Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

تابلو مغازه و فروشگاه

تابلو فروشگاه از مهمترين ملزومات تبليغاتي به شمار مي آيد. متنوع و به روز بودن تابلو تبليغاتي، تاثير زيادي در معرفي بهتر و جلب توجه مشتريان و رهگذران داشته و به كسب و كار رونق مي دهد. اما اين تنها مزيت محصولات جذاب و رنگين تبليغاتي نيست و تاثير قوي آنها در زيباسازي و مدرن نشان دادن شهرها را نير نمي توان ناديده گرفت.

در اين مطلب همراه با شما صنعت بزرگ و متنوع تابلوسازي را مورد بررسي قرار داده و به موارد زير مي پردازيم:

  • انواع تابلو مغازه و تاثير شگرف آنها در تبليغات!

  • تابلوهاي تبليغاتي، همگام با صنايع روز دنيا!

  • آشنايي با برند ليزر پلاس!

انواع تابلو تبليغاتي فروشگاهي

تبليغات فروشگاهي، دنياي بزرگ و رنگيني دارد. از زمان ورود انواع تابلو فروشگاهي به بازار، نه تنها تجارت و كسب و كارها، كه شهرها نيز پررونق تر و جذاب تر شده است.

از نصب نخستين تابلوها بر درب معابد و كاخ ها و پس از آن زماني كه تابلو فروشگاه در ساده ترين شكل آن ابداع شد، مدت طولاني مي گذرد. بازه زماني كه طي آن تابلوها از متون ساده با كلماتي محدود، به ويترين هايي از نور و رنگ تبديل شده كه نگاه رهگذران را شكار مي كنند.

امروزه صنعت بزرگ تبليغات داراي شاخه هاي فراواني است كه از ساخت ملزومات تا دنياي بي نهايت اينترنت را شامل مي شود. اما در ميان اين همه عناصر جذاب، كمتر موردي مانند تابلو سردرب مغازه عموميت يافته است.

انواع تابلوهاي تجاري و فروشگاهي، بك لايت تبليغاتي و تابلوهاي راهنماي داخلي و خارجي فروشگاه ها هر يك بخشي از تاثير قوي در اين مجموعه را به عهده دارند.

امروزه و با وجود فناوري هاي ابداعي نظير برش ليزري، لامپ هاي ال اي دي، لايت باكس هاي فلزي و تابلوهاي ترمووود و نظاير اينها، كمبودي در تنوع محصولات تابلو فروشگاهي به چشم نمي خورد. بعد از گذشت نسل ها از نمونه هاي ساده اما سنگين تابلو فروشگاه، نوبت به ساخت تابلو سردرب مغازه با تكنولوژي روز دنيا و نصب آسان و فوري رسيده است.

78568

انواع تابلو مغازه: تنوع در متريال و شيوه ساخت!

تابلوهاي تبليغاتي فروشگاه ها همواره نقشي پررنگ و موثر در رونق كسب و كارها ايفا كرده اند. بسته به مكان و موقعيت هر مغازه، يك يا چند نمونه  از تابلوهاي موجود مي تواند نياز به تبليغات را در آنها پوشش دهد.

تا چند دهه پيش از اين، ورود تكنولوژي ساخت اين نوع تابلوها از كشورهاي صنعتي با كندي صورت مي گرفت. اما با افزايش ارتباطات اينترنتي و روابط تجاري بين كشورها، امروزه زماني كوتاه براي ورود و به كارگيري فناوري هاي مدرن تبليغات در هر نقطه از دنيا كافيست!

در بازار ايران نيز انواع تابلو فروشگاه در تنوع بالا به لحاظ نماي ظاهري، ساختار داخلي و البته قيمت متفاوت توليد و عرضه مي شود.

بخش مهمي از بدنه و اسكلت اين تابلوها را فلز، نئون و پلاستيك تشكيل مي دهد. بر همين اساس نياز به برش هاي دقيق اين متريال مصرفي، اجتناب ناپذير به نظر مي رسد. كاري كه انجام آن بدون ابزارهاي مدرن و امروزي بسيار زمان بر بوده و از دقت كافي نيز برخوردار نخواهد بود!

امروزه و با وجود دستگاه هاي برش ليزري و ابزار دقيق اندازه گيري، شاهد ساخت و عرضه نمونه هايي بسيار زيبا و كاربردي اين محصولات هستيم.

485632

انواع تابلو فروشگاهي از چلنيوم تا لايت باكس!

اين روزها با افزايش جمعيت و حضور افراد فعال بيشتري در حوزه كسب و كار، شكل كلي تبليغات نيز دستخوش تغييرات زيادي شده است. استفاده از نمونه هاي جديد و به روز تابلو، فرصت هاي تازه اي براي ذهن هاي خلاق و مبتكر در اين رشته پديد آورده است.

موقعيتي بي نظير تا با عرضه بهترين هاي اين صنعت و تنوع قيمت تابلو مغازه ، به دارندگان كسب و كارها در ارائه اطلاعات بيشتر و تبليغات قوي تر در زمينه هاي كاري خود كمك كنند.

برخي از نمونه هاي تابلو سردرب مغازه عرضه شده در رشته تابلوسازي به شرح زير هستند:

تابلو چلنيوم : اين نمونه ها با دارا بودن بدنه كانال مانند و بخش نوراني نقش مهمي در روشن و خوش نما كردن فضاي تبليغاتي سردرب مغازه دارند. امكان اجراي دقيق و مهندسي شده بدنه آلومينيومي اين نوع تابلو در كنار برش هاي دقيق و مونتاژ قوي بخش هاي فلزي و نوراني اين نوع تابلو نيز به آن جلوه ويژه و خاصي بخشيده است كه طرفداران صنعت مدرن تبليغات را به شدت جذب مي كند.

طراحي اوليه اين تابلوها توسط يكي از نمونه هاي نرم افزارهاي ويژه طراحي سه بعدي نظير اتوكد، كورل يا موارد مشابه انجام و قسمت هاي بعدي كار نيز با كمك دستگاه هاي ويژه ساخت چلنيوم  يا به شكل دستي توسط تابلوساز انجام مي گيرد. روشنايي اين تابلوها اغلب با چراغ هاي LED و SMD تامين شده و درخشش بي نظيري را براي آنها به ارمغان مي آورد.

از دوام بالا و ضدضربه بودن تا مزايايي نظير ثبات رنگ و عايق در برابر خاك و گرما و موارد فراوان ديگر در اين تابلوها قابل ذكر است.

تابلوهاي حروف استيل: انواع نمونه هاي تابلو حروف فلزي با بدنه استيل و در رنگ هاي طلايي و نقره اي از محصولات كلاسيك تابلو هستند كه طي سال ها از محبوبيت آنها كاسته نشده است. كاربرد متنوع فولاد و مقاومت بالاي اين محصولات در كنار ورود دستگاه هاي برش ليزري به بازار صنايع تابلوسازي، امكان ساخت نمونه هاي شكيل و ماندگار تابلو فروشگاه از اين جنس را فراهم آورده است.

تابلو حروف پلاستيك يا پلكسي گلاس: اين محصول تبليغاتي از قديمي ترين و محبوب ترين نمونه هاي تابلو فروشگاهي در ايران است كه با نام هاي حروف برجسته و ال اي دي پلاستيك نيز معروف است.

تابلو نئون پلاستيك و چراغ هاي نئون ديواركوب: اين نوع تابلو تجربه متفاوتي از تبليغات تجاري را به دنيا معرفي كرده و طي سال ها هم چنان طرفداران خاص خود را دارد. جلوه كم نظير و متفاوت و رنگ هاي درخشان اين نوع تابلو بر جذابيت محيط افزوده و فضا را به شكل اعجاب آوري تغيير مي دهد.

تابلوهاي بك لايت و لايت باكس: استفاده از نور مخفي و تاثير خاص آن بر مخاطب زمينه اي قوي براي ساخت و عرضه اين نوع تابلو تبليغاتي فراهم كرده، به طوري كه طي دهه ها استفاده نيز از جذابيت آن كم نشده است.

تابلوهاي وگاسي: در ميان ديگر انواع تابلو فروشگاهي با سبكي مدرن و خاص با نام وگاسي روبرو هستيم كه بر اساس درخشش فوق العاده لامپ ها و استحكام بالاي بدنه فلزي ساخته مي شود. اين نوع تابلو كه نمونه هاي كلاسيك آن در فيلم هاي قديمي نيز ديده مي شود، با چرخشي دوباره و به دليل اقبال خوب مشتريان به بازار تبليغات بازگشته است.

كلام پاياني

تنوع محصولات مدرن تبليغاتي در فيلد كاري تابلوسازي چنان بالاست كه حتي اشاره اي كوتاه به همه آنها نيازمند فرصتي بيش از اين است.

برند ليزر پلاس مصمم است تا خدمات خود را در زمينه ساخت و عرضه انواع تابلو سردرب مغازه و ديگر نمونه هاي تابلوهاي تبليغاتي داخل و خارج از فروشگاه با بهترين كيفيت و فناوري روز دنيا به شهروندان ارائه نمايد.

تنوع محصولات، طراحي دقيق و هنري، كاربرد تجهيزات مدرن و روز دنيا در كنار تجربه موازي هنري و صنعتي اين مجموعه ليزر پلاس را به عنوان مرجعي مطمئن و توانا در اين فيلد كاري معرفي نموده است.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۸:۱۸:۲۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

طراحي ويلا مدرن و باغ ويلا   طراحي ويلا مدرن و ساخت صفر تا صد ويلا شامل طراحي نما ويلا، دكوراسيون داخلي ويلا و محوطه سازي در تهران و ساير نقاط ايران توسط  طراحان حرفه اي و با تجربه تهران گاردن انجام مي گيرد.

براي آن كه بتوان بهترين نتيجه از ساخت و ساز يك عمارت ويلايي و محوطه فضاي سبز آن را داشت، بايد امر طراحي ويلا را به بهترين شكل پيش برده و آرامش و زيبايي را در كنار صرف هزينه هاي معقول و استانداردسازي، جريان بخشيد.

از اين روي سپردن كار طراحي ويلا و محوطه سازي به دست تيم هاي حرفه اي كه سابقه كار قابل توجهي در اين حوزه داشته و به جديدترين علم روز دنيا در اين خصوص مجهز باشند، بسيار حائز اهميت خواهد بود.

در ادامه با ما همراه باشيد تا در اين خصوص بيشتر بدانيم.

طراحي ويلا

طراحي ويلا به منظور دست يابي به يك محيط آرامش بخش و طرب انگيز كاملا ضروري است. در صورتي كه ويلا مطابق با اصول استاندارد طراحي ساختمان ويلا ساخته نشده و پلان اوليه آن به درستي طراحي نشده باشد، نمي توان انتظار داشت كه رفاه و آسايش لازم را براي ساكنين آن، فراهم سازد. به اين ترتيب بايد طراحي عمارت ويلايي، به وسيله تيم هاي حرفه اي انجام پذيرد.

براي آن كه طراحي ويلا به درستي انجام شود، لازم است كه سبك هاي مختلف طراحي عمارت و ساختمان در نظر گرفته شده و با توجه به خواست مشتري و البته پتانسيل هاي منطقه اي، بهترين سبك در نظر گرفته شود.

 

ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۱۷:۵۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تعمير مگنترون، تعمير فن يا ترانس دستگاه، تعويض ورق ميكا داخل ماكروويو، تعمير موتور گردون، تعمير تاچ پنل يا پنل دكمه‌هاي، تعمير ميكروسوييچ‌ها و شاخك درب دستگاه، تعمير گريل ماكروفر يا ماكروويو، تعمير منبع تغذيه دستگاه، تعويض مگنترون، پنل تاچ و ديگر قطعات اصلي

قيمت تعمير ماكروفر و تعويض قطعات

ز. برند، مدل و نوع قطعات استفاده شده در ماكروويو. از جمله مورد مهم مي‌توان به مهارت تعميركار مايكروويو هم اشاره كرد. معمولا قطعاتي مثل ميكروسوئيچ ماركوفر، ترموستات و مگنترون تعويض مي‌شوند. بزرگترين دليل تعويض اين قطعات هم به جاي تعمير، هزينه تعميرات بسيار بالاي آن نسبت به قطعه نو است.

قيمت تعميرات هر برند هم با يكديگر متفاوت هستند. براي مثال مي توان به اختلاف قيمت قطعات در زمان تعمير ماكروفر سامسونگ با تعمير ماكروفر پاناسونيكاشاره كرد. 

خدمت

قيمت به تومان

قيمت تعمير برد ماكروفر

800.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض برد ماكروفر

1.000.000 تا 2.500.000

قيمت تعويض ميكروسوئيچ ماكروفر

700.000 تا 1.000.000

قيمت تعويض موتور گردان ماكروفر

توافقي

قيمت تعويض ترموستات ماكروفر

500.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض لامپ مگنترون ماكروفر

900.000 تا 2.000.000

قيمت تعويض خازن ماكروفر

500.000 تا 700.000

قيمت تعمير ديود ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ورق نسوز ماكروفر

400.000 تا 800.000

قيمت تعمير المنت ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ترانس ماكروفر

1.000.000 تا 1.500.000

 

در صورت داشتن گارانتي و زمان باقي مانده از ضمانت نامه شما در زمان خريد ماكروفر، حتما از خدمات پس از فروش تعمير ماكروفر استفاده كنيد. از نمايندگي‌هاي مجاز تعمير ماكروويو يا تعميرگاه‌هاي مجاز كه نمايندگي مستقيمي براي برندهايي مثل تعمير ماكروفر سامسونگ و پاناسونيك هستند استفاده كنيد.

هزينه اياب و ذهاب تعميرات ماكرفر در تهران در سال 1400 از رنج 50.000 تومان تا 150.000 تومان است. هزينه عيب يابي ماكروفر در زماني كه نياز به تعمير دارد هم هزينه جدايي دارد كه بسته بتوافق به همراه هزينه اياب و ذهاب محاسبه مي‌شود.. اگر تعميرات ماكروفر از طرف تعميركار ماكروفر صورت بگيرد، هزينه عيب يابي دريافت نخواهد شد.

گرم نشدن غذا در ماكروفر

بزرگترين دليل گرم نشدن غذا در ماكروفر مربوط به مگنترون ماكروفر است. هزينه مگنترون بين 900.000 تومان تا 2.000.000 تومان در سال 1400 است و امكان تعويض اين قطع در محل وجود دارد.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۳۵:۳۷ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

تعمير مگنترون، تعمير فن يا ترانس دستگاه، تعويض ورق ميكا داخل ماكروويو، تعمير موتور گردون، تعمير تاچ پنل يا پنل دكمه‌هاي، تعمير ميكروسوييچ‌ها و شاخك درب دستگاه، تعمير گريل ماكروفر يا ماكروويو، تعمير منبع تغذيه دستگاه، تعويض مگنترون، پنل تاچ و ديگر قطعات اصلي

قيمت تعمير ماكروفر و تعويض قطعات

ز. برند، مدل و نوع قطعات استفاده شده در ماكروويو. از جمله مورد مهم مي‌توان به مهارت تعميركار مايكروويو هم اشاره كرد. معمولا قطعاتي مثل ميكروسوئيچ ماركوفر، ترموستات و مگنترون تعويض مي‌شوند. بزرگترين دليل تعويض اين قطعات هم به جاي تعمير، هزينه تعميرات بسيار بالاي آن نسبت به قطعه نو است.

قيمت تعميرات هر برند هم با يكديگر متفاوت هستند. براي مثال مي توان به اختلاف قيمت قطعات در زمان تعمير ماكروفر سامسونگ با تعمير ماكروفر پاناسونيك اشاره كرد. 

خدمت

قيمت به تومان

قيمت تعمير برد ماكروفر

800.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض برد ماكروفر

1.000.000 تا 2.500.000

قيمت تعويض ميكروسوئيچ ماكروفر

700.000 تا 1.000.000

قيمت تعويض موتور گردان ماكروفر

توافقي

قيمت تعويض ترموستات ماكروفر

500.000 تا 1.500.000

قيمت تعويض لامپ مگنترون ماكروفر

900.000 تا 2.000.000

قيمت تعويض خازن ماكروفر

500.000 تا 700.000

قيمت تعمير ديود ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ورق نسوز ماكروفر

400.000 تا 800.000

قيمت تعمير المنت ماكروفر

توافقي

قيمت تعمير ترانس ماكروفر

1.000.000 تا 1.500.000

 

در صورت داشتن گارانتي و زمان باقي مانده از ضمانت نامه شما در زمان خريد ماكروفر، حتما از خدمات پس از فروش تعمير ماكروفر استفاده كنيد. از نمايندگي‌هاي مجاز تعمير ماكروويو يا تعميرگاه‌هاي مجاز كه نمايندگي مستقيمي براي برندهايي مثل تعمير ماكروفر سامسونگ و پاناسونيك هستند استفاده كنيد.

هزينه اياب و ذهاب تعميرات ماكرفر در تهران در سال 1400 از رنج 50.000 تومان تا 150.000 تومان است. هزينه عيب يابي ماكروفر در زماني كه نياز به تعمير دارد هم هزينه جدايي دارد كه بسته بتوافق به همراه هزينه اياب و ذهاب محاسبه مي‌شود.. اگر تعميرات ماكروفر از طرف تعميركار ماكروفر صورت بگيرد، هزينه عيب يابي دريافت نخواهد شد.

گرم نشدن غذا در ماكروفر

 

بزرگترين دليل گرم نشدن غذا در ماكروفر مربوط به مگنترون ماكروفر است. هزينه مگنترون بين 900.000 تومان تا 2.000.000 تومان در سال 1400 است و امكان تعويض اين قطع در محل وجود دارد.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۵۰:۲۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

WTM News is a news magazine. On this site, we collect the best technology news in the world for you. In wtm news, you can read technology news, lifestyle news, car and mobile news, etc. We collect and publish the best news about the chairman of Apple, the chairman of Microsoft, the chairman of Amazon and Tesla and publish it on the site.

World technology news is one of the most important news that is published daily on WTM News. You can find out about world technology news by visiting www.wtm-news.com.

The review of the best movies in the world such as Squid Game series, MoneyHist series, Fast and Furious, Jumanji, Throne series, Harry Potter and all kinds of world-famous anime is done on WTM News. Review of the best games in the world for different types of game consoles with the introduction of new and attractive games will also be reviewed on this site.

Introducing the tourist attractions of different countries, getting acquainted with the food of the countries and getting acquainted with the technology of the world are the most visited headlines of WTM NEWS technology magazine. We strive to provide you with the best news in the world.

WTM News is not just a technology news portal. Although at first glance we may be a young website for information on technology news and technology events, in fact, as you go under our skin, you will realize that for us, the purpose of life is not a few phones, laptops and cameras. As you may have guessed from our slogan, we are not a site, but an attempt to develop a digital lifestyle. From drones to cars to businesses to social networks, everyone is in this vast realm of new life.

An impartial view of world events, clear and simple writing and fast transfer of events are the values ??of our intimate team and we are proud that month by month not only the number of our audience has increased but also the rate of your presence and involvement with our demands in the form of feedback and growth. It has been uninterrupted. Proper and extensive use of multimedia content, recognition of the mobile app revolution, and honest attention to your feedback have been our narrative practices from day one, and their survival owes much to your encouragement and support.

At WTM News, we provide accurate information, review of various products, provide guidance on buying digital goods, as well as publishing the best educational materials and articles.

WTM News makes every effort to raise the scientific level of the general public in various aspects. We always try to present the most important and best news, education and articles in the world in the best possible way.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۳۷:۲۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]WTM News is a news magazine. On this site, we collect the best technology news in the world for you. In wtm news, you can read technology news, lifestyle news, car and mobile news, etc. We collect and publish the best news about the chairman of Apple, the chairman of Microsoft, the chairman of Amazon and Tesla and publish it on the site.

World technology news is one of the most important news that is published daily on WTM News. You can find out about world technology news by visiting www.wtm-news.com.

The review of the best movies in the world such as Squid Game series, MoneyHist series, Fast and Furious, Jumanji, Throne series, Harry Potter and all kinds of world-famous anime is done on WTM News. Review of the best games in the world for different types of game consoles with the introduction of new and attractive games will also be reviewed on this site.

Introducing the tourist attractions of different countries, getting acquainted with the food of the countries and getting acquainted with the technology of the world are the most visited headlines of WTM NEWS technology magazine. We strive to provide you with the best news in the world.

WTM News is not just a technology news portal. Although at first glance we may be a young website for information on technology news and technology events, in fact, as you go under our skin, you will realize that for us, the purpose of life is not a few phones, laptops and cameras. As you may have guessed from our slogan, we are not a site, but an attempt to develop a digital lifestyle. From drones to cars to businesses to social networks, everyone is in this vast realm of new life.

An impartial view of world events, clear and simple writing and fast transfer of events are the values ​​of our intimate team and we are proud that month by month not only the number of our audience has increased but also the rate of your presence and involvement with our demands in the form of feedback and growth. It has been uninterrupted. Proper and extensive use of multimedia content, recognition of the mobile app revolution, and honest attention to your feedback have been our narrative practices from day one, and their survival owes much to your encouragement and support.

At WTM News, we provide accurate information, review of various products, provide guidance on buying digital goods, as well as publishing the best educational materials and articles.

WTM News makes every effort to raise the scientific level of the general public in various aspects. We always try to present the most important and best news, education and articles in the world in the best possible way.
ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳ بهمن ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۰۷:۰۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 8
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی