كرد:

 • برانگيختن ذهن:

مطالعه روند بيماري‌هاي مختلفي همچون آلزايمر و زوال عقل را كند مي‌كند. فعال نگه داشتن مغز و درگير كردن آن سبب جلوگيري از از دست رفتن حافظه مي‌گردد.

 • كاهش استرس:

مطلعه كتاب شما را به زمان و مكان ديگري منتقل كند و به شما اجازه دهد تا از استرس‌هاي روزانه زندگي خارج شويد. يك كتاب خوب مي‌تواند شما را جذب داستان و يا مطلب خود كرده و عوامل استرس‌زاي زندگي را از ذهن شما بيرون براند.

 • كسب دانش:

اين مورد كار چندان سختي نيست. مطالعه به يادگيري شما كمك مي‌كند. مي‌توانيد هر چيزي را از طريق مطالعه ياد بگيريد. كسب هر مقدار دانش جزئي و كم براي شما يك مزيت به حساب مي‌آيد. دانش را هرگز نمي‌توان از كسي گرفت.

 • گسترش دامنه‌ي لغات:

با كتابخواني شما فردي هوشمندتر مي‌شويد. حتي اگر به كلمه‌اي برسيد كه معناي آنرا ندانيد، هميشه مي‌توانيد معناي آنرا جستجو كرده و ياد بگيريد و بعدها آنرا استفاده كنيد و ديگران را متعجب سازيد.

 • تقويت ذهن:

هنگام مطالعه، بايد تمام اتفاقات داستان را بخاطر بسپاريد. به احتمال زياد يك كتاب را يك جا نخواهيد خواند. كتاب را براي مدتي كنار خواهيد گذاشت و بعدا سراغ آن باز خواهيد گشت و مجبور خواهيد بود كه تمركز كنيد و بخاطر بسپاريد كه كجاي داستان بوديد. اين كار كمك مي‌كند تا ديگر جزئيات را در زندگي شخصي بهتر بخاطر بسپاريد.

 • مهارت قوي‌تر در تفكر تحليلگرانه:

توانايي شما جهت تحليل جزئيات و دنبال كردن سير داستان به شما در تحليل و پيداكردن منطق براي ساير موضوعات كمك مي‌كند.

 • تقويت تمركز:

زماني كه براي مطالعه‌كردن وقت صرف مي‌كنيد، حواس شما با انواع چيزهاي مختلف نظير تبليغ و آخرين خبرها پرت نمي‌شود. كتابخواني به شما كمك مي‌كند كه بتوانيد بهتر روي ديگر موضوعات تمركز كنيد.

 • نگارش بهتر

خواندن كتابهاي خوب با نگارش قوي در تقويت مهارت نگارش بسيار تاثير گذار است. مي‌توانيد ريتم مناسب نگارش، سبك نگارش روان و نشانه گذاري دقيقتري را با مطالعه و كتابخواني ياد بگيريد.

 • آرامش

وقت صرف كردن براي مطالعه كتاب در روز، اوقات آرام و مفرحي را براي شما رقم مي‌زند. مطالعه‌ي متوني نظير متون عرفاني مي‌تواند به شما براي دستيابي به آرامش دروني كمك كند.

 • تفريح رايگان

مجبور نيستيد براي مطالعه هر كتاب جديدي كه وارد بازار مي‌شود پول هزينه كنيد. مي‌توانيد كتابهاي خوب را از دوستان يا حتي كتابخانه‌ي محله‌تان قرض بگيريد. همچنين شما مي‌توانيد براي سرگرمي بيشتر عضو يك باشگاه كتاب شويد و به ديگر دوستداران كتاب بپيونديد.

 

 

اندر مزاياي كتابهاي چاپي

جست‌وجوي كتاب در كتابخانه‌ها تجربه بهتري براي افراد نسبت به جست‌وجوي كتاب به صورت آنلاين ايجاد مي‌كند.

دسترسي به صفحات مختلف كتاب كاغذي بسيار راحت‌تر از كتاب الكترونيكي بوده و پرش صفحه در اين كتاب‌ها نداريم و به راحتي خط خود را در هنگام خواندن پيدا مي‌كنيم.

در كتاب‌هاي كاغذي امكان لمس واقعي كتاب در دست ايجاد مي‌شود كه بازخوردي بيش از كتاب الكترونيكي بر خواننده دارد و خواننده با ديدن مكان قرارگيري كلمات در صفحات تمركز بيشتري نسبت به كتاب‌هاي الكترونيكي خواهد داشت و مطالب بهتر و بيشتر در حافظه افراد باقي خواهند ماند.

در كتاب‌هاي كاغذي نيز مانند كتاب‌هاي الكترونيكي امكان نت‌نويسي با استفاده از برگه‌هاي مخصوص و يا برجسته كردن مطلب موردنظر وجود دارد.

كتاب چاپي در مقايسه با كتاب‌هاي الكترونيكي تاثير بدي بر روي چشم ندارند.

افراد كتاب‌هاي كاغذي خود را به راحتي به ديگران امانت مي‌دهند.

پيداكردن اين كتاب‌ها نيز در قفسه كتاب منزل بسيار راحت‌تر از يافتن كتاب‌هاي الكتريكي است.

چرا بيشتر افراد كتاب چاپي را به كتاب الكترونيكي ترجيح مي‌دهند؟

تحقيق Pew  در سال 2016 نشان داد كه بيش از 75 درصد افراد 18 تا 24 ساله در سال 2015 كتاب كاغذي خوانده‌اند و 66 درصد از  افراد  با سنين 6 تا 17 كتاب چاپي را به كتاب الكترونيكي ترجيح داده‌اند.

بر اساس اين آمار كتاب‌هاي چاپي هنوز اساس كتابخواني افراد هستند.

بسياري از دانشجويان اعلام كرده‌اند كه با مطالعه كتاب‌هاي كاغذي بهتر تمركز مي‌كنند. كتاب كاغذي خوب مي‌تواند سلامت، شادي و هوش را نيز افزايش دهد. طبق گزارش دانشگاه كاليفرنيا و بركلي خواندن مداوم كتاب براي كودكان موجب افزايش قدرت مغزي در آنان خواهد شد.

تحقيقات نشان مي‌دهد خواندن يك كتاب خوب مي‌تواند استرس را كاهش دهد. خواندن كتاب كاغذي پيش از خواب موجب خواب آرام شده و به خوابيدن بهتر كمك مي‌كند، اما خواندن كتاب بر روي صفحه گوشي و يا تبلت و اقسام آنها تاثيري برعكس بر روند خواب خواهد داشت.

 

روش‌هايي براي بهبود كتابخواني 

همانطور كه مي‌دانيد بسياري از عادت‌هاي ما در كودكي و نوجواني شكل مي‌گيرند، پس براي بهبود وضعيت كتابخواني بايد كودكان و دانش‌آموزان را به خواندن كتاب تشويق كنيم. در ذيل چند روش كارآمد براي اين موضوع ارائه شده است:

- خواندن: خواندن به نظر ساده است، اما بايد از كودك و نوجوان خود بخواهيم براي ارتباط بيشتر با ديگران كتاب بخواند.

-اتاق كودكان را با كتاب پر كنيد: كودكاني كه با كتاب‌هايي كه در اطرافشان وجود دارد رشد مي‌كنند  ياد مي‌گيرند كه كتاب بهترين دوست آنان بوده و با جست‌وجو در كتاب‌ها ماجراجويي و يادگيري خود را ارتقا مي‌بخشند.

- الگويي براي كودكان خود باشيد: اجازه دهيد آنان شما را در حين مطالعه كتاب ببينند تا دريابند كه چقدر شما از خواندن كتاب‌ها و مجلات لذت مي‌بريد و سپس تجربه خواندن خود را با همكاران، دوستان و دانش‌آموزان به اشتراك بگذاريد. به آنها بگوييد كه چه چيزي خوانده و چه چيزي از اين متون آموخته‌ايد و چه توصيه‌اي براي آنان داريد.

-دانش‌آموزان را تشويق كنيد كتاب‌هاي جديدي براي خود فراهم كنند: كودكاني كه كتاب‌هاي جديد براي خود پيدا مي‌كنند احساس استقلال بيشتري دارند و بيشتر به خواندن كتاب علاقه‌مند مي‌شوند.

-از دانش‌آموزان و كودكان بخواهيد كه دسته‌جمعي كتاب بخوانند: ايجاد كلوب‌هاي كتاب، گروه‌هاي خواندن و محافل ادبي به حس تعامل دانش‌آموزان كمك مي كند. اين امر تا حد زيادي درك آن‌ها را افزايش داده و تحصيل را در كلاس درس بسيار لذت‌بخش‌تر مي‌كند.

-گردش كتاب ايجاد كنيد: از كتابخانه محلي، كتابخانه دانشگاه يا كتابفروشي بازديد كنيد. البته موضوع چك كردن و يا خريد كتاب نيست بلكه مشاهده هزاران كتاب است.

- به كتاب‌هاي صوتي گوش دهيد: گوش دادن به كتاب صوتي و بازي‌هاي كوتاه در مورد كتاب به افزايش مهارت‌هاي رمزگشايي و رواني كلام كمك خواهد كرد. با اين روش واژگان بيشتري ارائه‌ شده و راهبردهاي درك مطلب و لذت بردن از داستان‌ها يا جمع‌آوري اطلاعات افزايش مي‌يابد.

-نويسندگان را دعوت كنيد: بچه‌ها تحت تاثير صحبت‌هاي نويسنده قرار خواهند گرفت و احساس آنان در خواندن و نوشتن با صحبت با نويسنده ارتقا مي‌يابد.

-خلاقيت را تشويق كنيد: داستان نبايد خاتمه داشته باشد و بچه‌ها بايد خلاقانه از آنچه خوانده‌اند لذت ببرند. دانش‌آموزان بايد فرصتي براي بيان افكار خلاقانه خود با كتاب‌هايي كه مي‌خوانند بيابند، فكر كنند و صحنه‌هايي از داستان را بر اساس افكار خود بيافرينند.

- مكاني امن و راحت براي خواندن فراهم كنيد: فضاي ايمن و راحت موجب تشويق خوانندگان خواهد شد. صندلي راحت و روشنايي مناسب از عوامل ايجاد راحتي هنگام كتاب خواندن هستند.

 

كتاب هاي نفيس يار مهربان

پيشنهاد هاي يار مهربان

عشقولانه هاي احساسي

برترين هاي روانشناسي

 

آيا كتابفروشي هاي فارسي در آلمان غير از يار مهربان وجود دارد؟

بله كتابفروشي هاي فارسي در آلمان وجود دارد ولي هر كدام به دليلي غير فعال هستند و غير از تعدادي افراد خاص ديگران به آن ها دسترسي ندارد. از جمله دلايل كتابفروشي هاي فارسي در آلمان ميتوان به نداشتن فروشگاه اينترنتي، هزينه ارسال و هزينه كتاب بالا اشاره كرد.

اين نكته را هم بايد اضافه كرد كه اكثر كتابفروشي هاي فارسي در آلمان فقط در شهر هاي بزرگ وجود دارند

ديگر خدمات كتابفروشي يار مهربان:

??خاطرات كودك خود را ماندگار كنيد??
يكي از زيباترين خاطرات هر آدمي، خاطرات كودكيشه كه ميتونه از الان  به صورت يه كتاب دربياد و در كنار آلبوم عكساي كودكي هديه اي تكرار نشدني به كودك دلبندتون باشه.

????گروه فرهنگي يار مهربان اين امكان رو فراهم ميكنه تا بتونين بهترين، شيرين ترين و به يادموندني ترين لحظات كودكي فرزندتون يا هر كودكي كه تمايل دارين بچگياش ثبت بشه رو براساس واقعيت و تجربه به چاپ برسونه.

????كافيه اطلاعات شخصيتي و خاطره هاي قشنگ كودكتون رو به همراه تعدادي عكس براي ما ارسال كنين

????چاپ كتاب به سه صورت:
فارسي
انگليسي _ فارسي
فارسي _ انگليسي
قيمت پنجاه جلد: 250-350 يوروكتابفروشي هاي فارسي در آلمانكتابفروشي ايراني در اروپاكتابفروشي ايراني درخارج

كتابفروشي ايراني در انگليسكتابفروشي ايراني در خارجكشوركتابفروشي ايراني در اتريش را نمي توان در قدم به قدم اين خاك يافت. كسي كه اهل كتاب باشد هميشه براي يافتن يك كتابفروشي فارسي خوب، مانند همان هايي كه در بازار انقلاب بودند، دلش تنگ مي شود. 

به همين دليل بود كه تيم يار مهربان با وجود نرخ پايين مطالعه در بين فارسي زبان ها حاضر شد در اين راه سرمايه گذاري كند. 

با اين همه وجود قيمت ارائه شده در كانال يار مهربان خيلي مناسبت تر از كتابفروشي هاي موجود ديگر در اروپا مي باشد. 

از برتري ديگر كتاب هاي موجود در فروشگاه يار مهربان مي توان به ارائه كتاب هاي پر فروش جهان و معروف در كنار ارسال رايگان اشاره كرد.

راه هاي ارتباط با يارمهربان

كتابفروشي يار مهربان به دو صورت حضوري و غيرحضوري به فارسي زبانان عزيز در سراسر نقاط اروپا خدمات ارائه مي دهد. علاقه مندان به خريد كتابهاي چاپي فارسي مي توانند از طريق كانال هاي مختلف اين كتابفروشي كه در زير نوشته شدند، اقدام به خريد كنند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۴۶:۰۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

PHP به عنوان يك زبان برنامه نويسي عمومي شناخته مي‌شود. به عنوان يك زبان برنامه نويسي سمت سرور استفاده مي‌شود و عمدتاً براي توسعه وب سايت‌ها استفاده مي‌شود. چارچوب‌هاي PHP نيز توسعه وب را آسان مي‌كند، كه به استفاده مجدد از همان كد كمك مي‌كند و ديگر نيازي به نوشتن كد طولاني و پيچيده براي برنامه‌هاي وب نيست. چارچوب‌هاي طراحي برنامه‌هاي PHP عمدتاً متن باز هستند و مي‌توان به راحتي از آنها استفاده كرد.

C:UsersAmin IzadiniaDesktopطراحي-اپليكيشن-با-PHP1.jpg

مزاياي طراحي اپليكيشن با PHP

در اينجا برخي از مهمترين مزاياي PHP آورده شده است:

 1. منبع رايگان

PHP ابزاري رايگان و متن باز است كه به توسعه دهندگان كمك مي‌كند تا براي استفاده سريع آن را نصب كنند. چارچوب‌هاي زيادي براي طراحي برنامه‌هاي PHP وجود دارد و توسعه دهنده مي‌تواند هر يك از چهارچوب‌ها را براي كار انتخاب كند. تمام ويژگي‌ها و ابزارهاي اين چارچوب به راحتي در اختيار توسعه دهنده قرار دارد. از آنجا كه منبع باز است، سيستم را با PHP در زمان سريع آماده مي‌كند و توسعه وب را با كمك ابزارهاي آسان و ساير ويژگي‌ها سريع‌تر مي‌كند.

 1. بستر جداگانه

PHP اساساً توسط همه سيستم عامل‌ها مانند ويندوز، يونيكس، لينوكس و ... پشتيباني مي‌شود. برنامه‌هاي تحت وب مبتني بر PHP به راحتي بر روي هر سيستم عاملي قابل اجرا هستند و مي‌توانند به راحتي با ساير زبانهاي برنامه نويسي و پايگاه داده بدون نياز به توسعه مجدد ادغام شوند. اين به صرفه جويي در هزينه و هزينه‌هاي زيادي كمك مي‌كند.

 1. ساده و آسان

اين ويژگي براي طراحي برنامه‌هاي PHP است كه به راحتي قابل يادگيري و كدگذاري هستند. اين اغلب كدهايي تميز و سازمان يافته است كه به توسعه دهندگان جديد نيز كمك مي‌كند. توابع دستورات PHP به راحتي قابل يادگيري و درك هستند. هركسي كه هر زبان برنامه نويسي را بلد باشد به راحتي مي‌تواند روي PHP كار كند. يادگيري آن آسان است زيرا منحني يادگيري طولاني نيست. همچنين استفاده از آن آسان و انعطاف پذير است.

 1. پايگاه داده

PHP به راحتي به پايگاه داده متصل مي‌شود و به صورت ايمن با پايگاه داده ارتباط برقرار مي‌كند. اين يك ماژول داخلي دارد كه براي اتصال آسان به پايگاه داده استفاده مي‌شود. برنامه‌هاي وب زيادي وجود دارند كه به يك زبان برنامه نويسي قدرتمند با يك سيستم مديريت پايگاه داده خوب نياز دارند. PHP و اتصال آن به يك پايگاه داده هدف از توسعه برنامه‌هاي وب را حل مي‌كند. همچنين زمان اتصال به سيستم مديريت پايگاه داده را كاهش مي‌دهد. چندين پايگاه داده را مي‌توان با PHP تركيب كرد.

 1. سرعت

PHP در مقايسه با زبانهاي ديگر سريعترين زبان برنامه نويسي شناخته مي‌شود. برنامه‌هاي PHP را مي‌توان با سرعت كم اينترنت و سرعت پايين داده بارگيري كرد. برنامه‌هاي ديگر پس از درخواست‌هاي خاص به پايگاه داده، زمان زيادي را براي اتصال به پايگاه داده و واكشي داده‌ها صرف مي‌كنند. طراحي اپليكيشن در اصفهان با PHP مشكلي ندارد و سايت را به راحتي و سريع بارگيري مي‌كند. سرعت سريع PHP به توسعه دهنده اين امكان را مي‌دهد تا برنامه‌هاي وب را به زبان برنامه نويسي PHP توسعه دهد.

 1. نگهداري

چارچوب PHP در درجه اول براي تسهيل توسعه برنامه‌هاي وب و نگهداري خودكار كد استفاده مي‌شود. ساختار كنترل كننده فرم مشاهده در چارچوب PHP به حفظ و استفاده از كد به راحتي كمك مي‌كند. معماري MVC به تفكيك پرونده‌ها براي ماژول‌هاي مختلف كمك مي‌كند.

 1. پشتيباني

اين ويژگي براي طراحي برنامه‌هاي PHP داراي پشتيباني آنلاين و جامعه‌اي است كه به توسعه دهندگان جديد در نوشتن كد و توسعه برنامه‌هاي وب كمك مي‌كند. اسناد موجود در وب سايت رسمي به استفاده از ويژگي‌هاي مختلف PHP و چارچوب آن كمك مي‌كند. آخرين به روزرساني ها به موقع توسط PHP منتشر مي‌شوند تا توسعه دهنده بتواند برنامه‌هاي مبتني بر وب را بهبود بخشد.

 1. تست‌ها

آزمايش برنامه‌هاي وب مبتني بر PHP آسان است. از واحد PHP براي انجام تست‌هاي واحد به سرعت و به راحتي استفاده مي‌كند. همچنين به برنامه نويسان كمك مي‌كند تا موارد آزمايشي را بنويسند و تست‌ها را به راحتي انجام دهند. براي برنامه‌هاي تحت وب مبتني بر PHP، توسعه دهندگان نيازي به نوشتن كد اضافي ندارند. چارچوب‌هاي PHP در اتوماسيون كارهاي مختلف كمك مي‌كند.

 1. حفاظت

ويژگي‌ها و ابزارهاي داخلي قاب‌هاي PHP محافظت از برنامه‌هاي وب در برابر حملات خارجي و تهديدهاي امنيتي را آسان مي‌كند. تهديدهاي امنيتي مي‌تواند شامل تزريق SQL، دستكاري داده‌ها، جعل و موارد ديگر باشد. براي محافظت در برابر اين تهديدات امنيتي، توسعه دهندگان از چارچوب‌هاي PHP براي توسعه برنامه‌هاي وب استفاده كرده‌اند.

 1. ثبات

PHP همچنين در مقايسه با ساير زبان‌هاي برنامه نويسي پايدار است. مدت‌هاست كه آنجاست. توسعه دهندگان روي PHP كار كرده‌اند تا توسعه دهندگان برنامه‌هاي PHP مبتني بر وب را براي برنامه نويسان آسان كنند. آن‌ها با گذشت زمان با نسخه‌هاي مختلف PHP برطرف شده و آن را بسيار پايدار مي‌كنند.

نتيجه گيري

PHP مزاياي زيادي دارد كه برخي از آنها در بالا توضيح داده شده‌اند. اشكالاتي هم دارد اما هنوز از ساير زبانهاي برنامه نويسي بهتر است. اين زبان يك زبان برنامه نويسي بسيار پركاربرد است و افراد زيادي از اين زبان برنامه نويسي براي ايجاد انواع مختلف برنامه‌هاي وب استفاده مي‌كنند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۱ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۳۴:۵۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

ابتدا در سال 1992 در منهتن ، كاليفرنيا كتوني اسكيچرز توسط رابرت گرينبرگ ، يك شركت كفش اسكيچرز آمريكايي تاسيس شد ، ابتدا توليد كفش و اسكيچرز اسكيچرز را آغاز كرد. اين برند توانست با توليد كفش هاي كتاني ورزشي با كيفيت بالا به سرعت جايگزين كتون هاي ورزشي در انواع مختلف موجود در بازار شود. كفش هاي سكايي بسيار راحت و انعطاف پذير هستند و شما مي توانيد انواع كفش هاي طرح دار را در هر سني تهيه كنيد. شركت توليد كفش اسكيچرز با توليد كفش هاي طبي با ظاهري زيبا و عملكرد عالي موفق شد طرفداران بسياري را به خود جلب كند و حتي مي تواند از كتون اسكچر در مدل هاي خاص براي افراد داراي مشكلات حركتي و داشتن موقعيتي راحت استفاده كند.

اكثر اسكيچرز بازان كفي هاي بسيار نرم و بافته شده دارند و اسكيچرز بازهاي كتوني داراي كف پلاستيكي و انعطاف پذيري از كشش بيشتري برخوردار هستند و شما مي توانيد با پوشيدن اسكيچرز به راحتي راه برويد و حتي مدت طولاني تمرين كنيد.

در گذشته خريد كفش اسكيس دشوار بود و حضور شما را مي طلبيد. امروزه خريد و فروش طرح هاي كتوني در انواع مختلف با استفاده از انواع طرح هاي اسكيس در فروشگاه آنلاين آسان شده است. فروشگاه اينترنتي هايپرجيم در زمينه خريد و فروش كفش و كفش ورزشي نيز فعاليت دارد. قيمت كفش هاي كتاني در فروشگاه اينترنتي اسكيس كفش هايپر بسيار مناسب است و اين فروشگاه اينترنتي خريد كفش هاي كتاني در كفش هاي كتاني ، تهيه كفش هاي كتاني روي كفش "مشابه اصلي" ، فرصتي را براي شما خريداران عزيز فراهم كرده است تا همزمان چندين مارك را مرور كنيد. خريد كفش ورزشي

كفش كتاني مخصوص پارچه ملافه فروشگاه اينترنتي خريد و فروش طرح كتوني با بهترين قيمت

براي انتخاب بهترين كفش هاي كتاني بهتر است كفش هاي ورزشي دلخواه خود را بپوشيد ، بايستيد و وقتي كمي از انگشتان پا فاصله دارد ، خريد كفش ورزشي مناسب و آسان است. نكته مهم در هنگام خريد كفش ورزشي اين است كه يك مدل كفش ورزشي انتخاب كنيد كه به اندازه پاي شما باشد و مشكلي براي شما ايجاد نكند. كفش هاي كتاني كه انتخاب مي كنيد نبايد خيلي تنگ و خيلي گشاد باشند ، زيرا اين باعث مي شود كفش ورزشي بسيار ناخوشايند باشد. اگر كفش هاي كتاني يا كفش هاي ورزشي ديگر نامناسب باشند ، حتي به زانوها و ستون فقرات شما فشار وارد مي شود و بالعكس ، با انتخاب كفش هاي ورزشي مناسب ، چه از نظر اندازه و يا حتي مدل ، مي توانيد از درد جلوگيري كنيد. از بسياري از مواردي كه ممكن است براي زانو و كمر اتفاق بيفتد خودداري كنيد.

فروشگاه اينترنتي طرح كفش و كتوني

در فروشگاه اينترنتي كفش و كتون مي توانيد انواع كفش هاي كتاني را با بهترين كيفيت خريداري كنيد. با پوشيدن كفش هاي طرح دار مي توانيد از فشار شديد روي زانو و كمر خودداري كرده و سلامت خود را حفظ كنيد. هنگام راه رفتن ، كفش هاي اسكيچرز فشاري را كه وزن شما به پاها و كمر وارد مي كند و معمولا روي بدن دو برابر مي شود ، جذب مي كنند. با استفاده از كفش هاي كتاني بدن شوكه مي شود و مي توانيد از بسياري از مشكلات و بيماري ها پيشگيري كنيد. البته فكر نكنيد با خريد كفش اسكيچرز از فروشگاه اينترنتي اسكيچرز Sneakers مي توانيد تمام نيازهاي ورزشي و روزمره خود را برآورده كنيد. شما بايد از كفش مناسب اسكيچرز استفاده كنيد تا آناتومي بدن شما تحت تأثير قرار نگيرد. در اين قسمت از فروشگاه اينترنتي كفش اسكيچرز مي توانيد نمونه هاي مختلف كفش كتاني اسكيچرز را مشاهده كنيد.

 

خريد كفش ورزشي

خريد كفش اسكيس بايد بر اساس كاربرد آنها باشد ، زيرا اسكچ اسكچ مخصوصي براي هر ورزش يا فعاليت خاص تهيه شده است كه همانطور كه گفته شد بايد به درستي و مناسب استفاده شود. لطفا توجه داشته باشيد كه براي خريد كفش طرح دار ، با فروشگاه هاي معتبر كتاني و كفش كتاني تماس بگيريد. شركت كفش كتاني آمريكايي در سال 1992 در منهتن ، كاليفرنيا توسط رابرت گرينبرگ تاسيس شد. كفش هاي اسكيس توليد شده توسط اين شركت بسيار مرغوب ، زيبا ، محكم و البته بادوام هستند كه طرفداران زيادي در سراسر دنيا دارند. كفش هاي كتاني كاملاً طبي ، راحت و استاندارد هستند و با استفاده از كتوني  اسكيچرز متوجه عملكرد غيرمعمول آن خواهيد شد. به همين دليل خريد كفش اسكيس بسيار مورد توجه قرار گرفته است.

قيمت كفش اسكيچرز

قيمت كفش براي طرح به دليل كيفيت بالا بسيار مناسب است. كف كفش اسكيچرز بازها بسيار نرم و غالباً از پارچه ساخته شده است و كتون هاي اسكيچرز باز با كف پلاستيكي و انعطاف پذيري ، بدن را شوك مي دهد و بعد از مدت كوتاهي به شما درد كمر يا پا نمي دهد. راه رفتن يا دويدن. بهتر است كفش هاي اسكيس را از مراكز معتبر خريداري كنيد و امروز با افزايش بيش از حد قيمت كفش هاي اسكيس نمونه هاي بسيار خوبي از نسخه هاي اصلي را به شما معرفي خواهيم كرد. فروشگاه اينترنتي هايپرجيم طرح هايي را به فروش مي رساند. با خريد كفش طرح دار "كپي" ، البته با بهترين كيفيت ، اين فرصت را به شما خريداران عزيز داده است تا خريد كفش هاي طرح دار را با بهترين كيفيت ، مشابه اصلي تجربه كنيد. قيمت كفش طرح دار در فروشگاه اينترنتي كفش و كفش ورزشي Sketches Hypergim بسيار مناسب و مناسب است

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۳۳:۰۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

شايد براي شما اين سوال پيش آمده باشد كه شورت لامبادا براي چه كاري است ، شورت لامبادا چه مزايايي دارد و آيا بايد آن را بخريد؟ پس تا پايان مقاله با ما باشيد. شلوارك كوتاه لامبادا يكي از شلوارك هاي نفيس موجود در بازار است و مورد پسند آقايان است. همه خانم ها بايد حداقل چند شورت لامبادا در كمد لباس خود در خانه داشته باشند. البته يادتان باشد كه نبايد اين شلوارك ها را به مدت طولاني پوشيد.

 

انواع شورت لامبادا

پوشيدن شورت لامبادا معمولاً براي برانگيختگي جنسي توسط خانم ها است و مورد علاقه آقايان نيز است. شورت لامبادا با قيمت هاي مختلف در بازار توليد و به فروش مي رسد. اين شلوار از محبوب ترين لباس هاي زير لامبادا و لباس خواب لامبادا در جهان است ، نام ديگر پيراهن زنانه لامبادا شلوارك ساده توري ، توري ، گياهي ، لاتكس و لاكوني است و در مدل ها و انواع مختلفي توليد مي شود. در ادامه عكس هاي مختلفي از انواع شورت هاي نفيس و لامبادا را در اختيار شما قرار خواهيم داد.

تاريخچه شلوارك

تاريخچه اولين شورت ها به جهل قبل از بشر برمي گردد. مردم آن زمان براي پوشاندن خود دو نوع شورت مي پوشيدند. 1- شلوارك از شاخه هاي بيد 2- شورت از برگ درخت موز. (فكر مي كنيد چطور چنين شلواركي به شورت لامبادا تبديل شد؟)

 

در دوره بعدي ، اولين شورت اختراع شد ، اما به دليل نقص و عملكرد پايين ، استفاده از آن منسوخ شد. اما از حدود دو قرن پيش ، با پيشرفت جوامع و ايجاد كارخانه هاي صنعتي ، زمينه پوشاك نيز دستخوش تغيير چشمگيري شده است. در اين دوره اولين شلوارك به بازار آمد. شلوارك هايي كه امروزه به عنوان شورت كلاسيك يا مادرانه مي شناسيم. به تدريج پوشيدن شلوارك در طول روز اجباري شد. سپس كارخانه ها و شركت هاي ديگر براي مدل ها و رنگ هاي جديدتر با يكديگر رقابت كردند.

 

دوران تجمل گرايي

با ورود به دوران تجمل ، رهبران صنعت مد سبك قديمي خود را كنار گذاشته و زيبايي را در طراحي اولويت مي دهند. شورت لامبادا نتيجه اين سبك طراحي است.

 

در مقالات قبلي در مورد انواع شلوارك ، مدل هاي مختلف و ... صحبت كرديم و توضيح مختصري داديم. در اين مقاله مي خواهيم با شلوارك كوتاه يا اصطلاحاً لامبادا آشنا شويم.

 

شورت لامبادا

در ميان انواع شلوارك زنانه ، وقتي از تيپ صحبت مي كنيم ، تصوير غيرمعمول و تحريك آميز با بيشتر افراد همراه است ، اما واقعيت اين است كه اين نوع لباس زير طرفداران زيادي در بين خانم ها دارد. اين شلوارك تاپ علاوه بر استفاده ، داراي زيرپوش ، شلوارك و بند كوتاه بسيار پيچيده است و جلب توجه مي كند.

 

دو نوع شورت لامبدا در بازار وجود دارد:

 

تيركمان بچه گانه - 1

اين شورت ها يك نوار بسيار نازك مانند طنابي دارند كه دور كمر مي پيچد. اين مدل نوار الاستيك ضخيم يا ضخيمي ندارد و معمولاً به گونه اي طراحي مي شود كه فقط اندام تناسلي را مي پوشاند و پوشش خاصي در باسن وجود ندارد. پوشيدن اين شلوارك زير لباس مهماني ظاهري شيك دارد و هيچ اثري از بدن شما باقي نمي گذارد.

 

رشته G - 2

اين مدل شلوارك لامبادا به دليل تخيل به G معروف شده است. در اين مدل شلوارك ، اشكال و بخيه هاي مختلف مانند گل ، برگ و موارد ديگر. در ناحيه تناسلي و بند استفاده مي شود. از درها يا مهره ها براي ايجاد جلوه زيباتر استفاده مي شود.

 

زمان مناسب براي استفاده از اين شورت ها:

همانطور كه مي دانيد براي جلوگيري از بيماري هاي عفوني و قارچي و همچنين حفظ سلامتي بهتر ، بهتر است از لباس زير استفاده كنيد كه داراي پوشش مناسبي باشد تا از جذب يا نفوذ باكتري ها جلوگيري كند. شلوارك كوتاه لامبادا شخصيتي تزئيني دارد و پوشش بسيار كمي دارد. بنابراين ، آنها براي استفاده طولاني مدت يا استفاده به عنوان لباس زير روزمره مناسب نيستند.

 

مواد شلوارك:

اين شلوارك مانند ساير لباس هاي زير داراي مواد مختلفي مانند پنبه ، توري ، بند ناف ، لاتكس و سبزيجات است كه محبوب ترين و پرفروش ترين آنها لاتكس ، پوشش گياهي و پنبه است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۴۱:۳۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

زنجير طلا مردانه يكي از آن جواهرات است كه بسيار محبوب است و مدل هاي آن تقريباً هرگز از مد نمي افتند. با اين حال ، خريد آن به همين آساني نيست و موارد زيادي وجود دارد كه بايد بخاطر بسپاريد. از آنجا كه طلا يك فلز گران قيمت است ، طبيعي است كه نگراني در مورد خريد زنجيره هاي طلا داشته باشيد. اين به شما كمك مي كند تا با خيال راحت زنجيره طلاي مناسب را خريداري كنيد.

از استاندارد طلا چه مي دانيد؟

يكي از مواردي كه هنگام خريد طلا بايد به آن توجه داشته باشيد توجه به كلاس طلا است. قيراط را خلوص طلا مي گويند. به عنوان مثال طلاي 10 عيار داراي 41.7 درصد طلا است. طلاي 14 عيار 58.3 درصد ، 18 عيار 75 درصد ، طلاي 22 عيار 91.67 درصد و طلاي خالص 99.99 درصد طلاي 24 عيار دارد. طلا يك فلز نرم است ، بنابراين هرچه درجه آن بالاتر باشد ، دوام آن نيز كمتر است. اين بدان معني است كه دوام طلاي 18 عيار بيش از 24 عيار است.

 

طلاي 14 و 18 عيار بهترين و قوي ترين انواع طلا هستند. در حالي كه طلاي 22 عيار و 24 عيار از قدرت كافي برخوردار نيستند ، طلاي 10 عيار نه تنها زيبا نيست ، بلكه بسيار زيبا هم نيست.

هدف شما از خريد زنجيرهاي طلا چيست؟

اگر زنجيري براي استفاده روزمره مي خواهيد ، بايد طلايي را انتخاب كنيد كه محكم و بادوام باشد. بر اين اساس بهتر است طلاي 14 تا 18 عيار را انتخاب كنيد. اين طلا با فلزات ديگري تركيب شده است كه مقاومت بيشتري به زنجيره مي دهد. همچنين بهتر است زنجيرهاي سفت و سخت خريداري كنيد.

 

اگر مي خواهيد گاه به گاه از زنجيرهاي مهماني استفاده كنيد ، معمولاً محدوديتي وجود ندارد.

 

اگر مي خواهيد يك زنجيره ارزشمند داشته باشيد و به عنوان يك سرمايه گذاري به آن نگاه كنيد ، طلاي خريداري شده علاوه بر جامد ، بايد 14 يا 18 عيار باشد. اين زنجيرها هنگام فروش قيمت خود را حفظ مي كنند. طلاي 10 عيار ، طلا و طلاي توخالي هنگام فروش ارزش خود را از دست مي دهند.

 

توجه: زنجيرهاي توخالي جعلي نيستند. هر دو طلا هستند و ارزش كمتري دارند. فقط مراقب باشيد كه به قيمت طلاي سخت فروخته نشويد.

 

كدام مدل زنجيره اي طلا براي شما جذابيت بيشتري دارد؟

زنجيره هاي طلا بر اساس نوع بافت زنجير و نحوه اتصال حلقه ها به چندين مدل طبقه بندي مي شوند. ما در مورد هر دسته اي كه بيشتر مناسب مردان و زنان باشد صحبت خواهيم كرد.

اعتقاد بر اين است كه زنجيرهاي طلا در اندازه هاي مختلف از جمله جواهرات در دنياي كنوني ما مدت هاست كه مورد استفاده و توجه زنان بوده و اخيراً بسياري از مردان تمايل دارند از اين نوع زنجيرهاي تزئيني البته در طرح هاي مردانه خود استفاده كنند. براي خريد زنجير طلا توصيه مي كنيم كه در ادامه اين مقاله از ليست بيست نفره با ما همراه باشيد تا نكات مهمي را در اين زمينه به شما معرفي كنيم.

 

نكات مهم هنگام خريد زنجير طلا

نوع زنجيره اي: اولين چيزي كه بايد در هنگام خريد زنجيره طلا جستجو كنيد اين است كه آيا جواهرات مورد نظر شما كاملاً از طلا ساخته شده است يا با فلز ديگري طراحي شده و داراي روكش طلا است كه در اين صورت بايد به آن نيز توجه كنيد. زنجير مورد نظر شما جامد باشد يا توخالي.

 

عيار طلا: نكته دوم در انتخاب و خريد زنجيره هاي طلا توجه به عيار طلاي استفاده شده در توليد آنها است. به ياد داشته باشيد كه هرچه عيار زيورآلات طلا بالاتر باشد ، از ماندگاري و نرمي مواد آن كاسته مي شود. بنابراين ، توصيه مي كنيم اگر به دنبال زنجيري هستيد كه روزانه از آن استفاده مي كنيد ، حتما محصولات تزئيني را انتخاب كنيد كه با كيفيت پايين تري ساخته و پرداخته شوند.

 

طول زنجير: براي خريد هر نوع زنجيره اي به طول و اندازه آن توجه كنيد. طول زنجير نشان مي دهد كه زيور آلات در كدام قسمت از بدن شما قرار مي گيرد. به عنوان مثال ، اگر به دنبال زنجيري هستيد كه بتواند روي سينه شما قرار گيرد ، بايد به دنبال زنجيرهاي بلند باشيد و اگر مي خواهيد فقط زنجير طلاي شما در ناحيه گردن باشد ، سراغ زنجير كوتاه برويد.

 

وزن محصول: نكته مهمي كه در طولاني مدت مي تواند گردن شما را دچار مشكل كند ، وزن زنجيرهايي است كه استفاده خواهيد كرد ، چه به صورت مقطعي و چه به صورت روزانه. نيازي به گفتن نيست كه وزن يك زنجيره طلا به كلاس و نوع آن بستگي دارد (جامد يا توخالي).

 

هماهنگي با رنگ پوست: همانطور كه مي دانيد ، طلا داراي سه تم رنگي است: زرد ، سفيد و رزگلد. براي سياه پوستان بهتر است از طلاي زرد ، افرادي كه پوست برنزه دارند - طلاي سفيد و بقيه از گل رز استفاده كنند. لازم به ذكر است كه اگر هنوز نمي دانيد چه رنگ طلايي روي پوست صورت و بدن شما مي آيد ، بهتر است به يك طلا فروشي برويد و هر سه سايه طلايي پوست خود را امتحان كنيد.

 

صاف بودن سطح محصول: نكته مهمي كه متأسفانه بسياري از خريداران منسوجات طلا و نقره هنگام خريد و انتخاب از آن چشم پوشي مي كنند ، توجه به سطح صاف و صيقلي زنجير است ، حتي اگر سطح بيروني آن حتي ناهمواري كمي داشته باشد. حتي dra

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۳۱:۲۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

امروزه مودم جيبي يا مودم 4G كه مودم اسلات سيم كارت نيز ناميده مي شود ، بسيار محبوب است. به دنبال پيشرفت هاي فني ، آگاهي از محصولات جديدي كه مي توانند زندگي ما را بهبود ببخشند ، مهم است. WiFi جيبي يا مودم جيبي يكي از آنهاست. در گذشته ما براي ارسال نامه حامل كبوتر مي فرستاديم ، اما امروز ما كف دست خود را داريم و مي توانيم از آن براي موارد مختلف استفاده كنيم.

بنابراين بايد چند نكته در مورد مودم جيبي ياد بگيريم. ما همچنين بايد بدانيم كه چگونه از آن استفاده كنيم ، همچنين مزايا و چگونگي يافتن بهترين اينترنت قابل حمل در بازار را بدانيم. بايد بدانيم كه يك مودم جيبي بسيار مفيد است و اگر مسافرت برويم يا اتصال به تلفن ثابت در محل كارمان بد باشد ، يا حتي اگر تلفن ثابت نداشته باشيم ، با استفاده از مودم 4G به اينترنت متصل خواهيم شد.

يك مودم 4G كه از طريق سيم كارت فعال مي شود يك انتخاب بسيار هوشمندانه است. به همين دليل فروشگاه آنلاين Pasak تصميم گرفت اطلاعاتي در مورد مودم جيبي ارائه دهد.

مودم جيبي چيست؟

مودم جيبي وسيله اي بسيار كوچك و سبك است كه در كف دست شما قرار دارد و اينترنت را بين دستگاه هاي سازگار مانند تلفن هاي هوشمند ، دوربين هاي مداربسته از جمله دوربين مداربسته بي سيم ، دوربين مداربسته بي سيم ، اسلات سيم كارت مداربسته ، دوربين ماشين يا رايانه هاي شخصي متصل مي كند.

مودم جيبي چگونه كار مي كند؟

مودم Pocket 4G با تبديل اينترنت 3G يا 4G به يك سيگنال Wi-Fi خصوصي و انتقال آن به دستگاه هاي مختلف ، اينترنت را براي شما فراهم مي كند. بنابراين مي تواند به عنوان يك نقطه اتصال Wi-Fi در خانه كار كند و براي استفاده از آن نيازي به نصب كابل و نرم افزار نداريد. شما فقط آن را روشن كرده و از اينترنت استفاده مي كنيد.

بنابراين براي استفاده از مودم دستي ، به سيم كارت نياز داريد كه اينترنت را به دستگاه هاي بي سيم مانند تلفن هاي هوشمند ، تبلت ها و رايانه هاي شخصي منتقل كند.

مودم جيبي قابل حمل اتصال باند پهن پرسرعت را فراهم مي كند كه مي تواند به طور همزمان بين 10 كاربر به اشتراك گذاشته شود.

چه كسي به مودم 4G احتياج دارد؟

مودم جيبي و Wi-Fi قابل حمل يك مورد ايده آل براي كساني است كه به اينترنت بي سيم ، دائمي و تلفن همراه نياز دارند. شما مي توانيد يك استاد آنلاين باشيد كه در حال مسافرت يا تمايل به برقراري ارتباط باشيد ، يا مي توانيد دانشجوي هنر باشيد كه در خارج از كشور يك پايان نامه انجام مي دهد و به يك اينترنت قابل حمل نياز داريد تا مودم جيبي شما بتواند اينترنت شما را در هر مكان متصل كند.

به همين ترتيب ، اگر در سفر هستيد ، ممكن است لازم باشد كه با خانه خود در تماس باشيد. شايد شما مي خواهيد با خانواده خود صحبت كنيد يا ممكن است در يك سفر كاري باشيد و دسترسي به اينترنت براي شما حياتي است. ما يك مودم جيبي قابل حمل 4G را به شما پيشنهاد مي دهيم.

چگونه يك شبكه Wi-Fi قابل حمل است؟

مودم دستي يك شبكه Wi-Fi را به عنوان يك نقطه دسترسي ايجاد مي كند و وقتي در محدوده دستگاه هستيد ، آنلاين مي ماند. مودم جيبي بايد كوچك و سبك باشد تا به راحتي در جيب يا كيف شما جا شود.

همچنين ، باتري بايد ظرفيت خوبي داشته باشد تا بتوانيد مدت طولاني از آن استفاده كنيد. در غير اين صورت ، براي شارژ آن بايد از پاوربانك نيز استفاده كنيد. البته براي تأمين اين نياز ، شركت هاي توليدي شروع به توليد مودم هايي با پاوربانك ها كردند كه در يك دستگاه متشكل از تركيبي از مودم هاي 4G و پاوربانك ها بود.

مزاياي استفاده از Wi-Fi جيبي چيست؟

مودم جيبي مانند جعبه جادويي كوچك پاندورا است. شما نه تنها به اينترنت دائمي متصل هستيد ، بلكه بسياري از دستگاه هاي ديگر مي توانند به طور همزمان از آن استفاده كنند. تقريباً در هر جاي دنيا مي توان از مودم هاي جيبي استفاده كرد.

فقط بايد سيم كارت را عوض كنيد. به خاطر داشته باشيد كه مي توانيد مودم جيبي بخريد يا اجاره كنيد ، اما مهم است كه سيم كارت شما در منطقه اي كه شما هستيد كار كند.

علاوه بر اين ، در صورت نياز به اينترنت هنگام مسافرت ، داشتن مودم جيبي يكي از بهترين گزينه ها است.

انواع مودم هاي سيم كارت

به طور كلي ، مودم هاي سيم كارت را مي توان در سه دسته ارائه داد:

1. مودم اسلات سيم كارت با باتري داخلي (شامل)

مودم هايي وجود دارند كه داراي باتري داخلي هستند و مي توان از آنها هنگام مسافرت به محل كار يا دانشگاه استفاده كرد. در حال حاضر ، اين مودم ها كه به مودم هاي 4G معروف هستند ، يكي از محبوب ترين مودم ها هستند. اين مودم ها از نمايشگر رنگي با عملكرد بالا برخوردار نيستند و داراي باتري هاي مستقل هستند ، بنابراين عمر باتري آنها طولاني است.

۲. مودم بدون باتري سيم كارت (خانه)

مودم بدون باتري سيم كارت مانند يك مودم ADSL است كه مي تواند به طور مداوم در خانه استفاده شود و به دليل اينكه مستقيماً به منبع تغذيه متصل هستند ، نيازي به شارژ باتري نيست. اين مودم ها داراي آنتن هاي قدرتمندتري هستند كه سرعت بارگيري و بارگيري را افزايش مي دهند . آنها بهتر از مودم هاي 4G آپلود مي كنند.

3. دانگل سيم كارت

دانگل سيم كارت نوعي مودم USB است كه از طريق USB به كامپيوتر يا لپ تاپ متصل مي شود و اينترنت موبايل دريافت شده از سيم كارت را با اين دستگاه ها به اشتراك مي گذارد. مدل هاي جديد اين كليدها علاوه بر اشتراك اينترنت تلفن همراه از طريق پورت USB ، قابليت دسترسي به نقطه دسترسي Wi-Fi را نيز دارند و مي توانند اينترنت را روي يك سيستم عامل به اشتراك بگذارند

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۹ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۱۲:۲۲:۲۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

در اين متن قصد داريم اطلاعات مفيدي در مورد يكي از جواهرات زيبا و باستاني زنان به نام قيمت گوشواره آويز بلند طلا براي شما عزيزان ارائه دهيم. هنگام خريد گوشواره مطمئن شويد كه شكل ، طرح ، رنگ و ... كاملاً با صورت شما مطابقت داشته باشد.

 

گفتگوي كوتاه در مورد استفاده از گوشواره هاي طلاي زنانه از زمان بسيار قديم

همانطور كه مي دانيد گوشواره هاي طلاي زنانه قبل از هرگونه جواهرات ديگري مورد استفاده قرار مي گرفت. البته اين نكته نيز قابل ذكر است كه در گذشته و امروز گوشواره هاي طلا فقط براي زيبايي توسط خانمها استفاده نمي شود.

 نكات برجسته هنگام انتخاب و خريد گوشواره هاي طلاي زنانه

هنگام خريد هر وسيله اي بايد از قبل اطلاعات كافي در مورد آن داشته باشيد ، در حالي كه با داشتن گوشواره هاي طلاي زنانه كه از جواهرات گرانبها هستند ، هنگام خريد بايد بيشتر از هر موقعيت ديگري مراقب باشيد و اين نكات مهم عبارتند از:

 

وزن گوشواره هاي طلاي زنانه: يكي از مهمترين عواملي كه هنگام خريد گوشواره بايد در نظر گرفت اين است كه وزن آنها نبايد بيش از حد متعادل باشد ، كه باعث احساس سنگيني در قسمت نرم گوش مي شود. وزن زياد گوشواره باعث مي شود اين قسمت از گوش به دليل وزن زياد دردناك و ملتهب باشد و اگر گوش ملتهب باشد در طولاني مدت باعث عفونت مي شود و براي گوش شما و همچنين شما بسيار خطرناك است. شنيدن

هماهنگي گوشواره هاي طلاي زنانه با صورت: هنگام خريد گوشواره بايد اطمينان حاصل كنيد كه شكل ، طرح و رنگ آن كاملا با صورت شما هماهنگ است ، همانطور كه هنگام خريد لباس به شكل و رنگ آن توجه كنيد تا روي صورت قرار گيرد. و بدن هنگام خريد گوشواره بايد اين نكات را نيز در نظر داشته باشيد. به عنوان مثال ، اگر علاقه مند به استفاده از گوشواره هاي سنگي هستيد ، سعي كنيد از رنگ براق براي رنگ موهاي خود استفاده كنيد.

انتخاب گوشواره هاي طلاي زنانه با توجه به فرم صورت شما: بديهي است صورت همه از طرف خداوند با شكلي خاص داده شده است ، بنابراين هنگام انتخاب گوشواره هاي گوش خود بايد شكل صورت خود را در نظر داشته باشيد تا گوشواره ها بيشتر ديده شوند. و صورت تو شود؛ در زير انواع صورت ها ، همراه با ذكر نوع گوشواره هاي مناسب براي آن شخص شرح داده شده است:

صورت مربعي: گوشواره هاي حلقه اي بيشتر مناسب اين صورت در يك زاويه هستند.

صورت قلبي شكل: گوشواره هاي قطره اي شكل باعث زيبايي بيشتر اين افراد مي شود.

صورت هاي گرد و گرد: براي از بين بردن فرم گرد اين افراد بهتر است از گوشواره هاي بلند استفاده كنيد.

صورت هاي بيضي: اين صورت ها اغلب بلند هستند و بهتر است از گوشواره هاي كوتاه براي آن صورت استفاده شود تا آن قد را ماسك بزنيد.

 

فرم صورت شما در انتخاب مناسب ترين گزينه بسيار تأثيرگذار است و يكي از عواملي است كه بايد در نظر بگيريد. انتخاب صحيح مي تواند خصوصيات بدني شما را بيشتر نمايان كرده و به رفع يا كاهش نقص هاي احتمالي كمك كند.

كساني كه صورت بيضي دارند تقريباً مي توانند از هر نوع گوشواره استفاده كنند. اما بهترين گوشواره براي اين افراد گوشواره هاي بيضي شكل است. اين گوشواره ها توجه ديگران را به طراحي زيباي صورت جلب مي كند و صورت را از عرض يا بالاتر نشان نمي دهد. گوشواره محبوب ديگر براي صورتهاي بيضي شكل گوشواره قطره اشك است. اين گوشواره ها مانند گوشواره هاي بيضي شكل بر طراحي بيضي شكل زيبا صورت تأكيد دارند و تقارن صورت را بهتر نشان مي دهند.

كساني كه صورت چهارگوش دارند بايد از گوشواره هاي گرد استفاده كنند تا گوشه هاي استخوان فك آنها نرمتر به نظر برسد. بهترين انتخاب براي اين دسته از افراد گوشواره و حلقه هاي بلند است. اين افراد مي توانند با استفاده از گوشواره هاي حلقه اي بزرگ توجه كمتري به خطوط عمودي فك خود داشته باشند. اين گوشواره هاي حلقه اي بزرگ صورت را نرم و كوچكتر نشان مي دهد. اين افراد نبايد گوشواره هاي بسيار پهن داشته باشند.

افرادي كه صورت گرد دارند بايد از گوشواره هايي مانند آويز يا اشك استفاده كنند تا صورت آنها بلندتر به نظر برسد. همچنين اين افراد نبايد گوشواره گرد داشته باشند. گوشواره هاي نسبتاً باريك براي اين دسته از افراد مناسب است.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۸ مرداد ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۴۵:۵۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی