Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

سئو مخفف عبارت Search Engine Optimization است . سئو (SEO) يا بهينه سازي براي موتورهاي جستجو به منظور بهبود عملكرد سايت جذب بازديدكنندگان مي باشد.تعريف سئو:مجموعه فعاليت هايي است كه در طراحي سايت، تعيين استراتژي محتوايي و توليد محتوا انجام ميدهيم تا جايگاه بهتري در نتايج جستجوي گوگل كسب كرده و بازديدكننده بيشتري براي سايت جذب كنيم. هدف سئو كمك به وب سايت‌ها براي بدست آوردن جايگاه بالا در نتايج جستجوي طبيعي و افزايش ارتباط بين صفحات و كلمات كليدي وارد شده توسط كاربران است. نمايش دادن بيشترين صفحات مرتبط با پرس‌و‌جوي جستجوي وارد شده داراي مزاياي زيادي هم براي كاربر و هم براي موتور جستجو است كه در آن كاربر بيشترين نتايج مرتبط جستجو شده را پيدا مي‌كند و موتور جستجو قابل اعتماد مي‌شود چرا كه الگوريتم آن بيشترين صفحات مرتبط را نشان مي‌دهد. بطور كلي اهداف و مزاياي سئو را مي توان بصورت زير خلاصه نمود:

در بازديد وب سايت تاثير بسزايي دارد.باعث ايجاد برند مي شود.باعث افزايش ترافيك سايت خواهد شد.باعث شده وب سايت در صفحه نتايج موتور جستجو از رتبه بهتري برخوردار شد. باعث افزايش فروش محصولات خواهد شد.بهترين ابزار براي تبليغات است. سئو موجب ارتقاء كلاس كسب و كار شما مي شود. نتيجه هاي به دست امده از سئو، ماندگاري بيشتري دارند. سئو باعث بالا رفتن حجم داده ها و اطلاعات شما از كاربران مي شود.۶۰ درصد از همه ي كليك ها در گوگل شامل نتايج صفحات اول مي شود. بازگشت سرمايه در روش سئو نسبت به تبليغات ديگر واقعا بيشتر مي باشد.

 

چرا بهينه سازي سايت از اهميت بالايي برخودار است.

اينكه شما بخواهيد در صفحه اول جستجوگر حضور داشته باشيد و بخش بزرگي از مخاطب جستجوگر را به وبسايت خود هدايت كنيد، هدف نهايي سئو است. هنگامي كه شما در لينك هاي اول تا پنجم حضور داشته باشيد، شانس بسيار زيادي داريد كه كاربر را به وبسايت خود رهنمون كنيد، چرا كه بيشتر از دو سوم كاربران، پنج لينك اول را انتخاب ميكنند.

پس در يك جمله ميتوان هدف سئو را اينطور بيان كرد: رعايت حرفه اي تمام قواعد جستجوگر و حضور داشتن در صدر نتايج، براي روانه كردن كاربران به وبسايت، ميتواند هدف سئو باشد.

اما خود سئو در يك وبسايت يا بهينه سازي يك وبسايت دو قسمت دارد، بهينه سازي هايي كه به بخش دروني وبسايت مرتبط است سئوي درون صفحه يا On-Page SEO گفته ميشود. ميتواند وبسايت را در حالات مختلف، بازهم قابل استفاده نگه دارد.

سئو يا بهينه سازي هاي مربوط به بخش خارجي وبسايت، بخش هاي مختلفي دارد اما در كل با عنوان سئو برون صفحه يا Off-Page SEO خطاب ميشود. ارتباط وبسايت شما با ديگر وبسايت ها، اينكه كاربران در شبكه هاي اجتماعي و تالارهاي گفتگو در مورد وبسايت شما و محتوا چه بحثي دارند، وبسايت هايي كه محتوا و يا خدمات شما را مطمئن شناخته و با لينك دهي مستقيم يا غير مستقيم كاربران را به وبسايت شما هدايت ميكنند.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۲۲:۰۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

پكيج ديواري همواره يكي از لوازم كليدي منازل به حساب مياد و با توجه به ساختار پيچيده اي كه دارد نيازمند تعميركار ماهر و دوره ديده ميباشد. مثلا در صورتي كه از پكيج ديواري ايران رادياتور استفاده مي‌كنيد حتما مي‌بايست جهت تعمير پكيج ايران رادياتور به مراكز مجاز تماس حاصل كنيد. در غير اين صورت ممكن است تعميركار نا آگاه خسارات جبران ناپذيري را به دستگاه وارد نمايد.
در صورتي كه از پكيج شوفاژ ديواري در منزل استفاده مي‌كنيد و در ساعات پاياني شب و يا ايام تعطيلات دچار مشكل شده است اصلا نگران نباشيد با مركز تعميرات پكيج 24 ساعته و

 تعمير پكيج شبانه روزي تماس بگيريد تا در سريع ترين زمان ممكن براي انجام تعميرات پكيج مراجعه كنند.
با توجه به ترافيك شديد در شهر تهران و اهميت زمان در زندگي امروزي در زمان خرابي پكيج ديواري مراجعه تعميركار از نزديك ترين مكان به منزل شما امري حياتي مي‌باشد. مثلا جهت تعميرات پكيج ايران رادياتور غرب تهران حتما مي‌بايست تعميركار از محدوده غرب تهران مراجعه كند وگرنه با توجه به ترافيك شديد معلوم نيست بعد از تماس شما چقدر طول بكشد تا تعميركار حضور پيدا كند. در صورتي كه در مركز تعمير پكيج غرب تهران تعميركاران حداكثر پس از نيم ساعت از تماس شما در محل حضور دارند.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
[ ۲۴ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۱۹:۵۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

بهترين آهنگ هاي خارجي موجود در اينترنت را ميتوانيد در سايت سه و چهار مشاهده كنيد. اين مجموعه موزيك هاي خارجي بصورت اختصاصي توسط مدير سايت جمع آوري شده و در هيچ جاي ديگر وجود ندارد و شما قطعا قبلا اين اهنگ ها را تجربه نكرديد ما بهترين موزيك هاي خارجي را براي شما گلچين كرده ايم تا با خريد و دانلود از اين موزيك ها لذت ببريد. همچنين 20 عدد از اين آهنگ ها را رايگان جهت تست قبل از خريد ميتوانيد دانلود كنيد و يك ميكس 18 دقيقه اي هم براي درك بهتر سبك موزيك ها در صفحه توضيحات قرار دارد

 

http://3v4.ir/post/9

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۱:۴۱:۵۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

قطعا همه ي ما با ديجي كالا به عنوان يك فروشگاه اينترنتي چند منظوره آشنا هستيم و حداقل يك بار از  آن خريد كرده ايم. ديجي كالا به عنوان يك ماركت پليس ايراني خريداران و بازديد كننده هاي زيادي دارد. قطعا كد هاي تخفيف براي خريد از اين وبسايت و فروشگاه ايراني بسيار پر طرفدار است.
از جمله خدماتي كه وبسايت تخفيف هات در راستاي بهبود خدمات ارائه كرده است مي توان به كد تخفيف مختلف اشاره نمود كه از جمله كدهاي تخفيف مي توان به كد تخفيف ديجي كالا اشاره كرد. كد هاي تخفيف ارائه شده توسط تخفيف هات با استقبال زيادي از سمت شما روبرو شده است و افراد زيادي اقدام به تهييه آن كرده اند. لذا ما در پي گسترش انواع كد هاي تخفيف از فروشگاه هاي مختلف اينترنتي هستيم.
 

فايده ي كد تخفيف هم براي خريداران و هم براي فروشندگان!

 

با ارائه كد تخفيف براي اجناس متفاوت نه تنها خريداران محصول مي توانند لوازم مورد نياز خود را با قيمت مناسب تهيه كنند، بلكه فروشندگان نيز مي توانند به نوعي نيازهاي مشتريان خود را شناسايي كرده و با تحليل خريد مشتريان براي فروش و تخفيف هاي آينده خود برنامه ريزي كنند.
ارائه  كد تخفيف و پاداش به مشتري در درجه اول سبب آشنايي با هر كسب و كار شده و مشتري را ترغيب به خريد مي كند و همچنين باعث مي شود مشتري به كسب و كار مركز وفادارتر باشد.
 

كد هاي تخفيف را از چگونه به دست آوريم؟

پيدا كردن يك كد تخفيف خيلي ساده است. براي مثلا فكر كنيد كه مي‌خواهيد كد تخفيف كالا تهيه كنيد. سايت‌هايي معتبري وجود دارند كه اين كدها را ارائه مي‌دهند. فقط كافي است تا آن‌ها را در گوگل جستجو كنيد.
شما مي‌توانيد با توجه به نيازتان كد‌هاي تخفيف زيادي در اين سايت تخفيف هات پيدا كرده و از آن استفاده كنيد.
بسياري از فروشگاه هاي اينترنتي كوپن ها را به عنوان يك انگيزه براي خريداران از وب سايت خود ترويج مي كنند. برخي از آن ها اين كوپن ها يا كد هاي تخفيف را مستقيما در وبسايت خريد قرار نمي دهند، بلكه كدها را در وبسايت هاي مربوط به تخفيف قرار مي دهند يا فقط آن ها را در پست هاي الكترونيكي يا رسانه هاي اجتماعي خود ارائه مي دهند. ما در تخفيف هات تمام آن ها را بررسي مي كنيم و در اختيار شما عزيزان مي گذاريم.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: كد تخفيف ديجي كالا،
موضوع:
[ ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۵:۴۳:۴۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

اقامت اسپانيا بدون ثبت شركت و بدون سرمايه گذاري و بدون خريد خانه واقعيت دارد
اقامت اسپانيا را با گروه حقوقي راديو وكالت تجربه كنيد
021.87700284

https://legalholding.ir/%D9%87%D8%B2%DB%8C%D9%86%D9%87-%D9%85%D9%87%D8%A7%D8%AC%D8%B1%D8%AA-%D8%A8%D9%87-%D8%A7%D8%B3%D9%BE%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%A7/


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۹ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۸:۰۹:۳۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

كنترل‌پنل سي پنل اساسا براي شركت‌هاي ميزباني طراحي شده و مناسب ‌هاست لينوكسي است. اين پنل به كاربران اجازه مي‌دهد، سرويس ‌هاست را مديريت كنند. بطوركلي برخي افراد به دنبال شركت‌هايي هستند كه هاست سي پنل ارائه مي‌كنند اما در نظر داشته باشيد‌ هاست سي پنل عنواني كاملا كلي است و مقصود آن هاست لينوكس است پس هاست سي پنل به ميزباني اطلاق مي‌شود كه از كنترل‌پنل سي پنل براي مديريت امكانات سرويس استفاده مي‌شود.

كنترل‌پنل پلسك (Plesk) و دايركت ادمين (Direct Admin) ساير كنترل پنل هاي محبوب هستند ولي هيچكدام به محبوبيت سي پنل نيستند.

ويژگي هاي يك هاست سي پنل حرفه اي

 • بهره مندي از هارد پرسرعتSSD يا هارد SSD Nvme كه گران تر از هارد SSD است
 • استفاده از وب سرور قدرتمند لايت اسپيد
 • استفاده از cloudLinux براي افزايش امنيت و پايداري
 • بكاپ گيري منظم و اتوماتيك توسط هاستينگ
 • ارائه پلن هاي مختلف هاست ميزباني مناسب شما
 • استفاده از سرور هاي قدرتمند با جديدترين سخت افزارهاي روز دنيا
 • امكان خريد سرويس ها به صورت ماهه ، سه ماهه ، شش ماهه و يكساله
 • فضا و پهناي باند متناسب با نياز شما
 • پشتيباني 24 ساعته و قابل در دسترس بودن در هر لحظه
 • ضمانت كيفيت و بازگشت وجه در صورت عدم رضايت
 • ارائه سرويس ها با قيمت مناسب و كيفيت بالا
 • امكان تغيير پلن ميزباني بصورت اتومات و توسط خود كاربر
 • و ساير موارد

هاست رايگان زدگيگ

 

شركت زدگيگ براي كاربران امكان سفارش هاست رايگان سي پنل را امكان پذير ساخته كه براي سفارش هاست رايگان به بخش سفارش هاست رايگان مراجعه فرماييد.

هاست رايگان سي پنل

توضيحات هاست رايگان

 • مشخصات سرويس:
  ٥٠٠ مگابايت فضا
  نامحدود ترافيك ماهيانه
  آخرين نسخه سي پنل
  نامحدود ايميل POP٣/SMTP
  نامحدود ساب دامين
  نامحدود بانك اطلاعاتي MySQL
  قابليت هاست سه دامنه اينترنتي
  بهينه شده با سيستم هاي مديريت محتوا مانند ورپرس ، جوملا ، پرستاشاپ و ...
  بدون تفاوت با هاست معمولي
  بدون تبليغات
  قابل ارتقاء اتوماتيك به پلن هاي بالاتر با حجم بيشتر بدون تغيير در اطلاعات سايت

اين هاست مخصوص ميزباني سايت بوده و قابل استفاده بعنوان هاست دانلود نيست.

قوانين هاست رايگان

تمايل ما ارائه خدمات با بهترين كيفيت مي باشد اما بدليل اينكه مايل هستيم اين خدمات پايدار بماند و با مشكل قانوني مواجه نشويم، احتراما پيشاپيش موارد زير را خدمتتان يادآوري مي نماييم:

رعايت تمامي قوانين جاري جمهوري اسلامي ايران و قوانين جاري متداول در اينترنت از سوي تمامي كاربران محترم الزامي مي باشد.

نصب هر گونه بازي آنلاين، خبرخوان، شبكه اجتماعي، سايت دانلود و چت روم روي سرور ممنوع مي باشد.

درصورت هرگونه استفاده غير قانوني و غير متعارف هاست بدون اطلاع قبلي حذف خواهد شد.ميزباني به دامنه هاي اصلي قابل ارائه مي باشد و در مورد ساب دامين تاييد نمي شود.

هاست رايگان براي سايت هاي معمولي مناسب بوده و هاست تست نمي باشد.

براي دريافت پشتيباني و بكاپ گيري مي بايست از سرويس هاي ميزباني هاست كم حجم ، هاست معمولي و هاست پربازديد استفاده نماييد.

در صورت ارسال ايميل گروهي بدون اطلاع قبلي اكانت كاربر حذف خواهد شد.

استفاده از دامنه رايگان غير مجاز بود و در صورت مشاهده سرويس بدون اطلاع رساني حذف خواهد شد براي ثبت دامنه با تخفيف كليك كنيد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۷:۲۶:۴۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۰:۱۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

دانلود آهنگ جديد


دانلود آهنگ ساسي


دانلود آهنگ تتلو

 

https://nitromusic.ir


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: دانلود آهنگ ساسي،
موضوع:
[ ۱۳ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۲:۳۱:۱۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

گروه صنعتي موكت ظريف مصور در سال ۱۳۶۳ توسط آقاي رجالي و آقاي طباطبايي در قطب صنعتي بروجن با يك خط توليد موكت تأسيس گرديد. راهبرد بنيان گذاران شركت مبتني بر بهره گيري از آخرين دستاوردهاي تكنولوژي مدرن و توانمند ترين متخصصان كشور براي ارضاي نياز مشتريان ، موجب اقبال مصرف كنندگان و توسعه سريع اين گروه توليدي صنعتي گرديده است؛ به گونه اي كه اكنون با ظرفيت توليد سالانه بالغ بر ۶۰ ميليون مترمربع موكت و زيربنايي حدود ۱۱۰ هزار مترمربع يكي از بزرگ ترين توليدكنندگان موكت و نان وون و مواد اوليه آن در بين كشور هاي منطقه مي باشد.

https://gamantj.com/zarif-mosavar/

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: موكت ظريف مصور،
موضوع:
[ ۹ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۰۲:۱۴:۲۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 لينوكس يك سيستم عامل است كه از هسته اصلي يا Kernel سيستم عامل ديگري به نام UNIX برداشت شده است. امروزه آشنايي و كاركردن با سيستم عامل لينوكس براي افرادي كه داخل حوزه فناوري اطلاعات  و شبكه هاي كامپيوتري فعاليت دارند خيلي مهم و ضروري است. مخصوصا براي برنامه نويسان ، به صورتي كه در آگهي هاي استخدام برنامه نويس شركت هاي بزرگ و تيم هاي مهم يكي از شرايط ذكر شده تسلط به اين سيستم عامل قدرتمند مي باشد. از اين روي آموزش لينوكس يكي از مهمترين دوره هاي كامپيوتري مي باشد.

http://modir-shabake.com

 دوره هاي آموزشي لينوكس

يادگيري لينوكس برخلفا تصور بسيار راحت است. مي بايست اين سيستم عامل را درك كنيد و متوجه ساختارش بشويد تا بتوانيد با اين سيستم عامل نياز هاتون رو برطرف كنيد و از مزيت هاي فوق العاده ي لينوكس مثل امنيت ، رايگان بودن ، پايداري بالا و خيلي مزيت هاي ديگه بهره مند بشيد. 
•    يكي از دوره هاي محبوب آموزش لينوكس، دوره LPIC 1 و  LPIC 2 مي باشد.
•    يكي از مهمترين دوره هاي آموزش لينوكس، برنامه نويسي اسكريپت نويسي Shell Script مي باشد.
يكي ديگر از دلايلي كه باعث گسترش هرچه بيشتر استفاده از سيستم عامل لينوكس در شبكه هاي كامپيوتري است، رايگان بودن و صرفه اقتصادي موجود در آن بود. شما همان لينوكسي را كه در خانه و بر روي PC نصب مي كنيد را مي توانيد در شبكه و در قالب يك سرور سازماني مورد استفاده قرار بدهيد. پس نكته ي ديگر اين است كه لينوكس داراي قابليت اعتماد بالا و هزينه بسيار پايين است.

مزاياي سيستم عامل لينوكس

امروزه در بيشتر نقاط دنيا از لينوكس به عنوان يك سيستم عامل قابل اعتماد و انعطاف پذير ياد مي شود و استفاده از اين سيستم عامل بسيار معمول شده است ، به ويژه اينكه سيستم عامل لينوكس به عنوان يك سرور رايگان مي تواند مورد استفاده قرار بگيرد و به همين دليل يكي از محبوب ترين سيستم عامل هاي شبكه امروزي به حساب مي آيد. وقتي شما از وب سرور لينوكس استفاده مي كنيد ، مي توان به جرات گفت كه Downtime شما به حداقل خواهد رسيد


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: آموزش لينوكس،
موضوع:
[ ۵ مرداد ۱۳۹۸ ] [ ۱۱:۵۴:۱۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ][ ۳ ][ ۴ ][ ۵ ][ ۶ ][ ۷ ][ ۸ ][ ۹ ][ ۱۰ ][ ۱۱ ][ ۱۲ ][ ۱۳ ][ ۱۴ ][ ۱۵ ][ ۱۶ ][ ۱۷ ][ ۱۸ ][ ۱۹ ][ ۲۰ ][ ۲۱ ][ ۲۲ ][ ۲۳ ][ ۲۴ ][ ۲۵ ][ ۲۶ ][ ۲۷ ][ ۲۸ ][ ۲۹ ][ ۳۰ ][ ۳۱ ][ ۳۲ ][ ۳۳ ][ ۳۴ ][ ۳۵ ][ ۳۶ ][ ۳۷ ][ ۳۸ ][ ۳۹ ][ ۴۰ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : ---
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی