Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell
Online Business:Earn Free Bitcoin-Mining-Currency Exchange-Buy & Sell

به گزارش همشهري آنلاين، خريد لباس بچه‌گانه احتمالا بسيار دشوارتر و پيچيده‌تر از خريد براي نوزاد است. زيرا براي تامين امنيت و راحتي نوزادها معمولاً از لباس‌هاي ساده‌تر با كمترين تزئينات شامل تور و نگين و غيره استفاده مي‌شود. با توجه به تنوع بالاي برندها و انواع پوشاك دخترانه، ممكن است دچار سردرگمي شده باشيد. براي رهايي از اين مشكل و تجربه يك خريد رضايت بخش، در ادامه معيارها و نكات مهم در هنگام خريد لباس بچه گانه دخترانه را برايتان بازگو مي‌كنيم.

مزاياي خريد آنلاين لباس بچه گانه دخترانه

راهنماي خريد لباس بچه دخترانه.jpg

 

كيفيت حرف اول را مي‌زند

توجه داشته باشيد كه خريد لباس بچه گانه ارزان بدون در نظر گرفتن كيفيت لباس، براي كودكان كه زمان و انرژي خود را صرف تميز و سالم نگه داشتن آنچه پوشيده اند نمي‌كنند، چندان كار عاقلانه اي نيست. بنابراين، هنگام خريد لباس بچه گانه دقت كنيد كه از كيفيت بالايي برخوردار باشد و با چند بار شستشو و قرار گرفتن در معرض نور آفتاب زيبايي اوليه خود را از دست ندهد.

كيفيت كالا عمدتاً توسط جنس پارچه، برند و كيفيت دوخت مشخص مي‌شود. بر اين اساس، بهتر است از لباس‌هايي با پارچه مرغوب استفاده كنيد. شايد در نگاه اول مرغوبيت پارچه به صد درصد پنبه بودن آن تعبير شود اما براي لباس كودكان بالاي يك سال لزوماً اينگونه نيست. پارچه‌هاي پنبه صد درصد، مناسب ترين انتخاب براي پوست بسيار حساس نوزادان است. اما با افزايش سن كودك و تحرك بيشتر او، وجود مقداري لاكرا يا اسپان در بافت پارچه مي‌تواند به افزايش عمر و مقاومت بيشتر لباس در برابر خرابي و شستشو منجر شود.

كاربرد لباس‌ها را مشخص كنيد

دختر شما در حال رشد است و به بازي و تحرك بالا نياز دارد. بنابراين، بهتر است لباس‌هاي بيرون و خانگي را با ويژگي‌هاي متناسب با كاربرد آن‌ها انتخاب و خريداري كنيد. شما مي‌توانيد لباس‌هاي از جنس جين و ساتن و داراي كمربند، تور، زيپ و تزئينات متنوع را براي بيرون از منزل، مهماني و مجالس مهم خريداري كنيد؛ اما استفاده از آن‌ها در خانه موجب آزار كودك مي‌شود.

تزئيناتي مانند تور، پاپيون، نگين و غيره كه با چسب به لباس بچه گانه دخترانه مي‌چسبند، در صورت شستشوي مكرر جدا خواهند شد. لباس‌هاي راحتي و خانگي مكرراً كثيف شده و شسته مي‌شوند. به اين ترتيب، لباس‌هايي با تزئينات چسبي به زودي زيبايي خود را از دست مي‌دهند و بهتر است اين تزئينات به لباس دوخته شده باشند. اين امر حتي مي‌تواند امنيت بيشتري به كودك شما ببخشد و از بلعيده شدن تزئينات توسط كودك 1 تا 2 ساله جلوگيري كند.

بهترين رنگ لباس بچه گانه دخترانه

برخي والدين ترجيح مي‌دهند لباس‌هايي با رنگ تيره براي كودك خود تهيه كنند؛ زيرا رنگ‌هاي تيره معمولا كثيفي لباس را پنهان مي‌كنند و زحمت والدين براي شستشوي مكرر آن‌ها را كاهش مي‌دهند. رنگ لباس‌ها به طور چشمگيري در روحيه كودكان مخصوصاً دختران تاثير دارد. بنابراين، توصيه مي‌شود از رنگ‌هاي روشن در انتخاب لباس دخترانه بهره بگيريد.

تركيب رنگ لباس بچه دخترانه

 

متخصصين عقيده دارند كه از طريق انتخاب رنگ لباس‌ها و تاثير آن‌ها بر ناخودآگاه كودك خود مي‌توانيد روحيه و شخصيت وي را پرورش داده و حس مثبت و انرژي بيشتري در كودك خود ايجاد كنيد. براي مثال، رنگ‌هايي با تن‌هاي قرمز موجب افزايش حس هيجان و انرژي در كودكان مي‌شوند. رنگ آبي در مقابل، حس آرامش آن‌ها را افزايش مي‌دهند. همچنين لباس‌هاي صورتي آن‌ها را بامزه تر و دوست داشتني تر نشان مي‌دهند و موجب افزايش حس آرامش در آن‌ها مي‌شوند.

اگر مي‌خواهيد از رنگي بهره بگيريد كه ويژگي‌هاي تلفيقي داشته باشد، لباس بچه گانه دخترانه بنفش را انتخاب كنيد. اين رنگ تجلي گر ثروت و لوكس بودن است و براي مهماني‌ها انتخاب خوبي به نظر مي‌آيد. از طرف ديگر، سبز نيز مي‌تواند انتخابي مناسبي براي تقويت توانايي‌ها و تمركز و همچنين تسكين اضطراب‌ها و استرس‌ها باشد. توجه داشته باشيد كه از سنين 3-4 سالگي بايد از ذوق و سليقه فرزند خود نيز در انتخاب رنگ و طرح لباس‌ها استقبال كنيد. اين امر مي‌تواند اعتماد به نفس كودك را افزايش داده و در ذهن كودك حس مثبتي نسبت به لباس خريداري شده ايجاد كند.

لباس‌هاي تنگ نخريد

لباس‌هاي تنگ ظاهر جذاب و زيبايي دارند؛ اما تنها براي مدت بسيار كمي قابل استفاده هستند. كودكان به سرعت رشد مي‌كنند و قد و وزن آن‌ها دائما در حال تغيير است. بنابراين، خريد لباس بچگانه اي كه دقيقاً سايز آن‌ها است، خريد مقرون به صرفه اي نخواهد بود. لباس بچه گانه خواب و راحتي مي‌تواند يك سايز بزرگتر خريداري شود تا براي مدت طولاني تري قابل استفاده باشد.

از طرف ديگر، لباس‌هاي تنگ مي‌توانند پوست حساس كودك را آزار دهند و به عاملي دست و پا گيري در هنگام بازي و دويدن تبديل شوند. توصيه مي‌كنيم كه راحتي كودك را در اولويت قرار دهيد و لباسي را انتخاب كنيد كه حس آزادي به وي ببخشد. استفاده از شلوارهاي كمر كشي براي اين رده سني انتخاب بهتري است و تعويض آن راحت تر خواهد بود.

استفاده از حراج‌هاي فصلي

تاثير تغييرات فصلي را در خريد لباس بچه گانه دخترانه فراموش نكنيد. كودكان در سال‌هاي ابتدايي زندگي خود سريع تر رشد مي‌كنند و به همين دليل، ممكن است لباس خريداري شده در تابستان گذشته براي سال بعد قابل استفاده نباشد. بهتر است لباس‌ها را يك سايز بزرگتر خريداري كرده و از خريد لباس متناسب با سايز كودك در انتهاي هر فصل خودداري كنيد. در عوض، مي‌توانيد از حراج آخر فصل براي خريد لباس‌هاي با سايز مورد نياز سال بعد بهره بگيريد. لباس بچه گانه‌هايي مانند كاپشن و پليور كه احتمالا ماندگاري بيشتري دارند را با سايز بزرگتر خريداري كنيد كه تا حداقل 2 سال قابل استفاده باشند.

مزاياي خريد آنلاين لباس بچه گانه دخترانه

لباس‌هاي دخترانه معمولا تزئينات بسيار بيشتري دارند و در هنگام خريد نمي‌توانيد از ماندگاري و كيفيت بالاي آن اطمينان پيدا كنيد. اين در حالي است كه در هنگام خريد آنلاين امكان بهره گيري از نظرات و تجربيات ساير خريداران و مشتريان وجود دارد. همچنين خريد حضوري لباس به همراه كودك مي‌تواند بسيار دشوار باشد؛ اما اين دشواري در خريد آنلاين از بين مي‌رود. كافي است در خانه بنشينيد و محصولات و كالاهاي متنوع را در فروشگاه‌هاي اينترنتي بررسي و مقايسه كنيد. در انتها، خريد شما در مدت زماني كوتاه درب منزل به دست شما مي‌رسد.

خريد اينترنتي به شما اين فرصت را مي‌دهد كه در فروشگاه‌هايي از سراسر ايران به دنبال كالاي مورد نياز خود بگرديد و محدوديت جغرافيايي را از خريد خود حذف كنيد. به اين ترتيب، مي‌توانيد كالاهاي مختلف و ويژگي‌هايي مانند قيمت، طراحي، برند، جنس پارچه و… را در آن واحد با يكديگر مقايسه كرده و با دانستن سايز و سليقه فرزند خود، خريدتان را نهايي كنيد. فروشگاه اينترنتي شمال مال با ايجاد امكان پرداخت در محل در سراسر كشور، ارائه بهترين، زيباترين، مرغوب ترين و باكيفيت ترين كالاها به شما عزيزان را تضمين مي‌كند.

 

امتیاز:
بازدید:
برچسب: ،
موضوع:
[ ۲۳ دى ۱۴۰۰ ] [ ۰۴:۴۰:۱۰ ] [ مهدي ] [ نظرات (0) ]
[ ]
.: Weblog Themes By sitearia :.

درباره وبلاگ

نويسندگان
نظرسنجی
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت لغو عضویت
پيوندهای روزانه
لينكي ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :
آمار
امروز : ---
دیروز : ---
افراد آنلاین : 7
همه : ---
چت باکس
موضوعات وب
موضوعي ثبت نشده است
امکانات وب

سئو کار حرفه ای / خرید پیج اینستاگرام / باربری / دانلود نرم افزار اندروید  / شرکت خدمات نظافتی در مشهد / شرکت نظافت منزل و راه پله در مشهد / شرکت نظافت راه پله در مشهد / شرکت نظافت منزل در مشهد  /سایت ایرونی  / بازی اندروید  /  خدمات گرافیک آریا گستر  / فروش پیج آماده آریا گستر / نیازمندی های نظافتی / وکیل در مشهد / ارز دیجیتال / نیازمندی های قالیشویی / مبل شویی / املاک شمال  / آرد واحد تهران / فیزیوتراپی سیناطب / sell Instagram account safely / نیازمندی های گردشگری / نیازمندی های سالن زیبایی