Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

در اين مقاله قصد داريم با نگاهي بر كيفيت و تكنولوژي هاي به كار رفته در برند LG به قيمت يخچال فريزر ال جي و قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي كره در نمايندگي ال جي گلديران بپردازيم.

 

به نقل از سايت تجارت فردا اگر قصد خريد يخچال فريزر و يا يخچال سايد باي سايد خارجي را براي آشپرخانه خود را داريد و در اين ميان به دنبال بهترين مارك يخچال فريزر خارجي هستيد با توجه به طراحي، كيفيت، طول عمر و به كارگيري هاي تكنولوژي هاي روز دنيا به ترتيب برند ال جي «LG» سامسونگ «Samsung» بوش «Bosch» مي توانند بهترين گزينه ها براي شما محسوب شوند، لازم به ذكر است كه ما قصد نداريم بگوييم اين سه برند بهترين برندهاي يخچال فريزر در دنيا محسوب مي شوند چراكه بهترين برندهاي دنيا در زمينه سرمايش برندهاي آمريكايي محسوب مي شوند اما به دليل ممنوعيت واردات لوازم خانگي آمريكايي به كشور و قيمت بسيار بالاي اين برندها افراد زيادي تمايل به خريد آنها ندارند به همين جهت اگر برندهاي آمريكايي را كنار بگذاريم به طور قطع مي توانيم بگوييم كه با توجه به قيمت يخچال فريزر ال جي و قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي و داشتن نمايندگي و خدمات پس از فروش بسيار گسترده بهترين گزينه براي ما محسوب مي شود، چراكه تكنولوژي و خط توليد شركت ال جي «LG» توسط شركت فريجيدر آمريكا راه اندازي شده است، از همين رو برند ال جي بعد از برندهاي آمريكايي به عنوان بهترين برند يخچال فريزر و صنعت سرمايش در دنيا شناخته مي شود و توانسته قسمت بزرگي از بازار جهان را به تصرف خود در بياورد.

شما مي توانيد براي اطلاع از ليست قيمت يخچال فريزر ال جي و قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي در نمايندگي با گارانتي گلديران بر روي لينك هاي بالا كليك كنيد.

همان طور كه گفتيم با توجه به كيفيت و تكنولوژي هاي بكار رفته در محصولات اين شركت مي توانيم بگوييم قيمت يخچال فريزر ال جي و قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي بسيار منطقي و اقتصادي محسوب مي شود به همين خاطر در اينجا قصد داريم نگاهي داشته باشيم به امكانات و تكنولوژي هاي بكار رفته در اين دسته از محصولات شركت LG تا شما بتوانيد بر اساس اطلاعات خود بهترين مدل را بر اساس نياز و بودجه خود انتخاب نماييد.

نگاهي بر امكانات و تكنولوژي هاي بكار رفته در انواع يخچال فريزر ال جي

 

سيستم هاي تصفيه و جريان دهنده هوا در انواع يخچال فريزر ال جي

در انواع يخچال فريزر ال جي از امكانات و فناوري هاي مختلفي استفاده شده است كه به چرخش و تصفيه هوا براي عملكرد هر چه بهتر يخچال فريزر در خنك نگه و بالا بردن طول عمر مواد غذايي كمك مي كند كه مي توانيم به موارد زير اشاره كنيم كه با توجه به اين موارد و مقايسه آن با ديگر برندها مي توان متوجه هرچه مناسب تر بودن قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي و قيمت يخچال فريزر ال جي پي برد.

Hygiene FRESH: اين فيلتر در انواع يخچال فريزر ال جي با استفاده از يك سيستم فيلتراسيون پيشرفته پنج مرحله ‌اي و لامپ فرابنفش و يك فن اختصاصي براي تسويه هواي يخچال باعث از بين رفتن باكتري، ويروس‌ و قارچ‌هاي مضر تا 99.999 در صد مي‌ شود و براي رفع بوي نامطبوع، بوهاي اسيدي و قليايي توليد شده توسط سبزيجات و ماهي درون يخچال را كم مي ‌كند و هيچ گاه يخچال شما بو نگرفته و عمر مواد غذايي شما افزايش پيدا مي كند، اين فيلتر حداقل 10 سال نيازي به تعويض ندارد.

Multi Air Flow (سيستم چندگانه گردش هوا): استفاده از اين فناوري در انواع يخچال فريزر ال جي موجب مي شود جريان هواي سرد به صورت يكسان در ميان طبقات پخش شود تا ميزان سرما بين تمام طبقات يكسان باشد.

تكنولوژي Moist Balance Crisper وظيفه نگهداري ميزان رطوبت در يخچال را بر عهد دارد اين تكنولوژي باعث مي شود تا با كنترل ميزان رطوبت داخل يخچال تازگي و طراوت به مدت طولاني در مواد غذاي حفظ شود.

LG Inverter Linear Compressor: شركت ال جي يكي از نخستين شركت هايي است كه از كمپرسورهاي خطي در انواع يخچال فريزر خود از استفاده كرد، شركت ال جي در كمپرسور اينورتر خطي با تغيير سرعت دوران خود مي تواند ميزان دما و رطوبت را ثابت نگه دارد، در كمپرسورهاي معمولي چهار نقطه تماس در كمپرسور وجود دارد ولي در كمپرسور اينورتر خطي نقاط تماس به يك نقطه كاهش يافته‌ است و اين موضوع باعث كم شدن نقاط اصطكاك و در نهايت باعث كاهش 32% مصرف انرژي و صدا مي شود و افزايش دوام و حفظ طراوت و تازگي مواد غذايي در يخچال فريزر را براي شما تضمين مي كند. طول عمر اين كمپرسور بيش از 20 سال است و شركت ال‌ جي كمپرسور اينورتر خطي خود را با 10 سال گارانتي ارائه مي‌ دهد كه با توجه به چنين تكنولوژي هايي مي توانيم با قاطعيت بگوييم قيمت يخچال فريزر ال جي و قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي بسيار مقرون به صرفه است.

عيب يابي هوشمند Smart ThinQ: يكي ديگر از فناوري هاي به كار رفته در انواع يخچال فريزر ال جي استفاده از فناوري Smart ThinQ مي باشد كه به شما اين امكان را مي دهد تا حتي در مواقعي كه در منزل نيستيد بتوانيد يخچال خود را از طريق يك تلفن هوشمند كنترل و عيب يابي كنيد و دماي يخچال را تنظيم كنيد، فيلتر بهداشتي +HygieneFRESH را كنترل كرده و يخچال خود را به كمك تلفن هوشمند خود عيب‌ يابي كنيد، يخچال مي تواند با استفاده از اين نرم افزار كوچكترين مشكل را به شما اطلاع دهد تا در سريع ترين زمان بتوانيد آن را رفع نماييد و از به وجود آمدن مشكلات بزرگ جلوگيري كنيد اين تكنولوژي نيز يكي ديگر از مواردي است كه قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي و قيمت يخچال فريزر ال جي را مناسب و اقتصادي مي كند.

InstaView Door-in-Door: شركت ال جي با استفاده از تكنولوژي InstaView و استفاده از آن بر روي برخي از مدل هاي يخچال سايد باي سايد Door-in-Door ديگر شما نيازي به باز كردن درب يخچال براي مشاهده داخل آن نداريد، چراكه با داشتن اين تكنولوژي بر روي يخچال خود مي توانيد تنها با دو بار زدن روي شيشه درب يخچال به صورت شفاف در آموده و شما مي توانيد محتواي آن را بدون باز كردن يخچال و اتلاف سرما مشاهده كنيد، البته بايد توجه داشته باشد كه وجود اين تكنولوژي باعث افزايش قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي مي شود كه شايد شما تمايل به داشتن چنين ويژگي نداشته باشيد.

Fresh 0 Zone: استفاده از اين فناوري در كشو باعث مي شود تا دماي اين كشو تقريباً روي 0 درجه سانتي گراد قرار گيرد تا شما بتوانيد از اين كشو براي نگهداري مواد پروتئيني مانند گوشت، مرغ و ماهي استفاده كنيد در اين كشو مواد پروتئيني در حال نيمه منجمد نگهداري مي شود تا علاوه بر تازگي و طراوت ويتامين موجود در آنها حفظ شود، چراكه با منجمد شدن مواد پروتئيني بسياري از ويتامين هاي موجود از بين مي رود اما اين كشو مي تواند مواد پروتئيني شما را حداقل تا دو هفته مانند روز اول تازه نگه دارد به همين جهت افرادي كه ترجيح مي دهند مواد پروتئيني را به صورت تازه استفاده كنند هزينه بيشتري بابت قيمت يخچال فريزر ال جي پرداخت كنند.

سيستم يخ ساز و آبريز: يكي از قسمت هاي بسيار مهم يخچال فريزر از ديد بسياري از خريداران سايد باي سايد ال جي، وجود دستگاه يخ ساز و آبريز است كه شما مي توانيد با استفاده از اين سيستم براحتي از آب تصفيه شده توسط فيلترهاي يخچال و همچنين يخ توليد شده در هر ساعت شبانه روز استفاده كنيد از همين رو بسياري از افراد حتي با توجه به بالاتر بودن قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي آن را به خريد يخچال فريزر ترجيح مي دهند.

سيستم هاي انجماد و سرمايش سريع: داشتن قابليت انجماد سريع در فريزر (Super Freeze) و يا سرمايش سريع در يخچال (Super Cool) كمك بزرگي به حفظ كيفيت مواد غذايي مي كند، انجماد سريع يا همان Super Freeze به شما امكان مي دهد تا بعد از قرار دادن مواد غذايي در فريزر در كوتاه ترين زمان آنها را به نقطه انجماد برسانيد، انجماد سريع باعث حفظ طعم، رنگ و عطر مواد غذايي براي بلند مدت مي شود، از طرفي ديگر سرمايش سريع Super Cool در يخچال باعث مي شود مواد غذايي به سرعت سرما و رطوبت لازم را به خود بگيرد تا طراوت و تازگي آن براي مدت طولاني تري حفظ شود، حال اگر تكنولوژي هاي بكار رفته در محصولات شركت ال جي را با ديگر برندها مقايسه كنيد متوجه مي شويد كه قيمت يخچال فريزر ال جي و قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي بسيار مناسب و منطقي است.

فناوري بدون برفك: اگر نگران برفك يخچال (Freezer frost) هستيد با خريد انواع يخچال فريزر ال جي ديگر جاي نگراني براي شما نيست، تازه تر ماندن مواد غذايي و نگهداري بدون برفك مزاياي اصلي يخچال فريزرهاي نوفراست بدون برفك ال جي هستند كه مي توان گفت تمام يخچال فريزرهاي شركت ال جي از اين مزيت بهرمند هستند و تاثير زيادي بر قيمت يخچال فريزر ال جي و يا قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي ندارد.

​​​​​​​

عوامل موثر بر افزايش طول عمر انواع يخچال فريزر و يخچال سايد باي سايد

 • توجه داشته باشيد كه بهتر است يخچال فريزر و يا سايد باي سايد خود را در معرض مستقيم نور خورشيد و يا كنار وسايل گرم كننده مانند اجاق گاز قرار ندهيد چراكه اين موضوع باعث افزايش مصرف انرژي و كاهش طول عمر دستگاه شما خواهد شد.
 • به اين موضوع دقت داشته باشيد زماني كه قصد جابجايي يخچال و فريزر خود را داريد حتما حداقل 2 ساعت قبل و بعد از انتقال آن را به برق نزنيد.
 • اگر يخچال شما داراي سيستم نوفراست نيست حتما آن را به موقع نظافت كنيد و اجازه ندهيد يخچال زياد برفك بزند چراكه اين امر باعث افزايش مصرف انرژي مي شود و يخچال شما به خوبي خنك نمي شود و كار كردن بيش از حد كمپرسور يخچال باعث كاهش طول عمر آن مي شود، توجه داشته باشيد بهتر است زمان خريد با هزينه بيشتر بابت قيمت يخچال فريزر ال جي و يا قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي در بلند مدت براي خود پس انداز كنيد.
 • دقت داشته باشيد كه زمان قرار دادن يخچال و فريزر در آشپزخانه حداقل بايد 10 سانتي متر از ديوار فاصله داشته باشد.
 • توجه داشته باشيد كه حجم نگهداري مواد غذايي داخل يخچال بايد متناسب با اندازه يخچال باشد چراكه افزايش بار بيشتر از حجم يخچال و يا فريزر منجر به فشار زياد به موتور مي شود كه اين موضوع مي تواند طول عمر يخچال شما را تا حد چشمگيري كاهش دهد.

در آخر بايد بگوييم اگر قصد خريد يخچال فريز ال جي و يا سايد باي سايد ال جي را براي منزل خود داريد حتما آن را با گارانتي اصلي گلديران تهيه نماييد شما مي توانيد محصولات اين شركت را با ضمانت نامه اصلي و ضمانت خريد بهترين قيمت يخچال فريزر ال جي و يا قيمت يخچال سايد باي سايد ال جي از فروشگاه اينترنتي 20 بخر، ديجي كالا و يا نمايندگي هاي فيزيكي اين شركت تهيه نماييد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۲۹:۵۱ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

منبع: بلدشيم

سعي داريم در اينجا با بررسي خريد بهترين مارك اجاق گاز ايراني و خارجي در خدمت شما باشيم تا شما عزيزان بتوانيد با اطمينان هر چه تمام ‌تر بهترين اجاق گاز روميزي و يا مبله را براي خود انتخاب كنيد. پيش از آنكه به بررسي بهترين مارك اجاق گاز روميزي ايراني و خارجي و يك گاز روميزي و يا فر دار خوب بپردازيم لازم است به اين نكته اشاره كنيم كه وجود ترموكوبل فوق سريع به منظور قطع جريان گاز پس از خاموش شدن شعله، ولوم هايي باكيفيت و كاربردي، شبكه چدن هاي نسوز براي با طراحي مناسب براي پخش مناسب حرارت، صفحه استيل يا شيشه با كيفيت همراه با خصوصيت ضد خش و نظافت اسان مي تواند از جمله موارد شما در هنگام انتخاب و خريد اجاق گاز روميزي محسوب شود.

 

 

اگر بخواهيم مرحله به مرحله شما را در خريد اجاق گاز خوب ايراني و يا خارجي راهنمايي كنيم و پاسخ شما را به اينكه اجاق گاز خوب چي بخرم؟ را بدهيم، بايد به چند نكته در اين قسمت اشاره كنيم:

 

نكته اول: مطمئنا اولين مرحله براي خريد اجاق گاز و يا هر وسيله ديگري انتخاب بهترين مارك اجاق گاز مناسب بر اساس سليقه و بودجه اي است كه ما براي خريد خود در نظر داريم به همين خاطر بهتر است دو يا سه برند را براي بررسي و مقايسه انتخاب كنيم.

 

نكته دوم: بعد از انتخاب برند مطمئنا كارايي، فضاي آشپزخانه و نو ديزاين ما بسيار مهم است كه ايا ما به يك گاز تك احتياج داريم و يا در كنار اجاق گاز به يك فر نيز احتياج داريم حالا بايد تصميم بگيريم كه مي خواهيم يك اجاق گاز فردار مبله را انتخاب كنيم و يا يك اجاق گاز روميزي در كنار يك فر توكار را در آشپرخانه خود داشته باشيم كه اين موضوع به سليقه و فضاي اشپزخانه ما بستگي دارد.

نكته سوم: در اينجا شما بايد بنا به سليقه و ديزاين آشپزخانه خود اجاق گاز شيشه اي يا گاز استيل را براي خود انتخاب كنيد براي اين كار لازم نيست نگران تميز شدن و طول عمر صفحه اجاق گاز خود باشيد چراكه اگر شما در مرحله اول برند مناسب براي اجاق گاز روميزي خود را انتخاب كرده باشد قطعاً در اينباره نيز مشكلي نخواهيد داشت چراكه در بهترين مارك اجاق گاز بهترين نوع صفحه استيل و شيشه را براي محصولات خود به كار برده اند تا جايي كه علاوه بر نظافت آسان، طول عمر بالا نيز مي تواند با قابليت ضد خش بودن در ساليان طولاني با كيفيت روز اول براي شما كار كند.

 

نكته چهارم: از ديگر مواردي كه در هنگام خريد اجاق گاز بايد به آن توجه نماييد انتخاب تعداد شعله و محدوده‌ هاي پخت است، لازم است به اين نكته اشاره كنيم كه انتخاب محدوده هاي پخت از تعداد 2 تا 5 شعله كاملاً بر اساس نياز شما و مكاني مي باشد كه شما مي خواهيد دستگاه اجاق گاز توكار و يا مبله خود را نصب كنيد اما به اين نكته توجه كنيد كه يك اجاق گاز خوب قطعاً داراي شبكه هاي از جنس چدن نسوز با طراحي مناسب مي باشد كه مي تواند با پخش حرارت مناسب است پخت يكنواخت تري در غذا در اختيار شما بگذارد و خالي از لطف نيست كه بدانيد در يك مارك مناسب قطعاً شما فواصل استاندارد در ميان شعله ها و محدوده هاي پخت را در اختيار خواهيد داشت كه به صورت همزمان مي توانيد از تمامي شعله ها در يك زمان استفاده نماييد.

 

خريد انواع اجاق گاز روميزي يا مبله

در قديم بسياري از افراد گازهايشان را به صورت فردار و مبله انتخاب مي كردند هرچند كه امروزه مدل هاي متنوعي همراه با تكنولوژي هاي روز دنيا به صورت فردار توليد مي ‌شوند اما همواره صفحه اجاق گاز روميزي اولويت خود را به نسبت دسته گازهاي مبله حفظ كرده اند و تعداد بيشتري از افراد به سوي خريد اجاق گاز روميزي روي آورده اند. اگر شما نيز در دسته خانواده‌هاي نيستيد كه محدوديتي در انتخاب مدل هاي فردار باشيد پس به شما پيشنهاد مي كنيم صفحه گاز روميزي را در اولويت خريد خود قرار دهيد چراكه خريد اجاق گاز روميزي به شما اين امكان را مي ‌دهد تا با به كارگيري فضاي كمتري از آشپزخانه تان، حداكثر كارايي يك مدل صفحه گاز حرفه‌ اي را نيز در اختيار داشته باشيد. جاگيري كمتر، قابليت جابجايي آسان، نمايي زيبا تر و جديدتر مي تواند از جمله اولويت هاي انتخاب اين دسته از محصولات اجاق گاز روميزي توكار به شمار رود.

قيمت بهترين مارك اجاق گاز خوب ايراني

قيمت گاز روميزي كه به عنوان صفحه گاز توكار نيز شناخته مي ‌شود تا حدي ارزان ‌تر از گاز هاي مبله و يا فر دار مي باشد و شما عزيزان كافي است بهترين مارك اجاق گاز روميزي را براي خود انتخاب كنيد و كامل ترين كارايي را در اختيار نيز در اختيار داشته باشيد خريد اجاق گاز روميزي و توكار در مارك هاي معتبر ايراني همچون اجاق گاز استيل البرز، اخوان، بيمكث، سينجر و غيره بهترين سطح كيفي و كارايي را در اختيار شما مي گذارد، با پيشرفت تكنولوژي هاي روز دنيا و به كارگيري اين فناوري ها در بهترين مارك اجاق گاز ايراني باعث شده است كه اين برندهاي معتبر با انواع اجاق گاز خارجي رقابت داشته باشند. لازم است بدانيد كه برندهاي معتبر ايراني توانسته اند با داشتن سطح استاندارد هايي در سطح اروپايي بهترين و با صرفه ترين مدل ها را در تنوعي چشم نواز توليد كرده اند و شما به آساني مي توانيد بنا به بوده و سليقه و ديزاين آشپزخانه خود بهترين مدل اجاق گاز روميزي ايراني را با مناسب ترين قيمت براي آشپزخانه خود تهيه فرماييد.

 

تمامي برندهاي ذكر شده كه به عنوان بهترين مارك اجاق گاز خوب ايراني به شمار مي ‌روند كه علاوه با برداشتن سطح ايمني و استانداردهاي بالاي شان، داراي ويژگي هايي مي باشد كه در قسمت اول متن نيز بدان اشاره نموديم: داشتن قطعات بسيار با كيفيت، طراحي مهندسي براي به كارگيري همزمان شعله‌ها، ولوم هايي با كيفيت، ترموكوپل و فندك اتوماتيك با طول عمر بسيار بالا از جمله ويژگي هاي مشترك اين برندهاي معتبر محسوب مي گردد.

نمايندگي فروش اجاق گاز

نمايندگي فروش اجاق گاز، استيل البرز و بسياري از برندهاي ديگر از جمله سرچ هاي بالايي مي باشد كه در هنگام خريد يك اجاق گاز خوب شما به دنبال آن مي گرديد اما آيا خريد اجاق گاز روميزي به صورت مستقيم از نمايندگي مركزي اولويتي براي شما دارد؟ و اينكه بايد در هنگام خريد تا چه حد در اين مورد وسواس به خرج داد؟ مسلماً شما در ابتداي انتخاب خود به دنبال نمايندگي و مركز پخش مي گرديد اما چرا؟ و اينكه بهترين مارك اجاق گاز ايراني كدام است؟ بياييد ساده بگويم اولين چيزي كه شما به آن فكر مي كنيد خدمات پس از فروش، ضمانتنامه يا همان گارانتي شركتي و اصالت كالا، تنوع مدل و خريد با بهترين قيمت اجاق گاز است.

لازم است بدانيد كه اگر شما خريدتان را از يك مركز تخصصي و معتبر انجام دهيد قطعاً مي توانيد تمامي مدل ها را در مارك هاي مختلف همراه با گارانتي اصلي شركتي تهيه فرماييد و تنها لازم است با جستجويي كوتاه در ميان وب ‌سايت‌هاي معتبر قيمت‌ها و شرايط ارسال را مطالعه و بررسي فرماييد و بهترين گزينه را در هنگام انتخاب و خريد تان انتخاب كنيد، به سادگي بگوييم از هر جا كه خريد كنيد تمامي انواع اجاق گاز هاي ايراني در برندهاي معتبر به صورت وكيوم و همراه با استانداردهاي پخش خدمت شما ارائه مي گردد و ممكن است در فروشگاه هاي انلاين و يا فروشگاه هاي فيزيكي، شما تنها نحوه خدمات رساني متفاوت و قيمتي متفاوت را ببينيد كه تنها از لحاظ سودشان متفاوت عمل كنند.

فروشگاه اينترنتي 20 بخر به عنوان يك فروشگاه تخصصي در زمينه لوازم خانگي كه به صورت كاملاً تخصصي برخورد مي ‌كند با حذف واسطه هاي فروش و گرفتن سود كمتر بهترين نوع خدمات را با بهترين قيمت به شما ارائه مي دهد و تمامي محصولات به صورت مستقيم از نمايندگي مركزي مورد نظر براي مشتريان ارسال مي گردد همچنين شما مي توانيد پس از خريد اجاق گاز روميزي و دريافت كالا با اطمينان از اصالت كالاي تان به پرداخت وجه مورد نظر بپردازيد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۳۱ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۱۷:۲۲ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

آموزش هر سازي لذت بخش است، در اين آموزش مي توانيد آموزش تصويري ني، آموزش تصويري سه تار و آموزش تصويري سنتور را مشاهده كنيد.

 
موسيقي كهن ايراني با غنا و فرهنگ بي مثالش مي تواند گوشه اي از عيار اين هنر فاخر را بيان كند. اگرچه فراز و نشيب هاي روزگار بر اين وادي بي انتها نيز تاثيرات بسياري داشته است.

اما حال كه علاقمندان با مزاياي بيشمار يادگيري نوازندگي ساز هاي اصيل همچون افزايش تمركز، بروز خلاقيت، افزايش اعتماد به نفس و تقويت ذهن آشنا شده‌اند مايلند براي نمايش ذوق و توانمندي خود الفبا را از پيشكسوتان نام آور اين مرز و بوم بياموزند و پله پله پيشرفت را تجربه كنند.

آكادمي خنياگر با ادغام هنر و تكنولوژي در تلاش است سبك آموزشي نوآورانه اي را به علاقمندان هديه دهد تا با كسب تجربه از محضر اساتيد برجسته بتوانند از اين اقيانوس بي انتها سيراب شوند.

چگونه مي‌توان موسيقي را شناخت و تبديل به هنرمندي چيره دست شد؟

اگرچه براي آموختن و چيره شدن بر هر ساز مكتب هاي آموزشي بسياري وجود دارد اما زماني مي‌توان شاهد بازدهي مطلوبي بود كه در فضايي بهينه آموزشي از جوار اساتيد مجرب آموخت.

آموزشگاه هاي حضوري بسياري وجود دارند كه اگرچه در ظاهر پوست اندازي كرده اند و با زرق و برق ماشين هاي تبليغاتي در تلاشند افراد بسياري را جذب كنند اما اين شلم شورباي عجيب فقط به هدر رفت استعداد، وقت و انرژي هنرجويان مي انجامد و اغلب آن‌ها را سر خورده و ملول وا مي دارد كه دست از آموزش بكشند.

حال كه موسيقي ايراني با فرم هنري و تاريخي خاص خود توانسته نگاه علاقمندان را به خود جلب كند بايد مسير آموزشي استانداردي را ترسيم كرد تا اين عاشقان با آرامش، تمركز و صبر به‌صورت پلكاني بياموزند و با جسارت بنوازند.

سبك آموزش حضوري براي يادگيري موسيقي بهتر است يا آموزش آنلاين؟

در حال حاضر كه بحران شديد فرهنگي و اقتصادي بر كشور سايه افكنده است يادگيري مهارت به‌ويژه موسيقي مي‌تواند به‌عنوان سرگرمي جذاب جسم و روح را از تمامي درد و رنج ها رها كند.

درواقع پيشرفت تكنولوژي فرصتي شگفت فراهم آورده است تا افراد ساكن هر كجاي اين كره خاكي بتوانند از معلمان كار بلد بدون چالش آموزشي مفاهيم و تكنيك ها را بياموزند و در اين مسير موفق نيز شوند.

شايد تا چند سال قبل استقبال از سبك آموزش حضوري در آموزشگاه ها بيشتر معقولانه به نظر مي رسيد اما حال كه مي‌توان از هنرمندان بدون توجه به محدوديت هاي فيزيكي، جغرافيايي و زماني آموخت و آثاري برجسته را نيز به نمايش گذاشت چرا نبايد بهره برد؟

در ادامه به برخي از مزايا و برتري هاي سبك آموزش آنلاين نسبت به يادگيري حضوري كه رنج و سختي را كمرنگ كرده است اشاره مي‌شود.

آموزش ساده، راحت و بدون دردسر

جلسات آموزشگاه ها معمولا به شكل منظم و هفتگي برگزار مي‌شوند كه علاقمندان را براي تطبيق با برنامه زندگي دچار مشكلاتي عظيم مي‌كند علاوه‌بر آن بازدهي آموزش را نيز گاهي كمرنگ مي‌كند اما با آموزش آنلاين تمامي افراد فارغ از دغدغه ها و مشكلات تمام نشدني زندگي ماشيني مي‌توانند تنها با گوشي هوشمند و كامپيوتر از فضاي پر طراوت آموزشي بهره بسياري را شاهد باشند.

پر كردن خلاء هاي آموزشي

ايران مهد استعداد و نبوغ موسيقيايي است كه اغلب به علت محدوديت هاي جغرافيايي نمي توانند از دانش و تجربه اساتيد بنام بهره ببرند اما با محتويات آموزشي آنلاين كسب مهارت از سطح مبتدي تا حرفه‌اي امكان‌پذير است.‌

كارايي بالا براي افراد پر مشغله

سبك زندگي امروزي بسياري را وا داشته است كه براي تأمين نياز هاي خود همواره در تلاش باشند و پيگيري علايق شخصي را در اولويت هاي انتهايي قرار دهند اما با يادگيري آنلاين ‌تمامي افراد مي‌توانند تبديل به نوازنده اي برجسته شوند و با جسارت در اين عرصه پيش بروند.

بهره مندي از آموزشات استاندارد

آثار موسيقيايي اگرچه به واسطه كلام و شعر شنيده و درك مي‌شوند اما اگر آواي ساز ناپخته و بي ارتباط باشد مخاطب وقتي براي آن اختصاص نخواهد داد.

زماني مي‌توان اميدوار بود قطعات فاخري را به تصوير كشيد كه از آموزش استاندارد بهره‌مند بود. سبك آموزشي آنلاين براي تمامي علاقمندان با هر سطح از استعداد كارايي بالايي دارد.

پشتكار و تمرين مي‌تواند جسارت فرد را افزايش دهد تا با شاخ و برگ دادن به هنر خود حتي ديگران را نيز به تحسين و حيرت وا داشت.

خنياگر آكادمي آموزشي نام آشنايي است كه به‌صورت آنلاين فعاليت مي‌كند تا تمامي افراد بتوانند از محتوا هاي آموزشي تصويري با كيفيت استفاده كنند و در جوار اساتيد بنام و با تجربه شخصيت هنري خود را به درستي شكل دهند.

اگر مايليد خصوصيات منحصر‌به‌فرد اين آكادمي را بهتر بشناسيد پيشنهاد مي‌شود مطالعه ادامه متن را از دست ندهيد.

خنياگر كيست و چه مي‌كند؟

خنياگر مركز آموزشي آنلاين موسيقي است كه با همراهي معلمان كار بلد در تلاش است نقشه راهي ترسيم كند تا تمامي هنرجويان بدون چالش و مشكلات آموزشي به قدري توانمند شوند كه علاوه‌بر تسلط با پختگي تمام از نبوغ هنري خود رمز گشايي كنند.

رعايت متد هاي آموزشي استاندارد

پيشرفت در آموختن تكنيك ها و مفاهيم زماني ميسر است كه آموزش متناسب با استاندارد هاي روز دنيا صورت گيرد.

اين آكادمي نيز علاوه‌بر نوآوري فضاي با طراوت آموزشي را فراهم كرده است تا هنرجويان با انگيزه و عشق مرز هاي دروني خود را بشكافند و كارايي بالايي نيز شاهد باشند.

بهره مندي از حضور اساتيد برجسته

اين مركز آموزشي براي تدريس مفاهيم و تكنيك هاي انواع ساز هاي اصيل ايراني محتويات ارزشمندي تهيه كرده است كه حضور اساتيد برجسته مي‌تواند بيانگر كيفيت بالاي آن باشد.

اساتيد خنياگر

 • آموزش ساز دف همگام با استاد مسعود حبيبي
 • آموزش ساز سنتور همگام با استاد سعيد ثابت
 • آموزش هارموني همگام با استاد نادر مشايخي
 • آموزش ساز عود (بربط) همگام با استاد علي پژوهشگر
 • آموزش ساز ويولن همگام با استاد علي (همايون) رحيميان
 • آموزش ساز پيانو همگام با استاد سام اصفهاني
 • آموزش تئوري موسيقي همگام با دكتر امير حسين رمضاني
 • آموزش ساز گيتار همگام با استاد كيوان مير هادي
 • آموزش متد ميوزماسل همگام با استاد محمد مهدي بابايي
 • آموزش ساز تار همگام با استاد آزاد ميرزا پور
 • آموزش ساز سه تار همگام با استاد طينوش بهرامي
 • آموزش ساز ني همگام با استاد شاهو عندليبي
 • آموزش ساز هارمونيكا (ساز دهني) همگام با استاد منصور پاك نژاد

تخصص و مهارت بالا تيم فيلم‌برداري

درك موسيقي و آموزش اصولي زماني در سبك آنلاين ميسر مي‌شود كه افراد بتوانند با تدريس اساتيد ارتباط برقرار كنند و تمارين را پيگيري كنند.

در جلسات آموزشي اين آكادمي نيز گروه متخصص و ماهر فيلم‌برداري تمامي نكات از نور پردازي، صدا پردازي و تدوين حرفه‌اي را لحاظ كرده اند علاوه‌بر اينكه نشانگر متحرك همراه‌با كلام استاد قابل مشاهده است كه بازدهي بالايي را به همراه مي آورد.

دسترسي آسان به محتويات آموزشي

اينترنت و دنياي وب فضاي شگفت انگيزي را فراهم كرده است كه علاقمندان به يادگيري براي تماشا فقط كافي است سري به سايت خنياگر بزنند و پس از ثبت نام از اين آموزشات بي‌نظير بهره ببرند.

گارانتي محتويات آموزشي، حل سريع مشكلات آموزشي و استفاده از بسته هاي آموزشي بروز

تلاش مجموعه بر آن است كه هنرجويان بدون سردرگمي مسير آموزشي را بپيمايند و با آرامش و تمركز لذت يادگيري را درك كنند.

حضور تيم پشتيباني قدرتمند و حل چالش‌هاي آموزشي توسط اساتيد مي‌تواند كمك كند تا تمامي افراد تبديل به نوازندگاني برجسته شوند.

گارانتي محتويات آموزشي از ديگر خدمات شگفت انگيزي است كه مي‌تواند بيانگر كيفيت فيلم هاي آموزشي باشد علاوه‌بر آن كه دريافت بسته هاي آموزشي بروز براي هنرجويان صورت مي‌گيرد تا سواد موسيقيايي خود را گسترش دهند و بر جغرافياي ساز خود بهتر مسلط شوند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۹ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۵:۲۸:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

منبع: خبرگزاري تسنيم

اگر قصد خريد لوازم خانگي بزرگ آشپزخانه مانند ماشين لباسشويي، ماشين ظرفشويي و يا يخچال فريزر را داريد بدون شك يكي از بهترين برندهاي بازار در حيطه لوازم خانگي برند ال جي محسوب مي شود كه توانسته قسمت بزرگي از بازار را در سراسر جهان را به خود اختصاص دهد، چراكه شركت ال جي با به‌ كارگيري باكيفيت ترين قطعات و تكنولوژي هاي روز دنيا بر روي انواع ماشين لباسشويي ال جي، ماشين ظرفشويي ال جي و انواع يخچال فريزر ال جي توانسته باكيفيت ترين محصولات را توليد و به بازار عرضه كند تا جايي كه مي بينيد امروزه با برندهاي قول و صاحب نام در اين صنعت رقابت مي كند از همين رو قصد داريم در ادامه نگاهي داشته باشيم بر قابليت و تكنولوژي هاي بكار رفته در

در صورت تمايل به مشاهده هر يك از محصولات و اطلاع از قيمت هاي نمايندگي مي توانيد بر روييكي از لينك هاي بالا كليك كنيد

نگاهي بر امكانات ماشين لباسشويي ال جي

در ابتدا قصد داريم نگاهي داشته باشيم به يكي از پر مصرف ترين لوازم خانگي به همين جهت انتخاب آن از اهميت بسيار زيادي برخوردار است پس به شما پيشنهاد مي كنيم مدل مد نظر خود را حتما بر اساس نيازهاي خود انتخاب كنيد چراكه برنامه هاي شستشو و تكنولوژي هاي مختلف زماني مي توانند براي شما مفيد باشند كه ما از آنها استفاده كنيم پس به ياد داشته باشيد كه هيچ وقت بالاترين مدل ماشين لباسشويي ال جي و يا هر برند ديگري نمي تواند به عنوان بهترين انتخاب براي شما محسوب نمي شود، از همين رو در ادامه قصد داريم شما را با چند تكنولوژي در انواع ماشين لباسشويي ال جي آشنا كنيم تا در زمان انتخاب مدل ببيند كدام يك از اين موارد براي شما از اهميت بيشتري برخور دار است.

شستشوي سريع و تميز با TURBOWASH    :

در اينجا قصد داريم نگاهي داشته باشيم برعملكرد فناوري TurboWash كه مي تواند مدت زمان شستشو را براي شما به‌ طور چشمگيري كاهش دهد و باعث پايين آمدن مصرف انرژي شود و كيفيت شستشو را افزايش دهد، در اين فناوري ماشين لباسشويي ال جي با استفاده از Jet Spray آب با فشار قوي به طور مستقيم به مدت زمان 120 ثانيه بر روي لباس اسپري مي كند، اين موضوع باعث افزايش كيفيت شستشو و صرفه جويي در انرژي مي شود به طوري كه با اضافه كردن فناوري TurboWash ال جي به يك برنامه شستشوي عادي مي تواند زمان آن را به 59 دقيقه كاهش دهيد، علاوه بر آن اين فناوري مي تواند مصرف برق را تا 15 درصد و مصرف آب را تا 40 درصد براي شما كاهش دهد. حال كه صحبت از مصرف انرژي شد بايد بگوييم كه انواع ماشين ظرفشويي ال جي و يخچال فريزر ال جي نيز با استفاده از تكنولوژي هاي مختلف توانسته اند كمترين مصرف انرژي را در ميان ديگر برندها داشته باشد.

Motion Direct Drive 6

شركت ال‌ جي با الهام از شستشوي دستي و استفاده از تكنولوژي موتور اينورتر دايركت درايو موفق به طراحي فناوري 6 حركت شستشو شده است كه از حركت‌هاي دست انسان در زمان شستشوي لباس به صورت دستي الگو برداري شده است و از اين حركات براي شبيه سازي چرخش‌ ديگ ماشين لباسشويي ال جي استفاده مي شود تا شستشوي لباس ها به بهترين شكل ممكن انجام گيرد، اين 6 مرحله شامل فيلتراسيون، پيچاندن، آبكشي پله ‌اي، تاباندن، ساييدن و غلطاندن مي ‌باشد كه اين موضوع باعث شده صدمه كمتري به الياف لباس وارد شود و باعث افزايش عملكرد لباسشويي شده است، بدين ترتيب ماشين لباسشويي ال جي بر اساس برنامه شستشو از يك يا چند حركت مناسب در ديگ استفاده مي‌ كند تا با كنترل سرعت چرخش و امكان چرخش ديگ در هر دو جهت چپ و راست، عملكرد دستگاه به طور قابل توجهي افزايش پيدا مي كند تا با هر بار شستشو نتيجه ‌‌اي بهتري بگيريد. در همين راستا شركت LG با استفاده از تكنولوژي ها مختلف سعي كرده تا انواع ماشين ظرفشويي ال جي نيز داراي كيفيت بسيار بالايي براي شستن ظروف داشته باشند و مدت زمان نگهداري مواد غذايي در انواع يخچال فريزر ال جي نيز به بالاترين حد خود برسد كه در ادامه به آن خواهيم پرداخت.

موتور اينورتر دايركت درايو Direct Drive در لباسشويي ال جي

شركت ال جي موتورهاي ديجيتال يا بدون تسمه را جايگزين موتورهاي تسمه اي در ماشين هاي لباسشويي خود كرده است، اين موتور با استفاده از آهن ربا به طور مستقيم به مركز ديگ متصل مي شود و ديگ را به طور مستقيم به حركت در مي آورد از همين رو ماشين لباسشويي ال جي به دليل استفاده از موتور اينورتر دايركت درايو بدون تسمه ميزان و صدا، لرزش و نويز بسيار كمتري برخوردار هستند و مصرف انرژي در آن بسيار كمتر مي باشد از همين رو كارايي و طول عمر موتورهاي Direct Drive در مقايسه با موتورهاي تسمه اي بسيار بيشتر مي باشد و خرابي كمتري دارد.

از ديگر تكنولوژي هاي به كار رفته در ماشين لباسشويي ال جي مي توانيم به سيستم عيب‌يابي هوشمند Smart Diagnosis، تكنولوژي بخار شور True Steam، سنسور تشخيص وزن لباس، تكنولوژي QuickDrive، تكنولوژي حباب ساز EcoBubble اشاره كنيم.

 

نگاهي بر امكانات انواع ماشين ظرفشويي ال جي

فناوري بخارشوي TrueSteam

با ماشين ظرفشويي ال جي شستشوي دستي ظروف را فراموش كنيد و همه از تميزي بيشتر همراه با فناوري بخارشوي TrueSteam لذت ببريد، اين فناوري به شما امكان مي دهد تا ديگر نيازي به شستشوي ابتدايي ظروف قبل از قرار دادن آنها درون ماشين ظرفشويي نداشته باشيد، سيستم بخارشو ماشين ظرفشويي ال ‌جي در زمان شستشوي قدرتمند آسيبي به ظروف شما نمي ‌زند و با استفاده از انرژي و حرارت بسيار بالاي بخار آب مي تواند نفوذ پذيري بالاتري نسبت به آب داغ داشته باشد از همين رو شستشويي بهتر و لكه بري بهتري را براي شما به ارمغان بياورد از ديگر مزاياي استفاده از تكنولوژي TrueSteam در مقايسه با مدل‌هاي معمولي، لكه ‌هاي آب تا %30 كمتر بر روي ظروف باقي مي ماند. از سيستم بخارشور نيز در ماشين لباسشويي ال جي نيز براي شستشوي لباس ها مورد استفاده قرار گرفته شده است.

سبد هوشمند ال ‌جي LGSmartRack

قابليت سبد هوشمند ال‌ جي براي شما اين امكان را فراهم مي سازد تا تنها با لمس يك دكمه ارتفاع سبد خود را تنظيم كنيد تا فضاي مورد نيازبراي چيدمان انواع ظروف با ابعاد گوناگون براي شما فراهم شود و ديگر با مشكل كمبود جا در ظرفشويي خود مواجه نشويد و از حداكثر فضاي ماشين ظرفشويي ال جي خود بهرمند شويد.

فناوري Quad Wash ال ‌جي

يكي از برنامه هاي بسيار كاربردي در ماشين ظرفشويي ال جي فناوري QuadWash مي باشد كه در كنار موتور دايركت درايو باعث مي‌شود آب با فشار بال در چندين جهت به ظروف پاشيده شود تا تمام قسمت‌هاي آنها را به طور كامل تميز شود؛ قابليتي كه با بكارگيري 4 بازو به جاي دو بازوي آب پاش صورت مي گيرد و شستشوي ظرف‌ها را متحول مي ‌كند اين بازوها با حركات رفت‌ و برگشت به عقب و جلو در هنگام چرخش دو سمت بشقاب‌ها، ليوان‌ و لوازم پخت و پز را از تمامي زوايا تميز مي‌ كند و مي تواند زمان شست و شو را تا 15 درصد كاهش دهد و باعث ايجاد شست و شوي كامل و تميزي فوق العاده اي شود اين برنامه نه تنها باعث صرفه جويي در زمان شما مي شود بلكه باعث صرفه جويي در مصرف اب نيز مي شود، شما مي توانيد از برنامه Quick Wash نيز در ماشين لباسشويي ال جي استفاده كنيد و در مورد انواع تكنولوژي هاي به كار رفته در يخچال فريزر ال جي نيز در ادامه صحبت خواهيم كرد.

سيستم عيب‌يابي هوشمند Smart Diagnosis

شركت ال جي از سيستم عيب يابي هوشمند در بيشتر لوازم خانگي خود مانند انواع ماشين ظرفشويي ال جي، يخچال فريزر ال جي، ماشين لباسشويي ال جي و ديگر لوازم خانگي خود استفاده كرده است تا در زمان بروز هر گونه مشكلي بتواند شما را مطلع كند تا شما به راحتي و با استفاده از گوشي همراه خود بتوانيد هر عيبي را پيدا كنيد و ديگر نيازي نيست براي رفع يك مشكل ساده منتظر آمدن متخصص باشيد چراكه برخي از مشكلات به وجود آمده مي تواند به آساني توسط خود شما حل گردد كه برنامه به شما در حل آن راهنمايي هاي لازم را انجام مي دهد، اما اگر شما احتياج فرد متخصص داشته باشيد به سادگي با يك تماس تلفني با دفتر پشتيباني و خدمات پس از فروش مشكل را در كمترين زمان ممكن برطرف كنيد و از به وجود آمدن مشكلي بزرگ تر جلوگيري كنيد.نگاهي بر امكانات انواع يخچال فريزر ال جي

اگر به دنبال بهترين مارك يخچال فريزر براي منزل خود هستيد برند ال جي مي تواند بهترين انتخاب براي شما محسوب شود يخچال‌ فريزرهاي كم مصرف و قدرتمند ال جي در انواع طراحي‌هاي خلاقانه نياز آشپزخانه شما را برطرف مي ‌كنند كه بستگي به نياز خانواده شما دارد شما مي توانيد در ميان انواع يخچال فريزر سايد باي سايد ال جي و يا يخچال فريزر ال جي انتخاب كنيد.

فيلتر هواي هوشمند Hygiene FRESH

استفاده از فيلتر هواي Hygiene FRESH در يخچال فريزر ال جي مي تواند از بو گرفتن يخچال جلوگيري كند و باكتري‌ها را تا ميزان %99.999 درصد از بين ببرد كه باعث مي شود مواد غذاييطول در يخچال و يا فريزر طول عمر بيشتري داشته و تازه‌ تر بماند.

نگاهي بر فناوري SmartThinQ

شركت ال جي با استفاده از فناوري SmartThinQ مي ‌توانيد به شما اين امكان را دهد تا يخچال فريزر خود را در هر زمان و مكاني از طريق تلفن هوشمند كنترل و عيب ‌يابي كنيد و به آساني دماييخچال خود را تنظيم نماييد، فيلتر بهداشتي HygieneFRESH را كنترل كرده به گونه اي كه هميشه كنار آن هستيد.

صرفه‌ جويي در انرژي با كمپرسور اينورترخطي

شركت ال جي با بكارگيري كمپرسور اينورتر خطي در انواع يخچال فريزرهاي خود توانسته تحولي در قلب آنها ايجاد كند به طوري كه با استفاده از اين سيستم مي تواند 32% در مصرف انرژي صرفه‌ جويي ‌كند، كمپرسور اينورتر با تغيير سرعت دوران خود دما را ثابت نگه داشته و مصرف برق را كاهش مي‌ دهد از همين رو امكان كنترل بهينه سرما را براي تازه ‌تر نگه داشتن مواد غذايي مانند ميوه و سبزيجات را براي مدت طولاني ‌تر فراهم مي سازد.

شما مي توانيد براي كسب اطلاعات بيشتر و يا خريد بهترين قيمت انواع ماشين لباسشويي ال جي، ماشين ظرفشويي ال جي و يا انواع يخچال فريزر ال جي با گارانتي گلد ايران مي توانيد به فروشگاه اينترنتي 20 بخر مراجعه كنيد.

منبع: tasnimnews.com

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۷ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۷:۲۸:۰۵ ] [ مهدي ] [ نظرات (1) ]

منتشر شده در خبرگزاري مشرق در اين مطلب سعي داريم با بررسي بهترين مارك اجاق گاز و فر توكار ايراني و توضيحات كامل در مورد انواع اجاق گاز اخوان و انواع فر توكار اخوان همراه شما باشيم تا شما عزيزان بتوانيد بهترين مدل را با توجه به نياز و بودجه خود انتخاب نماييد، در ابتدا بايد به اين نكته مهم اشاره كنيم كه كيفيت و قطعات استفاده شده در يك محصول خوب از اهميت ويژه اي برخوردار است و شما عزيزان قطعاً نام‌ آشناي اخوان را در توليد بهترين اجاق گاز و بهترين فر توكار گازي و برقي شنيده ايد چراكه اين دسته از محصولات در اين برند معتبر همراه با به روزترين تكنولوژي هاي روز دنيا توليد شده اند و به شما اين امكان را مي دهد تا در طول عمر بسيار بالا و كيفيتي ماندگار از آنها استفاده كنيد قيمت اجاق گاز اخوان و قيمت فر توكار اخوان به دليل تناسب همين ويژگي ها مي تواند كاملا اقتصادي و مناسب به شمار رود از همين رو به شما عزيزان پيشنهاد مي كنيم با ما در بررسي اين دسته از محصولات شركت اخوان همراه ما باشيد.

 

 

 

«شما مي توانيد براي مشاهده محصولات شركت اخوان و اطلاع از قيمت ها به فروشگاه اينترنتي 20 بخر مراجعه نماييد»

بهترين قيمت اجاق گاز اخوان و قيمت فر توكار اخوان H2

همه ما مي ‌دانيم كه اجاق گاز قلب هر آشپزخانه ‌اي به شمار مي‌ رود و امروزه فر توكار نيز جاي خود را در بسياري از آشپزخانه ها باز كرده از همين رو پركاربردترين لوازم در هر آشپزخانه اي به شمار مي ‌رود لذا انتخاب مدلي مناسب از اجاق گاز روميزي و يا مبله به همراهيك فر برقي و يا گازي مي ‌تواند از اهميت بسيار بالايي برخوردار باشد. همان طور كه اشاره كرديم اخوان به عنوان بهترين مارك اجاق گاز و صفحه گاز روميزي ايراني و انواع فر توكار شناخته مي شود كه تنوع بسياري را در اين دسته از محصولات خدمت خريدارانش ارائه مي نمايد از همين رو برند اخوان به دليل بالا بودن سيستم امنيتي و استفاده از پيشرفته ترين تجهيزات و مرغوب ترين قطعات توانسته به يكي از پرفروش ترين اجاق گاز روميزي، صفحه اي و فر توكار برقي و گازي به شمار رود كه با توجه به كيفيت و قيمت اجاق گاز اخوان در كنار قيمت فر توكار اخوان به دليل داشتن ويژگي هاي منحصر به فرد آن در دسته محصولات اقتصادي و منطقي به شمار مي رود و رقيبي جدي براي برندهاي خارجي محسوب مي شود به طوري كه مي بينيد بيشتر افراد زمان خريد اجاق گاز و يا خريد فر توكار برند اخوان را به برندهاي خارجي ترجيح مي دهند البته ناگفته نماند كه اين مقايسه بر اساس كيفيت معقول در كنار قيمت مناسب آن است وگرنه برندهاي بسيار مطرحي در دنيا در صنعت پخت و پز وجود دارد كه مقايسه آنها كار بسيار اشتباهي است توجه داشته باشيد ما در اينجا با توجه به اين سطح بودجه قصد مقايسه داريم.

پيش از هر چيز لازم است بدانيد كه محصولات شركت اخوان را در را بدين شرح توضيح دهيم: اجاق گاز اخوان كه از پرفروش‌ ترين‌ هاي آنها اجاق گاز روميزي اخوان و فر توكار به شمار مي ‌رود با داشتن ويژگي ‌هاي منحصر به فرد مي تواند كارايي بسيار كامل و تكميلي را به شما بدهد. امروزه و با گذر زمان با توجه به داشتن فضاي كمتري در آشپزخانه افراد تمايل بيشتري به انتخاب انواع اجاق گاز روميزي اخوان و انواع فر توكار اخوان دارند و البته قطعاً شما نام اجاق را به صورت صفحه نيز شنيده ايد كه اين دو كلمه تفاوتي با يكديگر نخواهند داشت يعني شما عزيزان مي توانيد اجاق گاز يا صفحه گاز توكار و يا روميزي را با داشتن مزيت هاي ويژه براي خود انتخاب كنيد. در ابتدا لازم است بگوييم كه اجاق گاز (صفحه گاز) توكار و روميزي در كنار فر توكار به راحتي قابل حمل مي باشند و فضاي بسيار كمتري را در آشپزخانه شما خواهند گرفت و شما عزيزان مي توانيد از كابينت زير آن نيز براي گذاشتن وسايل آشپزخانه تان استفاده كنيد.

انواع اجاق گاز اخوان

انواع صفحه گاز اخوان به صورت صفحه استيل يا صفحه سراميك شيشه اي توليد شده است كه هر دو آنها از 2 شعله تا 5 شعله توليد شده اند كه بنا به نياز و فضاي آشپزخانه خود مي تواند از آنها استفاده نماييد.

اجاق گاز استيل اخوان

اجاق گاز اخوان با صفحه استيل به دليل داشتن صفحه‌ اي از جنس استيل ضد خش يكي از پرطرفدارترين مدل هاي صفحه گاز روميزي استيل به شمار مي رود اگر شما به ظاهر اين جنس از صفحه استيل نگاه كنيد مي ‌بينيد كه استيل بكار رفته شده در انواع اجاق گاز استيل اخوان به گونه خش دار مي باشد و سطح كاملاً صيقلي ندارد از همين رو كاملا ضد خش مي باشد و لازم نيست نگران خش افتادن آن در زمان تميز كردن آن باشيدعلاوه بر آن شما در هنگام خريد اجاق گاز استيل اخوان ديگر لازم نيست نگران تميز كردن صفحه آن باشيد چراكه به سادگي و مي توانيد آن را تميز كنيد داشتن قابليت مقاومت در برابر حرارت در اين نوع از جنس استيل شما گرماي ماندگاري بر روي جنس اين صفحه نيز احساس نخواهيد كرد كه اين يكي از ويژگي ‌هاي مهم در انواع اجاق گاز اخوان به شمار مي ‌رود و باعث شده كه اين جنس از صفحه گاز روميزي و توكار داراي طرفداران بسيار زيادي مي باشد، شما براي انتخاب فر توكار اخوان نيز مي توانيد مدلي را انتخاب كنيد كه از پنل استيل و يا دستگيره استيل در آن استفاده شده است در اين حالت ست زيبايي از اجاق گاز استيل و فر توكار اخوان را در آشپزخانه خود خواهيد داشت.

اجاق گاز شيشه اي اخوان

مهم ترين ويژگييعني ضد خش بودن و مقاومت در برابر حرارت يكي از ويژگي ‌هاي انواع اجاق گاز شيشه اي اخوان به شمار مي ‌رود و شما عزيزان ديگر لازم نيست با خريد اجاق گاز اخوان از اين برند معتبر ديگر نياز نيست نگران تميز كردن صفحه روي آن باشيد چراكه به آساني و با يك دستمالي ساده آن را تميز نماييد، انواع صفحه گاز شيشه اي اخوان در رنگ بندي مشكي و سفيد توليد شده اند و بسياري از مدل ‌ها به دليل داشتن ابزار بسيار شيك در اطراف شيشه داراي زيبايي بسيار دلنشيني مي باشد و شما مي توانيد با خيالي آسوده از مدل هاي اجاق گاز روميزي اخوان با زيبايي هرچه تمام تر استفاده فرماييد، دقت داشته باشيد صفحه سراميك و شيشه استفاده شده در انواع اجاق گاز صفحه اي اخوان ضد خش بوده و مي توانند تا 300 درجه سانتي گراد را تحمل كنند پس لازم نيست نگران تميز كردن و يا شكسته شدن آن باشيد در اينجا كافيست تنها به دكوراسيون آشپزخانه و سليقه خود انتخاب خود را انجام دهيد، در صورت انتخاب اجاق گاز شيشه اي اخوان مي توانيد آن را با يك فر توكار اخوان كه پنل و درب آن شيشه اي دارد آنها را با يكديگر ست نماييد.

مشخصات انواع فر توكار و صفحه روميزي اخوان

وجود فندك اتوماتيك در كنار شبكه هاي چدني باعث پخش يكنواخت حرارت براي پخت مواد غذايي مي شود كه در كنار آن استفاده از ترموكوپل فوق سريع به عنوان سيستم ايمني در انواع فر توكار اخوان گازي و انواع اجاق گاز اخوان ازجمله ويژگي هايي است كه به همراه خود دارد كه با داشتن اين ويژگي ها به همراه قطعات ايراني و خارجي در مدل هاي متنوع قابل انتخاب براي شما مي باشند كه هر يك از آنها مي ‌تواند باكيفيت و طول عمر بسيار زياد كار كند؛ و در نهايت مي‌ توانيم به اين جمع ‌بندي برسيم كه قيمت اجاق گاز روميزي اخوان و قيمت فر توكار اخوان در مدل ‌هاي استيل و چه در مدل‌ هاي شيشه اي تا ميزان بسيار زيادي مي‌ تواند اقتصادي و مناسب شمرده شود و شما عزيزان مي توانيد با خيالي آسوده يكي از مدل هاي موجود در بازار را براي خود انتخاب نماييد

انواع فر توكار اخوان

فرها امروزه در مدل هاي بسيار متعددي در برندهاي مختلفي در دنيا توليد شده اند كه انواع فر اخوان از بهترين مارك فر توكار ايراني مدل هاي متنوعي را به همراه با ديزاين هاي مختلفي توليد نموده است و به عزيزان امكان انتخاب انواع فر توكار را در رنگ بندي مختلف و امكانات مختلف خواهد داد كه به نسبت كيفيت كارآيي و ويژگي‌هاي فر اخوان شما مي توانيد به اين نتيجه برسيد كه قيمت فر توكار اخوان تا چه حد مي‌ تواند اقتصادي و منطقي به شمار رود فر توكار اخوان داراي اندازه هاي مختلفي از حجم 56 تا 70 ليتر مي باشد و شما عزيزان مي توانيد بنا به آشپزخانه نوع اجاق گاز اخوان خود آنها را انتخاب كنيد.

فر توكار اخوان به طور كلي به دو دسته مختلف تقسيم مي‌شود برخي از فرها كه به عنوان فر برقي اخوان و يا فر گازي اخوان شناخته مي‌ شود و برخي ديگر كه دو عملكرده و به عنوان فر برقي و گازي اخوان شناخته مي‌ شود و داشتن دوعملكرد در انواع فر توكار اخوان اين امكان را به شما مي دهد تا كاملاً بر مبناي نياز خود آنها را استفاده كنيد لازم به ذكر است كه در مدل هاي متنوع فر هاي اين برند معتبر شما شاهد خشك شدن غذا نخواهيد بود چراكه بهترين ويژگي ها و تكنولوژي هاي روز دنيا در نوع برقي و گازي استفاده شده است كه با نگهداري ميزان رطوبت غذا مي ‌تواند بهينه ترين نوع عملكرد را در انتخاب شما بگذارد و شما كاملاً بر اساس طرح و سليقه خودتان مي توانيد مدل هاي گوناگون آن را انتخاب كنيد، از ويژگي هاي كلي و مهم انواع فر برقي و گازي اخوان مي توان به سهولت تميز كردن و نظافت بدنه داخلي اشاره كرد چراكه بدنه داخلي فر اخوان به گونه ‌اي انتخاب شده است كه چربي و كثيفي را بر روي خود نگه نمي دارند و اين ويژگي مي تواند از يكي از مهم ترين اركان در هنگام خريد فر توكار اخوان به شمار رود ميزان سطح انرژي مصرفي كم، موجود جوجه گردان با موتور حرفه اي، ترموكوبل هاي دو زمانه فوق سريع، پنل بسيار زيبا و كارآمد در كنار برنامه هاي پخت متنوع و مناسب بودن قيمت فر توكار اخوان و انواع اجاق گاز اخوان به شمار مي رود و شما عزيزان مي توانيد اين محصول باكيفيت با طول عمر بسيار زياد را در مدل هاي متنوع براي خود انتخاب نماييد لازم به ذكر است كه بدانيد انواع فر اخوان از قطعات ايتاليايي با برندهاي معتبر و يا قطعات ايراني درجه يك استفاده شده است كه سهولت استفاده طول عمر بالا كارآيي بسيار زيادي را در اختيار شما عزيزان مي گذارم كه لازم است بدانيد كه اشعه هاي توليدي انواع فر برقي اخوان به صورتي مي باشد كه اين اشعله ها براي سلامت مضر نمي باشند لذا شما مي توانيد يكي از استانداردترين دستگاه ها را در اختيار داشته باشيد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۹:۱۱:۱۸ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

هاكان موبايلاز لحاظ قدرت باتري، كمپاني اپل ميگويد اين گوشي ميتواند تا 90 دقيقه بيشتر از گوشي آيفون 8 پلاس كارايي داشته باشد كه در دراز مدت يك قابليت عالي به حساب ميآيد. آيفون داراي سيستم عامل ios بوده كه اين موضوع مهمترين ويژگي گوشيهاي اپل است. گوشيهاي آنلاك فكتوري نيز به گوشيهايي گفته ميشود كه بدون دخالت اپراتور براي فروش در بازار در نظر گرفته شده است. اين فناوري از قابليت شارژ سريع 15 وات استفاده ميكند؛ جايگاه اين شارژر در قاب پشتي گوشي قرار دارد كه به كمك آهنربا متصل ميشود و عملكرد بسيار خوب، منسجم و سريعي از خود نشان داده است. گوشيهايي كه ساخت آنها نيز ادامه دارد و البته پشتيباني به بالاترين شكل ممكن اجرا ميشود. در حال حاضر قيمت آيفون 11 پرو مكس 256 بالاترين قيمت گوشي موبايل در ايران را به خود اختصاص داده است. سال 2020 يكي از پرمحصولترين سالهاي اپل است كه با معرفي پنج گوشي در يك سال سهم زيادي از بازار را به گوشي هاي خود اختصاص داده است. اين كيفيت بالا در زمان انجام بازيهاي ويدئويي سنگين همچون Asphalt 9 هم به خوبي خود را نشان داده كه تصاوير بدون هيچ پرشي و خيلي روان پخش ميشوند. كارايي هر دو گوشي با داشتن CPU و GPU بهبود يافته، به شكل قابل توجهي بالا رفته است.

 

چند واقعيت وجود دارد كه دليل موجهي براي ما ايجاد مي كند كه چرا قيمت موبايل آيفون بالا است. آيفون ۱۱ با ابعاد ۸/۳ × ۷۵/۸ × ۱۵۰/۹ ميليمتري و وزن ۱۹۴گرمي دقيقا با آيفون XR برابري ميكند و در جايگاهي بين آيفون ۱۱ پرو و آيفون ۱۱ پرو مكس قرار مي گيرد. از سوي ديگر گوشي آيفون XS تقريبا همانند آيفون X با وزن كمي بيشتر است، به شكلي كه تفاوت وزن در دست اصلا احساس نميشود. كنارههاي گوشي همانند گوشي آيفون 6، 7 و 8 بوده و تنها تفاوت ممكن اندازه 6.1-inch آيفون 11 است. هرچند طراحي همانند گوشي آيفون XR كمي دلسرد كننده خواهد بود. لنزها نيز كمي بزرگتر شده و به همين دليل جزئيات بيشتري درون هر قاب قرار ميگيرد. همچنين پنل جلويي و پشتي آن از جنس شيشه بوده كه با استفاده از تكنولوژي Ceramic Shield Glass بر روي پنل جلويي مقاومت آن را چندين برابر نموده و زيبايي خاصي را به آن بخشيده، قاب دور استيل ضد زنگ تركيب رنگ و محافظ خوبي براي گوشي مي باشد. تركيب قاب شيشه اي پشت آيفون x و فريم استيل در كنار ابعاد مناسب آن باعث شده است تا گوشي به راحتي از دست سُر نخورد.

همانطور كه گفته شد فناوري و صنعت گيم در دو دهه اخير با استقبال بالايي مواجه شده است و پا به عرصه موبايل نيز گذاشته است. نسخه هاي 64، 256 و 512 گيگابايتي با رم داخلي 4 گيگا بايت كه ظرفيت بالايي دارند و مي توانند براي همه بازي هاي حرفه اي استفاده شوند. براي صرفه جويي در هزينه، هميشه تعمير موبايل آيفون - تعمير موبايل اپل - تعمير گوشي اپل و تعمير گوشي آيفون به جاي تعويض آن پيشنهاد مي شود. بنابراين چه بخواهيد از اسرار شركت خود، عكس هاي شخصي و يا ساير اطلاعات سري و غير سري خود محافظت كنيد، مطمئن باشيد كه اطلاعات شما با اپل ايمن است. البته نميتوان ان را ارزان يا مقرون به صرفه ناميد و منظور ما از قيمت مناسب تنها به نسبت قيمت ساير گوشيهاي آيفون است. به خاطر داشته باشيد كه تنها مدلهاي فروخته شده در آمريكا از mmWave 5G، كه بر فناوري استانداردتر 5G پهنا-متوسط مورد استفاده در باقي دنيا برتري دارد، پشتيباني ميكنند.

 

بنابراين همان رنگهاي زنده، رنگ سياه عميق و يا سفيد بسيار روشن را كه در صفحه نمايشهاي بسيار خوب ديديم، در اينجا نخواهيم داشت. طراحي آخرين مدل گوشي آيفون 11 به نسبت آيفون XR تغيير چنداني نكرده، هرچند دو رنگ جديد به مجموعه رنگهاي اين گوشي افزوده شده است. به نسبت گوشي آيفون XS، آيفون XR با تغييراتي مواجه شد تا بتواند با قيمتي كمتر در بازار عرضه شود. اين گوشي در واقع همان آيفون 5s است كه از لحاظ سختافزاري و دوربين قدرتمندتر شده است و حالا قيمت پاييني نيز در زمان عرضه دارد تا با رقباي ميانرده اندرويدي رقابت كند. گوشي آيفون 11 با دوربين خوب و قابليتهاي ديگري كه در آن تعبيه شده توانسته يك گوشي بسيار خوب همراه با يك قيمت مناسب باشد كه رنگهاي زيبا و عمر باتري طولاني به كاربر عرضه ميكند. بنابراين پرچم دار شركت اپل از باتري قدرتمندتري نسبت به سري قبلي هاي گوشي هاي آيفون بهره برده كه يكي ديگر از ويژگي هاي برجسته گوشي آيفون 11 به حساب مي آيد. هرچند شروع به كار دوربين كمي با تعلل همراه بود و پردازش تصاوير نسبت به يك گوشي مدرن آهسته به حساب ميآمد. دوربين عريض اصلي داراي لنز f1.6 سريعتري است كه براي عملكرد بهتر در نور كم ميتواند 27 درصد نور بيشتر به خود راه دهد و همچنين نويز بيشتري نسبت به دوربين قبلي دفع كند، اما بيشتر بهبودها در نرم افزار دوربين صورت ميگيرد.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۶ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۵۹:۲۳ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

چمن مصنوعي، ديوار سبز مصنوعي و گل مصنوعي؛ اين ها كلماتي هستند كه در سال هاي اخير به گوش ما مي خورد. احتمالا شما هم تاكنون درباره اين محصولات چيزهايي شنيده ايد و يا در جاهاي مختلف آن ها را از نزديك ديده باشيد. ولي آيا هيچ گاه به فكر خريد و استفاده از آن در محيط زندگي خود افتاده ايد؟

بسياري افراد با ديدن منظره سبز و زيباي چمن مصنوعي روي زمين مكان هاي مختلف لذت مي برند و حس كنجكاوي آنها بر انگيخته مي شود. مردم دوست دارند سطح نرم آن را لمس كنند تا واقعي يا مصنوعي بودنش را متوجه شوند. بعضي از انواع مرغوب چمن مصنوعي به اندازه اي خوب ساخته مي شود كه نه تنها با ديدن آن، بلكه با راه رفتن بر رويش و حتي دست زدن به سطح آن هم متوجه پلاستيكي بودن آن نخواهيد شد.

همين مساله در مورد انواع گياهان مورد استفاده در ديوار سبز مصنوعي هم ديده مي شود. ديوار سبز معمولاً با استفاده از گياهان زنده و طبيعي ايجاد مي شود كه به خوديِ خود پديده اي عجيب و توجه بر انگيز است. حال تصوّر كنيد كه اين ديوار سبز با گياهان مصنوعي و پلاستيكي ساخته شده باشد؛ بدون شك هيچ كسي به آن كوچك ترين شكي نمي كند.

گل هاي مصنوعي هم كه ديگر نيازي به تعريف ندارد؛ محصولاتي زيبا و دوست داشتني كه رخسار دلرباي طبيعت را ميهمان ديدگان شما مي كند و اين زيبايي را براي سال ها بي هيچ منّتي پيشكش شما مي نمايد.

كاربرد اين محصولات در كنار يكديگر، سليقه و هنر خاصي مي طلبد تا نتيجه كار يكنواخت و خسته كننده نشود. موارد بسياري مشاهده مي كنيم كه استفاده بيش از اندازه و افراطي از محصولات مصنوعي، باعث غير واقعي شدن نماي كلّي شده و به قول معروف دل بيننده را مي زند.

در ادامه برخي از مصارف عملي و خلاقانه گل مصنوعي را توضيح مي دهيم.

گل مصنوعي در اتاق نشيمن

در چيدمان دكوراسيون داخلي اتاق نشيمن، گل‌آرايي با گل هاي زنده و طبيعي معجزه مي كند. اما اگر امكان نگهداري از گل و گياه ريشه دار و دائمي را نداريد يا هزينه خريد گل هاي شاخه بريده براي شما بسيار سنگين مي شود، به شما استفاده ازگل‌هاي مصنوعي را پيشنهاد مي‌دهيم.

ميزهاي غذاخوري بزرگي كه در خانه ها مورد استفاده قرار مي گيرند معمولا به عنوان ميز ناهار خوري شهرت دارند و نقش مهمي در دكوراسيون و زيبايي منزل ايفا مي كنند. اين ميز مي‌تواند نقطه كانوني در دكوراسيون باشد و قرار دادن گل بر روي آن باعث انتقال انرژي مثبت در فضا مي‌شود.

شما مي توانيد با يك گلدان بزرگ و زيباي گل مصنوعي آن را به بهترين و شيك ترين شكل ممكن آرايش كنيد. گلداني با سليقه خود و متناسب با ميز نشيمن انتخاب كنيد و در انتخاب رنگ گل‌هاي مصنوعي دقت لازم را به عمل‌آوريد؛ بهتر است كه از رنگ‌هاي متضاد در دكوراسيون خانه خود استفاده كنيد.

 

گل مصنوعي روي ميز ناهار خوري

 

هنگامي هم كه مي خواهيد سفره غذا را بر روي آن بچينيد، مي توانيد آن گلدان را در گوشه اي از خانه گذاشته و پس از جمع آوري ظروف، دوباره سر جايش بگذاريد.

رنگ گل‌هاي مصنوعي كه براي دكوراسيون خانه خود استفاده مي‌كنيد بسيار مهم هستند. در كنار رنگ سبز گياهان مصنوعي بهتر است از دو يا چند رنگ ديگر بهره ببريد تا بهترين تركيب گل‌آرايي به دست آيد.

اندازه، شكل، طرح و رنگ ميز مي تواند تاثير شگفت انگيزي در اتمسفر دكوراسيون داخلي بگذارد؛ مثلاً احساسي كه يك ميز ساده چارگوش سفيد پلاستيكي به محيط مي دهد قطعاً با احساس يك ميز چوبي بيضي با كنده كاري ها و رنگ با شكوه متفاوت است. و مسلماً بايد گلدان حاوي گل مصنوعي متفاوتي هم براي هر يك تهيه نماييد.

براي ميزهاي بزرگ، يك گلدان بزرگ به همراه انبوه گل هاي مصنوعي مي تواند يك انتخاب منطقي محسوب مي شود؛ در حالي كه همين گلدان براي يك ميز كوچك و ساده اصلا گزينه خوبي نيست و به آن نمي آيد. همچنين اگر يك گلدان كوچك را روي يك ميز بزرگ بگذاريد هم اصلا تركيب جالبي در نمي آيد و به ديزاين منزل آسيب جدي وارد مي كند.

چمن مصنوعي و گل مصنوعي در پاسيو

شما مي توانيد كف پاسيو و حياط خلوت را با چمن مصنوعي تزئيني به يك دشت سبز و خرّم تبديل كنيد؛ به طوري كه هر بيننده اي با ديدنش لذت ببرد. حتي ديوارهاي پاسي را هم مي توان با چمن مصنوعي پوشاند و يك گستره سبز و با صفا به وجود آورد. در روزهاي گرم تابستان مي توانيد چمن مصنوعي ديواري را آبپاشي نموده و باعث طراوت هواي پاسيو شويد.

البته براي زيباسازي فضاي پاسيو مي توانيد اقدام هوشمندانه ديگري هم انجام دهيد؛ ديوار سبز مصنوعي.

ديوار سبز از پنل هاي مربعي شكل گل ها و گياهان مصنوعي تشكيل شده كه كنار همديگر قرار مي گيرند و منظره يك ديوار سبز جنگلي را به وجود مي آورند. اين گياهان بسيار طبيعي و باور پذير ساخته مي شوند و مي توان طرح هاي شگفت انگيزي را با آنها پديد آورد.

 

يك پاسيوي اداري زيبا با ديوار سبز و گل مصنوعي

 

حال تصوّر كنيد كه در چنين محيطي يك ميز كوچك و جمع و جور داريد كه بر روي آن يك گلدان زيباي گل مصنوعي قرار داده ايد؛ شما و عزيزانتان هم در اين محيط سبز و باصفا به گذراندن لحظات خوش مي پردازيد. آيا چيزي زيباتر از اين وجود دارد؟

در شركت مانا چمن هر سه گروه محصولات اشاره شده در اين مطلب يعني چمن مصنوعي، ديوار سبز مصنوعي و گل مصنوعي با بهترين كيفيت، مناسب ترين قيمت و مطمئن ترين خدمات عرضه مي شود كه هم وطنان گرامي مي توانند با مراجعه به سايت اينترنتي مانا چمن، صفحه اينستاگرام و تماس با كارشناسان ما، درباره اين محصولات اطلاعات بيشتري كسب كنند.

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۱:۴۳:۴۹ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

نمايندگي مرسدس بنز

در اين صفحه شما ليستي از نمايندگي هاي مجاز مرسدس بنز - Mercedes Benz در سراسر ايران ( شركت ستاره ايران ) به همراه آدرس و شماره تلفن آن ها را مشاهده خواهيد نمود.


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۳:۳۶:۴۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

 

با روش رو به پيشرفتي كه از ميزان بوجود آوردن محتوا در فضاي مجازي - وبگاه هاي خبري و شبكه‌هاي اجتماعي - گواه هستيم، يافتن اخبار پربازديد، جذاب و در عين حال نكته‌بين و آپديت كه داراي ماخذ موجهي نيز باشند، كار سبكي نيست.

براي آخرين اخباري كه دركانال هاي اجتماعي انتشار ميابد هيچ اساس مقايسه اي وجود ندارد و اخبار حقيقي و داراي ماخذ موثق در اين فضاي تاريك كاهش يافته است. افزون بر اين در چنين فضايي به آساني مي توان اخبار دروغين را جايگزين اخبار حقيقي كرد، ميتوان با تكنيك هايي ساده آنها را به پربيننده ترين اخبار روز نيز تبديل كرد.

در نتيجه در طول تمام اين سال‌ها، اهالي رسانه ضمن تاكيد بر فزوني سواد رسانه‌اي در بين آهاد جامعه، به شناسايي محتوا و اخبار دروغين از حقيقيات نيز تاكيد كرده اند.

مبارزه با اخبار دروغين در شبكه‌هاي اجتماعي

حوادثي كه اخبار دروغين در انتخابات ۲۰۱۶ آمريكا رقم زدند حاصل ضعف شبكه هاي اجتماعي و فضاي ديجيتالي در رصد، بررسي و حذف اخبار پربازديد بي پايه و اساس بود. در واقع متخصصين تلاعب رسانه با علم به اشتباهات شناختي انسان و همچنين نوع مكانيزم شبكه‌هاي اجتماعي توانستند بر راي‌دهندگان آمريكايي تاثير گذاري كنند. به همين علت شبكه‌هاي اجتماعي و در صدر آنها توييتر با وسواسيت بيشتري انتخابات ۲۰۲۰ آمريكا را بررسي كردند تا جايي كه احترام گذاشتن به چارچوب‌هايشان در پخش اخبار، منجر به حذف اكانت رسمي دونالد ترامپ از توييتر براي هميشه شد.

لزوم انتشار هويت ماخذ هاي اخبار در رسانه‌هاي آنلاين

خبرگزاري و وبگاه هاي خبري همواره بر سر پخش پربيننده ترين اخبار روز با يكديگر مبارزه دارند. از سويي و با توجه به قوانين كشورمان در خصوص دريافت اجازه فعاليت براي اين رسانه‌ها، به راحتي مي‌توان به شخصيت و شناسنامه آنها و توليد كنندگانشان دسترسي داشت. در نتيجه هميشه آخرين اخبار كه در خبرگزاري‌ و پايگاه‌هاي خبري داخلي منتشر مي شوند، به دليل لزوم به رعايت اصول خبري و نيز نظارت‌هاي مستمر از طرف نهادهاي مربوطه، از بالاترين درجه اعتماد به اصالت خبر برخوردارند. چيزي كه در دنياي به اصطلاح آزاد امروز كمتر گواه آن هستيم و هر كسي مي‌تواند هر ادعايي را طرح و در نهايت از پاسخگويي نيز فرار كند.

مطالعه آخرين اخبار روز و مشكل كمبود وقت

مفهومي تحت عنوان اقتصاد توجه چندسالي است كه در بين اهالي رسانه و بازاريابان جا باز كرده است. اقتصاد، علم ماخذ هاي محدود است و از طرفي توجه انسان، امروزه كمياب ترين و در عين حال ارزشمندترين ماخذ بشمار مي‌رود. انساني كه از زمان بازكردن چشمانش در صبح تا زمان بستن آنها در شب، در روبه رو خواسته يا ناخواسته با هزاران پيام خبري و بازرگاني قرار دارد.

در اين بين دريافت مهمترين و پربيننده ترين اخبار روز در حيطه هاي خبري مختلف مانند، اخبار سياسي، اقتصادي، فرهنگي و ورزشي براي كساني كه روزانه پيگير اخبار هستند شايد بسيار حياتي باشد.

پاتوق خبر جعبه ابزاري براي خبرخوان‌هاي حرفه اي

با توجه به سختي هايي كه مذكور شديم و احتياج به اجازه دست يابي به معتبرترين آخرين اخبار از ماخذ هاي خبري موثق، سرويسي با نام پاتوق خبر متولد شده است. در اصل پاتوق خبر سايتي است كه اخبار را در حيطه هاي مختلف و از ماخذ هاي خبري شناخته شده و موثق در لحظه گردآوري كرده و آن‌ها را بصورت يكجا در اختيار مخاطبين خود قرار مي‌دهد.

مهمترين حيطه هايي كه پاتوق خبر، اخبار آنها را گردآوري مي كند عبارتند از:

                    ·اخبار سياسي

                    ·اخبار ورزشي

                    ·اخبار اقتصادي

                    ·اخبار حوادث

                    ·اخبار فرهنگ و هنر

پاتوق خبر ويترين مهمترين و پربازديدترين اخبار ايران و جهان

صفحه اصلي سايت پاتوق خبر شامل ستون هايي است كه هر كدام ۱۰ خبر پربيننده‌ آن حيطه را به نمايش مي‌گذارد. مكانيزم عملكر سايت به گونه‌اي است كه پربيننده ترين اخبار هر حيطه (مثلا سياسي يا اقتصادي) در بازه زماني چند ساعت گذشته، به صفحه اصلي سايت راه پيدا مي‌كنند. اين بدان معني است كه آن خبر خاص در بين تمامي اخبار آن حيطه بيشتر مورد توجه مخاطبين قرار گرفته است.

در نتيجه تمامي اخبار صفحه اصلي در پاتوق خبر، مواردي هستند كه مخاطبين بيش از ساير اخبار به آنها واكنش نشان داده‌اند. پس مي توان گفت كه اين صفحه، يك ويترين بزرگ شامل پربازديدترين اخبار روز از تمامي ماخذ هاي خبري معتبر و شناخته شده كشور است.

حيطه‌هاي خبري در پاتوق خبر

پاتوق خبر شامل حيطه يا سرويس‌هاي خبري متعددي است. دسته‌بندي و نامگذاري آنها بر اساس نوع دسته‌بندي كه در وبگاه هاي بزرگ و مطرح صورت گرفته انجام شده است. بطور مثال در بخش اخبار تكنولوژي، تازه هاي فناوري از رسانه هاي مختلف را به نمايش مي گذارد. ماخذ هاي ي مانند خبرگزاري‌هاي تسنيم، فارس و پايگاه‌هاي خبري مانند فرارو و خبرآنلاين. همين نوع نگاه در ساير حيطه‌هاي خبري وجود دارد.

جريان زنده اخبار در تمامي ساعات شبانه روز

با توجه به اينكه اخبار سايت پاتوق خبر در هر حيطه از ماخذ هاي خبري ديگر دريافت و نمايش داده مي‌شود، پس هميشه جريان پوشش اخبار در اين سايت وجود دارد بطوريكه در هر نكته‌بينه ممكنه است ده‌ها خبر به فهرست آخرين اخبار سايت اضافه شوند. مخاطبين مي‌توانند با انتخاب سرويس يا حيطه خبري مورد نظر خود در جريان لحظه‌اي اخبار آن حيطه قرار بگيرند.

آرشيو قابل دسترس اخبار ماخذ هاي مختلف با ظاهري يكپارچه

يكي ديگر از مشكلات پيگيري اخبار در وبگاه هاي خبري و خبرگزاري‌ها، رابط كاربري و طراحي گرافيكي مختلف و اغلب غيراصولي است بطوريكه مثلا مخاطب براي دريافت آخرين اخبار حيطه خبري مورد علاقه‌اش نمي‌داند كه بايد به كدام بخش از آن سايت مراجعه كند. اين مشكل در پاتوق خبر وجود ندارد و اخبار تمامي ماخذ هاي بطور يكپارچه و در قالب يك ظاهر متحد‌الشكل در اختيار مخاطب قرار مي‌گيرد و دسترسي به پربيننده‌ترين و آخرين اخبار هر حيطه به سادگي و تنها با يك كليك صورت مي پذيرد.

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۲ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۰:۳۴ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]

كفپايي خودرو يكي از لوازم جانبي ضروري خودرو مي‌باشد و اين دسته از محصولات از نظر ويژگي‌هاي ظاهري و مواد استفاده شده در ساخت آن‌ها داراي تفاوت‌هايي با يكديگر هستند و بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به نكات مختلفي توجه كرد. اصلي‌ترين كاربرد اين كفپوش‌ها محافظت از بدنه‌ي خودرو در برابر عوامل آسيب رسان است زيرا مواجهه‌ي طولاني مدّت قسمت‌هاي فلزي بدنه با عوامل مخرب مختلفي همچون: آب، گرد و غبار و آسيب‌هاي فيزيكي ناشي از كفش مي‌تواند زمينه را براي پوسيدگي كف و بدنه‌ي خودرو فراهم نمايد و موجب از بين رفتن زيبايي ظاهري فضاي كابين شود. از طرفي، كفپايي ماشين مي‌تواند تاثير بسيار زيادي را بر روي زيبايي و جذابيت فضاي داخلي اتومبيل بگذارد و موجب بهتر شدن فضاي كابين و راحتي بيشتر سرنشينان خودرو شود و اين مسئله باعث شده است تا خريد كفپوش خودرو به يكي از اصلي‌ترين اولويت‌هاي صاحبان خودرو‌ها پس از خريد اتومبيل تبديل گردد و اين افراد زمان و هزينه‌ي قابل توجّهي را صرف انتخاب و خريد بهترين محصول نمايند. بطور كلّي، كف پوش‌ها از نظر ابعاد، مواد و تركيبات استفاده شده در فرايند ساخت آن‌ها و طراحي تفاوت‌هايي را با يكديگر دارند و در ادامه مي‌توانيد اطّلاعات جامع و مفيدي را در رابطه با اين موارد كسب كنيد و با آسودگي خاطر براي خريد كفپوش خودرو الولوكس اقدام نماييد.

 

 

كفپوش خودرو يكي از اصلي‌ترين لوازم جانبي خودرو محسوب مي‌شود

 

كفپايي خودرو چه ويژگي‌هايي را دارد؟

ابعاد و سايز:

جالب است بدانيد كه كفپوش‌هاي برند‌هاي مختلف از نظر ابعاد و سايز با يكديگر متفاوت هستند و در برخي از موارد مشاهده شده است كه محصول خريداري شده از نظر اندازه با ابعاد كف خودرو سازگار نيست و اين مورد مشكلات متعددي را براي خريداران ايجاد كرده است. بطور كلّي، محصولات موجود در بازار از نظر ابعاد در دو دسته طبقه بندي مي‌شوند كه عبارتند از: كفپوش‌هاي اختصاصي و كفپوش‌هاي Universal يا عمومي. كفپوش‌هاي اختصاصي توسط كمپاني‌ها و توليدكنندگان معتبر و براي مدل خاصي طراحي شده‌اند و از سازگاري بسيار بالايي با كف و فضاي كابين اتومبيل مورد نظر برخوردار هستند ولي كفپوش‌هاي عمومي بر اساس استاندارد‌هاي جهاني طراحي شده‌اند و معمولاً ارزان‌تر از ساير محصولات و مدل‌هاي موجود در بازار هستند و در رابطه با اين نوع كفپوش‌ها اين احتمال وجود دارد كه محصول خريداري شده با كف اتومبيل شما سازگار نباشد و اين مسئله باعث نارضايتي شما شود. بنابراين، در هنگام خريد كفپوش خودرو از فروشنده(ديجي كالا) در رابطه با ابعاد و اختصاصيت كفپايي خودرو سوال كنيد تا پس از خريد دچار پشيماني نشويد.

 

امروزه از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي خودرو استفاده مي‌شود

 

مواد اوليه استفاده شده در ساخت كفپايي ماشين:

امروزه با پيشرفت تكنولوژي از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي ماشين استفاده مي‌شود و در اين قسمت مي‌توانيد با تعدادي از آن‌ها آشنا شويد:

 

 • كفپوش‌هاي پارچه‌اي:

اين محصولات معمولاً از تركيب پارچه‌هاي ضخيم با الياف پلاستيكي ساخته مي‌شوند و ارزان‌ترين نوع كفپوش هستند و بيشتر در خودروهاي قديمي استفاده مي‌گردند. اگرچه اين كفپوش‌ها راحتي قابل قبولي را براي راننده و سرنشينان ايجاد مي‌كنند ولي موارد مختلفي همچون: كثيف شدن، خيس شدن و جذب سريع آلودگي‌هاي محيطي باعث شد تا اين محصولات به مرور زمان جاي خود را به كفپش‌هاي جديد‌تري بدهند.

 

 • كفپوش‌هاي پلاستيكي:

كفپوش‌هاي پلاستيكي رايج‌ترين نوع از اين محصولات هستند و به صورت عمده‌ توسط كارخانه‌هاي خودروسازي براي ساخت اتومبيل‌ها استفاده مي‌شوند. اين كفپوش‌ها از ظرافت بيشتري نسبت به كفپوش‌هاي پارچه‌اي برخوردار هستند و سازگاري بيشتري را با كف اتومبيل دارند و معمولاً داراي زوائد و يا گيره‌هايي در قسمت پشتي خود مي‌باشند كه وظيفه‌ي اصلي آن‌ها جلوگيري از ليز خوردن كفپوش از زير پاي راننده و سرنشينان است و مي‌توان به راحتي آن‌ها را با كمك آب تميز كرد. لازم به ذكر است كه اين محصولات از نظر قيمت در حد فاصل ميان كفپوش‌هاي پارچه‌اي و كفپوش‌هاي 3 بعدي قرار دارند.

 

 

كفپوش‌هاي پلاستيكي و 3 بعدي رايج‌ترين انواع كفپوش در بازار هستند

 • كفپوش‌هاي 3 بعدي:

كفپوش‌‌هاي 3 بعدي جديد‌ترين نسل از كفپوش‌هاي اتومبيل محسوب مي‌شوند و با كمك اسكن ليزري كف خودرو ساخته شده‌اند و به همين دليل است كه از نظر ابعاد و اندازه داراي سازگاري بسيار بالايي با كف خودرو مي‌باشند. سازندگان اين محصول معمولاً از تركيبات نانو و يا مواد پليمري براي ساخت آن‌ استفاده مي‌كنند و اين ويژگي كمك كرده است تا اين مدل از كفپايي خودرو كاملاً ضد آب و ضد لكه باشد و خريداران با مشكل خاصي در هنگام تميز كردن و يا شستشوي كفپايي خودرو مواجه نشوند. همچنين، بهتر است به اين نكته توجّه نماييد كه اين محصولات از نظر قيمت نيز در سطح ايده آلي قرار دارند و اين ويژگي باعث شده است تا صاحبان خودرو‌ها در هنگام خريد كفپوش خودرو اين مدل‌ها را در اولويت قرار دهند.

 

 • كفپوش‌هاي چرمي:

كفپوش‌هاي چرمي خودرو جزو محصولات لوكس و وارداتي در نظر گرفته مي‌شوند و بيشتر به صورت اختصاصي براي اتومبيل‌هاي لوكس و گران قيمت طراحي مي‌گردند. اين مدل‌ها از نظر زيبايي ظاهري و طراحي در بهترين حالت قرار دارند و مي‌توانند دكوراسيون فضاي كابين اتومبيل را به ميزان قابل توجهي ارتقاء دهند ولي با اين حال، اين كفپايي ماشين نيز داراي ايراداتي است و از نظر ميزان دوام و مقاومت در برابر عوامل محيطي توانايي رقابت با محصولات 3 بعدي و يا كفپوش‌هاي پلاستيكي را ندارد و اين مدل‌ها بيشتر از جنبه‌ي تزئيني مورد بررسي قرار مي‌گيرند. بطور كلّي، كفپوش‌هاي چرمي از چرم مصنوعي و در مواد نادري از چرم طبيعي ساخته مي‌شوند و ويژگي‌هاي مختلفي همچون: دست دوز بودن و زيبايي خيره كننده‌ي آن‌ها موجب تمايز اين مدل‌ها با محصولات رايج موجود در بازار مي‌شود و اين مسئله باعث شده است تا برخي از افراد در هنگام خريد كفپوش خودرو به اين نوع محصولات متمايل شوند.

 

نكات بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته شوند

مزاياي كفپايي خودرو:

ارتقاء زيبايي فضاي كابين:

يكي از اصلي‌ترين كاربرد‌هاي كفپايي ماشين بهبود فضاي داخلي خودرو مي‌باشد و شما مي‌توانيد با خريد اين محصولات زيبايي فضاي كابين اتومبيل خود را دگرگون نماييد. در قسمت‌هاي بعدي مي‌توانيد اطّلاعات بيشتري را در رابطه با اين موضوع كسب كنيد.

 

محافظت از كف خودرو:

اين مورد مهم‌ترين مزيت كفپايي خودرو است و در واقع، بسياري از كساني كه براي خريد كفپوش خودرو اقدام مي‌كنند اين كار را با هدف محافظت از كف خودرو انجام مي‌دهند. لازم به ذكر است كه بيشتر كمپاني‌هاي ايراني از پارچه‌هاي كنفي و الياف پلاستيكي براي پوشش كف خودرو استفاده مي‌كنند و اين مسئله باعث شده است تا اهميت استفاده از يك كفپوش بادوام و زيبا براي محافظت از بدنه‌ و كف خودرو افزايش يابد زيرا شستشوي اين نوع پارچه‌ها سخت‌تر است و مي‌تواند مشكلات فراواني را براي صاحبان خودرو ايجاد كند و علاوه بر اين مورد، اين نوع پوشش‌ها معمولاً رطوبت را براي مدّت بيشتري در ساختار خود حفظ مي‌كنند و مي‌توانند موجب زنگ زدگي و پوسيدگي كف اتومبيل شوند. بنابراين، شما مي‌توانيد با خريد كفپوش خودرو از بروز اين مشكلات جلوگيري كنيد و عمر مفيد اتومبيل خود را افزايش دهيد.

 

 

كفپايي ماشين موجب محافظت از كف خودرو در برابر رطوبت و عوامل محيطي مختلف مي‌شود

 

معايب كفپايي خودرو:

خريد كفپوش خودرو معايب چنداني را براي خريداران به همراه ندارد و با رعايت برخي از نكات در هنگام خريد اين محصولات مي‌توانيد از بروز برخي از مشكلات احتمالي جلوگيري كنيد. به عنوان مثال: خريد كفپايي‌هاي نازك خطر پوسيدگي و سوراخ شدن آن‌ها در كوتاه مدت و وارد شدن ضرر‌هاي مالي به خريداران را به همراه دارد و با رعايت اين مورد مي‌توان از بروز چنين مشكلاتي خودداري كرد. در كل، اين محصولات بسيار كاربردي و مشكل گشا هستند و در واقع، تمامي اتومبيل‌ها بايد از يك كفپوش مناسب براي محافظت از كف خودرو استفاده نمايند و اين مسئله باعث شده است تا توليدكنندگان محصولات متنوعي را در راستاي برطرف كردن نياز‌هاي مشتريان توليد كنند.

 

راهنماي خريد كفپوش خودرو:

موارد بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپايي خودرو در نظر گرفته شوند و در ادامه مي‌توانيد با برخي از اين نكات آشنا شويد و با تسلط و دانش بيشتري براي خريد كفپوش اتومبيل اقدام نماييد:

 

مدل خودرو:

مدل اتومبيل اولين نكته‌اي است كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به آن توجه كرد. خودروهاي مختلف از نظر ابعاد كف اتومبيل با يكديگر تفاوت‌هايي را دارند و اين مورد باعث شده است تا كفپوش‌هاي مختلفي متناسب با مدل خودرو توسط توليدكنندگان ساخته شوند. بنابراين، در هنگام خريد كفپايي خودرو از فروشنده در رابطه با مدل آن سوال كنيد تا محصول خريداري شده داراي بيشترين تناسب با كف خودروي شما باشد. همچنين، برخي از كفپوش‌ها به صورت Universal و يا عمومي طراحي شده‌اند و با خودروهاي مختلفي سازگار هستند ولي بهتر است به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين كفپوش‌ها معمولاً بطور كامل با كف خودرو سازگار نيستند و از مواد اوليه‌ي بي كيفيت در ساخت آن‌ها استفاده مي‌شود و خريد آن‌ها توصيه نمي‌‌گردد.

 

 

كفپوش‌هاي مرغوب از سازگاري بيشتري با كف خودرو برخوردار هستند

 

رنگ و طراحي:

كفپوش‌ها بطور معمول در رنگ‌هاي مشكلي، طوسي، خاكستري، سرمه‌اي، قهوه‌اي تيره و خاكي توليد مي‌شوند و اظهار نظر در رابطه با بهترين رنگ براي كفپوش خودرو سليقه‌اي است ولي رنگ‌هاي مشكلي و خاكي از فروش بيشتري در بازار برخوردار هستند و آلودگي‌هاي محيطي را كم‌تر نشان مي‌دهند و به همين دليل است كه افراد بيشتري براي خريد آن‌ها اقدام مي‌كنند. همچنين، برخي از كفپوش‌ها در قسمت‌هاي كناري داراي حالت قوسي هستند و اين ويژگي احتمال نفوذ آب و گرد و غبار به قسمت‌هاي زيرين را كاهش مي‌دهد و خريد اين محصولات منطقي به نظر مي‌رسد.

 

ارگونومي و سازگاري:

در هنگام خريد كفپوش خودرو همواره قسمت پشتي آن را از نظر وجود زوائد نگهدارنده بررسي كنيد زيرا اين زوائد از ليز خوردن كفپوش خودرو ممانعت خواهند كرد و احساسي راحتي بيشتري را به راننده و سرنشينان خودرو انتقال خواهد داد. همچنين، طراحي لايه‌ي بيروني كفپايي ماشين نيز از اهميت بسياري برخوردار است و در هنگام خريد سعي كنيد كه محصول مورد نظر از برجستگي‌هاي كافي برخوردار باشد و عمق فروفتگي‌هاي آن بيش از 1 سانتي ‌متر نباشد زيرا در اين حالت شستشو و تميز كردن كفپوش خودرو آسان‌تر خواهد بود و مشكلات بسيار كم‌تري براي شما ايجاد خواهد شد.

 

مقاومت در برابر آب:

تمامي كفپوش‌هاي پلاستيكي و كفپوش‌هاي 3 بعدي به آب و رطوبت محيط مقاوم هستند ولي برخي از كفپوش‌هاي 3 بعدي داراي خاصيت آبگريزي نيز مي‌باشند و خيس نمي‌شوند و اين ويژگي موجب برتري آن‌ها شده است. بنابراين، چنانچه به دنبال خريد محصولي بي نقص هستيد بهتر است كه براي خريد كفپوش‌هاي 3 بعدي اقدام كنيد زيرا از اين نظر منحصر به فرد محسوب مي‌شوند.

 

 

كفپوش‌هاي باكيفيت داراي زوائدي براي اتصال بهتر به كف خودرو هستند

 

 

قيمت و شرايط گارانتي:

قيمت كفپوش‌ به عنوان يكي از شرايط تاثيرگذار در قدرت انتخاب مشتريان در نظر گرفته مي‌شود و اين عامل مي‌تواند فروش بالاي يك محصول را تضمين كند. بنابراين، در هنگام خريد بهتر است كه ميانگين قيمت را از طريق گشت و گذار در فروشگاه‌هاي اينترنتي بدست آوريد و سپس محصولي متناسب با بودجه‌ي خود را خريداري كنيد. همچنين، به ياد داشته باشيد كه محصولات باكيفيت و معتبر معمولاً به همراه كارت گارانتي به فروش مي‌رسند و بهتر است كه در هنگام خريد كفپوش خودرو به سراغ مدل‌هاي داراي گارانتي برويد. لازم به ذكر است كه فروش كفپوش خودرو به همراه گارانتي الزاماً به معناي گران‌تر بودن اين محصولات نيست و محصولات معتبر بسياري وجود دارند كه با قيمت بسيار مناسبي در بازار به فروش مي‌رسند.

 

روكش صندلي خودرو و تاثير آن در زيبايي فضاي كابين:

روكش صندلي همچون كفپوش خودرو از نقش بسيار پر رنگي در زيبايي فضاي كابين برخوردار است و عوامل متعددي همچون: قيمت، رنگ، جنس روكش صندلي، ارگونومي، گارانتي و ... وجود دارند كه مي‌توانند تفاوت ميان يك روكش خوب و بادوام و محصولي گمنام و بي كيفيت را رقم بزنند. بنابراين، در هنگام خريد روكش براي صندلي‌هاي خودرو به اين موارد توجه كنيد تا بتوانيد بهترين و زيبا‌ترين محصول را براي اتومبيل خود خريداري نماييد.

 

در هنگام خريد كفپوش خودرو به قيمت و شرايط گارانتي آن توجه كنيد

چرا فروشگاه الولوكس به عنوان بهترين گزينه براي خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته مي‌شود؟

فروشگاه الولوكس به عنوان يكي از موفق‌ترين و شناخته شده‌ترين فروشگاه‌ها در زمينه‌ي فروش انواع روكش صندلي و كفپوش اتومبيل همواره در تلاش بوده تا بهترين و با كيفيت‌‌ترين محصولات را به مشتريان ارائه دهد و عبارت: ((كفپوش برا خودرو مثل فرش برا خونست، خونه تو قشنگ فرش كن!)) شعار اصلي فروشگاه               alolux.com   مي‌باشد و اين مجموعه تنها محصولات باكيفيت و بي نقص را به ليست محصولات خود اضافه مي‌كند و اين ويژگي كليدي باعث شده است تا اين فروشگاه به مناسب‌ترين انتخاب براي خريد كفپوش خودرو تبديل شود و بتواند تمامي انتظارات خريداران را برآورده نمايد. همچنين، عوامل ديگري همچون: فروش محصولات با قيمت مناسب، گارانتي اصالت محصولات و تنوع بالاي روكش‌ها و كفپو‌ش‌هاي اين فروشگاه باعث شده است تا اين مجموعه از ساير فروشگاه‌هاي لوازم جانبي خودرو متمايز شود و خريداران اشتياق بيشتري را براي خريد محصولات اين فروشگاه داشته باشند. بنابراين، چنانچه قصد خريد كفپوش، خريد كفپوش صندوق عقب، خريد روكش صندلي و يا خريد چادر براي اتومبيل خود را داريد مي‌توانيد به راحتي و بدون نگراني از قيمت و كيفيت محصولات به فروشگاه الولوكس مراجعه كنيد و نياز‌هاي خود را برطرف نماييد.

 

 

 

كفپايي خودرو يكي از لوازم جانبي ضروري خودرو مي‌باشد و اين دسته از محصولات از نظر ويژگي‌هاي ظاهري و مواد استفاده شده در ساخت آن‌ها داراي تفاوت‌هايي با يكديگر هستند و بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به نكات مختلفي توجه كرد. اصلي‌ترين كاربرد اين كفپوش‌ها محافظت از بدنه‌ي خودرو در برابر عوامل آسيب رسان است زيرا مواجهه‌ي طولاني مدّت قسمت‌هاي فلزي بدنه با عوامل مخرب مختلفي همچون: آب، گرد و غبار و آسيب‌هاي فيزيكي ناشي از كفش مي‌تواند زمينه را براي پوسيدگي كف و بدنه‌ي خودرو فراهم نمايد و موجب از بين رفتن زيبايي ظاهري فضاي كابين شود. از طرفي، كفپايي ماشين مي‌تواند تاثير بسيار زيادي را بر روي زيبايي و جذابيت فضاي داخلي اتومبيل بگذارد و موجب بهتر شدن فضاي كابين و راحتي بيشتر سرنشينان خودرو شود و اين مسئله باعث شده است تا خريد كفپوش خودرو به يكي از اصلي‌ترين اولويت‌هاي صاحبان خودرو‌ها پس از خريد اتومبيل تبديل گردد و اين افراد زمان و هزينه‌ي قابل توجّهي را صرف انتخاب و خريد بهترين محصول نمايند. بطور كلّي، كف پوش‌ها از نظر ابعاد، مواد و تركيبات استفاده شده در فرايند ساخت آن‌ها و طراحي تفاوت‌هايي را با يكديگر دارند و در ادامه مي‌توانيد اطّلاعات جامع و مفيدي را در رابطه با اين موارد كسب كنيد و با آسودگي خاطر براي خريد كفپوش خودرو الولوكس اقدام نماييد.

 

 

كفپوش خودرو يكي از اصلي‌ترين لوازم جانبي خودرو محسوب مي‌شود

 

كفپايي خودرو چه ويژگي‌هايي را دارد؟

ابعاد و سايز:

جالب است بدانيد كه كفپوش‌هاي برند‌هاي مختلف از نظر ابعاد و سايز با يكديگر متفاوت هستند و در برخي از موارد مشاهده شده است كه محصول خريداري شده از نظر اندازه با ابعاد كف خودرو سازگار نيست و اين مورد مشكلات متعددي را براي خريداران ايجاد كرده است. بطور كلّي، محصولات موجود در بازار از نظر ابعاد در دو دسته طبقه بندي مي‌شوند كه عبارتند از: كفپوش‌هاي اختصاصي و كفپوش‌هاي Universal يا عمومي. كفپوش‌هاي اختصاصي توسط كمپاني‌ها و توليدكنندگان معتبر و براي مدل خاصي طراحي شده‌اند و از سازگاري بسيار بالايي با كف و فضاي كابين اتومبيل مورد نظر برخوردار هستند ولي كفپوش‌هاي عمومي بر اساس استاندارد‌هاي جهاني طراحي شده‌اند و معمولاً ارزان‌تر از ساير محصولات و مدل‌هاي موجود در بازار هستند و در رابطه با اين نوع كفپوش‌ها اين احتمال وجود دارد كه محصول خريداري شده با كف اتومبيل شما سازگار نباشد و اين مسئله باعث نارضايتي شما شود. بنابراين، در هنگام خريد كفپوش خودرو از فروشنده(ديجي كالا) در رابطه با ابعاد و اختصاصيت كفپايي خودرو سوال كنيد تا پس از خريد دچار پشيماني نشويد.

 

امروزه از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي خودرو استفاده مي‌شود

 

مواد اوليه استفاده شده در ساخت كفپايي ماشين:

امروزه با پيشرفت تكنولوژي از مواد و تركيبات مختلفي براي ساخت كفپايي ماشين استفاده مي‌شود و در اين قسمت مي‌توانيد با تعدادي از آن‌ها آشنا شويد:

 

 • كفپوش‌هاي پارچه‌اي:

اين محصولات معمولاً از تركيب پارچه‌هاي ضخيم با الياف پلاستيكي ساخته مي‌شوند و ارزان‌ترين نوع كفپوش هستند و بيشتر در خودروهاي قديمي استفاده مي‌گردند. اگرچه اين كفپوش‌ها راحتي قابل قبولي را براي راننده و سرنشينان ايجاد مي‌كنند ولي موارد مختلفي همچون: كثيف شدن، خيس شدن و جذب سريع آلودگي‌هاي محيطي باعث شد تا اين محصولات به مرور زمان جاي خود را به كفپش‌هاي جديد‌تري بدهند.

 

 • كفپوش‌هاي پلاستيكي:

كفپوش‌هاي پلاستيكي رايج‌ترين نوع از اين محصولات هستند و به صورت عمده‌ توسط كارخانه‌هاي خودروسازي براي ساخت اتومبيل‌ها استفاده مي‌شوند. اين كفپوش‌ها از ظرافت بيشتري نسبت به كفپوش‌هاي پارچه‌اي برخوردار هستند و سازگاري بيشتري را با كف اتومبيل دارند و معمولاً داراي زوائد و يا گيره‌هايي در قسمت پشتي خود مي‌باشند كه وظيفه‌ي اصلي آن‌ها جلوگيري از ليز خوردن كفپوش از زير پاي راننده و سرنشينان است و مي‌توان به راحتي آن‌ها را با كمك آب تميز كرد. لازم به ذكر است كه اين محصولات از نظر قيمت در حد فاصل ميان كفپوش‌هاي پارچه‌اي و كفپوش‌هاي 3 بعدي قرار دارند.

 

 

كفپوش‌هاي پلاستيكي و 3 بعدي رايج‌ترين انواع كفپوش در بازار هستند

 • كفپوش‌هاي 3 بعدي:

كفپوش‌‌هاي 3 بعدي جديد‌ترين نسل از كفپوش‌هاي اتومبيل محسوب مي‌شوند و با كمك اسكن ليزري كف خودرو ساخته شده‌اند و به همين دليل است كه از نظر ابعاد و اندازه داراي سازگاري بسيار بالايي با كف خودرو مي‌باشند. سازندگان اين محصول معمولاً از تركيبات نانو و يا مواد پليمري براي ساخت آن‌ استفاده مي‌كنند و اين ويژگي كمك كرده است تا اين مدل از كفپايي خودرو كاملاً ضد آب و ضد لكه باشد و خريداران با مشكل خاصي در هنگام تميز كردن و يا شستشوي كفپايي خودرو مواجه نشوند. همچنين، بهتر است به اين نكته توجّه نماييد كه اين محصولات از نظر قيمت نيز در سطح ايده آلي قرار دارند و اين ويژگي باعث شده است تا صاحبان خودرو‌ها در هنگام خريد كفپوش خودرو اين مدل‌ها را در اولويت قرار دهند.

 

 • كفپوش‌هاي چرمي:

كفپوش‌هاي چرمي خودرو جزو محصولات لوكس و وارداتي در نظر گرفته مي‌شوند و بيشتر به صورت اختصاصي براي اتومبيل‌هاي لوكس و گران قيمت طراحي مي‌گردند. اين مدل‌ها از نظر زيبايي ظاهري و طراحي در بهترين حالت قرار دارند و مي‌توانند دكوراسيون فضاي كابين اتومبيل را به ميزان قابل توجهي ارتقاء دهند ولي با اين حال، اين كفپايي ماشين نيز داراي ايراداتي است و از نظر ميزان دوام و مقاومت در برابر عوامل محيطي توانايي رقابت با محصولات 3 بعدي و يا كفپوش‌هاي پلاستيكي را ندارد و اين مدل‌ها بيشتر از جنبه‌ي تزئيني مورد بررسي قرار مي‌گيرند. بطور كلّي، كفپوش‌هاي چرمي از چرم مصنوعي و در مواد نادري از چرم طبيعي ساخته مي‌شوند و ويژگي‌هاي مختلفي همچون: دست دوز بودن و زيبايي خيره كننده‌ي آن‌ها موجب تمايز اين مدل‌ها با محصولات رايج موجود در بازار مي‌شود و اين مسئله باعث شده است تا برخي از افراد در هنگام خريد كفپوش خودرو به اين نوع محصولات متمايل شوند.

 

نكات بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته شوند

مزاياي كفپايي خودرو:

ارتقاء زيبايي فضاي كابين:

يكي از اصلي‌ترين كاربرد‌هاي كفپايي ماشين بهبود فضاي داخلي خودرو مي‌باشد و شما مي‌توانيد با خريد اين محصولات زيبايي فضاي كابين اتومبيل خود را دگرگون نماييد. در قسمت‌هاي بعدي مي‌توانيد اطّلاعات بيشتري را در رابطه با اين موضوع كسب كنيد.

 

محافظت از كف خودرو:

اين مورد مهم‌ترين مزيت كفپايي خودرو است و در واقع، بسياري از كساني كه براي خريد كفپوش خودرو اقدام مي‌كنند اين كار را با هدف محافظت از كف خودرو انجام مي‌دهند. لازم به ذكر است كه بيشتر كمپاني‌هاي ايراني از پارچه‌هاي كنفي و الياف پلاستيكي براي پوشش كف خودرو استفاده مي‌كنند و اين مسئله باعث شده است تا اهميت استفاده از يك كفپوش بادوام و زيبا براي محافظت از بدنه‌ و كف خودرو افزايش يابد زيرا شستشوي اين نوع پارچه‌ها سخت‌تر است و مي‌تواند مشكلات فراواني را براي صاحبان خودرو ايجاد كند و علاوه بر اين مورد، اين نوع پوشش‌ها معمولاً رطوبت را براي مدّت بيشتري در ساختار خود حفظ مي‌كنند و مي‌توانند موجب زنگ زدگي و پوسيدگي كف اتومبيل شوند. بنابراين، شما مي‌توانيد با خريد كفپوش خودرو از بروز اين مشكلات جلوگيري كنيد و عمر مفيد اتومبيل خود را افزايش دهيد.

 

 

كفپايي ماشين موجب محافظت از كف خودرو در برابر رطوبت و عوامل محيطي مختلف مي‌شود

 

معايب كفپايي خودرو:

خريد كفپوش خودرو معايب چنداني را براي خريداران به همراه ندارد و با رعايت برخي از نكات در هنگام خريد اين محصولات مي‌توانيد از بروز برخي از مشكلات احتمالي جلوگيري كنيد. به عنوان مثال: خريد كفپايي‌هاي نازك خطر پوسيدگي و سوراخ شدن آن‌ها در كوتاه مدت و وارد شدن ضرر‌هاي مالي به خريداران را به همراه دارد و با رعايت اين مورد مي‌توان از بروز چنين مشكلاتي خودداري كرد. در كل، اين محصولات بسيار كاربردي و مشكل گشا هستند و در واقع، تمامي اتومبيل‌ها بايد از يك كفپوش مناسب براي محافظت از كف خودرو استفاده نمايند و اين مسئله باعث شده است تا توليدكنندگان محصولات متنوعي را در راستاي برطرف كردن نياز‌هاي مشتريان توليد كنند.

 

راهنماي خريد كفپوش خودرو:

موارد بسياري وجود دارند كه بايد در هنگام خريد كفپايي خودرو در نظر گرفته شوند و در ادامه مي‌توانيد با برخي از اين نكات آشنا شويد و با تسلط و دانش بيشتري براي خريد كفپوش اتومبيل اقدام نماييد:

 

مدل خودرو:

مدل اتومبيل اولين نكته‌اي است كه بايد در هنگام خريد كفپوش خودرو به آن توجه كرد. خودروهاي مختلف از نظر ابعاد كف اتومبيل با يكديگر تفاوت‌هايي را دارند و اين مورد باعث شده است تا كفپوش‌هاي مختلفي متناسب با مدل خودرو توسط توليدكنندگان ساخته شوند. بنابراين، در هنگام خريد كفپايي خودرو از فروشنده در رابطه با مدل آن سوال كنيد تا محصول خريداري شده داراي بيشترين تناسب با كف خودروي شما باشد. همچنين، برخي از كفپوش‌ها به صورت Universal و يا عمومي طراحي شده‌اند و با خودروهاي مختلفي سازگار هستند ولي بهتر است به اين نكته توجه داشته باشيد كه اين كفپوش‌ها معمولاً بطور كامل با كف خودرو سازگار نيستند و از مواد اوليه‌ي بي كيفيت در ساخت آن‌ها استفاده مي‌شود و خريد آن‌ها توصيه نمي‌‌گردد.

 

 

كفپوش‌هاي مرغوب از سازگاري بيشتري با كف خودرو برخوردار هستند

 

رنگ و طراحي:

كفپوش‌ها بطور معمول در رنگ‌هاي مشكلي، طوسي، خاكستري، سرمه‌اي، قهوه‌اي تيره و خاكي توليد مي‌شوند و اظهار نظر در رابطه با بهترين رنگ براي كفپوش خودرو سليقه‌اي است ولي رنگ‌هاي مشكلي و خاكي از فروش بيشتري در بازار برخوردار هستند و آلودگي‌هاي محيطي را كم‌تر نشان مي‌دهند و به همين دليل است كه افراد بيشتري براي خريد آن‌ها اقدام مي‌كنند. همچنين، برخي از كفپوش‌ها در قسمت‌هاي كناري داراي حالت قوسي هستند و اين ويژگي احتمال نفوذ آب و گرد و غبار به قسمت‌هاي زيرين را كاهش مي‌دهد و خريد اين محصولات منطقي به نظر مي‌رسد.

 

ارگونومي و سازگاري:

در هنگام خريد كفپوش خودرو همواره قسمت پشتي آن را از نظر وجود زوائد نگهدارنده بررسي كنيد زيرا اين زوائد از ليز خوردن كفپوش خودرو ممانعت خواهند كرد و احساسي راحتي بيشتري را به راننده و سرنشينان خودرو انتقال خواهد داد. همچنين، طراحي لايه‌ي بيروني كفپايي ماشين نيز از اهميت بسياري برخوردار است و در هنگام خريد سعي كنيد كه محصول مورد نظر از برجستگي‌هاي كافي برخوردار باشد و عمق فروفتگي‌هاي آن بيش از 1 سانتي ‌متر نباشد زيرا در اين حالت شستشو و تميز كردن كفپوش خودرو آسان‌تر خواهد بود و مشكلات بسيار كم‌تري براي شما ايجاد خواهد شد.

 

مقاومت در برابر آب:

تمامي كفپوش‌هاي پلاستيكي و كفپوش‌هاي 3 بعدي به آب و رطوبت محيط مقاوم هستند ولي برخي از كفپوش‌هاي 3 بعدي داراي خاصيت آبگريزي نيز مي‌باشند و خيس نمي‌شوند و اين ويژگي موجب برتري آن‌ها شده است. بنابراين، چنانچه به دنبال خريد محصولي بي نقص هستيد بهتر است كه براي خريد كفپوش‌هاي 3 بعدي اقدام كنيد زيرا از اين نظر منحصر به فرد محسوب مي‌شوند.

 

 

كفپوش‌هاي باكيفيت داراي زوائدي براي اتصال بهتر به كف خودرو هستند

 

 

قيمت و شرايط گارانتي:

قيمت كفپوش‌ به عنوان يكي از شرايط تاثيرگذار در قدرت انتخاب مشتريان در نظر گرفته مي‌شود و اين عامل مي‌تواند فروش بالاي يك محصول را تضمين كند. بنابراين، در هنگام خريد بهتر است كه ميانگين قيمت را از طريق گشت و گذار در فروشگاه‌هاي اينترنتي بدست آوريد و سپس محصولي متناسب با بودجه‌ي خود را خريداري كنيد. همچنين، به ياد داشته باشيد كه محصولات باكيفيت و معتبر معمولاً به همراه كارت گارانتي به فروش مي‌رسند و بهتر است كه در هنگام خريد كفپوش خودرو به سراغ مدل‌هاي داراي گارانتي برويد. لازم به ذكر است كه فروش كفپوش خودرو به همراه گارانتي الزاماً به معناي گران‌تر بودن اين محصولات نيست و محصولات معتبر بسياري وجود دارند كه با قيمت بسيار مناسبي در بازار به فروش مي‌رسند.

 

روكش صندلي خودرو و تاثير آن در زيبايي فضاي كابين:

روكش صندلي همچون كفپوش خودرو از نقش بسيار پر رنگي در زيبايي فضاي كابين برخوردار است و عوامل متعددي همچون: قيمت، رنگ، جنس روكش صندلي، ارگونومي، گارانتي و ... وجود دارند كه مي‌توانند تفاوت ميان يك روكش خوب و بادوام و محصولي گمنام و بي كيفيت را رقم بزنند. بنابراين، در هنگام خريد روكش براي صندلي‌هاي خودرو به اين موارد توجه كنيد تا بتوانيد بهترين و زيبا‌ترين محصول را براي اتومبيل خود خريداري نماييد.

 

در هنگام خريد كفپوش خودرو به قيمت و شرايط گارانتي آن توجه كنيد

چرا فروشگاه الولوكس به عنوان بهترين گزينه براي خريد كفپوش خودرو در نظر گرفته مي‌شود؟

فروشگاه الولوكس به عنوان يكي از موفق‌ترين و شناخته شده‌ترين فروشگاه‌ها در زمينه‌ي فروش انواع روكش صندلي و كفپوش اتومبيل همواره در تلاش بوده تا بهترين و با كيفيت‌‌ترين محصولات را به مشتريان ارائه دهد و عبارت: ((كفپوش برا خودرو مثل فرش برا خونست، خونه تو قشنگ فرش كن!)) شعار اصلي فروشگاه               alolux.com   مي‌باشد و اين مجموعه تنها محصولات باكيفيت و بي نقص را به ليست محصولات خود اضافه مي‌كند و اين ويژگي كليدي باعث شده است تا اين فروشگاه به مناسب‌ترين انتخاب براي خريد كفپوش خودرو تبديل شود و بتواند تمامي انتظارات خريداران را برآورده نمايد. همچنين، عوامل ديگري همچون: فروش محصولات با قيمت مناسب، گارانتي اصالت محصولات و تنوع بالاي روكش‌ها و كفپو‌ش‌هاي اين فروشگاه باعث شده است تا اين مجموعه از ساير فروشگاه‌هاي لوازم جانبي خودرو متمايز شود و خريداران اشتياق بيشتري را براي خريد محصولات اين فروشگاه داشته باشند. بنابراين، چنانچه قصد خريد كفپوش، خريد كفپوش صندوق عقب، خريد روكش صندلي و يا خريد چادر براي اتومبيل خود را داريد مي‌توانيد به راحتي و بدون نگراني از قيمت و كيفيت محصولات به فروشگاه الولوكس مراجعه كنيد و نياز‌هاي خود را برطرف نماييد.

 

 

 


ادامه مطلب
امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۱۸ ارديبهشت ۱۴۰۰ ] [ ۰۲:۰۲:۳۶ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ۱ ][ ۲ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
[#VoteTitle#]
[#VTITLE#]
     نتیجه

لینک های تبادلی
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : 0
دیروز : 0
افراد آنلاین : 9
همه : 0
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

خرید فالوور و لایک

لینک ساز ، سامانه خرید و فروش بک لینک و رپورتاژ آگهی

سئو کار حرفه ای / ثبت آگهی رایگان / خدمات نظافتی در مشهد / باربری / بسته بندی لوازم منزل / دانلود بازی اندروید / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی آریا / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد   / ربات افزایش فالوور عضوگرام / تربیت سگ / خرید گوشی شیائومی / بروز کالا / قیمت یاب / قیمت تلویزیون / قیمت گوشی آیفون  / چگونه جذب خود کنیم  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  / چت روم / خدمات گرافیک آریا گستر